Reklama

.

.

středa 20. dubna 2016

Jevgenij Satanovskij: Po zprávě o 9/11 svět exploduje


20. 4. 2016    zdroj
Saúdská Arábie hrozí USA, že přijme opatření na ochranu svých amerických investic, což je téměř 750 miliard dolarů. Prohlášení jsou adresována Kongresu USA, který zvažuje návrh zákona, podle nějž nesou saúdští úředníci odpovědnost za teroristické činy 11. 9. 2001, nebo jak říkají Američané, teroristický útok 9/11. Vyjádření Saúdské Arábie se velmi podobná nezastřenému vydírání, soudí prezident Ústavu pro Blízký východ Jevgenij Satanovskij:


"Nejde o ochranu investic, jde o to, že Saúdové vydírají Američany tím, že rozprodají svá aktiva ve Spojených státech. Je tam dosti slušná částka, asi 750 miliard dolarů. To samozřejmě sníží cenu korporativních a státních cenných papírů USA, které budou okamžitě uvedeny na trh", řekl expert v komentáři pro Pravda.ru.

Zároveň Jevgenij Satanovskij poukázal na dobrou schopnost Američanů chránit svou ekonomiku. "To může být pro Saúdskou Arábii, jak se říká, nepříjemné překvapení", řekl.

Veškerou napjatost tohoto problému způsobuje skutečnost, že přijetí zákona o teroristickém útoku 9/11 zveřejní údaje, které jsou vojenské komunitě a americké politické elitě dlouho známy, vysvětlil korespondentovi Pravda.Ru Jevgenij Satanovskij.

Údaje potvrdí, že saúdské vedení včetně vedení zahraniční rozvědky přímo stojí za teroristickými útoky z 11. září, stejně jako za vytvořením al-Káidy, a ještě za mnohým dalším, ​​s čím Američané museli bojovat v posledních 35 letech, a co je stálo tisíce životů.

V případě zveřejnění těchto dokumentů "nastane skandál a výbuch, který může přijít Saúdskou Arábii velmi, velmi draho," je přesvědčen expert. "Vždyť tím bude všem zřejmé, že vojenské akce proti Afghánistánu a Iráku Amerika prováděla zbytečně, a mělo se, jak svého času říkal Vladimír Putin, "pracovat" se Saúdskou Arábií," rekapituloval Jevgenij Satanovskij.

Předpovídat odvetná opatření USA může v této situaci jen americký prezident osobně, dodal expert v komentáři Pravdě. Ru. Ze stejného důvodu není možné vysvětlit, proč potřeboval být v Saudské Arábii - na 20. dubna, jak je známo, je plánována návštěva Baracka Obamy tohoto teplého království.

Na závěr Jevgenij Satanovskij zopakoval, že v této fázi vztahy mezi Saúdskou Arábií a Spojenými státy "mohou explodovat," což následně zničí "strategické spojenectví, které svého času vzniklo v rámci dohody 44. roku."

"Žádná studená válka nepřinesla Američanům větší škody a ztráty než vztahy s přítelem a spojencem Saúdskou Arábií, to je fakt, rekapituloval Jevgenij Satanovskij v rozhovoru s Pravda. Ru. Americký establishment je značně prolobbován, a rusky řečeno, byl Saúdy po desetiletí jejich komunikace vyplácen. A to velmi dobře chápou."

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

115 komentářů :

 1. Saúdská Arábie nemá USA vůbec čím hrozit. Vůbec na to nemá. Myslím, že to je jen klasický ruský blábol.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:34 blábol?Sakra,vždyť to psala sama Pravda a ta píše jedině pravdu.Popravdě už konečně všichni víme,že Ál Kaida neni dílo USA,jak se dosud v ruských médiích psávalo a píše,nýbrž eto delo Saúdská Arábie.A co říkal Putin o USA je tudíž nepravda,ale se Saúdskou Arábií by to mohla být pravda,kór když po pravdě soudí expert deníku Pravda.ru.

   Vymazat
  2. Hatla matla patla....

   Vymazat
  3. Pokud Saudi chtějí hrozit, tak určitě mají čím. Problém pro ně ovšem je to, že se tímto vydíráním dostanou Americe na mušku a kdoví jestli barevné revoluce v Arábii nebudou náhodou pokračovat, ropy a zlata tam je určitě dost a to stojí za vývoz emerické demokracie a svobody. Samozřejmě by to proběhlo stylem já nic já muzikant, tak jak to Jůesej dobře umí. Ale riziko že je Saúdi nakonec prásknou je moc velké, takže to zatím půjde spíše do ztracena...

   Vymazat
  4. 0:49

   Stačí aby Amíci Saudům přestali dodávat zbraně a jsou nahraní. Jejich investice v USA jim jednoduše zablokují. Ropu z SA neberou.
   Co tam máš dál.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  6. Moc pěkný text. Jednoznačná prohra. Toto je přesná představa jak nás gojímy a poddané vidí sion a vyvolení. Ani se nedivím, že mají pocit nadvlády a potřeby vyhubení podlidí, obzvláště když mají pravdu.

   Vymazat
  7. Pro autora z 23:34
   Nepsala to Pravda, psaly to New York Times. http://www.nytimes.com/2016/04/16/world/middleeast/saudi-arabia-warns-ofeconomic-fallout-if-congress-passes-9-11-bill.html?_r=0
   Takže to není žádný ruský blábol, ale pokud chcete určit autorství, tak je to blábol americký. Je Vám lépe?

   Vymazat
  8. O našich pár blbů, co jsou schopni jít s Karlem na pívo, nejde. Těch je opravdu jen pár. Co na to ale Americká veřejnost? Přibývá těch, co mají plnou prdel svých Amerických gurů. Jak dlouho to všechno vydrží? Co Evropa se zkroucenýma rukama?

   Vymazat
  9. 23:34 keby si bol trocha v obraze ty MAMRD tak Amerika ma Zlato ktore ( im dala SA do uschovne) a oni im podali ( ochranne americke kridla). Mimochodom ty ( lol) ked ta zaujimaju ct24 naco chodis tu?!!!

   Vymazat
  10. A bude "Norimberský proces II", obžalovaní pohlaváři USA?
   Bude proces o náhradu škod Afganistánu a Iránu?
   Budou platit náhradu všechny státy NATO, nebo jen ti, co se zúčastnili?
   Kolik nás ta mise bude stát?

   Vymazat
  11. Saudové jsou schopni si dnes koupit cokoli, třeba nepravdivou pravdu a třeba udělat i ,,barevnou revoluci" v USA. Bez Saudů bude vliv Američanů ve světě daleko menší. A k otázce, že když jim Američané přestanou dodávat zbraně jsou v p.deli by se jen otevřel trh pro ostatní...

   Vymazat
  12. CO SE NESMÍ ANI TADY PROZRADIT A BUDE VYMAZÁNO.

   JAK SE ZDÁ PŘIJELA CHROMÁ KACHNA K SAUDŮM ŠKEMRAT,ABY JI NEPODŘEZALI

   Ono totiž doposud Saudové nakupovali dluhy SS,ale jak se zdá ted se rozhodli je nenakupovat,ale prodávat.Když to stejné udělají ČINANI A DALŠI,může vzniknout pěkné mela o to,kdo dřive zniči nejen finanční systám planety.To,že ti wahabisté chtějí,aby jim USA pěkně sloužilo a přineslo na talíři hlavu strejdy Asada,je jaksi k dobru.
   Tomu,kdo nerozumí,co tady píši sděluji,že o trochu lepši sdělení s květnatým vysvětlujícím textem bylo za dvě minuty kýmsi vygumováno.

