Reklama

.

.

pondělí 4. dubna 2016

Němci na stromech

- vlk -
4. 4. 2016  Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Němci a pořádek, Němci a naprosto důsledné, až bigotní dodržování zákona a pokynů. Kolik vtipů jste na tahle témata slyšeli, kolik francouzských, britských a amerických filmů viděli, kdy blbý a každý foršrift bezmyšlenkově dodržující Hans byl nakonec za Hanswurstla, z kterého si vtipem sršící a snadno a rád improvizující Francouz/Brit/Amík rádi udělali kašpara, kterého obrovsky doběhli? No já osobně hodně, věru hodně. Ostatně je znám i výrok českého klasika že ordnung musí bejt! No vlastně on to ten klasik přesně říká takhle!„Disciplína, vy kluci pitomí, musí bejt, jinak byste lezli jako vopice po stromech, ale vojna z vás udělá lidi, vy blbouni pitomí.‘ A není to pravda? Představte si park, řekněme na Karláku, a na každým stromě jeden voják bez disciplíny. Z toho jsem vždycky měl největší strach.“

Kdyby se onen český klasik byl dožil dnešního rána, nejspíš by napsal okamžitě briskní fejeton,v kterém by zkoumal, jestli je v Německu vůbec dost stromů. Aby se na ně všichni Němci vešli! A proč, že? Protože v Německu definitivně Ordnung skončil! Někdy kolem dnešní osmé hodiny ranní….

Zhruba v ten čas totiž oněch 25 iráckých migrantů, utíkajících nejdříve z Iráku a Libanonu, do Čech a následně z Čech do Německa, aby si zachránili život, mělo být vydáno zpět do České republiky. Protože přece platí jak schengenská tak dublinská pravidla. Zejména pak to, že každý migrant MUSÍ požádat o azyl, cítí li se pronásledován, v první bezpečné zemi a zejména tehdy, je li tou bezpečnou zemí členský stát schengenského prostoru. V jakémkoli druhém státě toto právo – o azyl vůbec zažádat, jednoduše automaticky přichází.

Na tomhle pravidlu stál celý problém balkánské migrační trasy a Řecko bylo, zejména Německem, tvrdě peskováno za to, že nezvládá registrace migrantů, nepostavilo hotspoty a další bla bla bla. A že prý za tu migrační krizi vlastně tím pádem může. Nikoli mama Merkel a její obrovsky rozevřená náruč – přijmeme každého /syrského/ migranta… Řekové nebyli schopni registrovat. Protože běženci prostě tu registraci odmítali a věděli, že by z formálních důvodů asi pohřbila jejich naděje na azyl ve vytouženém Dajčlandu. protože by na registrací v Řecku mohlo být uplatněno pravidlo o odsunu zpět do první bezpečné země.

Ovšem dnes kolem 10,00 hod SEČ se ukázalo, že to byl vlastně jen a jen strašák. Iráčtí /křestanští/ migranti to měli sakra dobře spočítané! Neriskovali životy dobrodružným přesunem do Turecka. Zajistili si bezpečnou leteckou cestu. Ušetřili spoustu peněz – letenky pro celé rodiny dostávali gratis od jakési České republiky – proč platit převaděče, když jsou země s hlupáky, kteří se ještě perou o to, aby vám mohli zaplatit transport do jejich země. Odkud je do Dajčlandu zatraceně blíže a všechno v klidu.. Pojistkou proti něčemu takovému měly být Dublinské protokoly – zejména ono jejich už vzpomenuté ustanovení, že lze požádat o azyl jen v jedné, nota bene – první bezpečné zemi. A v žádné jiné. A samo s sebou se automaticky rozumělo, že pořádkumilovné a předpisy dodržující Německo není chaotické a bordelářské Řecko. Že zkrátka migrant – příživník – tvrdě narazí po překročení hranic a místo Dajčlandu ho nejdříve čeká návrat, tentokráte do české detence a následně rychlá deportace, tam, odkud tenhle obzvláště vypečený vykuk přišel.

