Reklama

.

.

sobota 23. dubna 2016

Jsi Baba Jaga, Madeleino. Eduard Limonov Madeleine Albrightové tvrdě odpověděl


Eduard Limonov
23. 4. 2016     zdroj
Bývalá ministryně zahraničí USA Madeleine Albrightová: "Rusko je Bangladéš s jaderným potenciálem." V podstatě to je hulvácký pokus urazit zemi. Na urážku je potřeba odpovědět jen urážkou, není důvod uvádět ty či ony rozumné argumenty. Albright je ošklivá stařena se zahnutým nosem, kterou je možné bez castingu angažovat pro roli ježibaby. A natáčet bez maskování, tak je ošklivá. Jedním slovem - příšera.


Bangladéš je krásná teplá země, obývaná dobrosrdečnými, pokojnými lidmi tmavé pleti, na jejímž území se slévají do jedné velké řeky Ganga a Brahmaputra a tvoří unikátní ústí řeky Gangy. Jejich civilizace trvá mnohá tisíciletí, zatímco historie USA je krátká a vulgární.

Rusko je starobylá chladná země s tajuplným původem, která ... k roku 1945 nečekaně dosáhla na vrchol světové moci, v roce 1991 ruský stát SSSR spáchal sebevraždu, ale strom ruského života nezahynul a natolik se pozvedl, že znepokojuje USA i starou Evropu. Třesou se strachy, po pravdě řečeno. Rusové jsou skromní, neuvěřitelně stateční a odhodlaní, trochu naivní, jak ostatně byly všechny velké národy.

Pohřbíme vás, a popláčem si na vašem pohřbu, protože jsme i sentimentální.


Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

54 komentářů :

 1. Tady je ta "krvavá Madla" v plné své kráse.Ruští režiséři jí mohou bez kamerových zkoušek ihned angažovat do role baby Jagy a to, do pokračování pohádky-Mrazík II.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proti této krvavé balkánské řeznici, která má rukou krev nevinných dětí, které nechala barbarsky bombardovat je baba Jaga roztomilá stařenka.

   Vymazat
  2. Michal Masopust23. dubna 2016 23:10

   Ano máte plnou pravdu; tato ježibabizna je tak zlá, odporně ošklivá a jedovatě cynicky zlostná, že by to byla pro nádherný sovětský film z r. 1964 Mrazík doslova nebetyčná urážka, chtít jí angažovat do role baby Jagy v nějakém pokračování této krásné sovětské pohádky?!! Tato odporná stařena s obličejem jak rozšlápnuté mýdlo je schopna, jestli jí šílená Hitlary udělá svojí tzv. "ministryní zahraničí" přivést planetu Zemi do záhuby, což baba Jaga nemohla a ani nechtěla!

   Vymazat
  3. Co by jste po Madle taky chtěli. Je to stará zapšklá a uražená židovka jak poleno. Židé všeobecně mají rádi jenom sebe a ostatní jsou "póvl". Dokazují to dne s a denně ve vlastním státě a také ve všech revašistických zemích kteté přímo nebo skrytě řídí-voz USA a státy organizované v NATO.

   Vymazat
  4. Tato chazarsko-židovská KRVAVÁ BÁBA prý až někdy ve svých 60-ti letech se dověděla že je "židovského původu".
   No, asi se ta psychopatická zdegenerovaná krvelačná zrůda těch 60 let nikdy nekoukla do zrcadla, jak se jí ten jejich Jahve-Baal-Belzebub otiskl do mordy.

   Vymazat
  5. 13:10-to nemá chybu a stejně odpudivě vypadá i ten vobřezanej čů... Brzezynski a nejen vypadá,má i tak "černou duši",jsou holt z jednoho hnízda..

   Vymazat
  6. Obsah je vždy vyjádřen adekvátní formou. T

   Vymazat
  7. Neblbněte. Halfbrightová je skutečně hnusný nečlověk. Krvavá balkánská řeznice. Ale slušní Židé za to nemohou, zrovna jako slušní Češi nemohou za Zadolárka.