   Vymazat
 2. Celou dobu tvrdite, ze si ty baraky Americani znicili sami a ted tohle......
  Jak se vam to zrovna hodi, komunisticti pitomci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve službě kamaráde? Vyser se na to a běž spát.

   Vymazat
  2. Jasně že ve službě. Hned vedle mě stojí Shapiro kterého instruuje přes zakódovaný telefon Ročíld. Mám jim z ruské ambasády něco vyřídit?

   Vymazat
  3. Tydle borce já miluju, ale tak nějak mi uniká kde jsou ty komunisti. Spíš to vypadá na paranoidní záchvaty. Ani už nemusíš krocanovi ukázat červenej hadr, ale von už ho chudáček vidí všude. No a teď Pepku vyskoč a zameč...

   Vymazat
  4. Tak jak to bylo, komunisti? Kdo ty baraky shodil? CIA, Zidi, Bin Ladin nebo zednari? Uz jste se to tech svych pitomosti tak zapletli, ze jen hykate vztekem.

   Vymazat
  5. 0:56

   Já vám říkám rudohnědá sebranka případně rudohnědí idioti. To je výstižnější nadmnožina komunistů.

   -Všichni s láskou vzpomínáte na minulý režim
   -Všichni podporujete a obdivujete autoritativní i totalitní režimy a jejich vůdce
   -Všichni nenávidíte Židy
   -Všichni nenávidíte USA
   -Všichni nenávidíte Havla a pod
   -Všichni nenávidíte západní svobodně demokratickou společnost
   -Všichni se vyžíváte v bizarních konspiračních teoriích, čím hloupější tím lépe

   atd atd...

   Nevidím vás zdaleka všude, ale na různých "alternativních" stránkách učitě.

   Vymazat
  6. Ještě budeš komunisty vidět to určitě, stačí červenej hadr, že jo. taky bys mohl mít rád červený karty a červenou knihovnu. S tou nenávistí, jsi to v tom červeném zápalu trochu přehnal. Ta citace o západní svobodně demokratické společnosti jaksi nesedí, být tebou už bych toho mudrování nechal a trošku bych se být tebou červenal. Jdi do sebe a polepši se, aby tě nesežral vlk jako v tý pohádce, však víš v které.

   Vymazat
  7. 1:06Ještě tam chybí,Pepa Vyskočů největší komunista.

   Vymazat
  8. pro 21. dubna 2016 1:06

   tak mi tedy vysvětli, co tenhle režim za čtvrt století dokázal pozitivního - když nepočítám biliónový státní dluh, zmizelé státní zlato, zavřené továrny, ztrátu potravinové nezávislosti...

   Ale hlavně: proč čech v německé továrně nebo prodejně bere český a ne německý plat? Nebo proč nám utíkají doktoři? Proč z našich daní živíme bandu naprostých budižkničemů, kteří nedělají nic jiného, než se množí jako králíci?? Atd...

   co mi k tomu řekneš ?? a prosím nějaké skutečné argumenty - protože já nemám problém Tě vzít na výlet a ukázat Ti zanedbaná pole nebo rozpadající se továrny... i plakáty na Lidlu "úžasné platové podmínky 13000,-"

   A včil mudruj :-)

   Vymazat
  9. 1:06
   Zase jsi Chujmere debiloviči dokázal,že jsi jen ubohej potrat prasečího moru kříženýho s nemocí šílenejch krav....matka kurva a fotr zmrd!!!!!!!Ale pitevní stůl tě nemine,ussácká hnido!!!!!!!!!!

   Vymazat
  10. Blbečku 1:03.... Ptáš se na blbosti. Kdyby sis jen vyhledal, co se dělo po demolici "dvojčat", neptal by ses na kokotiny.

   Vymazat
  11. Rossolini tvůj slovník je plný hněvu a hnusu.Nepíchal tvoji matku nějaký žid a nejsi dokonce žida parchant?Studiem Mein kampfem smrdíš nadálku a místní neosoudruzi ti ještě tleskaj

   Vymazat
  12. to 1:06
   Neřekl bych, že komunisty nenávidíš, spíše je miluješ, když chodíš a čteš jen ty jejich stránky. není tvůj problém zhrzená láska ke komunismu ?

   Vymazat
  13. 7:07 On je opravdu nenávidí, protože když se mermomocí snažil vstoupit, tak ho pro blbost a křivácký charakter nevzali.

   Vymazat
 3. Tý vole!!! Tohle není Pepek..
  Po pepkovi se nám bude ještě stýskat.
  Njn, nejsou lidi :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 1:19 Ale je to Pepek (0:51+1:06). Ta jeho stále stejná moudra si nelze splést. Jen se tu promíchal s "půlnočním cestinem" (0:28+1:03). Poslední dobou mají nějaké rojení, buď mají své dny, mobilizaci nebo špatně rozdělenou službu. Někdy si dokonce povídají mezi sebou. Zřejmě aby se vzájemně vytočili na požadovanou úroveň.

   Vymazat
  2. Nejsi daleko od pravdy :)
   reknu ti presne jak to funguje,vyber techto lidi je velmi specificky,vybiraji se sociopati s narcistyckym sklonem,kazdy z nich projde presnym vycvikem i po te maji presny manual stale u sebe,sedi v koji,oddeleny od ostatnich,kazdy z nich obstarava 6 monitoru,ne vic,ne min,dokaze vstoupit kamkoliv a jeste to vypada podle IP adresy,ze je z te ci one zeme a jen si vybere dle sveho uvazeni a hra zacina,dokonce ma na diskuzich vice nicku a dohaduje se sam ze sebou,ono jde i o ty,kteri jen ctou komentare a nezasahuji do nich,je to vsechno propracovane do posledniho pismenka

   Vymazat
  3. Boj proti nepřátelské propagandě je cílem nových aktivit US Central Command. Jeden operativec pomocí specializovaného software může ovládat až X rozdílných falešných účtů. Software za 2.6 miliardy dolarů slouží k vytváření blogů v různých jazycích.
   Online Persona Management Service vytváří kompletní falešné identity, včetně všech potřebných detailů a existence online. Zahrnuje i potřebnou technickou, kulturní a geografickou konzistenci. Součástí software je i zajištění důsledného maskování s pomocí volby IP adres. Hlavní aktivity by měly probíhat v arabštině, farsi, urdu a pashto jazycích. Autorem software je firma Ntrepid.
   Guardian nicméně zmiňuje, že americká armáda pracuje i na software, které by umožnilo manipulovat sociální média jako je Facebook a Twitter. Pokud by americká armáda použila tuto psychologickou zbraň v angličtině a cílila na americké občany, dostala by se do nelegální oblasti.
   Použití proti jiným zemím je ale zjevně legální.

   /Zdroj: Revealed: US spy operation that manipulates social media (Guardian) a U.S. Central Command ‘friending’ the enemy in psychological war (Washington Times)/

   Vymazat
 4. Nevím, kdo je pepek, ale ten z 1:06, je vypatlany debil s IQ tykve, to nelze ani jinak komentovat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je nějaký jasnovidec, ví lépe než my co nenávidíme a co jsme a jaké názory máme. Vlastně ani nemusíme nic říkat, stačí se na nás jenom podívat, naším právem je držet hubu a snášet urážky a ještě se za to klanět pražské kavárně :)

   Vymazat
 5. Je s podivem, že tato republika zplodila takovou lidskou zrodu, asi rodiče při souloži totálně zfetovani nebo jeho matka dala muslimakovi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl,vše proběhlo v pořádku,jenom je obětí NWO,bohužel.Vymytý mozek,bez zájmu sebereflexe,řízený prozápadními a proamerickými mírotvorci..A takového člověka potřebují ,tvárného jak semtex nebo plastelina.

