Reklama

.

.

neděle 17. dubna 2016

Postelový skandál ruské antiputinovské opozice, v pozadí opět USA – aneb jak končí proamerické loutky. VIDEO!


- Pozorovatelka - 
17.4.2016  AENews


Michail Kasjanov  je ruský politik, který v letech 2000–2004, v době prezidentství V. Putina byl premiérem. Kasjanovova vláda zavedla řadu ekonomických reforem, reorganizovala národní energetickou či železniční infrastrukturu, podařilo se jí snížit inflaci a zvýšit HDP, v roce 2004 jej však prezident Putin s celým kabinetem odvolal.
Dovětek je zajímavější než vlastní článek

Hned nato Kasjanov Putina kritizoval za nedostatek demokracie v Rusku. Byl také souzen kvůli nařčení, že jako premiér zařídil levný prodej dvou luxusních sídel u Moskvy spřáteleným firmám. Soud firmám obě vily odebral a Kasjanov označil verdikt za politicky motivovaný. Později se Kasjanov stal jedním z lídrů koalice Jiné Rusko. Ve volbách v roce 2008 usiloval o zisk prezidentské funkce, ústřední volební komise jej však odmítla zaregistrovat jako kandidáta a zdůvodnila to tvrzením, že příliš vysoké procento z dvou milionů podpisů nutných k registraci bylo neplatných. Kasjanov poté ruské občany vybídl k bojkotu voleb a uvedl, že Rusko se definitivně vydalo na cestu „zlodějského totalitarismu s neodvolatelnými a nelegitimními vládci“.

Na podzim 2008 byl v Praze hostem konference Forum 2000 a byl blízkým přítelem opozičního lídra Borise Němcova, zastřeleného v únoru 2015 (zdroj).

-

V současnosti je Kasjanov členem ruské opoziční strany PARNAS, která je platformou širší volební koalice a která řeší kandidátku pro nastávající ruské volby. A kolem strany Parnas se nyní rozhořel skandál poté, co na veřejnost unikl video záznam intimních scén Kasjanova s jeho spolupracovnicí a asistentkou Natalií Pelevinovou (39 let).


Celý půlhodinový dokument, odvysílaný ruskou televizí :


Kasjanov je jako politik zdiskreditovaný, protože je ženatý a má dvě děti a aférou je z příštích voleb odstaven, což se velmi hodilo dalšímu z lídrů strany Parnas, Ilju Jašinovi. To však není celé, co video odhalilo.

V posteli se především řešilo, jak odstavit konkurenční opozici – v tomto případě nejen Ilju Jašina, ale především člověka, který je považován za největšího opozičního vůdce v Rusku, A. Navalného.

Podle materiálu, který NTV vybrala a uveřejnila, v dokumentu Kasjanov a Pelevinová zvažují zbavit se svého současného spojence, opozičního bloggera a právníka Alexeje Navalného. Právě proti němu Kasjanov chce podle záznamů vytvořit „frontu“ a Navalného vliv ve straně umenšit. Pelevinová přitom nazvala Navalného slovy „nacistický hajzl“ a Ilju Jašina opakovaně jako „hovno“. Kasjanov milence slibuje, že se bude snažit ji prosadit do horních míst kandidátky strany do Dumy tak, aby se mohla stát poslankyní Dumy a dostávat výplatu.

V rozhovorech se také mluví o dalších věcech. Kasjanov se s Pelevinovou radí o tom, jak získat peníze od „Chodora“ neboli od miliardáře Michaila Chodorkovského. Pelevinová rovněž Kasjanovi sděluje, že v případě neúspěchu v Rusku by mohla odejít do USA a najít si místo dokonce přímo jako poradce Hillary Clintonové. Na tato slova Michail Kasjanov reaguje: „To mimochodem není špatné… Tam dobře platí.“ Jako další plán zmiňuje naopak Kasjanov, že v budoucnu, pokud se jim nepodaří dostat se do Dumy, by se z ní mohla stát na Západě hlavní reprezentantka ruské opozice v zahraničí.

