Reklama

.

.

pátek 15. dubna 2016

Mne zabilo krásné velké letadlo - tip kulturního referenta


15. 4. 2016, Petr Ďoubalík - Julija Čičerina, píseň "Prosím", video, překlad, procvičení ruštiny


Zvěrstva pučistické bandy z Kyjeva, podporované i evropskými politiky, české nevyjímaje, by neměla být zapomenuta. 


Armáda a státem podporované oddíly extremistů zabíjející vlastní obyvatele. Turčinov, Jaceňuk, Porošenko, Jaroš... - bude zajímavé sledovat jejich osud. Jednou se dočteme i v dětských učebnicích dějepisu, koho naši politici podporovali: zda vrahy nebo hrdiny?Písnička je věnována Aničce Kostenko, zabité 13. srpna 2014 výbuchem kazetové bomby na dětské pláži města Zugres v Doněcké oblasti.

Anička Kostenko zahynula, když jí ještě nebyly tři roky. Spolu s rodiči přijela z Šachťorska na dětskou pláž města Zugres (východně do Doněcka), která byla pokládána za bezpečné místo i v době bojů. Celá rodina Kostenkových byla na pláži, když začalo ostřelování. Podle svědků události zabily kazetové bomby 20 lidí, z toho 3 děti.
Julija Čičerina v písni "Prosím"
Čičerině to vyprávěli při jedné z jejích návštěv Donbasu. Do druhého rána vznikla tato píseň.
"Mám možnost potkávat se s lidmi, kteří se dostali do bezvýchodné situace, ke kterým přišla do domu válka. Příběh Ani Kostenko - jeden z tisíců. Děti umírají, stávají se sirotky... Tisíce dětí se do dnes nachází v oblasti konfliktu".
"Berte tuto píseň jako žádost maličké Ani Kostenko. Obrací se ke všem, kteří mohou a mají vliv na situaci" - říká v komentáři Čičerina.

Ministr kultury DLR Alexandr Pareckij řekl, že nová píseň Čičeriny je prostoupena bolestí a soucitem s dětmi a celým národem Donbasu. "Pro nás je důležitá podpora ruských interpretů prostřednictvím jejich tvorby" - řekl.

Od započetí vojenské agrese Kyjeva na Donbasu navštívila nejednou Julija Čičerina DLR a LLR s koncerty a humanitární pomocí. V rozhovorech upozorňuje na strádání, které zažívají obyvatelé republik.

Žádné spory, žádné rozpory nestojí za život nevinného dítěte.


Julija Čičerina - Prosím

Mne zabilo krásné velké letadlo
Já se na něj usmívala, ale ono to nevědělo
Měla jsem takovou radost, když letělo
Vždyť mně se líbí, jak letadla létají

Prosím, ať více nikdo neumře
Ať více nikdo nikdy neumře
Prosím, ať více nikdo neumře
Ať více nikdo nikdy neumře

Vyřiďte, prosím, dospělým
Možná o tom nevědí
Moc to bolí a moc se chce žít
Když tě zabíjejí
Jestli jen je to možné
Jestli někdo zůstal živý z lidí
Vyřiďte prosím dospělým:
Nikdy nestřílejte do dětí

Prosím, ať více nikdo neumře
Ať více nikdo nikdy neumře
Prosím, ať více nikdo neumře
Ať více nikdo nikdy neumře

Překlad: Ďouba

47 komentářů :

 1. Malé nevinné děvčátko a zase se tam začíná střílet. Člověk je strašně bezmocný a ti, kteří za to mohou, ti zatím kalkulují, jak na tom co nejvíce vydělat, jak si nakrást, jak zpeněžit orgány zabitých. Svět mi připadá jako raketa, která se vymkla z určené dráhy a rychle se řítí někam do tmy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V článku jsou vyjmenovaní ti,kteří mají na svědomí za pomocí svých souvěrců v sionistů v USA a EU a jejich pomahačů i u nás ty zhovadilosti a tady je o nich krátké video.
   Věnovat prosím pozornost hlavně tomu konci,je konečně potřeba věci nazývat pravými jmény a označovat jasně příčiny a pachatele těchto zhovadilostí,zločinů...:

