Reklama

.

.

pátek 1. dubna 2016

Skandál: ministr kultury Herman zavádí cenzuru!


Daniel Solis
1. 4. 2016   CzechFreePress

Ministr „kultury“ Herman na svém profilu v ParlamentníchListech.cz smazal již pětkrát legitimní dotaz, poté, co označil nepohodlné články o své osobě v souvislosti s podporou mezinárodního terorizmu a válečných tažení, a o pofidérním prelátovi a grantovém podvodníkovi s prorežimní předlistopadovou minulostí, Halíkovi, za „snůšku nepravdivých informací“. Následně přišla tazateli i důtka od produktové manažerky portálu PL. Tento článek dokonce přes noc zmizel z portálu ParlamentníListy.cz! Účet byl zablokován a všechny články autora jsou od té doby na serveru nedostupné. Řádění kontroverzního cenzora z křesla ministra kultury ČR se stupňuje. Zavádí zde snad Herman estébácké praktiky, ve kterých je dobře zběhlý? Kdy přijde na řadu marxisticko-islamistický terorizmus? Jak to dopadá, když nespolehliví lidé dostanou do rukou moc? Potvrzuje se, že je Daniel Herman bezpečnostním rizikem pro náš stát? Herman je napojen na marxisticko-islamistické teroristy a na organizovaný zločin, který ho katapultoval do vládního kabinetu. Česká banánová republika v přímém přenosu.


Původní zpráva od produktové manažerky ParlamentníchListů.cz

Komu: daniel.solis@xyz.cz
Datum: 30. 3. 2016 15:38:48
Předmět: Dotazy na PL


Dobrý den,

Děkujeme za používání služby ParlamentníListy.cz.

Chtěla bych Vás ale upozornit, že funkcionalita pokládání dotazů vznikla s cílem rozproudit seriózní oboustrannou komunikaci mezi volenými zastupiteli a uživateli-voliči, proto se snažíme redigovat smysluplnost pokládaných dotazů.

Dotaz by měl být věcný, konkrétní, ptát se na určitý postoj, problém atd., tak, aby na něj bylo možno odpovědět. Pokud někoho z něčeho obviňujete, je nezbytné svá tvrzení podpořit důkazy.

Děkuji za pochopení. V opačném případě bychom byli nuceni Váš zneaktivnit Váš účet.

S pozdravem a přáním příjemných dnů


XY

Produktová manažerka ParlamentníchListů.cz

http://i1.wp.com/danielsolis.cz/wp-content/uploads/2016/03/Herman-obložen.jpg?w=540 540w" sizes="(max-width: 540px) 100vw, 540px" width="540" height="515">

Původní adresa nyní již nedostupného článku: http://www.parlamentnilisty.cz/errors/404.html?aspxerrorpath=/profily/Lic-Daniel-Solis-LL-M-1224/clanek/Skandal-ministr-kultury-Herman-zavadi-cenzuru-68511

Odpověď

Dobrý den vážená paní XY

Vaši výhrůžku deaktivovat můj profil pominu jako „nedopatření“, které nehodlám reklamovat ani u majitele portálu PL, ani u dalších vedoucích osob v redakci PL.

Uvedu Vás raději v obraz, protože chápu z Vašeho přípisu, že nevíte, co se děje a píšete mi zřejmě pod nějakým vnějším tlakem.

Cíl rozproudit seriózní oboustrannou komunikaci mezi volenými zastupiteli a uživateli-voliči, který zmiňujete, je mi naprosto srozumitelný. Také já jsem byl voleným zastupitelem. Nesnažím se zde o nic jiného nežli právě o oboustrannou komunikaci. Smysluplnost pokládaných dotazů Vám také mohu zaručit.

Můj dotaz na min. Hermana byl zcela konkrétní. Ptám se na „určitý postoj, problém atd., tak, aby na něj bylo možno odpovědět“, jak sama uvidíte z následujícího.

