Reklama

úterý 12. dubna 2016

Šílenství Turecka nezná mezí

Gordon Duff
12.4. 2016   Zvědavec
Tento týden prezident Obama řekl: „Pokud teroristé dostanou atomovky, změní to svět.“ Jeho výrok je něčím víc, než jen pouhým „příliš málo, příliš pozdě“. Co tím pak ale opravdu myslí? Podívejme se na některé z mnoha konfliktů tlačících svět na pokraj propasti, způsobem, který pomíjí prostinké lži, jimiž nás krmí oficiální zprávy, aby zakryly korupci a nekompetentnost tolika vlád.

Turecko, Izrael a CIA používají námořní cvičení NATO v Černém moři k vyložení vyspělých zbraní v Konstanci a Oděse, majících být použity proti Sýrii, Iráku a Arménii. Konvoje náklaďáků z Ukrajiny se právě ve chvíli psaní tohoto textu valí do Turecka, jak uvádí zdroje VT, zatímco my čekáme na další vypuknutí nepřátelských akcí mezi Arménií a Ruskem podporovaným Náhorním Karabachem a Izraelem a Tureckem podporovaným Ázerbájdžánem.

Tato „severní fronta“ „války ISIS“ je často ignorována a skutečné vztahy mezi darebáckou diktaturou Kyjeva a kabalou řídící ISIS jsou ignorovány rovněž. Dokonce když byla izraelská letadla v letech 2009 a 2010 propašována přes Turecko do Ázerbájdžánu, za pomoci Gruzie, aby mohla zaútočit na Írán, nebo když byl Ázerbájdžán načapán, že povolil na svém území izraelská bezpilotní letadla, bylo to briskně ututláno.

A podobně, když se vojenské operace ISIS přesunuly do Gruzie a ISIS získal virus prasečí chřipky zbraňové kvality, a ISIS myslíme ukrajinské, saúdské a turecké skupiny tajných služeb, nebylo řečeno nic, navzdory tisícům mrtvých.

Stejně tak, když tatáž „koalice“ přivezla otravný plyn sarin do Sýrie, za použití tureckých nevládních organizací a charit, jejichž normální prací je dopravovat džihádisty a americké rakety TOW Al-Kajdě a ISIS, i toto bylo rychle zapomenuto.

Pak se objevily zprávy, že izraelská F-15 letící z Ázerbájdžánu koordinovala ukrajinské letectvo při sestřelení MH17, jehož raketa byla jedinou dokazatelnou příčinou této letecké katastrofy, a byly, opětovně, rovněž dány k ledu.

Jak Turecko dává do kupy vlastní „koalici ochotných“, „osu zla“ 21. století, včetně, avšak ne výlučně, Izraele, Saúdské Arábie a „Islámského státu“, je hrozba použití zbraní hromadného ničení, jaderných, biologických a chemických, velmi skutečná a takovéto zbraně nikdy nebyly v rukou tak nebezpečné osoby, jakou je Erdogan.

Tento týden byl turecký prezident Erdogan ve Washingtonu na 50. summitu o jaderné bezpečnosti. Setkání, na kterém prezident Obama prohodil s Erdoganem, kterému bylo odmítnuto přijetí v Bílém domě, pár strohých slov nebylo o teroristech a jaderných zbraních, navzdory zvěstem o incidentu v belgické jaderné elektrárně.

Celé to bylo o Turecku. Minulý týden USA stáhly své vojenské a diplomatické činitele z Turecka a varovaly před cestou do této země. Ani toto nebylo o terorismu, ale o Erdoganově nestabilitě a hrozbě, kterou představuje pro americké civilisty, kteří by byli, podle obav prezidenta Obamy, použiti v Turecku jako rukojmí.

Jako rukojmí však slouží jaderné zbraně uložené na letecké základně Incirlik, 84 bomb B-61, které se NATO rozhodlo uskladnit v Turecku ve víře, že turecká armáda bude schopna přestát jakoukoliv hrozbu ze strany islámského terorismu.

NATO se mýlilo, a to nejen ohledně turecké armády, ale i v tom, že bralo v úvahu pouze náboženský terorismus a nikoliv skutečnou hrozbu, světový organizovaný zločin, který je stále více vidět jako síla stojící za demolicemi 9/11, či předtím za svržením americké vlády a dosazením největší zločinecké rodiny Bushů, která tak získala kontrolu nad největší vojenskou silou v historii světa.

