Reklama

.

.

pátek 15. dubna 2016

Stížnost na ČT – veřejný archiv

napsal PP
15.4.2016  Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

V předchozích dnech na Kose (a pak i na Nové republice) vyšly články, které shrnovaly obsah stížnosti na ČT. Shrnutí spolu s doporučením ovšem činí jen 10% obsahu celé stížnosti a ze své podstaty navíc není příliš konkrétní či dostatečně průkazné.

Navíc vůbec neuškodí, aby každý mohl obsah stížnosti posoudit sám za sebe bez nutnosti spoléhat se na jakékoliv prostředníky. Proto jsem nyní zveřejnil celou stížnost na stránce stiznost.wordpress.com.

Podání mám naplánováno na příští týden a až do té doby je tedy možné posílat případné připomínky (stiznostct@post.cz)… A pak se uvidí.

vlkův doplněk:

v diskuzi pod jednotlivými částmi seriálu o stížnosti na zpravodajství ČT, kterou zpracoval PP jsme byl opakovaně vyzván, abych na Kose otevřel petici na podporu této stížnosti.

Přemýšlel jsem o tom a klidně bych i poptávce vyšel vstříc. Nicméně neumím to technicky zařídit. Podpisy bych mohl přidávat jen formou diskusních příspěvků, což mi nepřijde pro tento účel vhodné a případné. Bohužel neznám techniku, která by umožnila na WordPressu, aby čtenář fakticky mohl vstoupit interaktivně do článku. Jakkoli momentálně chodím na kurs WordPressu, abych s ním uměl trošku více, než to absolutní minimum, které používám. A zjistil jsem pozoruhodnou věc – že vlastně moje tzv. šablona, v které je redigována Kosa jaksi neumožňuje vůbec nic. Žádné rozšíření nad úroveň současného nastavení. protože neumí pracovat s tzv. pluginy, kterými se normálně do šablon WP dají přidávat další a další funkce… Zvláštní jev.

12 komentářů :

 1. Ukázka objektivity "Novinky.cz", hlavně pro ty, kterým stačí pro informovanost titulky článků.

  http://www.novinky.cz/domaci/400443-unicef-nerovnost-mezi-bohatymi-a-chudymi-detmi-se-v-cesku-snizila.html

  OdpovědětVymazat
 2. dívám se na čt novu a nevadí mi to, mám ucelený rozhled a konspirace nesleduji protože je to proti zdraví a škodí na mozek Ruské weby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ucelený rozhled z amerického zadku , to je ono !!

   Vymazat
  2. „Však lépe v mylné naději sníti, před sebou čirou temnotu,
   nežli budoucnost odhaliti, strašlivou poznati jistotu!“

   Ten člověk má pravdu, pokud chce zůstat blbý a spokojený. Pak je bezpochyby lepší, chtít vidět svět tak, jak nám ho chce ukazovat TV,

   Existují dva výroky:
   1/ Kdo se nestará o politiku, o toho se ona postará po svém.
   2/ F.D.Roosevelt: „Všechno, co se v politice přihodí, bylo tak či onak připraveno.“

   A to se už dotýká i konspiračních teorií. Dění ve světě ovlivňují nikoliv jednotlivci, ale v skrytu dohodnuté skupiny. Kdyby se dohadovaly veřejně, nebyly by účinné, nebo by leccos ani ovlivňovat nemohly vůbec. To je princip.
   Jehně, které tomu odmítá uvěřit, zůstane jehnětem. Blbým a spokojeným.
   PB

   Vymazat
 3. Tak se dívej,a sem nelez.

