Reklama

.

.

čtvrtek 14. dubna 2016

Návrat kněze Halíka mezi nenávistné prosťáčky...

Petr Juda
14.4. 2016   Rukojmí
Makedonci odolávají agresivním migrantům na hranicích. Rakušané začali uzavírat bránu s Itálií a hlavní očekávanou migrantskou vlnu by měli stihnou zastavit. Ze zahraničí se vrátil Monsignore Tomáš Halík a je otřesen, ale z nás.. Známí analytik Martin Koller považuje současnou situaci v Evropě za započatou invazi a jednoznačné napadení Evropy. Není na co čekat. Je třeba opevnit hranice a připravit se na boj s invazními armádami migrantů.

Pro někoho asi silná slova, ale když vidím ta videa s agresivními migranty, jak útočí na hranici Makedonie, nebo když čtu příběhy z Evropy a různé statistiky, tak je to realita. Je to realita a není nač čekat. Ti migrantští agresoři z Idomeni pouze dokazují, kdo do Evropy přichází a přišel. Rakušané uzavírají Brennerský průsmyk a přerušují dálnici. Výstavba hraničního opevnění začala a má být hotova do konce května. Hlavní očekávanou migrantskou vlnu by měla již odrazit ( Die Presse ).

Ze zahraničních cest se vrátil kněz Tomáš Halík a je situací otřesen, nikoli však situací v Idomeni, nebo teroristickými útoky, ale svými spoluobčany, kteří stále ještě nepochopili tu mírumilovnost islámské víry, kterou tak celosvětově hájí pan Monsignore. Není zhnusen například z těch vlastizrádců ( aktivistů ), kteří ještě více motivují a více hecují migranty, zcela ignorující výzvy k opuštění tábora v Idomeni. Ta chyba je prostě v nás.

Řecká policie na videu, které jsem viděl, pouze přihlíží muslimským agresorům, přestože náměstek ministra vnitra Nikos Tokas prohlásil, že.."To, co vidíme v Idomeni dnes, jsou zítřejší džihádisté". Tak si říkám, aby šly snad Řekové ještě jednou poprosit hrozící migranty, kteří prchli před válkou, aby vyklidili tábor na jejich území a přesunuli se tam, kam jim řeknou. Zatím to spíš vypadá, že tu válku přinášejí do Evropy tito "uprchlíci". Ale tyto vyděrače nějací Řekové nezajímají a Makedonci také ne. Naštěstí mají smůlu tito invazní agresoři. Makedonci odolají, tedy pokud by snad aktivisté nějakým způsobem ty nájezdnické hordy nevyzbrojili. Je to nepředstavitelné? Nevím? Pro mě jsou ti aktivisté, nebo co jsou zač, zločinci, kriminálníci a vlastizrádci.

Problém islamizace Evropy je však již léta v plném proudu. Známá agentura ICM provedla v Británii průzkum, kterého se zúčastnilo 1000 muslimů. 25% dotazovaných britských muslimů by nahradilo britský právní systém za islámské právo a pro normálního člověka nechutnost, jménem Šaría. Homosexuály by trestalo vězením 52% dotázaných muslimů. Ukamenovat ženu za nevěru považuje v pořádku a schvaluje 5% muslimských respondentů a 4% schvalují sebevražedné atentátníky.

Bývalý předsedající vládní komise pro rovnoprávnost a lidská práva Trevor Philips, který je bývalým bojovníkem proti islamofobii, přiznal, že se ve svém boji mýlil.."Dlouho jsem se domníval, že se muslimové integrují do rozmanité britské společnosti. "Velmi jsem se mýlil"..( Sunday Times ). V Británii tvoří muslimové cca 5% populace, asi 3.000.000. Podle The Daily mail se extremismus týká asi 100.000 britských muslimů, kteří jsou izolováni od britské většinové společnosti a vytváří stát ve státě. Trevor Philips, který byl schopen přehodnotit své vidění světa varoval, že kritici multikulturalismu a muslimů jsou zastrašováni a umlčováni.

