Reklama

.

.

úterý 12. dubna 2016

Nejpravděpodobnějším výsledkem migrační krize bude občanská válkaProfesor Helmuth Nyborg
12.4. 2016   NWOO
Nízké IQ „uprchlíků“ ohrožuje základy Západní civilizace. Prominentní dánský profesor varuje, že Západní civilizace je „ohrožena“ přílivem migrantů ze Středního východu a ze Severní Afriky, a že nejpravděpodobnějším výsledkem toho bude „občanská válka“.Profesor Helmuth Nyborg, který je expert na provázanost mezi hormony a inteligencí, píšící do dánských novin Jyllands-Posten diskutoval o svých předchozích výzkumech, jak „Souběh toho, že Evropané mají málo dětí a migranti mají malé IQ“ přivodí situaci, kdy se „Západňáci v Evropě stanou menšinou a průměrné IQ se propadne natolik, že prosperita, demokracie a civilizace bude ohrožená.“


Nyborg už předtím tvrdil, že nízké IQ migrantů přicházejících z nikoliv Západních zemí povede k poklesu průměrné inteligence v Západních společnostech a tudíž i k propadu životní úrovně a k vzestupu kriminality.

„V roce 2016 nám současná imigrační politika dává tři možnosti – podvolení se, repatriace nebo občanská válka. Pokud Evropa nezačne vést odpovědnou rodinnou, imigrační a integrační politiku, tak si na základě teorie evoluce myslím, že občanská válka je z těch možností nejpravděpodobnější,“ píše Nyborg.

Nyborg se uchyluje k výstrahám, že prosté odkazování na „pravicový extremismus“ nezpůsobí, že ty chronické problémy zapříčiněné přelidněním a selhavší multikulturní politikou zmizí s varováním, že etničtí Evropané se ve svých vlastních zemích do roku 2050 stanou menšinou.

Etnicky homogenní, civilizované a demokratické společnosti v Evropě se stanou věcí minulosti, pokud nedojde k „čestné repatriaci“ migrantů, varuje Nyborg.

Jak jsme zdůrazňovali už předtím, v Evropě rozeznívají četné prominentní hlasy poplašný zvonek kvůli potenciálu migrační krize vyvolat explozi občanských nepokojů nebo i války.

Minulý týden argumentoval poslanec švýcarské Lidové strany (SVP) Roger Köppel, že „Evropa chystá sama sebe zrušit“ kvůli „megalomanické“ politice otevřených hranic, na kterou dohlíží takoví jako Angela Merkel.

Loni náčelník Švýcarské armády André Blattmann varoval před zintenzivňujícím se rizikem společenských nepokojů s tím, že občané by se měli vyzbrojovat.

Také v Německu loni v říjnu řekli vrcholní bezpečnostní experti kancléřce Angele Merkel, že střední třída se následkem její migrační politiky otevřených dveří „radikalizuje“, v důsledku čehož by to mohlo vyústit do domácích nepokojů.

97 komentářů :

 1. Už je to tady? Hurrá. Už je to tady! Myslím jaro.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak někdo může mluvit o IQ, když Evropské tzv. inteligentní národy, nejsou schopny rozpoznat nebezpečí, které jim hrozí od hord, které s ekonomických důvodů obsazují Evropu a Evropané si udělají sami sobě takové zákony, které likvidují všechno co jejich předci v Evropě vybudovali. Můžeme někoho označit že má vyšší IQ, kdo se neumí bránit, neumí rozpoznat nebezpečí, kdo to co vytvořili jeho předkové nepředá budoucímu pokolení, kdo nechá vládnout sobě individuím jako je Mekelová a spol s Evropské komise, kdo nebrání své ženy před útoky vandalů. Na co mu je tedy to IQ, když přijdou hordy a vezmou mu vše co znamená jeho identitu, kulturu a on jen zírá a nesmí nic. dělat. Je tu jedno vysvětlení. A to vysvětlení zní: ZIS KAPITALISTŮ. Kapitalisti se tak úporně honí za maximalizaci svého zisku, že potřebují snížit mzdy těch kteří pro ně dělají na minimum a k tomu má posloužit imigrantská krize která do Evropy nažne hordy, kteří sice dělat nebudou, ale budou v Evropě a rozvrátí sociální systém který kapitalsitům leží v žaludku jako skažená ryba.

   Vymazat
  2. 21:54- budeme se muset ptát na náměstích, volby jsou daleko. Ta druhá horda, politická by mohla napáchat nevratné kroky. Tomu je potřeba zabránit, dostat je pod tlak náš tlak! Nejsme na to sami, Evropa i USA se probouzí a začíná mít dost 1% nadlidí.

   Vymazat
  3. Evropské inteligentní národy, zvláště nejvíce Němci, mají mozky úplně vymyté holo-čímsi. Cokoliv sebezáchovného je "nacismus", "extrémismus", atd. Jde o psychoválku s cílem genocidy bělošských Evropanů. Tato psychoválka je kabbalou vedena nejméně od konce WW2.

   Vymazat
 2. V podstatě už je mi to fuk. IQ našich dětí a jejich zaměření už je stejně jiné než bylo naše, bude to pokračovat dál a tak už zbývá akorát se zabezpečit pro ta zbylá desetiletí a obrnit se proti lítosti, že naše děti už mají vysoká očekávání a nízké možnosti na růst. Prostě nám taky nikdo nic zadarmo nedal, museli jsme si všechno odpracovat, takže už je potřeba se starat o sebe, děti ať si pomohou samy. Stejně o rady a pomoc nestojí, takže žádné výčitky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli to myslíš vážně,tak už dostatečně nízké IQ máš i ty.....

   Vymazat
  2. Anonymní12. dubna 2016 15:44 Je to pomerne veľmi triezvy a racionálny pohľad na vec. Ale realita je žiaľ výrazne krutejšia.

   Vymazat
  3. @15:56 bud ctes jine zpravy a koukas na jinou tv, ale 15:44 ma pravdu!!!!tys naako zaspal realitu dneska!!! hhh

   Vymazat
 3. Má pravdu, předsedo ...

  OdpovědětVymazat
 4. Správné závěry a protože naše vláda i vprchnost EU dělá pravý opak toho,co by bylo nutno k záchraně,dokazuje,že ví velice dobře oč jde a že cíleně vede Evropu k zániku (viz.názor vlády ČR a EU na držení zbraní).
  Brzy dostane Sralbotka a jeho společenství kočičí pracky "černou známku"....