Nikoho z ničeho neobviňuji, naopak jsem byl tázaným (min. Hermanem) obviněn já sám. Nyní se snažím dosáhnout satisfakce, leč marně. Na opakované dotazy tázaný neodpovídá, dotazy maže a navíc nyní Vy, vážená paní XY intervenujete v můj neprospěch. Proto Vás uvedu do obrazu:

 
Dne 14. 3. 2016 v 8:34:00 položil tazatel „krissus“ dotaz na osobní stránce Daniela Hermana, cituji:

http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Mgr-Daniel-Herman-32312/otazka/Dobry-den-preji-pane-ministre-96944

„Dobrý den přeji pane ministře.
Pana Halíka si vážíte za jeho všeho schopnost?  
http://www.czechfreepress.cz/daniel-solis/kdo-je-vlastne-tomas-halik.html

V odpovědi datované 14. 3. 2016 23:12:17 – Mgr. Daniel Herman odvětil:

„Vážený pisateli,
ano, pana prof. Tomáše Halíka si vážím, viz moje předchozí odpověď. Dělá naší zemi čest v zahraničí, jako málokterá osobnost současné doby. Článek pana Solise pokládám za snůšku nepravdivých informací, motivovanou vlastními neúspěchy pisatele. Vím totiž z vlastní zkušenosti, jak nepravdivě pan Solis psal o mojí osobě.“

Následoval můj zcela legitimní dotaz, neboť jsem byl v odpovědi zmíněn jmenovitě. Cituji:

„Třesky plesky
Píšete: „14. 3. 2016 23:12:17 – Mgr. Daniel Herman

Vážený pisateli,
ano, pana prof. Tomáše Halíka si vážím, viz moje předchozí odpověď. Dělá naší zemi čest v zahraničí, jako málokterá osobnost současné doby. Článek pana Solise pokládám za snůšku nepravdivých informací, motivovanou vlastními neúspěchy pisatele. Vím totiž z vlastní zkušenosti, jak nepravdivě pan Solis psal o mojí osobě. Prosím uveďte konkrétní nepravdy.“

Následovala odpověď tázaného: 15. 3. 2016 22:53:44 – Mgr. Daniel Herman

„Vážený pisateli,
děkuji za Váš dotaz a zájem, který mě potěšil. Pokud je nick, pod nímž jste uveden, skutečný, pak o to více. D. Solis mě např. nařkl, že jsem údajný lobbista pro íránskou teroristickou islámsko-marxistickou organizaci lidoví mudžahedíni (MEK), dokonce za úplatu! Prý mi tato organizace podle Solise platila i volební kampaň, což je samozřejmě naprostý nesmysl!

Bez jediného důkazu mě označil za válečného štváče a chronického zastánce ozbrojených řešení a války. A psal i prezidentu Zemanovi, že představuji bezpečnostní riziko pro naši zemi, čemuž se pan prezident v mé přítomnosti srdečně zasmál. Myslím, že tyto příklady dostatečně dokumentují „míru serióznosti“ pisatele. Omlouvá ho snad jen mladická nerozvážnost a dosavadní životní neúspěchy.“

Takže vážená paní XY, jelikož jsem byl v Hermanově replice veřejně nařčen z šíření „snůšek nepravdivých informací“ motivované „vlastními neúspěchy„, (tázaný totiž údajně ví z vlastní zkušenosti, jak nepravdivě pan Solis psal o jeho osobě).

Proto se, vážená paní XY, táži již po několikáté min. Hermana, v čem jsou má tvrzení nepravdivými informacemi. Vzhledem k tomu, že se mi nedostává odpovědi a tím ani satisfakce, pokládám dotaz opakovaně. Dotaz je ale na místo odpovědi mazán.

Znění dotazu je následující:

„p. Hermane, označujete Solise za šiřitele nepravd, ale zvláštní je, že tyto údajné nepravdy nejste schopen vyvrátit.

Je nepravda, že jste domlouval audienci pro teroristy z MEK u kard. Duky?