Všichni s tímhle scénářem počítali. Němec je přece Němec a je na něj totální spoleh, protože bezezbytku platí, že Ordnung muss sein!

Už ne. Hledejme, dle klasikova mínění o důsledcích chybějící discipliny ode dneška Němce na stromech! Protože nejdřív bylo předání připrchlých Iráčanů z rodiny Batta Němci několikrát odloženo, několikrát geograficky přeloženo, aby následně přišla českým úřadům oficiální německá zpráva, že se žádné předání vykuků z německé strany konat nebude! A že s nimi se všemi bylo v Německu azylové řízení! Důvod? No protože prý už mají v Německu příbuzné! A šmitec!

Příbuzné tam asi opravdu mít budou – vzpomínáte na známou reportáž Primy z Okrouhlíků? Byl a tam řeč nejen o bydlení v obarvené maštali, ale Batta mladší také vyjevil, že si to představovali všechno lepší, protože jeho bratři jsou ve Švédsku a v Německu, takže jako nějaká Česká republika... no prostě měla by začít sypat, aby si jí rodinka Batta vůbec všimla…

Ještě včera byli všichni, včetně mne přesvědčeni, že rozežraný klan Batta prostě bude mít smůlu. V neposlední řadě proto, že německá policie, která kousek za hranicemi zastavila pronajatý autobus s migranty okamžitě nasadila klepet a posadila za mříže oba řidiče autokaru, přestože ti nedělali nic ilegálního – jen řídili komerčně najatý autobus! Když je v Němcích, s obyčejným šoférem zacházeno jako s kriminálníkem, jakou šanci asi tak může mít jasný ekonomický emigrant tamtéž?

No vidíte – správná odpověď zní – daleko větší! Řidič je kriminální gauner, rodina Batta naopak VIP s právy zvláštního zacházení.

Co jsou nějaká schengenská nebo dublinská pravidla? Nic! Rodina Batta věděla svoje! Nejspíš měla všechno pečlivě rozvážené už předem. A věděla, že v Německu požádá o azyl s odvoláním na zákon o slučování rodin! A museli si být sakra jistí, že ten dostane právní přednost před okamžitým vrácením do ČR- tedy že německý zákon o sloučení rodin bude právně nadřazen celounijním schengenským a dublinským dohodám!!!

Naprosto to nechápu! Celou dobu jsme masírováni tím, že unijní zákony a pravidla mají navrch oproti národním zákonům! A najednou to neplatí a Němci se rozhodli si hupnout, řečeno se Švejkem, na stromy?! Germáni opravdu flagrantně vyškrtli slovo Ordnung ze svého slovníku!

Jsem zvědav, jestli proti nim někdo vyjede! Brusel nebo velké země by neměly váhat ani sekundu! Něco bud platí nebo neplatí, protože nejhorší ze všeho je stav, když to platí jen výběrově! Uniká mi, jak je možné, že v Německu, ten kdo vydal ono rozhodnutí o zahájení azylových řízení nedomyslel konsekvence! Totiž , že tím ukazuje cestu ostatním, jak se do Německa masově dostat! Zejména tehdy, jestli bude klanu Batta vyhověno! Ale i když vyhověno nebude. On ten azyl zas až tak důležitý není. Protože Němci rozhodně budou muset ctít ženevské konvence a zejména ono ustanovení, které říká, že odmítnutý žadatel o azyl NESMÍ být odsunut do země svého původu, pokud mu tam hrozí nějaká újma. A v Iráku se pořád ještě válčí… takže v Německu, nejméně předběžně – zůstanou!

Co z toho plyne pro Českou republiku?

- není žádná škoda se Battových a dalších podobných příživníků zbavit. Nechť v Dajčlandu zůstanou,

– tlak na přerozdělovací automatismy ani zdaleka není zažehnán. Nemůžeme mít v našich námitkách proti jejich uplatnění lepší argument než jsou vyžírkové z Okrouhlíku!