Historie má v této věci jasno, ačkoliv se tato historie nikdy nebude učit na školách. Šmírovací stát v Americe, likvidace politického procesu vedoucí k nepokojům, které dnes vidíme kolem fraškovitých voleb, mučení a únosy v globálním rozsahu a válka za válkou, to vše je zločinné v každém aspektu.

Dnes Rusko stojí prakticky samo proti globální zločinné organizaci, která se chvástá, že nejen že překreslí mapy Středního východu a Afriky, ale že také vykleštila Evropu a ponechala tomuto kontinentu jen pár krátkých let, či možná jen měsíců, než začne občanská válka mezi muslimskou většinou a opětovně se vynořivším fašismem.

Před pouhými pár týdny oficiální média omylem informovala o pokusech UAE koupit jaderné zbraně od Izraele. Unikly podobné zprávy o tureckém jaderném programu a o programu Saúdské Arábie, ale byly rychle zahlušeny. Popravdě Saudové mají jaderné zbraně od r. 1982, podle našich zdrojů v IAEA (Mezinárodní agentuře pro atomovou energii) a použili je v Jemenu.

A podobně existoval po jistou dobu, podle Der Spiegel, pokoutní obchod s technologií jaderných zbraní mezi Německem a Izraelem, kdy Německo dostávalo jaderné zbraně výměnou za schválení izraelských jaderných programů.

Již v r. 2003 jaderný tým Johana Meyera v Jižní Africe, spolupracující s Izraelem a Německem, vyrobil až tucet „zařízení“, navzdory tomu, že Jižní Afrika zrušila svůj oficiální program v r. 1990, a 9 z těchto atomovek hirošimského typu, s výkonem 13,2 kilotun, předal USA k demontáži.

Poznamenáváme, že 3 z těchto zbraní, podle zdrojů zapojených do přepravy těchto zbraní, „zmizely“. To mají být ty HZN, o kterých mluvil britský premiér Tony Blair, když tvrdil, že Saddamu Husseinu „chybí 45 minut k jaderné schopnosti“. Blair tvrdil, že postrádané jihoafrické atomovky jsou v Iráku a že byly přesunuty přes Sýrii do Libanonu po invazi v r. 2003. Historka o 3 syrských ambulancích přepravujících Saddamovy ukradené jihoafrické atomovky, jejich cestě od Libanonu, kde měly být uloženy v RTG laboratoři nemocnice, ukryté před americkými satelity VELLA, než budou poslány do Gazy nebo odpáleny ve vodách u Haify, je způsob, jakým dostal Blair Británii do Bushovy války.

Co se týká toho, kam 3 zmizelé bomby opravdu šly, tak jedna byla údajně odpálena v Severní Koreji, kam ji dovezla izraelská ponorka.

Takže skutečný důvod jaderné konference ve Washingtonu nemá nic společného s terorismem, ale spíše s darebáckými státy a možností poslat vzkaz ohledně zodpovědnosti, neboť „jaderný džin“, vypuštěný z láhve podle některých již při 9/11, nebo na bagdádském letišti v r. 2003, nebo v Tora Bora, v Damašku či Jemenu, či dokonce již na Bali a v Oklahoma City, již nebude tolerován, i když to byly Spojené státy, kdo láhev „odšpuntoval“.

Nezapomínejte, že je to jen týden, co ruský prezident Putin uvedl, že „pravděpodobně“ nebude nutné použít proti ISIS taktické jaderné zbraně.

Co se týká pozadí, tak již víme, že NATO skladuje jaderné zbraně v Turecku. Ale víme také, že Turecko nechalo Izrael upravit řadu svých letounů F-16 tak, aby byly schopny nést jaderné zbraně. Jak vidíte, USA stáhly svá letadla schopná nést jaderné zbraně z Turecka a nechaly tam jen bomby, a zatím lze takovéto věci považovat za „neohrožující“.

Tyto zbraně jsou vysoce zajištěny prostřednictvím ochran. Pak však poslala na leteckou základnu Incirlik letadla Saúdská Arábie, která nakoupila před pár týdny a která nikdy nebyla v letovém provozu, ačkoliv údajně jsou tam kvůli útokům na ISIS, organizaci, kterou Saúdská Arábie, jak všichni velmi dobře vědí, podporuje.