Podle zpráv co čtu a nově připravovaných zákonů, se nějaká omezení ve svobodě projevu chystají a v některých státech již, pro ně nevhodné přispěvatele názorů na internetu, navštěvují policisté. Většinou se jedná o protimuslimské vyjadřování na internetu.

A ve skutečnosti se radikalizace muslimů šíří přímo raketovou rychlostí, ale politici přitom ubezpečují veřejnost, že se to týká jen malé části muslimské komunity, napsal Daily Mail.

The New York Times otiskl rozhovor s Yvesem Goldsteinem, který je zaměstnancem na úřadu v bruselské čtvrti Schaerbeeku. Uvedl, že 90% muslimských žáků mezi sedmnácti až osmnácti lety v bruselských čtvrtích Molenbeek a Schaerbeek považují teroristy za hrdiny. Tyto informace má od samotných učitelů, řekl. Pan Goldstein se ptá.."Jak je možné, že se v Belgii teroristé považují za hrdiny?" Jak je možné, že se Belgičané stali cizinci ve vlastní zemi?

Možná mu odpověděl belgický politik Christian Hofer...

Stalo se to díky masivní migraci, multikulturalistické propagandě, cenzuře, zakrývání pravdy, překrucování statistik o trestných činech migrantů a manipulaci.."To nás dovedlo do této neřešitelné situace".

Říkám si, že je dobré, že jsou lidé, kteří prozřeli a nežijí již v nějakých chorých ideích. Ale není již pozdě? Nebo není těch fanatických zastánců zničení Evropy ještě příliž? Ještě jich je hodně, bohužel a některým zemím, jako je například Německo, už bude jen stěží pomoci od netolerantní kultury, víry a sebezničení.

Věřím, že mnoho lidí je znepokojeno migrační a i agresivní muslimskou vlnou, ale jsou i lidé, kteří jsou znepokojeni tímto znepokojením svých oveček. Za jednoho z nich považuji pana Monsignora Tomáše Halíka, který se vrátil ze zahraničních cest. Pan Halík se vyjádřil pro katolický deník.

Pan Tomáš Halík se cítí po svém návratu do vlasti ze zámoří otřesen. Otřesen z toho, jak nejen politický diskurz, ale i velká část naší společnosti zhrubla, zbarbaštěla, jak i lidé, které pan Tomáš Halík považoval za rozumné, jsou schopni přebírat poplašné zprávy z internetu a jsou schopni tvrdit očividné hlouposti. V této atmosféře hysterie prý nelze hledat rozumné řešení, řekl pan kněz Halík. "Dnešní xenofobie je velmi podobná předválečnému antisemitismu". Naprostá většina lidí u nás živého muslima prý nikdy neviděla a je prý tedy zřejmé, že v lidských duších se v posledních letech nashromáždil jed, který teď populisté a demagogové živí a využívají. Amen ( pozn. aut. ).

Pan Halík se cítí námi otřesen. Otřesen těmi prosťáčky, kteří neviděli živého muslima a jsou prý v duších plní jedu. Prosťáčti a xenofobové, kteří nikam necestují ( pozn. autora ). Pokud my jsme zbarbarštěli, tak jak potom nazývat ty islámsko extremistické hrůzy.

Brrrr,.. ze slov pana Halíka se téměř vždy oklepávám. Kde přišel na své drtivé statistiky nevím. Asi v tom zahraničí, kde možná podle něj drtivá většina Čechů nikdy nebyla. Pravda a láska se vrátila, ale není to pravda a není to láska. Totiž není to láska k vlastním lidem, ale naopak opovržení drtivou většinou Čechů.

Pravdou pana Halíka je, že s muslimy máme stejného Boha. Pokud bych napsal, že Islám je náboženstvím smrti a netolerance, což pro mě je, tak pro pana monsignora je to na hranici trestného činu podněcování k nenávisti.

Za mě je zase pan Tomáš Halík jediným muslimským imámem, který předstírá, že je katolickým knězem, což je nadsázka, ale pravdou je, že pan Halík v časopise Respekt kdysi přiznal, že jeho víra je jiná než katolická, proto tato nadsázka.