  OdpovědětVymazat
 4. Ono se vše oplatí, když člověk něco dělá, dělat důkladně. Kontrola je dle mého názoru např. ztěžějní věc při zhotovení čehokoliv žádoucí úrovně. Je to zpětná vazba, která v přírodě - ale i v politice - rozhoduje o mnohém. Lidé, kteří v nedostatečné míře kontrolují výsledky své práce nejsou důkladní a výsledky jejich práce jsou mnohdy fatální - to platí pro obory lidské činnosti, které jsou zvláště důležité pro společnost, což je např. i práce učitele /tam to ale není vidět hned, ale až po létech/, lékaře - tam to může být vidět hned, ale to platí obecně pro každou práci. Omlouvám se za tento dlouhý snad ne na místě úvod a teď k tomu co jsem chtěl říci. I čtení těchto mnohdy blbých komentářů se vyplatí - občas člověk nalezne perlu, což je komentář přede mnou - 17:33. Díky autorovi za něj. Jinak pokud se týče pana Vlka, kterého občas poslouchám na Slobodném vysielači /Svobodný vysilač se mi odnechtělo poslouchat od doby, kdy jsem slyšel pana Doležela mluvit o tom, že na Uranu nebo Neptunu jsou Satani. Ostatně úroveň hostů na Slobodném vysielači je rovněž mnohdy dosti mizerná, za poslech nestojící/ tak se mi zdá, že jeho pořady postradají tu zajimavost, jakou se charakterizoval např. pan Čalovka - ten se bohužel odmlčel, nebo pořady s panem Vitkovičem, což je dle mého názoru nejlepší slovenský ekonom /myslím si tohle i když o ekonomii nemám páru/. Pan Vlk by měl mít postoje trochu více razantní - ne hájit pana Sobotku v jeho emigrantské politice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Já se dívám pravidelně na Nezávislou ČT. Pan komentátor už je sice starší a kapku przní cizojazyčné názvy a jména, ale to mu lze lehce odpustit.
   Jsou tam zajímavá videa, která zasílají třeba češští emigranti z Německa, o soužití s ilegály atd.


   Čekám, kdy všechny tyhle nezávislé webovky zatrhne Pelíkán.


   Proč Vlk fandí tomu moučnému Sobotkovic červovi taky nechápu. Je to nejodpornější kousek naší politiky - svou servilitou vůči bruselským i americkým zadkům daleko předčí všechny Kalousky, Dienstbiery i Štětiny...
   Je to totiž premiér a má oproti nim skutečné pravomoci.
   To, jak se na téhle zemi proviňuje, se mu jednou ,doufám, vrátí.


   Snažit se dělat doma vlny a venku sklapnout pokorně krovky, je něco, čím naprosto opovrhuju. Nedůvěryhodný plaz bez vlastního názoru, cti a hrdosti.

   Vymazat
 5. Troll, pokračuj, ale sem prosímtě nechoď, mohl bys chytit nějakou těžkou propaganditidu.

  OdpovědětVymazat
 6. Vlastenka  Vlku, tohle je taky matroš.
  Včerejší Události komentáře - Migrace  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1096898594-udalosti-komentare


  Ukázka "objektivního" vysílání - havloidní Bublan s nějakou krávou (údajně právníčkou-nejspíš vystudovanou v Plzni) z "neziskovky" v rozhovoru s Takáčem.


  Ta čůza zpochybňuje i po ostudě s iráckými "křesťany" Primu (kravín) atd. a v podstatě říká, že by média neměla občanům nepříjemná fakta sdělovat.
  Opět žádný skutečný oponent, evidentní lži téhle parazitky a Bublana nikdo nevyvrací.

  Chce se mi vrhnout.
  A to na mě čeká ještě nedělní pravidelná dávka nenávisti z tlamy rudé feny - Fridrichové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro Vlastenku.Jak to děláte,že snesete dívat se,na takové lži?Mě osobně,když vidím jen krátce ty jidášské tváře se udělá špatně.Zdeněk

   Vymazat
 7. Vlastenka


  No, pěkně mi to zvedá tlak.
  Ale člověk má dobře poznat nepřítele.

  OdpovědětVymazat
 8. Vlastenka  Tohle je vrchol!
  Parazit Rychlíků, kteří si 25 let točí multikulturní sračky za naše peníze, arogantně prohlašuje, že žádné vlastenectví nebo národy nepotřebujeme. Hnus z dílny ČT. Vaří se ve mně krev.
  Oni se v tomhle paskvilu v podstatě vysmívají i našim předkům, kteří za tuhle zem bojovali.
  Řekněte mi, za koho tyhle svině kopou?!


  http://www.ceskatelevize.cz/porady/10275866938-intolerance/415235100141006-domobrana/

  OdpovědětVymazat