Reklama

.

.

středa 20. dubna 2016

Konečné řešení „české otázky“: Tradičně přichází mráz z německého kancléřství. Český podvodníček v křesle premiéra doufá, že jsme idioti. Plán, jak nám zavřít „maďarskou cestu“ a otevřít hranice migrantům. Mají z nás strach

Petr Hájek
20.4.2016 ProtiProud

Petr Hájek komentuje další neuvěřitelné pokrytectví kolaboranta v čele státu a připomíná, že pokud se nebudeme bránit, můžeme ztratit vše – protože teprve teď se začíná lámat chleba


V závětří skandálů s ignorováním práva (nezaplacený dluh ČSSD advokátu Altnerovi) nebo zcela uměle vyvolanou „kauzou Czechia“ se potichu připravuje jedno fatální politické déja vu. Což je jev, který v psychologii označuje stav, kdy si člověk zničehonic uvědomí, že nachlup stejně prožívá situaci, kterou již jednou zažil. Tentokrát však bude mít pro naši zemi již zcela fatální důsledky. Máme šanci tomu ještě zabránit?


Merkelové ramenáč

Premiér Sobotka představuje pro naši zemi momentálně největší nebezpečí. Ví, že to víme. Proto také obě kauzy spojil – jak mu poradili jeho „píároví“ specialisté. Oznámil, že navzdory platnému soudnímu rozhodnutí a navzdory předchozím „ramenatým slibům“ („pravomocné rozhodnutí soudu budeme respektovat“) dluh nezaplatí – protože mu prý připadá soudní výrok nespravedlivý (jako skoro každému, kdo prohraje spor). Je to pro něj prý likvidační – a on je zárukou demokracie, takže se na něj stejná pravidla jako na ostatní občany nevztahují.

Chtějí nám zatarasit maďarskou cestu k obraně našich domovů a státu a otevřít ji experimentům Velké Mutti.

Aby jedno zakryl druhým, spojil to současně se stejně ubohým „ramenatým“ výrokem, že pokud bude (Czechia, region, už ne „republika“) donucena přijmout povinné kvóty na přijímání migrantů (tentokrát již ne jednorázově, ale navždy), obrátí se na soud. Sice jiný než ten, jehož rozhodnutí právě nerespektuje, ale platí totéž: Jakýkoli výrok soudu totiž nemá pro socialisty žádný význam. Zařídí se stejně podle svého: V tomto případě podle toho, jak bude pískat kancléřka Merkelová.


Mutti v problémech

Sobotkova „řídící důstojnice“ z Berlína je přitom také ve stále obtížnější situaci. Její „guru“, muž, který ji politicky stvořil, bývalý kancléř Kohl, se právě demonstrativně schází s maďarským premiérem Viktorem Orbánem. Toho ovšem Merkelová a její bruselští lemuři pokládají za arciďábla, neboť stojí na počátku jejího problému: Uzavřel invazní migrantské armádě hranice své země, což nakonec vedlo k celkovému zastavení trasy z Turecka – a k nutnosti otevřít opět tu italskou.

Teď to ovšem vydává za své vítězství: Nalila prezidentu Erdoganovi miliardy z daní všech poplatníků zemí EU, slíbila že muslimům otevře Evropu zrušením víz a vůbec skáče, jak její sultán píská. Naposledy ve skandálním rozhodnutí postavit před soud německého satirika, který si dovolil soudruha prezidenta kritizovat a právem zesměšňovat, což se Velkého Muslima dotklo. Jenže rychlý (samozřejmě i tak cinknutý) průzkum ukázal, že rázem spadla její podpora na historické minimum – nějakých čtyřicet procent. To je v Německu něco neslýchaného. A volby jsou každým dnem blíže.
 

Akutní nebezpečí

Merkelová proto míní rychle jednat – a už zcela bez skrupulí. Dnes začal v Německu soud se šéfem Pegidy – hnutí proti islámu a přistěhovalcům. Za „podněcování nenávisti“ vůči migrantským znásilňovačům, zlodějům a teroristům (vyzradil na svém facebooku státní tajemství, že jsou to mizerové a chátra) mu hrozí měsíce až roky vězení. Totéž ihned loajálně „opsaly“ české represívní složky v kauze Konvička – a nebude to poslední případ. V německém lochu jsou mezitím už i další „pravicoví extrémisté“.

