Reklama

.

.

pátek 1. dubna 2016

Jihlavský seminář 2016


50 komentářů :

 1. Jak se dopracovat k žádoucí budounosti?

  1) Naučte se pořádně něco, cokoli o co je na pracovním trhu zájem a co má nejlépe dobrou perspektivu i do budoucna

  2) Na nikoho a na nic se nespoléhejte, na nikoho a na nic se nevymlouvejte, přijměte zodpovědnost za svá rozhodnutí.

  3) Buďte pracovití a podnikaví

  Tak a to je zhruba všechno co potřebujete skutečně vědět a hlavně aplikovat. To co se dozvíte na té slavné přednášce budou žvásty nevhodné ani k vytření zadnice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč nám to cpeš, Rudolfe Mrvo?

   Vymazat
  2. Nebuďte učiteli, to je placené neperspektivně a na hovno! Nebuďte zdravotními sestrami, jsou neperspektivní a na hovno placené, nebuďte řidiči autobusů, je to povolání neperspektivní a tedy placené na hovno, nebuďte sedlák, nic nevyděláte, protože se jdou dotované potraviny z EU, tak jste neperspektivní atd. atd. podle logiky toho modrého sráče 16:15!

   Vymazat
  3. Skvely komentar k clanku a v nem brilantni myslenky, neniliz pravda. Zda se mi, ze pan CapliHo z US najima "nemocne vrany" aby sirily jeho propagandu. Pan, co nas tady poucuje je asi na takove urovni jako ti Tiberiovi poskoci, ktere pak vystehovali na Sicilii a oni se tam tak osvedcili, ze vychcipali hlady. Pan asi prohospodaril, prodrbal, co se dalo. Dal se na drogy a pan Capliho mu nabidl jidasky gros, aby rozsiroval nejaky hnuj. Nejspis mu k tomu dal nejaky noty, co treba blabolit. On ten pan autor nebyl nikdy moc inteligentni, ted kdyz mu rekli musis neco vyplodit a by sis zaslouzil svuj jidassky gros, toz zas sah po nejakych srackach, aby se "povzbudil". No a intelekulalni zvratky se nam siri po Inet. Zlate doby Tiberia. Jedna zima by to humanne vyresila.

   Vymazat
  4. DRAZÍ PŘÁTELÉ VAŠE BUDOUCNOST JE V osv TEDY Občanské Společnosti Voličů

   Která jediná začala budovat vlastní struktury.Jejím cilem je NOVÁ REPUBLIKA.Proto už existuje hezká řádka návrhů a intelektuálové z oKEI klubu,tedy Klubu Elitních Intelektuálu,COŽ JE PORADNÍ ORGÁN OSV vás zvou VŠECHNY ke spolupráci zcela jistě ve vašem vlastním zájmu..

   ZAČINÁ PRACOVAT HzNR,tedy Hnutí za NOVOU REPUBLIKU,které má jediný bod Programu a to pomoci VŠEM POLITICKÝM STRANÁM A VŠEM POLITUKŮM K JEJICH KOLOSÁLNÍMU VÍTĚZSTVÍ VE VOLBÁCH.Je zde však jediná podmínka.Ty doposud dubové hlavy MUSÍ samy chtít.
   Tady jim nestači podpírat chrobalivý sloup STARÉ POLITIKY a podtážet své voliče zvaním tlup invazorů zaslaných NWO s cilem nás ještě více zadlužit.Krást pomocí ČNB banksterů není taky žádný křestanský skutek.Ještě štěsti,že občané voliči již rozpoznali,že ISAMISMUS NENÍ NÁBOŽENSTVÍ,ALE IDEOLOGIE,která propaguje,že islamista neodpovídá za své činy protože za to vraždění křestanu a ateistů je odpovědný ALLAH,což toho šefa staví do role fašisty HITLERA,který taktéž měl být odpovědný za DEUTSCHES REÍCH snad dodnes existující nebot vazalky MAKRELA nepodepsala mír.

