Reklama

.

.

neděle 17. dubna 2016

OSTKRAFT: "Panamský balík" zasadil ránu clintonovskému seskupení v Rusku


17. 4. 2016   zdroj a zdroj
Barak Obama dělá pořádek na domácí politické scéně, což je zřejmé z porážek Hillary Clintonové během posledních sedmi primárek a odstoupení řady pracovníků silových struktur, předpokládá agentura. Zveřejnění "Panamského balíku" je společná operace zvláštních služeb Ruska a USA na diskreditaci antiputinské a antiobamovské národní kontraelity. Oznámila to analytická agentura OSTKRAFT.


"Před zahájením prezidentské kampaně v USA byla pod záminkou diskreditace ruského prezidenta do vedení clintonovské skupiny ve vedení USA implementována myšlenka o možnosti získat z veřejného hlediska senzační a důležité kompromitující materiály na Vladimíra Putina a jeho nejbližšího okolí včetně účtů v offshorech", je uvedeno ve zprávě.

Jak tvrdí OSTKRAFT, "neokonové (neokonzervativci) návnadu spolkli a prostřednictvím clintonovského seskupení na ministerstvu zahraničí a Sorose zafinancovali celou operaci s tím, že nepředpokládali, že na výstupu je očekává halasný informační nezdar a diskreditace důležitých a důvěry hodných osob".

V tomto smyslu se jeví návštěva hlavy CIA Brennana v Moskvě jako nezbytná nutnost pro projednání finálního stádia akce.

Je přirozené, že za vzniklé situace se pokusili korigovat situaci a odvést od sebe podezření z organizace provokace, která s velkým třeskem ztroskotala. V odpovědi prostřednictvím svých médií publikovali článek jednoho z pracovníků Brookingského ústavu (jednoho z center neokonů a klintonovské volební kampaně) (viz také zde) se pokusili zorganizovat odvetný úder a obvinili z vlastního neúspěchu ruské zvláštní služby. Světové veřejné mínění však této hře už nevěnovalo žádnou pozornost.

Výsledkem je, že jedna z informačních zvláštních operací světové "strany války" utrpěla v předvečer přechodu americké prezidentské kampaně do závěrečné fáze velkou porážku.

Operace zvláštních služeb Ruska a USA předčila všechna očekávání: "Obama veřejně děkuje ruskému prezidentovi za záchranu řadového Američana v Sýrii, a v USA se chystá zpětná rána na Clintonovou - odtajnění předtím utajených údajů o účasti Saudů v tragédii 11. zářích roku 2001 a "libyjkém" dopisování Clintonové, což ji převádí ze statusu kandidátky na prezidentku USA do postavení zločince".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. Už aby byla na doživotí v lochu.

  OdpovědětVymazat
 2. Podívejte se na tu fotku :

  Vaky pod očima, svaly kolem stažené pusy...
  Těžce skrývaná únava z předvolebního zápolení,

  jó holka, už je to na tobě vidět, neatraktivní, po přechodu, ale vládychtivá mrcha, ale ono tě to taky smete,
  jako všechny před tebou...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to meleš za blbosti? Vždyť je jí bezmála 70!!! Na ten věk vypadá výborně jak fyzicky tak duševně.
   Postni svou fotku manekýne.

   Vymazat
  2. Je to nebezpečná kráva, ulhaná až na půdu. Kámoška s krvavou balkánskou řeznicí Madlou.

   Vymazat
  3. Ty Quasimodo 19:53, vždyť je napichaná botoxem a vypadá jak zdutá voskovka. V životě nic nedělala, tak z čeho má být zničená, z večírků? uvažuj, jestli máš čím.

   Vymazat
 3. Ani se nedivím mít každý den tajemnici v posteli-.....

  OdpovědětVymazat
 4. Prosím všechny slušné diskutující aby nereagovali na havlojedy. Budou si tak muset psát i odpovědi na své výblitky a minimálně jim to přidělá práci.

  OdpovědětVymazat
 5. Človeče, veď teba zbavvia svojprávnosti!

  OdpovědětVymazat
 6. Má ruce zamazané od krve jak Srbů tak i lidi v Libyi dala jich povraždit za pomoci CIA plnou vesnice rodiště Kadafiho jak urputně hledala 142 tun zlata které nikdy nenašla ! Patři za mříže za všechny zločiny ané do křesla za prezidenta !!

  OdpovědětVymazat