Reklama

.

.

pátek 1. dubna 2016

Klub "Nová republika"


19 komentářů :

 1. Jak ten život letí! V dobách mého mládí (1961-68) jsem pracoval u kriminálky v Praze 10. Hospoda U tří soudků, byla vyhlášenou hospodou, kde se scházela ta největší galérka z Vršovic a okolí. No prosím a dnes tam mají dokonce salónek, kam zve anonymní zástupce "Politické iniciatívy NR" na "potlach". Budu se snažit přijet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Též mám vzpomínky(jiné), rád zavzpomínám. PS- ke galerce jsem nepatřil.

   Vymazat
  2. PANE NOBODY NEDLUŽITE NÁHODOU ODPOVĚD

   v diskuzipod článkem pana skály o FERDINANDU PEROUTKOVI..?

   Vymazat
  3. Máte na mysli Vaši poznámku:
   --------------------------
   Miroslav Povolny30. března 2016 20:17

   Nobody, někteří, kteří si chtějí ověřit, že platí, "já na bráchu..., co je v rodině...,ap., narazí na spoustu umělých zábran. Proč není genealogie známých rodů současnosti na NETu známá jako ty historické? Čím větší možnosti, tím větší utajení?
   --------------------------
   Co asi jsem na to měl odpovědět? Já nejsem ani historik, ani genealog, jen obyčejný český inženýr napůl technik, napůl ekonom a absolvent "Vysoké školy života" anžto mi bylo v lednu 79 let. Ten text v mém příspěvku jsem si nevymyslel, jenom jsem ho našel na netu a uložil do paměti mého PC. To je vše.

   Vymazat
  4. PANE NOBODY,NĚKTEŘI AKTIVISTÉ OSV MI SDĚLILI,ŽE BY JSTE SE MĚL POMALU STARAT O ZAČAZENÍ DO NAŠEHO TÝMU NESMRTELNÝCH

   prý proto,že jste udělal prima web.Byl jsem proti, zejména proto,že na vašem webu jste doposud nedal ani články pana ING.MRÁZKA CSc,který v týmu NESMRTELNÝCH bojuje SÁM proti banksterům ČNB ZA NAŠE PENÍZE,které tam ti banditi kradou.
   Rovněž jste nedokázal dát tamním čtenářům článek pana SKÁLY včetně diskuze,kde se tvrdí,že KSČM se podobá ementélskému sýru v jehož děrách se prohánějí tlupy diversantů z vedení té strany,které zakázaly zuboženému předsedovi otevčit ZABLOKOVANÉ rubriky pod články stranických politiků,které pak vypadají jako nic neřikající plakáty,co nikdo nečte.ČIF je přinucen všechny voliče a členy strany poslat na FACEBOOK tj do lampárny,aby tam kafrali mezi sebou a NESMĚLI SDĚLIT ZDEMOLOVANÉMU VEDENÍ STANY, KTERÁ UŽ JEDNOU UTRPĚLA KATASTROFÁLNÍ KARAMBOL a ted se tam všichni třepou o koryta znovu.

   Vymazat
  5. OMLOUVÁM SE ZA NEOPRAVENÉ CHYBY.

   naši autoři dostali od Rady OSV doporučení radši neopravovat chyby,nebot články jsou za námi tak rychle mazány,že je nestačime sestrojovat.Za všechny naše lidové komentátory se proto dopředu omlouvám a sděluji,že OBSAH SDĚLENÍ BUDE DŮLEŽITĚJŠI a tak je budeme sadit jako ředkvičky.

   Vymazat
  6. Nobody, poznámka 3:28 není ode mně, vždy píši pod jménem.

   Vymazat
  7. PANE NOBODY.PROČ JSTE NEDAL NA VÁŠ WEB WWW.DESITKA.ORG TUTO NR NEVINNOU POZVÁNKU

   NA KLUB NR mohl by jste na schůzi NR přijít s kolosálním návrhem na záchranu všech hospod,ohrožených státními regulacemi,který vám tu popíši.

