Reklama

.

.

středa 6. dubna 2016

Skupina DAEŠ zveřejnila videoklip s hrozbami dalších teroristických útoků v evropských hlavních městech


6. 4. 2016        zdroj a zdroj
Stoupenci DAEŠ (teroristická skupina v Rusku zakázaná) vydali nové video, jež vyzývá k teroristickým akcím v Londýně, Berlíně a Římě. 5. dubna to oznámil list The Independent.


Video je nazváno "Bojujte s nimi, Alláh je potrestá vašima rukama". Video burcuje extremisty, "aby zabíjeli (nevěrné), ať jsou kdekoliv". Po odvysílání scén s teroristickými útoky v Paříži a Bruselu, a také 11. září roku 2001 v USA, komentátor nazývá předcházející teroristické útoky "poučným vzkazem" národům, bojujícím s DAEŠ.

"Včera to byla Paříž, dnes Brusel. Alláh ví, kde se odehraje příští útok. Možná to bude Londýn, Berlín nebo Řím", říká vypravěč v angličtině.

Agitační film byl vydán v pondělí skupinou Al Wa'ad Media Production, která sídlí Rakce a jejíž aktivisté odpřisáhli věrnost DAEŠ. Tato skupina se přihlásila k teroristickým útokům v Bruselu a pohrozila, že zajistí Evropě "dny temna".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

13 komentářů :

 1. VŮDKYNĚ MERKELOVÁ DOSTALA NA STAROST ROZBITÍ EU A TO OD NWO VÝROBCE SVĚTOVÉHO CHAOSU A VÁLEK

  to si vybralo islamismus jako ideologii pro třetí světovou válku.Ono to totiž není žádné náboženství,ale ideologie.Tady nepomůže zachranovat mutti MERKEL ostnatými dráty na hranicích a nástupem vojáků.Ona už žádná kancléřka není.IDEOLOGII PORAZIT NELZE.Občané ji musí řici,že je to možné jen reformováním KORÁNU,ktery je v pžiručkou na vraždění křestanů a nevěřicich psů.

  DEMOKRACIE JE ODPOVĚDNOST,tu však přenáší musulmani na ALLÁHA,stejně jako fašisti na HITLERA,čimž se stejně odůvodnovali JAKÁKOLI ZVĚRSTVA.
  SÚRA 4-89 Koranu píše. A přáli by si,aby jste se stali nevěřicimi jako oni,aby jste byli stejní.Neberte si mezi nimi přátele dokud nevstoupí na stezku boží.A jestliže se obrátí zády,pak je chytte a zabte kdekoli je naleznete..

  Dcera pastora MERKELOVÁ se stala jejich mutti a prorokem.Je jediná cesta jak tu invazi zadržet.AT JDE DO JEJICH MEŠIT A TAM káže o reformě koránu,který přináši do Evropy kalifát středověku,kdy byli ARABOVÉ v podřezávýni krků a znásilnování křestanek nejúspěšnšjši a proto nebudou váhat pořádat v EU dnes a zítra repete.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já věřím, že se naše kultury, zejména co se týče vztahu k ženám vzájemně obohatí a ovlivní. Ono nebude na škodu trochu po vzoru Arabů skřípnout naše feministky, které si začínají až příliš vyskakovat. Je opravdu potřeba okleštit náš pohled na údajné domácí násilí páchané u nás na ženách(trochu jim uberete kyslík a už ječí, jak je jim ubližováno!)Jen ať se podívají jak k nám přicházejí uprchlice obtěžkané malými dětmi a bagáží a vedle nich kráčí navonění páni tvorstva obtěžkáni pouze mobilem, který neodtrhnou už asi nikdy od ucha. Ano, když ženská nějakou od muže chytí, je to jen pro její dobro, jak tvrdí islamisti a ještě má být za to vděčná. Je to součást její převýchovy! Proto se budu vedle Mohamedánů určitě více cítit jako chlap! (Chytrý snad pochopí...)

   Vymazat
  2. Ironie není na místě.protože zprvu ironické se může stávat vážně míněným. Jste divný.