S těmito letadly tam přibyl tým vyškolený v Izraeli, kde, podle řady zdrojů, získal výcvik v překonávání bezpečnostních pojistek, pokud by se amerických jaderných zbraní zmocnilo Turecko a naložilo je do Izraelem upravených F-16. Požadovaná „jaderná tajemství“ byla ukradena, možná bývalým americkým senátorem, spoluzakladatelem temné Federalistické společnosti a Bushovým ministrem energetiky Spencerem Abrahamem, temnou postavou se silnými vazbami na rodiny organizovaného zločinu v oblasti prodejních automatů v Detroitu.

Je nám říkáno, že byly dány Bushovu „teroristickému carovi“ Richardu Clarkovi, který je předal izraelskému „kšeftaři“ při „slavnosti“ na izraelském velvyslanectví. Redaktor VT tam stál, když se to dělo.
Závěr

Obama má pravdu, když se bojí jaderných zbraní. Avšak neříká, že to nejsou zbraně samotné, protože atomovky jsou používány pořád, menší zbraně se sníženou radiací, nebo když jsou použity větší zbraně, jako v Jemenu, tak se to prostě nestalo, pokud o tom CNN nic neřekne. Věci zašly až tak daleko, že vlády mohou dělat a dělají vše ve svých silách, aby unikly opovržení.

Neexistuje naprosto žádná zodpovědnost, nikdo, s kým si promluvit, buď kvůli strachu, že bude zdiskreditován, nebo prostě proto, že chápe, že kdyby něco řekl, ať již o mučení, nebo o použití biologických zbraní, či dokonce o sem tam shozené atomovce, nikoho to ve skutečnosti nezajímá.

Být zabit sebevražedným atentátníkem v nákupním středisku je nyní v Evropě mnohem reálnější a stále více každodenním jevem, a jak mnozí předpovídají, bude brzy i v Americe. Samozřejmě, že tyto „problémy“ tu byly dlouhou dobu, v Libanonu, Sýrii, Iráku, Nigérii, Turecku, Keni, Afghánistánu, Pákistánu a na mnoha dalších místech, a nikdo se o to nezajímal.

Věříme, že právě to Erdogan vidí, tedy že neexistuje žádný šerif, žádný zákon, neexistuje žádná zodpovědnost, a že by prostě měl využít slabosti a korupce Evropské unie, nebo bude-li si přát, ukrást jaderný arzenál, nebo šířit pár nemocí stejným způsobem, jakým zabil tisíce lidí jedovatým plynem v Sýrii a Iráku.

Po Bushovi a Blairovi možná již možná nebude existovat žádná zodpovědnost pro nikoho, vyjma obětí.
zdroj: journal-neo.org.12 komentářů :

 1. Všem je jasné že s Tureckem Evropa nemůže uzavírat žádné dohody a smlouvy protože jednoduše Turecko nikdy a nikde žádné smlouvy nikdy nedodrželo. Ne nadarmo se špatnému hospodářství říká u nás "turecké hospodářství". Naíc turci jsou pořád jenom turci a nikdy nic dobrého pro Evropany neudělali a každéo bratříčkovaní s turkama vedlo k obrovskému rozčarování a bídě pro ty evropany, kteří tak učinili. Tak proč to všechno. Je to jednoduché. Turecko slouži USA jako kladivo proti Rusku. To co se teď děje neslouží Evropě ale slouží USA, které rozvrátili celý cever Afriky a dál v tom pokračují. proč to dělají? Protože jsou ekonomicky na dně. USA je jako krachující banka. Navenek u přepážek se uřednice banky usmívají, nabízejí klientům bonobóny a kafíčko, s velkou ochotou vyplňují formuláře a přitom trezory banky zejí prázdnotou. Tak to sjou dnešní američani. Jinými slovy, když jsou problémy někde jinde, není vidět na problémy v USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dokud USA dokážou přes dolar "dojit" svoje kolonie, tak jsou OK, horší stav ale nastává právě v těch koloniích

   Smazat
  2. Naprosto souhlasím.
   Kdyby to nevyhovovalo USA,tak by rychle Turecko přivedly k rozumu.Ono to také naznačuje,že USA o tom vědí co se chystá,jen to chtějí svést na někoho jiného.Každopádně mají dost sledovacích zařízení a i informací,aby to včas zastavily.

   Smazat
  3. Naprosto přesně, je to usácká válka pod Tureckou vlajkou. Měl by někdo toho šílence sejmout dokud je čas !