   On ten komunistiký zbohatlík pan ANO BUDE LÍP se svou finanční oligarchickou TYRANII se vozí po nás jeho voličich a tleská ČNB,která nás rabuje po stovkách miliard a vymlouvá se,že to prý není jeho věc.
   ¨
   JE MI ZÁHADOU,ŽE KOMUNISTÉ O ČNB ANI NECEKNOU,PRÝ MAJÍ STRACH O KORYTA a ctějí,aby jim občanská hnutí odebraly VŠECHNY hlasy,aby v Parlamentu už nebyli pátým kolem u vozu..

   NAŠTĚSTÍ TU JE HzNR,KTERÁ JE SVÝM JEDINÝM BODEM ZACHRÁNÍ ovšem musejí chtít.To že se podobají ementálskému sýru v jehož dutinách se pohybují diversanti,kteři poručili jejich šéfovi,aby zablokoval na jejich webu DIALOG s voliči a občany,aby nikdo z nich jim nemohl pomoci a sdělit co vlastně lid chce,tak to ke zdraví nepřispívá.

   Na schůzi,pokud přijdete,můžete dát prima návrh za BEZPARTIJNÍ na vznik klubů PPS tedy pivních politických klubů v tradici spisovatele pana HAŠKA navazjící na první republiku.
   HzNR už to začala propagovat a zachranovat vesnické hospody, které kouzlem budou dále fungovat avšak oficíalně existovat nebudou.Jejich výhoda bude,že NEMUSÍ platit žádné daně registrovat tržby a koužit se tam může jako z lokomotivy.Pokud se ozvete dáme vám první zkušenosti z hospody NA OBCI která je jakoby nejen jedna z prvních,ale zdá se pro budoucnost SMĚRODATNÁ.

   Vymazat
  8. Ještě jsem zapomněl. Pokud se chcete podívat, jak na Desítce se o ČNB ani necekne, doporučuji kliknout na odkaz - http://desitka.org/?s=%C4%8CNB.

   Vymazat
  9. To je dobrý fór. Nad mým komentářem - ještě jsem zapomněl - byl vložen komentář, jako odpověď pro pana Anonymní4. dubna 2016 20:06. Moje odpověď zde vydržela asi hodinu a již je smazána. Důvod proč to bylo smazáno mi opravdu není jasný. V tom komentáři nebylo nic závadného, pouze tam byla moje reakce na dotaz.

   Vymazat
  10. PANE NOBODY ŠMEJDI ZAČINAJÍ PANIKAŘIT.ROZPOZNALI,ŽE OBSAH SDĚLENÍ 20.06 JE PRO NĚ PRIMA TOXICKÝ

   HzNR totiž opavdu pomáhá VŠEM A I KOMUNISTŮM.Jen si to přečtěte několikrát co tam máme.Útočime na jejich finančni oligarchickou tyranii,budime čerta-KSČM,NAVRHUJEME DRZE VZNIK LOGISTICKÝCH STRUKTUR PPS,KTERÉ PROZATIM NIKOHO NENAPADLY a ted už tu máte i sdělení,zda by jste váš pokusný králíček web DESITKA neupravil do dělostřelecké pozice.Vidíte sám,že jsme nemohli najít vaši ekonomickou rubriku i když tam máte pár pěkných článků. Navrhujeme,aby jste je zkusil přemístit do jedné rubriky,kde jsou zbytečně jen dvě fotky a dal jí název EKONOMIKA tedy NAŠE PENÍZE.

   Vymazat
  11. Milý pane, já jsem Vám již jednou odpověděl,ta odpověď byla smazána. Tedy opakuji - to není můj web, já jsem tam jenom administrátorem. Web patří OV-KSČM Prahy 10.