   Vymazat
 6. Nejsem vystudovaný ekonom, ale i mě je jasné, že nekonečné žití na dluh je západní blud, kdy bylo zapotřebí nasytit masy i nenasytné zloděje. Obojí se s vyrovnaným státním rozpočtem v zemi, která nedisponuje nadměrným přírodním bohatstvím, realizovat nedá. Pozoruji kolem sebe docela zajímavý úkaz. Většina plebejců nemá žádné finanční rezervy. Zato má většina hned několik úvěrů. U mladých to začíná bydlením. Hypotéka je svatebním "darem" většině novomanželům od naší společnosti. No a potom to pokračuje. Abych mohl splácet hypotéku, musím jezdit do práce. Jenom málokdo má práci v místě, nebo v dosahu MHD. Tak že přijde na řadu leasing na auto. Pokud mají rodiče "smůlu" a narodí se jim chytré dítě, následuje úvěr pro jeho vzdělávání. Mezitím je šňůra spotřebitelských úvěrů. Jednou je to na novou pračku, podruhé na nový boiler, nebo ledničku. Kdykoliv nastane jednorázové vydání nad 10 tisíc, většina nemá kam sáhnout. Kolotoč zadlužení domácností se roztáčí stále rychleji. Nedovedu si představit co by nastalo, pokud by nastala skutečná hospodářská krize. Tisíce rodin na ulici a banky majitely statisíců bytů a domů?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle Němců je vzemi cca 5% chudých důchodců, ale během 20 let jich bude 50%.
   Příčinou je mimochodem i nedostatek vlastního bydlení , růst nájemného a nedostatek sociálních bytů, přičemž si na trhu sociálních bytů konkurují "etničtí Němci" s imigranty. Problém je i v mentalitě - mladí Němci chtějí nejdřív byt, a potom rodinu, zatím co "neetničtí Němci" na úřad rovnou přivedou početnou rodinu.
   Dnešní chudí - řemeslníci OSVČ, dělníci, uklízečky, sociální pracovníci budou ještě chudšími důchodci.
   Již dnes "se exportují" z Německa lidé vyžadující péči do Polska a na Slovensko z finančních důvodů - rodiny nemají na doplatky v domovech seniorů. Ti lidé pak umírají v osamění, zapomenutí vlastní rodinou, v zemích, jejichž jazyk neovládají...

   Vymazat
 7. Opětovně reagujete na toho dementa, kterému jeho alkoholický, bolševický fotr vymlátil z hlavy věškerý rozum a slušnost. V tom nenávistném, neschopném se uživit maňáskovi zůstala jen chorobná zloba. Reagovat na toho ubožáka vede jen k tomu, že se z diskuze vytratí podstata, což toho profesionálního losera jen těší. Nasrat mu, přihřátému havloidnímu, nemocnému chudákovi a nereagovat na něj.

  OdpovědětVymazat
 8. Já bych řekl, že autor toho článku se mýlí, spíš je to zase nějaká hra.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také si myslím,že to bude jinak.
   Nebyl vůbec důvod,aby to provedla S.Arábie,provést tento atentát v N.Y.
   Nesmí se provalit kdo to provedl,ale důvod svalit to na S.Arábii je v něčem jiném a to budou ony dolary,S.Arábii k vůli levné ropě dochází peníze do rozpočtu.

   Vymazat
  2. Nezapomeňte, že Soudská Arábie, resp. její královská rodina, jsou bohatí náboženští sunnitští extremisté! a náboženský fanatik + extremista s dostatkem financí - to je vražedná kombinace, nebezpečná pro celý svět. Marek

   Vymazat
 9. A já bych řekl, že o tom všichni, jak tu jsme, víme prd. Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všichni se domluvili a všichni z toho mají zisk.Jenom ti ubozí lidé jak mrtví,tak jejich rodiny ne.

   Vymazat
  2. Nevíme přesně kdo shodil dvě věže, ale víme, že náraz letadel byla kamufláž a že to byla řízena demolice. Z toho plyne, že v tom museli být zapojeny tajné služby USA. Dále víme kdo vydělal na pádu dvou věží, které si předtím tučně pojistil. A dále víme jakou politiku USA spustilo od pádu dvou věží. Takže víme, že jsou za tím neokoni USA.

   Sledováním informací a jejich skládáním, lze zjistit co se děje. V dnešní době bystrá hlava si může nastudovat jak probíhá řízení společnosti a to z historie z ověřených faktů (napovím: z velké části bez-strukturálně, to je pomluvami a ideologiemi). Tato bystrá hlava pak snadno může složit poměrně přesný obrázek o dění v lidské společnosti.

   Vymazat
  3. Je to tak. T

   Vymazat
 10. Všichni jsme součástí technologického procesu který má jméno DESTRUKCE SPOLEČNOSTI. Vládnoucí třídou MOCNÝCH.Jen rusko kurva jedna nechce poslouchat.

  OdpovědětVymazat
 11. Trolové když nemají argumenty tak se úchylně uchylují k osobním urážkám....

  OdpovědětVymazat
 12. Tak soudruzi. 9/11 už máme dávno probráno, to už je nuda. Tak se vraťme k aktuálnější konspirační odrhovačce, jak Amíci spolu s Ukrajinci a Židy sestřelili MH17. Nebo jak Amíci řídí džihádisty a islámský stát. Nebo jak Amíci mermomocí chtějí zničit Evropu, Rusko, Čínu, všechny prostě.

  Kdo nekonspiuje jakoby nežil, soudruzi. Všichni jsou proti vám a kují na vás neustále pikle! A nejvíc Ročíld! Buďte ve střehu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajta krajta,příznivec Lahváče a Blekoty se posral,pochcal a vyhodili ho ze záchytky,takže nám musí honem sdělovat svoje krávoviny od Šapita!!!!!!!!!!

   Vymazat
  2. Děkuji za informace, to jsem nevěděl :)

   Mimochodem tím, že informace neguješ, jako troll nefunguješ, naopak je děláš zřejmější. I mást a klamat se musí umět. Příliš velká blbost není vítána ani v pekle.

   Vymazat
  3. Dost slabé, my víme jak tě ohrožuje Rusko, jak nemůžeš spát a tak trávíš bezesné noci u klávesnice, skoro je nám tě líto. No strejček v pruhovaným klobouku ti všechno objasní, kdo je přítel kdo nepřítel jak to máš všechno pochopit no a odpresentovat někde kde o to nikdo nestojí. Tak si dojdi do kvelbu pro vlaječku, ať dragouni nemají pocit okupantů, no a snad, sám ukojen, nám nebudeš vyprávět o tom, jakou pýchou a hrdostí tě to naplnilo.

   Vymazat
  4. My ve střehu jsme a to nás činí připravenými. Neboť připraveným štěstí přeje. Zkuste senzibila s těmi krkolomnými vibracemi, kalnou aurou a nezáviděníhodnou karmou příteli

   Vymazat
 13. vlast tě (0:28, 1:06) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravím primitivní automatický jednoúčelový prográmek z ruské ambasády.