  OdpovědětVymazat
 5. ... a po občanské válce, budou arabi deportování z východní evropy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Optimisto jen aby to nebylo opačně !

   Vymazat
  2. proc zde pisi sami idiotic.Prectete si dabelsky Talmud kde se dovite ze Chazarsti dablove jsou za vsim zlem dnesni doby a jejich cilem je zniceni bile rasy a hlavne Krestanstvi.Jine zvasty jsou smesne kdyz podstatu problemu nikdo nesdeli davu tupych ovcanu.To nizke IQ je smutna zkutecnost ale je to zamerne oblbovani zidovskymi presstituti a Havloidnimi zmetky.Hledat pravdu neni snadne kdyz se taji a blbci very bajkam jako Hola Kost a 6 milionu zlocincu ketri si zamenili identitu a odjeli do bezpeci za Ural kde spokojene prozili valku a vradeni krestanskych narodu.Po r.1945 se zase vyrojili a prijeli krast a otrocit vykradene zeme.Dne sedi v prazskem knesetu tyto zrudy a likviduji Slovanske narody.reseni je vztoupit do Ruske federace a vyvratit NATO tim ze se posune obrana Rusko-Moravko-Ceske federace az k hranicim Nemecka is raketami a technikou lepsi nez ma NATO
   Daleko nebezpecnejsi je zustat nadale v EU a NATO.

   Vymazat
  3. To 1:02 - Tvoje rasistické žvásty plné kravin se fakt nedají číst. Jsi jen tak blbej, nebo i navedenej?

   Vymazat
 6. K. Čapek "Válka s mloky"
  " You men, you men, chief Salamander speaking......."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano !!! Tam je to popsané naprosto přesně. Čapek musel být vizionář.

   Vymazat
 7. Destabilizace Evropy i za cenu občanské války, to je přesně to, čeho amíci chtějí dosáhnout!! Proto bylo rozpoutáno tzv. arabské jaro, proto se na evropský kontinent valí stáda uprchlíků!! Proto se mává červenými kartami a je neustále napadán pan prezident Zeman!! Heslo je stále stejné a cíl jasný! ROZDĚLIT A PANOVAT !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a proč by USA chtělo ztratit tak silný a bohatý trh v Evropě ? To mi nejde do hlavy - proč tady stále někdo opakuje mantru, že USA chtějí rozbít Evropu. Zkuste mi to někdo z vás chytřejších vysvětlit. Logika spíš napovídá, že Rusko by si přálo mít rozdrobenou a slabou Evropu .

   Vymazat
  2. Ty vole blbej,nechápavej,tak si poslechni,co říká šéf Stratforu George Friedman!!!!
   Je to tu někde v archívu....

   Vymazat
  3. Jasně trolíku emerickej. Může za to Putin a Rusko, protože chce mít válku hned u svejch hranic. Vy Havloidi jste fakt jednoduchý. Nebo už jste asi výsledkem toho křížení.

   Vymazat
  4. Rusko potřebuje spolupráci s Evropou. Poskytne suroviny, obohatí se díky know-how. Amerika žádný trh neztratí, i když rozbije Evropu. Může do Evropy instalovat loutkovou vládu, až se přežene vlna občanských válek. Na válkách USA vydělalo vždy.

   Vymazat
  5. Dal jsem si s tím Friedmanem práci,tady to máš ty trdlo:

   https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

   Vymazat
  6. pro 17:40 a můžete mi vysvětlit, proč bych měl nějak nadstandardně věřit tady tomu pánovi z youtubu ? to si můžu vybrat na internetu stovku dalších individuí a zaplácat tím diskuze, k ničemu to nevede. Nebudu podléhat jednotlivým názorům, které dotyčný pán sesmolil bůhví proč = třeba má svůj záměr a cíl. Třeba ho platí Rusové . Třeba vydává časopis a chce aby si ho koupilo více lidí. Je mi to jedno. Podléhat vyhraněným názorům je špatně. Svět se pohybuje po barevných cestách a ne po černobílých. Stačí se rozhlédnout kolem sebe - budete to popírat do morku kostí, ale EU nám dopomohla k lepšímu a zdravějšímu životu. Nikdy nebyla ČR tak bohatá, jak nyní. Nějaké video natočené s nějakým záměrem mne nerozhodí.

   Vymazat
  7. Pro 17:51 EU nám dopomohla k lepšímu a zdravějšímu životu?! Bože ty jsi ale dutoleb. Tvou hlavu by mohli používat místo tam tamu.

   Vymazat
  8. Proboha,když nevíte co je Stratfor a kdo je jeho ředitel žid maďarského původu George Friedman r.1954,tak jste vůl jak rampa a čtěte raději Čtyřlístek a s internetem neztrácejte svůj drahocený čas !!!
   Nejen,že jste trol,ale a to hlavně TROTL.

   Vymazat
  9. 18:13 Váš děs z toho, že někdo neví kdo to je blábolista Friedman je trochu k smíchu. Uklidněte se a nebuďte vyjančený z nějakého srandisty, kterých je mimochodem díky internetu nepřeberné množství. A všichni si myslí, že mají patent na rozum. A jedni tvrdí, že zítra bude konec světa, a druzí, že až pozítří. Doufám, že se v noci nepočuráte strachy.

   Vymazat
  10. 17:31 Právě proto, že USA moc stojí o evropský trh, je v jejich zájmu co nejvíce oslabit naší ekonomickou sílu = soběstačnost, konkurenceschopnost. Proto je strašeno Ruskem, aby se zvyšovaly zbrojní rozpočty (nárůst se samozřejmě utratí za NATO kompatibilní, tj.US zbraně) a vynakládání prostředků na uprchlíky. Jediný, kdo z obou těchto "brzd" má prospěch, jsou USA a místní "neziskovky". Evropané z toho nemají nic, jen přijdou o prostředky, které mohly být vynaloženy k jejich užitku. A odpovězte si sám, kdy byla Evropa pro USA nejlepším zákazníkem. Jestli to bylo před válkou, za války nebo při obnově zemí, zničených 2.SV.