   Vymazat
 2. Ještě,že pod tím článkem není podepsaný Václav Dvořák,páč by to zavánělo osobní pomstou

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za co bych se té krvavé babě mstil. Své sem ji předal v daru ("Uloupené Kosov" na DVD v anglické verzi), ona následně vypadla z role diplomatky a projevila se jako zlá nevychovaná domovnice. Stačil.

   Vymazat
  2. Jako odporne nacisticke prase jsi se tehdy zachoval ty, Dvoraku.
   Te dame nesahas ani po kotniky, skrete.

   Vymazat
  3. Anonymní 8:07
   Ty se chováš jako nacistické prase,když obhajuješ takovou řeznici.

   Vymazat
  4. 8:26 Vaše urážky jsou nestoudné a hlavně mimo realitu. Nevím jestli Vy, ale já v Kosovu byl a viděl situaci na vlastní oči. Od té doby mám zcela jasný názor, který plně koresponduje s dokumentem režírovaným panem Dvořákem. Perzekuce pana Dvořáka, která po odvysílání následovala, zasluhuje naše opovržení a úctu panu Dvořákovi za odvahu. A jestli někdo sahá po kotníky madam Ólbrajt? Ano, Jack rozparovač, Breivik a další, pan Dvořák opravdu ne....

   Vymazat
  5. Pane Dvořák, držím palce, máte pravdu Vy! TnT

   Vymazat
  6. 8:07 ty imbecile táhni odkud jsi přišel i s tou tvou čarodějnicí jenž má pařáty od krve až po ramena, zrovna toto stvoření může někoho odsuzovat ona si myslí slepice, že když je jůůůůůůůůůůůůůůůessej tak může vše. Opak je pravdou blíží se váš konec proto se neustále chováte hůř než hyeny ta zvířata jsou proti vám úplní svatoušci.

   Vymazat
  7. Anonymovi v 8:07 zapomněli dát v neděli jeho dávku psychofarmak. Stejně v tom ústavu duševně chorých mají pěkný nepořádek, když se chovanci mohou dostat k ústavnímu PC.

   Vymazat
 3. Mnohem horší jed ten její charakter,její duše propadlá SATANOVI!

  zločas

  OdpovědětVymazat
 4. Jj, kdyby dělal kariéru v "Halyvůdu", světu a lidstvu by to prospělo podstatně, takhle se jen její zlý charakter vtiskl bez uřitku do její tváře. Snad foto umístit do špajzky, aby děti nechodily na sladkosti? Aby z ní byl aspoň nějaký užitek.

  OdpovědětVymazat
 5. madlo, vrať se do pekla. A vem sebou všechny vobřezaný. Bangladéš je především země velká asi jako ČESKOSLOVENSKO. Má průměrnou nadmořskou výšku SEDM metrů!!! Rozkládá se v deltě jednoho z největších veletoků světa. Žije tam více jak 110 milionů obyvatel, kteří žijí v chatrčích a slumech. Soudruzi ze Spojených států tam neustále dováží demokracii. Asi 70% obyvatel je téměř negramotných. Amíkům lež na srdci zejména lidská práva v Bangladéši.
  Umíte si představit situaci při demokratických volbách, kdy začnou vát východní větry od moře, proti proudu řeky, začnou monzuny, nepřetržité lijáky trvající několik týdnů a hladina veletoku se zvedne tak o dva metry? V zemi kde neexistuje kanalizace ani vodovod?
  To pak stojí padesát milionů voličů po krk ve srač kách.
  A Madla sm tak jako do východní Evropy stále vyvýží své barevné revoluce.

  OdpovědětVymazat
 6. umí "američani" kromě vojenského vyhrožování a pomlouvání přinést světu něco pozitivního?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne. Začali genocidou indiánů a ve vyvražďování civilního obyvatelstva pokračují dodnes (...Vietnam...Srbsko... v současnosti ISIL - neregulérní armáda USA - americké zbraně, američtí instruktoři, americké zájmy).