   Vymazat
  2. 9:52 A to se podívejme. Primitivní, automatický, jednoúčelový prográmek z americké ambasadády se raduje v domění, že na všech ambasádách je to stejné.

   Vymazat
 14. Mrakodrap č.7 spadnuli bez letadla (malý zázrak americké demoliční techniky) a do budovy Pentagonu ani žádné letadlo nenarazilo (podle Pjakina pouze vojáci odpálili trenažér, na kterém se dříve trénovalo navádění letadel do "twins". Čo bolo, to boĺo, mě osobně pouze vadí, že po 9/11 namontovali do letadel moduly pro dálkové převzetí řízení letadel, které se občas porouchají (nebo jsou hacknuty) a zapíchnou ty Boeingy (Aerobusy) do země. Měli raději zůstat jenom u automobilů.

  OdpovědětVymazat
 15. Soudruzi,

  furt mi vrtá hlavou proč když agenti Ročílda vyhodili do vzduchu ty budovy WTC, proč do nich ještě napálili Boeingy a udělali si to tak ještě 1000x složitější na organizaci?

  Dále mě zajímá kde je těch cca 100 lidí z toho letu který údajně nenarazil do Pentagonu? Nikomu nechybí? Agenti CIA je tajně postříleli? Nebo je drží na Guantanámu?

  Dále mě zajímá jak je možné, že nikdo z těch minimálně stovek lidí kteří se na organizaci a provedení 9/11 nutně museli podílet, dosud nepromluvil?

  Tak konspirační vymaštěnci, vyprávějte, odhalujte, přehánějte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Příklad z denní praxe terminátora Swazenegra. Třeba ta slavná jednotka seals, která zlikvidovala Bin Ládina a prý hodila jeho mrtvé tělo do moře, tak tato jednotka spadnula i s vrtulníkem kdesi v Afghanistánu a vypadá to, že se žádných knižních pamětí asi nedočkáme.

   Vymazat
  2. 10:00 Mám na Tebe dotaz. Tvé příspěvky do diskuze jsou lehce identifikovatelné, ostatně jako extrémní příspěvky jiných z druhé strany spektra. U Tebe mě zajímá, jestli, jako nesmiřitelný zastánce dnešního režimu, jsi s ním opravdu, tak nekonečně spokojený. Můžeš mi prosím Tě odpovědět, uměl by jsi jednoduše definovat co se Ti na neoliberálním pojetí demokracie a ekonomiky západního pojetí nelíbí? Nebo jsi opravdu nekonečně, bez jediné chybičky se stavem věcí společenských spokojen? O důvodech nespokojenosti těch, které nazýváš komouši, rudohnědí bolševici atd., jsem si od nich zde přečetl již dost. Nicméně od Tebe jsem si přečetl jen chválu dnešního nastavení společnosti, což mi připadá jako nesmysl, vždycky je co vylepšovat! Tak co? Vidíš taky nějaké nedostatky a jen jsi zatím nepovažoval za vhodné je uvést, nebo tímto směrem máš jen růžové brýle? Díky za odpověď. (a tykání neber jako urážku, očekávám to samé opačně) R.B.

   Vymazat
  3. Brus:

   Nesmiřitelný zastánce dnešního režimu rozhodně nejsem, nekonečně spokojen také ne.

   Já tady jen oponuju těm sráčům kteří opěvují minulý totalitní režim, opěvují současné autoritářské a totalitní režimy a jejich vůdce a chtěli by podobný režim zavádět tady u nás. A na podporu jejich "argumentů" vymýšlejí neuvěřitelně stupidní konspirační teorie.

   A co se mi tedy nelíbí? Nelíbí se mi snaha o buzeraci a znásilňování východních zemí z Bruselu, neustálá snaha o oklešťování svobod jednotlivců, přímo se děsím (ne)reakce EU a Německa na současnou migrační krizi.
   Přímo u nás pak bujení sociáního státu do obludných rozměrů, neustálé zvyšování počtu státních zaměstnanců atd.

   Je toho víc. Ale přesto jsou současné poměry pro průměrného člověka 100x lepší než za komoušů nebo v jimi obdivovaných zemích.

   Mé heslo prostě je "Co nejvíce svobody za přiměřené bezpečnosti"

   Vymazat
  4. Nejsem ten, na koho dotaz míří, ale ... demokracie je jen jedna, cokoli s přívlastkem (neoliberální, liderální, lidová, občanská ...) nemá s demokracií nic společného a jen to zakrývá pravý stav věci. Jsou to potom bezobsažné zmatlaniny. Stejně, jako "levice" a "pravice" v politice - bezobsažné pojmy, kterým je přisuzován význam podle toho, jak se komu hodí. Užívání takových pojmů má jediný cíl, kterým je zakrytí knkrétního zájmu, zmatení veřejnosti a zaplevelení myslí a diskuzí. Te chrochtal, na kterého je mířen dotaz, je osobou hloupou, která jen prudí. Možná absolvent nějakého stranicko-vysokoškolského vzdělávání, prostě týpek, jakým byli mnozí agitátoři v padesátých letech. Typický demkrat-bolševik - kdo nemá stejný názor, musí být zničen.

   Vymazat
  5. Tak nakonec reagoval, matla jeden. Jeho příspěvek potvrzuje, co je výše napsáno - jeho heslem je svoboda, ale jen výběrová, pro někoho. Kdo má jiný názor a svobodně ho vyjádří, je komouš ...... . Je to hlupec, co si nevidí do sosáku.

   Vymazat
  6. 10:00 Rozumím, chápu a díky za odpověď. Nicméně pokud by jsi upustil od těch vulgarit, tak se třeba zapojíš do konstruktivnější diskuze a to třeba i se mnou, jako jinak nezúčastněným pozorovatelem lidských myslí. Mezi těmi, kterým v podstatě nadáváš, je totiž hodně lidí se kterými, čistě lidsky, může člověk i Tvého úhlu pohledu, najít v určitých bodech názorovou shodu. A o to jde, nacházet to co nás jako lidi spojuje, ne to co mezi nás okamžitě vráží klín, na to je čas vždycky.... Tak pro příště, pro mě nejsi Pepek Vyskoč, jen člověk podrážděněji reagující na něco, co se mu nelíbí a po tom co jsi mi odpověděl, jsou zjevně plané i označení placeným provokatérem..... S pozdravem R.B. (člověk snažící se o strhávání ostrých hran mezi lidmi)

   Vymazat
  7. 10:39 Přívlastky jsou právě potřeba, tedy u slova demokracie, svoboda, levice, pravice..... Neboť jedno slovo nemůže nikdy podchytit jemnější dělení významu daného slova.......nicméně ani jednoslovný přívlastek není dostatečně vysvětlující.....na to následně potřeba hlubšího rozboru...... Díky za příspěvek R.B.

   Vymazat
  8. Brus:

   OK. Ale musíš pochopit, že s lidmi kteří milují totalitu a diktátory, ať už jsou to komunisti a nacisti (jen se podívej kolik lidí tu přímo nenávidí Židy, Ukrajince, Poláky...) já jako milovník svobody žádnou společnou řeč najít nemohu a ani nechci. A to už z principu. Jsou pro mě tím samým co islamisti s jejich jinak barevnou totalitou.

   Z označování placeným provokatérem si vůbec nic nedělám, je to pro mě jen dalším potvrzením nemocných myslí lidí trpících stihomamem, utápějících se v konspiracích.