   Vymazat
  11. Kabbala USraele už nebude moci zotročovat Číňany, Jižní Ameriku atd. - všude je už téměř vykopli - takže aby kabbala udržela svého ničemného parazitického Golema USA s falešným dolarem, má k dispozici jedinou zásobárnu pracovní síly - Evropu, ale k tomu je potřeba vyměnit obyvatele Evropy za hnědou vykořeněnou sndno manipulovatelnou směsku. Nebo-li k tomu je potřeba vyhladit bělošské Evropany. Kabbala no tom pracuje už dost dlouho.

   Vymazat
  12. 17:31, ty jsi zrovna ten o kom se v tom článku píše o tom nízkém IQ. Co to ten havliodní systém u dělal z lidma je k neuvěření.

   Vymazat
  13. Pro konečný rozvrat Evropy UssA, bude právě implementované TTIP.Je to vskutku pekelně dobře vymyšlené.Masívní nezvladatelná migrace samopalníků, provokace Ruska útočnou NATO, bezvízovém styku s Osmanskou říší, TTIP a ve vytvořeném permanentním eurochaosu ve výsledku, přechod na NWO.Kdepak je od útoků v Belgii zalezlá Makrela?Že by se nechala obšťastňovávat svými hnědými kamarády?

   Vymazat
 8. No tak co,jak oni na nás,tak my na ně.Budeme je zabíjet a vykopeme je z naší země.Ostatně tohle se bude dít v celé Evropě.

  OdpovědětVymazat
 9. Ještě všechno není v háji, ale nastane období kdy bude potřeba zvednout prdele od PC, zahodit iphony a podobné sračky a chopit se zbraní a ozbrojit se. Ten pan profesor má pravdu. ale nebude to občanská válka, ale válka nás původních obyvatel za právo na existenci proti přivandrovalé pakáži a zrádcům. Než se dívat na likvidaci vlastního národa, jeho debilizaci a klanění se nějakému sraláhovi a magorovi Muhamedovi tak to raději boj do poslední kulky a pak zemřít s pocitem, že jsem těch zmetků odrovnal co nejvíc. Když dnes lidi nechtějí z lenosti do ulic proti tomu demonstrovat budou zítra muset bojovat o holý život se zbraní v ruce nebo i bez nich. Žádné líbivé řečičky tomu nezabrání, žádný Havlismus a samet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano,ano a i Orbán báči to říká jasně a není to žádnej Pepek Vyskoč z Pražské teplárenské....

   Vymazat
  2. Taky to tak vidím, snaha nás odzbrojit bude
   narůstat. To bude zřejmě čas na začátek akce.Myslím si, že první velké akce příjdou z Německa. Tam to začíná vřít. Merkelová je hlavní viník.

   Vymazat
  3. A ještě dodatek. Ti, kdož sem vtrhnou (už to frčí)
   tu nepřežijí. Nemohou pracovat a pochcípají hlady, protože když přijímali potravinovou pomoc, dostávali ji přes překupníky ze svých řad, kteří na ní bohatli. Tady přichází navíc nutnost zimního topení a to nezvládnou. První, co můžeme zkusit, je likvidace mobilní tlf. sítě (to jde udělat vratným způsobem).V této zemi jsme dokázali žít bez spojení mobilním telefonem, myslím, že bychom to měli na čas obnovit.Kdo chce internet, může , v souladu s nařízením EU do veřejné knihovny.

   Vymazat
  4. 19:26-a právě o to tu jde,vrhnout Evropu do středověku,k pouhému přežívání,aby se zabránilo tím bezbřehým konzumismem vyčerpání zdrojů a ty byly uchráněny před nenažranou primitivní lůzou jen pro zabezpečení pohodlného života a vlády elit,majících monopol na všechny doposavadní poznatky vědy a techniky....Dosaženo toho bude:imigrační invazí,odsátím "mozků",ponížením všeobecné úrovně a vyčerpání vetřelci soc.a zdrav.systémů,likvidace školství a homogenní obč.společnosti,retardací technolog.úrovně veškeré výroby a zemědělství.(příklad:BRD-likvidace leteckého prům.,atom.energetiky a tím i na ně navazující vysokotechnolog.odvětví..)
   Vzpomeňte si na film "Planeta opic",to Evropu čeká....

   Vymazat
  5. naprosto souhlasim.jsem ochoten zucastnit se cistky od tech opic co krici Allah barbar i kdyz serou a napadaji nase zeny.CHci byt u kulometu,jinak to reseni nema.

   Vymazat
 10. K tomu, abych si dokázalk představit výsledky migrační okupace islámskými hordami nemusím mít XY doktorátů z biologie. Na to stačí selský rozum a základní vzdělání. Důležitá je odpověď na otázku:
  PROČ je Merkel, EU a OSN tlačí do Evropy.

  Odpověď je zarážející a pro neinformované šokující.
  Je to proto, že na základě přání zákulisních loutkovodičů se tak v OSN a EU zástupci států usnesli! Konkrétně v EU je od roku 1995 (tehdy to ještě nebyla EU, ale Evropská osmička) v běhu tzv. "Barcelonský proces", který předpokládá pozvolnou integraci států BV a severní Afriky do evropských politických, ekonomických a sociálních struktůr. Tento proces otevřel dveře migraci islamistů do zemí E8 - viz stavy tmavé populace před r. 2012 - ve Fr, GB, NL, D, Nor, Sw, N, Bel - všechny nad 5% populace. Na tento Barcelonský proces navázal tajný dodatek Lisabonské smlouvy známý jako program EUROMED. Ten předpokládá od r. 2012 do r. 2050 příchod cca 50 až 80 milionů černoušků tempem cca 1,5 milionu ročně. Důvodem je nízká fertilita evropského obyvatelstva, která (dle hlav z Brusele) bude mít za následek snížení evropské populace a tím i neudržitelnou důchodovou politiku v EU. Očekává se, že nevzdělaní, práci nezvyklí a na sociálních dávkách žijící imigranti zachrání evropský sociální model a evropské důchody. Každý soudný občan tuší, že buď si z nás Juncker, Rumpuy, Merkel a celá ta banda za:
  a) dělá nehoráznou prdel, nebo za
  b)je to ještě horší - že jim o nás ani trochu nejde a poslouchají příkazy jiných.
  Důvěrně vám sděluji, že b) je správně!
  Prostě smiřte se s tím, že NWO a světový socialismus pod jenou vládou OSN je realita, před kterou asi neuhneme.
  Je to jako vaření žáby. Když ji hodíte do vařící vody, tak vyskočí a byť opařená přežije. Když ji dáte do studené a budete pozvolna ohřívat, tak ji spolehlivě uvaříte - zabijete. A tak je to i s námi - bílými Evropany. Pozvolna nás, dle metodiky Protokolů sionských mudrců, vaří. A my si ještě libujeme, jak je nám teploučko!