- tragické je ovšem zjištění, že Němci jsou naprosto nevypočitatelný partner a že provádějí naprosto svévolné kroky. Kdy porušují mezinárodně přijaté dohody,

- ovšem pevně doufám, že důsledky těch nesmyslně porušených smluvních závazků ponesou jen a jen oni a další podobní.

Nechci se tlačit mezi Němci na stromech. A to konstatuji veřejně, že dodržování discipliny byl odjakživa můj obrovský problém. A je pořád.

29 komentářů :

 1. Je těch tajuplností kolem této řízené migrace asi mnohem víc. Ti lidé byli přece před přesunem vybíráni a prověřováni (kým a za kolik?). Tady jim byla poskytnuta péče o jaké se kupř. mnohým osamělým důchodcům, či samoživitelkám o bezdomovcích nemluvě, ani nesní. Tato rodina ovšem snila o jiném luxusu, takže si objednala autobusovou přepravu, zabalila a odcestovala do země svých snů.
  V TV zprávách se moderátor dotazoval majitele oné dopravní firmy, zda mu to nepřišlo podezřelé, kam tato rodina cestuje. Jeho odpověď?
  "Neprověřujeme, kam a proč naši zákazníci cestují" (to bych pochopil) " navíc s námi byli členové CIZINECKÉ POLICIE". Chápete, tak oni vycestovali za dozoru Cizinecké policie. A ministr vnitra se diví, co se to přihodilo. Takovou švejkovinu by ovšem ani voják Švejk asi nevymyslel. Q.

  OdpovědětVymazat
 2. Co všechno lidi naší země snesou....nestačí tuneláři,vyžírkové,nadace,cikáni tak ještě přihodíme čmoudy a vyšší daně a delší povinnou pracovní dobu...a jiné libůstky budou následovat.Ani to nebude stačit?Fajn,pak tedy přitlačíme..(((

  OdpovědětVymazat
 3. Já bych rodince Batta dala k uhrazení náklady na dopravu, ubytování a stravu. Pokud měla neziskovka státní dotace, chtěla bych je zpět. Ty organizace jsou jako pijavice na těle státu, ale to stát se musí bránit. Kolik vyžírků už leží u státního cecku, a množí se geometrickou řadou. Něco vyrábět? Tolik se namáhat? Vždyť to stejně nikdo nekoupí. Proč to nekoupí? Protože na to nemá peníze. Proč na to nemá peníze? Protože málo bere. Proč málo bere? Protože zisk je odsáván mimo republikový rozpočet. Proč je zisk odsáván mimo republikový rozpočet? Protože nadnárodní korporace a banky mají v hrsti politiky. Proč? Inu, dali se jimi koupit pod heslem PO NÁS POTOPA. Neměli bychom se už na ten kapitalizmus vy...t? Zdraví Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikdo ti nebrani, Pavlo. Severni Korea ceka......

   Vymazat
  2. Nevím co furt máte s Koreou. Už jste asi na tý US ambasádě všichni pošahaní nebo vám za ty kecy hrnou takový prachy? (...nebo jste členem TOP09?)
   Všechno dohromady, že???

   Tak za prvé: kapitalismus rozhodně není to nejlepší co nás mohlo potkat a už vůbec
   není poslední a nejlepší ekonomickopolitický zřízení!!!

   Za druhý:
   U nás žádnej kapitalimus NENI a NEBYL! Pokud dnes někde JE je to dnes patrně Čína.
   V USA vládnou neonacisti, v Bruselu neomarxisti a u nás ve zkratce: gauneři všeho druhu maskující se za politické strany aby vytvořili jakési zdání volby.

