Reklama

středa 27. dubna 2016

Hackeři "Kyber​​chalífátu" oznámili vlámání se do databáze Ministerstva zahraničních věcí USA


27. 4. 2016      zdroj a původní
Skupina islamistických hackerů, známá jako "Sjednocený kyber​​chalífát" a podporovaná v Rusku zakázanou organizací DAEŠ, zcizila osobní informace o pracovnících ministerstva zahraničí USA, oznámila agentura Fox News.


Jako důkaz rozeslali kyberzločinci médiím screenshoty se jmény, příjmeními a čísly telefonů 50 pracovníků. V prohlášení hackeři hrozí zabitím těchto pracovníků, "rozdrcením" USA a zničením systému státní bezpečnostní. Americké ministerstvo zahraničí se k těmto prohlášením nevyjádřilo.

22. dubna, jak oznámila agentura Fox News, "Sjednocený kyber​​chalífát" oznámil zcizení údajů 18 tisíc zaměstnanců saúdskoarabských bezpečnostních sil. Dříve skupina hackerů zveřejnila v internetu seznam se jmény více než 3500 Newyorčanů a zprávu "Chceme, aby byli mrtví."

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

1 komentář :

  1. Hlavní důvod je vzpoura hotentota z Bílý stodoly proti jeho chazarským pánům! Proto na běj Teláč nasadil Mossad - http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Kdo_skutecne_ridi_islam-Johannes_Rothkranz.pdf

    OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.