Reklama

.

.

čtvrtek 14. dubna 2016

Homosexualita: Staronové otazníky

14. 4. 2016     Debatní klub
Diskutují:   MUDr. Ivan David, CSc. a Prof. PhDr. Petr Weiss, PhD.

49 komentářů :

 1. Přírodní základní zákony jsou o zachování života a tudíž o reprodukci. Z nich ovšem se homosexualita vymyká. Howg.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přírodním zákonům o zachování života mnohem, mnohem významněji odporuje těžká psychopatie (vrozená! - psychopatům chybí některé mozkové struktury) banksterů a politiků z Bilderberg Group, kteří se prostřednictvím svých žoldáků (jimž decentně říkají "uprchlíci") vybít Evropu.

   Vymazat
 2. Homosexualita je zkrátka deviace, a konečně by se měly věci nazývat pravými jmény. Jsou i zoofilové, pedofilové, nekrofilové - tito všichni úchyláci mají právo na svojí sexuální orientaci a budou chodit v průvodech? Nebo jsou diskriminováni, zatímco teplouši, kterým se účelově přezdívá "gay" aby to vypadalo vznešeně,jsou naopak pomalu upřednostňování před normálními lidmi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dívejte se na to demokraticky. Třeba velvyslanec Šapito, jak pečuje o naše blaho, jistoty a proseritu.

   Vymazat
  2. 22:32-mají právo na život, toleranci-nic víc. Kdo s nimi "hýbe" jsou heterosexuálové. Pár "teplých", jsem v životě poznal, nejsou zlí, agresivní. Jsou využíváni politicky, jako studenti a jiné profilované sociální skupiny, důchodci, učitelé, lékaři. Rozděl a panuj. Plus podobný princip peníze, hledejme za vším a nikdo vás neošálí. Zneužití skupin je "běžná, zákeřná taktika" skupiny 1% s pomocí 10% lokajů!

   Vymazat
  3. Mate moji podporu, Povolny pane. A pokud jste ve styku s temi homosexualy pouzil kondom, je nebezpaci nakazy nepatrne.
   Kdyby vam mistni fasiste delali nejake potize, dejte nam okamzite vedet.

   Vymazat
  4. Pro společnost je nebezpečné, když homosexuálové z přirozené solidarity se svými stejně orientovanými druhy zakládají politické a hospodářské mafie (podobně jako zednáři). Činí tak na úkor a v neprospěch zbytku společnosti. Vzpomínáte, jak se lidé báli na ministerstvu dopravu sklonit pro upadlou tužku?! :-D)

   Vymazat
  5. Zlí jazykové tvrdí,zpe se vytvorpila silná homosexuální trojka Halík,Zaorálek,Schapiró.A pak se divme,jedna perla za druhou!

   Vymazat
  6. 6:26- musím Vás zklamat, jsem "heterák" vlastnící 5 dětí, takže si nedělejte starosti ale děkuji za zájem.

   Vymazat
  7. 10:39 To tedy gratuluji Míro. Já žádné děti nevlastním, pouze na dvě jsem poctivě platil alimenty a další dvě živím. Tož jsem na tom hůř ale nijak mi to nevadí. Ten vzkaz pro Vás - v 6:26 - ten nemá chybu.

   Vymazat
 3. Sexuální orientace Mudr. Ivana Davida CSc. je jeho vlastní vēc. Dejte mu pokoj, debilové!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda - ale kdo mu co dělá?

   Vymazat
  2. Pravda - ale kdo mu to dělá?

   Vymazat
 4. je jaro a pižmo děla divy ale to je objev stary jak lidstvo a živočichove a skaly dohromady a že se najde občas nezkroceny lidsky jedinec neni na počty lidiček na planetě žadna anomaliie ovšem dokud z toho někdo neuděla vědu a tovarnu na zisky

  OdpovědětVymazat
 5. Nic proti nim,ale tak masivní homosexualita a vyzdvihování homosexuálů jako nadlidí je součástí plánů NWO na likvidaci současné lidské civilizace ....rozbíjení tradiční rodiny...barbarské invaze primitivů,zničení národů a jejich historie ...vytvoření "hnědého"Evropana s malým mozečkem(Zika) ...nucené vylidnění planety chemicky,nemocemi,hladomory a fyzickým vražděním ...to je dnešek a budoucnost!

  zločas

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NWO: A kdo zbude na práci? Tipnul bych spíš, že ten záměr NWO pochází z vesmíru, pro vylidnění planety Země humanitární metodou. Po zjištění a ověření teorie, že homo-sapiens je živočišný druh ohrožující veškerý život v kosmu.

