Reklama

.

.

pondělí 11. dubna 2016

Odmítání „multikulturalismu“ v Česku, aneb všechno má své opodstatněné důvody

Jiří Baťa
11. 4. 2016
Pan Jiří Jírovec ve svém článku v Parlamentních listech (zde) faktologicky popisuje podstatu rozdílného pojetí multikulturalismu v Kanadě a České republice.Ve své podstatě lze s jeho viděním a hodnocením souhlasit, pokud by ovšem také vzal na vědomí jisté faktické odlišnosti, které sehrávají zásadní roli v chápání a přijímání multikulturalismu jako něčeho, co má pozvednout dosavadní kvalitu a životní úroveň lidstva.


Je dost možné opodstatněné konstatování, že dosavadní soužití národů v celém světě bylo do značné míry záměrně diferencované, neboť sbližování národních a rasových kultur, resp. jejich životního stylu bránili především ty síly, které usilovaly spíše o jejich podmanění, než sblížení, notabene soužití. Základ takového chápání dal již otrokářský řád, feudalismus a „vítězný“ kapitalismus v tom ve svých raných začátcích pokračoval. V současnosti už i kapitalismus zjišťuje, že sbližování a míchání ras a národností má své výhody. Ne však z humánních důvodů, ale spíše z důvodů ryze kapitalistických. Je známo, že celosvětově je lidstvo z hlediska demografického vývoje „na úbytě“, zvláště v evropském regionu. Tato skutečnost má své důvody v „příliš vysoké životní úrovni obyvatelstva“, kdy se lidé více zaměřují na kvalitu svého současného života a méně již v životě svých potomků pro budoucnost. Následkem je menší porodnost, což pro kapitalismus ve svých důsledcích znamená ztrátu pracovních sil a zisků.

Kapitáni kapitalistického systému, po zjištění těchto negativních skutečností, byli nuceni hledat východisko. Našli jej v posilování lidnatosti evropských států cestou migrace lidí ze států, kde za tím účelem vyvolali politické a vojenské konflikty, které vyústili v místní válečné události. Ty přiměly přeživší obyvatelstvo, za vydatné propagandistické a finanční pomoci, k odchodu ze země s cílem přemístění a „zabydlení se“ ve vyspělých a bohatých státech Evropy, zatímco co bohatství lidmi opuštěné země spadne do klína „bohulibým kapitalistům“. Zatímco jisté skupiny jako NWO, Bilderberg, Ilumináti a další skupiny lidí, prezentujících se z nejbohatších kapitalistických individualit vyvíjí (kromě finančních pobídek) tlak na představitele EU k naplňování plánu „multikulturalismu“ jako humánní nutnosti vůči uprchlíkům ze zbídačených zemí, menší a ekonomicky slabší členské země EU ( především ty postkomunistické , resp. ze společenství V4), se možnostem v přijímání imigrantů usilovně brání. Tím se dostáváme k porovnání realizace multikulturalismu v Kanadě a v České republice, jak se nám to snaží podat pan J. Jírovec.

Srovnávat Kanadu s Českem je stejné jako srovnávat žraloka se sardinkou. Pan Jírovec to samozřejmě dobře ví a je proto až s podivem, že se snaží český postoj v otázce (ne)přijímání imigrantů za účelem podpory „bohulibé humanitární činnosti západu“ (za podpory uplacených představitelů EU) ve zkvalitnění životní úrovně občanů ČR cestou multikulturalismu, kritizovat. Na podporu jeho kritiky budiž řečeno, že i v Česku se najde dost zastánců pro podporu imigrace, která by měla ve svém výsledku obohatit českou společnost o multikulti efekt, avšak odpůrců imigrace je podstatně víc. Také prezident Miloš Zeman není zrovna příznivcem migrace, ani tolik vychvalovaného miultikulturalismu.