Krvácející kancléřka na to prostě jde dle vzoru svého někdejšího ještě slavnějšího „sjednotitele Evropy“: doma sází na vyvolání strachu a znehybnění probouzející se německé veřejnosti. A na „bruselské úrovni“ zahájila pochod ke „konečnému řešení“ migrantské apokalypsy (a v rámci toho i „české otázky“). Jsme tak v akutním nebezpečí, protože není nejmenších pochyb, že se jí to podaří: Diktát povinného „přerozdělování“ muslimských i nemuslimských hord se stane skutečností – a pomůže jí prodloužit politickou kariéru.


Má nás za idioty

A tady se vraťme k její „české spojce“ Bohuslavu Sobotkovi. Jeho zdánlivě ramenatý výrok o „soudním procesu“ je totiž ve skutečnosti „přísahou věrnosti vůdci“ – což v protektorátu Böhmen und Mähren není nic nového. Sobotka si samozřejmě nemyslí nic o ničem. Pouze uvěřil svým rádcům, že jeho poddaní jsou hlupáci – a podle toho jedná. Bojuje – právě tak jako Merkelová – už výhradně o sebe. Má strach, protože příklon ke „kavárně“ a bojovný postoj vůči prezidentu Zemanovi viditelně nezabírá.

Zatímco Orbán se schází s Kohlem a představuje svůj plán na efektivní uzavření hranic EU (pokud s ním neuspěje, vyhlásí referendum a uzavře hranice Maďarska), Sobotka tvoří déja vu: Ví, jak to celé dopadne a snaží se vytvořit mlhu: Pokud by to se žalobou na Brusel myslel vážně, mohl se přece připojit už dávno ke Slovensku a Maďarsku – a nepřijmout ostudné „kvóty“, které znamenají precedens přijímání migrantů na české území. Tehdy ovšem veřejnost ujišťoval, že žádná žaloba nemá smysl, protože s ní nelze uspět – a nepřidáme-li se k ní, zachováme si prý větší „operační prostor“. Najednou je to jinak?

Není. Dokonce už i Lidové noviny konstatují:
Od našeho vstupu do EU v roce 2004 bylo ukončeno celkem sedm případů, v nichž se Česko domáhalo neplatnosti nějakého právního aktu EU. Pětkrát jsme prohráli, v kauze emisních povolenek vzala vláda svou žalobu zpět. Jediným dosavadním českým vítězstvím nad Bruselem bylo v roce 2012 vrácení pokuty za nadlimitní zásoby zemědělských komodit. Šlo přitom o 350 milionů korun, tedy ekonomicky zcela marginální částku.

Osvědčené metody „soft“ diktátu

Jenže ono to je ještě horší. Sobotka tím ve skutečnosti signalizuje, že jsme připraveni nechat se opět „přehlasovat“. Zopakuje se prostě osvědčený mechanismus. Opět se bude o „trvalých kvótách“ rozhodovat na úrovni ministrů vnitra, nikoli v „radě“, kde platí právo veta. Ostatně o tom, jak toto jednání bere vláda vážně, svědčí, že na nadcházejícím „přípravném“ jednání ministrů vnitra nás bude zastupovat pouze Chovancův náměstek.

Sobotka počítá s tím, že diktát přijmeme. Bude jen vypadat trochu více „soft“, ale výsledek bude stejný, respektive horší, protože definitivní. Jen tentokrát, protože volby se blíží, bude rozhazovat rukama jen ještě o něco divadelněji a vykřikovat cosi o žalobě. A současně „s lítostí“ otevře brány naší země migrační apokalypse dokořán. Dostane za to pak apanáž v podobě nějaké bruselské trafiky a následné doživotní renty ve statisících měsíčních příjmů – jako už pobírá jeho soukmenovec, bývalý eurokomisař, Vladimír Špidla.

