Reklama

.

.

středa 6. dubna 2016

Holandské referendum - předběžné výsledky (exit poll)

6. 4. 2016, Petr Ďoubalík, zdroj zde


Putin má prsty všude! Dnes kupříkladu v Holandsku. Současně s tím, jak se objevují první odhady výsledků holandského referenda (zjednodušeně: chcete do našeho spolku Ukrajinu - Ano/ Ne?), tak zesiluje fňukání z Kyjeva, že to není fér, protože Holanďany zmanipulovala ruská propaganda.
Poslouchám komentáře v ukrajinské TV. Redaktůrci hledají viníky nejen v Kremlu, ale i ve vlastních řadách. Ptají se hostů, zda vláda a nejrůznější ukrajinské delegace a zástupci v Holandsku, udělali dost pro to, aby Holanďané hlasovali "správně"? Když to člověk poslouchá, má dojem, že se všichni pomátli. Oni si snad opravdu myslí, že veřejné mínění se opírá jen o krásně potištěný obal, do kterého se snaží na poslední chvíli zabalit zuboženou, zkorumpovanou Ukrajinu? Že si za víc jak 2 roky nikdo v dalekém Nizozemí nevšiml, jak dokáže řádit kyjevská banda? Že nechají střílet do lidí, upalovat je zaživa, zavírají pro jiný názor, že se v radě víc rvou než řídí stát, že oslavují jako hrdiny válečné zločince, jásají nad pochodňovými průvody, blokují televizní kanály, posílají na vlastní národ tanky a děla... a nikdo si toho nevšimne? To jako mělo stačit teď poslat do Holandska dva autobusy s dětičkami ve vyšívankách, rozdat letáčky, že Ukrajinci hynuli na Majdanu za Evropu a hotovo? To se jim podařilo sebe samé tou propagandou tak doblbnout?

První informace o referendu (nezávazném):

Výsledky exit pollu: Volební účast v referendu v Nizozemí o Ukrajině přesáhla 30%
pozn.:
Exit poll je zvláštní druh ankety, kdy jsou během voleb dotazováni voliči právě vycházející z volebních místností. Na rozdíl od předvolebních průzkumů, kdy jsou lidé dotazování na to, koho plánují volit, u exit pollu odpovídají na to, koho právě volili (dle Wikipedie).

Volební účast v referendu v Nizozemsku o souhlasu s asociací mezi EU a Ukrajinou již přesáhla 30%, což je podmínka, aby výsledek hlasování byl platný, sděluje agentura Reuters s odvoláním na údaje z nového exit pollu.

Podle těchto údajů dosáhla účast při hlasování 32% občanů oprávněných volit. To hlásí RIA Novosti.

Podle prvního exit pollu měla být volební účast 29%. Podle těchto průzkumů by 36% účastníků referenda hlasovalo ve prospěch ratifikace smlouvy, 64% proti.
Konečné výsledky hlasování budou vyhlášeny 12. dubna.


52 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Poděkujme Holanďanům, protože pracují pro nás (místo našich zbabělých politiků). TnT

   Vymazat
  2. Děkovat Holanďanům za to, že se projevili jako normálně myslící lidé? Děkovačky nechte svěrákovcům na tom jejich lvím
   candrbále.Nahoďte podobné referendum u nás a dopadne stejně jako tam.

   Vymazat
  3. Řekněte Ukrajincům že v Evropské unii mají obyvatelé tři věci které Ukrajinci nemají:vzdělání,internet a ukrajince na háku!!

   Vymazat
 2. Jen těm sviním ukažte, kde je jejich místo a jak jsou z nich všichni nadšeni. Mylsím, že referendum by takhle dopadlo ve většině států Evropy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bodejť. Kdo by chtěl ty jejich exfašouny k sobě. Po rozpadu Ukrajiny s nima stejně bude potíž, jako byla s ukr. vyděračskejma klany u nás.
   A kdyby měli ti zástupcové v EU parlamentě hlasovat podle skutečné vůle svýho lidu, tak v EU žádnej problém NEBUDE. Jsou to jen servilisté za jidášský groše.

