Reklama

.

.

středa 20. dubna 2016

Proboha, jaká kauza Altner? Snad kauza neplatičů z ČSSD, kteří navíc kašlou na zákony!

Miroslav Macek
20.4. 2016   Rukojmí
Středeční glosa
Ministr spravedlnosti (!) Pelikán: „Postup ČSSD v kauze Altner nevnímám jako nerespektování soudní autority.“ Proboha, jaká kauza Altner? Snad kauza neplatičů z ČSSD, kteří navíc kašlou na zákony! Jak může takový člověk sedět byť jen jednu jedinou minutu v ministerském křesle?
Tohle už je opravdu vrchol arogance moci!
Na druhé straně v tom lid facebookový vidí jednu velkou výhodu:
Neuposlechnutí pravomocného rozhodnutí soudu už není nerespektování soudní autority, aspoň to tvrdí ministr spravedlnosti.
Takže až vám přijde pravomocný rozsudek, že máte například finančnímu úřadu odvést tolik peněz, že by vás to bolelo, kašlete na to a podejte dovolání, které dodnes nemělo na výkon rozhodnutí odkladný účinek. A když ani to nevyjde, pošlete celou věc k ÚS.
A máte velkou, tak 90% naději, že se nutnosti platit daně vůbec nedožijete.
Huráááá!
Díky Pelikáne, ty hlavo promazaná.
Zpráva:
V Poslanecké sněmovně se scházejí výroční finanční zprávy politických stran. Měly sice všechny být hotové do konce března, ale stále chybí téměř polovina. V těch, které přišly, navíc kontrolní výbor narazil na několik nedostatků, za nejzávažnější považuje vystřižené a přilepené razítko auditora na zprávě Romské demokratické strany. Bez větších závad je naopak zpráva od strany US-DEU, která však již neexistuje.
Dodávám:
Proč by se měly dodržovat nějaké zákonné termíny, když premiér a jeho strana zcela kašle na pravomocný soudní rozsudek a všem je to v podstatě jedno…
Zpráva:
Privatizace těžební společnosti OKD je příkladem, jak se soukromníci obohatili na úkor státu. Znalecký posudek ohodnotil pouze mateřskou loď a vynechal jejích 22 dceřiných společností. Výsledkem byla privatizační cena 4,1 miliardy korun, přitom jen roční zisk firmy byl tehdy kolem pěti miliard korun. Po zlatých časech ale přišel pád na dno a z okradeného státu se má stát zachránce černouhelného průmyslu.
Dodávám:
Stát žádné vlastní peníze nemá, takže každou korunu, kterou by takto vydal, by nám nejprve musel vytáhnout z kapes. Zcela logické by ovšem bylo, kdyby je vytáhl jen z kapes těch, kteří tu zbabranou privatizaci způsobili nebo těm, kteří se na ní napakovali a teď ještě mají tu drzost něco po nás všech chtít.

Záhy už vše, co nebude korektní, bude trestné. Takže bude nutné psát asi takto:
Skupina pracovitých Romů dokázala navzdory slabému osvětlení a bez jakékoliv mechanizace přemístit ze statku Josefa K. jeho traktor do nejmenované výkupny. Soudce se proto rozhodl přidělit této skupině plnohodnotné ubytování s plnou penzí na dobu nejméně osmi let.

43 komentářů :

 1. Stejně kašle na zákony i prezident MZ. NezapomeŃte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co mícháš hrušky a jablka dohromady a co jsi tím chtěl říct,zbloudilej kavárníku?

   Vymazat
  2. Zeman má pravdu, protože vnučka pochází z nacistické rodiny...Kdo byl policejním presidentem za protektorátu a jak dopadl po válce...

   Vymazat
  3. Bienert byl policejním prezidentem už za Rakousko-Uherska, pak za 1.republiky a táhl to i přes Protentokrát.