Hovory o penězích a politice nebyly v intimní diskusi mezi oběma žádnou výjimkou. Kasjanov, majitel celé řady nemovitostí a velkého rodinného sídla, vysvětlil Pelevinové, jak to chodilo v 90. letech, kdy působil ve vysoké politice. Na otázku, zda ruští oligarchové mají „čestně získané peníze“, Kasjanov říká: „Mají peníze, které získali jako výsledek transformace ruské ekonomiky. Myslím si, že to byly čestné peníze.“ Pelevinová se dále ptá: „Takže ukradeno nic nebylo, ano?“ A bývalý ruský ministr financí a premiér odpovídá: „Ukradeno? Ne, nic nebylo ukradeno! Co je to ukradeno? … Koupilo se za pět kopějek… A prodalo se za pět rublů. To není kradení. Jestli je, tak jsem sám zloděj.“ Prý byly tehdy v Rusku dvě kategorie lidí jako Chodorkovskyj, Friedman, kteří „všechno urvali“ a stali se masovými miliardáři. A potom lidé, kteří se stali milionáři tak, že prý poctivě rozprodali státní majetky ve stylu: koupíš za pět kopějek a prodáš za pět rublů. Mezi takové „poctivce“ zařadil Kasjanov sebe.


Kdo je Natalia Pelevinová – nitky vedou do USA

Jak televize NTV v pořadu tvrdí, je Pelevinová občankou Velké Británie, kam její rodina za SSSR emigrovala, a má mít kontakty v zahraničí. V USA měla spolupracovat s místními politiky zainteresovanými v protiruských sankcích a v takzvaném spisku Magnitského. Dokument také tvrdí, že Pelevinová a opoziční akce, které organizovala, jsou placeny ze západních zdrojů, mimochodem přes republikánského senátora Johna McCaina, známého svými negativními postoji k současnému Rusku, či Billa Browderema z Hermitage Capital Management fondu, který je v konfliktu s Putinovou vládou. Určité svoje kontakty na Washington ostatně Pelevinová v tajném záznamu potvrdila včetně nejasné zmínky o americké CIA.

Natalia Pelevinová, Putin´s shadows v Oslo, květen, 2012:
Uniklý video záznam tak odhaluje mnohem více, než je diskreditace a tím odstavení jednoho nepohodlného lídra před nastávajícími volbami. Jako nejpodstatnější se jeví právě postava Pelevinové a její (pokud je to pravda) pero. Z toho by totiž plynulo nejen to, že ten, který plánoval odstavit své aniputinovské kolegy (Jašina, Navalného), nakonec na odhalení doplatil nejvíce. A že to byla ta nejpodstatnější úloha Peleninové. Co z toho plyne, těžko říct, spekulativně by se ale dalo usuzovat, že antiputinovci dostali přes prsty a to ze směru, ze kterého by to nečekali – z amerického (přesněji z toho nadnárodního amerického – GP).

Jak jinak si totiž vysvětlit, že člověk, který se účastnil Havlova „Forum 2000“, který byl v přízni G.Bushe, který jako anituputinovec byl dokonce byl sponzorem Navalného, je najednou tím, který skandálem nejvíce utrpěl.

Michail Kasjanov a Vávlav Havel v roce 2001
Michail Kasjanav a G. Bush
Ruská opozice – Alexej Navalnyj a Michail Kasjanov (nyní „pornohvězda“)
Co však skandální video odhaluje zcela jistě je, že 1) odpůrci prezidenta Putina se ve svém zoufalství likvidují navzájem a 2) že odpůrci prezidenta Putina jsou loutkami Spojených států (ostatně, jako vlády ve většině zemí, v evropských obzvláště) a že jakmile neplní, co se od nich očekává, jsou házeny přes palubu (Ukrajina by mohla vyprávět!)
S použitím zdroje: zde
Další zdroje : zde, zde, zde