Je nepravda, že jste lobboval za teroristy MEK mimo jiné v ČRo? ZDE

Je nepravda, že jste byl laicizován kvůli paní Hánečkové, kterou jste si paradoxně měl vzít za ženu, ale nikdy nevzal?

Je nepravda, že jste, jako válečný štváč vítal bombardování Jugoslávie slovy „když selhaly všechny ostatní mechanismy, musel demokratický svět zasáhnout.“?

Je nepravda, že jste obcházel církevní hodnostáře s peticí na podporu intervence NATO v Jugoslávii a tudíž nejste válečný štváč a chronický zastánce ozbrojených řešení a války?

Je nepravda, že jste Národní Radě Odporu Íránu, zástěrky teroristické organizace Lidoví Mudžahedíni (MEK) napsal: „cítím se vašemu lidu velmi blízký“?

Je nepravda, že MEK zavraždil 17000 lidí?

Vaše kněžství i vyhazov z ÚSTRu byl úspěch?“

Vážená paní XY, jelikož bych rád rozptýlil Vaše obavy, zda jsou má tvrzení podloženy důkazy, jak píšete („je nezbytné svá tvrzení podpořit důkazy.“), upozorňuji Vás, že se nejedná o tvrzení, ale o dotazy, navíc si dovolím odkázat Vás na konkrétní informace k uvedeným dílčím dotazům.

Zde jsou odkazy:

Opustil církev kvůli sexu! Ministr kultury Daniel Herman ve zpovědi Blesku

Užiteční idioti aneb Lidovci ve vleku mezinárodního terorizmu

http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Lic-Daniel-Solis-GGS-1224/clanek/Uzitecni-idioti-aneb-Lidovci-ve-vleku-mezinarodniho-terorizmu-1-17408

alternativní zdroj:

http://www.czechfreepress.cz/daniel-solis/uzitecni-idioti-aneb-lidovci-ve-vleku-mezinarodniho-terorizmu-1.html

Daniel Herman a jeho teroristé


http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Lic-Daniel-Solis-GGS-1224/clanek/Daniel-Herman-a-jeho-teroriste-17645

alternativní zdroj:

http://www.czechfreepress.cz/daniel-solis/daniel-herman-a-teroriste-z-mek.html

Zahradil a Falbr v žoldu marxistických teroristů

http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Lic-Daniel-Solis-GGS-1224/clanek/Zahradil-a-Falbr-v-zoldu-marxistickych-teroristu-17733

alternativní zdroj:

http://www.czechfreepress.cz/politika/evroposlanci-ods-a-cssd-v-zoldu-teroristu.html

Jak nakupují teroristé české politiky – kauza Daniel Herman

http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Lic-Daniel-Solis-GGS-1224/clanek/Jak-nakupuji-teroriste-ceske-politiky-kauza-Daniel-Herman-17939

alternativní zdroj:

http://www.czechfreepress.cz/daniel-solis/jak-nakupuji-teroriste-ceske-politiky-kauza-daniel-herman.html

Hermanova apologetika licoměrnosti

http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Lic-Daniel-Solis-GGS-1224/clanek/Hermanova-apologetika-licomernosti-18007

alternativní zdroj:

http://www.czechfreepress.cz/daniel-solis/bezbreha-licomernost-kadnidata-lidovcu-hermana.html

Otevřený dopis Prezidentovi České republiky Zemanovi – Herman je bezpečnostní riziko

http://www.czechfreepress.cz/daniel-solis/otevreny-dopis-prezidentovi-ceske-republiky-zemanovi.html

Profil teroristické organizace MEK

Terrorist Organization Profile: Mujahedin-e-Khalq (MeK)

http://www.start.umd.edu/start/data_collections/tops/terrorist_organization_profile.asp?id=3632

Seznam evidovaných zločinů teroristické skupiny MeK:

http://www.start.umd.edu/gtd/search/Results.aspx?expanded=no&;casualties_type=&casualties_max=&success=yes&perpetrator=470&ob=GTDID&od=desc&page=1&count=100

Dokumentace teroristické organizace MEK:

http://www.habilian.ir/en/

Jsem přesvědčen, že dotazy jsou věcné, konkrétní a týkají se velmi jednoznačné určitého postoje, problému atd., a jsou položeny tak, aby na něj bylo možno odpovědět. Dokonce zcela jednoduše ANO jsou to nepravdy/NE nejsou to nepravdy.

