Reklama

.

.

pátek 8. dubna 2016

Proč nám vládnou debilové?Jaroslav Waschek
8. 4. 2016  Outsidermedia
Jsem nehorázně rozčilen těmi všemi poměry v našem státu i ve světě. A hlavně těmi mezilidskými vztahy! Co je to za svobodu a demokracii? Jak se to o nás občany ti politikové, ekonomové, psychologové a sexuologové starají, že jsem dosud chudý a nešťastný? Co je to za pitomce? Jak to, že zastávají takové posty a povolání? Za všechno může Putin, Rusové, teroristi a komunisti. Už jsme se dávno mohli mít jako v ráji.


Co je to u nás za mizerný blahobyt? Já bych to všechno dělal jinak, ale bohužel se v sexuologii, psychologii, ekonomii, politice a vůbec ničem nijak nevyznám. A navíc, politika je svinstvo. Proto na ní kašlu. Do žádné strany bych se nikdy nedal a volit nechodím. Na všechny kašlu, ne-li něco horšího.

Je nás takových mnoho, to byste se divili! A vládnou nám debilové, kteří tomu nerozumí. Nevědí, jak to udělat, abychom byli všichni bohatí a šťastní. Ve správné ekonomice je tolik peněz, že s nimi lze topit v kamnech a každý si dopřává, co mu hrdlo ráčí. Co je to za hlupáky, když to neumí zaonačit, abychom se měli všichni dobře, nebo alespoň já sám?

Je mi 38 let. Jsem v invalidním důchodu. Nikdy jsem pořádně nepracoval, neboť práce ve mně vždy vzbuzovala negativní pocity. Podle zákoníku práce se má zaměstnavatel starat o příjemné pracovní prostředí, dobré sociální vztahy a duševní i tělesnou pohodu zaměstnance. Nikde jsem takového nenašel. Jsou to vykořisťovatelé.

Nesnáším komunisty. Ti za to mohou, že nás 40 let dusili. Sice jsem to pořádně nezažil, ale měli prázdné regály a plesnivé pomeranče, nesmělo se cestovat a muselo se pracovat. Potlačovali lidská práva a svobody. Kvůli nim se budeme mít špatně dalších 200 nebo 300 let. Možná i déle.

Tak dlouho jsem se chodil s těmi negativními pocity léčit na psychiatrii, až mne poslali do invalidního důchodu. Rád dám nějaký Perník, Tramal, Vendol nebo jiné léky tišící bolest umírajících pacientů. Do žíly je to nejlepší. Kdybych nepil alkohol, nebral prášky, nehulil trávu a nekouřil tabák, tak bolestí v bdělém stavu nevydržím.

Neměl jsem štěstí na rodiče. V dětství mne sice nijak nebili a marně mne nutili do vzdělání, ale nechtějí za mne platit dluhy, penále a exekuce a nechtějí mi dávat měsíční apanáž větší než deset tisíc měsíčně. Platí mi zdravotní a sociální pojištění. Dávají mi jídlo a perou mi značkové hadry. Proč si mimo HPP nenajdou ještě nějaký VPP? Nejlépe dva. Když jsem střízlivý, tak je mi velice špatně… z lidí.

Když se mi uleví, tak navštěvuji rodiče. Jsou to pěkní hajzlové. Když mi nechtějí dát víc peněz, tak na mne volají policii. Co komu vadí, že se obnažuji před jejich domem do naha a řvu na ně do oken, že jsou svině. Ještě, že mi policie pomáhá a že mne chrání. Snadno se s ní vždy domluvím. Když mne policajti odvezou, hned mne zase pustí, aby neomezovali moji osobní svobodu a občanská práva. Případnou záchytku zaplatí rodiče. Mají z ostudy kabát.

Rodiče pak předvolají na policii k výslechu a pokoušejí se jim dát na krk domácí násilí a ublížení na těle a psychické újmy, které mi nezpůsobili. To, aby si příště rozmysleli volat policii. Ta má jinou práci a stát to stojí pěkné peníze! A stát, to jsme přece my!