   Vymazat
 6. Svět se zbláznil, pánové doktoři, a vy s ním.
  Prý je jakákoliv pozitivní/negativní diskriminace špatná (já souhlasím). Jak s tím pak koreluje myšlenka pár minut před tím, že Weissovi méně vadí PRIDE pochod, než pochod myslivců se zavražděnými zvířaty (asi myslí úlovky)?
  Když to vezmu ad absurdum, tak myslivec vraždí zvířata, ale pan doktor si rád koupí krásné steaky (asi jakékoliv produkty) v hypermarketu.
  Dnes je hnus zabít kapra (a je to traumatizující pro děti na Vánoce). Je to totiž jediná smrt v přímém přenosu, kterou městské dítě naživo vidí. Večer si pak klidně pustí Texaský masakr motorovou pilou (z nabídek v televizi) a to je kulturní zážitek (asi netraumatizující).
  Rodiče umírají v nemocnicích, LDNkách, domovech pro důchodce. Oproti dnešní módní propagaci "X"sexualit, je smrt a osobní, rodinný kontakt s ní dnes tabuizovaný a odosobněný. A naproti tomu se každý večer statisticky dozvíme, že tam a tam se někdo odpálil, zterorizoval, dronem zlikvidoval.

  To, jak se společnost odklání od normálního života (a zkušeností pro přežití na matičce zemi), je strašné. To, jak se pro lov používá slovo vražda a pro skutečné vraždy "korektní" a náhradní termíny (např. humanitární bombardování, podpora arabského jara, ---), je cesta lidstva do pekel. To do budoucna vidím jako mnohem vetší problém, než Váš sexuálně duševno/citově spokojený/nespokojený homo/hetero sexuál. To jsou akademické plky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Homosexualita je animozita která souvisí s degenerací a proto např.v ČR je nejvíc homosexuálů mezi židy a cikány.Jsou to menšiny dědičných degenerátů a to oba diskutující židé David i Weiss moc dobře vědí.

   Vymazat
 7. Homosexualita se může i předstírat.Je dost kvazi umelců,co si na své sexuální orientaci zakládají karieru.V USA ale i v ČR je běžné,že politik kadidující do nějaké funkce se zastává 4procentní menšiny.V TV je běžné,že v realitních soutěžích tito jedinci mají navrch(Vladko).Rčení,,Co Čech to buzerant,,nebude daleko od pravdy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 08:06 ..ano, * kadidující * není v žádném případě překlep !!!
   Přečtemyš ?
   MM