Jsem si jistý jedinou věcí, a to, že s vírou pana Halíka nemám nic společného a věřím, že není tím Antikristem, o kterém psal pan Petr Hájek.
Apokalypsa již začala a Antikrist je ve světě.... Tak snad to není pan Tomáš Halík...

55 komentářů :

 1. zaujímavé je ako sa chová najväčší jezuita, t.č. pápež, takže ľudovo povedané, ide proti ateistom a kalvínom, prípadne husitom, alebo reformovaným, čiže aj .... všetkým veriacim

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. .. především ale umývá nohy muslimům. Děda.

   Vymazat
 2. Zaujalo mne: "Makedonci odolají, tedy pokud by snad aktivisté nějakým způsobem ty nájezdnické hordy nevyzbrojili. Je to nepředstavitelné? Nevím?" Nebudou to "aktivisté" kdo je vyzbrojí. Vyzbrojí je ti, kteří aktivisty platí, ti, kteří aktivisty živí. A udělají to v ten nejvhodnější čas, na který jenom čekají, až přijde. Aktivisté jsou zločinci z povolání. Satan si úmyslně vybral mezi své zástupce na zemi kazatele Halíka, který vypadá jako Belzebub, aby si dokázal, že lidský hmyz je ochoten přijmout cokoli se mu jen zamane.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Až jich bude po Evropě větší počet, najednou se ukáže, že zbraně mají. A ani trochu bych se nedivil, kdyby mezi nimi byli i ty co sobotka (spolu se samopaly) daroval prostřednictvím USA (!) iráckým (!!) proisilovským (!!!) kurdům.
   Děda.

   Vymazat
 3. Je známý analytik a nikoli známí analytik. Opravte, prosím!

  OdpovědětVymazat
 4. Pane Judo,máte špatně napsaný titulek,lidé v tom budou mít zmatek.Návrat kněze Halíka....... správně má být - Návrat satana Halíka a každý přesně ví o kom je řeč.

  OdpovědětVymazat
 5. Pokud se jezuita Halík cítí otřesen natolik ,že by to mohlo ohrozit jeho zdraví tak ať se vrátí tam kde byl před tímto otřesením . Normální lidé ho tady v Česku postrádat nebudou .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano ,přesně tak ,také z toho nemám dobrý pocit, že se pan halík třese a věřím že by mu bylo lépe u svých doma, tedy v USA.

   Vymazat
 6. Halík by měl viset a každej normální člověk by měl jedno zhoupnutí zdarma:-DDDD

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Halík je satan a sionistická zrůda ...
   odtud vane vítr ..
   ať mně šlak trefí jestli to tak není!!!
   škoda mluvit - co škoda - přímo zakázàno mluvit ! HNUS!
   j.

   Vymazat
 7. Bohužel tady široko daleko nikdo nesahá profesoru Halíkovi ani po kotníky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Osobně vůbec nevím proč, ale když se někde objeví postava pana Halíka, tak to ve mně evokuje (možná neprávem) ztělesnění ďábla a rozhodně nikoliv katolického duchovního, služebníka Pána. A není to dáno jenom vzhledem, který by přímo slušel spíše postavě Lucifera, ale bohužel i pronášenými, jednosměrně idealistickými myšlenkami, ještě k tomu s falešnou a nepřesvědčivou intonací a uměle strojenou barvou hlasu, po které mám mrazení v zádech. Možná se pletu, dostal přece Templetonovu cenu, ale já při jeho vystoupeních stejně cítím síru pekelnou, sorry, nemohu si pomoci.

   Vymazat
  2. A to ti navykládal někdo v pangejtu nebo si na to zhovadilost přišel osobně,pohrobku knížete Blekoty?!!

   Vymazat
  3. Nedej bože, mu nikam sahat nechci, fuj ty jsi odporný. Bohužel pokud se vytvoří nějaká sociální skupina odporníku nesmím ji hanobit. Dokonce si nejsem jistý jestli nazvání odporníků odporníky není Hanobení.

   Teď seriozněji, když už lidi si začnou vyplňovat život něčím pořádným, něčím jiným než povyšováním se nad ostatní a vzhlížení k idolům.

