Reklama

.

.

pátek 22. dubna 2016

P.C.Roberts: USA berou britskou suverenitu útokem


22. 4. 2016    PaulCraigRoberts
Washingtonská elita má za to, že Britové by měli sloužit jejímu zájmu a nikoliv zájmu svému. Aby jim to bylo dáno na vědomí snesitelnější formou – i když se jedná o tototéž – přiletěl Obama do Londýna s tím, že Britanie musí zůstat v EU. Zajímá vás, proč je pro Washington tak důležité, aby Britové předali svou národní suverenitu Evropské unii? Ne? Ale zajímat by vás to mělo.


Pro Washington je snadnější i lacinější řídit vládu EU, než řídit 28 vlád jednotlivých v EU sdružených. Jestliže např. Washington chce, aby se Evropa plně otevřela americké nadnárodní společnosti MONSANTO, produkující a vyvážející zemědělské produkty, je pro něj snažší zkorumpovat vládu EU, než ve stejném duchu jednat s 28 vládami - a s každou z nich zvlášť. Zvláště pak proto, že Evropská komise se občanům Evropy nezodpovídá, zatímco občanstva 28 jednotlivých zemí EU by o svých případných námitkách proti takovémuto kroku daly svým vládám asi vědět. Avšak Evropská komise může MONSANTU otevřít dveře bez zodpovědnosti komukoliv.

Jestliže Britanie odejde z EU, další země mohou udělat totéž. A tento trend by se mohl uchytit i v NATO, v kterémžto případě by nejen mizela hegemonie Washingtonu nad Evropou, ale mizela by i jeho schopnost ohrožovat a destabilizovat Rusko.

Na něco takového odmítají američtí neokonzervatisté i jen pomyslet, natož aby to snesli jako fakt.

Stejně jako Američanům, byly i Britům vymývány mozky a byli obelhávání a podváděni po tak dlouhá léta, že je s podivem, že tak velká jejich část touží EU opustit. Což jen dokazuje, že vzdor vší propagandě si jsou Britové vědomi faktu, že být pohlcen EU je totéž, jako být pohlcen Němci, čemuž se Britové v obou světových válkách tak bojovně a vášnivě snažili vyhnout.

Podplacení britští politikové však chtějí washintonskému přání vyjít vstříc. Zda ovšem nebude nutné ještě kdesi a komusi připlatit – to je nejpradvěpodobněji smysl Obamovy návštěvy Londýna.

Vybral a přeložil Lubomír Man

24 komentářů :

 1. Doufám, že Británie odejde a ukáže nám ostatním cestu. Co jim je do nějakého Obamy. Svět se určitě nezboří. Spíš naopak. Ať už to konečně někdo načne. Jinak řečeno, vypadněte a my vypadnem hned za váma.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do června je daleko

   a masivní státní propaganda ukáže těm tápajícím tu
   "jedinou správnou cestu."

   Vůbec nepochybuji o tom,že v EU zůstanou.Takže si nedělejte nějaké naděje, že by Čechistán se svými ovcemi mohl někoho následovat...

   Vymazat
 2. Vlastenka


  Víte o tomhle někdo něco?


  Údajně započala jednání o převedení kontroly nad českou armádou pod kontrolu Německa. Poláci jsou otevření k diskuzi pro totéž v jejich případě. http://www.breitbart.com/london/2016/04/20/german-and-dutch-military-forces-merge-bringing-eu-army-a-step-closer/http://www.bmvg.de/portal/a/bmvg/!ut/p

  V případě Holandska a Německa je už potvrzeně téměř ruka v rukávu. /c4/NYzBCsIwEET_KJso9OCttSAevBRB60XSdIkLTVK223jx421AZ-DN4cHAA7ZGm8lboRTtBHfoHR2GtxpC9mpmXBb8TSARpGmNHqOy7F6UnzttKriVlxGVSxGlUDAKbfRsJbGaE8tUzMq8GUUj9Nq0jTb6H_Opq-vpeNF6356bDuYQ6i-8zUHY/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano bude to fungovat ve smyslu národních divisí Waffen SS-Adolf Hitler se zaraduje, když do armády vstoupí i česká jednotka,, které se tehdy bránil dát povolení. A potom vzhůru na stalinské komunisty na Východě, s americkými a západními trockisty zvítězíme !