   K Vaši poznámce, že jste nemohl najít rubriku EKONOMIE, špatně jste hledal. V pravém sidebaru (sloupci), jsou odkazy na rubriky. Ku příkladu kliknutím na odkaz "Z domova", se rozbalí všechny rubriky, kde jsou články z domácího prostředí. Dalším kliknutím na "Ekonomika" rozbalí se podrubriky - Ekonomika pro každého, Korupce ano-ne, a Podvody na občany. Takto lze pokračovat dále. Je to klasické Menu pro WordPress blogy. Celé Menu má nadpis: Rubriky – rozbalit – klik na odkazy. Myslím, že je to dostatečně přehledné.

   Vymazat
  12. TAK SE ZEPTEJTE ŠÉFA A TEN VÁM TO DOVOLÍ

   a možná taky ne.Když jsem to nenašel já tak to ostatní taky nenajdou, milý pane.

   A tak proto myslíte špatně.Ostatně vaše počitadlo zdá se pak nebude nikdy ukazovat 50 000 DUŠIČEK HLEDAJÍCI OCHRANU u vaši strany, nu což byl to jen návrh z lidu.Takže přiteli jen tak dál...

   Vymazat
  13. Milý pane, na tom webu je úplně vpravo nahoře okénko: "Hledat na tomto webu". Stačí tam vložit klíčové slovo (nebo výraz) toho co hledám a o ostatní se postará systém WordPress. Nevím, co byste ještě chtěl. Navíc, jak jsem psal, ty rubriky jsou rozbalovací a je jich tam požehnaně, takže značný výběr témat. Tím končí Tvá Máňa, protože tuto diskusi považuji za zbytečnou.

   Vymazat
 2. Stálo by za zamyšlení pořádat ze seminářů, možná i klubových setkání, internetové rozhlasové a obrazové přenosy pro přátele z jiných měst ČR. Mohli by být i interaktivní. Již jsou v domácnostech televizory, rádia a i jiné přístroje na příjem z internetu. Umožnilo by se seznámení s NR více lidem. Připojení musí však být co nejjednodušší (např. NR.er.cz), žádné nejnovější formáty apod.

  OdpovědětVymazat
 3. OSV,KTERÁ UŽ DVAKRÁT VYHRÁLO VOLBY A POSLALO ODS a TOP ZVRHLÍKY,KTEŘI SE CHTĚJÍ BÍT ATOM.PUMAMI

  opalovat se na rozptylovou loučku.Vznikla teorie,že snad půjde přemluvit polit.strany a polit.třidu ke spolupráci s voliči.To však pro jejich zpupnost a povýšenost NENÍ MOŽNÉ.Neudělají ani tak jednoduchou věc jako je otevření dialogu s voliči na jejich stranických webech.Je nutné začit uvažovat jak jejich STAROU POLITIKU nahradit NOVOU POLITIKOU.K tomu je zapotřebí NOVÉ SILY,přičemz HzNR,VzV a KSDH NENÍ VŮBEC ŠPATNÝ NÁPAD.Kdo má jiný at s tim přijde do diskuse..Musíme se pokusit všechy šmejdy prostě odvolit a to v našem vlastním zájmu.Jinak ti přiživníci budou dále voliče ohlupovat a škodit jim.

  Někdo tvrdí,že na to je třeba udělat kampan,která bude stát stovky milionů.To nemusí být pravda.Jen si představte,kdyby každý volič dal KORUNU tak tu máme hned 8 395 136 korun.Pokud vzniknou národní weby a na př.se zorganizuje sit PPK,která už ve skutečnosti snad i existuje může být porážka šmejdů naprogramována.

  MYSLÍM,ŽE STARÁ POLITIKA S PROLHANÝMI PROGRAMY MUSÍ BÝT DŘIVE NEBO POZDĚJI ODSTRANĚNA, VČETNĚ ZPUPNÉ POLIT.TŘIDY,KTERÁ SE CHCE STÁLE PŘIŽIVOVAT NA NÁS A NAŠICH PENĚZÍCH NEJEN Z ROZPOČTU..

  OdpovědětVymazat
 4. Ostatně soudím, že je nejvyšší čas na spolupráci odstrkovaných, tj. hnutí a stran mimo parlament a klub politického byznysu. Přijdu.