   Vymazat
 3. Ani účast nad 30% není závazná pro vládu ale jako "kopanec do zadku", jak vlastní vládě, tak Ukrajinské je to dobrý, děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Konečně si zapište za uši, že v rozvinuté zastupitelské demokracii ví zvolený poslanec mnohem lépe co chce a co je dobré pro jeho voliče. Voliči jsou od toho, aby volili správné zodpovědné poslance a do vládnutí se za žádných okolností nesmějí míchat. Totalitu lůzy tady nechceme. Dáváme všichni přednost demokracii.

   Vymazat
  2. Anonym v 8:28 nám předvedl velice svérázný popis demokracie. Zřejmě poslanec Brouk Pytlík, který sám ví, co je pro ostatní nejlepší. Až na to, že sám představuje tu nejodpornější lůzu.

   Vymazat
  3. Je vůbec možný(10.53), že jste ironii (8.28) vůbec nepochopil? Nebuďte tak zapšklý, a neoddávejte se okamžitým unáhleným soudům!

   Vymazat
  4. Ke čtení NR je zapotřebí průměrného IQ, tj. 100. Pravicově orientovaní čtenáři se svým IQ pod 90 by měli číst jen mainstream a poslouchat ČT a ČR.

   Vymazat
 4. Pošlete ty šmejdy tam kam patří.

  OdpovědětVymazat
 5. Po tomhle asi Ukrošenkovi pěkně zhořkne ta jeho roschen čokoláda a majdanutí budou asi skákat jako klokani. Díky Holanďani.

  OdpovědětVymazat
 6. Dúfam,že Holanďania odmietnu podporiť fašistickú chuntu na Ukrajine.Bude to prvý vážny krok ku jej pádu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. První vážný "úder" od USA dostal Porošenko nesmazáním ze seznamu šmejdů z Panamy. Jde jen o to, nepříjde-li po něm horší!

   Vymazat
 7. Soudruzi a kde je najednou to vaš věčné volání po Slovanské vzájemnosti? Po panslavizmu? Po tom, že všichni Slovani musíme táhnout za jeden provaz?

  A když přijde na věc tak jsou najednou Ukrajinci "svině a šmejdi", jindy jsou zase Polaci hajzlové.

  Ve vašich chorých mozcích jsou Slovani zřejmě jen Češi a Rusi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:48- "soudruhu", asi každý mluvíme o něčem jiném! Češi, Rusové a Ukrajinci jsou Slované. Problém je, kdo komu vládne. Jak už to známe z historie, někdy se snaží vládnout "nadlidé", národnost si dosaďte sám, Porošenko, Merkelová Sobotka aj. Co Vy, taky Slovan?

   Vymazat
  2. A čo ty eurosúdruh, taktiež slovan 0:48, neleží snáď územie Ukropie v Európe? Neleží snáď značná časť územia Russka v Európe? Čo ste to vbľabotali počas plyšáku"89" spolu s koktavým Veškrnom, že Európu bez hraníc? Načo ten Váš oplotený a zadrátovaný prísne strážený Schen-genský priestor? K čomu vízová povinnosť Rusom a Ukrajinčanom? Čo tá Vaša streľba na hraniciech s Ukrajinou? A vlastne aká hranica s Ukropmi, keď ste hopsali na Václaváku pre Európu bez hraníc? Také aké saky-paky-prístupové rokovania a asociačné dohody? Uprac si napred pred vlastný panEurópskym oitvorom, potom hľadaj chyby u druhých. Neide tu z našej strany o rozpor v slovanskej vzájomnosti ale o zhnusenie, že sa niekto "pchá do cudzej rodiny", kam nepatrí, Ak máš o tom pochybnosti, tak najprv pouvažuj o ostnatých drátoch ktoré ste presťahovali zo svojích západných hraníc sem k nám na východ. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  3. Poláci nás chtěli napadnou dřív než Hitler a spolu s těma věčně nalitejma banderovskejma hovadama se diskvalifikovali!!!!!Ještě něco ti na tom není jasný ty kavárenskej genitále???!!!!!

