Reklama

.

.

pondělí 18. dubna 2016

Před drahnými léty se něco takového nazývalo „sbiraniko“….

Miroslav Macek
18.4. 2016   Rukojmí
ČSSD advokátovi Zdeňku Altnerovi navzdory pravomocnému rozsudku nepošle 337 miliónů korun a vyčká dovolání u Nejvyššího soudu (NS). Uvedl to v neděli v pořadu Partie na TV Prima premiér a předseda soc. dem. Bohuslav Sobotka s tím, že vyplacení částky by stranu ekonomicky podlomilo.
Je tohle vůbec možné??? Jsem velmi zvědav, co se bude dít. V podstatě se tedy každý může vykašlat na pravomocný rozsudek s tím, že by ho to ekonomicky či jinak podlomilo? Také daně odmítneme platit, protože nás to ekonomicky podlamuje…
Zcela neuvěřitelné!


Skupina šestnácti iráckých křesťanů, kteří odešli z Brna a mířili do Německa, skončila v Ústí nad Labem. Několik kilometrů od hranic s Německem je zadrželi policisté a poučili, že s doklady, které mají, tam nesmějí. Pak je odvezli do jednoho z ústeckých hotelů.
Dodávám: Předpokládám, že odvoz byl „zadarmo“, tedy placen z našich daní. Nemělo by veškerou tu šaškárnu kolem těch křesťanských uprchlíků platit to občanské sdružení, které ji způsobilo?

"Med se u nás prodává cca 160 Kč za 1 kg s průměrným ziskem cca 50 Kč. Pokud by jedna registrační pokladna s připojením stála např. 6000 Kč, tak to vychází na 120 sklenic medů. Jedno včelstvo přinese 25 kg. Jedná se tedy o med z cca 5 včelstvech. V jednom včelstvu se vystřídá za léto asi 250 tis. včel. S nadsázkou by se dalo říci, že 1,25 miliónu včel bude dělat na jednu registrační pokladnu s příslušenstvím," říká včelař Vladimír Saifr.
Dodávám:
Když si ty včely neumějí zažádat o dotace kupříkladu na školící středisko Včelí úl, tak holt musejí makat…

Merkelová: Německá vláda souhlasí se stíháním satirika Böhmermanna, který zesměšňoval v televizi ZDF tureckého prezidenta.
Ať se snažím jak se snažím, napadají mne jen komentáře zesměšňující německou vládu. Ale jeden jiný nakonec přece: Kdyby byl Böhmermann ženská, mohl by si teď strčit do vaginy zmrazené kuře a celá světová pokroková veřejnost by se za něj postavila jako v případě stíhaných Pussy Riot…


Za hnutí ANO bude v Praze 6 v podzimních volbách kandidovat do Senátu tanečník Vlastimil Harapes, Řekla to mluvčí strany Lucie Kubovičová. Strana ve čtvrtek rovněž potvrdila nominaci ředitele hvězdárny a planetária Jiřího Duška v Brně nebo žokeje Josefa Váni v Karlových Varech.
Dodávám:Před drahnými léty se něco takového nazývalo „sbiraniko“….

Logický Tomáš Haas:
V poslední době slyším od našich eurofilů, naposledy ministra Hermana, ministra Zaorálka a premiéra Sobotky, že nemůže být řeči o nějakém nátlaku, nebo snad povinné poslušnosti Evropské unii, protože Unie jsme přeci my, jsme jedním z jejích členů.

A tak jen čekám, až to někdo dovede k dokonalosti a napíše, že není možno mluvit o nějaké invazi vojsk Varšavské smlouvy a následné okupaci. Vždyť Varšavská smlouva jsme podle této logiky vlastně byli my. Byli jsme jedním z jejích členů.

28 komentářů :

 1. Bože, bože, redaktore editore, proč sem dáváš takovou nenávistnou pitominu od politického zoombie Macka? Jestli nemáš rád socdem, prosím. Ale ničit jí Mackem, to je fakt dost mimo mísu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta pitomin se jmenuje satira a nevím co se Vám na tom nelíbí. Ještě existje jedna možnost - nenavštěvovat tyto stránky a ušetřit si své výlevy. Macka sice nemusím, ale není možné mu upírat smysl pro realitu.
   Sims.

   Vymazat
  2. Macek, Klaus a sousta příkladů ze zahraničí jsou důkazy, že zmoudří až když nadělají škody. Možná by ty škody mohli hradit mimo politiku, z nějakého nápravného střediska. Většina by škody nenahradila ani "doživotím".

   Vymazat
  3. Macka jsem nikdy nemusel. Jedno však je jisté, jeho "nevymáchaná huba" přesně vystihuje ubohosti současnosti.Tak břitký humor jsem dlouho nečetl, díky pane Macku.

   Vymazat
  4. To je snad hyenismus, ne? Jak mohl soud trvat tak dlouho, že jakási nedoplacená částka vyskočila na 300 mil Kč ?
   Jak mohlo naskákak penále, když to leželo u soudu?
   To by snad měl zaplatit ten soud, ne?