   To co se u nás vydává za kapitalismus, volný trh a demokracii a svobodu je ve skutečnosti asi tohle: zbytky socialismu, kecy o kapitalismu, "zaměstnavatelé" často ve stylu Hitlerova Německa případně rovnou i koncentráků, jednání s občany ve stylu otrokářského řádu (na těch osvícených místech ve stylu feudalismu). Ze všech systémů se vybralo něco, a pochopitelně to nejhorší pro běžné lidi a tvrdí se jak je to úžasné (je: pro politiky, nefachčenka, cigány, vexláky a majitele firem a zločince) a přidaly se metody "Chicago 1930".
   Takže v tom našem úžasném kapitalismu máte dělat jako otrok (a držet hubu taky jako otrok), zákony dělají nedotknutelní feudálové v parlamentu, firmu kde děláte vlastní některý z pohrobků velitele koncentráku a platí vás za 12hodin denně tak, že si připadáte jak hajzlbába za socialismu!
   Tak tohle je ten Vámi oslavovaný a náš "KAPITALISMUS"!

   Vymazat
  3. Ten neumětel a prznitel českého jazyka píše zásadně zlitej pod obraz a to ještě z příkopu,protože ho nechce ani záchytka!!!!!

   Vymazat
  4. ano, mali ! len veľa ľudí si stále sedí na kábli - treba si "poposednout".

   Vymazat
  5. Vy,5.18 jste tu doma.Asi.Pavla také.Na rozdíl od ní,vám se tenhle bordel líbí.Proti gustu žádný dyšputát.Posílat ji do severní Koreje je blbost.

   Vymazat
  6. Pavla ma svatu pravdu.Ale vybrat spravny system,je problem.Kazdy system robia ludia,a z kazdeho urobime bordel.Ako ktosi povedal,,svet je ako divoky zapad,len nikto nevie,kto je serif.M

   Vymazat
  7. Ba ne , kapitalismus tady máme. Po stadiu vzestupu a následně stagnace, nastalo stadium úpadku a degenerace se všemi doprovodnými jevy jako korupce, zrada zájmů lidu, chamtivost politiků, rabování planety velkokapitálem a vysávání pracujících a konče fašismem či alespoň jeho podporou. A tzv. migrace muslimů je jeden z projevů naprostého vyhnívání tohoto systému, který, pokud ho neodstraníme, zlikviduje tuto planetu. T

   Vymazat
 4. Přesídlení Iráčanů do Česka organizoval Nadační fond Generace 21. Tento fond jim zaplatil letenky, platil pobyt v ČR, objednal autobus pro přesun do NSR atd. Tedy vše hrazeno z peněz českých daňových poplatníků. Neměl by tak někdo odpovědný nyní žádat na této neziskovce náhradu způsobené škody?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se za příspěvek, ale byl napsán předtím, než jsem viděl příspěvek 0:12

   Vymazat
 5. Přispěvateli 5:18 - abychom ještě nebyli rádi za poměry panující v Severní Koreji. Spějeme k nim mílovými kroky. Totalita je totalita, tam je nutí uctívat Kima, nás uctívat USA. Není v tom rozdíl. Pavla

  OdpovědětVymazat
 6. Němci jsou větší ovce, než bychom si mysleli...

  Disciplinovaní, vzhlížejí ke své Frau Führer s důvěrou,
  že TO zvládnou. (více,než polovina voličů).

  Zamerikanizovaní, od dětství zvyklí na své okupanty, odkojeni americkou propagandou a jejich okay, které nahradilo prosté slůvko ano.

  Pud sebezáchovy začal slábnout s tím, jak vyrůstali mezi pozvanými statisíci gastarbeiterů, především muslimských Turků.
  Ani dnes většina z nich netuší, že je ta menšina nakonec převálcuje a budou tančit dle jejich not...
  Protože Allah má čas.

  A dobře vám tak, Němčouři.

  OdpovědětVymazat
 7. Němci jsou větší ovce, než bychom si mysleli...

  Disciplinovaní, vzhlížejí ke své Frau Führer s důvěrou,
  že TO zvládnou. (více,než polovina voličů).

  Zamerikanizovaní, od dětství zvyklí na své okupanty, odkojeni americkou propagandou a jejich okay, které nahradilo prosté slůvko ano.