   Vymazat
  4. 0:48
   Pepku, jako vzdy jsi tu ukazal, ze geneticke spojeni retardovaneho stbaka a syfiliticke prostitutky inteligenta na svet neprivede. Jen takoveho idiota, jako jsi ty. Jinak bys vedel, ze ze slovanu dela svine Rim a jeho katolicka sekta. Dnes je to nejlepe videt na chorvatech, ukrajincich, polacich. Vsude sami posrani katolici. Vsadim se, ze tvuj fotr presel za komousu ke katolikum a o tom, ze je obrezany asi moc nemluvil, kdyz to chtel u stb nekam dotahnout.

   Vymazat
  5. Anonyme Půlnočníku v 0:48. Ukrajinci jsou Slované, ale ne jejich hakenkrajnclerské majdanovské Pornošenkovo vedení. Až se těch fašounů Ukrajinci zbaví, budou na tom Slované zase lépe.

   Vymazat
  6. 9:42 přesně jste ho odhanulm, je to zachráněný potrat. Ale alespoň tu víme, že je to je typický představitel voliče kokotostrany a havlokavárny.

   Vymazat
 8. Smrt fašismu . Ukrajinci dostanou rozum a pošlou tu vládu do kelu . Jsou pracovitý národ . Nenechte se oblbnout západem . Pečené holuby se nekonají . Makejte , makejte , makejte .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 3:09 - obávám se, že Ukrajinci jsou zblblí propagandou EU (která slibovala přidružení), propagandou USA (které slibovalo národní uvědomění a vyzdvižení banderovské hrdosti) a vlastní propagandou (která slibovala zkoncování s oligarchy), takže raději budou jíst kořínky a bojovat proti Moskalům, než aby svrhli svou vládu (dosazenou ze zahraničí). PK2

   Vymazat
 9. dne 2.5.2016 před ukrajinskou ambasádou v Praze v 16,00 bude vzpomínka na oběti z Oděsy, přijd´te, řekneme té židofašistické vládě na Ukrajině, co si o ní myslí kulturní svět.

  OdpovědětVymazat
 10. Já bych také hlasoval proti. Jenomže nás se nikdo neptá. A po včerejším bruselském pokusu o faktickém zřízení protektorátu s loutkovými vládami, bych nás okamžitě vyhodil.

  OdpovědětVymazat
 11. Nejásejte předčasně . Je tam pořád ten háček , že referendum není pro vládu závazné . A Holandská vláda je věrným sluhou USA . Takže se jenom zopakuje to co proběhlo v Řecku . Zase se jenom potvrdí skutečnost , že lůza nemá právo o ničem rozhodovat .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Áno, není závazné ale něco přeci jen ukazuje. Alespoň to, že se v některých otázkách na národ nelze spolehnout a že se jejich vláda bude muset jednou
   rozhodnout mezi spolehlivostí svých lidí a mezi spolehlivostí USA. Na to druhé bych zrovna nevsázel.

   Vymazat
  2. Ano , a vláda v Holandsku už se rozhodla a to už dávno před referendem . Jak ? to už za krátko uvidíme co jim bylo nařízeno od strýčka Sama .

   Vymazat
 12. 1:23 No tak se bude volit znova, když tak. Voni už si to ti slovani zaříděj.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qEPUiBb3ngA

  OdpovědětVymazat
 13. Kotrba v Českém rozhlase: Dolar jako globální měna končí. Budoucnost je na Východě ....

  Dokonce vrabci o tom zpívají v korunách stromů ....

  ??????
  Co ty na to SRÁČI - GOIME...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kotrba tomu tak rozumí asi tak jako ty a ti vrabci :-D

   Rubl 2008 23 za dolar
   Rubl 2016 70 za dolar

   Tak kdo tady končí, ty vrabčáku?