   JSOU TU V NÁVRHU DALŠI TĚLESA JAKO JE VzV TEDY Hnutí Voliči za VOLIČE disponující už dokonce programem ve formě DESATERA VOLIČE a KSDH Křestansko Sociální Demokratické Hnuti místo polomrtvého KDU,zrádců neznabohů,kde šef si hraje na ANTIKRISTA a má rád prý jen invazory a cenzory.

   Vymazat
  5. I na jiných občanských webech se začinají objevovat komentáře,které poukazují na to,že přednáškami se nedosáhne snad naprosto žádný dopředný postup.Zde CHYBÍ jakákoli vize a praxi použitelný program,co konkrétnš vlastně NR chce.Jsou intelektuálové z NR vůbec organizačně schopni využit v poslední chvíli zdejšiho webu k zajištění,či alespon návrhu co KONKRÉTNĚ dělat namísto trapného čekání až zahřmí a bude realizována cenzura O KTERÉ SE KOMUNISTŮM ANI NESNILO,kdy polit.třida šmejdů se netají že plně zakáže cokoli o ní kriticky publikovat a zdejši intelektuélové jako za Německa půjdou do koncentráku připravovaných prý PANEM CENZUROU z jeho ANO,BUDE LÍP,akterý převzal direkci ŘIŠE ZLA,aby ho masy ohlupené jeho tiskem zvolily KE SVÉ ŠKODĚ.

   Vymazat
  6. 1.Na pracovní tržnici dominují montovny, pracuje se tam v roce o měsíc déle, než ve Francii, ale výdělek se s tímto faktem v rozporu
   2.O prodeji měnového zlata, Diany Děčín , Československé plavby námořní atd. rozhodovali kriminální živly, které již nesídli na území státu, zásah proti nim je nerealizovatelný, hloupý.
   3.Na ironizující škodolibé žvásty přestává veřejnost slyšet.Zkuste to říkat ráno před bránou podniku ! Lehká zranění nenechávají následky.

   Vymazat
  7. Anonymní28. dubna 2016 5:23
   Je mnoho borců, kteří se chystají vyrazit na trať, nebo to alespoň nějak naznačují a čekají, až je někdo k tomu opravdu přemluví. Ale nezapomínejme na borce, který již na trati je a bojuje. Ten potřebuje aktuálně podporu všech, kteří chtějí zvrátit současnou politiku.
   SPD – Tomio Okamura, 17.11.16 ve 14.00 hodin dole na Václavském náměstí. Přijďte vyjádřit podporu. Jestli tento borec nedoběhne (do vlády), tak se bude situace vyvíjet tak, jak naznačujete. Naše svobody budou stále razantněji omezovány. P.K.

   Vymazat
 2. A uz jsi nekdy hral marias? Rozumbrado? Tak to zkus. Pak se zamysli a zjistis, ze jsi jako tem sebevedomy idiot z te polevorucni reklamy "a ted zalezi jen na mne". Pokud si budes takhle blbnout doma v souromi, treba v koupelne, tak dobry. Nelez s tim vsak mezi dospele lidi. Zij blaze

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty mi napiš kam jsi se s tvým mariášem a přístupem, že na tobě, tvých činech, skutcích, snaze,... tvá budoucnost nezáleží, dopracoval, doslělý člověče.

   Nebo nemusíš, já to tuším. A ta slavná přednáška s přestávkou na oběd na tom už ze samotného principu nezmění ani prd.

   Vymazat
  2. 16:24 Modrý svazák 16:15/16:34 cítí, že voda už se vaří.

   Vymazat
  3. 16:58

   Jojo komunisto. Voda se vaří a vy jste už 26 let v ní.
   Hovno umíš, hovno děláš, máš neustále plnou tlamu výmluv a podle toho taky žiješ. Tedy spíš přežíváš. Dobře ti tak.