Dovětek

Narazila jsem včera na článek „Získali jsme tajnou analytickou zprávu o Andreji Babišovi z prostředí tajné služby“ a nemám na něj názor, protože jak je u článku uvedeno, „nemůže uvést zdroj“. Přesto jsem jej letecky pročetla a zaujala mě především jeho závěrečná část, jejíž obsah sedí na současné dění kolem Putina a ruských oligarchů, ale také kolem Ázerbájdžánu, jako poklička na hrnec. Část cituji bez ohledu na to, že primárně je o Andreji Babišovi a s vědomím, že text není patřičně odzdrojován, a proto jej vkládám pouze k úvaze. Zde je zmiňovaná část:
Z vývoje v Ruské federaci po odchodu Borise Jelcina a nástupu Vladimira Putina do prezidentské funkce, a zejména z vývoje v posledních měsících lze dovozovat, že došlo z iniciativy Putina k výměně (čistce) na vrcholných mocenských postech ruských speciálních služeb a v policejních strukturách a že bývalé řídící orgány Andreje Babiše v Rusku byly odstaveny od zpravodajských možností. Tomu odpovídá i kádrová výměna na zpravodajských postech, legalizovaných na ruských ambasádách v zahraničí. Dalším efektem tohoto vývoje je ohrožení mocenských pozic a finančních zdrojů rusko-izraelského organizovaného zločinu, jehož špičky již vystupují jako ctihodní podnikatelé (stejně Jako Babiš v posledních fázích své podnikatelské dráhy). Proti těmto skupinám zahájila ruská prokuratura trestní stíhání, někteří jejich představitelé jsou ve vazbě a jiní stíháni jako uprchlí do zahraničí. Klasickým případem je změněný pohled na Falkon Capital, za kterým stojí RAO JES Anatolije Čubajse. Firmu původně ruská vláda doporučila pro deblokaci ruského dluhu vůči ČR i SR (Jozef Čimbora z Falkonu je bývalým dlouholetým kolegou Babiše z PETRIMEXU). Poslední informace z října 2003 je taková, že ruská strana nebude s Falkonem nadále spolupracovat, což sdělila české vládě v souvislosti s deblokací zbytku ruského dluhu vůči ČR.

Jako hlavní důvod Putinova úsilí likvidovat „oligarchy“ se vedle boje o moc (v rozporu s původní dohodou o „dělbě moci“ po Putinově nástupu do prezidentské funkce začali „oligarchové“ podporovat opoziční politické strany a angažovat se osobně v blížící se volební kampani na funkci prezidenta RF) i snaha vrátit do Ruska astronomické finanční prostředky, které odplynuly jejich přičiněním během 90. let do zahraničí. Finanční prostředky potřebuje Putinova skupina na financování zbídačelé ruské infrastruktury a zejména na pozdvihnutí vojensko-průmyslového komplexu, s čímž stojí a padá Putinova pozice – pro úspěch svého počínání musí mít totiž bývalý důstojník KGB Putin na své straně i ruskou vojenskou rozvědku (GRU). Nelze odhlédnout ani od jisté popularity tvrdého postupu proti těm, kdož jsou obecně považováni za zloděje, v předvolebním období. Putin také podporoval současného amerického prezidenta G. W. Bushe při jeho prezidentské kampani proti Al Gorovi, který je společně s Clintonem stykovou osobou rusko-izraelského organizovaného zločinu (jak mj. vyplývá i z dostupných informací FBI) a je významným Bushovým spojencem v boji proti mezinárodnímu terorismu.

Ze zpravodajských informací vyplývá, že roztržka Putina s „oligarchy“ nabývá již takových dimenzí, že Putinovi protivníci usilují o jeho fyzickou likvidaci a k tomuto cíli již vyčlenili obrovské finanční prostředky a aktivizovali teroristické skupiny, mj. i v oblastech Čečenska‚ Gruzie a Severního Irska. Jedním z nástupních prostorů těchto teroristů je i ČR vzhledem k mizivé aktivitě KR služeb a policie. Podle analýz jednoho speciálního policejního útvaru využívají tito protivníci Putina čečenského separatismu k boji proti moskevské vládě a jejich snahou je dosáhnout mezinárodního uznání samostatné Čečenské republiky Ičkerie, odkud by mohli lépe operovat v celosvětovém měřítku (podobně jako z Podněsterské republiky, která je největším exportérem „no name“ zbraní do celého světa). K tomu jsou rozhodnuti páchat teroristické útoky na civilní obyvatelstvo i ve vlastní zemi. Podle vývoje v posledních měsících je však Putinova skupina na vzestupu, zatímco jeho protivníci jsou v defenzívě. K tomu je relevantní sledovat v českých médiích, komu a z jakého důvodu vadí snaha Putinovy administrativy o prosazení práva.

Dle posledních získaných poznatků a po vyhodnocení informací v rámci součinnosti s tzv. spřátelenými zpravodajskými službami bylo potvrzeno, že v měsíci březnu roku 2004 došlo v Bratislavě k jednání Andreje Babiše s emisarem bývalého prezidenta Ázerbajdžánu Heydara Aliyeva, osobou tatarské národnosti Šuchradem Satarovem. Tato osoba v pověření Aliyeva jednala s Babišem o privatizaci české společnosti UNIPETROL, a.s., především o možnosti získání jedné z jejích dominantních součástí, podniku PARAMO v Pardubicích.