   https://www.youtube.com/watch?v=pkHxswM6gSo

   Vymazat
 2. A na druhé straně - stará babička, kterou dorazila smrt jejího muže, také už mnohonásobného dědečka. Žila v dědince Zori (někde blízko fronty) a jejího muže zabily střely z východu. Separatisté - kterým nemůže přijít na jméno.
  Nechte toho už tady - celý problém by ani náhodou nevznikl, kdyby se Rusové nemontovali do vnitřních záležitostí Ukrajiny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty kokotiny si nech pro fotra Blekotu....jste oba bez mozku a jen papouškujete ty ussacký pindy!!!!!

   Vymazat
  2. 10:58- musíte jít na počátek, k Majdanu a ještě dál, k pomoci USA dolary ten Majdan připravit. I ta babička má právo vědět kdo může za smrt svého muže.

   Vymazat
  3. Povolný,

   jak chcete za dolary připravit aby se sešlo půl milionu lidí proti něčemu protestovat?

   Už nezbývá než přiznat, že i vy jste kdysi protestoval proti komoušům za dolary. A dnes protestujete s Bartošem za ruble.

   Jste opravdu hloupej a nejste schopen domyslet důsledky svých blábolů kterými sám sobě setete do huby.

   Btw, za smrt muže Babičky může samozřejmě Janukovič který včas neodstoupil a nevypsal předčasné volby, dále Putin který ho dotlačil obrátit kurz o 180 stupňů. A v neposlední řadě diverzant Strelkov který to tam se svými jednotkami na příkaz Putina přijel definitivně rozesrat.

   Vymazat
  4. To jsou nechutný kecy. Ukrouši tam začali masakrovat nevinné obyvatele a ty začali bránit. Jistěže ve válce snadno může někdo přijít o život, ale to může i při nehodě na silnici.

   Srovnávat to se záměrnou genocidou obyvatelstva, za to autor skončí v pekle. I Ukrajinský generál říkal, že dnešní dělostřelectvo se strefuje s přesností na půl metru. A našli se mapy se zakreslenými cíli nemocnic a školek.

   Proč myslíte, že USA všude zabíjejí civilisty, i když mají přesné technologie (Rusko ukázalo. že to jde). Protože chtějí lidi naštvat a poštvat proti sobě, aby skryli svoje zločiny.

   Tohle je velmi pravděpodobně placený Troll. Používá vzorec, když už nelze zastírat, že nejsme Ti dobří, tak alespoň druhá strana je taky špatná. Fuj.

   Vymazat
  5. 12:37 další placený troll. Janukovič vyhověl všem podmínkám a byli pozváni zástupci Evropy, aby se účastnili dohody (media o tom mlčí). Majdan byl stejně spuštěn. Technologie na ovládání davu jsou známy už od Francouzské revoluce a s pár miliardami dolarů to není problém (je na to termín barevná revoluce). O placených účastnících bylo dostatek videí a informací.

   Vymazat
  6. VeleOsle z 10:57-nezaměňuj důsledky za příčiny!!!!!

   Vymazat
  7. 12.37"Btw, za smrt muže Babičky může samozřejmě Janukovič který včas neodstoupil a nevypsal předčasné volby, dále Putin který ho dotlačil obrátit kurz o 180 stupňů." Co slovo, to lež.Lhát ale nepůjde donekonečna. Janukovič odstoupil i podepsal předčasné volby. Putin nikoho nikam netlačil, to jste si to všechno popletl. Nátlak na ukrajinskou vládu - dosvědčený všemi evropskými médii činili krom unijní i čeští politici Fulle, Švarcík... Pokud nemáte ponětí ani o dva roky starém sledu událostí, nemá cenu abyste se k článku vyjadřoval...

   Vymazat
 3. Docela si dovedu představit, že bych se potkal někde v hlubokém a pustém lese třeba s panem Štětinou, nebo Zaorálkem. Jen tak, sami dva.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. myslíš, že by si Tě vůbec všimli ?