   Vymazat
 8. Nemám nic proti tomu, co si kdo dělá, nebo nedělá, doma za zavřenými dveřmi, pokud tím nikomu neubližuje. Problém nastává, pokud někdo své intimní věci začne prosazovat veřejně. Pak jsem nucen s něčím souhlasit, nebo nesouhlasit, protože tím se stává dané téma společenskou záležitostí. Pokud se budu vyjadřovat k čemukoliv, posuzuji ji to vždy podle toho, zda je pro mě něco pocitově přijatelné, či nikoliv. No a sex mezi dvěma muži je pro mě nejenom pocitově nepřijatelný, ale doslova se mi z té představy dělá zle a považuji to za odporné. Pro mě to je prostě dekadentní chování a žádný zákon mi nemůže nařídit, abych tento můj soukromý pocit změnil! Sex mezi dvěma ženami je pro muže asi více přijatelný a to možná i z přírodního hlediska, protože pokud dvě ženy vzruší jednoho muže, mohlo by se zdát, že příroda to nastavila jako pro-populační stimul a jeden muž oplodní naráz dvě ženy (při sexu muže s mužem k něčemu podobnému dojít nemůže), ale přesto ani v případě žena+žena nejsem ochoten tleskat radostí, protože kromě pocitů mám i nějaké společenské mantinely, dané tradiční výchovou a ta mi radí, že být věrný jedné ženě je společensky správné a nemíním na tom nic měnit a i své děti povedu výchovou zásadně směrem k uctívání principů tradiční rodiny, což je žena, muž a společně vychovávané děti. Jen podotknu, že jsem vždy ochoten komunikovat i s lidmi, jejichž životní styl se neslučuje s mými pocity, ale rozhodně se nenechám přesvědčovat, že já jsem ten špatný, když mi je z něčeho opravdu šouflo....jak říkám, to nezmění ani zákon. No a co se týče celkového společenského přepisování toho, co je a není morálně správně, tak jsem celkem zděšen, protože jak někdo výše psal ohledně pedofilní komunity, že jestli se také jedná o menšinu, tak to je téma, které zatím vypadá jako zcela, ale zcela nepřípustné, že? Jenže nenechte se mýlit. Ten posun od toho, že jsme homosexualitu ještě nedávno celo-společensky chápali jako nepřípustnou a dnes se pomalu musím bát někde napsat, že je mi zní stále nevolno, ten posun k tomu, že to máme brát, jako společensky absolutně v pořádku, až prospěšné, tak ten posun pokračuje dál. Pedofilové se již snažili proniknout na Prague, z čehož 4% komunita nebyla nadšena, nicméně jsem přesvědčen, že nátlak pedofilní komunity (oni se už tak označují viz. zde: http://www.pedofilie-info.cz/zucastnili-jsme-se-pruvodu-prague-pride-i-v-roce-2015/) bude pokračovat a to "salámovou" metodou, postupně kousek po kousku, ukrajovat z negativního veřejného mínění pomocí snahy o soucitný náhled. Pro mě je důkazem tohoto postupu natočení dokumentárního filmu Danielův svět a jeho oceňování. (Danielův svět je český celovečerní dokumentární film režisérky Veroniky Liškové. Vypráví příběh kultivovaného, umělecky založeného pedofilního mladíka Daniela.[3]

  První sestřih ještě nedokončeného filmu byl uveden 22. srpna 2014 v rámci projektu Živé kino.[1][4] Premiéru měl 25. října 2014 jako soutěžní snímek Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů Jihlava,[5][2] na němž získal Cenu diváků.[6][7] Na 9. listopad bylo naplánováno uvedení i na festivalu Mezipatra.[8][9] Distribuční premiéra pak byla ohlášena na 19. února 2015.[10][11] Film byl vybrán do sekce Panorama 65. ročníku festivalu Berlinale.[12] Film byl nominován v kategorii nejlepší dokument na Cenách české filmové kritiky,[13] ale nominaci neproměnil.) Upoutávka na film zde: https://www.youtube.com/watch?v=YNDTlQxhyK0
  Nakonec jen podotknu: "Nikomu nechci upírat právo na sebe-určení, intimní věci ať si každý uspořádá podle svého, ale pokud někdo udělá z intimity veřejné téma a zeptá se mě tím jestli se mi to líbí, nebo ne, tak mu odpovím tak, jak to cítím....nebudu přeci lhát a když popravdě odpovím, že mi něco připadá nechutné, tak přeci kvůli tomu nejsem špatným člověkem, protože se opravdu snažím, jako každý obyčejný člověk, žít slušným životem, ostatním pomáhat a nikomu neubližovat!"

  OdpovědětVymazat
 9. V homobuz sodomistické pražské March Paráde již nesli své fangle i pedofilové, svá "práva" jistě projeví brzy třeba i nekrofilové a hovnožrouti.
  Čím to ale je, že explicitní podporu svou přímou účastí těmto nechutným přehlídkám vždy prokazují ambasády Izraele a USA? A žádné jiné?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:27 na vaši otázku vám odpovím: je to tím, že svoboda člověka (i toho, který třeba nosí brýle a nebo má rád psí guláš) je nade vše. JSte za ?
   Pokud ano, tak proč s vámi vibrují jakési pochody LGBT (nemusíte se jich zúčastňovat) a nebo zprávy o zákonné úpravě, že dva partneři po sobě mohou dědit majetek (a just to jsou třeba homopartneři = vám to vadí ?) ?
   A co jste se to ptal ? USA ? Tak to tady nemám, USA tam moc nefiguruje - já si myslím, že svoboda člověka je potřebna všude a ne jenom v USA. Vy si myslíte opak ?

   Vymazat
  2. Jestli buzerantismus a další nechutné deviace někým vibrují, tak jsi to tady akorát ty. Ono je to vůbec hezké, takové veřejné předváděčky, viď? Třeba příště půjdeš z kozou (čtyřnohou, rohatou), a na každé pražské křižovatce ji obskočíš - no komu tohle může vadit... Ale stejně, nech si to radši jen do chlívku.