Heydar Aliyev je majoritním vlastníkem společnosti TATNĚFT. Tato společnost produkuje tzv. lehkou ropu, pro jejíž rafinaci je plnohodnotně podnik PARAMO uzpůsoben jako jeden z mála v Evropě. Dle některých poznatků západních zpravodajských služeb je Heydar Aliyev úzce propojen na osoby ze Saúdské Arábie cestou jedné ze svých společností se sídlem v Rijádu. Mezi těmito osobami se vyskytují i ty, které jsou v podezření z financování teroristických seskupení, bojujících proti tzv. „západní civilizaci“.

Šuchrad Satarov nabídl v rámci jednání s Andrejem Babišem nejen investiční krytí privatizace společnosti UNIPETROL, ale navíc i provizi ve výši 1 mil. euro za možnost audience u předsedy vlády ČR Vladimíra Špidly. Babiš realizaci audience u českého premiéra Satarovovi přislíbil a následně během několika týdnů výše uvedenou finanční částku od Satarova převzal. Deklaroval to jako nutné výdaje pro korupci nejvyšších představitelů vlády ČR pro získání podniku PARAMO do majetku společnosti TATNĚFT.

S postupem času však k žádné sjednané schůzce představitelů společnosti TATNĚFT u premiéra ČR nedošlo a dle posledních poznatků z počátku měsíce května 2004 přicestovala pod krytím do České republiky skupina zpravodajských důstojníků bývalého prezidenta Ázerbajdžánu Heydara Aliyeva s úkolem vyhodnotit situaci a připravit řešení vzniklé situace. Jejich hlavním koordinátorem je Šuchrad Satarov. Tato skupina je vycvičena a vybavena pro realizaci tzv. „zvláštních aktivních opatření“ (původem odborný výraz ruské KGB), mezi něž se zařazuje i realizace fyzické likvidace určených osob.

Konec citace z článku.

42 komentářů :

 1. Západní mocnosti se rozčilují, že Rusko vtrhlo do Sýrie a pomáhá Bašáru Asadovi. To slyším v ČT
  neustále. Ale ani jednou ČT nepoložila otázku (natož pak odpověď) zcela zásadní: „Kdo je v Sýrii
  legitimně na pozvání legitimně zvoleného prezidenta a legitimní vlády a kdo je tam ilegálně?“ Proč?
  Protože nemůže, nepomohlo by jí totiž ani kličkování v nejtemnějších hlubinách demagogie, aby
  zakryla, že Rusové tam jsou naprosto legálně a hájí mezinárodní právo, zatímco US žoldáci, kteří
  tam léta cvičili a zásobovali tu nejhorší sběř z islámského světa, vnikli na území cizího státu
  naprosto v rozporu s mezinárodním právem, aby vyvolali převrat a vyvraždili místní (zčásti
  křesťanské) obyvatelstvo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou tam asi tak legálně jako by byly USA legálně na Ukrajině kdyby je pozvala ukrajinská demokraticky zvolená vláda a demokraticky zvolený prezident a nakopali teroristy na výchdě Ukrajiny do prdele a vykopali Rusáky z Krymu. K čemuž se ostatně USA zavázaly SPOLU S RUSÁKY v Budapešťském memorandu.

   Vymazat
  2. 22:38-ty blbečku,USA nejsou legálně ani na území Severní Ameriky a natož někde mimo ni....

   Vymazat
  3. Pokud by nedal příkaz 2x zastavit postup povstalců tak Ti by dnes byli v Užhorodě. Kdo ratifikoval budapešťskou smlouvu ve světě? Nikdo? A navíc ji ukrajina porušila?

   Vymazat
  4. Vykopali Rusáky z ruského Krymu, nebo jak to myslíš, Einsteine?

   Vymazat
  5. 22:38
   Pepku, už ti zase haraší na majáku? Vem si prášek a nevotravuj tady, retardovaný chcípáku.