   Vymazat
  2. 11:25 výborný argument, nemám co bych dodal.

   Vymazat
  3. Michal Masopust15. dubna 2016 11:29

   Také bych se rád s těmito lidskými zdegenerovanými zrůdami, ještě doplněnými o Kchárla Poserplínu, Kraďouska, Sralbotku a pod. někde v hlubokém lese potkal ale jen za předpokladu, že bych měl u sebe Kalašnikov s dostatečnou zásobou nábojů?!! :-D

   Vymazat
  4. Jak vidno, rudohnědá prasata se už začínají beze studu odkopávat. Bez obalu přiznávají že by mlátili, vraždili, stříleli...

   Táhněte si s vašimi manýry někam do Konga nebo KLDR, vy bando psychopatů. Žít v demokratické, svobodné a bohaté společnosti si nezasloužíte.

   Vymazat
  5. a to je aka demokraticka slobodna a bohata spolocnost ta ktora podporuje novodoby fasizmus a ktora utoci na staty ktore nechcu mat s nimi nic spolocne a chcu si zit po svojom

   Vymazat
  6. 11:47

   Fašismus podporuješ ty, ty idiote, pokud chceš mlátit střílet své demokraticky zvolené politické odpůrce. Vždyť ty ani nevíš co to ten "fašismus" jen. Jen jsi to zaslech někde v ruské propagandě.

   Vymazat
  7. Není sporu o tom, že na Ukrajině vládne banderovský fašismus. Na to přijde každý uvažující a informovaný sám, bez pomoci nějaké ruské propagandy. Marek

   Vymazat
 4. Michal Masopust15. dubna 2016 12:29

  Pro 11:47 Příteli, máte plnou pravdu, ale těm mentálním retardům, lezoucím ussa do řiti až po krk nic nevysvětlíte, ti budou tu fašistickou žumpu za velkou louží hájit do roztrhání těla! Není jim pomoci, jsou to duševní ubožáci!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. milý Masopuste - a to jste si vůbec přečetl ten článek ? Vaše reakce je nějak mimo mísu .. kdo leze kam ? Dokažte to prosím - ale vynechte ruské zdroje.

   Vymazat
  2. Masopuste, běž si vyčistit Kalašnikov kterým chceš oddělat Sobotku a pak se vrať k plácání o tom kdo je jaký fašoun, ty idiote.

   Vymazat
 5. Pro 12:40 Tak pepku, už ses vyblil z tvé horoucí lásky k ussa fašounům a z tvé patologicky chorobné rusofóbie a teď zameč a vyskoč! Jinak toho Sralbotky a ostatních jmenovaných by nebylo vůbec žádná škoda, kdyby je někdo "ošetřil" tím Kalašnikovem, republika by měla hned čistší životní prostředí a v Praze by se zlepšilo ovzduší!

  OdpovědětVymazat
 6. Kterej kripl tady vůbec může napsat,že za válku na Ukrajině může Rusko??Leda člověk s hovnem v hlavě.Ukronáckové vyvražďují vlastní národ a tady někdo slintá nad Rusákama.Jen ať tam vlítnou a zastaví se až v Kyjevě,bude o jednu svoloč méně.Vivat Bandera ,že Rusobijci.-...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. že za válku v Ukrajině může Rusko si kromě Ruska a KLDR myslí každý.

   Vymazat
  2. Přečti si co o vzniku války píše sám Strelkov, velitel povstaleckých sil. Ten toho o tom ví asi o "trochu" víc než ty, ty idiote. A vůbec se tím ani netají.

   Vymazat
  3. Abo - Strelkov je ten pravý. Ten právě potvvrzuje moje slova - nebýt Rusů, válka by tam nebyla.
   http://echo24.cz/a/wJEEE/strelkov-valku-na-ukrajine-jsem-rozpoutal-ja
   Máš ještě další novinku ?

   Vymazat
  4. 14.35 Já mám k tomu takovou otázku-pokud se shodneme na tom, že Strelkov je zločinec, není mi jasné, proč se ukrajinská armáda a oddíly nacionální gardy vlastně dva roky zabývaly vražděním vlastního obyvatelstva místo toho, aby zasáhly proti Strelkovovi. V tom je totiž i odpověď na další otázky.