Jestliže řadoví občané, na rozdíl od některých politiků i nepolitiků, představitelů různých zájmových skupin, nesouhlasí s přijímáním migrantů do Česka, má to své seriozní opodstatnění, které není jen jejich nějakým rozmarem. Zde se dostáváme do situace, kdy stejní politici, jako je premiér Sobotka, ministři Chovanec, Dienstbier, Zaorálek a další, na jedné straně nesouhlasí s kvótami pro přijímání imigrantů, na druhé straně imigrantskou politiku EU podporují. Za problematikou imigrantů, jejich přijímání a následné aplikace multikulti systému v ČR stojí, jak již bylo řečeno politici, kteří za 26 let od listopadové pseudorevoluce v r. 1989 českou společnost dovedli do stavu a situace, kterou většina občanů chápe jako naprostou ekonomickou destrukci a dehonestaci občanských výdobytků z předchozího režimu.

Každý zainteresovaný občan ví, o čem je řeč. Z toho jako kůly v plotě trčí do očí bijící společenské nedostatky a problémy především v ekonomickém zabezpečení občanů ve zdravotnictví, školství, ale také v jiných resortech. Z toho pak pramení výrazná a opodstatněná nespokojenost občanů zvláště při vědomí, že v důsledku „nedostatku financí“ na zabezpečení standardního života, resp. zdraví občanů České republiky, se mají tyto „nedostatečné“ finance věnovat na účely pro zajištění pobytu a komplexního života imigrantů, zatímco nemocné děti, invalidé, ale i důchodci a sociálně slabí občané a rodiny budou zápasit o přežití. Za tím účelem je pořádaná celá řada charitativních akcí, dobrovolných sbírek, aukcí apod., jen aby bylo možné některé nejnaléhavější případy řešit.„Nedostatek financí“, které mají být použity pro potřeby imigrantů, mohou jít do milionů, možná miliard, nicméně občané ČR jsou vládou a politiky ujišťování o kritickém nedostatku nejen na tyto účely, ale i např. platy ve zdravotnictví apod. Proto prý je potřeba v tom kterém resortu nadále šetřit, aby se tam, kde finance dnes chybějí, mohly za několik let tyto peníze přidat. A jak se šetří dokazuje fakt, že každým rokem si politici (ale nejen oni) vylepšují své platy v řádu několika desítek tisíc korun! Toto všechno občané vnímají jako nespravedlnost a proto také odmítají, aby „chybějící peníze“ šly pro uprchlíky!

Pan Jírovec je vzdělaný, inteligentní a rozumný člověk, jeho články a statě vždy čtu rád a s velkým zájmem. Nepochybuji, že mu popisovaná ekonomická sitauce v Česku není známa, proto mě udivuje, že postoje občanů v otázce migrace a tzv. multikulturalismu tak stroze odsuzuje. Postoje občanů ČR k imigrantům vychází především z ekonomických hledisek a důvodů, protože jasně deklarují skutečnost, že vláda a politická scéna jde proti vlastním občanům jenom proto, aby nějakým způsobem vyhověla požadavkům EU a tím si udrželi své výnosné politické posty. Multikulti a další vlivy na společnost v důsledku příchodu např. muslimských, tedy ve většině případů islámských imigrantů je vedlejší produkt této americko-evropské „imigrantiády“. I ty však mají velmi zásadní vliv a dopad na případné přijetí a pobyt muslimů-islamistů, protože nelze vyloučit ani jejich případnou radikalizaci a už vůbec ne i možnost teroristických útoků proti vůči islámu nepoddajným občanům.

Že občané ČR nejsou xenofobní, nacionalisté, rasisté apod. dokazují skutečnosti, že Česká republika v posledních několika letech přijala tisíce migrantů či uprchlíků z různých části světa (včetně Američanů) kteří se bez tlaku a násilného či vynuceného přijímání nechtěných cizinců, bez problémů asimilovali do české společnosti. Ovšem byli to cizinci bez nároků na finanční podporu k zajištění jejich pobytu a života v České republice. Chtít však po českých občanech, nebo je dokonce nutit, aby s pokorou, skloněnou hlavou, poslušně a poníženě respektovali přání, neřku-li příkazy nějakých bafuňářů z EU, by bylo pod jejich úroveň. A o tom to všechno je. To musí snad uznat i pan Jírovec.