Průběh tohoto neslýchaného pokrytectví poměrně přesně popsal europoslanec Jan Keller v Právu:

Hlasování o povinných kvótách v Evropském parlamentu silně připomínalo citové vydírání. Bod o jejich zavedení byl včleněn do obsáhlého textu vyjadřujícího naši soustrast s těmi, kdo utonuli ve Středozemním moři. Důraz byl kladen na nevinné dětské oběti. Hlasovat proti takovému dokumentu by znamenalo vystavit se výčitkám z bezcitnosti a cynismu. Hlasovat pouze proti odstavečku o povinných kvótách, který byl do textu vpašován, neměnilo nic na skutečnosti, že dokument jako celek byl přijat. V Evropské radě byla použita zase jiná finta. O zavedení povinných kvót se hlasovalo na schůzce ministrů vnitra, tedy ve formátu, který nevyžaduje jednomyslnost. Jestliže byly pro protlačení kvót zvoleny takové metody, není jediný důvod domnívat se, že v případě trvalého mechanismu relokace se bude postupovat férovějším způsobem.

Připomeňme, že Jan Keller byl do europarlamentu zvolen za ČSSD, Sobotkovi určitě nechce škodit – ale jako jeden z mála socialistů v tomto divadelním sboru má ještě svědomí a vztah ke své vlasti.Jsme bezmocní?

Ani zdaleka ne. Právě blížící se krajské a senátní volby (o těch parlamentních v příštím roce ani nemluvě) dávají veřejnosti do rukou výjimečně silnou zbraň. Ne že by snad volby mohly ještě něco zásadního rozhodovat. Jenže politiky politika už dávno nezajímá, protože vědí, že se netvoří u nás, ale tam, kde se o nás (bez nás) jako vždycky rozhoduje. Je tu však problém: mají touhu žít bezpracně a luxusně z veřejných peněz – a k těmto „důchodům“ naše hlasy potřebují. A proto se voleb tak bojí.

Ne nadarmo pravil včera europoslanec ČSSD M. Poche, že „migrace nebude mezi hlavními tématy socialistů před krajskými volbami". Otcem této myšlenky je přání, že se podaří voliče přehodit na jinou výhybku: Budou je korumpovat obvyklými sliby na rozhazování veřejných peněz. A chtějí doufat, že volič nepochopí, že mu k ničemu nebudou – pokud současně ztratíme své domovy.

Jde o výrok tím pozoruhodnější, že vzápětí přišel průzkum agentury Phoenix: Jen zhruba třetina lidí podle něho nehodlá „směšovat“ téma islámu (a tedy migrace) s krajskými tématy. 66% naopak uvedlo, že islám je náboženství, ze kterého mají strach – a zhruba pro polovinu to bude řídící při jejich volebním rozhodování. A lze předpokládat, že do podzimu se tento poměr ještě daleko víc vyostří.

Na moři se již zase topí "stovky migrantů“, média lkají a migrantská sezóna – tentokráte „jižní cestou“ – se rozbíhá naplno. Sobotkova „cestovka“ (vzor Generace 21) bude mít plné ruce práce. Ale existuje i jiná než turecko-řecká či italská cesta.


Maďarská cesta

Již zmíněný maďarský premiér namísto těchto podvodných her navrhl plán „Schengen 2.0“. Ten, jak již řečeno, má zajistit ochranu vnějších hranic a volný pohyb v EU. Zároveň má ale zastavit Brusel v jeho skandálním „řešení“ migrační politiky. Orbán k tomu řekl cosi podstatně jiného, než naše ozubená holá hlava:
Teď, když máme na stole oficiální bruselský návrh, je na nás vyvíjen obrovský tlak. Pokud se nám Brusel nepodaří zastavit referendem, budou k nám proudit masy lidí, se kterými si ale nepřejeme společně žít.
Jenže socialisté spoléhají na to, že nám možnost rozhodování v referendu (například o vystoupení z EU) právě pomocí Dientbierova zákona vzali. A že přesto „sobotkovsky“ zkorumpují dostatek lidí, aby se „volební popravou“ kolaborantů nedostali ke kormidlu jiní, kteří by nám rozhodování o svých věcech (změnou zákona o referendu) umožnili.

Jsou v chaosu a začínají hrát stejně natvrdo, jako kancléřka Merkelová – jenže nemají její „zdroje“ (slovy Špidlovými) ani mocenské nástroje. Pouze opisují. Trapní epigoni. Ignorují soudní rozhodnutí, pokud se jim nehodí, protože si navykli žít v luxusu. Současně se zaklínají soudem, jako záchrannou brzdou, za niž zatáhneme, až budeme znásilněni.