   Vymazat
 2. mimochodem - operovat takovým divným slovem "pozvání legitimní vlády" = to je docela mimo mísu. máme svcé zkušenosti - okupovali nás let Rusáci jedni, a prý přijeli na "pozvání" ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. doplnuji: 20 let nás okupovali

   Vymazat
  2. A jak jsi tu okupaci pocítil, jaké máš své zkušenosti? Nebo jenom kvákáš jak nemocná žába? Okupaci si představuji poněkud jinak. Měli tu dislokované jednotky. Okupaci vzorově předvedli Němci ve II. světové, to člověk nevěděl dne ani hodiny.

   Vymazat
  3. 8:47 Pár mrtvých tady rusové maji na svědomí.Řekneš to do očí rodinám pozůstalím.Sotva,to bys mohl být dislokovanej na jipce,pitomče

   Vymazat
  4. 8:47 kromě toho, že tady postříleli nějaké lidi, tak nás zablokovali na dalších 20 let = říká se tomu normalizace. Z mé rodiny emigrovala v přímém důsledku okupace rodina bratra mé maminky a kvůli tomu jsme nedostali doporučení na vysokou školu. Tu jsem si potom dodělal později, po revoluci 1989. Stačí ? A zeptej se sousedů, jak to prožívali - pokud máš pochybnosti o okupaci Ruskou armádou po roce 1968.

   Vymazat
  5. Určitě myslíš okupaci Sovětskou armádou...No k mrtvým chovám úctu, ale v dané situaci to byla blbost a ne hrdinství. Házeli po Sovětech, co měli po ruce. Ti mladí vojáci byli vystrašení, nechápali,žili v tom, že nám jedou pomoci, ty pitomá jipko. Neschvaluji to, sousedů se ptát nemusím, jelikož jsem to prožil. No a na tu vysokou mě taky nepustili a nehoním tady machra.

   Vymazat
  6. 8:58
   Jo a ještě - dle pravopisu pochybuji o tvém vysokoškolském vzdělání. Leda že by Plzeň?

   Vymazat
  7. Někdo si tu plete Sovětský svaz s Ruskou federací. To jsou dvě zcela odlišné země, rozlohou, kvalitou, ideologií, atd. atd. Kdo to všechno šoupne pod pojem "Rusáci" prokazuje jen svou ignoranci a duševní tupost.

   Vymazat
  8. Oni ten rozdíl znají, ale nehodí se jim to do krámu, tak kvákají a kvákají jen o Rusech.

   Vymazat
  9. 11:46 ale nejsou to odlišné věci, Putin sám se o tom vyjádřil jasně. A navíc Ruská federace převzala všechny plusy i mínusy bývalého SSSR, i s rizikem a výhodou. A navíc, rozkazy byly z Kremlu - a ten je kde ?
   Ostatní armády Varš.smlouvy za krátký čas po 21.8. odešly, Rusové zůstali.

   Vymazat
  10. 8:30, 22:38

   Pepku, uklidni se... Měl by sis vyzkoušet, jak vypadá taková okupace americku, ty imbecile.

   Vymazat
  11. 11:46 Jseš zaslepenej popírač historie.Tak Moskva už není v Moskvě,ale kremelský groše bereš,co? Přijde doba a tvého chlebodárce Vladimíra mocní oligarchové pošlou na smetiště dějin.Rus zůstane vždy Rusem a tupec tupcem

   Vymazat
  12. 9:45 Jako pamětník můžu potvrdit, že máte naprostou pravdu. U oblíbených záběrů mrtvých u rozhlasu a hořícího domu na Vinohradské nikdy nezmíní, že to byl následek hlouposti, zapálení auta s municí. Stejně tak se u záběrů hořícího tanku na Václaváku nikdy nezmíní, že následná výstražná střelba sloužila pro rozehnání davu, aby bylo možné tento tank uhasit. Ti, co ho zapálili zřejmě nedomysleli, k jakému masakru mohlo dojít, kdyby vybuchnul. A proč nestříleli do davu, ale proti Muzeu, které bylo evidentně prázdné? Proč nestříleli proti jiným budovám nebo do vzduchu? Každý voják vám potvdí, že v takové situaci to byla maximální ohleduplnost. A "okupace" znamenala, že si přivlastnili banky, továrny, lesy a pole? Že nám prodávali naší vodu? Že z naší země vyváděli peníze, které nam obratem za úrok půjčovali? To všechno se stalo, ale až po našem "osvobození od okupace".