   Vymazat
  4. 14:02 Ty jsi vyjímkou. Podle hnědého nosu mu saháš nejméně až po zadek.

   Vymazat
 8. F.R.Čech: "Potkáme se všichni venku". O všem možném i o prezidentu Zemanovi. http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15278-frantisek-ringo-cech-promluvil-o-migrantech-a-muslimech-a-fakt-se-s-tim-nes-presvedcte-se-sami.aspx

  OdpovědětVymazat
 9. Já se domnívám, že žijeme v demokracii a přání našeho premiéra a voličů ČSSD je třeba respektovat. Bude hezké až se mírumilovní vyznavači islámu záčnou u nás vesele rozmnožovat a v práci nám budou vzorem. Je třeba, aby imigranti nahradili místní dementní obyvatelstvo. Sláva jistotám, prosperitě a ČSSD.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Muslimská povodeň zcela změní sociální systém celé EU. Pevné a kruté náboženství opět sjednotí rodinu, která se opět stane základní stavební jednotkou společnosti. Budou moci být zrušeny důchody, budou nahrazeny větší soudržností arabské rodiny. Ženy budou doma vařit, uklízet, vychovávat děti a starat se o starší členy rodiny. Ženy ta uvolní pracovní místa mužům, prakticky zmizí v EU i nezaměstnanost. Nebude žádný alkohol a drogy, zvedne se kultura pití nealkoholických nápojů, to garantuje právě muslimská výchova i bez jakékoliv prohibice. Frau Merkel si je dobře vědoma těchto výhod a vidí do budoucnosti, jinak by se muslimskou kulturu nevábila. Ale v SRN je to jiné, má mnohaletou zkušenost s pozitivním vlivem ohromné muslimské populace. Muslimskou budoucnost celé Evropy proto nelze vidět pouze v negativním světle. Všechno zlé je přece k něčemu dobré :-)

   Vymazat
  2. Ano, ale uvědomte si, kolik lidí už kvuli tomu bylo zavražděno...

   Vymazat
  3. 14:18 a proč tedy z toho svého ráje, kde to tak pěkně funguje útíkají? Proč socialismus, který nám to co vy slibujete zajistil, byl prohlášen za totalitu? Vy filuto, vy si děláte srandu?

   Vymazat
  4. 14:52 :-)

   Vymazat
  5. Teraz rozmyslam,ked toto nabozenstvo je take ohromne,preco sa vsetci tlacia ku nam.Ved my si s potesenim vypijeme stamprdlu,poharik dobreho vinecka,krasnu bravcovu sniclu.rano vstavame o 5 hod.do roboty.cakame na vyplatu-döchodok.Tak,aj keby mala moslimska buducnost Europy svätoziaru.radsej ten stamprdel.M

   Vymazat
  6. Teraz vazne.Sledujem,ako cirkev tlaci na svoje ovecky,aby prijimali migrantov.Uvedomuje si vöbec niekto z nich,ze im die o krk.Asi sa zbadaju,ked budu horiet kostoly.Uz sa zacina turisticka sezona z Lybie.Pondelok doviezli 2 tisic migrantov.Podla obrazku,chlapi.Silne cakam spravu,ze konecne bola aspon jedna lod vratena,odkial prisla.Marne cakam.Mne je srdecne jedno,ci ma niekto oznaci za xenofoba,tvrdim,,to ma pravo povedat clovek,ktory ma vo svojom dome,byte 10 migrantov,stara sa o nich,hradi vsetky naklady zo svojho,nie z mojho.Myslim,v Nemecku je taka moznost,podpisat zmluvu,ze prebera vsetku zodpovednost,naklady,pripadne aj zodpovednost za kriminalnu cinnost.Tak vsetci nie xenofobovia dotoho,bachnite sa po vacku.Ale nie po mojom.M

   Vymazat
 10. Frau Merkel je nepřekonatelná: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/400501-nemecka-vlada-hodla-vytvaret-umela-pracovni-mista-pro-pristehovalce.html

  OdpovědětVymazat
 11. Asi je na čase začít budovat nějaké ilegální informační kanály pro časy, které jsou na dohled. Myslím, že je jenom otázkou několika málo let, než nám zavedou tvrdou cenzuru i na internet. Pak už nám zbydou jenom motáky, předávané z ruky do ruky a letáky, ilegálně vylepované po nocích na zdech domů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, vidím to přesně tak.
   http://www.narodnidomobrana.cz/
   Děda.