   Vymazat
  9. 11:40
   Já mám zkušenost, že pokud se snažím komunikovat s kýmkoliv slušně a snažím se naslouchat i zlým lidem, jsem svým přístupem většinou schopen ovlivnit jeho "mimo mísové" uvažování. A nemyslím tím jen psanou diskuzi, ale i rozhovor z očí do očí a jak píšu, vstřícný přístup mi spíše umožňuje ovlivnit pomýlené lidi z mého úhlu pohledu lepším směrem. A nejde jen o politické uvažování, takhle jsem schopen se bavit i s vrahem, jen to vyžaduje neuvěřitelné sebeovládání.... Tím neříkám, že jsem někdy v životě uhýbal zlu, tím tvrdím, že se dá pozitivně působit i na lidi, kde by to člověk opravdu vůbec nečekal....

   Vymazat
 16. Aneb, rudohnědí frustráti se snaží zdůvodnit, proč jejich ubohé, zbytečné a trapné životy stojí tak strašně moc za hovno, proč maj na rozdíl od souseda holé prdele.

  Že by za svůj vlastní život mohli aspoň ze setiny oni sami předem vylučují, tak přichází na řadu vymýšlení konspiračních teorií. Čím pitomější tím lépe.

  Za vše může Ročíld, USA, CIA, Židi, Havel, korporace, banksteři atd atd... A oni se staví do pozice nesvéprávných ovcí zmýtaných rejdy výše jmenovaných. Nic nemá cenu, nic nemohou dělat, vše je zbytečné protože Ročíld na ně stále kuje nějaké pikle a podráží jim nohy při jejich rozletu. Bez Ročílda by byli dávno miliardáři, olympijští výtězové a nositely Nobelovy ceny.

  Konspiračním blbcům se tímto "odhalením" hrozně uleví. Oni vlastně za nic nezodpovídají. Za vše může někdo jiný. Prostě život je pro ně najednou daleko jednodušší a snadnější.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty třetihorní hnido po lobotomii,jdi do ussa držet Onaovo koule,když leze na palmu,tak mu plandají a ušima to nevybalancuje!!!!!!!

   Vymazat
  2. 10:15 Hlavně, že toho tolik víš a znáš. Proto mermomocí musíš svůj skvělý pestrý život obohacovat tímto webem a vymýšlením nadávek a urážek. Věru, je to zřejmě pro tebe ta úleva o které znalecky blábolíš. Ty hrubice které "zmýtají" tvými výplody, tomu tvému blbství fakt nasazují korunu. Nebohý yntelygente.

   Vymazat
  3. A nezapomeň zas na koule jeho manželky, jako minule !
   Conspirator- Egregor, v.r.

   Vymazat
  4. SENOCHRUPOVÉ JAKO JSI TY,JSOU SNADNOU POTRAVOU PRO BANKSTERY A GANGSTERY

   věeho druhu.Jak se ti žije s pilinami v hlavě.Měl by jsi zastupovat přecedu odborů a dát se fotit v TV s jeho názorem,že bude propagovat,aby jsi dohnal západ až v r.2100

   Vymazat
 17. Být nepřítelem USA je nebezpečné, být přítelem je smrtící.

  OdpovědětVymazat
 18. Nemám holou prdel, žiji velmi spokojeným životem, jen mne serou pitomci tvého ranku. Blbost mne ale vadila vždycky. Za marasmus, ve kterém žijí občané ČR mohou smradi, jako jsi ty. Melete si ty své pubertální rozumky, v životě ste hovna dosáhli a tak sajete z cecíků dotací, neziskovek, daní občanů. Normálně by ti rodiče měli dát pár facek a starat se o tvou výchovu, aby z tebe, ty klacku, vyrostla alespoň bytost schopná se uživit něčím poctivým, ale to oni zcela zřejmě zanedbali. On ti ale někdo po hubě dá, to až opustíš, ty lumpe, anonymní prostor internetové diskuse a vystoupíš s těmi hovadinami na veřejně přístupném místě a mimo prostory pražských všiváků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta spokojenost z tebe přímo stříká, ty chudáku.

   Vymazat
  2. Zdalipak ten chudák v 10:15 vůbec ví, co je to práce? Může říci, co užitečného vzniklo jeho pobytem na tomto světě? Může říci, že někdy někomu v životě podal pomocnou ruku? Snažil se vůbec někdy, aby i druzí lidé byli šťastní? Může svým jednáním zajistit, aby mohli lidé uplatnit v této společnosti své skutečné schopnosti? Nežije jen sobeckým asociálním životem, bez svědomí a soucitu s bezmocnými? Kdyby tomu tak bylo, nepsal by takové pitomosti. T

   Vymazat
 19. http://mondoweiss.net/2016/01/zionism-kingdom-arabia/
  Že se s tou trollí špínou bavíte, 911 je jejich vlajková loď, to se hned vyjeví na fórech stavebních inženýrů a statiků, občas mluví chvíli slovensky, chvíli česky, nedávno přísahali na palačinkovou metodu, teď zase propagují jiné pravděpodobné teorie. Ovšem faktem je, že se ten Boeing vecpal málem až na dvůr Pentagonu proklatě malou dírkou, kterou navíc později prchali lidé před zhroucením části budovy a pranic jim nepřekážela očekávaná směs sutin,trosek a mrtvol ve vřícím kerosinu.
  Ale ať už to bylo jakkoli, jen poloidiot by mohl uhodnout, že důsledkem okázalé muslimské řezničiny bude vpád do beznadějné afgánské divočiny a likvidace řady sekulárních diktátorů, kteří drželi islamisty na uzdé. Přičemž za pachatele jsou vydáváni v převážné většině podanní krále SA ...A nárůst muslimské imigrace na Západ, vrcholící režimem podporovanou kalergizací Jewropy, by neuhodl ani on...
  Nadstandartní vztahy s absolutistickým despotou, jakož i osobní vazby rodin Bushů a Ládinů by nasvědčovaly spíše určité formě kooperace, přičemž datum 911 má prý odkazovat na Palestince, tehdy došlo k odevzdání Palestiny do správy Velké Británie Společností národů ( Palestinci používají termín Černé září) Mediálně to moc propíráno nebylo, ostatně saúdský režim byl ve věci Palestinců vždy velmi vlažný a nijak se nekonfrontoval se sionisty, ačkoli tito hlasitě protestovali proti dodávkám špičkové americké výzbroje.
  Adepta na libo-demo obohacení by mohla ze Saúdů udélat od pakošů získaná jaderná zbraň (financovali její vývoj).
  Ale o tom nám mediální žumpa, ba ani zdejší trollanti mnoho nepoví. Možná o to nic neví ani ti důstojní senátoři, podávající poměrně stručnou rezoluci ...

  OdpovědětVymazat
 20. Na NR jsem chodil rád a rád přispěl do diskuse svým pohledem na problematiku. Někdy můj názor zapadl v nezájmu, jindy měl zajímavý ohlas v obsáhlejší diskusi. Píši to proto, že jsem ze současné úrovně zdejších příspěvků i kvality některých přispávajících čím dál více zhnusen.

  Nechci moralizovat, na to se necítím být povolán. Chci jen upozornit na nepřehlédnutelný trend diskuse. Před časem se započaly objevovat obsažné a novými pohledy těhotné příspěvky od Vlastimila, Dědy, JL, pavla p, Povolného, Marka, Sluníčkáře, Vlaštovky, Hanky, honolulu a dalších (omlouvám se těm, které jsem nevzpomněl), které byly ligicky doplňovány heslovitými výkřiky většinou anonimních diskutérů. Většinou se nejednalo o vyjádření osobní animozity s bezdůvodnými vulgarismy, jako čtu zde od autora "Rossolini" a dalších. Zdá se mi, že je tento způsob čím dál častější a vypadá, jako nový směr vedení diskuse. Nevím co je k tomuto způsobu vyjadřování názorů vede, ale mne to skutečně uráží a to nejsem žádná citlivka.