   Boží mlýny, ale nezle zastavit a budou si to nakonec muset odpracovat, čím vím paseky stihnou udělat, tím více práce a příjemná práce to nebude.

   Vymazat
 7. židovská řeznice, která se řadí mezi největší zločince světa 20. století, zvedá se mi z ní žaludek, jak jsem se mohl narodit v té samé zemi jako tato zrůda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by mě fakt zajímalo,jestli mluví za Americký národ,nebo za židovský národ.Podle její reakce lze usoudit,že se nedaří podrobit si Rusko.Jak sleduji jinde,dělají všechno proto,ale uplatit,oblbnout tak velký národ nepůjde za žádnou cenu.

   Vymazat
  2. Řezník Thaci po jejim polibku zestárnul o 15 let . Takže je určitě v sabatu . Pocházela z Prahy a jen kvuli kariéře nechala vraždit jižní slovany . Zalez do nory ty stará vydro ! Marcel

   Vymazat
  3. neurážaj! vydra je veľmi sympatické zvieratko. Ostatne aj Baba Jaga je celkom sympatická. Msdlenka by sa hodila len do amerického odpadu čo nazývajú filmami (a celý blbý svet im to žere)

   Vymazat
 8. Vlastenka


  Proboha, už se to tady objevuje poněkolikáté!

  Nepíše a neříká se "hulvácký", ale HULVÁTSKÝ!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale v případě obce Hulváky je zcela správně použit přívlastek "hulvácký"

   Vymazat
 9. Takhle vypadá skutečný rasismus!!! Píšete žídé, tihle židy naopak pronásledují.

  OdpovědětVymazat
 10. Co se týče krvavé Madly, stydím se za to že ona pochází z Čech jako já. Co se týče Ameriky, vůbec bych se nedivil kdyby Rusku došla trpělivost řešit vše s nimi férově a po dobrém, protože je to asi slepá ulička. Západ chtěl vždy Rusko za jeho existence, zničit stále. Ať za cara za socialismu, nebo teď kdy jsou jako západ v kapitalismu. Nikdy nešlo o nic jiného než o území o suroviny a o to mít k dispozici ruské otroky. Samozřejmě se to kryje těmi kecy o svobodě a demokracii atd. Je třeba minulost nezapomínat a nedovolit ji nikomu přepisovat. Západ trestuhodně zapomíná na ruskou hrdost a jejich národní rys, pohrdat neférovým a nečestným protivníkem a to je sebevražedné!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta trpělivost se vyplácí, oni se pak odkopají sami a většina prohlédne.
   Už teď je vidět, že tu někdo tahá za nitky a to je dobře....
   Ta opice se zahnutým nosem nám může leda vlést na hrb....

   Vymazat
 11. Pořád jsme si lámala hlavu do jaké sorty tahle babice jagice patří a najednou mi svitlo, nás takhle řádí mašínovka a v USA tahle "babička". Řekla bych, že jsou i podobné...........
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 12. Uvedený článek nepatří mezi ty, které vymývají mozek, ale takových článků je málo. Nenechme si vymývat mozek. Vývoj sdělovacích prostředků, především internetu, dosáhl úrovně, která už umožňuje všem rozumným lidem na planetě se dohodnout. Zatím to zdánlivě vypadá tak, že se budoucnost lidstva nedá věrohodně předpovídat, ale v současnosti už je možné budoucnost lidstva vytvářet-realizovat. Navrhuji vytvořit-realizovat následující globální budoucnost lidstva: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  OdpovědětVymazat
 13. Je to fakt hnusna zenska, i kdyby s Ruskem mela pravdu, tak se do chudsich proste nekope, to by ta nejspise stara zakysla baba mela vedet. A jeste politicka a navic Ceska, jdu si dat panaka.