   Vymazat
  13. Žasnu,že po více jak 45letech se události z roku 1968 v ruské TV prezentují jako bratrská pomoc Československu proti fašistickým hordám.Žasnu,že se v ČR najdou lidé,kteří dokážou převracet fakta roku 68 a dokážou lhát i sobě.Popírači holokaustu dělají to samé.Lid ČSSR rudou armádu miloval,ale jen do 68roku.Základní vojenskou službu jsem absolvoval a vím,že střelba,,pro rozehnání davu,,je normální střelba do davu,vím co dokáže odražený projektil.Občané ČSSR vojáky SSSR a spol do své vlasti nezvala a je to hanba tehdejších zrádců ve vládě a KSČ

   Vymazat
  14. 17:17 Ty blbečku zatni tipec.

   Vymazat
  15. Jako pamětník musím souhlasit s pane 9:00. Byl jsem osobně u rozhlasu, na Václaváku, na Příkopech. Sověti většinou stříleli do vzduchu. Ale je pravda, že mého kamaráda střelil do pusy u rozhlasu cíleně jeden sovětský hajzl v hodnosti vojína s šikmýma očima (Uzbek, Kazach?). Střelil po kameramanovi, který stál vedle a natáčel a chytil to Rudolf. Byla to okupace, ale neměla tak tragické následky jako ta dnešní. Byla tragická jinak. Ale to je na dlouhé povídání. Tak se nehádejte, a hlavně zahoďte ideologické brýle. Těmi se svět na svět špatně kouká.

   Vymazat
  16. 18:26 seš přesně ten případ rudejch dervišů

   Vymazat
  17. 17:17 Zřejmě jste ten kritizovaný pořad neviděl. Nebo jste přehlédl, že to bylo promítnutí materíálu, natočeného v roce 68 s tehdejším pohledem na věc. Je to stejně hloupé, jako kdyby jste dokumenty z nacistického Němacka považoval za jeho současný postoj. Že to takto prezentovala naše "objektivní" ČT ještě neznamená, že to tak bylo. Převracení faktů o roce 68 se dopouštíte vy, když tvdíte, že tehdejší invaze proběhla na popud vlády a vedení KSČ. Ve skutečnosti byla namířena právš PROTI nim.

   Vymazat
  18. O objektivnosti dnešní ruské TV mám stejné pochybnosti jako,když ten dokument objektivně natočila tehdejší ruská TV.Ano Dudček,Smrkovský aj. v protikladu stojí Husák,Bilak,Kolder,Jakeš,Indra,Lenárt,Kapek a jejich zvací dopisy.Signatáři zvacích dopisů byli čelní představilelé tehdejšího režimu

   Vymazat
  19. Ano, ale ti konzervativní komunističtí funkcionáři byli již neodvratně na odchodu z funkcí, což potvrdil legálně svolaný sjezd KSČ ve Vysočanech. Takže na komunisty jako gró to svádět nemůžete. To je politický primitivismus.

   Vymazat
  20. Který mimořádný 14. Vysočanský sjezd KSČ? Ten co se konal v září 1968 v ČKD a nebo ten v roce 1971 kde se odhlasoval Moskevský protokol.Na sjezdech KSČ hlasují jenom komunisti a komunisti byla tehdejší vládnoucí elita

   Vymazat
  21. Vysočanský sjezd, který jsem měl na mysli, zasedal v srpnu 1968 v prvních dnech okupace, tedy v srpnu. Při koncepci jedné strany šlo o demokratické rozhodování v rámci tohoto zúžení. Po čistkách v KSČ pak nebylo ani to. Ale aby zničili demokratizační proces v KSČ, museli z této strany vyházet 500 000 straníků a navíc je vyházet i z práce. To nebyli žádní totalitáři, bojovali za demokratizaci společnosti, odmítli okupaci, prohráli v konfrontaci s brutálním násilím cizí velmoci. Byli to lidi s rovnou páteří a dobrým charakterem, vlastenci. Neházejte je prosím do pytle se stalinisty nebo s těmi dnešními servilními kolaboranty s EU, USA a NATO!!!

