Reklama

pondělí 25. dubna 2016

Název příspěvku


25.4.2016  Pařát dnes

Obrněná pevnost Svobodná Evropa americké vlády: v tichosti dluhy, insolvence, arbitráž. Co vy na to, americký velvyslanče Schapiro?

Co mají společného Republikánská strana, L88 Investments, Roberto Cristiano, John Todoroki a Rádio Svobodná Evropa? Stejný rytmus záhad, podvodů, neprůhlednosti bankovních převodů pod záštitou americké vlády, které zde probíhají už mnoho let.

A velký velvyslanec USA Schapiro? Poučuje nás o transparentnosti a nezkorumpovatelnosti. No tak, bratře Schapiro, vážně nejsme původní obyvatelé Ameriky indiáni nebo černoši z banánové republiky! Takto se nadnárodně čachruje!

Symbol Svobodná Evropa

A že propojení Republikánů a Roberta Cristiana nemá nic společného s Obamou, jeho přítelem Schapirem a Demokratickou stranou? Nedejte se vysmát. Sponzorem Clintonové jsou nejvíce zkorumpované státy východní Evropy jako je Ukrajina a záhadná propojení můžeme vysledovat křížem krážem!

Asi tolik lidí jako u nás

Čachry, podvody, zabíjení (díky Bohu to se k nám zatím v takové míře nedostalo), rozzuření lidé v USA stejně jako u nás a proto chtějí do vlády Donalda Trumpa, protože věří, možná naivně, že ten zločin zvrácených hodnot vymete!

Svobodná Evropa – zázrak propagace americké svobody

Kdo je vlastně vlastníkem, když by případnou prohru v arbitráži platili čeští občané? Vážně jsme tady tuto propagandistickou hlásnou troubu chtěli?

Tomáš Plhan v Lidových novinách (jaksi zapadlo) velmi kvalitně popisuje kauzu, která je velmi podobná těm, za které nás sprostě napadá velvyslanec USA Schapiro a další v klipu

Vzpomínáte na humbuk, když se Svobodná Evropa, záštita americké svobody a míru pod gescí americké vlády stěhovala z bývalého Federálního shromáždění do pevnosti Hagibor? Politické divadlo, jaké zde nebylo od nejlepší éry bolševických let, jak říkala generace, která nás už skoro opustila. Dnes je Radio Free Europe v insolvenci, americká vláda od toho dává ruce pryč, (snad zodpovídá pouze za plamenné projevy), americký velvyslanec tajemně mlčí, nebo vše svádí na Putina a volá armádu do zbraně, zatímco velká americká banka Wels Fargo zahajuje proti České republice arbitráž! Bývalý majitel budovy Rádia Svobodná Evropa Hagibor Office Building na sebe podal insolvenční návrh. Dluží takřka čtvrt miliardy korun (245,9 milionu korun). Společnost v návrhu tvrdí, že za budovu rádia nedostala zaplaceno celou částku.

Hlavním aktivem dlužníka byla až do roku 2012 právě budova Rádia Svobodná Evropa, která byla dokončena v roce 2008. V květnu 2012 ji však Hagibor Office Building, která je dceřinou společností developerské skupiny Orco Property Group, prodala firmě L88 Investments Prague vlastněné americkými majiteli.

Ti budovu získali za 1,697 miliardy korun (podle tehdejšího kurzu). Hotově však zaplatili 78,9 milionu amerických dolarů, zbylých 12 milionů amerických dolarů tvořily cenné papíry převeditelné do dvacetiprocentního podílu mateřské firmy kupce.

To, že se jedná údajně o svobodnou „Svobodnou Evropu z USA“ paradoxně ukazuje vztahy našeho mentora a Pána Boha k demokracii z pozice síly USA k nám, jako lokajům a buršům! Protože když naše banka či občané něco provedou, pan Schapiro je v médiích pořád. Pokud je však podezření na americké občany, na americké zfalšování či dokonce korupci, tak zmizí, než aféra opadne.

Závěrem: byť vládne všeobecné opovržení k našim masmédiím, můžeme poděkovat, že tuto kauzu Lidové noviny připomněly! Zdá se, že reklama ve vysílání se USA hodí pouze, když mohou vykreslit USA jako bájnou Atlantidu, ale v opačném případě...

15 komentářů :

 1. Naštěstí jsem ten štvavý vysílač nikdy v životě nepotřeboval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. protože vám to v uličním výboru KSČ asi zakázali.

   Smazat
  2. Jdi už s tou demagogoií do krku !

   Smazat
  3. 15:40 no to nám tady nemusíte ani dokazovat, všichni vidíme, jak ta komunistická propaganda na vás zanechala stopy.

   Smazat
  4. Tiež som NATO zvysoka kašľal sprvu som sa ich snažil počúvať ako symbol rebélie voči režimu, ale boli to samé keci a nič k veci. Samý blábol a len nejaká chvilinka "západnej kultúry" hudobných skupín. Totálny šuvix. Až som natrafil na obdobu tohto vysielača, len PROPagandisticky zameraného opačným smerom, od východu na západ. Inter Program Radio Praha. Hodinka zpráv, prekládaná hodinkou hudby. Skvele zvolená štruktúra vysielania. No a z podráždených reakcií reakcií tuná anonym(a,ov) celkom pekne vidno na koho aké stopy a vliv aká PROPaganda zanechala :-). Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  5. Náhodou Svobodná Evropa i Londýn věděli už v červnu,že tu bude revoluce a prezidentem bude Havel.Byl to zřejmě omylem únik informací,koukali jsme jako puci.
   S odstupem doby to byla silná propagandistická masáž a příprava na globalizaci Evropy.

   Smazat
 2. Od ČT Banderov ( dříve Barrandov ),nic objektivního nečekejme.

  OdpovědětSmazat
 3. a na konci se zpívalo Amerika über alles,Über alles in der Welt,

  OdpovědětSmazat
 4. Takže klasika, zase to zaplatíme my, že?

  OdpovědětSmazat
 5. starej džnsbir neuměl havel či věštec milouš zeman s hajnym šlafenberkem by mohli vypravět jak se chlastalo a žralo sadarmiko nejen prejže radiu prejže svoboda a demokraciie ale jen pro toho kdo je u koryta už slišim sralbotku s koblihou jak zachrani tento cirkus zvyšenim dani

  OdpovědětSmazat
 6. Teda soudruzi,ta Svobodná Evropa vás sere už od roku 1951 a to je dobře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, mě v těch devadesátých letech nějak moc nesrala Měl jsem tehdy malo stěhovací firmu, zaměřenou na mezinárodní stěhování (v té době jednou v ČSR) a odstěhoval jsem do Prahy z Mnichova půlku Svobodné Evropy, takže jsem na nich docela slušně vydělal. Ale, abych je poslouchal, k tomu jsem neviděl jediný důvod.

   Smazat
  2. 20:31- svazáčku, nejen Svobodnou Evropou jsem vyvažoval Rudé Právo, tak jako nyní ČTV vyvažuji nejen NR. To Vy ale také, tak snad se i něco "zachytí" ve Vaši šedé kůře mozkové, pokud si ji Trollové mohou dovolit. PS. kupodivu RP ani tak moc v zahraniční politice nelhalo.

   Smazat
 7. "Hagibor Office Building"
  Čichám, čichám, židovinu...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:43- k tomu nepotřebujete čich, stačí jmenný seznam.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.