K smíchu? K pláči? Ani jedno, ani druhé. Sobotka to dal jasně najevo: Chtějí nám zatarasit (maďarskou) cestu k obraně našich domovů a státu – a otevřít ji experimentům Velké Mutti. Neplatit své dluhy, které v naší zemi nasekali, proti nimž je těch 337 miliónů, které dluží panu Altnerovi, jen malá domů. A ještě vyhrožují.

Berme tyto výhrůžky likvidací našeho státu stejně vážně. Ještě je čas. Moc ho však nezbývá.

Právě se začíná doopravdy lámat chleba.

29 komentářů :

 1. Těch, kteří si to uvědomují, je velmi málo. Ještě jsme neklesli až na bahnité dno.

  OdpovědětVymazat
 2. Otrokářský stát Athény byl kolébkou demokracie a otrokem se stal dlužník, neschopný splácet své dluhy. ČSSD jen čeká, kdo si jii celou Českou republiku "demokraticky" koupí.

  OdpovědětVymazat
 3. Add "zcela uměle vyvolaná kauza Czechia".
  že se to vytahuje teď je záměr, s tím souhlasím.
  Ale jinak je to pro Moravany důležitá otázka. Češi (z Čech) si často myslí, že to znamená Česko. Znamená to ale Čechy, bez Moravy.
  A proto to není žádná malichernost!!!
  A proto taky, je Sobotka, jako bývalý Moravan, hovado!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Připojuji se!, je ošklivé káčátko!
   Nebo spíš jen tuctový bezeskrupulólzní zmetek?

   Vymazat
  2. Je to odrodilec, který v Čechách už zapoměl, že pochází z Moravy. Takoví jsou bohužel nejhorší dle hesla poturčenec horší turka. Nejlepší by bylo poslat celé Čechy k čertu a vyhlásit samostatnou Moravu.

   Vymazat
  3. většina pražských zmrdů pochází z moravy.
   To je moje zkušennost jihočecha s pražáky.
   J.

   Vymazat
  4. Přesně, co politický haj.l, to Moravák. Mohu jmenovat - Langer, Sobotka, Němcová, Škromach, Čunek, Tošenovský, Topolánek, Stanjura, svazák Tolja Nečas, Hašek, Tejc .......nekonečný seznam. Ale to neznamená, že jsou čeští politici echt kvalita. Ale být Moravanem, tak se zase až tak nevymezuji. Bible říká - ať hodí kamenem.
   Sims.

   Vymazat
  5. Add 15:03
   hlavně že ty jsi čecháčkovský výkvět. K těm co jsi vyjmenoval najdu ke každýmu ekvivalent od Vás. Jsou to totiž stejní kolaboranti jako ti Vaši. Ale hlavně:
   nejde o žádné vymezování se Moravanů, jde jen o trochu respektu. Nechceš vidět, bervide, že Moravani se ozývají jen v nouzi a nikdy toho až tak moc nechtějí. A díky vypatlancům jako jsi ty i toho dosáhnou jen stěží. Ty a tobě podobní jste navíc zdrojem i všech těch dalších sraček kolem nás. Místo politiky jen politikaření, mrzká snaha prosadit se na úkor ostatních, nekompromisně. Demokracie už se nepokouší ani jen vypadat jako demokracie, natož ji jakkoliv zvelebovat.

   Vymazat
  6. SOBOTKA je kukaččí vejce v našem malém hnízdě
   Nebo snad tchoř v kurníku?

   Vymazat
 4. Sobotka je nejhorší a nejzbabělejší český premiér všech dob.Je mi z něj smutno.Zrazuje vlastní národ.Doufám,že mu to historie jednou řádně spočítá....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejzbabelejší byl Nečas. Toho řídila sekretářka.Tutoho šmejda říďí Brusel.Důsledky budou ale daleko horší.Bohužel.

   Vymazat
  2. Nejzbabelejší byl Nečas. Toho řídila sekretářka.Tutoho šmejda říďí Brusel.Důsledky budou ale daleko horší.Bohužel.

   Vymazat
 5. Podstatné- jak je možné, že vláda ignoruje usnesení parlamentu? A jak je možné, že Merkel o své vůli otevírá hranice EU pro imigranty a sjednává smlouvy s Tureckem? To je Merkelová císařovnou Evropy? A zdejší vláda si může dělat co ji napadne? K tomu soudy za výroky- totalita je už skoro hotová.