  Vážení diskutéři - je-li vaším cílem obohatit ostatní o svůj pohled, tak se prosím oprostěte o neúčelné osobní vulgární výpady. Je-li vaším cílem diskusi rozbít na úrovoveň hospodské hádky o exkremtu, tak to děláte velmi dobře s rizikem, že v té hospodě (diskusi) zůstanete sami!!
  Je-li vám tento způsob vedení dialogu vlastní, tak ostatním přispěvatelům nezbývá, než si od vás odsednout a nereagovat. Nic smysluplného se nedozví a poslouchat (číst) vámi předávané fekalismy je pod jejich úroveň. Zvažte prosím všichni, co od diskuse očekáváte a s kým ji vedete. Jan Werich kdysi řekl: "Když se hádáte s blbcem déle než půl minuty, pak se hádají blbci dva."

  K obsahu článku:
  Jak jsem pobral info z prostoru internetu, tak velmi pochybuji, že by bylo proti Saudům dostatečné množství průkazných materiálů. To samozřejmě nevylučuje jejich parciální účast na logistice či personálním zajištěním s tím, že zřejmě nebyli ani iniciátory, ani finančníky, ani realizátory celé koordinované akce z 11.9.2001. A ani to neznamená, že se USA nebudou snažit stopy a důkazy ohnout směrem k Saudům.

  Stopy vedou do vnitř USA administrativy, jejích zpravodajských a silových struktůr a směrem k Izraeli a MOSADu. Jenže pravdu se do změny politické orientace USA nedozvíme, nebo ne dříve než za cca 60 let (75 letá lhůta utajování úředních dokumentů od jejich vzniku). V tu dobu to však většině čitatelů už bude šumák!

  Díky 11.9. došlo k bezprecedentnímu rozpoutání všeobecně akceptovatelného násilí proti islámskému světu pod rouškou boje proti mezinárodnímu terorismu. Byl vytvořen termín bez reálného obsahu (s vnitřním potenciálem vyvolání obrovského strachu), který lze ohnout a vykládat jakkoli a jímž lze omluvit a zdůvodnit jakoukoli mezinárodně silovou akci. Najednou se ze silové složky - armády stala složka policejní, která má úplně jiné funkce a jiná oprávnění s řízením ve Woschingtonu. Svět se dobrovolně podřídil USA autoritě a bez mrknutí oka akceptuje dříve nemyslitelné ozbrojené akty, které podpálily islámský svět a v konečném důsledku i Evropu. Díky destabilizaci BV a severu Afriky byly vytvořeny podmínky pro rozpohybování mas obyvatelstva. Následné lákadlo klidného a ekonomicky zajištěného života uprchlíků v Evropě ve spojení s finančními injekcemi Sorosových a dalších USA neziskovek k úhradě přepravy utečenců do E rozpoutalo jinak nedůvodnou migrační vlnu, se kterou se nyní potýkáme.

  Lze říci, že po rozpadu soc.bloku nastala jakási světová euforie spočívající ve víře v možnost svobodné a ekonomicky úspěšné celosvětové spolupráce. Ta by ovšem nebyla dostatečně zajímavým projektem pro korporátní bankéře, jako celosvětová nadvláda v NWO, ke kterému bylo nasměrováno již vznikem 1.SV. Současná situace vytváří podmínky pro rozpínání islímského světa do E a následnému boji mezi Judaisme a Islámem ve 3.SV, jak předvídal generál a zednářský vemist Albert Pike ve svém díle "Mravnost a dogma" z r.1781.
  Věřte, že princip všeobecné souvislosti platí bez výhrad!!

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úvodem Vašeho příspěvku mi mluvíte z duše! Díky za pěkné shrnutí.
   A Váš komentář k článku je odznakem umění vyjádřit svůj názor slovem psaným.
   K 9/11 jen podotknu, že, když nic jiného, tak byl evidentně, tento obrovsky zavrženíhodný teroristický akt, využit Spojenými státy k vojenské expanzi do jiných zemí. Pokud bych se chtěl přibližovat na úroveň určitých konspirací, tak se přikláním k variantě, že této tragédii bezpečnostní složky USA přinejmenším prostě úmyslně nezabránili.....

   Vymazat
  2. Oprava údaje k vydání knihy Alberta Pikea "Mravnost a dogma" - správně je r. 1871. Omlouvám se za překlep.

   To Radan Brus 21. dubna 2016 11:24
   Děkuji za pochvalu, ještě teď se mi topoří ego. Ale vážně:

   Můj názor je, že se jednotlivci ze zpravodajských a vojenských sil USA přímo na 11.9. podíleli a vrcholní politici o akci nejen věděli, ale následně svou autoritou aktéry přikryli a vyšetřování zhatili. Důvody (vyjma notoricky známých):
   - kdo někdy hledal na mapě ví, jak je složité najít konkrétní bod. Jak se asi podařilo (bez dálkového převzetí řízení letadel zvenčí) nezkušeným a nedocvičeným pilotům bez navigační průpravy nalézt cíl. U prvého možná jedinečná ?náhoda? u druhého neskutečně precizní navigátorská a pilotní práce. (Srovnej s denním bombardováním Drážďan 13.2.45, kdy údajnou navigační chybou shodily cvičení a zkušení američtí letci bomby do Prahy - odchylka jen cca 100 km.)
   - Velitelství letecké ochrany USA - NORAD zůstalo fakticky efektivně nečinné. Ve skutečnosti probíhalo plánované "cvičení" s tématem "napadení NY leteckým útokem dopravními letadly na WTC". Toto zdvojení a prolínání "únosové" reality s cvičnou fikcí bylo nejlepším možným krytím celé akce a důvodem, proč stíhací ochrana zůstala na zemi. Za výborné výsledky byl velící generál a další důstojníci jeho štábu povýšeni jak hodnostně, tak i funkčně. Stejně je však realita ještě zamotanější, protože nikdo nikdy nevysvětlil, jak se může křehké a lehké dopravní letadlo vecpat do železobetonového skeletu WTC tak, že prosekne opláštění budovy, aby se křídla, kormidla a výškovka neodlomily. Tady zákony mechaniky a logiky dostaly řádně za uši.
   - jestliže Silberstein (nájemce WTC) vydal příkaz ke stržení WTC7, tak mi nehraje důvod a časový harmonogram. Barák hořel jen lokálně a i když se nehasil, tak požáry nejevily tendence k rozšíření, ba naopak docházelo k pozvolnému samozhasínání.
   Harmonogram - projekce a vlastní příprava k demolici takhle velkého baráku je otázkou týdnů usilovné práce týmu sehraných specialistů. To není práce na 10 hodin, jak nám chtějí vsugerovat. Nehledě na to, že v něm umístěné krizové centrum starosty (zřízené jako velící stanoviště právě pro podobné situace) s komunikačními kanály ke všem složkám IZS a státní správy zůstalo z nejasných důvodů neobsazeno.
   - 9.11.2001 došlo k největšímu ohrožení amerického obyvatelkstva, k bezprecedentnímu ponížení hrdých američanů, ztráte 2998 životů a nesmírným materiálním škodám. A co se stalo?? NIC!!
   Takovouto situaci má dostat do rukou speciálně vytvořený tým FBI a vyšetřovacích soudců, který musí krok za krokem objasnit kdo, kdy a jakým způspobem útok provedl a najít ideové vůdce, plánovače, finančníky a všechny spolupachatele, kteří se na akci podíleli. Na místo toho je za 2 dny jasné, že to je Bin Láden + dalších asi 17 přímých útočníků s Atou v čele a Zahávrým v pozadí a tím práce FBI končí. Nastupuje kongresová vyšetřovací (zastírací)komise, která po více než dvou letech usilovné práce popíše stohy papíru, aby na nic nepřišla a shodila to na souhru nešťastných okolností. Slovy doktora Uzla: "Tomu říkám dobrý výkon." A já dodám - zpečetěný vraždou údajného Bin Ládena zadrženého v Pákystánu tak, aby nikdo nikdy nemohl ověřit jeho totožnost, natož jeho podíl na 11.9.