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. EROMED není tajný, nestrašte: http://eeas.europa.eu/euromed/index_en.htm

   Vymazat
  2. Ferro , Vy to máte v hlavě srovnaný , ale co ten zbytek národa , který stále věří , že se nic neděje - dokud se jim muslimové nenastěhují do baráku ? Mě nejvíc štve , že jsme takový poserové ! Lidi jsou pohodlný a raději sedí doma ( je to pohodlnější )! Já za sebe mohu říct , že jsem byla demonstrovat , tak mám jednu čárku , ale věřte , že bych šla do toho , kdyby se něco dělo ! Jsem žena , ale nebála bych se položit život za vlast a rodinu ! Rozhodně bych neseděla doma a nečekala až mi na dveře zaklepe nějaký čmoud :-))) Jana

   Vymazat
  3. Jano - nenechte se strašit ! To je neuvěřitelné, v ČR máme asi nula nula nic imigrantů, i kdyby se nevím co stalo, tak se nic nestane ! V EU žije 500 milionů obyvatel - a nemůžou být všichni bílí a s brýlemi. Kdyby konečně politici vymysleli jasná pravidla imigrace a dodržovaly by se, tak je po krizi. Za krátkou dobu už o ničem ani neuslyšíme. Demonstrovat nemáte proti čemu - raději apelujte na politiky, aby konečně nějaké řešení našli.

   Vymazat
  4. 18:13- Vy jste asi nepochopil, že politici najdou "správné" řešení teprve pod hrozbou gilotiny, většinou pozdě. Demonstrovat je vždy pro něco. Zajímavé jsou současné "demonstrace ve Francii. Nemají organizaci, vůdce, plán. Jen nechtějí kapitalizmus, korporace. Zachvátí-li to Evropu celou, což vyloučit nelze a někdo rychlý dodá vůdce, Bůh s vámi, Evropa je připravena.

   Vymazat
  5. To Anonymní 12. dubna 2016 17:29
   Ano není tajný. Určitě tomu tak je, protože Sobotka, Hollande,.... a všichni mimo Merkel nejsou řízenou migrací zaskočeni, ale přesně ví co se děje. Nebo že by nám ovčanům LHALI?? To snad nemyslíte vážně!! Evropské a státní vedoucí struktůry lžou svým voličům a ti nevolení všem obyvatelům EU?? To si děláte legraci! Tomu nemohu uvěřit, to je nějaká konspirační teorie, to nemůže být pravda.

   Tak už vám to došlo? Do dneška jste o EUROMEDu neslyšel, ani Váš poslanec, ani Váš senátor, ale najednou jste konečně objevil Ameriku a jste v klidu. Znáte to známé pořekadlo: "Když chceš něco dobře schovat, tak to dej na oči!"
   Škoda že Vás uspokojí a uklidní forma a nezneklidňuje obsah!! Nebo jste to ani nečetl, když jste to dohledal?

   To Anonymní 12. dubna 2016 18:13
   Váš klid a bohorovnost může mít několik příčin. Buď jste od přírody flegmatik, nebo máte omezenou obrazotvornost, nebo nevíte, že vše velké začíná od nuly, nebo máte daleko lepší a důvěryhodnější informace, které potvrzují, že o nic nejde a je to jen infobublina. Tak jak to je?
   Souhlasím s Vámi, že diverzita je nutnou podmínkou přežití lidského druhu. Jenže něco jiného je evoluční pozvolný proces a něco jiného sociálním iženýrstvím NWO - řízená revoluční okupace Evropy islamisty. Jejich fertilita je cca. 8 až 12dětí na jednu matku. Takže po r. 2050 při 450 milionech bílých a 50ti milionech islamisttů stačí dvě generace a bílý Evropan je minoritou. Nás už to (doufejme) nepostihne, ale myslící člověk plánuje a připravuje životní podmínky pro generace následující. Proto se obávám a burcuji. Vaším heslem je zřejmě: "Nemá cenu stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko.", ale myslím, že už stojíme v řečišti, jen zdymadlo (Turecko) zatím pouští jen potůček. Až v červnu bude Turecko v Šengenu, tak čekejme přívalovou vlnu. A potom ani sundané kalhoty asi nenahradí plovací vestu.
   Cituji: "Kdyby konečně politici vymysleli jasná pravidla imigrace a dodržovaly by se, tak je po krizi." Pravidla jsou vymyšlena a v jednotlivých zemích uzákoněna. Kdyby byla dodržována, tak skutečně žádná migrační krize nevznikla. JENŽE by také nebylo možno plnit požadavky EUROMEDu. Proto Merkel vyzvala a Al Jazira do Arabska opakovaně odvysílala pozvánku k pochodu do Evropy. Navíc i vládní weby všech zemí EU mají stránku s informacemi o zemi, způsobech a možnostech imigračního procesu v angličtině a arabštině s pozvánkou k trvalému usazení. Nemá cenu popisovat další notoricky známé: - sorosovi a USA nevládky platí islamistům cestu do E,
   - francouzká honorální konzulka nakoupila čluny a vesty a předala je v Libii pašerákům migrantů
   - vítači v jednotlivých zemích jsou většinou členy nevládních organizací a ty napojeny na státní rozpočty atd.

   Pane Povolný - jako vždy palec nahoru.

   Mír s Vámi!
   Ferro

   Vymazat
  6. tomu se říká předposranost, Ferro - mluvím k Vám. Pokakejte se strachy, imigranti nebo Marťani, ilumináti a já nevím kdo ještě = toto Vám nahání strach ? Bože - kde žijete ? V nějakém virtuálním světě ?

   Vymazat
  7. Pro Ferra,

   dlouho jste tu nebyl , nebo mi unikají Vaše příspěvky ?
   Děkuji za dnešní příspěvky , jsou o " něčem " , narozdil od anonyma 21.38.

   Zdravím Hanka

   Vymazat
  8. Pro toho pána co si libuje, že máme nula nula migrantů: Připomínáte mi člověka, co padá z 20. poschodí a při průletu si na každém patře libuje, že je to ještě dobrý ...

