Reklama

úterý 26. dubna 2016

Strach z Norberta Hofera


- Geo -
25. 4. 2016 Eurasia24

Česká televize, ČTK, iDNES, Aktuálně.cz a další věrní sluhové globální oligarchie mohou puknout vzteky ze suverénního vítězství Norberta Hofera ze Svobodné strany Rakouska (FPÖ) v prvním kole prezidentských voleb u našich jižních sousedů.
Poslušní novináři si opět přisvojili právo soudit a Hofera ve „zpravodajství“ o rakouských volbách onálepkovali slovem „populista“, přičemž tímto výrazem se to v článcích jen hemží. V minulosti osvědčený, avšak už stále méně funkční model je aplikován i na FPÖ, která je kvůli programové neochotě podřizovat se zájmům globální oligarchie nazývána „krajně pravicovou“.

Důvod této dehonestace je prostý a skrývá se mimo jiné na webu Norberta Hofera.

Těžko zde budete hledat žlutě hvězdičkovanou vlajku největšího převaděčského gangu světa, zato zde najdete řadu „populistických“ a „krajně pravicových“ hesel jako „My Rakušané máme právo na svou vlast“, výzvy k obhajobě kultury, hodnot a tradic, obnově rakouské svébytnosti v kontrastu se slepým plněním příkazů EU, posílení skutečné rakouské neutrality, přímé demokracie v zemi a – odmítavý postoj k vykořisťovatelské smlouvě TTIP mezi Spojenými státy a EU.

Strach z lídrů, jako je Norbert Hofer, přiměl Baracka Obamu a „strážkyni Evropy“ Angelu Markelovou, ještě v průběhu rakouského volebního dne naléhat, že „Spojené státy a Evropská unie musejí pokročit v jednáních o chystané dohodě o volném obchodu TTIP“.

Musejí naléhat. Druhé kolo rakouských prezidentských voleb je v plánu na 22. května a Rakouskem to nekončí.

45 komentářů :

 1. Ano, mají z Hofera strach. Možná dokonce hrůzu. Lidovci a socani jsou ven ze hry. Angela už vypadává z role, protože je den za dnem více vidět, jak je vedena USA jako poslušná loutka v čele dodnes okupovaného státu. Poslouchá i debilní rozkazy jako je snaha stíhat satirika za urážku diktátora Erdogana. Poslechla i pokyny přijímat co nejvíc migrantů a nedívat se kdo a co jsou, nesledovat odkud přicházejí a proč. Podobně doposud poslouchali i rakouští politici. Ale Hofer ukázal, že je i jiná cesta. Národní sebeúcta, samostatnost, zdravý rozum a služba vlastnímu lidu. Snad mu to vydrží déle, než jen do příštího kola voleb.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážím si toho, že ČR je volbou Miloše Zemana, o krok napřed.

   Smazat
  2. Souhlas . vypadá to tak ,že šílená Angela se rozhodla co nejvíc toho zkurvit dokud je ještě u moci . Tragické je , že nikdo není schopen ji zastavit . Podobné to bylo i s Hitlerem .

   Smazat
  3. 20:00- Angela není šílená, plní jen svoji roli, snahu nemnohých ovládnout Svět. Jako vždy v historii "zplodí Hitlera" a odnese to spousta nevinných. Dokud nenajdeme recept, jak odstranit "svině", bude se jen historie opakovat!

   Smazat
  4. PS. Dokud, zákonitá reakce normálních lidí, zdůrazňuji normálních se projevuje v malých zemích, jsou "neokoni" v klidu. Velké země je přivedou k panice, to pak bude "divadlo", nejen mediální, bohužel.

   Smazat
  5. Konec 100 let poroby?
   Hofer by mohl posílit vliv V4 a konečně politicky sjednotit nástupnické státy Rakouska Uherska a tím ukončit "vítězný rauš" Francie, VB a USA.
   Vídeň by se měla stát naší protiváhou Bruselu.

   Smazat
 2. Vzhledem k tomu, že jméno Hofer mi něco říkalo, ale ve spojení se jménem Andreas, našla jsem ve Wikipedii, že Andreas Hofer je rakouský národní hrdina, který vedl odboj proti Napoleonovi a proti přičlenění Tyrol pod Bavorsko po porážce Rakousko-Uherska napoleonskou armádou. V roce 1809 byl zrazen, odsouzen francouzským soudem a popraven. Je pohřben v Innsbruku, kde má i pomník.
  Že by rodina?

  OdpovědětSmazat
 3. Vlastenka


  Ti prostituti už jsou směšní, jak nálepkují každého skutečně pravicového politika coby "populistu nebo extremistu".

  Národ a národní zájmy nejsou sprostá slova!

  Ukřižovat Zemana za to, že si "dovolil" říci - "tahle země je naše", může jenom idiot.

  Nebo už to není naše země?