   Vymazat
  2. Škoda přeškoda, že již zemřel Leon Degrelle, ten by dokázal vydupat z vypasených tučních, líných evropských mladíků solidní výkony,ale určitě má někde svého skrytého nástupce, který celou věc již dávno zařídil.

   Vymazat
 3. Pan P. C. Roberts píše vždy o skutečné realitě. To se ukázalo jak v souvislosti s Ukrajinou, tak i se Sýrií, nebo i s Tureckem a dašími událostmi.
  Díky za překlad a zveřejnění.

  OdpovědětVymazat
 4. Stačí si naklonit nebo koupit pár politiků a můžete si s "jejich" zeměmi dělat co chcete. Jen málokdy se to nepovede. Jak kdysi tvrdil jeden blb, láska a pravda zvítězí nad lží a nenávistí. Často mám pocit, že opak je pravdou . . .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No myslím, že Hitlary si jen tak někdo nekoupí, jednak je již koupená a potom zde v Čechei chybí kapitál. Holka si bere za přednášku 1 600 000 dolláčů...

   Vymazat
  2. 21.08 Bohužel,ten co tento citát řekl nebyl žádný blb-byl to MAHATMA GANDI.Akurát někdo,který se po něm opičil byl BLB.

   Vymazat
  3. Pokud vyhraje Hitlery, je téměř jasné, že ekonomické a vojenské NATO politicky i vojensky půjdou se swvými užitečnými idioty(samozřejmě se to hodí na ruskou agresi, jak je už zvykem)umravňovat Putina.USA si ještě neukously nic z nevyčerpatelných přírodních zásob Ruska a to se trestá.

   Vymazat
  4. Kupředu, pravá, zas jdete v jednom šiku,/mně do duše se vkrádá nepokoj,/ ve spáncích buší stovky otazníků/ jsem ještě člověk, či pouhý lidský zdroj?
   Na klopě placka, na ní tvář chlápka s čírem,/ neb on je příkladem vší noblesy,/ pravdy a lásky věrným kavalírem,/ ten jistě bolševiky k smrti vyděsí!
   Pravda a láska? Vždyť je to jen zboží,/ byla to jen marketingová past,/ místo v srdci hledáme lásku v loži,/ a najít pravdu zas pomáhá nám chlast.
   Nevadí nám orgie na oltáři,/ když schválí je ten,komu patří moc,/ místo rudých nám dnes bílé hvězdy září,/ a už není kam volat o pomoc./ Tohleto bude sakra dlouhá noc.

   Vymazat
 5. (21:26).... Ten jeho nastupce by sel definitivne s pani Le Pen.
  Mam v knihovne nekolik jeho pojednani a nazoru, take jeho knihu
  CAMPAIGN IN RUSSIA The Waffen SS On the Eastern Front

  Proto si dovoluji prohlasit, ze znam jeho psychologii.
  Ten by nikdy nesel proti dnesnimu Rusku pod vlajkou Neoconu.

  A.H., ho zavolal jednou do Berlina, v dojeti mu tiskl ruku a rekl mu, "Kdybych mel syna , chtel bych, a aby byl jako Ty".

  Dejiny 5 - SS Divize Viking, vcetne jmen dustojniku popsal on take ! A predstavte si panove, ze v te mezinarodni divizi byli i Cesi , coz me prekvapilo..
  Zivot nekterych lidi na obou stranach konfliktu byla hruza.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, život všech lidí na obou stranách konfliktů je hrůza! Konflikty byly a budou. Za ty současné skutečně mohou vaši "neokons". Fandím vám a bojujte. Jaký bude svět dalších sto let, závisí především na vás, v USA.

   Vymazat
 6. Moje babicka vzdy rikavala "Bozi mlyny melou pomalu, ale jiste !"

  Britanie byla vzdy zarazenou jedovatou jehlou v zadku kazdeho bileho Jihoafricana. Kdyz JAR a Rhodesie se zhroutily, tak anglicane jasali.

  Dnes je rada na nich ! KSICHTY Londynske ulice maji stejny vzhled jako jsou v Nairobi...