33 komentářů :

 1. Pokud se nepletu, tak ještě nedávno Kanada zavedla viza proti ČR aby se nemohla obohatit příchodem občanů ČR a dokonce je expedovala zpátky.

  Proč najednou chtějí obohacovat nás?

  Zkusme žít tak, že nebudeme strkat nos do cizích věcí, hlavně když je to asi na něčí povel. Vždyť když se mohli "obohacovat" uprchlíky z ČR, tak o to nestáli.

  OdpovědětVymazat
 2. Podla nemeckych uradov idealny typ legalne prijateho migranta zo Syrie,je zena,vystudovana,ovladajuca cudzi jazyk,majuca rodinu-zazemie v Nemecku.Z prvych prijatych osöb nezodpoveda poziadavke ani jeden.Podla nemeckych novin,vyber prebieha ako casting,alebo loteria.DWN,nespokojnost migrantov je nie len u nas,ale aj v Nemecku.Mesto Bingen.V noci na stvrtok horel dom,boli aj namalovane hak.krize,kde byvali aj azylanti.4obyvatelia,2hasici boli zraneni.Ministerska prezidentka vyhlasila,,Mame obavy,a vela idicii,boli to extremisti.Zastupitelka zelenych,,to je sokujuce,zahambujuce.to je nova dimenzia.to nechceme v nasej zemi,,No a vysetrovanim sa zistilo,26 rocny azylant zo Syrie,sa priznal, nebol spokojny s ubytovanim,a perspektivou do buducnosti.Otazka je teda,ci toto chcu nemecki politici vo svojej zemi.M

  OdpovědětVymazat
 3. On pan Jírovec je takový správný Čechokanaďán.....-vykuk jako všichni tam žijící býv. Češi(dnes Čechokanaďané),raději žije tam,kde má malou penzičku a doplatek k ní na životní minimum což mu stačí na cesty do ČR- kolonie Západu,aby si zde nechal opravit zuby a zdravíčko!A potom rád srovnává nesrovnatelné.....a mudruje!

  zločas

  OdpovědětVymazat
 4. Postoje občanů ČR k imigrantům nevychází jen z ekonomických hledisek. U muslimských imigrantů je pro mě horší hrozba likvidace naší kulturní identity. Ta již probíhá v NOGO zónách západní EU. V Kanadě to asi programově řeší jako obohacení. Ostatně, kdo je to ten Kanaďan? Náplava Jírovec nebo nějaký Abdul? Jírovec to v Kanadě přijmul už při vstupu, ale my jsme v Čechách zůstali i proto, že jsme chtěli být mezi svými. TES

  OdpovědětVymazat
 5. Zadny multikulti NEEXISTUJE nikde na svete. To co existuje
  ve zminene KANADE je POLARIZACE. (Kulturni a rasova.)

  Lide tihnou vzajemne ke sve skupine. Vzajemne vztahy mezi ruznymi rasami v Americe jsou vice nez napjate. Projevuje se to v kriminalnich statistikach vydavanych policejnimi autoritami. PRECTETE si je ! Slysel jsem , ze jsou k dostani i v Praze.
  honolulu

  PS. Doufam, ze jsem se zase necim neprohresil, abych byl smazan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, nic nevíte o Balkánu. Například v mnoha oblastech Srbska stále ještě existuje multi-kulti společnost. Typická je Vojvodina. Samoyřejmě tam, kde proběhly války 90.let byla mnohonárodní a mnohoreligiozní Jugoslávie zničena (Chorvatsko -250 000 vyhnaných Srbů při etnické čistce, Kosovo - 220 000 vyhnaných Srbů po etnické čistce, Bosna - nábožensky rozdělená na muslimskou - katolickou a pravoslavnou). Pavel P.