   Vymazat
  22. Špatně se chápe kdo je ten zlej nebo dobrej.Znám pouze dvě strany,kde čistky ve vlastních řadách zničili mnoho životů.NSDAP a pak KOMUNISTI.Ty první nebudu komentovat.Oportunisté a renegáti z řad straníků byli nemilosrdně likidováni(Trockij,Zinojev,Kameněv,Bucharin,Slánský,Clementis,Šváb,Šling,Frejka plus miliony dalších a pak přišel rok 1968 tkzv,Pražské jaro a znova je tu podobný scénář,samozřejmě,že režie made in Moskva.Jen se divim,proč je v ČR tolik zastánců zvrácené ideologie leninské paralýzy v podání soudruhů KSČM

   Vymazat
 3. jasný rukopis tajných služeb - a podle souvislostí je jasné, které to narafičily.
  trochu je mi těch Rusů i líto ... jsou tam poměry asi jako před 40 lety u nás.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ó pán je profík :o)Rusové, myslím, na tvé líto prdí. Oni si tam pořádek udělají, nech je žít, rukopise.

   Vymazat
  2. Chytili zmrda a zmdrku při mrdání a ubohých vypočítavých řečech. Konec politické kariéry, a to i kdyby jej platili SSmani sebe víc. Šmytec!

   Vymazat
  3. JJ, vyšukal si politický a osobní bankrot:o)))

   Vymazat
  4. 8:39
   Jaký rukopis? To jako že nepřiráželi,ale že s nimi proti jejich vůli hýbali rozvědčíci?
   Kdyby se nekurvil, tak by si ten život nezkurvil:o))

   Vymazat
  5. 12:19 - přečti si ty chytráku něco o STB, přesně stejné metody. A když už nic nenašli, tak si prostě vymysleli - ani se to nedalo poznat. Třeba i toto je vymyšlená manipulace.
   To je na tom Putin tak špatně, že musí používat proti svým oponentům takovéto metody ?
   I když - pořád lepší, než střela zezadu ... i to už se tam několikrát stalo .

   Vymazat
  6. 12:24
   Pepku, ty jsi fakt imbecil.

   Vymazat
  7. 12:24 No ty do toho vidíš. Určitě myslíš kompromateriál, ale nemohl sis vzpomenout:o) Člověče, nečti tolik nebo ti kavárníci totálně doblbnou hlavu. Pak tady papouškuješ, abys jim udělal radost. Já v té době žil, takže o tom nemusím číst. V slavné Emérice nebo v Izraeli to chodí jak? Všechny rozvědky mají stejné praktiky, tak drž pec.A prosím tě ještě konkretizuj tu střelbu do týlu, nějak si nemohu vzpomenout.

   Vymazat
  8. 12:24 Moje syderické kyvadélko mi potvrdilo, že Putin je agent. Jen ještě nevím koho. Ty máš kyvadélko určitě lepší, když tak barvitě popisuješ praktiky tajných služeb. Nejspíš ho máš přímo od Cibulky.

   Vymazat
  9. 12:24: Paní oddávající se postelovým hrátkám má britské občanství a chlubí se kontakty na Clintonovou a americké tajné služby, navíc video nahrála sama a jelita jako vy za tím vidí Putina. Naučte se alespoň číst. Putin má doma tak vysokou popularitu mezi lidmi, že rozhodně nemá zapotřebí se takovým způsobem zbavovat oponentů.

   Vymazat
 4. Je jasné, že všichni ti panáci nahoře, multimilionáři a politici ruku v ruce jsou zkorumpovaní zloději. Všechno jednou vyplave na povrch. Jenže mají ve svých rukách policii, justici, armádu a tak jsou dnes v podstatě nepostižitelní.

  OdpovědětVymazat
 5. No a k tomu dovětku ...?
  ..no jestli ho dal Načalnik ,,do trestu", jak se u nás říká, žé ;-))))
  tak to andrejkovi fakt n e z á v i d í m ! !

  OdpovědětVymazat
 6. 16:16 hmm kyvadélko.Našetřené určitě nemá v některé z poboček Sběrbank,že?Jako všichni ti,kteří hrozí plánem USA odstranit ruskou vlàdu,tak i on vyvezl majetek na Západ tj.USA.Nesmysl??No nakaždém šprochu,je pravdy trochu.Říkají světový politik,pragmatik a někteří dodàvají,ano ten je ochoten prodat Rusko kdykoliv,přijde li mu to vhod,prostě paragmatik.Nakonec i článku pozorovatelky je o jeho jménu zmínka v souvislostí s G.W.Bushem,že?Ale to vše bude už psal Guardien/UK/kamaráda I.Sečina,jediná altrativa je Západ,ne islámské stàty nebo Čína.Kyvadélko vàm ukazuje dobře.:-)

  OdpovědětVymazat