   Vymazat
  4. Pravil 17:02 šmírák, který od rána do večera dřepí na netu. Podle sebe soudím tebe, estébácký synku? :-)

   Vymazat
  5. Udělejme si shrnutí. Článek vyšel v 15:58 a první příspěvek má 16:15 nadržený Čambor, který tady pak hodiny hlídkuje a v průběhu dne reaguje do 5 min na každý plk. Dodávám, že není registrovaný, tudíž mu nemohou chodit upozornění, on u toho compu opravdu musí dřepět. Hloupý nebo navedený?

   Vymazat
  6. Nešťastník, zatímco americký páníček hraje golf, tak jeho mopsík uzavřený čtyřmi stěnami hlídkuje na alternativce.

   Vymazat
  7. 16:15/16:34 Nejste nakonec na kryplkáře, že jste tak zatrpklý a nemůžete z ajnclíku na procházku?

   Vymazat
 3. Poděkujte Jihlavákům, že si zvou do města černochy a Araby, pochvalte jim jejich uprchlický newspeak Generace 21. století, kterým historické centrum města společně nazývají přemalovaným kravínem. Idioty, kteří odsunuli Sudeťáky a na jejich místo instalují Araby, by ve světě pohledal. Mimochodem, v severní Africe a na Blízkém východě po vyhlazení anticko-křesťanské civilizace muslimy dosud zvostalo jakožto pozůstatek Byzantské říše několik desítek milionů arabských křesťanů, budou Jihlavě stačit palácové byty?

  Lidičky, my potřebujete, aby tam v dáli zachovali řecko-římský způsob života a ne šířili a tahali mouřenínské zvyky k nám.

  OdpovědětVymazat
 4. Bylo by skvělé pokud by se to natáčelo a ti co se z nějakého důvodu nemohou do Jihlavy rozjet, by si to mohli na vašem webu doma pustit, byla by větší informovanost. Děkujeme předem za realizaci.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak nějak doufám, že tu funguje i lepší materiál, než se tu předvádí v této diskuzi. Tedy, kdo je spokojený se stávajícím stavem věcí, či se nad tím odmítá byť jen zamýšlet, natož pak něco řešit, nechť si této pozvánky nevšímá. Nás, kteří si rádi rozšíříme obzory, sejdeme se "tak nějak mezi svými" a posuneme se tím třeba někam o kousek dál, se to ale týká a rádi se zúčastníme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nezapomeňte za nás havlisty poděkovat Jihlavákům, že se rozhodli dobrovolně obětovat na otář multikulturalismu své děti, které nechají chcípat na exotické choroby. Současná nákaza se u nich může projevit i za několik let.

   Vymazat
  2. Kolik takových cizokrajných bacilonosičů bude asi v Práglu, to už je pro rozjímání na lavičkách Václava Havla a poděkování od Václava Malého vatikánského Rohatce.

   Vymazat
  3. Pardon, můžete mi, prosím, sdělit, o jakých exotických chorobách je tu řeč? Asi mi něco uniklo, díkes
   p

   Vymazat
  4. Otevřená tubera odolná na antibiotika. Nepř.

   Vymazat
  5. http://tn.nova.cz/clanek/lektor-s-tuberkulozou-ucil-na-dalsi-skole-350-deti-musi-na-vysetreni.html

   Vymazat
  6. Teď ještě zjistit s kolika dívkami se černoušek líbal a mrouskal.

   Vymazat
  7. 19:39

   Ale vy ve skutečnosti nic skutečně "řešit" nechcete. Vy chcete jen prázdně tlachat o celovesmírném míru a štěstí na který je váš vlastní vliv jedna velká 0, slovy N.U.L.A. Vaše prázdné tlachání sice globálně vůbec nic nevyřeší, ale má pro vás tu výhodu, že vás nestojí vůbec žádnou námahu.

   Kdybyste chtěl něco řešit skutečně, tak začnete s prací v první řadě u sebe, u vaší rodiny a nejbližsích přátel, u svého nejbližšího okolí. Ale obávám se, že to je pro vás už moc velká námaha.