   Vymazat
  3. 13:12 Nejsem ZA. Slovo svoboda ve světle zmrzačených dětí humanitárním bombardováním v boji za svobodu vyvolává pocity hnusu. Dekadentní pochody pro exhibicionistické přehlídky k potlačování a zastírání hlubokých komplexů méněcennosti plynoucích ze zjištění, že dotyčný je (i když nikoli prý vlastní vinou) nechutnou hříčkou přírody nic pozitivního nepřináší. Lze to přirovnat k malování po zdích směsí exkrementů jako projev propagace svobody.

   Vymazat
 10. Zákaz propagace homosexuality v Rusku - zdravý stát vedený skvělým státníkem. Ta propagace evidentní deviace je v dekadentních státech zřejmá. Začíná teoretizováním o tom, jak deviace deviací není, protože je v novodobé globální normě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ano, a ještě kdyby zakázal jízdu autem, lety letadlem, volby, zelená trička a líbání na ulici ! to by byl ideální stát a hned bych se tam odstěhoval. Ať žije státník !

   Vymazat
  2. Tak tohle je už totálně mimo mísu. Hlupáctví nemá žádnou mez.

   Vymazat
 11. Zdá se, že většina diskutujících ignoruje, nebo vůbec neshlédla video.
  Jinak je k neuvěření, kolik tady je "odborníků" na genderovou vědu, kteří se domnívají, že jejich vědomosti převyšují vědomosti odborníka, který kromě bohaté a letité praxe zná výsledky mnoha studií s touto problematikou a je v kontaktu s dalšími erudovanými odborníky. Odsuzující komentátoři se cítí být povoláni k této záležitosti diskutovat bez prokázání jakékoliv kvalifikace. Vykazují znaky homofobie, což také nepatří mezi lidské ctnosti. Snad se všem netolerantním jedincům podaří, aby se to, co tolik odsuzují nikdy nevyskytlo v mezi jejich blízkými, protože by to pro ně byla katastrofa, kterou by nemuseli zdravotně zvládnout oni, nebo ti jejich blízcí.
  Kdo chce znát, věrohodné zdroje najde, kdo chce bít, hůl si taky najde. Zdrojů i v podobě knižní je mnoho.

  http://blackieandklarka.blog.cz/1101/mohou-byt-zvirata-homosexualni-ano-aneb-teorie-homosexuality-podle-joan-roughgarden

  Joan Roughgarden mluví zhruba od 43.minuty:
  https://www.youtube.com/watch?v=8Xr2U0dqHlw

  Pozn.: nejsem ani homosexuální, ani homofobní, ale také nejsem chytřejší, než odborníci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, nejenže nejste chytřejší než odborníci, to je nás většina ale Vy se mnoha slovy neodvažujete sdělit ani osobní názor. Pro Vás by bylo asi složité i jednoznačně zaujmout Vaše stanovisko zda: homosexuální dvojice sezdat a umožnit jim adopci dětí. K osobnímu názoru potřebujete odvahu a vědomí, že se můžete mýlit.

   Vymazat
  2. Pane Povolný, o manželství a adopci dětí se tady žádný z diskutujících "odborníků" nijak nevyjadřoval. Proto jsem nepovažoval za nutné to zmiňovat. Odvahu však nepotřebuji, abych vyjádřil, že sezdání homosexuálních dvojic mě nijak nevadí, jelikož mě tím tyto dvojice nijak neobtěžují a uznávám, že k sezdání, nebo aspoň registrovanému partnerství mají důvody, kterým rozumím(např. informovanost při nemoci, dědictví). Adopci dětí bych jim nedoporučoval vzhledem k homofobnímu prostředí(i na zdejší diskusi a ze stejného důvodu nerozumím Prag Pride), ale je to opět na jejich uvážení, neboť sám tím nijak nebudu trpět, na rozdíl od jejich dětí a jich samotných.
   Jak vidíte, odvaha mi nechybí, ale pokud jste mě obvinil z toho, že ji nemám, jistě ji teď projevíte vy a vyjádříte se také.
   A ano, mýlit se můžu v lecčems, ale jistě ne v tom, že nejsem homofob.