   Smazat
  4. Krízové zasadnutie: Obama sa stretol so šéfkou Fedu

   http://www.hlavnespravy.sk/krizove-zasadnutie-obama-sa-stretol-so-sefkou-fedu/766747

   Elektronický koncentrák je tady! Omezení výběrů hotovosti z bankomatů J. P. Morgan je obranný mechanismus před zavedením negativních úrokových sazeb dolaru ze strany FEDu. V USA začal run na bankomaty!

   http://aeronet.cz/news/elektronicky-koncentrak-je-tady-omezeni-vyberu-hotovosti-z-bankomatu-j-p-morgan-je-obranny-mechanismus-pred-zavedenim-negativnich-urokovych-sazeb-dolaru-ze-strany-fedu-v-usa-zacal-run-na-bankomaty/

   Smazat
 2. Obama řekl: „Pokud teroristé dostanou atomovky, změní to svět.“ Hm...

  Nemluvím nikdy sprostě, nemám k tomu důvod a je mi to protivné. Teď ale musím napsat "Je to v prdeli".

  Totiž každý kdo má všech pět pohromadě ví, že teroristi nerostou na stromech, ale jsou vyvářeny tajnými službami států. Tak, že nám tím řekl, my se nikdy své nadvlády nad světem nevzdáme i kdyby jsme měli všechny vyhladit. O USA nemám iluze dělali to dříve (indiáni), dělají dnes(... Lýbie, Srbsko, Sýrie ...) a budou dělat jako každý zločinec. A zločinec je šílenec, který se svých pomatených cílů nedokáže vzdát. Vlastně nám řekl, že USA vyzbrojí IS (což je jejich neregulérní armáda) atomovými zbraněmi.

  Zbývá jedině důvěra, že špatně kontrolovatelní teroristé hodí tu bombu na Ameriku. Což koneckonců může být i plán, jak se vypořádají s vlastním obyvatelstvem a svedou to na teroristy, jako v případě dvou věží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tipuji Asii, protože Japonsko dostalo za úkol vypustit radioaktivní vodu z Fukušimy do oceánu, to dobře poslouží jako krytí

   Smazat
  2. Před pár roky nějaký tzv. konspirativní web napsal, že americké námořnictvo postrádá pár U-bomb, takže otázka zní, kdo asi od nich dostal plnou důvěru ? P.S.: a nejsou to ty, co vytrousili u Španělska do vody před pár desítkama let !

   Smazat
 3. Není třeba aničíst tento článek, stačí si v úvodu přečíst Obamoby obavy, zahrnout do nich nedávné jednání o jádru (bez Rusa)a výsledek je jasný! zase ve JMÉNU NĚČEHO se budou dělat opatření, které nás trošičku více přiblíží K Orwelem popisovaném V.B. (1984). To ostatní v článku je jen jakási omáčka.

  OdpovědětSmazat
 4. Pičovina veriť, že Saudská Arábia má jadrové zbrane, ale nech si verí každý blb v čo chce. A článok je plný poloprávd a veľmi ťažko dokazovateľných hypotéz a podozrení, niekedy pravdivých, ale to, že ISIS vyzbrojuje a podporuje ukrajinská tajná služba (okrem CIA a Izraelu, Turecka, kde je to faktograficky OK), je sprostosť. A takých je v článku veľa...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A byl by nějaký odkaz, nebo podpůrný důkaz, na Vaše tvrzení, jak je vše 3,4čovina? Já bych Vám naopak doporučil kliknout si na http://www.veteranstoday.com/ a přečíst si pár článků. Pokud neumíte anglicky, otevřte to v prohlížeči Chrome a přítel Google Vám to přeloží.

   Mimochodem autor toho článku pan Gordon Duff je námořní bojový veterán z války ve Vietnamu. Je invalidní a desítky let se věnuje práci s veterány a problémy s bývalými zajatými vojáky USA ve Vietnamu. Je akreditovaným diplomatem a je obecně uznáván, jako jeden z nějvětších světových specialistů pro zpravodajské služby. Řídí jednu z největších soukromých zpravodajských organizací v USA. Má obrovské zkušeností v odvětví energetiky a obranné techniky. Vydává internetový deník "Veterans Today".

   Smazat
 5. Obamovi udělal osudovou chybu že se nespojil s Ruskem ve válce proti terorismu . Dnes mají salafisté stále rafinovanější útoky . Atomovka na ně čeká , jsou to fanatici . Turky nebrat je to sebranka která terorizuje evropu tisíc let . Marcel

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.