   Vymazat
  2. 8:45
   Pepku, kdybys nebyl idiot, tak bys vedel, ze Rosneft opet zvysil zisk. Diky cemu? Diky slabemu rublu. Kazda zem se snazi devalvovat, pepek jen cumi jak retard. :-D

   Vymazat
  3. Minimální mzda v Rusku je v přepočtu 2.500 Kč, inflace je 15%, HDP kleslo o 4%, reálné mzdy klesly o 10%, počet Rusů s přijmy nižšími než 3.000 Kč vzrostl o 3 miliony na 20 milionů...

   A ten rusácký idiot který už neví čeho by se ve své zoufalosti chytil tady začne mektat, že Rosněft zvýšil zisk :-D

   Vymazat
  4. Blbe 8:45 a 10:03, polož si jednoduchou otázku, proč asi klesl Rubl, jen tak sám od sebe? Chtěl bych mít tvůj jednoduchý primitivní život. A ještě nám povez něco o tvé teplé nejdemokratičtější zemi a jeho dluhu. Doufám, že jsi si z podpory nakoupil ty skvělé dolary, zaměstnat takového blba jak jsi ty snad ani nikdo nemůže.

   Vymazat
  5. Na jednoduchou otázku jednoduchá odpověď:

   Protože o ruble není zájem, nabídka převyšuje poptávku, rublu nikdo nevěří a tak se ho zbavuje. A to je z důvodu toho, že nikdo nevěří ruské ekonomice a politice věrchušky.

   Kdybych v roce 2008 nakoupil za milion korun dolary za tehdejších 15 a prodal je dnes za 24, měl bych dnes 1.6 milionu korun.
   Kdybych za ty samé peníze nakoupil tehdy ruble, měl bych 450.000

   TAK KDO JE TADY BLB???

   Takovýho blba jako ty "nezaměstná" ani sociálka, takový rovnou dostane invalidní důchod pro svou idiocii.

   Vymazat
  6. Samozřejmě že monetarista nemůže rozumět hospodářství. To je i případ Klause a nejen tohoto blbečka trolla, co tu pořád operuje se směnnými kurzy. Marek

   Vymazat
  7. 14:00

   To není zdaleka jen o kurzu ty zabedněný fanatický hlupáku!! Mrkni na 10:03.

   A jak si dovoluješ ty nadávat mi do hlupáků? Já dávám na stůl jednoznačná fakta, vy jen fanatické zcela mimózní žvásty.

   Vymazat
  8. Pro 13:42 Nestudoval jste náhodou VŠE Praha fakultu nárofohospodářskou? Vaše jednoduché uvažování by tomu odpovídalo. A ten příklad s koupí a prodejem měn ... no to stedy stojí zato. A to si představte,že i na poklesu rublu se dá vydělat...

   Vymazat
  9. 14:41 Dej nám "na stůl jednoznačná fakta", proč ČNB uměle devalvuje korunu. Podle tebe je devalvace příznak krachu, podle ČNB je devalvace motivační nástroj pro rozvoj země. Jak to tedy je? Lže ČNB nebo ty?

   Vymazat
 14. K 8:45 Ano dolar jako globální měna končí, protože již významná část mezinárodních obchodů neprobíhá v dolarech. Ani k porovnání síly ekonomik nelze kurzu využít, mimoto kurz neodpovídá skutečnosti, prováděli se statistické průzkumy podle souboru nejčastěji používaných komodit, které to zjistili.

  Je dobré zvážit, co je pro nás výhodné, USA není svaté a ani nejde tak o USA, ale určité finanční elity, které obsadili vládu USA. Teď jsme kolonií USA a například 4/5 zdrojů odtéká od nás ven do zahraničí, vysoká produktivita práce to umožňuje, že se máme docela dobře, ale pokud by jsme nadále zůstávali pod navládou dolaru, tak přijdeme nakonec o zdroje i o hlavy, protože blbost a nenažranost elit začíná překračovat únosnou míru.

