Reklama

.

.

neděle 17. dubna 2016

Přiznání z Kyjeva – válku na Ukrajině začali kriminálníci ozbrojení juntou (video v ruštině)

- vad -
17.4.2016  Russkaja Vesna a TV112

„Mluvící helma“, přední ukrajinský vojenský propagandista a poslanec Nejvyšší radu Ukrajiny Dmitrij Tymčuk prohlásil ve vysílání televizní stanice 112, že válku na Donbasu začaly skupiny kriminálníků, vyzbrojené kyjevskou juntou. Na začátku války byly dobrovolnické prapory, které se z 30% skládaly z lidí, kteří měli záznamy v rejstříku trestů.


„Když jsem slyšel statistiku, průměr těch trestaných v dobrovolnických batalionech, byl jsem šokován,“ řekl poslanec Tymčuk.

Podle něj byly tyto prapory vytvořeny, protože nikdo jiný by nebojoval.

Když v Kyjevě prošla legalizace dobrovolnických batalionů, existoval jen jeden úkol: všichni, kdo se chtějí chopit zbraně a jít na frontu, nechť jdu. Protože když armáda není aktivní, někdo musí střílet a zastavit agresora,“ snažil se ospravedlnit Tymčuk poskytnutí zbraní zločincům.


24 komentářů :

 1. Už by bolo na čase, aby dobrovoľnícke batalióny zriadené fašistickou chuntou v Kyjeve obrátili zbrane proti svojim stvoriteľom a zmietli ich zo sveta.Začať by mohli terajším vedúcim parlamentu v Kyjeve Parubyjom excelentným fašistom a vrahom.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No- ať je to pravda či ne, to se nakonec prokáže. A historie to zhodnotí. Pravdou ovšem je, že po onom slavném Majdanu i u nás v republice nastal masivní odliv ukrajinských gengů a vyděračů. Asi chytili vítr a čich pro bezpečnější a bohatší kořist.......

   Vymazat
 2. Spravne. Akorat ze ty dobrovolnicke prapory bojovaly na uzemi sve vlastni zeme a proti ruskym agresorum.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trollíku, kriminálníci, kteří si říkají dobrovolnické prapory vraždí vlastní spoluobčany a nedodržují ani základní paragrafy Minských dohod. Jednou budou viset. A ty možná s nimi, hajzle.

   Vymazat
  2. 22:24

   "Vraždí" asi stejně jako kriminálníci, pardon Češi, vraždili vlastní spoluobčany ze Sudet.

   Visí už teď. Tvoje smradlavé koule.

   Vymazat
  3. Aha, tak tvůj vlastní výklad minulosti, ten to nezachrání. Bohudík jsou zaznamenána svědectví Čechů, žijících v Sudetech, jak se chovali Sudeťáci a pak Němci.

   Vymazat
  4. Říká se, že 100x opakovaná lež se stává pravdou (to platilo dříve).

   Žádná invaze Rusů na Ukrajinu nebyla a potvrzují to dnes již všechny zdroje ze všech stran s výjimkou banderovských.

   Někdo si možná může myslet, že morálně pokleslá bytost bude bojovat za dobro a ochotna obětovat své statky nebo život. To se děje asi pod vlivem západní kinematografie (Tucet špinavců apod.).

   Skutečnost je opačná, že morálně upadlí jedinci budou za každé situace myslet na sebe a ubližovat druhým začnou vychcaně až si budou jisti, že ujdou trestu. Hajzl je hajzl.

   Zabíjet neozbrojené a trápit neozbrojené civilisty (ženy, děti starce) na to jsou machři. Ale postavit se traktoristům a horníkům je pro ně katastrofa.

   Vymazat
  5. Když mluvíte o ruských agresorech a neumíte přímo označit,třeba čísly,který pluk,divize a armáda RF na Ukrajině bojuje,který ruský generál tomu velí,z kterého velitelského stanoviště, asi jen lžete.Satelitní snímky nic nedokazují - viz zkušenost z Iráku.

   Vymazat
 3. Opravdu, souruzi?

  http://www.denik.cz/ze_sveta/strelkov-valku-na-ukrajine-jsem-rozpoutal-ja-20141120.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je ten zaručeně "pravdivý" článek z roku 2014? Tak to potom jo, soudruhu. 8-)

   Vymazat
  2. Ty jsi trotl jak rampa 22:29, tento článek vytvořilo FSB ukradiny a už se to dávno provalilo, jen k tobě se to nedostalo a tím ze sebe děláš většího hlupáka než jsi. a odkaz na odpadové médium, to je vrcholem tvé demence, to tu můžeš už dát odkaz z Blesku nebo nova.cz. Ty jsi materiál...