  OdpovědětVymazat
 14. Smyslem toho urážlivého výkřiku té hrabivé balkánské řeznice beztak bylo jen urazit Rusko a Putina. Ve své nenávisti na víc ani nemá.
  Už Srbům se stihla docela neotřele odvděčit. Za azyl, do kterého se uchýlila její (židovská) rodina, když prchala před nacisty z Protektorátu. Bombami.
  I Rusku by se nejraději odvděčila stejně. Je pro ně prý zbytečně bohaté a rozlehlé. Jenže má ty balistické, a na "vděk" dokáže odpovědět stejnou mincí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pochází z diplomatické rodiny, tak silně pochybují, že prchali. To byly jen mimikry pro ty méně vyvolené.
   A ministryní se stala proto aby zblbla nás Čechy, do té doby byla naprosto bezvýznamná žena v USA. I ten balkánský scénář byl jen dalším plánem jak rozhádat Slovany.

   To samé je Soros, Maďarů jsou po světě mraky, ale jen tohohle zmetka udělali vyvoleným.

   Vymazat
  2. Říkala to o nich kdysi sama, ta Madlena krvavá.
   Jinak souhlas! :-)

   Vymazat
  3. Eva: Soros nie je Maďar!!!!

   Vymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kámoška Havla. Je třeba ještě něco dodávat ?

   Vymazat
  2. Bombarďáka Vencu opili rohlíkem . Myslel že je mezi vyvolenými . Hodil se akurát na rozbití Varšavské smlouvy a na Balkánské šachy . Dostal metal od Kosovských Albánců . Styděl se pro metal jet . Bylo už pozdě , ruce má špinavé od krve Srbských školáků a nevinných .

   Vymazat
 16. Úplně přesně to vidím: ...cufír, šaltýr, dřevěný bohatýr...( ale Ivan na ni stejně vyzrál)

  OdpovědětVymazat
 17. ano spravne za vsemi svetovymi problemy hledejme licousniky

  OdpovědětVymazat
 18. Doufám, že skončí v pekle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oko do duše okno. Snad mohla nahradit někoho z těch asi šesti miliónů, kteří vylétli komíny. Tak jako ona, i já si myslím, že by to za ty tisíce dětí, jež přišly o život ve válkách, které Velký bratr vedl a vede, stálo. Q.

   Vymazat
  2. Kterých 6 milionů? Třeba těch z r 1619? O kterých bědoval tehdejší židovský starosta New Yorku v Americkém Hebrejci r. 1919?
   http://balder.org/judea/American-Hebrew-October-31-1919-The-Crucifixion-Of-Jews-Must-Stop-Martin-H-Glynn-Six-Million.php

   Vymazat
 19. krásná duše, krásná tvář

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Temná strana síly, kapuce by ji slušela. Ještě blesky aby ji lítaly sprstů.:))

   Vymazat
 20. Sup je vedle ní krasavec. Odporná satanistická zrůda.

  OdpovědětVymazat
 21. Obraz duše v obličeji. fultajksl

  OdpovědětVymazat
 22. Kerry je oproti ní asi nesrovnatelně slušnější a skromnější člověk. Nehlásí se ke své rodné hroudě na severní Moravě a dokonce se nehlásí ani ke svému rodnému příjmení Khon. Zato balkánská řeznice si ze svého původu naopak dělá vývěsní štít, který by ji měl ochránit před jejími minulými činy.

  OdpovědětVymazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 24. doktor Madlenka je roztomilá,skromná a rozverná stařenka, kterou naši milovaní politici navrhovali jako kandidáta na našeho prezidenta.A vy by jste jí,ubohé stařence s malým nosíkem vyčítali nějaká ten milion mrtvých, pár set tisíc mrtvých a zmrzačených dětí a to, že se ujala nějakého bezvýznamně nejziskovějšího podniku v Jugoslávii????.Fuj,styďte se vy zlí a nepřející, takhle se do Evropy nedostanem......

  OdpovědětVymazat
 25. Krvava Madla,jej verny priatel a obdivovatel Vaclav Havel,tzv. knieža Schwarzenberg. Trio krvavych bombardakov a podoporovatelov krvavych jatiek vo svete. Jeden z nich bol prezidentom v Českej republike a další dvaja boli istou skupinou v Čechach navrhnutí tiež na buducich prezidentov. Potrebuje to komentar ?

  OdpovědětVymazat