  OdpovědětSmazat
 4. Vlastenka


  Musím uvést jednu pikanterii.

  Schwarzenbergova legitimní stará si s členem Svobodných - průmyslníkem Thomasem Prinzhornem upletla levobočka Karla Filipa.

  Je dost zvláštní, že má tedy Kárl tak negativní vztah k této straně. Vždyť to má vlastně v rodině.)))

  OdpovědětSmazat
 5. Chci byt prvni, kdo pogratuluje pani umelkyni - Prazske vlastovce zijici ve Vidni k viteztvi Norika Hofera !
  Viden bude znovu sladka, a ja pojedu na strudl.

  S L A V A ! "Pijme pivo s bobkem, at je dobra nalada ! Perme pradlo Sotkem ! Pere mydlo Helada !"

  A vite, ze Hofer byl kamos Joerga Haidera ? T.j. ten, co je dnes dustojnikem v NEBI. Jemu se splasil Volkswagen a on se zabil... Vsichni moje kamosi z Rakouska tenkrat plakali....

  A znate tu slavnou starou ceskou pisen, ktera se dnes zpiva ve Vidni ?

  "Za Schonbrunnem dnesnich casu, je septem slyset mnoho
  hlasu, ze - coz presmutna je vec, kazdy ZELENY bez vocasu zrozen jest".

  Noric Hofer dostal o 590 000 vice hlasu nez parta
  Zelenych.

  Je jasne, ze pani Le Pen prijede na oslavu koncem kvetna do Vidne... Jsem zdrcen, ze nebudu pozvan. Oslavim to vsak zde.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, bojuj v USA, my se tu také snažíme ale rozhodující bitva, která rozhodne válku "dobra se zlem" je u vás. Tak hodně štěstí.

   Smazat
  2. Do konce května je daleko, co kdyby se panu Hoferovi stalo něco zlého.Určitě jezdí autem.

   Smazat
  3. A víš anonime 10:16, že můžeš mit i docela pravdu? Připadá mi, že ta západní pakáž je už v takovém kolapsu, že je schopna možná snad všeho. To je pro ně podpásovka. Musím uznat ale, že dobrá. Kloubouk dolů, před tímto národem. Že by přišel signál od rakouských sousedů? Konečně. A kdy začneme u nás s tou očistou republiky. Myslím, že volby jsou za dveřmi. Když vidím průzkum na ČT, nak je mi blijno. Došli někdy pracovníci těchto organizací dál, jak pár metrů za redakci? Zřejmě ne. Nebo dostali (befel) od Merkel? Ale názor voličů není jen pár zaprodanců z Prahy, je to celá zem . Držím mu palce a celé straně. Už aby došlo k probuzení nejen u nás ale v celé V4 .

   Smazat
 6. POPULISMUS, stejne jako napr. Xenofobie, vubec nejsou negativni slova.

  Populismus je snaha respektovat vuli lidu ! Coz je vlastne povinnost ! A vule lidu je vule BOHU !

  Dnesni politicti retardi, zneuzili mineni techto slov. Oni maji svuj vlastni slovnik , kterym mlati svobodomyslne obcany... V nasi pomocne skole by vyhrali titul BLBECCI ROKU !
  S L A V A ! "Pijme pivo s bobkem....atd."
  honolulu - strazce demokracie !

  OdpovědětSmazat
 7. 21:12 pani Vlastenko, to bylo prece vzdy uplne normalni ve Vidni.
  Kazdy druhy cesky podkoni, byl fotrem nejakeho vysoce postaveneho slechtice.

  U knizete Schwarzenberga je to vsak jinak, rikali Videnaci pri moji posledni navsteve ve Vidni. Jeden z jeho predku byl clenem cisarske rodiny (Hapsburg), a on, nas knize, byl za to potrestan zjevem. Proto zije v Praze, kde vlivem okoli se snazi zhezknout.
  HONOLULU - chtel bych byt pokonim , nebo aspon komornikem..

  OdpovědětSmazat
 8. Pane Povolny, (21:47), ke konecne, zaverecne bitve, prijde v listopadu v Clevelandu ve state OHIO.

  Znam to mesto ! Pracoval jsem tam jeden cas na 9-te East, nez me vyhodili.

  To mesto mi dela starost ! To mesto, jsou totiz DVE mesta rozdelena rekou CUYAHOGOHA , s uplne odlisnou psychologii.

  Zatim co zapadni cast dominuji WASP, tak vychodni cast je silne zastoupena liberalnimi Zidy a cernochy.
  Ti ve vetsine budou prosazovat Hillary.

  Zapadni cast je v nekterych ctvrtich dominovana, take modrymi limci, kteri patrili tradicne k radikalnim smerum, z nichz nektere zde nemohu ani jmenovat. Oni se tam PORVOU v ulicich.

