Reklama

.

.

pondělí 4. dubna 2016

Karel Gott: Uprchlíci strkají před kameru děti, za nimi jdou mladí muži v moderních ohozech. Amerika nás chce držet ve strachu, abychom nerostli. Ilumináti nedovolí Trumpa

Karel Gott
4.4. 2016   Parlamentní listy
Krátce poté, co ohlásil úspěšný boj s rakovinou mízních uzlin, poskytl Karel Gott rozhovor časopisu Týden, v němž kromě jiného poodhalil svůj názor na ožehavé zahraničně-politické téma dnešní doby – uprchlickou krizi.Gott v prvé řadě upozorňuje, že vždycky se vyjeví věci jinak, než jak vypadají. Uprchlickou krizi tak česká pěvecká legenda nepřisuzuje na vrub náboženství (islámu), neboť to je dle jejího názoru pouhý prostředek k válce. Naopak tvrdí, že se jedná o řízený proces, který má za cíl oslabit ekonomický růst Evropy.

„Dělají to důmyslně, strkají před kamery reportérů děti. Viděli jste to také, ne? Nepřemýšlíte o tom? Podívejte, jak se ty děti prosebně dívají… A nepomozte jim… Je to citový nátlak. Ale za nimi jsou k nahlédnutí také mladíci s mobilními telefony, kteří kalkulují, posílají zprávy a tvrdí, že jdou za svými příbuznými do Evropy,“ nastínil Gott směr, jakým se ubírají jeho myšlenky stran uprchlické krize.

„Jsou oblečeni jako málokdo v Praze, mají moderní sportovní ohozy a síla a energie z nich jen čiší. Tak těm máme pomáhat? Od pohledu je na nich vidět, že jim nejde o ty děti, že jsou to téměř profesionální zneklidňovači,“ má jasno zpěvák.

Dlouhé prsty iluminátů

Ten, kdo tyto „diverzanty“ posílá do Evropy, prý dobře ví, co dělá. Konkrétní jména Gott odmítl sdělit s tím, že je to nebezpečné. „Je to velmi tenký led. Byl jsem několikrát upozorněn, že ode mne to lidé nechtějí slyšet,“ vysvětlil zpěvák. Když však později hovořil o tom, že za republikánským kandidátem na amerického prezidenta Donaldem Trumpem stojí ilumináti, stejně jako stáli za nacistickým vůdcem Adolfem Hitlerem, uvedl, že „Americe jde – a vždy šlo – o to udržet Evropu ve strachu, nenechat ji moc ekonomicky narůst. A to se daří“. Což v souvislosti s tím, že považuje uprchlickou krizi za prostředek k ekonomickému oslabení Evropy, leccos naznačuje.
Pokračování na Parlamentních listech

41 komentářů :

 1. Ten článek jsem četl, a před Karlem Gottem smekám svůj myslivecký klobouk. Tyto argumenty neříká ani poprvé, a doufám, že ani naposledy. Obdivuji jeho občanskou odvahu se vyslovit svým názorem proti "zavedené" ideologii pražské kavárny, či havlistů. Netvrdím, že beru vše co říká, i když mnohé si myslím také. Ale to, že by se na to mohl vykašlat a mít svůj klídek, a přesto se neohne a nepodělá, to si zaslouží úctu. Přeji mu hodně zdraví a ještě dlouho spokojený život. J.B.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem jen o málo mladší, cca 4 roky od Karla Gotta. Na něm jsou nádherně vidět proměny života. Jak jsem K.G. vnímal v počátcích(děsný střevo). Střední věk K.G. nevnímám, není můj styl. Překvapil mne v pozdním věku(hudební vzpomínkové pořady v radiu) Jeho veřejná vyjádření o iluminátech mně také překvapila- k jeho původu. Rád se přidávám k Vašemu přání.

   Vymazat
  2. Goťáčku náš,jsem na Vás hrdý,jelikož jste jeden z mála úctyhodných lidí,který jste projevil názor svůj od srdce a neplazíte se po exkrementy polité cestě někomu do zadku.A myslím si,že jsme došli k stejnému závěru.Tady,doma v ČECHÁCH by se měl každý podívat do očí svých dětí,vnuků a vnuček a položit si otázku:do jakého světa rostete?Co vás čeká?Chcme,aby pro vás byl na zemi když ne ráj,tak klid,nebo vás prodáme za židovský groš a uvrhneme vás do nepokojů a válek?Čím je člověk starší,tím více cítí tu tíhu nezpravedlnosti a zrady k lidu našeho národa.MISTŘE,přeji hodně zdraví a krásné chvíle s rodinou.