  Pud sebezáchovy začal slábnout s tím, jak vyrůstali mezi pozvanými statisíci gastarbeiterů, především muslimských Turků.
  Ani dnes většina z nich netuší, že je ta menšina nakonec převálcuje a budou tančit dle jejich not...
  Protože Allah má čas.

  A dobře vám tak, Němčouři.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni si zadělali na problém generační už jen tím, že vedli světovou válku a vymlátili si tím svůj mužský genofond. Pak nastala doba převýchovy a kolektivní německé viny a máme z toho novou německou zbabčelou rasu. Protože sasíci byli izolováni od této všeobjímající dobroty, tak se přeci jen občas probouzejí a protestují.
   Jinak podobný problém měla Francie po napoleonských válkách a rapidně vymírala. Proto se začali dovážet "otroci" z Makrabu a nyní sklízejí co zaseli. Hry s "čistotou obyvatelstva" se vždycky vymstí.
   Sims.

   Vymazat
 8. Nevím proč mám stále narůstající pocit, že utéct z EU včera bylo pozdě. Všichni sice křičí, že by to byla hospodářská katastrofa, ale jsem jiného mínění. Katastrofa díky našemu členství v této stále šílenější organizaci nás čeká a to o hodně větší než kdybychom jí dali vale. No co, aut je zde v republice dost a dost, tak by se tolik nevyrábělo, stejně jde všechno ven. Lidi by začali obhospodařovat ornou půdu bez dotaccí na zatravnění, produkovalo by se obilí, brambory a další užitečné plodiny. Neřešili bychom přebytky mléka, vyráběli bychom si mléčné výrobky svoje bez dovozu. Lidi by si nekupovali hlouposti, které druhý den vyhodí, neštosovali by ve skříních hadry. Zkrátka a dobře - začali bychom se určitě chovat hospodárněji a mělo by to dopad i na naše dětičky, které by si konečně začaly uvědomovat i odpovědnost za vzdělání, přestaly by trávit dny u počítačů a nespaly by s chytrými telefony pod polštářem. Neznám svobodnější moment než ten, že nejsem na nikom závislý, jsem soběstačný. Vždyť v téhle zemi se nyní bez dotací EU nikdo ani neuprdne, na všechno se čerpá. Tato nezdravá a vypěstovaná závislost nás právě tolik omezuje ve vlastní kreativitě a samostatnosti. Jestliže by se měl tento národ opět emancipovat, tak by musel tu zdegenerovanou EU opustit, jinak nás čeká naplánovaný úpadek a zánik. Někdo možná namítne, že nás čeká s EU či bez ní, ale jde o čas a o další státy, které by se přidaly a zde mám na mysli českého knížete Svatopluka. A BTW přislo nám z Německa někdy něco dobrého? Nepamatuji si....................
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. BTW přislo nám z Německa někdy něco dobrého? Nepamatuji si.
   ---
   Já jo, třeba bavorský klobásky, zrovna je snídám... A taky třeba Parabellum Luger P08 9mm a Walther PPK 7.65mm.
   A nepochybujte že tohle potěší i každýho muslima - když mu to narvete do držky...   Vymazat
  2. Souhlas, ale vy nelíčíte pouhý odchod z EU. Vlastně mluvíte o změně sociálně-ekonomického modelu společnosti.

   V-Ratata

   Vymazat
  3. no bohužiaľ aj v Česku aj na Slovensku si zatiaľ volíme politikov, ktorí za 30 strieborných sú ochotní zradiť čokoľvek -nehľadiac ani na budúcnosť svojich detí !!!

   Vymazat
  4. Pro Parabellum Luger P08 9mm a Walther PPK 7.65mm
   a co takhle návštěva Vašeho rodinného lékaře, dr. Mengeleho?