   Prostě kdo umí, tak na něj celý svět s otevřenou hubou čumí! A nedělejme si iluze. Stačí že nám je vytváří zákulisní loutkovodiči a jejich pimprdlata.

   Mír s Vámi i námi!
   Ferro

   Vymazat
  3. Několik poznámek k pěkným příspěvkům, zejména od Ferra.
   Prezident F.D.Roosevelt řekl: „Cokoliv se v politice stane, bylo tak či onak připraveno.“

   Jestliže se spolčí nejméně dva lidé, aby se navzájem podporovali pro dosažení společného cíle a mlčí o tom, aby nesnižovali účinnost svého úsilí, je to konspirace. Důkazem, existence konspirací je již samotné sousloví „obchodní tajemství“. A také slovo „korupce“.

   Pojem „Konspirační teorie“ je v podstatě nadávka určená ke zneškodnění snahy hledat skryté pozadí události.

   Američané neumějí stavět mrakodrapy. Nikdy v dějinách nespadla výšková budova po požáru. Pouze v NY 11.9. spadly tři, po zásahu dvou letadel. Americké stavební normy by se měly přepsat, třeba opsat od Číňanů.

   Když americký policista najde v ulici velkoměsta, v prachu, špíně a odpadcích pasport, ví hned, že to tam neztratil nějaký turista, ale že je to pas teroristy, který uhořel v jedné z věží dvojčat. Protože zaměstnává jasnovidce.

   Protiletecká ochrana New Yorku, či Pentagonu není aktivní, protože, kdo by si troufnul? Jedině snad CIA? Ale ta by to přece neudělala.

   Letadlo, které se propasírovalo do Pentagonu menším otvorem, než byly jeho rozměry, v budově bezezbytku shořelo, včetně titanových součástí. Není zachyceno na žádné z asi 20ti kamer, protože letělo příliš rychle. Ani na snímcích z družice - nic. Leda, že by to tutlali, jako s tím letadlem na Donbasu.

   Když v novinách napíšou, že zahynulo třeba 321 lidí, tak jim věřím, protože si myslím, že to někdo spočítal. Ale spočítal to vůbec někdo? A jak?

   Také si myslím, že se Satanovský mýlí. Co by tím Saudi získali? Nic by tím nezískali. Mohli být ale tehdy neoficiálně v rámci soudružských vztahů přizváni ke spolupráci někteří lidé některými lidmi v rámci spolupráce tajných služeb, a z dost vysokých míst to ovšem muselo být kryto. Je to kalení vody.

   Nemohu si nevzpomenout na střelce Oswalda.
   Všiml jste si někdo, že USA udělaly ve Vietnamu šílené škody, zničili infrastrukturu, otrávili přírodu, zabili tam asi milión lidí, pálili je napalmem, ale ti rákosníci jim neprovedli v USA žádný teroristický útok. Zatímco, než vznikl stát Izrael, tak tam bouchaly bombičky v hotelích a kasárnách jedna báseň. To ale tehdy ještě nedělali Arabové. A Ben Gurion, z teroristické organizace Stern, se po vítězství stal prvním premiérem. To je dobrý, mít za premiéra hrdinu.

   Přiznávám, že jsem kospirační teoretik, rudohnědý rasista, komoušskej holoprdelník, který nenávidí všechny rasy, rasisty, a td. (můžou si kamarádi posloužit, pokud je to baví), ale nejsem úplně naivní blbeček, který spolkne jakoukoliv vládní zprávu, i kdyby byla třeba americká.
   PB

   Vymazat
 21. Saúdská Arábie přijala Obamu chladně. Místo krále jej na letišti přivítal starosta města
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7849-saudska-arabie-prijala-obamu-chladne-misto-krale-jej-na-letisti-privital-starosta-mesta

  OdpovědětVymazat
 22. vlast tě (10:15) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětVymazat
 23. Bomba o 11. září???
  Následující děj - realizace předem připraveného USA plánu na devastaci několika států, je vypovídající dostatečně. Američanům není žádná prasečina s obětmi lidských životů, včetně dětských nebo amerických, není proti srsti. Jakékoli svědomí USA NEEXISTUJE. Jejich morálka je morálkou predátorů a parazitů. Neštítí se absolutně ničeho, žádné podlosti.

  OdpovědětVymazat
 24. Celá Británie slaví 90.
  narozeniny královny AlžbětyII.http://www.lidovky.cz/cela-britanie-slavi-90-narozeniny-kralovny-alzbety-ii-pc9-/lide.aspx?c=A160420_184949_lide_ELE--------,,,,,,My občané Prahy se jménem Evropské Unie tak jistě připojujeme k její velkému jubileu a přejeme jí hodně zdraví a sil do její další dobročinné činosti pro dobro lidstvu, Bůh ochraňuj královnu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Povolný,....ten s těma rohama přece !
   egregor

   Vymazat
 25. Pobouřenému z 11:00 - r. 1781 ještě nebyl zakladatel KKK Pike na světě a ta teorie tří světových válek moc podložená není, spíš někdo fabuloval dle pravděpodobného vývoje.
  Pro trollíka amatéra - v Senátu USA se vylíhl další konspirátor blouznící o dětství v Pionýru : " Bob Graham takovou možnost dostal a pak v americké televizi Fox prohlásil, že zpráva dokládá přímou pomoc saúdské vlády atentátníkům z 11. září, i to, že FBI o všem věděla a vše také utajila. Člen Sněmovny reprezentantů Thomas Massie zase konstatoval: „To čtení bylo opravdu znepokojivé. Po dvou či třech stránkách jsem se musel vždy zastavit a přehodnotit svůj pohled na dějiny. V každém případě to mění pohled na Blízký východ.“ ... http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Tak-vam-do-Evropy-posilame-milion-fanatiku-smeje-se-studak-v-Syrii-Tereza-Spencerova-veze-dalsi-dojmy-a-rozklicovava-bombu-o-vine-za-11-zari-431948

  OdpovědětVymazat
 26. 11 září, konspirace samy putinovské konspirace a zda tomu věříte chachacha.:D :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty sám jsi konspirační teorie v praxi,Onanovo pučmidáte!

   Vymazat
 27. Všechno, co nebylo k vysílání schváleno soudruhem Dvořákem z ČT a co nám nesdělil jeho osvědčený Václav Moravec se svým špičkovým týmem propagandistů, tak to všechno lze směle označit za konspiraci.