  OdpovědětVymazat
 6. Má pravdu, předsedo. Jen mám obavu, že naši občané musí nejdříve prožít nějakou děsivou katastrofu, než se rozhýbou k akci. A neřešené rozpory mají vždy takovou dohru. T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že musí občané nejdřív prožít katastrofu? Ta přeci již nastala. Damage is done, teď jde již jen o to, jak velké ty škody budou a kolik to bude ještě stát lidských životů. Israelizace společnosti je jistota, to je jen otázka času. Pan Juncker teď vykládá, že že prý "vzájemná spolupráce je i nadále klíčová, a to zejména v bezpečnostní oblasti a v současné době při řešení uprchlické krize". Prosazuje vytvoření superstátu, což je samo o sobě velká nemravnost, přitom tahle unie lidem jako superstát předvedla spektakulární superselhání v oblasti zajištění bezpečnosti lidí. Teď, poté co zavedli a dál svou politikou vedou lidi na jatka, tak zůstávají přesvědčeni, že právě proto jsou povoláni, aby vše co již tak velkolepě podělali, napravili. Sází na to, že lidi oblafnou, třebaže dnes jim už na to skočit může již jen naprostý blbec. A pak ta solidarita, co jí mlátí všechny neustále po hlavě, je fakticky solidaritou naruby. Odjakživa byla v evropských končinách solidarita biblickou solidaritou "bohatých s chudými resp. těch co něco mají s těmi co nemají nic", nikoliv solidaritou bídáků s bohatými (např. s těmi a nejen s těmi v panamě resp. těmi, kteří prosperují ze zdrojů společnosti a nic jí vracet nehodlají a ještě to považují za ctnost, nebo s miliardáři a jejich eu-dotovanou rodinou). Oni potřebují, aby to takto postavené na hlavu lidi měli za správně. Proto tak kecají, aby si lidi neuvědomili, že to je vlastně vzhůru nohama. Tahle unie ve skutečnosti symbolizuje úpadek výroby a rytí lidí držkou v zemi, ale oni věří, že kráčí k světlým zítřkům jako nejpokrokovější síla světa. Výsledek této víry je úpadek, rozpad sociální soudržnosti a brutální represe, která to bude mít za úkol celé udržet soudržně pohromadě.

   Vymazat
  2. 17:10- přesné, kultivované.

   Vymazat
  3. Evropa nikdy nebyla schopna táhnout za jeden provaz. Odnepaměti táhli-li Turci do Evropy - to znamená ohrožovali-li Rakousko, vždy se spoléhali na Francii, která nás napadla z druhé strany.
   Francie, VB a USA "vyhráli" první světovou válku a hned nás rozcupovali na malé , nesmyslné kousíčky v naději, že se navzájem požereme. Aby si vše pojistili, "vypěstovali" si, na podhoubí Versailleské smlouvy, svého Hitlera.
   KOntrolní otázka - mohl by se Hitler zmocnit vlády, kdyby zůstaly Rakousko-Uhersko a Německo zachovány vcelku a jako monarchie?

   Vymazat
 7. Pane Sobotko, Vy se chovate ve sve politicke kariere sebedestruktivne a hloupe. Vy nemate cit, orientaci potrebny na porozumeni potrebam ulice / zeme a jejich obcanu.

  Jste kormidelnik bez kompasu a navigator ignorujici proudy.

  Sledujte, co se deje v Americe ! To vam nastini k jakym zmenam prijde i v Evrope !

  S politikou Merkerove je KONEC, at uz se dostane v Americe k moci kdokoliv !

  Neocons po vyuziti a zneuziti jeji osoby, ji odhodi jako horkou bramboru. (Oni to delaji i svym lidem !)

  V pripade, ze se budete snazit uspokojit vsechny strany, tak NEUSPOKOJITE zadnou.

  Pridejte se na stranu Donalda Trumpa. Poslouchejte to, co hlasa JEANINE PIRRO a ignorujte blaboly Berlina.

  Jsou VELKE FILOZOFICKE ROZDILY a rozdilne snahy pro budoucnost - jak Ameriky, tak Evropy v tom co chce Donald Trump s MILLIONY lidi, kteri ho nasleduji a tim co chce Brusel/Berlin.