   Vymazat
  5. .. a proč akceptujete premisu, která jakoby z oka vypadla ruské propagandě (která logicky musí stát proti všemu ukrajinskému) a která tvrdí, že někdo vraždí své vlastní obyvatelstvo ??
   To už je od začátku špatně ! Skoro jako bych četl Sputnik a jiné zvrácenosti.
   Je tam válka - je nebo není ? Střílí se na obou stranách - padají mrtví, bohužel i civilisti. To tak bohužel bývá.
   Mnoho z nich padlo kulkou Ukrajinců ze strany A a mnoho ze strany B. Je to skoro jedno. Důležité je, že cizí stát pronikl na území Ukrajiny a napomáhá jedné straně. A tak to prostě je - nějaké propagandistické řeči o banderovcích, nacistech, fašistech (a to nejenom ukrajinských ale i ruských) nejsou tak směrodatné. Je to následná propagandistická podpora své vizi. Pokud čtete ruskou verzi - ano, tak potom jsou banderovci. Pokud čtete ukrajinskou verzi - potom jsou ruští vetřelci.
   Pravda je ale, že (Putin to nakonec i uznal a přiznal), že Rusové pronikají přes hranici (v tancích !! ) a napomáhají jedné straně. To přece je absolutně nepřípustné. Myslíte si něco jiného ?

   Vymazat
  6. 15.27 zase slovo od slova lež za lží?Poslouchal jste vyjádřední ukrajinského náčelníka štábu velení ATO? četl jste vyjádření sledovacích misí OBSE den po dni? Vyjádření Navi Pullay za OSN? Nejen že žádná mezinárodní instituce nepotvrdila nic z toho co uvádíte, ale ani samotná ukrajinská armáda ústy svého náčelníka štábu ato nic takového nepotvrdila. Akceptovat žádné premisy není potřeba, stačilo místo obvyklého lhaní odpovědět na otázku. To jste neudělal.

   Vymazat
  7. 15:27 Ano, myslím si něco jiného. Jsou to tyto otázky: Měli by Rusové důvod pomáhat, kdyby proti Donbasu neposlala Kyjevská vláda armádu? Kdo je tady útočník a kdo se jen brání? Vyrazil snad Donbas na Kyjev? Jak je možné, že když v Doněcku a Luhansku svrhnou tamní vládu a převezmou jí jiní, tak to jsou teroristé, přičemž když se předtím totéž stane v Kyjevě tak to jsou svobodymilovní občané? Jak by se mně líbilo, kdyby u nás proti Slovensku, místo klidného rozdělení poslala pražská vláda armádu? Odpovězte si na tyto jednoduché otázky a budete vědět, kde je pravda.

   Vymazat
 7. denokraciu Havlov odkaz a výdobitki ideí europskej únie si Putlerovcami a rusofili rzvracat nedáme!!!Nech tvrdá ruka spravodlivosti dopadne na protidemokratické živly ako železná pest na všetkí ktorí rozvracajú náš demokratickí systém,našu kultúru a naše zvyki čo máme od kolíski demokracie 1776 a naša česká hystoria siaha do obdobia Anglosaaské kultúry.Preč s vlastizrádcem Zemanom Okamurov a jemu podobnými lokajmi.Nech žije Havlov odkaz nech žije náš guvernér a hlava federálneho štátu Chechia Andrew Shapiro,glory and honor of the United States of America.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. demokracii Havlův odkaz a výdobytky idejí evropské unie si Putlerovcami a rusofili rzvracat nedáme !!! Ať tvrdá ruka spravedlnosti dopadne na protidemokratické živly jako železná pest na všechny kteří rozvracejí náš demokratičtí systém, naši kulturu a naše zvyky co máme od kolébky demokracie 1776 a naše česká hystoria sahá do období Anglosaaské kultúry.Preč s vlastizrádcem Zemanem Okamura a jemu podobnými lokajmi.Nech žije Havlův odkaz ať žije náš guvernér a hlava federálního státu chech Andrew Shapiro, glory and honor of the United States of America.