   Vymazat
  3. 19:08- v domnění, že jsem svůj postoj vyjádřil výše, někde jen souhlasem s jinými, odpovím Vám trochu heslovitě. Odlišnosti mi nevadí žádné. Některé nechci ve svém okolí. Pokud se vyskytnou, umím se s nimi kulturně vyrovnat. Teď k adopci. Staletý vývoj od alfa samců se ustálil k párové výchově, která za můj život dostala trhliny v nad míře "singlů". Pokud se vracíme vývojem k alfa samcům z rozmaru Matky Přírody, chápu i účel Pride. Také dám na odborníky, na ty kteří rozumí dětské duši a umí to dát do souvislostí. Co budeme hájit, rodinu, státní(rodové) děti? Nejlépe to za mne vyjádřil pan Radan Brus.

   Vymazat
  4. Za mě se k tématu nejlépe vyjádřil Prof.Petr Weiss. Ve svém okolí mě odlišnost tohoto typu nevadí, nežiju jejich život. Každý má právo hájit si to, co je pro něj nejpřijatelnější, když tím nijak neobtěžuje, ani neomezuje ostatní. Obavy o rodinu jsou pro mne liché, protože problematika existuje, co lidstvo existuje, ale vymírání národů způsobují jiní. Jsou to ti, kteří podněcují války. Jednou z jejich vlastností bývá také nesnášenlivost k odlišným postojům a názorům. (Jen poznámka: Hitler, mimo jiné, vyhlazoval také homosexuály).

   Vymazat
  5. 22:43- poznámka k poznámce: nejen Hitler a nejen v minulosti. Problém je jinde, xenofobie je obrana svého "druhu", není nebezpečná, je-li dodržena "bezpečná vzdálenost". Ne-li, je třeba konstatovat "kdo se kam vlamuje". Islamisté k nám, Pride do rodin nebo naopak?

   Vymazat
  6. Pane Povolný, příměr s islamismem je mimo tuto diskusi, proto na něj nereaguji. Rodina kvůli homosexualitě nikdy v minulosti nezanikla, může zaniknout lidstvo, ale z jiných důvodů.
   K rozdílu mezi námi, který přetrvá, taky použiju příměr: Kdybych se topil a zachraňoval by mě homosexuál, byl bych mu vděčný pro jeho statečnost a šlechetnost, ale vy byste se musel utopit, protože jinak byste byl pokrytec, jelikož v případě, že byste se nechal zachránit, byste toho člověka i nadále musel pro svou homofobii nenávidět, bez ohledu na jeho ostatní kvality.

   Vymazat
  7. 7:54- islamismus není mimo diskuzi, je součásti principu mého chování. Bude-li se topit člověk-islamista, žid, černoch, "homouš", nebudu váhat ani minutu a pomohu mu k záchraně i proti vůli toho, kdo by se snažil jej utopit. Přesto trvám na "čistotě" svého národa. Jsem prostě xenofob.

   Vymazat
  8. Pane Povolný,
   1. Nepsal jsem, že islám je mimo diskusi, ale že je mimo ->tuto<- diskusi(rozumějte v kontextu článku "Homosexualita: Staronové otazníky")
   2. Příměr se záchranou tonoucího byl směřován směrem k vám, jako tonoucímu, nikoliv od vás, jako zachránce. Převrátil jste si to, abyste se vyhnul odpovědi.
   3. O xenofobii, jako formě strachu ze všeho neznámého si s vámi v této diskusi nepopovídám, protože tato diskuse je o homofobii = iracionální strach z homosexuality(strach ze známého)

   Svými veletoči jste přesáhl hranici, za kterou je pro mne debata s vámi o čemkoli nadále zbytečnou ztrátou času.

   Vymazat
  9. 18:50- v pořádku, snažil jsem se Vám objasnit, jaký jsem já. Stejnou reakci(topím-li se) očekávám od druhých. Možná jsem naivní ale již se nezměním. Vaše akademická debata, bazírující na slovíčkách mi opravdu nesedí. Pro mne homofóbie je jen součást "společenských" fobií a jako takové se musí brát společně. Pokud Vás zajímá jen zmíněná, omlouvám se.

   Vymazat
 12. 16:47 Ano, zvířata vadné homosexuální kusy ve stádu tolerují. Nicméně v době nedostatku je ze stáda vyobcují. Vypadá to, že mícháme pojmy a dojmy. Může být, že xenofobie má podobný sebezáchovný pudový základ daný "přírodou" jako homofóbie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozumím. Kdybyste měl např. psa, kterého byste měl rád a on by projevoval homosexuální sklony, vyobcoval byste ho.

