Reklama

.

.

čtvrtek 7. dubna 2016

Ministerstvo zahraničních věcí Ukrajiny vyzvalo Nizozemsko, aby ignorovalo výsledky referenda


7. 4. 2016     zdroj
MZV Ukrajiny komentovalo výsledky referenda o asociaci Kyjeva s Evropskou unií a vyjádřilo naději, že výsledky nebudou brány nizozemskou vládou v úvahu. Prohlásila to oficiální mluvčí zahraničně politického rezortu Marjan Beca.


"Vycházíme z toho, že v souladu s nizozemským zákonodárstvím má referendum poradní charakter, a definitivní rozhodnutí o ratifikaci dohody uskuteční po provedení vnitřních diskusí a procedur vláda Nizozemska", je uvedeno v prohlášení.

Beca vyslovila naději, že řešení "bude odpovídat zájmům Ukrajiny, Nizozemska a Evropy".

6. dubna prohlásil ministerský předseda Nizozemska Mark Rutte, že vláda bude nucena přihlédnout k výsledkům referenda ohledně asociace Ukrajiny s Evropskou unií v případě uznání jeho platnosti.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

21 komentářů :

 1. Ukrajinu NE ! Marcel CZ .

  OdpovědětVymazat
 2. Na Ukrajině můžou být v klidu . Holandská vláda jako poslušný lokaj USA na výsledky referenda ohled brát nebude .Tsipras by mohl vyprávět !

  OdpovědětVymazat
 3. Nehorázná drzost Ukrajiny neustále někoho poučovat, ovlivňovat. Referenda by měly proběhnout ve všech zemích a nejen o Ukrajině, ale i o další existenci EU.

  OdpovědětVymazat
 4. Nekdo by mel Ukrajinske nacisticke verchusce vysvetlit ze takove demokraticke a demokratizacni vyzvy (jako treba na ignorovani referende) a la uSSa jsou ucinne pouze ve spojeni s naci gardami. At posle Porosenko a Jacenuk s Bidenem bataljony Ajdar a Azov do Nizozemska. Velvyslanec uSSa posle zase fotky Ruskeho tanku o kterej bude opreno jizdni kolo a bude tvrdit ze je to invaze Ruska a to kolo bude dukaz ze je to v Amsterdamu.

  OdpovědětVymazat
 5. Česká vláda se čím dál více vzdaluje názorům a potřebám našeho národa. Církevní restituce, promigrantská politika, kvóty. Nás se nikdo neptal zda chceme fašounskou Ukrajinu do EU. Socanům již nemohu přijít na jméno. Ti vždy v historii zradili. Nevolte je ani za nic.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Copak nevíte, že socdem je předkožkou lidu? Vždycky, když jde do tuhého, tak se stáhne. Podvrdila to už mockrát a potvrzuje to i dnes.

   Vymazat
  2. Nevím koho budu volit, ale vím naprosto přesně koho volit nebudu.

   Vymazat
  3. 17:26
   Tak to si myslím úplně stejně. Každopádně idiotům, kteří mě zklamali, už to nehodím já, ani má rodina NIKDY!!!

   Vymazat
 6. Už jenom pověsit Jaroše a Štětinu .

  OdpovědětVymazat
 7. Ministerstvo zahraničních věcí Ukrajiny: Polibte si prrrdel!

  OdpovědětVymazat
 8. Ten banderovskej ksindl postavit ke zdi.....a ty ussácký hovada s nima!!!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Ukrajině nevadí, že ji lid Nizozemska nechce?
  Ukrajina si chce vynutit "lásku" Nizozemců"?
  FUJ, jak hloupé, ponižující, podlé...

  OdpovědětVymazat
 10. Nizozemci jsou jako to první dítě, které volá "císař je nahý". No a teď buď dostane facku aby mlčelo, nebo i ostatní seberou odvahu a dokáží říkat pravdu, kterou nemohou nevidět. Pravdu, že Ukrajina je fašistický stát, o který v EU nikdo nestojí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslel jsem si o ukrajincích,že jsou chytřejší a že se poučí.Holt někdo potřebuje více facek aby prozřel.A neřekl bych,že Ukrajina je fašistický stát.Fakt je,že hrstka fašistů tam vládne.Musí to dozrát.