   Vymazat
 4. Západní mocnosti se rozčilují, že Rusko vtrhlo do Sýrie a pomáhá Bašáru Asadovi. To slyším v ČT
  neustále. Ale ani jednou ČT nepoložila otázku (natož pak odpověď) zcela zásadní: „Kdo je v Sýrii
  legitimně na pozvání legitimně zvoleného prezidenta a legitimní vlády a kdo je tam ilegálně?“ Proč?
  Protože nemůže, nepomohlo by jí totiž ani kličkování v nejtemnějších hlubinách demagogie, aby
  zakryla, že Rusové tam jsou naprosto legálně a hájí mezinárodní právo, zatímco US žoldáci, kteří
  tam léta cvičili a zásobovali tu nejhorší sběř z islámského světa, vnikli na území cizího státu
  naprosto v rozporu s mezinárodním právem, aby vyvolali převrat a vyvraždili místní (zčásti
  křesťanské) obyvatelstvo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou tam asi tak legálně jako by byly USA legálně na Ukrajině kdyby je pozvala ukrajinská demokraticky zvolená vláda a demokraticky zvolený prezident a nakopali teroristy na výchdě Ukrajiny do prdele a vykopali Rusáky z Krymu. K čemuž se ostatně USA zavázaly SPOLU S RUSÁKY v Budapešťském memorandu.

   Vymazat
  2. Myslíte vládu,která se po puči dostala k moci.:-)

   Vymazat
  3. Ano,USA zcela jistě by měly na Ukrajině vojensky zasáhnout proti té židofašistické chuntě oligarchů,která se dostala k moci krvavým pučem,ale že jsou ze stejného těsta,židofašistického,tak tu zkurvenou chuntu pochopitelně podporují....to tomu debílkovi z 22:40 zjevně uniká.

   Vymazat
  4. 22:40 - je marnou tvojí snahou přetírat zřejmá fakta - fašistický puč v Kyjevě, nelegální kyjevská vláda, lidové hlasování o návratu Krymu do Ruské federace, obrana občanů východní Ukrajiny před nájezdy fašistických hord) - lživou propagandou NATO. Piš si co chceš, vymýšlej si, pocvičuj se ve lhaní, ber prachy od SSmanů, je ti to všechno marné, marné, marné ... Marek

   Vymazat
  5. Marku nebo Vašku také by to chtělo dát článek od soupeřů.Demokratická diskuze má být v poměru 1:1 a ne 100:0.Zaslepenost a zuřivý projev reportéra není dobrá vizitka jeho práce.

   Vymazat
 5. Budapestianske Memorandum ma presne taku istu hodnotu,ako ma dohoda o nerozsirovani NATO.Nuz,co sa da robit,nie je nas problem,ze Rusi vykopali z Krymu tych spoza mora.Preco to kazdeho serie.Je dobre sledovat viacero zdrojov informacii.Nemecky general Harald Kujat,najvyssi Nemec v Nato,viackrat v tv tvrdil,,nemame informacie,ze sa na Dombase nachadza regulerna ruska ermada,,jednotlivci,dobrovolnici tam bojuju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žádná "dohoda o nerozšiřování NATO" na rozdílod Budapošťského memoranda neexistuje, troubo.
   Na Krymi žádní "tý z poza mora" nikdy nebyly.
   Přestaň si vymýšlet nesmysly.

   Samozřejmě že na Dombase "regulerna ruská armáda" nebyla. Ale bylo tam spousta neoznačených diverzních jednotek vyslaných Ruska, zpočátku pod vedením agenta Strelkova. Proto se to taky jmenuje "hybridní válka". Vždyť to sám Strelkov bez obalu popisuje.
   Na co si to hrajete?

   Vymazat
  2. Pro 0:10 Směšné. Když už je neudržitelná lež o Ruské invazi, tak se to zkusí s hybridní válkou. A samozřejmě barevné revoluce po celém světě platí "chudé" Rusko a USA byli na měsíci. Jasně :)

   Vymazat
 6. Co to je za blábol?
  Všichni vědí kdo za tím stàl!USASRAEL a navedeneček- blbeček EU-všechno bylo zpunktovaný židooligarchickou bandou ...
  Tymčuk je pravděpodobně jeden z nich a teď to manévrujou tak,aby vina za palbu ,vraždy a žhàřství padla jenom na tzv.nacionalisty!a oni původci všeho ,z toho vycouvali..průhledný divadlo pro "láji".
  I úplný blbec to musel vidět a vidí....
  jituš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi ale nacistická kráva nenávidějící Židy... Blééé

   Vymazat
  2. Ty vemeno z 0:12- a ty ty židoOligarchy miluješ !?!?
   Tak "to seš asi na játra" a měl by ses léčit....

   Vymazat
 7. Je smutné,když je nějaká revoluce a nebo se tvoří dějiny státotvorného charakteru,tak je vtom namočený nějaký kriminálník.Bankovní lupič Stalin,Hitler,Fidel na Kubě,Lech Walesa a nemůže taky chybět Václav Havel a toje jen malá část jmen ve světovym měřítku

  OdpovědětVymazat