   Vymazat
  8. Řešením je karanténa sluníčkářů (vítačů) jejich vlastními rodinnými příslušníky.

   Vymazat
  9. 21:11 A vidíte, to mě vůbec nenapadlo, jak jsme všichni bezmocní cokoliv změnit a zároveň líní se postarat o rodinu. Děkuji, že jste mě upozornil. A není to náhodou přesně obráceně? Líný jak veš se něčeho zúčastnit a namáhat si hlavu jste ve skutečnosti hlavně Vy a tak se zmůžete jen na plané tlachání v komentáři a osočování ostatních, kteří to vidí jinak?
   PS: Pozdravuje Vás naše rodina, jsou OK, nic jim nechybí a tak mě na seminář rádi pustí. Třeba si to rozmyslíte a potkáme se tam, prospělo by Vám to.

   Vymazat
 6. Vážený pane Davide.
  Při vaší poslední návštěvě minulý rok na jaře v Jihlavě jste za sebe a politickou iniciativu Nová republika sliboval jihlavské veřejnosti,že budete navštěvovat Jihlavu častěji.Zatím se tak nestalo.
  Já osobně Novou republiku jako autenticky levicovou politickou iniciativu nepovažuji.Ne tím,že Jihlavu navštívila zatím pouze jednou.NR je národně socialistická,která má primárně za cíl oslovovat příznivce populistického prezidenta Zemana
  Mezi panelisty jste tehdy sliboval,že bude příště i ekonomka Ilona Švihlíková.Opět se tak neděje.IŠ je výborná akademická ekonomka,která mimo jiné ve svých vystoupení kriticky nešetří parlamentní i neparlamentní českou levici. Její kritiku považuji za věcnou a prospěšnou.Výrazný levicový aktivisté a ekonomové jako je např.Ilona Švihlíková mají podle mého mínění nejblíže k progresivní/idealistické levici.Nejvíce publikují své články a poskytují rozhovory levicovým či socialisticky zaměřeným webům a tištěným časopisům jako je A2larm či měsíčník Solidarita.Můžeme ji taky vidět na seminářích a konferencích,které pořádá,Alternativa Zdola, Masarykova demokratická akademie nebo Pražská škola alternativ.O těchto akcích a iniciativách web NR takticky mlčí.
  Raději zveřejní text otce zakladatele mafiánského kapitalismu v ČR Václava Klause,mistra konspiračních teorií Jiřího Hájka či nějakého islamofoba adp. Nechci být nespravedlivý.Zřídka se nějaká světlá výjimka ke čtení zde taky najde(ekonomovéZ.Fiala,K.P. Lauterbachová).
  Jsem pevně přesvědčen o tom,že názorové části společnosti,která se hlásí k levicovým hodnotám a nerezignovala na humanistický a samosprávně demokratický socialismus nemá politická iniciativa NR,co NABÍDNOUT.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Místo převlékání kabátů teď raději přemýšlejte jak ve své straně protektorátních kolaborantů ČSSD zaplatíte úroky z dluhů advokátu Altnerovi. V čem jsou Sralbotka a Zadolárek výjimeční, že na ně nesmí exekutor?

   Vymazat
  2. 21:43- nezdá se Vám, že pod článek Vašeho typu by neměl chybět podpis? Bez něj je vhodný jen do koše!

   Vymazat
  3. Anonymní2. dubna 2016 0:41
   Nemám o čem a proč přemýšlet.
   Opakuji.Nebyl jsem a nejsem člen žádné politické strany.

   Vymazat
  4. Anonymní2. dubna 2016 8:41
   Ale kdež, Vám ta snaha zalígrovat do nové perspektivní politické strany, když jste kolaborantstvím a korupcí znemožnili ČSSD, čouhá z každé věty. A stejně jako předřečník se domnívám, že jste se pod kritiku nepodepsal, aby pan David nemohl identifikovat bývalého spolustraníka.