   Vymazat
 2. aanno souhlas, kaja je borec!!! hodne zdravi!!!

  OdpovědětVymazat
 3. Děkujeme za odvahu . Přeji brzké uzdravení , doufám že z vás neudělá čt rasistu . Marcel

  OdpovědětVymazat
 4. KAREL GOTT NECHÁPE,ŽE ISLAMISMUS NENÍ ŽÁDNÉ NÁBOŽENSTVÍ,ALE IDEOLOGIE PRO TŘETÍ SV.VÁLKU

  státy EU jsou přinucovány paní MERKEL,vazalkou NWO,která má být držena a zachranována ve své funkci kancléřky dráty na hranicích a policisty.To u ideologie NIKDY nepůjde DONEKNEČNA a ona stejně padne.Korán je totiž návodem na masakry zabíjení a znásilnování našich žen,dcer a milenek a přináši nám středověk
  kdy arabové byli v podřezáváni křestanů a nevěřicích nejůspěšnějši.
  Proč mutti MERKEL,která je pozvala a stala se jejich prorokem nechce jít do mešit a reformovat tam KORÁN zevnitř,což je totiž JEDINÁ CESTA JAK POSTUPOVAT,nebot ideologii nelze ničim zadržet.

  DEMOKRACIE JE I ODPOVĚDNOST A POŘÁDEK.Proto to má být z USA zlikvidováno,aby Evropa nebyla konkurencí,ale jedním chumlem chaosu,masakrů a zadluženosti z kuchyně nenažraných ROTSCHILDŮ A ROCKEFELERŮ

  Všimněte si,že Islamský Stát a islamisté nikdy za své činy neberou odpovědnost v tom se podobají fašistické ideologii,kdy za to ničení a válku bral odpovědnost HITLER,stejně a vždy ji i oni přesunují na ALAHA.Proto nemohou citit,že podřezávání krků křestanům a lidem je zvrhlost ze středověku. Tento Kalifát chtějí rozšiřovat po celém světě jak to přikazuje zabíjením a znásilnováním křestanů Korán,kterým jsou vybaveni invazoři a jim podle přáni NENAŽRANÝCH BOHÁČŮ-VYZNÁVAJÍCICH SATANISMUS zničit kulturu EVROPSKÝCH STÁTŮ.

  PČIPOMÍNÁM,ŽE V LIBYI ČEKÁJÍ DALŠI MILIONY NA TRANSPOTRT DO EU A NIKDO Z ELIT NEPOCHOPIL,ŽE DO MEŠIT MAJÍ BÝT URYCHLENĚ VYSLÁNY OSOBY,KTERÉ ZNAJÍ KORÁN A BUDOU MUSET DŘIVE NEBO POZDĚJI TUTO NEPŘÁTELSKOU IDEOLOGII REFORMOVAT

  OdpovědětVymazat
 5. Karel Gott ví ještě víc ,než říká...
  Kdo umí číst mezi
  řádky i tohoto statečně
  vysloveného ,tak to pozná...
  ..má zasloužený obdiv nás všech,nejen jako umělec ,ale
  jako člověk !!!!! dnes ,v takové době,
  říct naplno jak to je!
  Mám Vás ráda a vážím si Vás!!!!!!!!!!
  buďte zdráv!!!
  jituš

  OdpovědětVymazat
 6. Kájo,
  hezký pokus, ale nasnaž se prosím soudným lidem namluvit, že jsi se stal nejslavnějším a nejbohatším Česko-Slovenským umělcem všech dob bez požehnání těch tvejch Illuminátů :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mu nebylo nikdy zapotřebí. Má skutečný talent, je k sobě tvrdý a nekompromisní a k slušným lidem se chová vždy slušně. Budeš se divit, ale byla to právě elita, která mu lezla do zadku, protože byl a nejspíš ještě je významnou položkou státního rozpočtu, ale i různých nadací.

   Vymazat
 7. Donald Trump a ilumináti? Tak proto Donalda komunisti i náckové tak zbožńují!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti idioti ho zbožňují protože se radikálně vymezuje proti systému, a aby se dostal k moci tak slibuje jeho radikální změnu. Rudohnědým idiotům nedochází zcela zřejmá věc, že Trump musí už z principu jako jeden ze 300 nejbohatších lidí této planety, který se ke svému majetku dopracoval kšeftováním, hazardem, musí být součástí toho všeho.