   Vymazat
 2. Má pravdu ten chlapec:-)))
  Ave Já

  OdpovědětVymazat
 3. Takže Macek je nový spojenec zdejších rudohnědých idiotů?
  Myslel jsem že Klaus nebo Trump jsou vrchol.
  Nemohu se přestat smát :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele Chujmere,dovedeš se opakovat stejně debilně jako všichni z Lejnokavárny:-D Zeptej se doma ty Anky Proletářky,která tě vyprdla na rudohnědý idioty....a stoupni si k tomu před zrcadlo,tam toho idiota uvidíš v reálu!!!!!!!:-DDDDDD

   Vymazat
  2. 14:36

   Vůbec nerozumím té hromádce hovínek které jsi vytrousil.
   Mám to brát jako obhajobu Macka a Klause?

   Vymazat
  3. Už,slovo- ŽE JSI MYSLEL,mně rozesmálo,Chujmere:-DDDDDD

   Vymazat
  4. 14:53

   Tak s tebou je to těžký když neumíš odpovědět na jednoduchou otázku a meleš jen zcela mimózní sračky.
   Nebo spíš odpovědět nechceš, protože víš, že jakoukoli odpovědí bys ze sebe udělal debila (kterým ale už stejně dávno jsi).

   No a teď zase zareaguj něčím o Chujmerovi a nezapomeň přihodit 20 smajlíků, primitive.

   Vymazat
  5. Ty sám tady meleš do nebe volající sračky ala Šapito a budeš kecat,že někdo neumí odpovědět?Nač odpovídat debilovi,kterej reagoval na článek,kterej evidentně nechápe!

   Vymazat
  6. 14:23 Je známo, že chytré krysy opouštějí potápějící se loď jako první. Ty blbé na ní zůstávají a vesele piští, jak je ta loď skvělá a že má v podpalubí dokonce nový bazén. A jen ty úplně nejblbější se v takové situaci "nemohou přestat smát", stejně jako vy.

   Vymazat
  7. Taky mě docela udivilo to citování odéesesáckýho zločince a gaunera a to bez ohledu na to, kde. Jenže to používání pojmu "rudohnědé" svědčí o tom, že ty budeš asi pěkně zasmolenej buzerantskej xenofilní rasozrádnej kriplik prvního řádu! Hodnej leda pořádný rozkoptlamy ... rád ti ji dám. Napiš si kdy a kde.

   Vymazat
  8. Jo, ale připrav si prachy! Páč mám drahý boty a patrně je budu muset nechat vyčistit, jak mi budou smrdět od tý chazarský lejnolíhně, ze který si odpadnula, ty jedna vopejzelá filcko:) Aspoň si po čase prosvištím (jak říkal Egon či Kárl) výkopy na tý tvý kuřtlamě hnusný havloidní ...

   Vymazat
 4. Hezký článek a pravdivý, ale má jednu vadu - pan Macek moc dobře ví, co je privatizační podvod, jen ať si vzpomene, jak privatizoval Knižní velkoobchod. Koupil za 23 milionů, jenom budova v Opatovické ul. měla hodnotu několik set milionů. Takže už mu došly peníze, že píše do novin?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Macek spoléhá na krátkou paměť českých ovčanů!
   Jeho rady jsou ve věci ČSSD - Altner vpravdu hraběcí.
   MÁM JISTOTU, ŽE HLASOVAL "PRO" V PS PARLAMENTU, KDYŽ kLAUS PROSADIL, ŽE PRIVATIZAČNÍ VĚCI NEBUDOU PODLÉHAT SOUDNÍMU PŘEZKOUMÁNÍ.
   Jó to byly zlaté/privatizační/časy, že pane Macku!

   Vymazat
  2. Macek jen chytá vítr do plachet a chce se svézt na vlně národní emancipace až do křesel nejvyšších. Nikdy nic jiného nepředváděl a nelze od něj nic jiného čekat. Ať se drží svého neviditelného psa a nepruzuje. Leda by byl za to honorován nějakým neziskovým bonusem.

   Vymazat
 5. Gauner píše o gaunerech. Zloděj křičí chyťte zloděje. Kam to ještě dopracujeme? Co tnhle chlap s máslem na hlavě vlastně chce hlásat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On si může hlásat co ho napadne. Ale že mu dávají tolik prostoru protirežimní, alternativní servery o těch serverech svědčí mnohé.

   Vymazat
  2. A to jako co, chytrolíne?