   Vymazat
 8. demokracii Havlův odkaz a výdobytky idejí evropské unie si Putlerovcami a rusofili rzvracat nedáme !!! Ať tvrdá ruka spravedlnosti dopadne na protidemokratické živly jako železná pest na všechny kteří rozvracejí náš demokratičtí systém, naši kulturu a naše zvyky co máme od kolébky demokracie 1776 a naše česká hystoria sahá do období Anglosaaské kultúry.Preč s vlastizrádcem Zemanem Okamura a jemu podobnými lokajmi.Nech žije Havlův odkaz ať žije náš guvernér a hlava federálního státu chech Andrew Shapiro, glory and honor of the United States of America.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Havla si strč do r..i a seba tam pošli tiež. Stačilo nám Havlovho šafárenia a šafárenia jeho pohrobkov. Takých, ako si ty, raz budú plné stromy v alejach, debil.

   Vymazat
 9. Dal jsem to proto dvojjazyčně ať si to přečtou i separatisté v rebelujícím Slovensku.Pán Zeman a Kotleba s Ficem a Orbánem mám pro vás výzvu, netahejte nás na východ protože Rus viužije oslabenou Evropu a opakuje se okupace s let 1945,1956,1968 a poté se Amerika na nás vykašle a nechá nás na pospas tým Rusáckomongolskim barbarům.

  OdpovědětVymazat
 10. Ono by uplne stacilo. aby se ruska fasisticka sber stahla z Ukrajiny, prestala tam posilat zbrane, pohonne hmoty a vojaky.
  Soudruzce Cicerine by mel nekdo vysvetlit, ze se bojuje na Ukrajine a ze agresorem je Rusko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi nenávidíte nejvíc sebe !!

   Vymazat
  2. Hele pepku dneska už by to stačilo, zesměšnil ses už více, než dokonale, vychlastej celou flašku emejrický whisky, zazpívej si " god save the gueen and onana over the sea", zameč a vyskoč!! Jestli ty bláboly, cos tady pod tento článek na.... myslíš skutečně vážně, tak se dobrovolně přihlaš na psychiatrické léčebně v Bohnicích, možná, že budeš doslova pro tamnější lékaře studijní případ, protože takového magora, jako jsi ty tam ještě určitě nikdy neměli?! Pomoci ti nebudou moci ani oni, ale aspoň tam budeš pod zámkem?!?

   Vymazat
  3. Oprava? samozřejmě queen, ne gueen, aby mě tady zase nějaký anglosaskonabuzený blbec nechytal za slovo?!? :-D

   Vymazat
 11. Tak jak to tady tak čtu rozum mi to nebere,hádáte se jam malý děi na písku a rozum je někde ve hvězdách.Doma jen propaganda koalice žádná,staly sme se kolonijí z naší korunou jsme aucajdřia za všecno mužou rusové,tak co je přestat kritizovat a sarat se o naší vlast a nehádat se v čí prdeli má kdo palici.Rusové si problémy vyřeší protože mají jednotu lidu a mají svého putina.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby slovensko napadla třeba Ukrajina taky bychom asi pomáhali slovákům,(i kdyby jsme nebyli v NATO)tak se nedivím že rusové pomáhají svým sousedům i když neoficielně,spíš mi vadí američtí,angličtí,francouzští a jiní žoldáci bojující za Kyjev kde ti se tam vzali?A jak vlastně začal konflikt,separatisti šli z tanky na Kyjev a nebo Kyjev na separatisty?

   Vymazat
 12. Už se to nedá číst. ubohost, obrovská ubohost, podívejte se na sebe do zrcadla, koho kritizujete?, co řešíte? Podívejte se. JSTE STEJNÍ!!! Jste stejní ubozí hlupáci a hlavou, jak rádi říkáte, v cizí p..... Máte mozek????