   Vymazat
  3. 8:28-jsi evidentně na palici s tím vzájemným obohacováním (my je budeme obohacovat finančně a oni nás fyzicky,násilím) a spoléháním se na to,že problém nechopnosti mužské části národů EU vyřešit sionisty tlačený feminismus, přenecháš na importované mohamedány.Tyhle věci si musíme vyřešit sami a po našem....
   Jinak jsou tendence a snad už i byla založena místními i importovanými muslimskými idioty "Islámská demokratická strana"....Už ten název se "demokratická..",když islám nic takového nezná a nikde nerespektuje a už vůbec ne vůči ženám,buzíkům a jinověrcům,takže hlavně ti by tuhle pojebanou partaj měli vší silou podporovat....Jak tohle je jen debilní národ,ničím se už nelišící od těch konzumistických degenerátů na západě od nás.....

   Vymazat
  4. Daj sa vyšetriť! Dúfam, že ťa Tvoja žena po prvej facke tak zmaľuje, že sa týždeň nepostaviš na nohy, Ty hrdina....
   ( múdry vie o čom píšem. ...)

   Vymazat
  5. Daj sa vyšetriť! Dúfam, že ťa Tvoja žena po prvej facke tak zmaľuje, že sa týždeň nepostaviš na nohy, Ty hrdina....
   ( múdry vie o čom píšem. ...)

   Vymazat
  6. 9.28, 9.30 opravdu nepochopil a neviěš o čo píšem ja(8.28). V životě bych ženu neuhodil. I přemoudřelost je někdy na obtíž.Ale to se tady netýká jenom vás!

   Vymazat
  7. Kdo nepochopil oč tomu 8.28 skutečně jde a na jaké nebezpečí trochu recesní formou poukazuje, je skutečně ještě větší pitomec než on. Vyjádřil se jak vyjádřil a já mu rozumím! On z toho po důkladném přečtení jda až trochu strach.

   Vymazat
 2. Pochopitelně to byla od autora ironie (i když asi ne moc příliš vhodná), takže prosím než se začnete vyjadřovat k příspěvkům jiných, pořádně si je přečtěte a zamyslete se nad tím, co jimi autor míní. Bohužel takovéto zbrklé reakce na tyto příspěvky neukazují na příliš vysoké IQ některých čtenářů na Nové republice, což je velmi škoda. Příspěvky by měly mít vždy vyšší úroveň než příspěvky místních trollů. A trochu pro pobavení:
  http://i0.wp.com/www.golfbrekers.be/wp-content/uploads/2016/01/vluchtelingen-wegversperring.jpg

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:02-nedělej ze sebe chytrýho ty IQ..dnes se ze všech stran i státních,oficiálních valí tolik vážně myšlených kravin,absurdit a vyložených idiocií,že přerhlédnout nějakou více,či méně zřejmou ironii,není nic neočekávatelného!

   Vymazat
  2. Opravdu to co píšete jsem takto mínil. Opravdu jsem nechtěl nikoho urazit, zejména žádnou naši ženu. Když my tak věechno bereme tak strašně(!!!)vážně. Kde je ta ironie a nadsázka našich předrevolučních bavičů, kteří dokázali vcelku vážné téma odlehčit a humornou cestou přitom poukazát na nebezpečí, které z nastoleného problému skutečně hrozí. Pan Slovák by mě nejraději zabil. Omlouvám se mu. Příště budu vážnější. Ale přesto. Povolujeme partnerství homosexuálů, nebylo by na místě už konečně skončit s jednoženstvím? Nebylo by lepší místo dvou chlapů na výchovu dítěte jeden chlap a třeba dvě ženský? Proč žít celý život s jednou babou? To jsem tomu tímto závěrem zase dal...

   Vymazat
 3. Tak k tomu vám něco řeknu:
  Kecají, protože Chovanec říkal, že nás s e to netýká a vládě já věřím.

  OdpovědětVymazat
 4. Já vládě ve věci stěhování národů vůbec nevěřím. Informací k tomu už mám vysoce nad míru. Zcela vážně.
  A předpokládám, že 14:36 to myslí podobně ironicky jako 8:28.
  Děda.

  OdpovědětVymazat