   Rudohnědí idioti jsou ale tak zoufalí a nesvéprávní, že skočí na jakýkoli špek.

   Vymazat
  2. Kája neříká nic nového. Dokonce i poskok SSA Hollande po té operaci pod cizí vlajkou zvané Charlie Hebdo prohlásil, že to je práce iluminátů.
   https://www.youtube.com/watch?v=VZdsHrJNWUI

   Vymazat
  3. Zas mektáš jen abys něco napsal,Poserplíno II?!!!!

   Vymazat
  4. 1:45
   Pepku, neblázni... Zeptej se tvýho fotra, starýho uslintanýho stbáka, co dělal bachaře v Jáchymově a před tím jako člen SS pro změnu v Terezíně, jak se mu líbí Trump. Uvidíš, že ho rád mít nebude. Ale chápu, proč to sem píšeš. Nějaký šekely by bodly, co? Takže makej, makej, než půjdeš na školení za soudruhama nacistama do synagogy. A teď vyskoč.

   Vymazat
  5. 2:05
   Rudohnědá je tvoje stolice, ty hemeroide a taky tvůj stb/ss fotr, Pepkův brácho. To se teda povedlo, hned dva debilové se narodí takovýmu rudohnědýmu chcípákovi.

   Vymazat
 8. Jeden skoro "nepodstatný" detail:
  Kolik uprchlíků ztratilo své doklady, to už víme. Ale kolik jich ztratilo mobil, tak o takovém jsem ještě ani neslyšel a ani nečetl.

  OdpovědětVymazat
 9. Je úplně jedno kdo vyhraje volby . Za každým americkým prezidentem čeká mašinérie která řídí USA a buzeruje zbytek světa . To samé jak starý Řím . Kdo nejde s ními
  toho předhodí lvum nebo tajným mučírnám .Jedna byla v Polsku . M

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JE TO TAK,
   je to úplně fuck,
   protože ta jejich pokrytecká a zločinná zahraniční politika je neměnná prakticky od dob jejich řádění ve Vietnamu a to už se pár dalších prezidentů vystřídalo...
   Naopak !

   Jak je může někdo brát za spojence, nebo dokonce přátele, jen proto, že jsme byli vtaženi mezi další zločince do NATO,
   kde na špici exceluje muslimské Turecko...?!

   Vymazat
 10. Karel má pravdu. Mě připadají všichni uprchlíci strašně tlustí. U nás za války byli lidé kost a kůže. Nevím, proč uprchlíky má přijímat jen Evropa, ať si je hlavně vezme USA, má na všem lví podíl a nic nepřizná a nepřizná. To nemůže být náš spojenec, vždyť nemluví pravdu a zabíjí lidi.

  OdpovědětVymazat
 11. On ten božskej Kája má vlastní zkušenost.Po osvobození v 68 spřátelenou armádou Kája zdrhnul do Vídně,protoža měl strach o život,že se vrátil,tak to nebyla jeho občanská odvaha,ale věc peněz a vychytralé kalkulace

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nekálejte ne něj,on se vyjádřil a vcelku se trefil.
   Je to mezi těmi "bezpohlavními,parazitickými metači kotrmelců z povolání,umělci" ještě s pár jinými,jako Brychta a Štěpánek,vzácná výjimka,která se k těmto problémům vyjadřuje.
   Rozhodně K.G. není bezcharakterní,tupohlavá děvka,jako ten zbytek našeho "kulturního ansámblu",který má na starosti jen prachy a kdo koho ošuká....

   Vymazat
 12. Pane Gott, jen vás doplním. Ty malé děti nesou matky před, kterými kráčejí ti, zatím jen ještě navonění frajeři v adiddasech a nike a nemohou těm matkám pomoci ani s dětma ani s bagáží ze dvou důvodů. A to, že jim to nedovoluje tradice a za druhé stále někam mobilují!!!

  OdpovědětVymazat
 13. Všechny články od mistra Gotta jsou překrucovány.Zbohatlíci USA si nepřejí Trumpa .Pokud se stane prezidentem , tak ho ihned zavraždí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím. I já jsem přesvědčený, že Trump, pokud bude zvolen otočí, nebo dostane olověný infarkt. Své o tom věděl i Kennedy. A do dnes "nevypátrali" jeho vraha(y).

   Vymazat
  2. Vraha chytili ještě ve stejný den. Ovšem ukázat na ty, kdo si jej najali, to by si netroufnul asi téměř nikdo, i kdyby tu informaci opravdu měl...