   Vymazat
 6. Ceka vas exterminace, tak jako tisice Boeru a belochu v JAR, a nebo v Rhodesii, Angole, Zaire, ci Mozambique.
  Praha a Brno dopadne jako Johannesburg a Durban. Zkazu cele civilizace NEMUZE nikdo POPRIT ! Jedte se tam podivat jak vypada Hillbrow v JHB.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 7. Ve svych nazorech, opirejte se o REALITU a nikdy ne o WISHFUL THINKING, (vysnene predstavy !)
  Nebo to zaplatite to svoji existenci...
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, vy jste užvaněný jako Sybila. Asi nemáte co dělat, že tak bezmyšlenkovitě a stereotypně prosazujete svoje ego. Květa

   Vymazat
  2. Květo Sluníčková, on má Honolulu ve většině vyjádření pravdu. Jo, jsou ještě místa na zeměguli, kde se rozdílná etnika snášejí, než se ovšem vyskytne nějaký problém. Neúroda, sucho, něco pod zemí (ropa, plyn, uran) a je po kamarádšoftech. A bezmyšlenkovité se mi naopak zdají ty Vaše stereotypní odsudky. Q.

   Vymazat
 8. Kupodivu není imigrant jako imigrant a přes všechny ideologie se liší i většinové chování různých etnik, a to i ve třetí generaci. Termín xenofob je nesmysl- má snad většina Čechů námitky proti přistěhovalcům z Vietnamu? A pročpak se jim ti z Malé Azie nelíbí?

  OdpovědětVymazat
 9. Především Češi ve své většině nechtějí zglajchšaltovat kulturu žádných přistěhovalců podle té svojí, chtějí jenom mnohem míň. Chtějí mít jen aspoň trochu naděje, že přistěhovalec se bude snažit maximálně vycházet s ostatními, respektovat je, nic jim nevnucovat, ani si nic nevynucovat. A do této základní míry dobře adaptovaných přistěhovalců tady už přece máme hodně. Není ale pravda, že po nich chceme jenom, aby tady žili za své. Avšak pokud jsou nuceni tady žít za své, tak je toto zároveň výborným prvním hrubým sítem rozlišujícím, kdo je schopen se i kulturně adaptovat na úrovni společného kulturního minima.
  Češi nechtějí stejnost, ale kompatibilitu.
  Dokonce jsem přesvědčen, že nad touto minimální úrovní kompatibility Češi mají různost rádi, určitě se nemají za co stydět.

  OdpovědětVymazat
 10. Kez bych byl jako Sybila, vy pohloupla, omezena slepice KVETO ! (17:25) !

  Zajedte si tam ! Presvecte se sama ! At vidite tu devastaci celeho downtovnu v JHB.. Z Frankfurtu mate prime spojeni. Jste NAIVNI jak decko, ktere o techto vecech nic nevi - i kdyz jsou o nich reportaze na YouTube.

  Hlupana me chce poucovat o necem co jsem zazil a
  videl ? NEUSPEJE !
  nick HONOLULU !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, pokusím se dát do souvislosti mne, národovce, který nevytáhl paty z rodné hroudy, Vás národovce světoběžníka, se současnou národoveckou explozí ve světě. Spojuje nás jediné, oprávněná obava z řízené likvidace národností v NWO. Že si globalisté útěkem před Hitlerem zvolili(nechtěně) USA jako základnu pro "národní bezpohlavnost USA" je jen dalším vítězstvím nad Hitlerem a jeho "snahou". Proč to píši? Vy v USA jste ti hlavní, co rozhodnou o životě planety Země i za cenu "sebezničení" USA. Německo se denacifikovalo, bude se USA de.......? Oceňuji Vaši věrnost národu. Neoceňuji(ale chápu) angažmá v JAR.Jako bílí jste okupanti byli tam, jako jste V USA. V tom se liší naše pohledy. PS. Květa je muž, KVĚTOSLAV, proto nemůže být slepice. PSS. Vaše mazání, nemůže mít příčinu v USA, nejste na indexu tam?

   Vymazat
  2. PSSS., možná je v USA na indexu Nová republika.

   Vymazat
  3. Jak jsem napsal, Honolulu je žvanda a mluvka. Exhibice, myšlenka žádná. Nemá co dělat a tak klofe bbiny a vytahování do klávesnice. Nerudný na kritiku. Ale, že ho to popíchlo, co?!