   Vymazat
  5. Z odstupom casu vidime,ze vstup do EU nam znicil polnohospodarstvo,priemysel,v pripade rozpadu sa nam bude tazko znova zacinat.Ale,rozmyslam,aky cirkus by sme my obyvatelia robili,keby nasa vlada bola proti vstupu,neotvorili nam hranice.Ak by sme vtedy nevstupili,aj tak by nas Brusel zadrhol sankciami obmedzenim obchodu atd.M

   Vymazat
  6. ad Pro Parabellum Luger P08 9mm a Walther PPK 7.65mm
   a co takhle návštěva Vašeho rodinného lékaře, dr. Mengeleho?

   --

   To asi nepude. On už roky s celou rodinou dělá na posudkovým a na ministerstvu zdravotnictví....

   Vymazat
  7. Naposledy jsme byli soběstační v potravinách a zcela nezadlužení za toho proklínaného socialismu. Jo a v tomto období jsem také naposledy nebyli žebráci.

   Vymazat
 9. Chovancovo prohlášení o vrácení emigrantů do Iráku vylučuje neposkytnutí německého azylu!
  A stav společnosti, ve které se postupně radikalizuje i levice, ne proti kapitalismu, ale proti emigrantům, přestože tady žádný trvale žít nechc, znamená nebezpečí!
  Když za socíku zdrhaly davy převážně ekonomických migrantů na Západ, nebyli vraceni na základě jejich prohlášení o politickém pronásledování V ČSSR, kterému sice nikdo ve většině případů nevěřil, ale hrozilo jejich potrestání při návratu; ačkoliv pokud se někteří vrátili, což se stalo, stačilo zablekotat něco o nebezpečném kapitalismu pro ČTK a obešlo se to bez následků.
  Je normální, že lidé jdou za lepším, stejně jako je tady běžný klientelismus ve všech podobách, upřednostňování rodiny, známých, etc., na všech úrovních. Není to problém jen politiků, ale celé společnosti. Kdo to nevidí, není lepší, ale omezený(v rozhledu:-)).
  Co přišlo z Německa dobrého, to nevím, ale rád bych věděl, co dobrého dělají občané, které "špatné Němce" řeší.
  Politika Západu je dobrá pro Západ, stejně jako politika Vlka, tedy jeho psaní, kterým dělá svět lepším, je, nebo snad jednou bude dobré-tedy výnosné, pro Vlka a spol.
  Co se samotné migrace týká, její výhody se zemí jako ČR netýkají, jelikož od nás schopní odcházejí.
  Btw, pokud odejdeme z EU, zůstane zde jen ta pravá i levá elita a důchodci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Btw, pokud odejdeme z EU, zůstane zde jen ta pravá i levá elita a důchodci". Ne, "elita" tu právě nezůstane, ta zdrhne, protože ji budou hrozit vysoké tresty, důchodci..(jako jsi zřejmě ty) tu nejspíš zůstanou, ale nechápu, kam se má jako ztratit těch 3-4 mio lidí v produktivním věku, jako že budou emigrovat? A kam? A proč by to dělali?

   Vymazat
  2. Jaké výhody má muslimská migrace do Evropy pro Evropany, ty demagogu?