Ponechávám stranou, že i tvrzení min. Hermana „Prý mi tato organizace podle Solise platila i volební kampaň“ je nepravdivé.

V jenom z mých článků o šokující skutečnosti, že nynější min. kultury Herman lobboval za teroristickou organizaci, a udržoval s ní úzké kontakty, jsem položil otevřenou otázku, zda mu tato organizace platila i volební kampaň.

Samozřejmě, že otázka byla rétorická, protože je dnes obecně známo, že jednotlivce, jako konkrétně Hermana, tak i politickou stranu KDU/ČSL, za kterou kandidoval ve volbách do PSP ČR, obecně, financoval podnikatel s nemovitostmi, developer Luděk Sekyra, nechvalně proslulý svými dlouhodobými a úzkými vazbami na organizovaný zločin, zejména na Františka Mrázka, označovaného jako „Kmotr Mrázek“, jak je zřejmé ze stejnojmenné knižní trilogie Jaroslava Kmenty. Jen ve druhém díle, nazvaném „Krakatice“, lze narazit na jméno Sekyra 707 krát na 253 stránkách. Viz Kmotr Mrázek II – Krakatice (pdf)

Vážená paní XY, doufám, že jsem dostatečně osvětlil probíhající dialog mezi mnou a min. Hermanem.

Pokud dotazy voleným zástupcům podléhají cenzuře a nelze je pokládat opakovaně v případě, že jsou dotazovaným mazány, tak mi prosím dejte vědět.

Pokud je formulace nebo smysl dotazů stále ještě nejasný, prosím Vás o radu, jak tyto dotazy položit tak, aby vyhovovali představám provozovatele portálu ParlamentniListy.cz.

Taktéž bych prosil o Vaši radu, jak postupovat lépe, než klást dotazy opětovně, v případě, že položené dotazy z nějakého důvodu neustále mizí, ale to mne neuspokojuje v mé touze po satisfakci, rozumějte, odpovědi.

Přece jen mne min. Herman svévolně veřejně nepřímo označil za lháře, svým tvrzením, že článek uvedený v dotazu tazatele „krissus“ ze dne 14.3. 2016, který byl napsán na základě informací z ÚSTRU, tedy z instituce, které Herman sám, až do svého vyhazovu předsedal.

Konkrétně ze svazku „Kazatel“ z Archivu Bezpečnostních Složek, za „snůšku nepravdivých informací, motivovanou vlastními neúspěchy pisatele", (faksimile svazku jsem pro Vaši informaci nechal k dispozici na tomto odkaze: http://uloz.to/xJKShS4M/halik-rar – takže se můžete přesvědčit o pravdivosti mých citací) – a falešným tvrzením, „jak nepravdivě“ jsem měl psát o jeho osobě.

Sama si můžete, vážená paní XY ověřit, že mé články o jeho osobě jsou dostatečně ozdrojovány.

Zcela jednoznačně se tedy jedná o snahu min. Hermana vyhnout se nepohodlné pravdě a umlčet oprávněnou kritiku. 

Pevně věřím, že toto není, a nikdy nebylo intencí, filozofií a praxí portálu ParlamentniListy.cz

Proto se, vážená paní XY nedivte, že mne Vaše výhrůžka deaktivací mého účtu, která musela být jednoznačně nedopatřením, velmi překvapila.