   Vymazat
  2. Že by Německo v roce 1938 bylo fašistický stát, to bych neřek. Fakt je, že hrstka fašistů tam vládne - Hitler, Goering, Goebels, Himler, Heidrich. Musí to dozrát. :-D)

   Vymazat
  3. 17:39 víte oni fakt jsou chytřejší a poučení.Po největším lidovém referendu v r.1917 si toho užili až až.Proto apeují na vládu Nizozemí.

   Vymazat
 11. Možná to bude někdo brát jako slovíčkaření, ale já jsem v tom vyjádření nezaznamenal, že by v něm někdo vyzýval Holandsko k ignorování výsledku referenda, spíše jen zbožné přání. A tak mi připadá jako zbytečné ohlupování.

  OdpovědětVymazat
 12. Ministerstvo zahraničí ukrajiny vyzvalo Nizozemsko, aby ignorovalo referendum......Nebo co VYHLÁSÍ Nizozensku válku???????

  OdpovědětVymazat
 13. takzvaná vládní svoloč v zemích Evropy sere na své občany a taky na to dojedou padnou na držku a půjdou za katr pro vlastizradu v zemích EU se to stupňuje a erupce už je pod povrchem tak jen si rozhodujte vládní kurvy brzy vám to spočítáme !!!!

  OdpovědětVymazat
 14. No jasně!, na ignorování výsledků referenda jsou kyjevští nacisti kadeti! Neuznali to o Krymu z roku 1991, neuznali ani to z loňska.
  A ještě i na sestřelování civilních letadel jsou kadeti, zvlášť těch, co v nich (jistěže jen úplnou náhodou) sedí mnoho nizozemských pasažérů letících kamsi na jiho-východ ...

  OdpovědětVymazat
 15. Jakápak referenda! To by tak hrálo aby si v nové demokratůře nějaký lid mohl rozhodovat jak chce. Kdemohkradcie a ten superbordel co je na Ukrajině je přeci ten žárný zítřek pro všechny. Vždyť i u nás se politická garnitůra už 25 let bijí schválit opravdový zákon o referendu, protože pak by všichni ti Kalousci, Schwanzerbergové, Kocábové, Kalvodové, Bursíkové, Nečasové, Topolánkové, Jacques, Němcová, Parkanová,Nagyová, Tošovský, Singer, Diensbeer, Zaorálek, Sobotka, Fiala a další mohli demokraticky skončit nejen v politice, státním rozkrádání a podnikání, ale i v kriminálu a zodpovídat se za všechny lumpárny a přivandrovalci by si museli sbalit svůj nuzný uzlíček a mazat odkud přišli. Jó kdepak referenda. Co by pak umělcovali umělci typu pan Černý nebo z ČT a NOVA. To by také mohl být konec prolhané a zlodějské EU a mírotvornému NATO. To přeci zastánci nového světového řádu nemohou dopustit. Tak vlastně jakápak demokracie. Stačí když se tomu bude tak říka, ale jinak to bude totáč jako za Hitlera. Kdypak budou cedulky na PC s nápisem: "Nečtu nepovolené zpravodajství a podvratné weby pod trestem smrti". To pak bude ta pravá svoboda za kterou se tolik cinkalo v roce 1989 klíčema a jistý alkoholik vykládal o ráji na zemi a jistý blouznící ekonom o tom jak za 10 let budeme mít korunu silnou jako šilink a za 20 let silnou jako marku. A kdepak je Pepa nos aby nám zapěl Já jsem agent CIA a jsem strašně zlej nebo páter Malý pročpak dnes nehlásá slovo boží. Asi ho jel hlásat do Iráku nebo do Sírie nebo do Kataru.

  OdpovědětVymazat