Reklama

neděle 24. dubna 2016

S otevřenými ústy koukám na zprávu, že Barack Obama vychválil Angelu Merkel jako strážkyni Evropy. Tohle poplácání po zádech bohužel nasvědčuje jen tomu, že tihle dva jsou součástí velkého plánu.

Pavla Pokorná
24.4. 2016   Rukojmí
Nezbláznila jsem se, nic neberu, nic nehulím. A právě proto možná vidím obrysy této šílenosti jasněji. Podle všeho má paní Merkel za úkol zlikvidovat starý kontinent a indicie jasně směřují k tomu, že celý tenhle plán je řízen z USA. Čím hůř bude Evropě, tím lépe pro Spojené státy.
Kdo krizi v arabském světě vyvolal? Po kolik let se Amerika cpe na Blízký a Střední východ a na sever Afriky? Kdo vůbec způsobil migrační krizi? Kdo finančně podporuje takzvané umírněné opozice a dál a dál posiluje migraci? Kdo sám si střeží své hranice jako oko v hlavě? A kdo si teď mně ruce nad tím, co se děje u nás v Evropě, za velkou louží?

Angela Merkel je jen prodloužená ruka, trojský kůň a dobře zaplacený pěšák. A Obama ji zákonitě musí veřejně podpořit. Ani tihle dva, byť to tak na první pohled vypadá, nejednou v žádné „dobrotě“, ale velmi promyšleně a cílevědomě naplňují projekt zkázy Evropy.
Jo, abych nezapomněla - tomu všemu ještě zdatně sekunduje hlava katolické církve.

A my jen můžeme koukat s otevřenými ústy. Možná můžeme křičet a vzpírat se, ale nenaděláme s tím nejspíš vůbec nic. A obávám se, že tohle už nezvládne uklidit ani nikdo, kdo přijde po nich.

A tak nám nezbývá než v přímém přenosu sledovat jednu velmi významnou a smutnou kapitolu dějin.

8 komentářů :

 1. Hitler také jmenoval obránce evropy proti hordám z východu .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hitler ale nevěděl kam patří a likvidoval ty, co ho vyrobili, půjčovali mu peníze a dodávali železo.

   Smazat
 2. Potřebuji poradit. Dospěl jsem k názoru, že demokracie jsou dluhy, bezdomovci, drogy, nezaměstnaní, zlodějiny, lži, Kalousek a rozkrádání státu. Přitom mám rád Václava Havla. Kde jsem udělal chybu!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I když časem, ale k něčemu jsi dospěl, a to je velké plus.

   Chyba bude asi v tom, že někoho posloucháš a přitom se nedíváš na jeho skutky.

   Zkráceně: ŘÍKAT MŮŽEŠ CO CHCEŠ, ALE SKUTKY TĚ PROZRADÍ.

   Smazat
  2. Chyba = máš rád Havla.
   Sprostě, vědomě a úmyslně lhal od samého začátku a nikdy s tím nepřestal. Vlastizrádně (spolu s Klausem a Mečiarem) a v zájmu Říše zlikvidoval Československo. Vlastizrádně (spolu s Klausem) zavlekl Českou republiku do zločinecké organizace NATO.
   Mám pokračovat?

   Smazat
  3. To, že psychopati u moci prohlašují svůj zločinný režim za demokracii, přece vůbec neznamená, že to demokracie je. Demokracie je vláda lidu; ta u nás skončila natistickým převratem v listopadu 1989.

   Smazat
 3. Obama i Merkelová jsou oba členy zločinného spolčení nejtěžších světových psychopatů Bilderberg Group. Viz video na stránce
  http://dobajedu.cz/dokumentarni-flmy/eng-game-novy-svetovy-rad-plan-zotroceni-sveta

  OdpovědětSmazat
 4. Sekunduje tomu nejen hlava, ale celá ta správná část uvedené církve. Z historických událostí nelze vyloučit, že jsou z části i iniciátoři.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.