   Vymazat
 7. Omlouvám se za překlep.Měl jsem na mysli mistra konspiračních teorií Petra Hájka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že jste si v těch příspěvcích nahoře přečetl, co si myslím o Jihlavácích, kteří se vypořádali se Sudeťáky, aby si na jejich místo nainstalovali černochy a Araby a vědomě ohrožují své děti exotickými chorobami.

   Vymazat
  2. Anonymní1. dubna 2016 22:12
   Názory radikálních národovců, xenofobů a protofašistů mě nezajímají.
   Nevidím racionální důvod toho,proč s nimi diskutovat.

   Vymazat
  3. Tak proč na TV Nova brečíte, když vám vyhovuje nechat chcípat své děti na exotické choroby? Pěkně jste se tím nálepkováním vybarvil a to jenom kvůli zmínce, že stěhujete do Jihlavy na místo bývalých Sudeťáků černochy a Araby, chcete to snad popřít nebo se o tom nesmí mluvit?

   Vymazat
 8. 21:43 Nevím, kdo Vám, co sliboval, ale chci se, promiňte, Vás zeptat - co Vy jste konkrétně nabídl "názorové části společnosti,která se hlásí k levicovým hodnotám a nerezignovala na humanistický a samosprávně demokratický socialismus" ? Kritizovat, to Vám "jde" ...

  OdpovědětVymazat
 9. Anonymní1. dubna 2016 22:04
  Já nekritizuji pouze konstatuji fakta.To ostatní je věc názoru a diskuze.
  Mohu vás ubezpečit o tom,že nejsem politik nebo člen politické strany.
  Jako dělník a neprivilegovaný občan v rámci svých možností rád podpořím a zároveň vítám progresivní socialistické iniciativy a levicová témata.
  Na NR jich moc nevidím.Vy ANO ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pán je z multikulturního města, který si nedokáže udělat pořádek ani doma. Asi nějaký zlatokop, který dostal zadáčo nemovitost po vysídlencích i s peřinama a prodal by za jidášský groš i vlastní děti. Nakonec, vždyť to německé centrum města jste si nepostavili, tak se nedivím, že k němu nemáte úctu a nazýváte jej spolu s novou Generací 21. století přemalovaným kravínem.

   Vymazat
  2. 1. dubna 2016 21:43
   No není to úsměvné, jak si potomek zázračně zbohatnuvších Revolučních gard bere do úst nálepkování xenofoby a protofašisty? Kdo tady vyháněl rodiny s dětmi a etnicky čistil Jihlavu, která ani není v pohraničí? Když si majitel nechce pustit do bytu svého vraha, tak je to podle vás národní socialista, radikální národovec, xenofob a protofašista?

   Vymazat
 10. Nejsem nepřítel sociální demokracie,ale některých jejich politiků.
  Nicméně si myslím,že ČSSD stejně jako politická iniciativa Ivana Davida Nová republika nemá s levicí nic společného.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:01 Myslím, že si pletete "jablka s hruškami" když srovnáváte ČSSD s NR. ČSSD je politická strana s historií, s tisící členy, která je nyní ve vládní koalici a z různých důvodů se její vedoucí představitelé v zpronevěřili programu ČSSD, s kterým šli do voleb.
   NR je, naproti tomu, zatím "jen" politická iniciativa proti hospodářskému a sociálnímu marasmu a pro sociální odpovědnost a solidaritu. Chcete-li se seznámit s jejími cíli, doporučuji Vám, se na jejím webu seznámit s Manifestem NR a Stanovami NR.
   Mimo uspořádání řady přednášek a seminářů s velmi fundovanými přednášejícími,spravuje svůj web.nova republika.cz, což se jí daří, vzhledem k jejím možnostem, velmi dobře. I Vy tak máte možnost přispět svým příspěvkem k jeho obsahu.
   Od Vás by mne, a možná i jiné, např.zajímalo, kterou politickou stranu nebo hnutí u nás považujete za levicovou, příp. jak si ji představujete ?
   L.S.

