Reklama

neděle 24. dubna 2016

Kyjev vyjádřil protest Berlínu k vůli návštěvě německých politiků na Krymu:,,Jedná se o vážný trestný čin"

24.4. 20169   AC24
Kyjev vyjádřil protest v souvislosti s cestou německých politiků na Krym. O tom, žeUkrajina zaslala MZV SRN protestní nótu, informoval na svém Twitteru velvyslanec Ukrajiny v Berlíně Andrej Melnik. Návštěvu německých politiků na Krymu nazval Melnik „nelegální".
Ve své zprávě Melnik také použil foto publikace německého časopisu Der Spiegel, v které se mluví o cestě německých politiků na Krym.
Vydání uvádí, že v dubnu poslanec Evropského parlamentu a člen strany Alternativa pro Německo Markus Pretzel navštívil Krym kvůli účasti v Jaltském mezinárodním ekonomickém fóru.
Krym - cesta domů. Přinášíme dokumentární film, který vzbudil rozruch s českými titulky
Časopis také cituje prohlášení velvyslance Ukrajiny Andreje Melnika, v kterém se uvádí, že „nelegální vjezd na Krym" není triviální událost, ale „vážný trestný čin".

2 komentáře :

  1. Tak na to jsem zvědav co s tím budou ukrouští fašouni dělat doufám že makrela přileze po kolenou a poprosí Prasečenka milostivě za odpuštění a ujištění, že se to nebude opakovat, neboť by skopčáky mohli čekat koncentrační tábory a oni určitě vědí co to znamená.

    OdpovědětSmazat
  2. Za tento zločin odsoudí německé soudy poslance na tvrdo do arestu. Protože demokratického už nezůstalo v Evropě vůbec nic. Podbízení a pomáhání fašistickým režimům je normou "západní demokracie". T

    OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.