Reklama

.

.

pátek 1. dubna 2016

Putin žertuje o kufříku Johna Kerryho

1.4. 2016   Outsidermédia
Dnes, když jsem vás viděl, jak sestupujete po schůdcích z letadla a nesete si sám své věci, byl jsem trochu znepokojen… Více zde (video od 35:42).19 komentářů :

 1. Kerry byl pekne napruzenej.Dobre mu to Putin nandal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co mu nandal ty hňupe? Nerozumíš legraci a špičkování?

   Tady je celé video i s Kerryho odpovědí
   https://www.youtube.com/watch?v=e6XjqvlbDfg

   A tady je tek kufřík o kterém mluví
   https://www.youtube.com/watch?v=j7Q7ZTPgfFc

   Vymazat
  2. Kohn je ubohy sasek, Putin ho ma na haku. Konska hlava se ztrapni vsude kde chce imponovat.

   Vymazat
  3. Co má Kohn-Kerry s tím xichtem?
   Není to nějaký zmutovaný klon?

   Vymazat
 2. Kerrymu nic jiného nezbývá,než přímo s Putinem jednat,ten však dopředu upozorňuje,že nepřijímá žádný USA diktát,nedovolí žádnou USA špinavost,nikdy nebude USA poklonkovat.Putin po vstupu do Sýrie je spolu s Asadem novým strategickým Vítězem. Sláva Putinovi ! Rusku stále více lidí věří už i na Západě. Česko,Slovensko,Maďarsko by mělo opět restartovat spolupráci a vztahy s RUSKEM. Invaze islám.čmoudů a připravovaný evropský chalifát se týká zejména tzv.Západní Evropy,protože je silně destrukční a muži už přestali být ,,chlapi"--jsou to třasořitky,buzny a buzouši a trasvesiti poslouchající jako opice a opičky za banán a jidáš-groš USA,která jasně KONČI !!! A nastupuje Čína-RUSKO-IRAN....Proto SLOVANE ve stř. Evropě,zejména Slováci a Češi návrat ke Kořenům,návrat ke svým pramenům Života!! Restart k Rusku a Východdu, podvraťáku Kalousku a pomatený premiére!! Sláva našemu pres.ZEMANOVI,sláva Putinovi,držme svůj Střed a Východ Evropy,držme ho bez chalifátu a čmoudům,braňme svá Svatá Historická Uzemí,vždy byla a budou NAŠE !!!! MOR HO !! Nepřátel se nelekejme,buzny a Jidáše pacifikujme,dělají jen a jen HANBU..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dle proroctví má být 21.století stoletím Slovanů. Zatím to vypadá, že to tak bude a Lámové Bursík, Jau jau, Kalousek, Khárl a Štětina to nezmění.

   Vymazat
  2. Pro 6:54 - a to podle jakého proroctví? Podle toho, co napsal tvůj kámoš s nedokončenou základkou, když se zrovna půl hodiny nudil, a dal ho na weby prvopodstata a orgonet?

   Vymazat
 3. Červený kufřík přece značí ovladač,spuštění jaderné války.Také to naznačilo,že ten kufřík neovládá Obama,ale sionisté.To mělo být naznačeno Putinovi.Na uplacení Putina,tak to by musel být objemnější zavazadlo.Ještě tam měla být jedna věc,symbolika něčeho horšího.Při takových setkáních jdou žerty stranou,když se rozhoduje o životech mil.lidí.Na mně to dělá dojem,když protivník Putina Kerry,nemá šanci zvítězit,tak aspoň vyhrožuje zbraní,popřípadě se ho snaží udeřit zezadu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není dobrý nápad zastrašovat Rusi, to nejlepší co se může dotyčnému stát je výsměch.

