Reklama

.

.

pondělí 4. dubna 2016

Jak dojemné...!,,Váleční uprchlíci" chtějí žít jako all exclusive turista po zbytek života i s celou rodinou!

Jitka Přikrylová
4.4. 2016   Rukojmí
Je to jedna z mála zpráv o migrantech v Evropě, která mě čistě pobavila a nenechala ani špetku negativních emocí. Ačkoli jim byl přiznán v ČR status válečných uprchlíků, ti se sotva po pár týdnech vrací, že se jim stýská.Evropanům, myslím těm naivním troubům platícím daně do evropské kasy, tak těm je dennodenně předkládáno, že nebozí běženci prchají, aby zachránili holé zadky před válkou. Jen taktak o vlásek utekli smrti, hnáni obrovskou motivací. Přežít.


Ono to ani trochu ale nepasuje s tím, co tu tihle běženci pak předvádějí. Teď nechám stranou násilí mezi sebou i vůči evropským ženám i dětem, nejde o těch pár kousků nezaplacených v samoobsluhách. Jde mi o to, jak se dožadují domů, více peněz, lepšího jídla. Rozhořčeně říkají, že v pokoji nemají ani televizi, ani ledničku, žádné soukromí. Stěžují si na pomalou wifinu i to, že nemají zadarmo uklízečku.

Já bych opravdu moc ráda věděla, co čekají. Upřímný seznam toho, na co podle nich v Evropě mají právo. Klidně bych si připlatila za garantovaně nezávislou studii, ze které by byli vyhnáni všechny vyžírkovské neziskovky, a co bych zkusila objektivně zjistit, co se odehrává v hlavě týpka, co si zaplatí cestu do Evropy, kde v životě nebyl, a tady očekává, že si bude žít jako all exclusive turista zbytek života i s celou rodinou. Jak může někdo být tak arogantní a hloupý, myslet, si,

Ráda bych znala jejich odpověď na otázku,proč by Evropa vůči nim měla mít nějaké závazky. Jakékoliv závazky. Proč si myslí, že skandovat na hranici se zavřenou Makedonií Otevřete hranice a My jsme uprchlíci jsou nějaké argumenty. Řvou, že mají plné právo nejen projít, ale vybrat si zemi, ve které chtějí zůstat. Křičí, že do Turecka zpátky nejdou a že se hodlají vracet znovu a znovu.

Je to tak, jediné bezpečné země pro válkou zbědované nebožáky zůstaly dva ostrůvky míru. Německo a Švédsko. Jen tam si nebozí uprchlíci můžou zachránit holý život. Jinam nechtějí, ani se je nezkoušejte přesvědčit, to byste je omezili na lidských právech, víme.

Dokonce i když si Česko coby projev dobré vůle pár desítek vybraných křesťanských "opravdu válečných uprchlíků" přivezlo a hýčkalo je, ti se teď ošívají a pak naplno řekli, že chtějí pryč. Někteří zpátky do války, někteří samozřejmě vyrazili směr Německo či Švédsko. Generace 21 tvrdí, že pořádně nerozumí důvodům těch, co chtějí od nás pryč. Tomu zase pořádně nerozumím já. Buďto jim Iráčané řekli lež tak očividnou, že i neziskovka má cukání to publikovat, nebo ten důvod je něco, co se je v přímém rozporu s tím, co doteď tvrdili a díky čemu nejspíš vůbec neměli být vybráni.

Stejně dopadli i Poláci, jim také zdrhají úplně tak, jako by si nepřivezli válečné uprchlíky, ale docela sprosté migranty.

Osobně jsem za tenhle experiment české sluníčkovské aktivity velice vděčná. Nejlépe utracené peníze za migranty vůbec. Sotva někdo střízlivý může po nás chtít nějaké kvóty v řádu tisíců, když nám už teď utíkají rychleji, než si je stačíme přivážet...

10 komentářů :

 1. Křesťané z Iráku nejsou blbí. Lehce si zjistili, že výdělky Čechů jsou oproti Němcům a Rakušanům třetinové. Panující Pravda a láska, letiště Václava Havla, pobíhající idioti s tibetskou vlajkou a pokřikem o lidských právech v Číně, zatímco se v ulicích potuluje plno vlastních bezdomovců téměř bez lidských práv, naše milé hosty neuspokojily. Sobotka dostal po zásluze košem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já nerozumím tomuto: výdělky jsou na 1/3, ale HDP na hlavu je na 59% HDP Němců. Kam mizí těch 26%?

   Vymazat
  2. Ptejte se politiků ze stran, které tady po převratu vládly nebo vládnou. Všichni slibovali, že budou vládnout lépe než komunisti. Lhali nám.

   Vymazat
  3. Tak hloupý určitě nejste. Všichni ví kam ?

   Vymazat
 2. Snad jen drobnost k těm několika iráckým běžencům, kteří se od nás jaksi "posunuli", protože by rádi zbytek své evropské anabáze strávili v SRN.
  Ti totiž odpochodovali ze země, kterou nezištně "osvobodily a demokratizovaly" USA i s jejich ochotnými poskoky.
  Už se jim patrně v tom Iráku ona získaná svoboda a demokracie asi hodně zajídala.
  Byla totiž dovezena na zvlášť neprůstřelně uzpůsobených exportních dopravních prostředcích a v poněkud zvláštním balení. Jako dárková náplň hlavic US tomahawků a kazetových pum.
  Takže se jim tam poté svobodně rozpadlo kdeco, počínaje baráky, a konče státem a jeho infrastrukturou i ekonomikou. I to náboženské (etnické, národnostní ..) násilí a nenávist jedněch k těm druhým tam docela "svobodně a demokraticky" kvetou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte naprostou pravdu, ale o tom se přece ve "slušné" společnosti nemluví.Zaznamenal jste nějakou podobnou zmínku v mainstreamu,Britských listech nebo v jiných hlasatelích neomezené podpory migrantů?

   Vymazat
 3. Ti muslimové
  přišli s jasným záměrem - užívat vymoženosti sociálního státu, tak, jako již generace před nimi.

  Chybí proto stopa po nějaké pokoře,
  naopak je vyžadováno zrychlit azylové řízení,které dle nich trvá "hrozně dlouho."

  Že za tu "hrozně dlouhou dobu" jsou zaopatřeni gratis bydlením,stravováním, lékařskou péčí, považují za samozřejmé, vždyť na to mají nárok !

  Např. u soudu v Düsseldorfu, podali již od začátku t.r. přes jeden tisíc ŽALOB na údajné průtahy v azylovém řízení.
  Němci jsou větší ovce, než bychom si mysleli...

  OdpovědětVymazat
 4. Jsou jen dvě možnosti. Buď tu budou oni, nebo my. Společně to ale nepůjde. To není domněnka, to jsou zkušenosti z takzvané vyspělé západní demokracie. Nechtějme se dostat na jejich úroveň!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Přátelé, děkujte pánubohu a všem svatým, že ti vyžírkové nechtějí být živeni z Vašich výplat. Když si je budou krmit Němci za své, ať si je krmí... TnT

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, zvlášť ty jejich nadmíru objemné břicha a zadky!!!
   Nicméně musím dodat, že celá ta událost mne vytočila do běla.

   Vymazat