   (I po shlédnutí videa budete tvrdit, že pelikáni, nebo albatrosi mají "sebezáchovný pudový základ daný přírodou a jsou vyobcováváni".)

   Vymazat
  2. Skvělý příměr. Buzíci jsou fakt hlavy. Z čeho asi tak soudíte, že psi nežijí ve smečce, pelikáni ani albatrosi nežijí v hejnu ale ve stádu???

   Vymazat
  3. 19:10 - Nedával jste pozor při sledování videa, když byla řeč o pelikánech a albatrosech(nebo ignorujete).
   A psi žijí také v "lidské smečce", někdy homofobní, v případě vám podobných, k jejich smůle.
   Invektivy typu "buzík" potvrzují vaší nesnášenlivost, zřejmě to nebude jen o tomto tématu, ke škodě lidí, kteří s vámi musí přicházet do kontaktu.

   Vymazat
  4. Když potřebuji pro svá tvrzení podporu, obrátím se na matičku přírodu. V pečlivě vybrané množině vždy najdu potvrzení pro své teorie.
   Takže: samec mnohdy sežere mláďata cizích samců. Je to omluva pro kanibalismus a pochody pojídačů nevlastních dětí v ulicích? Když se tak děje v přírodě, není to zvrácené a je to normální?

   Vymazat
  5. 16:13
   "Když potřebuji pro svá tvrzení podporu, obrátím se na matičku přírodu. V pečlivě vybrané množině vždy najdu potvrzení pro své teorie." - Pro vaše tvrzení tedy rozhodně ne a vy to víte, pokud jste opravdu shlédnul videa, uvedená v 15. dubna 2016 16:47.
   Nechte si svá tvrzení pro vám podobné laiky. Nemám zájem vás přesvědčovat o lepší orientaci kvalifikovaných odborníků s dlouholetou praxí a rozsáhlými znalostmi v této problematice.

   Vymazat
  6. to 19:01
   Fajn. Nemáte zájem, ale píšete.
   1) Takže Pan David a Weiss jsou odborníci.
   2) Na Pelikány a Albatrosy se z celé množiny zvířecí říše ODKAZUJÍ a POMÁHAJÍ SI argumentačně proto, že mají se zvířaty dlouholetou praxi a rozsáhlé zkušenosti?
   3) Já netvrdím. Já pouze rozporuji jejich argumentaci a použil jsem schválně absurdní příklad. To je to, co Vás také nadzvedlo.
   4) K Vašim odborníkům. I tito odborníci léčili v minulém století homosexualitu dokud někdo nepřišel s jinou teorií. Tak, teď je to jinak a s orientací se nedá nic dělat. Tečka.
   5) No možná časem někdo vyzkoumá něco jiného. (Dnes jen a pouze tehdy, když mu na výzkum nepřijdou "korektní" schvalovači grantů a nezadupou ho jako "netolerantní zrůdu" do země.) Když ale bude mít prokazatelné výsledky, pak zase ON bude ODBORNÍK, ke kterému se přidá zbylé stádo původních "pomýlených" odborníků. {Pro toto mé tvrzení 5) je důkazem historie lidstva a všech lidských oborů, nikoliv u zvířat.}
   6) Podle Vás: Co my, laici? Tupě přijmeme jejich argumentaci. Odborníkům nesaháme ani po kotníky. Takže se neotírejme ani o jejich plášťě. To je úděl nás laiků a k tomu jsme byli předurčeni nejvyšší instancí-autoritou. (Každý nechť si dosadí tu svou autoritu: boha, stranu, vládu, odborníka, VIP osobu. Já volím svůj rozum a logiku a sem tam někoho nazdvihnu.)

   Vymazat
 13. Buzerantismus je prostě deviace, je třeba to stále připomínat a zdůrazňovat.
  Buzerantská lobby se snaží tuto deviaci učinit společensky přijatelnou, tedy jakoby "normální".
  Společensky vysoce nebezpečná je tak obrovská koncentrace buzerantů v médiích a politice. Ty je třeba eliminovat. A buzeranty obecně monitorovat jako ostatní úchyláky

  OdpovědětVymazat