  HUUUU, ha, ha, ha, to se smeje B.J. Vorster a Ian Smith.
  CHi, chi, chi, chi, se smeje
  zlomyslny honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. v některých londýnských ulicích to zase vypadá jako v indii a v Pakistánu

   Vymazat
 7. Pane Povolny v tom zivote LEONA DEGRELLE ma prsty providence, ktera nam posila signaly. Ty signaly pouze lide, kteri prezili tropicke horecky mouhou zaznamenat. (Napr. JA !)

  On se totiz narodil v malem mestecku v Belgii na hranicich Francie. To mestecko se jmenuje BOULLION a je to misto z ktereho pochazi neden z nejslavnejsich vudcu Krizaku ze vsech krizackych valek... T.zn., ze dnes by byl v naruci pani Le Pen definitivne.

  A nyni pro pana Mana posila pozdrav z Boullionu.. JEROME ROBERT Adios Dolores (YouTube) - samozrejme, ze znam Evropu, krome Benesova.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, tropickými horečkami to asi nebude, nikdy jsem v tropech nebyl ale signály cítím. Cítil jsem je před 89. i teď. Nevím co je "providence", mně posílá signály Měsíc a dnes je úplněk. Nehledejte minulost ve hvězdách ale v Čínských bájích, je v nich neředěná pravda, pro vnímavé.

   Vymazat
 8. Pozor na MONSATO. Nebezpečí pro naše zdraví

  OdpovědětVymazat
 9. Mám vážné obavy, že budou Britové tak zmasírovaní mediální kampaní, že nakonec odmítnou vystoupit z EU!!? BOHUŽEL !!

  OdpovědětVymazat
 10. Borci tady v diskusi, už dávno by jste měli vědět, že žádný brexit nebude. Od začátku to bylo Cameronovo divadlo. Ti kdo tenhle kabaret režírují mají dost peněz i prostředků na to, aby VB v EU zůstala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasná zpráva ! Potvrzuji, je to kabaret pro ovčany nejen v Británii, ale i v Evropě.

   A jsem si tím výsledkem natolik jist, že bych se s nějakým optimistou vsadil o sumu nikoliv nepodstatnou...!

   Vymazat
  2. 10.01-přesně tak, žádný Brexit ani Grexit naši zaoceánští válečníci-kolonizátoři nepřipustí.Pro své válečnické a ekonomické plány potřebují mít Evropu, potažmo celistvou EU na lopatkách.Nyní se hraje o co nejrychlejší přijetí amerického zločineckého paktu, tzv. ekonomické NATO-TTIP.Bez VB by jejich plán měl velké trhliny v uskutečnění kolonizace EU uSSa.Po podpisu(jak říká komisařka pro TTIP-Malmstromová,")Musí se to stihnout do konce Obamovo funkčního období, nějak to do léta rychle spíchneme."Poté má MONSANTO a další nadnárodní americké společnosti zcela volnou ruku v pustošení, GMO, arbitrážemi a vykrádání evropské ekonomiky.EU bude takto platit i americké dluhy a další válečnické výpravy a provokace směr Rusko ve jménu NATO, do kterých byla Evropa uSSA vtažena.Migrační krize je pouze důsledek amerického válečného řádění na Blízkém východě a severu Afriky s pomocí evropských užitečných idiotů Itálie-Francie, Turecka a dalších.Zaoceánští kámoši urychlili kolonizaci Evropy nahnědlými primitivy ze středověku.Německá jalovice jde požadavkům uSSa přímo na ruku a nyní kočíruje ve jménu IV. říše celou EU.

   Vymazat
  3. Ve VB probíhá mediální masáž mozků-ovčanů o "prospěšnosti zvrácené ideologie" EU pod kuratelou USA.Pokud si VB odsouhlasí setrvat v bruselsko-americkém obojku, tak se poté musí otevřít také "Kalamanč" všem samopalníkům z kalašnikovského lágru v Calais, aby v pohodě prošli nebo hromadně v kamionech, projeli do zaslíbeného ráje vysokých dávek a bezpracného povalování a samozřejmě v duchu islámské kolonizace primitivní zběře na kolonizaci, šíření té správné víry, kdy není na světě jiného boha než Ludvi Oláha.

   Vymazat
  4. Naprostý souhlas. I kdyby volby vyhráli odpůrci, volby se jednoduše zruší pod nějakou záminkou, pak se budou opakovat a vyhrají těsnou většinou "evropani". Šaškárna, nic víc nic míň.

   Vymazat