   Vymazat
 14. K Mistrovi dokonce "vyjadřuje kritiku" třeba takový "evropský think-tankový" nechutný slizský pornografický buzerant a cucák Jakub Janda. Kde to skončí...

  OdpovědětVymazat
 15. Zajímavé, že na iDnesu vypustili část o "iluminátech". Čtenářstvo iDnes je ještě aspoň trochu racionální, i když silně protiuprchlické, tak mu naservírovali aspoň tu část, kde bude souhlasit. Ale stejně to je podvod a celý rozhovor byl buď dělán na apríla anebo je K.G. opravdu vážně nemocen. Měl by se raději věnovat muzice, jak se ostatně již párkrát vymlouval.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. iDěs ? iHeute ? Překvapení, že něco zmanipulovali ? Naprosto žádné !

   Vymazat
 16. Myslím, že Gott už nemá být proč k někomu servilní. Nedávno prodělaná nemoc mu zřejmě pomohla si uvědomit, že každý život jednou skončí. A na světě jsou důležitější věci, než peníze, majetek a moc. Až si jednou přijde zubatá pro ilumináty, budou jim prachy nanic. Život zasvětili mamonu a po většině z nich tu zůstane jenom hora hořkých vzpomínek těch, které obrali. Nikdy jsem nikomu nezáviděl peníze. Ale mnohokrát mne napadlo, kolik lidského utrpení stály ty miliardy dolarů jednoho procenta nejbohatších lidí planety.

  OdpovědětVymazat
 17. Tak tomuhle tedy říkám, návrat do normálního života! Přeji pevné zdraví !!!

  OdpovědětVymazat
 18. Má pravdu, (ten Karel Gott), předsedo. Mnoho zdraví Karle a nedejte se. Ani nemoci, ani pomateným sluníčkářům !

  OdpovědětVymazat
 19. Karle : "zůstaňte svůj"
  Zdraví přeje V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 20. Mé jméno znásobené 1000 x nedokáže pravdu ukázat.Ale Pan mistr Gott dokáže mnoho.Jsme na prahu -buď budeme jednotni a budem se učit a znát o co kráčí nebo zahynem.Sebranka-Kocáb, Žantovský, Štětina, Kraďousek ,kokta a další ukázali o co jim jde.Osudovou chybu již nemohou změnit.

  OdpovědětVymazat
 21. Že by šel Karel na stará koleny do politiky? No jeden z mých dobrých učitelů, mi vždy říkal - NIKDY neříkej NIKDY. Co takhle se podívat, jak by mohla vypadat budoucnost - http://topcz.net/images/Budoucnost700.jpg.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. OMLOUVÁM se, vložil jsem omylem špatný odkaz. Tern správny a zajímavý je http://topcz.net/images/prezident.jpg.

   Vymazat
 22. Klobouk dolů před Karlem Gottem! Přečetl jsem si celý rozhovor a dozvěděl jsem se o politice a historii víc, než od všech politologů dohromady. Přeji pevné zdraví, Mistře!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Karel na Hrad !!!
   /už tam měl dávno být../

   ;-)

   Vymazat
  2. Ad 9.47
   Kdepak, tam by bylo Gotta škoda. Musel by se pořád diplomaticky hlídat, aby někoho neurazil. Dovedete si představit, kdyby mluvil o iluminátech v izraelském Knessetu? To by kluci zlatí pejzatí asi nevydýchali. Daleko lepší bude, když všechno, co ví, napíše do svých pamětí. Samozřejmě s odkazem na prameny.

   Vymazat
 23. pane Gott stal jste se velikánem .Dnes jste zapsán ,jako Gigantický Čech .Vaše síla dokazuje ohromný náboj, jež pomůže Čechům a celé Evropě.Mnoho lidí zná pravdu, ale nyní jsou všichni jednotni.V Německu Vaši fanoušci Vás milují za vaše slova a odhodlání -Děkujeme-

  OdpovědětVymazat
 24. Maine libe Gott-cufrieden nemecký lid

  OdpovědětVymazat
 25. Vůči Gottovi se zřejmě vládnoucí verbež dopouští trestného činu nebezpečného vyhrožování, když se Gott obává jmenovat ty, kdo stojí za likvidací Evropy prostřednictvím Rockefellerových žoldáků zvaných "uprchlíci".
  Těmi v pozadí je skupina nejhorších světových psychopatů, která se nazývá Bilderberg Group.

  OdpovědětVymazat