  President Zeman je daleko chytrejsi, znamejsi a oblibenejsi nez jste Vy. Snazte se o napravu, nebo se budete muset vratit do Slavkova k uplne jine kariere.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 8. Sralbotka je populistickej zmetek palici má né ošoupanou od lezení do prdele usrákum ale PROŠOUPANOU,ale mozek to neošoupe protože tam mení.

  OdpovědětVymazat
 9. Na tomto videu uvidíte co jsou politici USA za ksindl. Sledujte až do konce. To je neuvěřitelné!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=8tD71d6wcwY

  OdpovědětVymazat
 10. ORF2.v rakuskej televizii v nedelu,v diskusii,,Im Centrum,,zaznel zaujimavy udaj.V roku 2010 bol urceny komisar EU pre migraciu.Je nim Grek/meno uz neviem/Tento komisar uviedol v interviu,EU ma v priebehu 20 rokov prijat 70 milionov novych obyvatelov.To znamena rocne 3,5 miliona.Brusel to zakryva pojmom azalanti,uchodiaci pred vojnou.Möj nazor,to predsa nemöze byt pravda,take nieco sialene,normalny zdravy,clovek milujuci svoju domovinu,nevymysli.Ale smluva s Tureckom,obrovska snaha EU nezabranit prilivu novych obyvatelov,hlavne do Nemecka,svedci,je to pravda.M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokracovanie.V pondelok ARD diskusia,tema;Ako budu z novoprichadzajucich Nemci.Asi najlepsie vystihol mienku Nemcov vtipny forista,,Ked pozeram novoprichadzajucich,tak dufam,ze nebudu.

   Vymazat
 11. jsem velice zvědav zda vovce spočitaji socanum jejich černoprdelni hřichy z bible kterou socani tak radi po moravsku obhajuji přes den krastpodvadět a lhat a vnoci se pomodlit stokrat halejuja a rano nanovo a dokolečka dokola take topiča s modrym ptakem či podrazak lidovec neni o chlup jina a proč no protože je tam samej pomatenej bolševik či hura svazak hrad posrance a sernatory jakby smet jen revoluce bez sametu by tyto smetla ale to voce nechtěji ani slišet ani vědět protože by rano nemohli na pastvu a bez bači by se ani neuprtli i bečet by nevěděli

  OdpovědětVymazat
 12. bez vatikanu by se sralbotka ani neuprt co děla požehna vatikan od šmirklu tomu nebylo jinak i když se proklamovalo že už cizi poslouchat nebudem a sralbotka je jen jeden z dalšich dosazenych gubernatoru vatikanu už jen ta zhovadilost byt černoprdelni socan ukazuje co je soudruch bratr zač

  OdpovědětVymazat
 13. Otázka na Václava Dvořáka: Vy sám osobně věříte mistru konspiračních teorií Petrovi Hájkovi,co tvrdí ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžete mi říct, jakou 'konspirační teorii' pana Hájka máte na mysli?

   Vymazat
  2. Nemůže, nejspíše nečetl článek a již jméno Hájek jej rozhodilo. Je to stále stejné, tito lidé nepřemýšlejí, nehledají pravdu a jen se snaží ztotožnit s tzv. autoritami o kterých víme, že to žádné autority nejsou a spíše se chovají jako hlupácibez mozku.

   Vymazat
 14. Sobotka něco jiného prohlašuje doma než v Bruselu. Na český národ hraje divadlo. To také dokazuje, že se bojí. Má strach z českého národa, z jeho reakcí. Moc dobře ví jaký je názor národa, a to v drtivé většině. A navíc se blíží volby. Jen ať si všichni dělají volební kampaně jak chtějí, včetně těch billboardů. Mě zajímají činy, nikoliv jejich agitace, prohlášení atd..
  Blížící se krajské volby by možná tentokrát mohly být předkolem parlamentních.

  OdpovědětVymazat
 15. Tak k tomu Vám něco řeknu:
  Dohadujete se tady, kdo je Čech nebo Moravan z těch co nám vládnou. Ale oni to nejsou Češi a ani Moravané, ale z 80% židle a hodně si jich změnilo i jména. Např. - jediný president nežid byl Doktor Emil Hácha a i to je k zamyšlení. Když byly presidentské volby, tak jediný kandidát z těch co tam byly byl nežid jen Tomio Okamura, ale toho vyšťouchli.

  OdpovědětVymazat