   Vymazat
  9. 7:54 ale my tady máme asi tak 0,1 imigranta na 1000 obyvatel. Pro srovnání - v Německu je to asi 8,3 imigranta na 1000 obyvatel. Tak to naše číslo je skutečně "obrovská" katastrofa.

   Vymazat
 11. Pryc s babou Merkerovou ! At zije president Orban a president Zeman !
  Cesi, zbrojte a cvicte domobranu. Ke konfrontaci prijde na 100 %. Registrujte vitace Islamu a zradce ceske suverenity.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 12. A ja doma nesedim ! Prosazuji za naseho presidenta Donalda Trumpa, ktery nesnasi Islam s jeho zabijenim nevinnych.

  Ktery chce mit pod kontrolou immigraci do zeme a chce dostavet zed/plot na mexicke hranici.

  Illegalnich Immigrantu z latinske Ameriky je pouze 20 % !
  Ostatni jsou z Afriky a Middle east.

  Autority je nestaci deportovat ! Jejich masova deportace prisla za rok 2015 na $ 240 millionu. Krome toho mezi americkymi obcany je velke mnozstvi zbrani. Zde se Islamiste neprosadi ! Amerika je krestanska - patri Kristu a rozhodne ne Alachovi.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tentokrát ti dám pošuku za pravdu.

   Vymazat
  2. No Nicku !
   že ses také konečně ozval!!!!!
   pozdravy
   j.

   Vymazat
 13. Ano, sice u nás zatím nějak migraci nepociťujeme, ale počítat s tím musíme na sto procent. To co vidíme v Německu, ve Švédsku, ve Francii atd., to bude i naše realita. V červnu Turecko otevře bránu na zàkladě dohody o bezvízovém styku s EU. A začne to proudit kdekoliv, a budou požadovat stejné podmínky v kterékoliv zemi. Zatím se tlačí především do velkÿch německých měst, pohrdají menšími městy.. Jenže nebude pro ně vyhnutí, budou se muset rozlést po celé EU. My to začneme pociťovat už letos na podzim. a tento střet dvou rozdílných civilizací povede jedině k občanským válkám. Ono to dává smysl i z toho hlediska, že planeta Země začínà být přelidněná. Tak se to bude mlet samo. Klasická velká válka jako byla třeba druhá světová je nemožná vzhledem k zcela určitému použití jaderných zbraní, které by buď život zcela zničili, nebo by minimálně byla zasažena obrovská území na kterých by mnoho desítek let nebyl možný život. Tento postup není pro planetu tak škodlivý, vymlátit se sami.
  Je to smutné, ale od představitelů EU, nebo od NATO žádnou změnu nečekejme. Už by se dávno stala. Nečeká nás nic dobrého. Nastane pro nás nejtěžší čas v celé historii. Odmítám takové vyhlídky, ale konfrontace dvou rozdílných civilizací nemůže dopadnout jinak. A něco si nalhávat nemá cenu. Budeme nuceni bojovat i proti vládám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajeďte si na sever,do Teplic a uvidíte kolik těch barevnejch ksindlů arabskejch tam dělá bordel!!!!!!

   Vymazat
  2. připravte se na konec světa - komici, jste vůbec připravení na život v dnešním světě ? připadá mi že , předposranost se jaksi nehodí do globalizovaného dravého prostředí. A nebo jste ti staří komouši, co vzpomínají na stará klidná léta ?

   Vymazat
  3. 21:53 - čeče, proč píšeš kraviny? Zkus něco jinýho, lepšího, promakanějšího. Takhle si jen za vola. Čau. Eliška

   Vymazat
 14. EU královna Angela I. Šílená nás jak Evropu zničí.Zničí jednotlivé současné národy a má za úkol vytvořit novou modifikovanou rasu lidí čokoládovo-bílého vzezření s hnědýma očima.Prostě nás budou US-bankéři křížit jak králíky europeas arabico.

  OdpovědětVymazat
 15. Aneb, není nad barvu světlého hovna.

  OdpovědětVymazat
 16. Vlastenka


  TAk to je jasné každému, jen těm imbecilům z EU ne.

  Tenhle zákon islamizaci ještě podpoří.

  http://pravyprostor.cz/novy-zakon-proti-nenavisti-laska-musi-byt-i-kdybychom-ji-z-vas-meli-vymlatit/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, tento zákon je příprava na to všechno. Nakonec budou zavírat nás co jsme se tady narodili, naší předci bojovali za naší budoucnost.
   Je to podobné jako s tím nedávným ( asi před rokem a půl ) odzbrojování občanů, kdy beztrestně mohl každý odevzdat nelegálně drženou zbraň. Ovšem ne každý jim na to skočil. Úz se vědělo, že nastane situace kdy se národ bude muset bránit.
   A ono to nastane, protože EU, potažmo USA nás do této situace dostanou.

   Vymazat
 17. Vždycky ,když jsem jako dítě chodívala do kina Svornost nebo do Brusky u nás v Dejvicích ;
  na všelijaké filmy z českých anebo světových dějin ,kde hordy barbarů se rvaly na život a na smrt s pološílenými hrůzou i odhodláním obyvately matičky Evropy a turecko- mongolsko-tatarští nájezdníci válcovali malinké
  vesničky kopyty svých divokých koňů ,řvoucí
  povely k plenu a mordu ,
  skelné oči a kindžál v zubech pálíc za sebou
  kostelíky i špejchary s úrodou ,
  nechávajíc za sebou obraz zkázy a zmaru,
  myslela jsem si ,že je to prostě pohádka a že je tohle všechno jenom látka z dějepisu...
  ............................
  .................
  .......


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlaštovko - připadáš mi jak malé děcko, co si přečetlo strašidelnou pohádku. nech toho už a nevěř všem blábolů, které si někdo na internetu vymyslí = máš potom pocit, že dříve byl svět lepší a dnes je horší. omyl = pořád je vše stejné, jenom máš více zdrojů a neumíš třídit a vybrat si.

   Vymazat
 18. Vlastenka


  Vlaštovka, bohužel, vůbec nepřehání.
  Naopak - krutost Turků, Tatarů a Osmanů byla pověstná.
  Ovšem proti ISILu to byli břídilové.
  Vám zřejme jeho odporné krutosti nestačí.
  Už jen chování té verbeže na hranicích, kde si nárokují vstup do EU, je nepřijatelné.
  Když nefungují demonstrativní sebevraždy, hází po sobě kojenci. Odporná špína, pro níž nemají žádnou hodnotu ani vlastní děti.
  Jak tedy čekáte, že se budou chovat k nám a našim dětem???
  Přichází z doby kamenné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Článek od Pavla Kopeckého na Hájkově Protiproudu....
   tsiprasovi konečně ( mnozí to věděli od začátku) rouška stržena...
   zatajují nám boje v makedonii!
   j.