   Vymazat
  2. 1517:
   Kupte si CB radiostanici (asi 2000 kč)

   Vymazat
 12. Nestrašte bude to horší.

  OdpovědětVymazat
 13. Velectěná neziskovka, tímto gratuluji Guru 21-oficiální uprchlické cestovní kanceláři, podporovanou samotným Schovancem.Je to vynikající projekt.Dovoz je pohodlný, luxusně oblečení migranti nemusí riskovat plavbu na gumovém škuneru ani házet kojence přes pletivo na Makedonské hranici či zapíchnutí ostnatého drátu, ohlušujících granátů nebo gumového projektilu do svých zadnic.Mají to letecky, se vším komfortem.Problém však tkví, že je třeba dopilovat a z prostředků daňových poplatníků začít, podle vládního výběrového řízení, stavět obří sídla s bazény, kurty, golfovými hřišti a všemi moderními vymoženostmi, aby se ti bohatí migranti cítili jako v ráji(kravíny, byty v centru měst atd., jsou určeny pouze místním obyvatelům).K tomu jim přidat z dotací Brůselu na kapesné cca 1200Eur měsíčně.Základem úspěchu je vše zdarma s maximálním komfortem.Lidé, Češi, kteří pracují a vytváří tak pro stát hodnoty, je třeba neustále šikanovat různými bruselskými a vládními nesmysly a hlavně zdaňovat do nejvyšší možné míry.Sabbotka slíbil Brůselu dovoz 3000 islámistů do naší země, tak do toho.Guru 21 by měla stanovit Hulíka předsedou a prezidentem neziskovek a islamizace v českých luzích a hájích.Jinak Socani dnešní půlnocí skončí v propadlišti českých dějin.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajímavé je, že imigranti, podle toho, co média ukazují na obrazovkách, žijí v bahně ve stanech, u nás dostanou ZADARMO výše zmíněné přemalované kravíny nebo byty v centrech velkých českých měst, nejsou spokojeni a prchají do Německa.(Český občan si musí přemalovaný kravín nebo byt koupit za své, zadarmo nic od státu nedostane, co pak chudáci důchodci nebo postižení-lidi, děti.Na ty se musí pořádat sbírky.Jen houšť a větší kapky, až národ povstane, bude euromela¨v eurobordelu.

   Vymazat
  2. 1551:
   K zaplacení toho přepychu bude chybět ta nafta, kterou nechali doma. Plyn bereme z Ruska přes Německo.

   Vymazat
 14. A prosím, bez legrace:
  Už několik let, chodím na podzim po sklepech, a říkám nahlas Halík Halík Halík. Ay mám sklepy vysířené.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 15. Blíží se doba, kdy na bývalou totalitu budou lidé vzpomínat jako na vzor demokracie a blahobytu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, to jsou ty evropské hodnoty EU-záruky míru, blahobytu a prosperity zakončené v totální islamizasci starého kontinentu, vyvolání chaosu a občanských válek hordou hnědých komančů ze středověku.Obranně-útočné NATO v čele s uSSa je dobré leda k provokacím na hranicích s Ruskou federací, jiný smysl nemá.

   Vymazat
 16. Každým dnem již čekám na to, až média cenzuroovaná či necenzurovaná ohlásí, že se migranti ozbrojili nebo již přišli vyzbrojeni či přepadením skladu nebo je někdo vyzbrojil zapomenutými bednami z lodí, chopili se zbraní a vysněnou cestu do ráje, prostříleli skrz střežené makedonské, maďarské, rakouské hranice ke své ochránkyni a mutter alles imigrantes, frau Makrelen-do IV.říše.