   Vymazat
  3. macek je vhodny kandidat na soudce z lidu a ty jeho knižeci rady jakoby nastupce za starnouciho řiditele zeměkoule vašika ka

   Vymazat
 6. Glosy pana Macka jsou bezesporu vtipné, potíž je, že zpravidla neříká celou pravdu a některé podstatné záležitosti zamlčuje. Viz můj komentář k jeho předchozímu článku.

  Zdr.
  JiB

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale stále mi chybí vyjádření Spolku Šalamoun ke kauze Altner/Lidový dům! Kdepak jsou?
   Zdr.
   JiB

   Vymazat
 7. ČSSD a speciálně Bohuš - to je mimořádná sebranka.Plešatej strká hlavu do prdele bábě Merkel a navíc celá tahle zkurvená partaj absolutně pohrdá soudním rozhodnutím.Lidé pamatujte si tohjle,až půjdete k volbám....Mně je ze Sobotky lokajského úplně zle...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Směšujete různé věci. Jedna věc jsou politická rozhodnutí, která ČSSD činí a zde je to skutečně jeden velký otazník a druhá věc je soudní spor s Altnerem o jeho palmáre. A zde je nutno poznamenat, že to poněkud zapáchá. A to od samotné smlouvy, přez již vyplacený 50mega za dob Špidly, Parobkův návrh dodhody na 112mega až po 16let(!) trvající soudní spor.
   zdr.
   JiB

   Vymazat
  2. Čím spadne ČSSD do větších sraček tím líp pro celou ČR, jen at si tam vymáchjí nenažraný držky, Altnere udus je ve vlastní štávě!

   Vymazat
  3. Anonymní 20. dubna 2016 17:21

   Já bych byl v tom nadšení přece jen opatrnější. Ono se může stát, že to Altnerovo palmáre ještě ČSSD zaplatíme z našich daní my!

   Vymazat
  4. Vážení, ještě nevím koho budu volit, ale vím naprosto přesně, které strany volit nebudu.

   Vymazat
  5. "Proboha, jaká kauza Altner?" - Správně, Macku! Je to kausa KOČÁRNÍK. Tomu se však všechny komentující presstitutky a gigolo Macek vyhýbají, jak čert svěcený vodě. Altner okradl právníky, co za něj pracovali, Kočárník okradl socany o barák a Macek ukrad obchod s knihami. Eh, čo to táram! Podle svého svědomí oni nekradou, ONI UMĚJÍ VYDĚLAT PENÍZE !!! To je jiná!

   Vymazat
  6. "...celá tahle zkurvená partaj absolutně pohrdá soudním rozhodnutím" - Otázka zní: Je zkurvenější tahle zkurvená partaj, nebo je zkurvenější justice produkující zkurvená soudní rozhodnutí? Jak se vyjádřila ta jedna zkurvená poslankyně: "Vy máte policii, my máme justici." Čili justice vlastněná, justice zkurvená, nechca pravila.

   Vymazat
 8. někteři herki když je vyhodite tak vam stejně vlezou do bytu jinym voknem stejně jako maciček stejně jako socani jakoby z vrhu pomatenych bolševiku to i ten husak věděl co řika na rozdil od modro rudych svazaku mysto aby chodili kanalama tak pruděj a pruděj a pruděj zkratka hnus velebnosti stejně jako majitel teto stranky

  OdpovědětVymazat
 9. Od Macka je to k pobavení. :-))

  OdpovědětVymazat
 10. Vzpomínáte, kterak si Macek pomohl k penězům?... Vytuneloval Knižní velkoobchod! A teď nám tu ten grázl a gigolo moralizuje! Tak tomu se říká chucpe!