  OdpovědětVymazat
 5. PANE BUFFER.NOVÁ REPUBLIKA SE ROZJELA PO DVOU KOLEJÍCH.JEDNA Z NICH VEDE Z OSV

  tedy Občanské Společnosti Voličů.Koleje se mají setkat v úběžníku.OSV také jako jediná zpozorovala,že špatnému vývoji v republice měly zabránit polit.strany.TO SE VŠAK NESTALO A NESTANE.Cílem stran je vždy ukrást voličům falešnými volebními sliby jejich hlasy a tedy i jejich moc.Pak mají VOLIČI jen bezmocně přihlížet výrobě vadných zákonů z nichž vybírám legendání ZÁKON O REFERENDU,který ta polit.třida přiživníků a Netáhel, popelící se v Parlamentu demoluje bez výsledku, už čtvrtstoletí a neumí nic kromě výroby vadných nepotřebných versi.
  Tak je očividné,že i dalšimu rabování občanů ČR-na př prostřednictvím ČNB,nestojí a stát nebude žádný robustní protivník.

  Polit.strany a polit.třida STARÉ POLITIKY zběsile odmítají DIALOG s voliči ve formě otevření diskuzních rubrik na jejich NÁMI PLACENÝCH stranických webech.Reagují zpupně a povýšeně na cololiv co na nich jejich šéf tj voliči požadují a válejí se smíchem,že lůza proto bezmocně pořádá třeba i statisícové demonstraci,které oni zapijí pivem a požadavky odkopnou.

  VOLIČI POZNAJÍ,že jim nic jiného nezbývá než,aby sami sebe zorganizovali a těmto stranám se pokusili odebrat hlasy,vyměnit celou polit.třidu křiváckých politiků,kterým nestačilo že jejich ODS a TOP strana atomových válečných štváčů, nyní pozoruje růst ředkviček zdola.Připomínám i kolosální vítězství OSV metodou crowdsourcing překládanou jako MOUDROST DAVŮ,kdy jsme zvolili přimo a poprvé dokonce rozumného presidenta a ne hraběte Poserplínu,který se nám tu stále ještě plete pod nohama.

  K tomu všemu se bude muset vymyslet NOVÁ POLITIKA a nezbývá nic jiného než ji začit prosazovat NOVOU SILOU,tady úplně novými hnutími.Ty jsou prozatím konstituciovány návrhy na

  HzNR-tedy Hnutím za Novou Republiku s jedním bodem Prgramu, pomoci všem politikům a všem polit stranám k vítězství ve volbách.Má to jednu podmínku TY STRANY A POLITIKOVÉ MUSÍ CHTÍT.Prozatím vidíte všichni,že jim zpupnost a povýšenost jimiž ukazují,že hlas lidu není a podle nich nikdy nebude hlas boži a chtějí dále vystačit v odhadu,že masa voličů,kterou označují názvem LŮZA bude stejně lhostejná jako doposud.
  HVzV,Hnutí Voliči za Voliče dokonce už vytvořilo program s názvem DESATERO VOLIČE,ke kterému by se ve vlastním zájmu měly začit modlit všechny polit strany jinak je volit nemusíme..

  KSDH Křestansko Sociální Demokratické Hnutí,které by mohlo nahradit načisto nepotřebmné KDU,jehož šéf se prý stal ANTIKRISTEM. Navrhuje nebojovat proti KORÁNU té přiručce ze středověku- jak nejlépe podřezávat křestany a tzv.nevěřici, což mají v plánu invazoři z Arabie.TY TOTIŘ NECHTĚJÍ ANI JEJICH SOUVĚRCI Z BOHATÉ SAUDSKÉ ARABIE ani naši spojenci z USA a tak se prý vyhonou IS samopalům a dynamitníkům.

  DO KLUBU NR VYŠLEME PRAVDĚPODOBNĚ NĚKOHO Z NAŠEHO TÝMU NESMRTRLNÝCH.DISKUZI PŘEJE OSV ÚSPĚCH.

  OdpovědětVymazat