   Vymazat
 11. Základní rozdíl mezi emigranty od nás a imigranty k nám ze SV je ten,že naši emigranti "utíkali" do USA proto,aby "žili americkým způsobem života",kvůli fetu a muzice a nikoli proto,aby tam nutili místní "v tralaláčku šroubovat žárovky za doprovodu cimbálovky"a chtěli jen jednu,jedinou věc-práci,aby si na tu všechnu veteš,co jim doma chyběla a nebyli schopni bez ní žít, mohli vydělat....Imigranti sem k nám táhnou nikoli,aby tu "v tralaláčku za doprovodu cimbálovky šroubovali žárovky",ale aby si podle své zvrhlé tradice dál v mešitě "čuchali navzájem k prdelím" a přinutili k tomu i ostatní a o práci nestojí,ale o ty všechny krámy,které si doma dovolit nemohli,pokud nebyli vlastníky ropných polí....Motivace jsou naprosto protichůdné a ten,který tvrdí,že bychom měli za naše emigranty vrátit těm mohamedánským jakýsi dluh,je demagog na eN-tou a zaslouží si nakopat prdel ze předu!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je přesně jádro pudla, ale, nevím, čím to je, nějak to určitá skupina lidí není schopna ani pochopit a ani vidět.

   Vymazat
  2. Dodatek k 20:28-Zatímco naši dědci utíkali z Protektorátu do zahraničí,aby v podstatě na všech frontách mohli bojovat za svobodu své vlasti,ti imigranti utíkají do celé Evropy,aby za své vlasti a jejich svobodu bojovat nemuseli.....

   Vymazat
 12. V Americe je v techto dnech velka vlna nasili proti BILYM americkym obcanum. Policie to resi strelbou a denne je nejaky policajt obvinen z RASISMU.

  Zlo delaji media , ktere cernochum stale pripominaji, ze byli otroky a nebere se zretel na to, ze dnesni americti obcane nemaji s drivejsi dobou nic spolecneho.

  Cernosi si mysli, ze jsme jim neco dluzni a jsou stale nespokojeni, presto, ze Affirmative Action, jim zarucuje privilegie.

  Ted zase prepadli obchod s electronikou a postrelili pani nakupujici. Nez prisla pomoc, tak dotycna ztratila tolik krve , ze doktori ji amputovali obe ruce a obe nohy.

  Samozrejme, ze cele mesto o tom vi a vsichni jsou ted pozuby ozbrojeni - vcetne 80-ti letych babicek.

  Nektera etnika maji obrovskou a NESMYSLNOU
  KRIMINALITU.
  At si ti blbecci- socialni inzenyri - nejdrive VYZKOUSI to co propaguji pro druhe, na sobe !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo,a všechny tyhle projevy revolty a "nenaplňování práv" menšin a hlavně té černé organizuje a platí ten obřezanej zkurvysyn Soros přes ty svoje podjebávací agentury,etablované i u nás tak,jako to umělé stěhování národů a tím pádem ta snaha o destabilizaci společnosti a vyvolání sociálních střetů čeká i na nás tady v Evropě....

   Vymazat
 13. Vy natvrdli HURVINCI, podekujte prozretelnemu presidentovi Zemanovi , ze nalakal do Ceska Cinske investice !
  Oni vam v zajmu ochrany svych investic, zaruci vice socialni stability.
  Duvod je v tom, ze jsou silne alergicti nejen na kriminalitu, ale i terrorismus. To dokazali ve svych zapadnich provincijich.

  Az bude prilezitost (cekam na pana Velebu), tak rad napisi jak Cina se postavila, proti teroristum v Tanzanii, Zambii a Angole.
  Samozrejme se mnohym z vas to nebude libit, ale nejsem politik snazici se vetrit do vasi prizne, za ucelem ziskani volebnich hlasu, takze komu se to nelibi, co napisi o Africe, at mi pr..l polibi ! (Zil jsem tam !)
  Pisi zasadne REALITU.
  nick HONOLULU, vzdy politicky nekorektni, ale pravdomluvny.

  OdpovědětVymazat
 14. 17:23, pane protoze nevim nic o Balkanu - nikdy jsem tak nebyl, tak o Balkanu NEPISI.