Nejvíce mne štve, že mi rodiče nekoupili byt, který bych prochlastal. Čekám, až chcípnou. Pak prodám jejich byt. Mezi tím splatí hypotéku.

Jak jsem již řekl, rodiče jsou pěkní hajzlové. Je jim již něco přes 60 let a nechtějí mi dát klíče od svého bytu, ačkoliv mám trvalý pobyt na magistrátě. Na tom všem vidíte, jaký mají špatný poměr ke svým dětem. To jsou dnes hrozné mezilidské vztahy. Navíc mne vždy obviňují, že odnáším jejich věci do zastavárny. Vždyť je to trestné! Náš právní řád je přece postaven na presumpci neviny!

Občas dělám, že dělám na černo, a to nejlépe v zahraničí. Mám tam vždy plat nejméně 50 tisíc. Pak si rozšafně všude možně půjčuji. Uráží mne, že mi rodiče nevěří, že pracuji, a nechtějí mi na to konto dát nevratné půjčky. Nevím, čím to je, ale vždycky z té práce v zahraničí nějak sejde a nikdy nikam pracovat nejedu. Je to tím, že mi rodiče nevěří. Tím podrývají moji sebedůvěru a osobnost. Kazí moji budoucnost. Vždy nějak uhranou mého příštího zaměstnavatele. Měli by je za to čarování upálit.

Abych v té bídě vyšel, beru si rychlé půjčky, které nesplácím. Mám na krku exekuce. Exekutory posílám k rodičům. Ti jsou pravými viníky, že mne přivedli na svět a špatně vychovali. Říká to v televizi každý psycholog a pedagog. A ti tomu přece rozumí nejlépe. Mají na to školy. Nejlepší jsou ti mladší, kteří dosud nevychovali žádné děti. Ti mají nejlepší odborný a nezaujatý úsudek.

Vlastně nevím, co jsem vám chtěl říci? Jo, hlavně asi to, že rodiče jsou svině a fašisti, že komunisti jsou svině a že nám vládnou debilové.

27 komentářů :

 1. Čte se to jako satira,aale bohužel je to tvrdá realita!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Parazitokracie je povinna chránit všechny druhy a způsoby parazitování, což je základní stavební kámen kapitalismu, který by se jinak zhroutil.

   Vymazat
  2. Pěkně napsáno a to počkejte až vyrostou ti z inkluzního školství,ty budou zvyklí že ať podělají cokoliv tak za to budou chválení jako nejlepší,to bude materiál.Ty si naserou v práci do kalhot a budou chtít prémie za super výkon,a to nemluvím o těch chudinkách postižených ale o tom co udělají z těmi zdravými.

   Vymazat
 2. Takových pořád pribývá až budeme mít Turecké hospodářství k čemuž směřuje celá EU.

  OdpovědětVymazat
 3. Hned na začátku si autor stěžuje, že všude slyší jak za všechno může Rusko a Putin atd.. Nevím co čte, např. NováRepublika ještě nikdy nic takového nenapsala - zde na tomto plátku naopak za všechno může USA , Izrael, Havel a já nevím kdo ještě.-

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Píšu sem rád. Reakce na mé příspěvky jsou vcelku příznivé. Dovolil jsem si zde ovšem napsat, že Rusko je kapitalistický stát a imperialistická mocnost, kde drtivou část majetku drží oligarchové a jsou tam vojenští jestřabi a též, jako téměř v každé kapitalistické zemi i fašisti...Žádná protiargumentace, jen jsem byl nazván trollem. Já si o Rusku nedělám žádné iluze, vše co bude dělat bude dělat proto, že z toho bude něco mít, nějakou protihodnotu.Nikomu neudělá nic pro jeho zlaté oči. Netřeba na těchto stánkách dávat za pravdu těm, kteří tvrdí, že u nás řádí proruská propaganda. Zastávám názor, každému co jeho jest a s takovýmto pohledemt se Rusku spíše pomůže.

