Reklama

.

.

pondělí 4. dubna 2016

Ochrana Schengenu je jen pohádka pro důvěřivce a pro hlupáky upečená v Bruselu!

Ladislav Kašuka
4.4. 2016   zasláno redakci NR
Tak už to začíná! Uprchlíky nám sem „lifrují“ přímo z Turecka letecky! Žádné nafukovací čluny, žádné přelézání plotů, žádné zátarasy. Nějaká ochrana Schengenu je jen komedie pro hloupé a důvěřivé, kterou spolknou jen lidé, kteří pořád ještě věří na západní demokracii, Evropskou unii a na Ježíška.
Řečičky o ochraně hranic EU a Schengenu jsou pouhým divadélkem, které má ukonejšit lidi – voliče! Ve většině evropských zemí se letos, nebo příští rok konají nějaké volby, nebo referenda o vystoupení z EU a tak bylo potřeba ukolébat tu důvěřivější část evropské populace!

Velká část uprchlíků se nyní dostane na základě dohody s Tureckem do EU bez větší pozornosti lidí! Přiletí hezky v pohodlí letadlem, nebo přijedou autobusem, či vlakem přímo z Turecka za peníze evropských daňových poplatníků!

Najednou už to nebudou žádní „ilegálové“, ale hodní legální uprchlíci s nárokem na politický azyl! Věřte tomu, že pokud se Vám to nebude líbit a budete proti tomu chtít protestovat, budete brzy označeni za extremisty a budou Vás stíhat a zastrašovat!

Časem už nikdo nebude ani nikoho informovat o tom, kolik imigrantů se vlastně tímto způsobem do Evropy dostalo!Důvěřivci si začnou myslet, že EU začala konečně chránit své hranice, protože noviny se budou jen hemžit zprávami o uprchlících zadržených na hranicích Schengenu a poslaných zpět!

Zatím nám nad hlavami budou prolétat letadla s nákladem jiných i migrantů a nádražími budou projíždět speciální vlaky nacpané stejným nákladem!

Jen doufám, že většina lidí tuto jejich fintu prohlédla, protože jestli ne a ti samí lidé, kteří jsou zodpovědní za přísun islamistů do Evropy dnes, dostanou šanci vládnout ještě další čtyři roky, je s Evropou KONEC!


7 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Tímhle jednáním NATO se nám ona III světová blíží mílovými kroky.

   Vymazat
 2. V článku chybí údaj, že na tuto šaškárnu náš stát přispěje Turecku částkou 1 600 000 000,-Kč. To je od každého z nás, včetně nemluvňat, bezdomovců, nezaměstnaných, osamělých matek, invalidů a důchodců 160,-Kč. Jestlipak by to každý dobrovolně dal, kdyby vláda na tento účel vyhlásila sbírku? Tuto otázku by si měl Sobotka a všichni politici položit, když rozhodují o penězích, které jsme jim svěřili k užití pro náš prospěch.

  OdpovědětVymazat
 3. Ty peníze by měli platit politici ze svého. Sobotka, Babiš, Bělobrádek po 100 milionech, ministři, kteří to schvalují, po 50 milionech, poslanci jejich stran po 10 milionech a jejich fandové a voliči by měli zaplatit zbytek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kecy,kecy!Co proti migraci a rozhodnutí Sobotky děláte?Nic,jenom nadáváte.Tak přijďte 9.4.na Demonstraci v Praze.


   Vymazat
 4. Bodejť. Tím co předvádí EU se ukazuje jasně ona denokracie. Jak jednou pustili onu armadu emigrantů do EU, podepsali si sami svůj ortel. Oni se totiž všichni ti odmítnutí klidně mohou hájit u soudu pro lidská práva a uspějí. Prorže jakmile jednou EU udělala precedens přijetím některých, dala podle listiny práv a svobod právo všem. A stačilo je nepustit a ty prošlé šupem posípat do USA-iniciátorovi exodu.

  OdpovědětVymazat
 5. Migranti: Merkelová vydírá českou vládu

  http://petrbystron.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=501786

  OdpovědětVymazat