  OdpovědětVymazat
 17. tomas halik, nar.1.6.48 veden ve svazcich STB jako "kazatel" a "anglican" s oznacenim "K" (kandidat) a take "KTS" (kandidat tajne sluzby)
  myslim, ze staci, dale jen NC !!!

  OdpovědětVymazat
 18. Aby lidstvo přežilo a mohlo žít nadále, tak má k disopozici pouze dvě volby: a) bude drasticky snížena populace na Zemi, b) bude drasticky snížena stávající životní úroveň. Pro obě volby je nejvodnější zaplavit Evropu muslimy. V první volbě zdecimují původní obyvatelstvo (po použití budou následně zdecimováni také). Ve druhé volbě ukáží celé Evropě, jak se dá žít skromně podle jejich stávajícího vzoru, prostě naučí žít stávající obyvatelstvo Evropy jako třeba v Jemenu nebo v Afghanistánu. Vypadá to, že bude použita kombinace obou variant na zušlechtění celé Evropy. Tak, či tak, jsoun tu potřeba jako sůl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Existuje varianta 3, že místní konzumenti TV seriálů přestanou volit ČSSD. Budu volit ty, na které totalitní režim nadává ve svých lžídiích.

   Vymazat
  2. 16:46 A co vy sém na to? Líbí? Nelíbí? Myslíte to vážně nebo ironicky?

   Vymazat
  3. Jistě, varianta nejlepší, ale jestli není příliš pomalá? A jde o riziko obrovské. Putin doporučuje v situacích, kdy jde o všechno, zaútočit jako první. Děda.

   Vymazat
 19. Halik je ANTIKRIST, zradce cirkve Rimskokatolicke, stejne jako papez !
  Islam vypaluje nase kostely a vrazdi nase kneze.
  Je to politicky, oportunista, NEVZDELANY neznajici dejiny, ani Evropy ani cirkve. Je ve sluzbach Dabla, a je to hrobar Evropy - s kterou je konec, nedokaze-li se postavit na odpor.

  President Orban opevnuje hranice s Rumunskem a do Makedonie posila vojenskou pomoc.
  Budouci president Ameriky Donald Trump, je silne proti Islamsky a je pro Evropsky.

  Cesi brante se ! Stavejte na hranicich zatarasy a ploty,
  nebo vas invaze znici, vyhubi jako Boery a Portugalce na jihu Afriky !
  nick honolulu - spravny Katolik, ktery Halik NENI !

  OdpovědětVymazat
 20. Halík = Koniáš

  OdpovědětVymazat
 21. Stejne se divim, ze je v Cesku tak znamy, kdyz jeho projevy jsou NUDNE. Vsimnete si, ze dokaze mnoha vetami, rict velmi malo..

  Protoze vychytrale usiluje o prizen NWO, tak je odmenovan, aniz by mu svedomi reklo, ze tim nici ceskou zem.
  Ze nici jeji existenci, obyvatelstvo, kulturu a tradici.

  On jezdi do statu Indiana, propagovat jeho utopisticke hlouposti studentum na Notre Dameske katolicke universite.

  On pritom nevi, jak Amerika je silne krestanska, proti Islamska. V Indiane, v tomto zemedelskem a nepopularnim state mu to projde. V okolnich statech, at uz v Ohiu, nebo napr. v Kentucky by mu to neproslo.

  To co Halik rika je v primem rozporu s tim, co rikaji a prosazuji vsechny duchovni veliciny ve statech, ktere patri do BIBLE BELTU - coz je velke uzemi od veletoku Ohia, az po hranice Floridy.
  Neverte mu ! Islam vas znici !
  Eminence kardinale Duko ! Udelejte laskave poradek v katolicke cirkvi, nebo bude NENAVIDENA a znicena !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Halík dělá ostudu katolické církvi .

   Vymazat
 22. Halík přečti si knihu : vykonavatel . Pedofilní kněží řádili v USA osumdesátých let . Hnus vše ututláno penězi . Je mezi nima plno geju ( buzerantu ) . Tak se vám v USA líbilo :-) Vyškolen .