   Vymazat
 10. Ospravedlňujem sa za dlhší príspevok, ale je načase načrtnúť výsledok proklamovanej obhajoby európskych hodnôt organizátormi prijímania migrantov:
  Bez ohľadu na dramatické prípady teroristických útokov, rast kriminality, konflikty medzi prisťahovalcámi a domácim obyvateľstvom, deštrukciu i tých nemnohých prejavov integrácie muslimov z minulých rokov a rast napätia a radikalizáciu obyvateľstva európskych krajín Európska komísia, pod kuratelov Merkelovej a Hollanda neústupčivo organizuje prísun migrantov do Európy. Naostatok prišla s nápadom, aby priamo prevzala azylačné konania a rozdelovala migrantov do jednotlivých krajín na základe kľúča.
  Všetko toto sa deje so zdôvodnením, že také konanie je nevyhnutné, pretože je jedine v súlade s „európskymi hodnotámi“. Je tomu, ale skutočne tak?
  Každodenné informácie z prevážnej časti Európy nasvedčujú tomu, že naopak migrácia ako taká a „lámanie odporu“ európskej verejnosti proti jej masovému prijímaniu, ohrozuje, ba priam rúca mnohé základné hodnoty, na ktorých bola Európska únia budovaná.
  1/ neregulovaný a nekontrolovaný príjem migrantov závažne obmedzil „volný pohyb osôb“ a znovuinštaloval hraničné ploty a to i v praxi „pionierov vítania“, akými bolo zpočiatku Nemecko, Rakúsko...
  2/ migračná vlna znovu vtiahla do európskeho života dramatické prejavy „diskriminácie na základe pohlavia, rasy, náboženstva, sexuálnej orientácie“. Migranti odmietajú rovnoprávnosť žien, akceptujú násilie proti nim. Až programovo dávajú najevo nenávisť k bielym Európanom a k európskemu židovskému obyvateľstvu. Často slovne, ale i agresívne a násilne vystupujú proti kresťanskému vierovyznaniu a požívaniu kresťanských náboženských symbolov domácim obyvateľstvom. Znovu sa stalo nanajvýš riskantným v blízkosti migrantov prejaviť rozdielnu sexuálnu orientáciu.
  3/ v Európe sa až v základoch otriasajú také hodnoty, aké predstavujú „právny štát, sloboda, bezpečnosť a spravodlivosť“. Násilné útoky proti domácemu obyvateľstvu, deťom, ženám, starým ľuďom sa zatajujú, nevyšetrujú, netrestajú. Rovnako je to s obrovskou a už permanentnou vlnou krádeží a lúpeží. Dramatický rozmer dosiahli sexuálne útoky na ženy, ich zneužívanie, znásilňovanie. Zaznamenané boli aj takéto útoky na deti. Štátna moc je nasadzovaná nie proti pôvodcom, ale proti protestujúcim Európanov, ktorí sú dokonca zbavovaní práva na sebaobranu. Každým dňom sa stupňujú útoky proti „slobode slova a slobode zhramožďovania“. Sú „zapchávané ústa“ policajtom, novinárom, nezávislým webom i diskutujúcim na nich.Vznikli a štátnou mocou sú tolerované vyhradené zóny muslimov, kde sa nerešpektuje európske právo, ale nezakryte sa preferuje právo šaria. Do uplatňovania práva bol implementovaný princíp „dvojího metru“. V miestach vyššej koncentrácie migrantov sa domáci boja slobodne pohybovať na verejných priestranstvách a čoraz častejšie opúšťajú svoje bydliská a sťahujú sa do bezpečnejších lokalít.
  4/ ťažké údery utŕžila „solidarita európskych krajín“. Hŕstka najsilnejších krajín, resp. politikov diktátorsky nanucuje ostatným krajinám prijímanie migrantov s vedomím, že tým rozvracajú ich právnobezpečnostný, sociálny aj kultúrny štatút. Objavujú sa vyhrážky sankciami, elity odmietajú uznať reálne a už potvrdené riziká pokračovania tohto trednu. Ich odtrhnutie od občanov vyvolalo nárast vlastenectva, radikálneho nesúhlasu a ohrozuje samu existenciu projektu EU, pretože čoraz viacej občanov si uvedomuje, že nezastavenie tohto trendu nemôže vyústiť v nič iné, iba v nastolenie „európskeho islámskeho chalifátu.
  A to všetko pod neustále omielanou údajnou obhajobou „európskych hodnôt“!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak si predstavte,v dnesnom BLICK je uverneny Artikel,na nejakej skole maju dvaja 14-15 rocny moslimski ziaci vynimku,nemusia podat ucitelke ruku z nabozenskych dövodov.Skola im to uznala.Reakcie citatelov su vyslovene rozzurene,ze Svajcarsko take nieco dovoli.Vyjadrene citatelmi,komu nase zakony nevyhovuju,vystahovat.M

   Vymazat