  Mel jsem kamarada v JAR. Byl ze Srbska a byla s nim velka sranda. Ja se odstehoval do Ameriky a on do Brasiie.

  Politicky jsme si dobre rozumeli..
  Potkam-li ho jeste nekdy, rad si povikladam o Balkanu.
  Mediim - uz davno NEVERIM, ani slovo ! Co se tam deje nevim.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 15. From honolulu to Miroslav Povolny (21:26) !
  Pane Povolny dovolte malou OPRAVU.
  Cernosi prisli do Jizni Afriky 150 let po zalozeni Capske colonie - Holandany. (Jan van Ribeeck 1652.)
  Expanze belochu (Evropanu) na sever a expanze cernochu (Bantu) na jih od Zambezi NEBYLA MOZNA !

  Duvodem byli KROVACI, kteri nesnasi cernochy jeste dnes.

  Teprve po vymreni Krovaku na nemoci - belosi postupovali na sever a cerni presli Zambezi a Limpopo na jih. A hned byla fackovacka.
  Ta zeme patrila PRAVEM Boerum !

  Pro jejich vladu jsem pracoval po cela 70-ta leta.
  B.J. Vorster (prime ministr) by kamarad meho sefa. Znali se ze Stellenboschske university v Capske provincii.

  Takze jsem nebyl OKUPANTEM, ale pracovitou "vcelickou", ktera byla benefitem pro vladu v Pretorii.

  Socialni inzenyri tuto zem ZNICILI a vytvorili z ni - sloni kakanec smrdici az do nebe, ve kterem se lihne kriminalita, bida, nezamestnanost a bezzakonost. To je realita !

  B.j. Vorster zemrel 1983. Muj sef 1985 a bohata South Africa zemrela 1992. Az bude rada na me, tak vim, ze me v nebi ceka vysoka aristokracie.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, i já si dovolím malou opravu. Křováci v JAR, tak jako indiáni v USA nebyli poraženi ani tak vojensky, jako zavlečením nemocí, alkoholu,změnou kultury, náboženství, zkrátka vnitřním rozvratem, kterému neuměli čelit. Něco podobného čeká nás, nebudeme-li se účinně bránit. Otázka: Nebyl Vorster s vámi něco jako Merkelová s USA a "multikulti? Měřme jedním metrem.

   Vymazat
  2. PS. ještě mi prosím řekněte, kdo zavlekl černochy na území JAR? Že by Holanďané jako otroky? pokud vím, křováci se k tomuto účelu moc nehodili.

   Vymazat
 16. Tak jako Nemecko ma Andelu Merkerovou, ktera zasadila Nemecku smrtelnou ranu, tak JAR mela Helen Suzman vudkyni tak zv. PROGRESSIVNI strany, ktera znicila jizni Afriku, za
  pomoci mezinarodniho zdruzeni "humanistu" - pravdolaskaru.

  Joe Slovo, byl hlavnim politrukem ANC, ktery vedl ozbrojeny boj proti Boerum. (Patril take k "humanistum") !

  Po vitezstvi humanistu Helen Suzman zemrela zabarikadovana ve sklepe, bez zakladnich potravin a Joe Slovo zemrel, tak jak chtel zemrit.

  On totiz rad se zatatou pesti zpival nad hroby padlych bojovniku ANC pisen, ze je treba POVRAZDIT vsechny Setlers (t.zn. belochy) !

  On sam byl svymi soudruhy hodnocen jako beloch, tak mu vyplnili prani a "zemreli ho".

  On si myslel, ze kdyz patri k VYVOLENYM - "humanistum", tak se mu to nestane.

  Omyl, stalo se, nebot Bozi mlyny melou pomalu a jsou plne IRONIE. Panove uznejte, ze je to srandy kopec.
  To jsem rad, ze jsem Katolik. "Humaniste" maji poskozeny intelekt. (To zavinila Sv. Mary Magdalena, ale o tom se nesmi mluvit.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 17. Zbytečně se s tím Jírovcem mažete.On tady nežije ,žít nebude.Tak at si svoje rozumy nechá.Jestliže jsou ČEŠI NAZÝVÁNI XENOFOBY ti co k nám zvou vetřelce ze 13. tého století jsou XENOFILOVÉ /což je duševní nemoc.Pod rouškou multikulti a humanismu nám chtějí nanutit neomarxistické sociální inženýrství.PRYČ S NEOBOLŠEVIKY

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Píšete blbinky. Tan váš 'neomarxismus' nemá s Marxem nic společného. To jen chcete zločiny kapitalismu svádět na levici.

