Reklama

.

.

pondělí 11. dubna 2016

Platit všechno s úsměvem?

11. 4. 2016
Dne 7.4.2016 byl v Blansku založen spolek Maloodběratelé elektrické energie z.s. s celorepublikovou působností. Zakladatelé chtějí obnovit platbu domácností za elektrickou energii podle skutečných nákladů a proto potřebují podporu veřejnosti alespoň členstvím v nově založeném spolku.Nechtějí nikoho nutit ani přemlouvat a tak nabízí možnost volby dle přílohy: VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ --- MÁTE MOŽNOST SI VYBRAT

1/ Zůstat nadále pasivní a pohodlní. Platit za všechno s úsměvem, i když je to takový nesmysl jako jistič u elektřiny.
2/ Nechat si v jednadvacátém století odpojit garáž nebo chatku od elektřiny, jen proto, že někdo využívá naší nečinnosti a vymýšlí jak i příspěvek na obnovitelné zdroje platit dle jističe.
3/ Podpořit svým členstvím v moderním spolku Maloodběratelé elektrické energie z.s. několik aktivních zakladatelů výše uvedeného spolku, kteří se rozhodli mimo jiné, „Hájit spravedlivý a nediskriminační přístup ke všem maloodběratelům na základě skutečných nákladů“. Spolek nevyžaduje žádné členské příspěvky a většina komunikace bude probíhat přes internet. Je možné se přihlásit na adrese smaee2016@gmail.com a je nutné uvést:
a/ jméno a příjmení včetně titulů
b/ adresa bydliště včetně směrovacího čísla
c/ datum narození
d/ e-mailovou adresu Na vyžádání Vám pošleme stanovy spolku.

Ing. Václav Marek

5 komentářů :

 1. BISka a spousta dalších fízlů už prověřuje možné vazby Ing. Marka na Putina, Irán a KLDR. Demokracii si rozvracet mafiáni z vlády nedají. Určitě se přihlásím za člena.

  OdpovědětVymazat
 2. V každé slušné společnost je chata jen druhá nemovitost za kterou se musí platit,proč mám doplácet na lidi co si za komančů nakradli na rekreační zařízení(dnes majitelé děti a vńoučata)to samé platí pro ,,garáže"kde není jedna žárovka,ale jou to špičkově vybavené dílny,leckdy sloužící k nezdaněnému výdělku.Proč kňourají vždy ty co mají majetek-nemovitosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ach jo, kdyby jste si přečetl článek tak nenapíšete takovou kravinu

   Vymazat
 3. VÁŽENÍ SPOLUOBČANÉ,
  nemáte možnost si vybrat!

  jediné, co můžete v současné situaci v této Bohem zapomenuté zemi je, že vezměte do ruky hole, postavte se do čtyřstupu, a vydejte se do Sněmovní ulice. A tam tak dlouho řežte hlava nehlava, tu pakáž, co se snaží jen o to, aby si naplnila koryta a Český národ uvrhla do čtvrt století trvající bídy a utrpení. Gauneři napříč politickým spektrem si přihazují tu tři, tu pět tisíc měsíčně, aby nezchudli, když vám zvednou daně a vám přidají tak leda ČTYŘICET KORUN. Kudrnatá pakáž rozlezlá do všech partají, na všechna ministerstva, do všech správních rad si plní kapsy i stranické pokladny a je jim úplně jedno, že MILION ČECHŮ HLADOVÍ, ŽE V ČECHÁCH ŽIJE T Ř I S T A T I S Í C PODVYŽIVENÝCH DĚTÍ, ŽE STO TISÍC ČECHŮ ŽIJE POD MOSTEM, ŽE SOUDCI OKRÁDAJÍ OBČANY a POLICIE a STÁTNÍ ZÁSTUPCI JIM V TOM SEKUNDUJÍ!!!
  NADNÁRODNÍ MONOPOLY UPLÁCÍ VŠECHNY od vlády, přes parlament, partaje až po správní radu ČEZU!!!

  Ani komunisté nejsou věrni své přísaze, své ideologii, že když nehájí zájmy nejbědnějších, budou hájit zájmy většiny, zájmy nás ČECHŮ. A nikoliv zájmy Romana, Rittiga, Hávy, Dalíka Kalouska nebo Klause!
  Zločinné spolčení, mafie, jenž vás odírá dennodenně až na kost vám neustále lže.

  K ceně energií:

  1. Temelín měl být postaven za 32 miliard do roku 1992!
  Klausová jako členka správní rady se podílela na tunelu, který zmnohonásobil cenu aby si ti parchanti nakradli na neuvěřitelných 130 miliard a kdo ví, jestli ta cena nebyla ještě vyšší!
  2. Cena prodávané el. energie do SRN byla dlouhodobě stanovena ČEZEM na 0,90 Kč za kw/h! A to včetně zisku!!!
  Vám ta sebranka účtuje čtvrt století šestinásobek!!!
  3. Pouhým pohledem na vývoj ceny el. energie na burze za poslední tři roky zjistíte, že klesla na méně než 40% původní ceny!!!! viz

  http://www.kurzy.cz/komodity/ropa-brent-graf-vyvoje-ceny/nr_index.asp?A=5&idk=38&od=11.4.2013&curr=USD&default_curr=USD&unit=&lg=1

  NEČEKEJTE NA NIC JEDINÉ ŘEŠENÍ JE VZÍT HOLE A VYPRÁSKAT TU PAKÁŽ Z ČECH! I S JEJICH RODINAMA!!!
  ABY SE NEMOHLI VRÁTIT.
  A KAŽDÉHO KDO SE O TO POKUSÍ OKAMŽITĚ NA PRVNÍ LUCERNU.
  JEDNEJTE RYCHLE, NEŽ VÁS ZOTROČÍ ÚPLNĚ!

  MY NEŽIJEME V Č E Z K U !!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cože?? Lidi, kteří si dobrovolně tuto pakáž pravidelně volili a ještě na to byli hrdí: já jsem volič ODS, já volím jedině ODS a nikdy jinak, tak ti že by vyšli do ulic?? Tomu nevěřím... Ti jsou schopni akorát, po tom co to tady doprasili, nadávat jak je všechno nahovno!

   Vymazat