   Vymazat
  2. O Číňanech si nedělejme žádné falešné iluze, ale je to 5000 let stará civilizace, která nikdy neexpandovala dobyvačnými válkami, podobně jako ruská civilizace, není to zdivočelý anglo-sionistický parazit jako je USrael. Západní ekonomika jde rychle do hajzlu, pokud se rychle ČR nevymaní z dominantního ekonomického područí západu, pak hned ty první otřesy, které jsou už na dohled, by nás zničily, kolonie by to obsraly jako první, u nás by se "zastavila kola", nastal by chaos a nejspíš občanská válka, do toho masový násum migračních parazitů. Před toto katastrofou nás může zachránit jen BRICS, kde Čína je hlavní ekonomický sval, vojenský hlavní sval je tam RF. Západu nic nedlužíme, za čtvrtstoletí od Hadráku89 nás jen vytěžoval a drancoval. Všichni, kdo brání napojení naší ekonomiky na BRICS jsou zrádci a kolaboranti nejvyššího kalibru, ty krysy věří, že oni to přežijí bez úhony, a český lid ať zdechne. V tom se ale tyto kolaborantské "české politické elity" mýlí, jestli k tomu dojde, jejich pánečkové je obětují jako první. A s těmi řadovými parazity havloidy si to už vyřídí místní, kdyby ti kreténi raději zalezli a ani nedutali a neupozorňovali na sebe - blbcům ale je každá rada drahá, ti havloidní blbouni nechápou, že havlismus je definitivně na hnojišti dějin, nechápou co se děje na úrovni globálního řízení.

   Vymazat
 4. Kromě kufříku také nesli Kohnovi-Kerrymu futrál na kytaru -je třeba si poslechnout co o tom říká V.V. Pjakin, pochopíte mnohem víc:
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazky-a-odpovedi-v-v-pjakina-ze-dne-28-3-2016/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 8:04
   Právě to jsem myslel,co mohlo být v tom futrálu.Ják i Pjakim upozorňuje na filmy,co se vejde do futrálu.Když už takhle vyhrožují Putinovi,tak jsou v koncích a vůbec neuvažují o mírovém řešení.

   Vymazat
 5. Také papežovi si nikdo z těch lidí nedovolil pomoci s taškou, ačkoliv se na schůdcích do letadla doslova plazil a lezl po kolenou. Pro mě názorná ukázka nedotknutelné moci, jak by se na něj obořil, kdyby mu chtěl někdo ze slušnosti pomoci, tak jak vyžaduje úcta ke stáří. Pánové, něco se děje, těch hlavounů, kteří nedají z ruky tašku je více. Doporučuji prohlédnout si celou galerii, http://www.blesk.cz/galerie/zpravy-svet/491790/?foto=4

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to naprosto jasné. Jak mu na fotce 8 ulítla ta čepička, to je jasná symbolika. A jak se na schodech sklání, tak tím demonstruje svoji kapitulaci vůči ruské Pravoslavné církvi. Naprosto jasná symbolika. Stačí číst tlusté knihy a všemu budete rozumět, není třeba již nad ničím přemýšlet, v tlustých knihách je vše vysvětleno.

   Vymazat
  2. 11:43 Tak tak. A pokud si některé události nedokážete vysvětlit, pak vězte, že se jedná o promyšlený záměr GP všemohoucího. Amen.

   Vymazat
  3. Máte to vtipné, ale papež leze doslova po čtyřech do letadla Alitalia (ta nemá nic společného s pravoslavnou církví, tedy naprosto mimózní replika v 11:43) a brašnu z ruky nedá. Ocitá se bez pomoci. Pokud nevidíte zváštnost, trapnost a zároveň děsivost té situace, je mi Vás líto. Je to jako kdyby se nikdo na můstku neopovážil podat ruku Ďáblu. http://www.blesk.cz/galerie/zpravy-svet/491790/?foto=4

   Vymazat
 6. Přečtěte si (nechte si přeložit) následující článek článků z vložených linků: https://cont.ws/post/236734 Je to analýza situace, která si říká o značnou pozornost, je to o Kerryho kufříku, jehož obsahem prý přijel Putina přitlačit ke zdi (asi prý materiály k diskreditační kampani), ten se prý Kerrymu vysmál a prý ho zcela nevybíravě odpálil něčím kolem letadel Boeing, které lze řídit a "posadit" (opatření po 9/11) na dálku signálem přes satelit (Snowdenův Echelon), že prý se to Rusům podařilo vypreparovat z letadla, co spadlo v Rostově. Pro Kerryho to prý muselo být kruté, nadto ho prý ruské ministerstvo zahraničí požádalo o zkrácení návštěvy a o dřívější opuštění Ruska. Stálo by to opravdu i za doslovný překlad.

  OdpovědětVymazat
 7. Při komentování pozice a kroků J. Kerryho bychom měli mít na paměti, že by tam také mohl být někdo jiný, třeba H. Clintonová.
  KR

  OdpovědětVymazat
 8. Putin byl vtipnej.

  OdpovědětVymazat