   Vymazat
  2. Já sem také píšu rád. Také mám za to, že Rusko je kapitalistický stát se všemi jeho odpornými rysy. A také mám za to, že pokud budou v této cestě pokračovat tak jako USA, EU a koneckonců celý svět kromě pár výjimek, skončí úplně stejně jako výše jmenovaní. Tedy v p..eli. T

   Vymazat
 4. Proč nám vládnou debilové? No protože si je volíme a ještě k tomu nemáme žádný výběr. Vzpomeňme na elitu národa kandidátů na post prezidenta! Takového MUDr. Sobotku nevolila (2%) ani většina členů jeho domovské ODS.Debilové ve vládě, debilové ve vedení stran a bohužel nezanedbatelní debilové mnohdy i v nás, že ten všechen marast tady trpíme a šlapeme v něm jako v pěstěném trávníku.

  OdpovědětVymazat
 5. autore zapomels dodat ze strujci komunismu byli ZIDE!!!! ideu mel zid Morchedei Levy Marx jehoz predkove konvertovali na krestanstvi! a soudruh jednou ctvrtinou zid Lenin spolu dalsimi totalnimi zidy v cele s Trockym. mohu pokracovat...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale, ale, zase nám sem píše nějaký rasistický rozumbrada. Že si nejdeš někam na své stránky. Proč tady opruzuješ příspěvky, které k článkům vůbec nepatří?

   Vymazat
  2. Skromě dodávám, že autory určité formy komunismu byli již antičtí mysliteléa fylozofové, kteří se otázkou komunismu zabývali. Dokonce v Atlantidě prý (podle těchto autorů-Platon)panovala určitá forma komunismu. Existovala prvobytně pospolná společnost, která měla organizačně ke komunismu velmi blízko. Tak nedělejte pořád ze Židů všeuměly, kteří jediní mají patent na rozum, nebo nerozum. Pravda, v Izraeli úspěšně už řadu let fungují Kibuci, které mají ke komunismu velmi blízko.Ani Marx ani Lenin nebyli autory komunismu, leda vědeckého a to je zase o něčem jiném.

   Vymazat
  3. sudruzi 16:20 a 16:24 to co uvadim najdete podrobneji na strankach judackych novin
   "Jerusalem post", dokonce jsou zidi hrdi, ze po te jejich revoluci byli ve vlade temer sami zidkove!!! to bys ale asi musel 16:20 umet inglish, by sis to mohl precist, chytrousi!!!

   Vymazat
  4. jirik, jo mas pravdu ten 16:20 je pomyleny tvor studuje jen wikipedii anebo ct24!nevi, nezna!!!
   jozo

   Vymazat
  5. Jiriku, ty o koze a my o voze...Nikdo ti nebere že třeba Lenin byl stoprocentni Žid. O tom to neni. Ale svoje ego si posílil, že se cítíš líp?

   Vymazat
  6. synku ci dceeerko 17:25, cti pozorneji, pisi, ze sudruh kokot uljanov byl jen z Jedne ctvrtiny zidko, nikoliv 100%, jak ty hlasis!!!
   referuji k teto stati uvodniho clanku:

   "Nesnáším komunisty. Ti za to mohou, že nás 40 let dusili. Sice jsem to pořádně nezažil, ale měli prázdné regály a plesnivé pomeranče, nesmělo se cestovat a muselo se pracovat. Potlačovali lidská práva a svobody."
   takze je to o tom, kdo nas do tech sracek dostal a tim jsou kluci s jarmulama! tak nejak
   je to o tvych kozach aj vozach!!!

   Vymazat
  7. Ty jsi žil v komunismu? ty jsi jen o něčem slyšel. Seru ti na tvé pomeranče, ale jídlo bylo kvalitní to vy piče s promynutím už nikdy nebude.