   Když z malého nedoplatku zdravotního pojištění přijdete v exekuci o barák, protože nejsou povinni vás upozornit, mi připadá nemravné, stejně, jako ta socanská kauza.
   Tyhle zákony museli vymyslet nějací mimozemšťané, kteří nenávidí lidi.
   PB

   Vymazat
 2. Macek jako převlékač kabátů... ?? Co dělá tady ?
  Jak to, že se nedrží své mateřské ptákostrany ?
  Pane Macku, nemějte obavy, už vás nikdo volit nebude.
  I vy jste byl u rozkladu tohoto státu.... a z národa jste měli akorát srandu. Tehdy by jste nevypustil ani jedinou větu z toho co teď píšete zde. Neobávejte se. My nezapomínáme.

  OdpovědětVymazat
 3. Dnes ale není 1. dubna, aby si editor dělal srandu.
  Macek je jedna z vyhasínajících kreatur politiky a státu. Ten kdyby napsal nevím co, tak se nad tím každý zasměje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Macka nepodceňovat, prosím. Ví leccos a neví, co si s tím počít. Lásky k penězům se stále ještě nevzdal a tak jen vypouští čmoud. K zaškození především modroptáckým má ale nabito...

   Vymazat
 4. Macek se chce zase zviditelnit, když mu to nejde u dnešní ptákostrany, která má plně obsazená koryta zombí jako je Němcova, Benda atd, tak se chytá větru
  a možností zde.

  OdpovědětVymazat
 5. soc. dem. se řadí k výše jmenovaným plus jiným tunelářům a zráddům voličů

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je samozřejmě pravda. Zrádci nemají právo být představiteli zrazovaného lidu.

   Vymazat
 6. Áaa zase jeden Macek co obrátil kormidlo. Až se skutečně ukazuje mínění národa,tak by toho chtěl nějak využít ? Pozdě Macku, pozdě ! Tady je názorná ukázka toho, že tito rádoby politici jsou fakt schopní všeho.

  OdpovědětVymazat
 7. Ještě tu chybí nějaký příspěvek Vondry, Němcové, Štětiny a dalších. Je jich hodně, ale každý ví.

  OdpovědětVymazat
 8. Ono to nenapsalo špatně. Ale M. klouže jen po povrchu. Něm. satirika vydává ke stíhání něm. vláda, neboť tak musí učinit dle zákona, který káže, že v případě, že je občan NSR obviněn cizím státem,musí být souhas vlády NSR. Satirika obvinila tur. prokuratura - nikdo z Německa! Aby jej mohla stíhat prokuratura německá, musí být povolení vlády. Něm. vláda prostě a snadno jako poslušný pes SVÉHO VLASTNÍHO OBČANA ZRADILA a předhodila jej muslimské prokuratuře. I slepí Němci musí již prohlédnout, že vládní systémové strany NECHRÁNÍ zájmy svých voličů. Srovnání s Pussy Riot je nesmysl. Tyhle děvčata urazily KŘESTANSKÝ symbol,kdy v úhlavním moskevském chrámu, božím stánku, zpívaly protistátní píseň. Něm. satirik si měl dělat srandu z nějakého křes. symbolu, třeba papeže - a v pohodě by mu to prošlo. Jen v Rusku by mu to neprošlo. Zato kdyby si dělal z Erdogana srandu v Rusku, tak by mu to prošlo. Svět je jaksi naruby. Co byl kdysi Západ, je dnes Východ. Čmoudi,netáhla,musulmani - to vše je v satiře přísné tabu. Do bílého se měl trefovat, a nic by se nědělo.

  OdpovědětVymazat
 9. Je suis Böhmermann ! Erdiáš a Makrela jsou teroristi!

  OdpovědětVymazat
 10. Já nevím, ale kopat do ČSSD za Altnerovy peníze mi nepřijde zrovna moc košér. Zejména zde u příznivců MZ v situaci, kdy jde tato věc zcela za Milošem Zemanem.

  Mimochodem kde jsou všichni ti Šalamouni bojující za nespravedlivě pronásledované?!?!?!
  Vždyť přece není křiklavějšího případu soudní nespravedlnosti než právě kauza Altner. Nebo najednou už soudy soudí podle práva a spravedlnosti?

  Lidi buďte proboha trochu soudní a měřte všem stejným metrem.

  Zdraví vás
  JiB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přirozeně jste trefil hřebíček na hlavičku. Šalamouni jsou pro vybranou spravedlnost, to nevíte? Od pradávna tito Šalamouni prosazují dvojí právo a hájí pouze to své elitářské.