Děkuji za Vaše služby,

S pozdravem,

Daniel Solis

25 komentářů :

 1. Nic nového. I já jsem položil několika voleným zástupcům několik dotazů, které byly vzápětí smazány. Můj účet na PL byl, pokud se nemýlím 3x zrušen, za použití vulgarizmů. Ty byly vyprovokovány vulgarizmy celé řady přispěvovatelů PL, kdy jimy byli označeni všichni občané jiného názoru, než zastávali zmínění přispěvovatelé. Nevím, proč si mám nechat líbit označení "zmrd" například od pana Novotného jenom proto, že mám jiný názor. PL jeho a celé řady jemu podobných, otiskly bez cenzury, včetně jimi používaných vulgarizmů. Mne PL zablokovaly okamžitě po tom, co jsem jim to oplatil stejnou mincí. Moje výtka redakci PL, že "oni" mohou používat vulgarizmy a já ne, zůstala bez odezvy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nic nového pod sluncem. Můj dotaz jednomu známému "politikovi" také nebyl zvežejněn. Je z TOP09.

   Vymazat
  2. Čí to byl nápad, přejmenovat a havloidně falešně vydávat cenzora za produktového manažera?

   Vymazat
  3. no to já jsem poslal zaVorálkoj v roce 2014 dotaz - zda si před zrcadlem nacvičuje ukazování "kolik bylo v zimě sněhu" letos sníh nebyl - tak jak vysoko skáče váš pes - protože až pojedete za soukmenovcema do Kyjeva aby jste se s nima mohl pozdravit hezky po jejich - a byl jsem pro porušení etického kodexu zablokován na věčné časy

   Vymazat
  4. Koukám, že těch protičeských webů přibývá. Na Digizone obřezanec Bohumil Herwig maže příspěvky a likviduje uživatele, kteří pod články o zpravodajské redakci ČT napíší slušně pravdu o její objektivitě. Spolu se svou partou facebookových havloidů jakýmsi pražským Janem Novákem a Danem Rozehnalem označují absolventy vojenské základní služby - československé vojáky v záloze, kteří sloužili vlasti v dobách Československa (ČSLA) za kolaboranty.

   Vymazat
  5. Co tu fňukáte?Neberte se tak vážně.Není na světě ten,co se zavděčil všem.Proč,chcete řešit pro vás důležité věci přes kováříčky/media/když v dnešni době můžete jit hnedka za kovàřem/třeba za ministrem/?K tomu co zde pindá p.Solis,cítí li se dotčen ať obràti se na soud.Plivat na druhé umí každý vůl.

   Vymazat
  6. Proč sem tedy 13:30 lezete a fňukáte, když v dnešní době můžete jít hnedka za ministrem? Neberte se tak vážně, múdry, múdry, premúdrelý - žádal vás někdo o radu? Plivat na druhé umí každý 13:30. Příště přemýšlejte, než něco řeknete, abyste si zase 13:30 nenaběhl. :-)))))

   Vymazat
  7. Je třeba si uvědomit, kdo vlastní Parlamentní listy. Ostatně - domnívám se, že bude okamžitě zrušeno ve chvíli, kdy se nějakým způsobem znelíbí.

   Vymazat
 2. Asi na PL začíná úřadovat senátor a spolumajitel...fofbalový činovník a úplatkář Valenta...

  OdpovědětVymazat
 3. Jo milí diskutéři . Zvykejte si , protože bude ještě hůř pokud tato vládnoucí garnitura nebude odstraněna .

  OdpovědětVymazat
 4. Dobrý den,

  Děkujeme za používání služby ParlamentníListy.cz.

  Chtěla bych Vás ale upozornit, že stejně jako Vy, mohou pokládat otázky i ostatní uživatelé/občané, a tudíž není důvod k tomu, abyste hovořil i z ně. :) Pokud se tak přeci jen rozhodnete, je nezbytné, abyste byl konkrétní a svá tvrzení podpořil důkazy.

  Děkuji za pochopení. V opačném případě bychom byli nuceni Váš zneaktivnit Váš účet.