  OdpovědětVymazat
 28. KGB vycvičilo Čečenců aby naletěli do věží V.T.C. a Pentagonu a svalili to na Saudi soudruzi, odkdy vládne v Kremlu Putin jsou samy války a rozbroje a tady máte součet Putlerovich svináren, za první válka v Afghánistánu 2001, válka v Iráku 2003, invaze do Gruzie 2008, rozvrat v Libyi av severní Africe 2011 a okupace Ukrainy a Sýrie.Na štěstí jsme v NATO a ještě že Amerika a námořní prchota Spojených států amerických chrání nás a zbytek západní civilizace před těmi Mongoly s ruských stepí u Moskvy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlast tě (13:08) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  2. ... námořní prchota je odvozena od slovesa "prchat"

   Vymazat
  3. A kde máš výčet svinstev USSÁCKEJ KUREV?!!!!To by ti trvalo,než by to sesmolil,genitální lejnosrku!

   Vymazat
  4. šmarjá, to je buď takovej debil, že bys druhýho nepohledal, nebo někdo, kdo dotáhl ironii k dokonalosti. Ale spíš to bude debil.

   Vymazat
 29. Pan Satanovský je ruský Žid (proto jednostranný vývod ve vztahu k SA), jeho závěrečný odstavec by mohl zrovna tak být přeformulován takto:
  "Žádná studená válka nepřinesla Američanům větší škody a ztráty než vztahy s přítelem a spojencem Izraelem."

  OdpovědětVymazat
 30. Cíl je zřejmý a jenom jsem čekal, kdy dojde na SA a už je to tady, už je to tady. Jako kelímky na pivo, po použití znehodnotit. Chápu a rozumím myslím dobře, co se děje, likvidace fanatiků je rozumné počínání, ale co jim udělala Evropa? To nás chtějí nasrat, aby to mohli v klidu zarovnat bagrem?

  OdpovědětVymazat
 31. Doba je zlá, dolarové investice SA se budou hodit. Těch 750 miliard jsou jenom drobné, protože Saudi (jako vládnoucí klan) mají v USA ulito "v bezpečí" celkem asi 5 biliónů dolarů. Obávám se, že už se k nim asi nikdy nedostanou. a dopadnou jako dolarová aktiva Iránu, které si už Amerika začala rodělovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čiň čertu dobře, ....:))) Velmi veselá informace.:))

   Vymazat
  2. Demontáž a konec Sauské Arábie už začala tím, že je Amerika poslala bojovat do Jemenu. Přitom mají na svém území asi 5 miliónů jemenských šítů a naleziště ropy jsou jako naschvál na jejich území. Tohoto feudálního státu středověkého typu nebude žádná škoda.

   Vymazat
 32. Jakákoli konspirace ohledně těch nejzvrácenějších ohavností vytvořených královstvím zločinnosti - ničemnými USA, je pouhým odvarem skutečnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Závidíš úspešnym, stalinisto?

   Vymazat
  2. O jakých úspěších mluvíš 15:28, USA jdou ke dnu, proto musejí přitvrzovat s propagandou, aby si zdánlivě oddálily krach. Silou nelze nic vyřešit a čím víc budou tlačit tím to bude horší.

   Připomínám co je rozhodujícím úspěchem v lidské společnosti, zajištění života v následnosti generací. A v tom socialistický blok zvítězil. Něco rychle ukrást nebo pozabíjet bezbranné to už tu zkoušejí zlé a hloupé bytosti od nepaměti a k žádnému úspěchu to nevadlo a nikdo rozumný to za úspěch nepovažuje.

   Přidej se 15:28 k inteligentním a začni pomáhat budovat boží království na zemi, přidej se dokud je čas. Ono odpracovat si zlé jednání v pekle docela bolí. Zvaž to :)

   Vymazat
 33. Takže zpravodajové čt a čro se budou poroučet z Moskvy....odplata za 2 ruské novináře vypovězené z česka...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za tendenční neobjektivně pomlouvačné zpravodajství až se z toho zajíkali.

   Vymazat
 34. Tolik let nam komunisti tvrdite ze ty baraky v New Yorku odstrelila CIA a ted tohle. Takova ostuda, rudohneda pakazi. Na vasem miste bych si prinejmensim nafackoval a slibil, ze budu drzet hubu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:24 Ostudu děláš sám sobě kašpare, až takovou, že se s tebou nikdo, nikdo nebaví.

   Vymazat
  2. Tož nafackovat, to by sis zasloužil, ale o to se měli postarat rodiče, když už si fotříkovi protekl ponožkou, na které to nejlepší z tebe zvostalo a uschlo.

   Vymazat
 35. Přitvrte trocu SLUNÍČKÁŘI jen se opakujete za to vás soudruzi s USA platit nebudou a od kavárny pochvala neebude.JE TO SLABOTA.

  OdpovědětVymazat
 36. Každému z vládců ropných dolarů,šlo a jde o krk,když chtějí své dolary dostat z USA bank do své vlasti.Důvod k jejich popravě se vždy našel,jen bych dodal,vláda USA je jen poslušným vykonavatelem této popravy.

  OdpovědětVymazat
 37. vlast tě (17:17) potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

  OdpovědětVymazat
 38. Parlament by měl přijmout zákon, že všechno, co teče z ČT a z ČRo nejsou žádné informační sračky, ale naprosto pravdivé informace, kterým lze důvěřovat na 100 %. V Česku jsme lepší, než v USA, kde masmédiím důvěřuje pouze 6 % obyvatelstva.

  OdpovědětVymazat
 39. 17:21 Jen ho nech vohnouta. Počkej, až si jednou/omylem/vygůglí,
  kdo to vlastně ten Vyskočil byl. Ale hlavně...,jak ten chudák dopadl !

  Dej si Švejka do hledáčku, máš-li na to koule...,pepku.

  OdpovědětVymazat
 40. Chcete konspiraci k 9/11? OK Zde ji máte. Omlouvám se, bude to delší:

  New York City má 11 písmen.
  Afghánistán má 11 písmen.
  Ramsin Yuseb (terorista, který už roku 1993 hrozil zničením"dvojčat" WTC) má 11 písmen.
  George W Bush má rovněž 11 písmen.

  Mohla by to být dobrá náhoda. Ale bude to ještě lepší:
  1. New York je jedenáctý stát USA
  2. první letadlo, které vlétlo do dvojčat, mělo číslo letu 11
  3. v tomto letu bylo 92 pasažérů. 9+2=11
  4. Let číslo 77, druhé letadlo, které vlétlo do dvojčat, měl 65 pasažérů 6+5=11
  5. tragédie se stala 11 září. Neboli jak se nyní označuje 9/11 9+1+1=11
  6. toto datum odpovídá telefonímu číslu amerických záchranných jednotek 911. opět 9+1+1=11 to nebude náhoda?!

  Čti dál a více přemýšlej:
  7. v letadlech bylo dohromady 254 obětí. 2+5+4=11
  8. 11. září je 254 den v kalendáři. Opět 2+5+4=11
  9. bombový atentát v Madridu se stal 3.11.2004. 3+1+1+2+4=11
  10. tato tragédie se stala přesně 911 dní po atentátu na dvojčata WTC a zase 911, zase 9/11, zase 9+1+1=11

  Teď to ale začne být pořádně strašidelný

  Otevři si Word a udělej následující:
  Napiš velkými písmeny Q33 NY (což je číslo letadla, které jako první vlétlo do dvojčat) označ tyto písmena, změň velikost písma na 48 a typ písma na Wingdings (1)

  Zajímavý obrázek, že ano?

  Tato konspirace běhá po Internetu a přišlo mi to emailem.


  OdpovědětVymazat