   Vymazat
  2. Ten pravdoláskař se lísá jako Václav Havel k usvědčenému válečnému zločinci Georgu Bushovi ml.

   Vymazat
  3. http://www.radio.cz/cz/rubrika/udalosti/vaclav-havel-ma-nejvyssi-americke-civilni-vyznamenani-medaili-svobody

   Vymazat
 11. Anonymní2. dubna 2016 11:08
  Vy jste si zřejmě můj komentář špatně vyložil.
  Nesrovnávám politickou stranu jako takovou,která má svoji historii a vývoj s politickou iniciativou.
  Manifest NR a stanovy včetně článků(témat) a jejich autorů,které na svém webu zveřejňuje dobře znám.
  cs.wikipedia.org/wiki/Levice
  S levicí to nemá nic společného, stejně jako u Miloše Zemana a většiny českých sociálnědemokratických a komunistických funkcionářů. Jan Keller se raději nikdy nevyjadřoval k diskriminačním (nebo dokonce perzekučním) záležitostem, které se týkají Romů, Sudetských Němců, Palestinců, gayů, žen, výchovy dětí nebo „praktických“ škol.
  Migranti jsou bezpochyby nejslabší částí evropských společností. Útočit na najslabší členy společnosti bylo a je doménou pravice, s levicí to nemá nic společného, stejně jako Miloš Zeman, který levicová témata dovedně využívá, když se mu to hodí. To, že spolu úzce souvisí migrace a terorismus je hloupý a průhledný tah těch, kdo chtějí vyvolat strach, paniku a hysterii. Bohužel se jim to daří. Migranti utíkají před teroristy. Pravicoví populisté nás straší migranty, aby tu mohli zavést nějakou formu autoritativního režimu. Pokud se nebudeme bránit, budeme tu mít fašizující ozbrojené bojůvky (viz A. B. 'Bartoš) a od těch to k autoritativnímu režimu už není daleko.Například z některých dřívějších teroristů německé RAF se postupem času vyvinuli otevření fašisté; a stejně tak nemálo dřívějších funkcionářů dřívějšího východoněmeckého (komunistického) svazu mládeže po zániku NDR stalo příznivci neonacismu. S tím odůvodněním, že "tehdy šlo přece o obranu národních zájmů, a teď jde také o obranu národních zájmů". Jinak řečeno, pro ně se tímto politickým a ideovým kotrmelcem zase tak příliš nezměnilo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vám se ti převlečení migranté (nájezdníci) nápadně podobají, zbabělci, kteří ponechali bezbranné starce, své rodiče, ženy a děti napospas Islámskému státu, proto je tak vítáte. Po dobytí Palmýry je jich potřeba na poválečnou obnovu Sýrie, pedofily, úchyly a válečné zločince prchající po porážce islamistů před spravedlností tady nechceme.

   Vymazat
 12. 12:14 To se vám opravdu "povedlo", neomarxismus (pravdoláskařství) vám přímo "čouhá z bot".
  Pochybuji, že s tímto pojetím pojmu levice, na NR uspějete ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pán 12:14 zapomněl, že Havlovým domovem je USA, kam byl posmrtně přestěhován. Nepochybuji, že Němci, kteří se postavili proti vylétnutí jihlavských Židů a Čechů komínem , mohli ve městě zůstat. Na to Benešovy dekrety pamatovaly.

   Vymazat
 13. kdyby zrušili čete a čro nemuseli by se pořadat seminaře a diskuse trotlu kdy ruzni nedočkavi anilitici stojici ve frontě na zlata koryta by rada vyměnila ta současna prasatka za ty svoje jen blazen a tupi vovčan by se nedokazal poprat o ty volne každoročni nezdaněne a přisně tajne miliardy a voto jde předefšim a prvni řadě ostani jsou jen keci keci a zase keci

  OdpovědětVymazat