  S pozdravem a přáním příjemných dnů

  Kateřina Synková

  Produktová manažerka ParlamentníchListů.cz


  Toto byla odpověď na můj dotaz Bohuslavu Sobotkovi jak se mu žije a pracuje , když ho většina občanů považuje za Quislinga za jeho postoj k politice Merkelové  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak hlavně, že té cenzorce Kateřině Synkové přejmenované na produktovou manažerku nevadí, že poslanec za TOP09 Farský o nich přímo na Parlamentních listech hovoří jako o ruském propagandistickém webu. To po něm žádné důkazy nechce, to si nechá ochotně kálet na hlavu. Ledaže by se Parlamentní listy nepovažovaly za alternativní web, ale součást hlavního kolaborantského proudu, to by pak dávalo smysl, proč po něm nepožadují vysvětlení a naopak jeho články tlačí dál. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Poslance-terorizuje-mistni-podivin-428486

   Vymazat
 5. Tady se brečí na špatnym hrobě.Několik komentářů mě smazal cenzor tady na webu Nová republika a přitom nešlo o vulgárnosti.Čert d"ábla nevyžene

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Musím se režiséra Václava Dvořáka zastat, zpočátku sice měl totalitní tendence mazat ani ne tak redakci jako sektě Přátel Srbů na Kosovu nepohodlné příspěvky, ale nyní nechává diskuzím volný průběh. V tomto ohledu by si z něj měl vzít příklad i jiný guru, tentokrát katolické, uprchlívácké a klerofašistické sekty KDU-ČSL.

   Vymazat
  2. Dokonce i vulgarity a oplzlosti zde ještě donedávna byly posuzovány z hlediska polické ideologie a těch "správných" osob ponechány. V poslední době jsem s činností administrátora a minimem zásahů do diskuze spokojen.

   Vymazat
 6. Převzato odjinud: To byl taky nejdebilnější nápad aSociální paDemokracie v tomto desetiletí,jít do kloakyce se siolidovci a udělat představitele zatuchlé inkvizice a člena Sudetoněmeckého landsmanschaftu ministrem paKultury…. ti naši všichni předešlí presidenti včetně Háchy,ale mimo Havla se musí v hrobech otáčet takovými fofry,že kdyby na ně dali transmisi,tak by vyrobili el.energie,že by mohli z fleku odstavit celej Temelín…..Budeme s tím muset něco udělat ještě před řádnými volbami….

  OdpovědětVymazat
 7. To je hrozné.Jsem tak otrávená..
  takovà ubohost..konsekventně
  Nevolit socany,
  Zelený,Topkaře,ODS..zapomněla jsem ještě na nějakou obzvlášť nemožnou stranu?
  j.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jistě. Na Lidovce!

   Vymazat
 8. jj mazu, mazes, mazeme, samozrejme ve smyslu demokracie a svobody slova (jen pro nektere!!!)jdu blit!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Děkuji novináři Danielu Solisovi, že jsme se díky němu a jeho Parlamentními listy zakázaným článkům dozvěděli, že islámský a pravicový klerofašista Herman chtěl v České republice usadit íránské teroristy - mudžáhedíny z MEK, kteří nakonec skončili v Albánii. Bylo to v době, kdy si je Američané přes svou základnu Liberty v Bagdádu stěhovali dělat bordel do Evropy a nepochybně jim chtěl být nápomocen, proto nechápu postoj pana prezidenta, který se tomu vysmívá.

  OdpovědětVymazat
 10. Solisi, tím, že spojuješ marxismus s islamismem jen dokazuješ, že o marxismu víš úplné hovno! T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fuj, neříká se hovno, anobrž "výkal" :o)

   Vymazat
 11. Ten "svobody" otřesný hnus u nás, je natolik nepředstavitelný a neúnosný, že mít jen částečné povědomí o tom kam povede ten "samet", nebylo by sametu a na kandelábrech by neviseli komančové ale ze západu štědře honorovaní disidenti. Z Číny jsme si měli vzít příklad.

  OdpovědětVymazat
 12. ..jak mu káže katolická víra !*

  OdpovědětVymazat
 13. Pendrek, katolická víra... Naplňuje jezuitskou přísahu, viz: http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/prisaha-jezuitu.html

  OdpovědětVymazat