  Konec navlády USA nám umožňuje přejít pod jiné více etické a morálnější řízení společnosti, což je dobré pro nás všechny.

  OdpovědětVymazat
 15. Výsledek referenda je již zřejmý a nebude pro Kyjev příjemný. Ale to prostě muselo přijít, Kyjev nakonec pochopí, že skuteční Evropané vědí, co je kyjevská chunta zač. A my jen můžeme poděkovat Holanďanům, že dokázali v této věci prosadit referendum a vyslyšet názor lidí, když u nás něco takového není možné a rozhoduje o tom vláda bez mandátu (v předvolebních slibech určitě nic o Ukrajině nebylo).

  OdpovědětVymazat
 16. http://manipulatori.cz/nizozemske-referendum-hra-o-ukrajinu-nebo-o-budoucnost-evropske-unie/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, to je dobrý tip na strašný blábol sestavený odborníka na anti-propagandu :-D) - Víchová snad jediná !odbornice na Ukrajinu", kterou si presstitutky a presstituti neustále zvou do ČT, aby svým lhaním osolila Rusy a Vladimíra Vladimíroviče. A další "odborník na ruskou propagandu" - blbeček Máca. Oba hajzlíci jsou placení Šorošem. Zapamatujte si je - kolaboranti Roman a Lenka. - Pavel P.

   Vymazat
 17. Holandská vláda je aspoň trochu odvážnější než ta naše vlastizrádná. Vypsali referendum - i když sloužící především k poradnímu charakteru vlády, ale u nás naprosto nemožné.
  Takže je otázka jestli si holandská vláda dovolí postavit se proti svému lidu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Holandská královská rodina je jedním z významných členů skupiny Bilderberg! Holsndská vláda je silně protiruská, stejně jako byla vždy i protisrbská. Nemají rádi pravoslavné, vadí jim Rusko, protože jsou spolu s Británií a pražskou lumpenkavárnou americkými mopslíky v Evropě. Marek

   Vymazat
 18. Tak k tomu vám něco řeknu:
  Vsadím se o lopatu prejtu a pytel buráků, že jim to referendum bude platné, jako mrtvému kabát a zvláště, jestli tam mají ambasádu jedné nejmenované mocnosti, která všechny politiky posílá k nim na školení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejsem si úplně jistý, Evropa se snaží vyvléknout z diktátu za mořem. Jsou to dlouhodobé procesy a život není přímka, ale naopak klikatina s těžko předvídatelným výsledkem. Jakkoli to vypadá, že se Evropa nebude bránit svému plnému zotročení (víme kým a jakými dohodami) není tomu podle mně tak.

   Vymazat
  2. Máš pravdu 14:52 . Bude to trvat velmi dlouho než se Evropa vymaní ze spárů USA . V prvé řadě musí dojít k výměně politických j/elit v Bruselu . Jako druhá možnost se jeví nějaká katastrofa , která Evropu asi nemine a všechno k tomu bohužel spěje .

   Vymazat
 19. Jak můžou hlasovat o přidružemí stát , který ostřeluje sídliště svojich spoluobčanů . Ukrajina je rozkradený stát . Dotujeme kosovsko-albánskou bandu , ukrajinu . Jsme fašisti ? Rozpustit europarlament . Mechat zde jen dva poslance z každého státu . Jsou to vyžírkové .

  OdpovědětVymazat
 20. Holandsko už ví že jim Ukrajinci sestřelili letadlo . Chudák děcka .

  OdpovědětVymazat
 21. Já už jejich volby ani refernda anic jinýho neuznávám! Zde už byly referenda smeteny ze stolu, pak u koryt sou věčně zmrdi a dementi a pak posraný herci a divadelníci! Konec ! Já a mnoho se dalších se slučujeme, vyzbrojujeme , prohlubujem kontakty , cvičíme a při první příležitosti, kdy začně větší manifest a spadne pomyslná poslední kapka tak se přidáme k dalším a začneme tady i na slovensku podnikat takový změny, který sou potřeba velmi dlouho !

  OdpovědětVymazat