  OdpovědětVymazat
 13. Baroso a EU dala ukrajincom na výber bud vstupite všetci do EU alebo tí ,ktorí to neuposluchnu si to vypiju do dna. Ukrajinci ruskej narodnosti nesuhlasili s takouto ponižujucou podmienkou pripojit sa k EU a chceli federáciu. To nebolo po chuti USA,EU,Barosovi a začala genocída ukrajincov ruskej narodnosti Porošenkom.Jacenukom,Turčinovom,Pravým sektorom,Banderovcami,Ajdarom a inou ukrajinskou svoločou a luzou na Donbase a Lugansku. To čo sme videli tie ukrutnosti a zverstva ,totalne ničenie infraštruktury UA luzou to velmi dlhu dobu nevimizne z pamäti.Tým sa Ukrajinske vedenie zdiskreditivalo vo svete čo naležite ocenili aj holandania v nedavnom referende -zamietli asoc. dohodu s UA.Iba USA,EU, NATO vyrazne ocenili zabijanie na Donbase a Lugansku. Kde všade siahne vplyv a pracka USA i NATO same vraždenie,zabíjanie a rozvrat štátov. Porošenko,Jacenuk,Turčinov,Avakov a ina zabijacka luza UA to su tie vycvičene pro USA opice na zabíjanie vlastného obyvatelstva.UA je teraz bananova republika USA i NATO,okrem Donbasa,Luganska a Krymu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím co se tady zbytečně vztekáte a dohadujete, tak se Václav Havel může v pekle počurat smíchy .

   Vymazat
 14. USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. USA vláda je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla.
  Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zapomnění. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
  200 let terorismu USA:
  www.olser.cz/9947/200-let
  agresia USA:
  www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
  dalajláma:
  www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html
  IS popravuje - reže hlavy (video):
  http://videos.videopress.com/2bvZPwin/syrian-soldiers-beheaded_hd.mp4
  Merkelová - dcera Hitlera:
  www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera
  seriál o 11. září:
  www.casopis-sifra.cz/clanky/serial-11-zari
  stop imigraci (video):
  www.facebook.com/stopimigraci/videos/916121041810668
  Štětina:
  www.youtube.com/watch?v=_6OhX_0B5GQ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zalez komunisticky vlastizradce.

   Vymazat
 15. 1864-1868: občanská válka v USA za odstranění otroctví. Po válce lidé, kteří mají srdce na správné straně si myslí, že válka severních států proti jižním byla oprávněná, někteří lidé v jižních státech, možná i většina si myslí, že jejich účast ve válce byla oprávněna, že bojovali za spravedlivou věc. Nyní ukrajinští Rusové východní Ukrajiny, kde je jich většina bojují proti vládní ukrajinské armádě. Potom co tento konflikt odezní, tak jak všechno na světě, většina lidí, kteří mají srdce na správné straně, válku ukrajinských Rusků ohodnotí jako spravedlivou.Ti kteří by říkali něco jiného budou na tom stejně jako ti, kteří říkají, že válka Adolfa Hitlera byla spravedlivá. O dobrých názorech rozhodují dobré informace, dobré vzdělání - proto vzdělání je tak důležité a je zásadní chybou, když se mu nevěnuje náležitá pozornost. A tedˇ si trolové můžete napsat, že toto napsal vůl a setrvat ve svých pitomých názorech. Jak jsem podotkl, vše záleží na informacech. Je otázka, ale jestli dobré informace dokažou každého ovlivnit - do dneska nemůžu pochopit politiky schopné hájit migraci muslimů - přece myslím si, že se všim, co je na internetu jsou seznámeni - v naši TV nebo jiných oficiálních mediích se to nedozvíte. Nuž asi jsou takoví lidé jako Herr Skorzenny, který svého působení v německé armádě nikdy nelitoval /toto je pouze dohad, nevím to zcela jistě, mé nedostatky ve vzdělání mi nedovoluji použít jiný přilehavý příklad/.
  Jinak zásah Ruska ve prospěch východných oblasti Ukrajiny, si myslím, i kdyby k němu došlo, by byl oprávněný, to jest by byl spravedlivý.
  Jaceňuka jsem viděl nedávno na 24-čce v naši televizi. Jeví se jeko člověk s psychiatrickou diagnosou.

  OdpovědětVymazat