  OdpovědětVymazat
 23. O náboženství přece vůbec nejde! Individua, natistickými kolaboranty nazývaná uprchlíci, jsou obyčejní žoldáci, placení organizací Bilderberg Group, jmenovitě nejvíce Rockefellerem, aby zničili Evropu a zachránili tak USA před zaslouženým totálním krachem.

  OdpovědětVymazat
 24. Vše souvisí se vším......primiv Havel......církevní "restituce".....invaze muslimů ....bruselský totalitní teror směrem na národy Evropy.....SATAN Halík......revanšista Schwarzenberg.....Štětina ....Buzik US protektor....ekonomicky zotročená země a její občané.....KONEC!!!!!!!!

  zločas

  OdpovědětVymazat
 25. No a my jsme zase otřeseni z pana Halíka.

  OdpovědětVymazat
 26. už jen ta zrudnost a amoralita že takove jako je černoprdelnik halik musime povinně platit zatimco vovčanum je ordinovan kapitalismus v maximalnim pojeti tak takovito k nimž patři na prvnim mistě i čete a čro atd je servirovan komunismus na plny pecky bohužel za to mužou zpitoměle vovce ktere tito vičuranci a satanisti z rozmaru nazyvaji vovčany a vovce radosti hikaji k nerozeznani od oslu

  OdpovědětVymazat
 27. Halík - ostuda katolické církve,udavač,agent STB!!Až ho emigranti znásilní,třeba ten idiot změní názor...

  OdpovědětVymazat
 28. http://danielsolis.cz/dopis-kancleri-oxfordske-univerzity/

  OdpovědětVymazat
 29. 14:12 No to jsem ráda, že nejsem sama co si myslí totéž co ty. Jakmile blb Halík začne modulovat ten svůj katolický hlas, tak zpozorním a poslouchám, co to mele za píčoviny. Kde tohle tzv. intelektuální prolhané strašidlo dřív pracovalo? Já o něm nikdy neslyšela a najednou nám tady bude kázat takový bludy. Pro mně je to hajzl a navíc totálně prolhanej šašek

  OdpovědětVymazat
 30. Náš český halík, cizích h.ven plný balík. Oni snad ti redaktoři a svazáci v médiích chtějí a přímo si žebrají o rány z otočky baseballovou pálkou do jejich podplacené a fanatizmu plné palice. Nic, ani česká trpělivost, nevydrží tah a tlak věčně.

  OdpovědětVymazat
 31. Nic není horší, než zneuznání osobních ambicí. A ambice má pan Halík opravdu velké, chtěl by být třebas prezidentem a chtěl by, aby ho všichni, docela všichni pokorně uznávali. Naslouchali mu. Už pomalu neví, kde brát- žádný režim, kterému posluhoval, ho nebral úplně vážně. Až na pražskou kavárnu, ale to zas není tolik lidí, on by chtěl všechny. Asi nebude tak chytrý ani učený, jak se nám snaží namlouvat. Když se na něj podívám, mám, jak by řekli Slováci, zimomriavky. Vše zlé kouká z jeho šílené tváře.

  OdpovědětVymazat
 32. Halík se šikne do pohádek pana režiséra Trošky: čertova švagra, Lucifera, Belzebuba, ba i Satanáše může zahrát z fleku a barrandovské maskérny budou mít lehy, neb Halík žádné kostýmy ani žádné maskování nepotřebuje. Potměšilost, úlisnost jeho verbálního projevu zcela vylučuje možnost, že by Halík mohl být Slovan - to vůbec né. Odkud jeho předkové asi pocházejí - co myslíte? Halíku, proč jste během 22 let (1989 až 2011) nezanalyzoval evidentní a pověstný (zřejmě neléčený?) alkoholismus pana Václava Havla? Když jste takový "diagnostik"... Halíkova nová brožurka Chci, abys byl. Zase hroznej blábol to je. Nu a USA i KANADA na takové fantas-žvásty letí a Halíka ověnčují cenami. Soudím, že z nás Čechů Halíkovy (vcelku bezcenné) výplody nečte skoro nikdo. Tak proč se to vůbec tiskne?

  OdpovědětVymazat