   Vymazat
  2. Nějak jsem nepochopil Váš příspěvek. Altner uzavřel řádnou smlouvu o zastupování ve věci Lidového domu. Ve smlouvě bylo dohodnuto, že v případě neúspěchu nese veškeré náklady, spojené se soudním řízením Altner. Pro ČSSD v té době velmi výhodná smlouva. Že nebyla za 16 let schopna zaplatit dohodnutou smluvní odměnu ve výši 18 mil. Kč, to není problém Altnera. ČSSD se snažila podvodně vyhnout zaplacení Altnerovi (ostatně, co také čekat od JUDr. Sobotky, že?). Je to pouze problém ČSSD a jejího vedení včetně poradců. Zeman s tím nemá co dělat. Dodržovat smlouvy musí každý, nejenom občané. Nejhorší je, že tato pakáž bez právního vědomí řídí náš stát a naše finance. Ostatně, jak řekl svého času Paroubek, dluhy se platit nemusí.

   Vymazat
  3. Dane,
   předně Zeman zodpovídá za podpis smlouvy s úrokem sprodlení na úrovni LICHVY(standardní úročení z prodlení je 18%!), dále když už podepsal takto nevýhodnou smlouvu, tak měl zajistit také její 100% plnění zejména, když její splatnost byla v době, kdy byl ještě ve funkci.

   Co se týče ČSSD, tak pokud jsem to z médií správně zachytil, tak Altnerovi již záhy za dob Špidly vyplatili na 50mil.Kč, dále mu měli nabízet dohodu o ukončení sporu a to tak, že Paroubek nabízel plnění ve výši 112mil.Kč, jenže Altner na dohodu neměl zájem jít a vše natahoval s vědomím, že čas hraje pro něj.

   No a soudy tu kauzu ve které čas znamená peníze natáhly na 16let! Když pak šlo o splatnost, tak „překvapivě“ měly na spěch…
   Podotýkám, že se nebavíme o nějakém komplikovaném trestním řízení rozsáhlé organizované trestné skupiny se spisem v desítkách tisíc stran, ale o relativně „triviální“ občanskoprávní spor – 16let!!!

   To hrozí ještě tím, že to ČSSD dá do Štrasburku a Altnerovo palmáre zaplatíme z našich daní my občané!

   Zdr.
   JiB

   Vymazat
 11. To že si Macek také kopnul do ČSSD,není problém.
  To podstatné je,že to dopadlo i na tvůrce exekucí.
  Jen ať si smlsnou exekutoři i na ČSSD,ať vidí s čím se potýká miliony občanů.

  OdpovědětVymazat
 12. Pryč s Mackem a jemu podobným!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Macek už je jen vyčpělý odér po vypité lahvi piva. Toho bych neřešila, své si nakra.l, zůstal nepotrestán a my s tím již nic neuděláme. Ale spíše bych se zaměřila na aktuání škodiče, abychom o nich jednou nepsali jako o Mackovi. A BTW macek má jednu intelektuální přednost - pracky si zašpinil s knižním velkoobchodem, sláva, že to nebyly doly či nějaká jiná podobná "špína".
   Sims.

   Vymazat
 13. Macek, oni jsou s Altnerem stejní ohýbači práva, že tak souznějí? Blbé právo není právo a Altner je pouhý intoxikovaný zlatokop, přirozeně bezohledný ke všem kromě sebe. Macek, oni taky tak?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zlatokopem se stal díky nabubřelým socanům, kteří si mysleli, že jsou mistři světa a zákony se jich netýkají. Kdyby zaplatili, kdy měli, nemuseli dnes nic řešit. Díky této kauze pojedou dolů, jako dobře namazelné lyže..........už jsem zvědavá na první preferenční výzkum po otevření této kauzy.
   Sims.

   Vymazat
 14. Pan Macek se myslím zapsal do dějin našeho státu už dost a rozhodně ničím pěkným, takže tato politická mrtvola by měla ležet na smětišti dějin a neoblažovat nikoho svými moudry. Mohl by nám například raději vysvětlit jak to bylo s Knižním velkoobchodem tento fackující hrdina ze zadu. Socíky rozhodně nelituji. Chovali se jako šmejdi, kradli jako šmejdi, lhali národu jako šmejdi, prodávali národ cizákům jako šmejdi, tak ať klidně skončí jako šmejdi. Ten jejich šéfující plešoun je ukázkový chameleon a stejně Zaorálek nebo Diensbier a Špidla.

  OdpovědětVymazat
 15. Odmena 337 mil. pre advokáta za vyhratý spor sa môže zdať normálna len nenormálnemu. Aj to, že na túto hodnotu sa "zhodnotilo" pôvodných 18 mil. Iste, na tejto sume sa podieľalo určite viac osôb, vrátane príslušných sudcov. Myslím, že takéto úlety by sa vytratili, keby sa nenormálne príjmy zdaňovali tak, ako je to trebárs v Škandinávii, hoci aj 90-imi percentami. Macek je ale kovaný pravičiar, takí to berú ako trest za úspech. Škoda, že z takéhoto úspechu ľudia nič nemajú, že áno.

  OdpovědětVymazat
 16. Bodu docela rád, když socani i Macek zmizí z veřejného prostoru. Morave

  OdpovědětVymazat
 17. Dr.Macek zase propásl příležitost mlčet, jak říkal Chirac. Zbohatl na hanebném prodeji České spořitelny Rakušanům za hubičku, tak by měl být zticha a neozývat se ze záhrobí.

  OdpovědětVymazat