   Vymazat
 18. Vlastenka


  Plky multkulturního Jírovce nečtu -je to totéž,jako číst bláboly Šonky z Německa.Oba se chtějí zavděčit režimům hostitelských zemí.
  Mám v Kanadě kamarády-české emigranty a jsou v podstatě jedinmi, kteří chápou realitu a fandí Zemanovi. Ostatní mají mozky promyté pol.korektní propagandou a věří skutečně tom, že havloidní sebranka má u nás většinu občanů na své straně a příznivci Zemana jsou v defenzivě.
  Když se mí známí snaží své pomýlené krajany informovat o tom,jak se věci mají,dočkají se maximálně nedůvěry a posměšků.Ti troubové v emigraci nepochopili vůbec nic a o svém národu a jeho smýšlení vědí kulové.
  Věří naivně a prosťáčkovsky prostitutům jako je Koller nebo Pavlínka Filipovská,jejíž fotr byl regulérním udavačem STB.

  OdpovědětVymazat
 19. Vlastenka


  A tomu "hrdinnému"Kollerovi bych vzkázala,aby se podíval, jak vypadá skutečné hrdnství,v němž jde o kejhák.

  http://pravyprostor.cz/nadine-al-budair-o-pokrytectvi-islamu-aneb-teroriste-se-vynorili-z-nasich-skol-a-univerzit/

  OdpovědětVymazat
 20. Pane Povolny !
  At uz to bylo v dejinach JAR, nebo v dejinach USA, tak immuni system v tele Krovaku ci americkych Indianu absolutne NEBYL schopny se vyporadat s nemocemi, proti kterym Evropane immuni system meli.

  V Americe vymirali Indiani po tisicich, kteri nikdy belocha nevideli ! !

  Evropane temto vecem, dlouho NEROZUMELI ! V te dobe, veda byla primitivni a v zacatcich.

  V me dobe v Johannesburgu, byly oddelene autobusy, (cervene pro belochy a zelene pro cernochy) zachody, stejne jako lavicky v parku. Zdravotni system byl oddeleny, restaurace - proste vsechno. Jeden z duvodu, byl immuni system ruznych ras , ktery je rozdilny i dnes.

  Doktori v Cesku by si s nekterymi tropickymi nemocemi urcite nevedeli rady.. My, co jsme jezdili do bushe, jsme meli skoleni kazdy mesic a stejne jsem chytl do krevniho obehu cizopasniky a takove horecky, ze jsem nevedel, kde jsem. (Horni Zambezi.)

  Malarii jsem vsak nikdy nedostal, coz druzi ano.
  Integrace je velmi nebezpecna vec a priroda ma proti ni zakony, ktere kaslou na utopisticke sny socialnich inzenyru ! Kdybych nemel nejlepsi pomoc, tak bych se ze Zambezi nevratil.
  Mam to ve zdravotnich papirech a jeste dnes po mnoha letech se me americti doktori ptaji na ruzne tamni nemoci - pritom rozhodne nejsem doktor.

  Boerove nikdy nikam cernochy nezavlekali ! Snazili se je hnad zpet na sever.

  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 21. To co jsem psal o ruznem immunim systemu, ruznych ras, je vseobecne zname nejen v USA a JAR, ale stejny problem mela i jizni Amerika. Spanele a Portugalci o tom napsali knihy, ktere preklada do anglictiny moje kamaradka, rozena Spanelka, ktera zna stredni a jizni Ameriku duverne. Leta tam pravidelne. Akorat prazska kavarna nevi o nicem a rozdava nalepky - "rasita" ! Preji jim cizopasniky !
  honolulu

  OdpovědětVymazat