   Vymazat
  2. budou se chovat tak, jak jim dovolíme a jak je u nás zvykem. Apelujte na politiky, aby konečně už přijali nějaké jasné řešení a aby se dodržovalo. Nestrašme se navzájem uprchlíkama, kteří tady u nás ani nejsou a ani nebudou. A pokud v Německu zvládli 3 miliony Turků v šedesátých letech, tak zvládnou i 2 miliony Afričanů.

   Vymazat
  3. 22:24
   to určitě nezvládnou ...
   kdybyste věděl jak to tam vypadá teď a k tomu ještě další miliony?
   a my ,jako sousedi ,bychom v budoucnosti z tohoto závalu byli vyloučení a ohraničení?

   To snad nemyslíte vàžně..

   Vymazat
  4. Zkusili to kdysi na Kublajchána. Poslali jeho posly domů bez hlav.Jak dopadli pak, viz historie.

   Vymazat
  5. 22:48 pro Vlastovku: a jak mi tedy vysvetlite, ze takova ohromna manie a predposranost z katastrofy (jak rikate "globalnich" rozmeru) je pouze tady u nas, na Slovensku a v Madarsku ? To neni nahoda - to je proste dedictvi minulosti, zvykli jsme si tady zit za ostnatym dratem. Tak by bylo nacase se vzpamatovat

   Vymazat
  6. 22:48-žvaníte nesmysly,jděte se podívat do mohamedánských ghett ve Fr.,It. atd.,jak se tam žije a těm okolo a pak budete říkat něco zcela jiného....

   Vymazat
  7. pro 8:22
   prosím Vás , snad máte nějaký přehled... jak jste přišel na to ,že oprávněný strach z katastrofy mají jen naše země a Maďarsko?
   To tedy spíše Vy žijete za tím pověstným dràtem (do teď),než my...jinak byste nemohl takovou
   větu vůbec vyslovit.
   Ostatní země na tom slavném západu jsou v takové řiti a v takových právních kleštích všeho možného druhu (stokrát popsáno a vysloveno),že si neškrtnou a dokonce SPOLÉHAJÍ NA NÁS!!!!!
   protože my v té totalitní prdeli ještě tolik nevězíme!
   ALe schyluje se k tomu -už i tím jaké zàkony jsou uvàděny v život!proto se bubnuje na poplach
   aby se spíše vzpamatovali takoví ,jako Vy!!!!
   j.

   Vymazat
  8. oprava:
   pardon :neoprávněný strach -

   Vymazat
  9. 8:22 jsi ty vůbec normální nebo jsi výplod dvou bukvic? Kde žiješ ty blbe, v Horní-Dolní a dál nevidíš? Vypni fakebook a rozhlídni se do světa, ty jsi fakt havloidní výtvor.

   Vymazat
 19. Článek prof. Nyborga je rozsáhlejší. Poukazuje na pokles inteligence díky chybění selekce. Není sám, to, že lidé s univerzitním vzděláním mají děti pozdě a že je to vlastně selekce proti inteligenci poukázal ve Vesmíru v sedndesátých letech genetik doc. Černý. Nyborg ukazuje, že díky křížení s etniky s nižším průměrným IQ se ůpadek zrychlí. A výsledek? Místo porozumění jak svět funguje jen Allahu akbar nebo Alelujá. jogín

  OdpovědětVymazat
 20. S ohledem na skutečnost, že u většiny evropských politiků, české nevyjímaje, limituje IQ do pásma slabomyslnosti (debility), bude nutno se v rámci občanské války nejdříve vypořádat s těmito evropskými politiky. Řešení migrační krize posléze bude celkem snadnou záležitostí.

  OdpovědětVymazat
 21. Souhlas, ale to neřeší problém množení blbců. Buď musí dojít k takovéku průseru, že budou umírat hlady, nebo budou děti na povolení. jogín

  OdpovědětVymazat
 22. K potlačení inteligence našeho národa plně stačí naše vlády a jimi řízení ministři školství. Také zde brzy budeme všichni "inženýři a doktoři " jako ti ze Sýrie.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 23. Ten Orbán mluví pravdu, pozorně jej poslouchejte- problém je Brusel a naše vlády!! Tam nejsou přijímána potřebná a razantní opatření! + dodávám média. Tady si udělejme pořádek sami, a pak už to chce čas a klid na práci

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tomto článku je to zcela jasně pojmenováno, říká se tomu "špagátová demokracie": http://aeronet.cz/news/video-unik-panama-papers-zasponzoroval-george-soros-a-neziskovka-usaid-paul-craig-roberts-varuje-pred-americkymi-fondy-v-evrope-cz-titulky/