  OdpovědětVymazat
 11. Teda já se nechci pana doktora Macka zastávat. Ale stejně jako kdokoli jiný i on si může na netu pindat co chce a o čem chce.
  To, že se jeho plky dostaly sem, o tomto serveru ledacos svědčí. Ale bližší info by musel podat pak doktor David a jeho kámoši.
  p

  OdpovědětVymazat
 12. ČSSD vlastnila Lidový dům již za císaře pána. První pokus o Lidový dům sociální demokraty připravit byl učiněn již v roce 1920, pamětníci si vzpomenou na román Anna proletářka Ivana Olbrachta, to byla povinná školní četba. Tehdy pokus levice (respektive komunistů od roku 1921) nebyl úspěšný. Za okupace obsadili Lidový dům Němci. Úspěšní v boji o Lidový dům byli komunisté až roku 1948, kdy Lidový dům znárodnili a hospodařili tam až do roku 1989. Komunisté k tomu nepotřebovali žádné doklady, nenapadlo je, že po 41 letech to někdo bude po nich chtít, ostatně při restitucích se v mnoha případech na nějaké detaily ani moc nehledělo. KSČ po Vítězném únoru pro jistotu zrušila rovnou ČSSD v divadelním představení nazvaném Slučovací sjezd. Zde sociální demokraty, kteří jaksi nebyli sloučeni, tehdy nenapadlo, že po mnoha letech vstanou na pravici noví bojovnici na čele s Ivanem Kočárníkem, kteří budou ochotni uznat tento Slučovací sjezd za legální i legitimní. O zločinnosti a protiprávnosti minulého režimu hovoří naši politici tehdy a jen tehdy, když se jim to hodí. ČSSD moc nepomohlo, že komunisté v roce 1990 se rozhodli socdem Lidový dům vrátit, protože po dle našich právníků KSČ Lidový dům nevlastnila, neměla na to žádný doklad, neměla tedy co vracet a sociální demokracie se dobrovolně sloučila s komunisty, takže obnovená ČSSD nemá na Lidový dům nárok.
  Zkrátka kauze Altner předcházel brutální postup KSČ po únorovém vítězství pracujícího lidu. Nebýt tohoto slavného vítězství byl by Lidový dům stále ve vlastnictví sociálních demokratů a advokát Alter by byl bez práce. Ten skromně v roce 2010 požadoval 30 miliard. Skutečným zážitkem je rozhovor dr. Altnera s redaktorkou Michaelou Jílkovou. Vřele doporučuji přečíst, stojí to za to. :http://zpravy.idnes.cz/altner-byl-jsem-pro-cssd-jen-otrok-drm-/domaci.aspx?c=A070321_114543_domaci_joh
  Jan Makovička

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není jen v Praze Lidový dům! Každé menší město jej mělo, vlastněné družstvem (Cíl) a nevrácené. Heslo,"co bylo ukradeno, musí být vráceno" bylo "svazáky" z ODS "přetaveno" na "zmírnění křivd". V praxi tedy nahrazení jedněch křivd druhými, jak typické pro Česko.

   Vymazat
  2. Sociální demokracie se už skoro před sto léty zpronevěřila zájmům dělníků a nyní je oporou kapitalistů a hlavně velkokapitalistů. Restaurovala sociálně nespravedlivý režim. Momentálně se pře se sobě rovným gaunerem o majetek. Co je nám do toho?

   Vymazat
 13. Pokud občan ČR nerespektuje rozhodnutí soudu a nezaplatí dlužnou částku tak nastupují do akce exekutoři ! Jak to bude teď v případě socanů ???

  OdpovědětVymazat
 14. Zloděj křičí, chyťte zloděje.

  OdpovědětVymazat
 15. Tak k tomu vám něco řeknu:
  Dluhy se mají platit, ale přece jen se mi zdá to palmáre z 18 melounů na 320 poněkud přehnané a to si advokát Altner na to vzal advokáta. To je blbej, že to nezvládne sám, jako doteď?

  OdpovědětVymazat
 16. Kolik domů jsi převedl na sebe zloději.

  OdpovědětVymazat
 17. Právní řád, který dovoluje aby dluh 18 milionů za jakoukoliv dobu vzrostl na 320 milionů, nemá se skutečným právem pranic společného, nadtož s obecnou mravností. A že se k problému vyjadřuje jeden z největších privatizačních zlodějů, je signifikantní pro celý ten vlastnický převrat, který byl proveden pod prapory svobody a demokracie, ba dokonce podle morálky pravdy a lásky.

  OdpovědětVymazat