   Vymazat
  8. 20:56, nevim jestli to patrilo me osobe, ale pokud ano, tak ano, ja zil pul zivota v bolsevismu se shnilymi pomeranci a banany, druhou pulku jsem si prozil v kapitalismu s kvalitnimi pomeranci a banany! to bylo vrcholu kapitalismu!!!no, dnes uz je to i s tim kapitalismem v prdeli!
   dale prosim osvetleni tve komplikovane vety:
   ..."ale jídlo bylo kvalitní to vy piče s promynutím už nikdy nebude"...
   jsem nekolik dekad mimo cesky jazyk, ale ovladam jeste vcelku dobre, ale te tve vete nerozumim!!!

   Vymazat
 6. Proč jsme tam kde jsem? Protože se lidi ve volbách rozhodují podle mýtů, pověr, předsudků a lží, které jim do hlavy hustí naše propravicová "objektivní" "nezávislá" média. Stačí připomenout "Kubiceho zprávu" a tzv. "Řeckou lež" jak úslužně a ochotně tyto lži média šířila. Každé volby byla médii ochotně šířená špinavá pomlouvačná kampaň proti ČSSD organizovaná pseudopravicí. Bohužel až v poslední době, po zkušenostech s informováním o konfliktu na Ukrajině a v Sýrii, lidem došlo, co jsou naše média zač. Žumpa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak vidno, tak špinavá pomlouvačná kampaň proti ČSSD se podle zkušeností z jejího vládnutí zakládala na pravdě.

   Vymazat
 7. Debilům vládnou debilové. Když vidím, jak hospodaří Sobotka ve své straně, těžko mohu uvěřit, že je schopen vést stát. ČSSD musí zaplatit 380 milionů, co budou muset zaplatit občané této vyždímané země?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky "uvědomělým" "zodpovědným" "inteligentním" pravičákům toto:

   Církvím má být navrácen majetek v hodnotě zhruba 75 miliard korun a dále jim má být během 30 let postupně vyplaceno cca 59 miliard korun jako náhrada za majetek, jenž nemůže nebo z různých důvodů nebude vrácen.[17]

   A to je jen jedna ze zlodějen "slušné" "zodpovědné" pravice.

   Vymazat
  2. k odpovědi 17.13 je třeba se vyjádřit, protože to není odpověď, ale jen konstatování, že levice nekoná uvědoměle, nýbrž svévolně. Co se týče majetku církví, neumím reagovat. Nejsem v žádné církvi a nikdo mi nic objemného nevzal, jen komunisti a havlisti podstatný kus života.

   Vymazat
 8. vcera u jilkove soudruh farar Herman a jini "tibetane", no bez komentare, nebot bliji z nich jeste ted!!!

  OdpovědětVymazat
 9. nám nevládnou debilové ale vychcaný zlodějský kurvy a budou nás okrádat tak dlouho dokud si to necháme líbit !!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Pitomost vládnoucích není tím nejhorším. Mnohem nebezpečnější je jejich těžká psychopatie. A proč vládnou? Jsou dva hlavní důvody:
  1. Většina lidí má mozek vymytý nonstop běžící natistickou propagandou, věří jejich psychopatickým lžím a zavírá oči před pravdou.
  2. Jednou z typických vlastností psychopatů je, že si umějí získat přízeň, umí se vetřít. Až když si člověka omotají kolem prstu (až je zvolí), začnou s ním zacházet jako se svým bezcenným majetkem.

  OdpovědětVymazat
 11. Otázka by měla znít: Proč necháme debily nám vládnout????

  OdpovědětVymazat
 12. "Proč nám vládnou debilové?"
  Odpověď je prostá: protože ještě větší debilové dají na jejich řeči a volí je. Kdyby občané používali rozum, dbali na svůj zájem a posuzovali politiky podle činů, tak po zahájení ničení a rozkrádání státu pod hesly "privatizace" a "restituce" by si už neškrtli. Bohužel se pořád najde dost těch, kteří naivně věří, že čím nacpanější bude prostřený stůl zbohatlíků, tím spíše jim spadne nějaká méně ohlodaná kost.

  OdpovědětVymazat