   Vymazat
 24. Nemůžu si pomoci. Musmí přidat svůj možná blbý komentář. Nějak mni ve všech těch komentářích uniká jeden postřeh: ti politici nemají v zájmu nic měnit - zbytečné je na ně apelovat. Odpovězte si na otázku jaký máme teď režím a pro koho je - no přece kapitalistický a je pro kapitalisty. Politici jsou representanti kapitalistů nikoliv lidu, jak se to říká. Kapitalisti - přesněji nadnarodní korporace, které všemu vládnou, pan Soros, Rotschild a spol - mají zájem na co největším zisku, jak někdo správně podotkl. Odpovězte mi prosím na otázku, proč tedy v samé Evropě nevzniknou stimuly pro větší porodnost - tak jak jsme to měli za komunistů. Nuž, protože stálo by to peníze - bylo by to drahé - tak je lepší to barevné imigrantské řešení - toto je totiž dobré řešení pro ziskuchtivé kapitalisty. Ti kdyby mohli tak už dávno tzv. sociální stát zlikvidují - a to všude na celém světě. Přece nejlepší by bylo, kdyby člověk fungoval jako firma, kdyby se staral z vlastní režie o své zdraví, práci a vzdělání - je si třeba přečíst pana Kellera - to je sociolog, profesor z Ostravy.
  Ten předchozí režim, čili ten totáč, kdy vládli komouši - jak tu neustále se zmiňujou někteří, kteří jsou tak schopní uvést jedině, že komunismus se rovná fašismus /mimochodem ta kapitalistická propaganda všude razí tuto myšlenku - včera před půlnoci byl pořad na Spektru o Hitlerovi a souběžně o Stalinovi, kde tato idea se samozřejmě rovněž vyskytla/ - mě připadá lepší z jednoduchého důvodu - komunisté hlásali, že mají v zájmu lidské dobro, zájmy řádového člověka - tedy podle toho museli i konat. Nu, a co je v záhlaví kapitalismu - no přece postarat se o ty prý nejschopnější jedince a to je kdo - no to jsou přece ti, kteří vydělávájí nejvíce peněz. Nějací spisovatelé to určitě nejsou, stejně tak umělci, stejně tak vynikající lékaři, stejně tak lidé, kteří něco dělali pro druhé lidí, jako třeba A. Schweitzer, lékař z Lambarene. Dobrodinci a lidmi větší hodnoty jsou nyní ti kdo mají nejvíce prachů, tedy Rotschild, Soros, Rockefeller, Bill Gates /s nápadem snížit pomoci vakcin populaci/ než třeba takoví spisovatelé jako Camus, Remarque, Dickens /omlouvám se toto přirovnání asi moc dobré není, protože to jsou spisovatelé minulosti ale všichni poukazují na neduhy kapitalismu - lidé ale asi moc nečtou a moc se nevzdělávají a přemýšlejí přiliš o svých plotech - tak to tak potom dopadá - jak u nás v roce 1989/. Člověk, který říká o sobě, že je pravičák nemůže být nic jiného než blb. Je to vlastně jako by otevřeně řekl - já jsem lepší než vy a proto chci společnost, která mně zaručí více než vám.
  Ten předchozí režim se demontovat neměl, již kvůli tomu jak lidé byli vedení - výchova probíhala ve školech v tom smyslu, že největší dobro je pracovat pro druhé lidi - dodojme pro ty ziskuchtivé - za relativně nepříliš vysoký plat, který nicméně umožňoval slušný život. Ten režim se měl pouze reformovat - což asi by bylo možné. Nevím jestli ti kapitalisti budou ochotni cokoliv reformovat - a to reformovat podstatně - nyní totiž jsme se dostali do bodu, že je to nutné. V minulosti byli tak schopní akorát řešit problémy pomocí války v niž přišlo o život 70 milionů lidí - Hitler byl produktem kapitalismu. Mimochodem ten dobrodinec Rotschild jej financoval celou dobu, také v době když ta rudá horda komoušu z vychodu nas zachraňovala před šilenými myšlenkami pana Hitlera.
  Pro 21:53 - doporučuji trochu více práce - více číst více se snažit - více studovat - přečtěte si třeba zmíněného Kellera - ale to vy asi neuděláte. Tento apel je pro Vás zbytečný. Vám je asi cizí myšlenka Není třeba zanedbávat detaily, protože detaily tvoři dokonalost a ta není detail. To řekl asi nějaký blb jako ten Camus a ti co jsou nahoře vedle něho. Autorem je M. Buonarotti. Malý dovětek - komunismus určitě není kapitalismus a pan Stalin zcela určitě není můj idol.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výborný příspěvek, který má svou hloubku. Dokonce velmi dobře a srozumitelně napsáno. Bylo by v zájmu většiny lidí aby tady socialismus potažmo komunismus byl- funkční samozřejmě.Lidstvo by se posunulo mnohem dále.

   Vymazat
  2. K 9:37:
   "Musmí přidat svůj možná blbý komentář." Komentář se mi nezdál blbý až do toho:
   "Bill Gates /s nápadem snížit pomoci vakcin populaci/". to asi nebude pravda, že...
   Ovšem nic to nemění na faktu, že mít víc než 3 děti (raději jen 2, je nás už tak moc)při vyspělém lékařství a absenci válek musí vést k postupnému přelidnění s devastací planety - napřed zničíme (vyžerem) moře - pod hladinou to není tak vidět - a všeobecnému sociálnímu úpadku. Takže snaha o vyšší natalitu je cestou ke hladu a do hrobu nebo k válkám a do hrobu nebo k devastaci ekosystému a do hrobu .. přidej si sám. A co teprve věřící muslimky, hinduistky, křesťanky s jejich neomezovanou porodností. To bude miminek! Kde dnes mohla být Čína, kdyby to ti suroví komunisti nezkazili svojí politikou jednoho dítěte, že...

   Vymazat
 25. Ještě dovětek posledního - 9:37 - komentatora:
  Pokud budou všichni stejně pitomí jako jste Vy /21:53/, tak zcela určitě za nějakou dobu již zde žádný komentář psát nebudete. V lepším případě internet skončí a v horším možná si budete muset vpálit kulku do hlavy, aby jste se netrápil s postiradiační chorobou. A ještě jedna možnost by tu byla - přesně naprogramovaný život očipovaného individua.

  OdpovědětVymazat
 26. EU se postupně dopracuje do středověku a přemění se na Planetu opic, jak je již výše napsáno!

  OdpovědětVymazat
 27. Inkluze ve školství naštěstí ke snížení IQ národa přispěje v předstihu.
  Migranti vlastně dojdou k hotovému.
  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
 28. Helmuth Nyborg-Wikipedie:
  Helmuth Sørensen Nyborg (narozen 05.1.1937) je bývalý profesor vývojové psychologie na univerzitě Aarhus , Dánsko a Olympijský kanoisty. Jeho hlavní téma výzkumu je souvislost mezi hormony a inteligencí . Mimo jiné se podílel na zvýšení inteligence dívek s Turnerovým syndromem tím, že jim estrogen . Jeho výzkum byl široce kritizován, a v roce 2007, poté, co byl obviněn z vědeckého pochybení , dostal varování od Aarhuské univerzity pro výrobu výzkum nepřijatelně nízké kvality. V roce 2007 odešel do důchodu.
  Nyborg je kontroverzní postavou mezi dánské veřejnosti pro jeho výzkum o tématech, jako je dědičnost inteligence a vztah mezi sexem a inteligencí . Jeho článek v osobnost a individuální rozdíly , ve kterém se uvádí, 5-bodový průměrného rozdílu na IQ ve prospěch mužů, [3] vedlo k silným reakcím v dánské veřejnosti a akademické obce, například v úvodníku dánského deníku Politiken . [4] v roce 2011, on argumentoval ve svém článku, že migrace ze zemí třetího světa do Dánska by způsobilo dysgenic vliv na průměrné IQ země v průběhu času.
  Ve svém výzkumu nyborgská tvrdí, že bílí lidé mají tendenci být inteligentnější než černoši , že imigrace z nezápadních zemí vede k poklesu průměrné inteligence přijímajícího západní zemi a že ateisté mají tendenci být vyšší inteligence než náboženských lidí. Jeho doklady byly silně kritizovány uvnitř i vně akademického světa a v roce 2013, dánské výbory pro vědeckou nepoctivost (DCSD) rozhodl, že spáchal vědecká pochybení v jeho papíru rozpadu Západní civilizace: Double uvolněný Darwinovy ​​selekce ; toto rozhodnutí bylo později převrácené dánský soud, vyklízení ho poplatků.

  Já už čekám jenom na to,kdy tvůrci webu Nová republika zde začnou otiskovat něco ,,zajímavého" s týdeníku Arijský boj(1940-45) nebo Hitlerova Mein Kampfu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dehonestovat lze kohokoliv, obvzláště "vyčnívající" osobnosti. Vy asi vědec z oboru studia IQ nejste, já také ne. Vaše argumentace(zástupná) má protiklad v příkladech v akademické obci v minulosti, kdy také dehonestovala budoucí génie. Příklady jistě netřeba.

   Vymazat
 29. Pane Povolny,nejedná se o žádnou dehonestaci,ale o fakta.
  Pokud těmto nesmyslům a zvrácenostem nikdo věří je to smutný a nebezpečný jev každé společnosti,který má své příčiny.
  Jak je vidět tvůrci webu Nová republika a podobných ultranacionalistických a fašizodních xenofobních webů či serverů mají v publikování ČR neomezený prostor.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:26-"Pokud těmto nesmyslům a zvrácenostem...." mi připomíná, například dávný spor, je-li Země kulatá. Kdo těm "nesmyslům a zvrácenostem" věřil, byl "očištěn" ohněm. Kdo byl tehdy nebezpečný pro společnost? Inkvizitor! Sám říkáte:"...nebezpečný jev...,který má své příčiny". Ano, odstraňme příčinu hnědnutí společnosti! Vy si vážně myslíte, že je to Nyborg nebo Nová republika?

   Vymazat
 30. Pane Povolný,nihilismus nás k něčemu pozitivnímu nedovede.
  Autora textu za seriozního vědce nepovažuji.
  S vaší argumentace by měli nacionální socialisté v hitlerovském Německu radost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:11- než pochopíme, přiznáme a dokážeme napravit příčiny vzniku těchto hnutí, budou se cyklicky objevovat, sorry. Jmenujte mi, prosím seriozní vědce, kteří jdou do hloubky tohoto problému?!

   Vymazat
  2. Nejrasističtější pavěda co znám je genetika.
   Fuj Mendele, Mengele...
   V.Ž.

   Vymazat
 31. Pane Povolny,jestli jsem vás správně pochopil-hledáte vizi lepši budoucnosti či odpověď na krizi liberálního kapitalismu a složitostech současném globálním světě.Nejste jediný kdo takto oprávněně různě hledá odpověď.Žádáte po mně radu, kde máme fundované a seriozní odpovědi a informace hledat? Nepovažuji se za vizionáře. Jsem toho názoru,že na webu Nová republika je nedostaneme.Nacionalismus,fašismus,rasismus a xenofobie není řešení politické,ekonomické,sociální a hodnotové krize Evropy.
  Nechci být cynický.
  Pokud patříte mezi starší generaci smiřte se s tím,že už budete muset v současných poměrech nějak dožít.
  Lepši svět je rozhodně možný.To je záležitost spíše mladší věkové generace.Starší a střední generace u potřebně revoluční systémové společenské změny už nebude-pokud se do té doby nestane nic neočekávaného.
  To ale neznamená,že starší i střední věková generace má sedět se založenýma rukama v klínu a na všechno rezignovat.Rozhodně už dnes se máme v Evropě i ve světě čím inspirovat.


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:02- děkuji za odpověď, byť se točíme v kruhu. Tak jen krátkou repliku. Nedostanou-li obyčejní lidé, jako já odpovědi od slušných lídrů, "uloví" je ti druzí později na vařenou nudli. Jsme jen nahnědlí, ještě je čas. A nebuďte naivní, "nudle" jsou vařené pro mladé bez zkušeností. V jednom máte pravdu, jsem senior a trávím zbytečně moc času u PC. Nevím, proč jsme oba na Nové republice, když informace k formaci názoru zde nenajdeme a nedáme. Dám na Vás a ode dnes se věnuji převážně jarním pracím. PS.práci potřebuji, já k fyzičce, zahrada ku kráse a užitku. Dobrou noc a uvažujte o tom, že slušní lidé mají jméno.

   Vymazat
  2. PSS, i smyšlené, pseudonym, či nick jak se dnes módně říká.

   Vymazat
  3. PSSS-oslovování čísly je mi z duše protivné, byť se netajím antisionistickými postoji.(v intencích např. p. Kavana)

   Vymazat
  4. Chci ocenit Lord Burgus Kema Mallas jeho lordstvo za pomoc, aby se stal členem Iluminátů, poté, co jsem zasít semínko víry na světlo světa THE ILLUMINATI, teď jsem bohaté bohaté a úspěšné vlastní obchodní impérium mé vlastní, že mě v mé provincii mezi dva týdny od zahájení a tvorby jedinečné mě žít můj život snil.
   Pokud chcete být členem Iluminátů kontaktu náš velekněz prostřednictvím e-mailu na burguskema@yahoo.com pro náš velekněz bude vám pomůže s Dozorci, postupy a také představí velké světlo "ILLUMINATI", stát se členem dnes a být úspěšný v životě.
   S pozdravem.

   Vymazat
 32. Chtěli jste bohatství, vliv, sílu & slávu přijít a být členem tohoto skvělého illuminati, pomůžeme vám získat vše, co jste kdy chtěli v životě, aby byl váš, můžete mě kontaktovat na telefonním čísle +2348159768201 můžete mi také zaslat e-mailem na edmundoanacleto@gmail.com

  Jsem pan Edmundo Anacleto

  OdpovědětVymazat