  To neni pouze muj nazor, ale i nazor nekterych autorit... V tom meste bylo take hodne Cechu, ve vsech moznych uplatnenich. Myslim si, ze by se to melo prelozit nekam jinam, kde je to civilizovanejsi. (Take se tam narodil Rock and Roll)

  Kdysi to bylo druhe nejbohatsi mesto v Unii a ted je druhe nejhorsi, hned za Detroitem. Rockefeller tam zacinal svoji vzestupnou karieru a mel farmu ve ctvrti, ktera se jmenuje dnes Strongsville. Mesto melo take slavnou ceskou emigraci z roku 1948. President Reagan je pravidelne zval na porady do Washingtonu.
  V lete je tam velmi pekne. V zime NE.
  Mesto se segmenty populace, tak rozdilneho mysleni a psychologie neni dobrym mistem, kde se svede posledni bitva mezi Hillary a Donaldem Trumpem.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, říkal jste, že jste katolík, já jsem ateista. Vidíte, přesto nás spojuje jiná víra, lidská, která možná jednou spojí lidi na vzdor neokonů, kteří je dělí.

   Smazat
  2. PS. opomněl jsem dodat, v různosti "národů", nikoliv ve stejnorodosti "světle hnědé rase " a "nadlidí".

   Smazat
 9. Dalsi viteztvi ! GOP Republikani !
  Connecticut, Donald Trump.
  Maryland, Donald Trump.
  Pennsylvania, Donald Trump,
  Delaware, zatim neni znamo
  Rhode Island, zatim neni znamo.

  Za Demokraty, Sanders prohral Maryland, proti Hillary.
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 10. Dobre rano v Cesku ! Donald Trump vyhral vsech pet zminenych statu !
  S L A V A !

  Slysite to KVILENI ??
  NEEE ! To nejsou vlci v Montane, to jsou jeho politicti nepratele.

  A videli jste video, jake ma Kasich, from Ohio vlastnosti pri jidle ?

  Jako ti LVI v Africe ! Vsechno roztrha za strasidelnych zvuku - mlaskani, slintani a prdeni. To rikaji jeho analytici... Me se to vsak libi !
  To by byl idealni ambasador do Berlina k diktatorce Merkerove..
  honolulu - supporter of Donald Trump.

  (A vy Cesi budte radi, ze vas informuji o prisne tajnych vecech, ktere by mohli ohrozit navikovou podstatu vasich predstavitelu. Hmmm !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji Honolulu, pravdivé informace se u nás veřejně nevysílají ani nepíšou. Fandím Trumpovi.

   Smazat
 11. Poděkuji nicku honolulu.
  Jinak ještě Hofer nemá vyhráno,mám takové tušení,že dojde k podobné situaci,jako ve Francii,všichni proti Le-Penové.Pokud ale chtějí Rakušané něco změnit,nesmí se nechat oblbnout propagandou.Ono také nic jiného nepřipadá v úvahu,pokud se má něco změnit v Evropě,tyto zavedené,nepružné,nereformovatelné strany,poslat na smetiště dějin.
  zemedelec.

  OdpovědětSmazat
 12. Blahopřáni do Rakouska jedno světlo zazářilo do rozpadávajicí EU ! Věřím že vyhraje i Le-Penova ve Francii a vrazi další dýku do zadku Merkelce ! Aještě jedna vlašťovka co potěší :: V Turecku začala občanská válka zabíjejí lidi Merkelka a NATO nic ! Pouze drží huby jako by se nic nedělo !!

  OdpovědětSmazat
 13. hlavne nas honolulu neoblbuj lzivymi vyplody tve hlavy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypadá to, že ty ses teď jen pozvracel,
   zato komenty od Honolulu mají hlavu a patu.

   Smazat
  2. Ty už víc oblbovat nepotřebuješ!!!

   Smazat
  3. no a vy dva curaci anonymove 9:51 a 15:03 netlachejte kokotiny kdyz nevite jinymi slovy chote do pice!!!

   Smazat
  4. jirik mas pravdu blbecci poslouchaji "sveta znaleho" samozvance s otevrenou hubou
   david

   Smazat
 14. Ta proamerická pakáž nejen že je všeho schopná. Ona vždy byla všeho schopná. Neni divné, že za podobných okolností nešťastně zahynul v autě i Dubček a pak měl Venca flaška cestu k prezidentování volnou. Pan generá Vacek také asi ví o čem je řeč. Také mu šlo podivně o život. Ono mi to připomíná i podivné onemocnění Chavéze rychlou rakovinou a v minulosti vražda Aliendeho, Lumumby, Chavéze a řady dalších jen dokazuje, že tihle zmrdi nemají k úkladným vraždám daleko. Nerozhlašovali svého času, jak Putin už už umírá?

  OdpovědětSmazat
 15. Jiri jirik (9:12)
  Tak si to zjisti sam na internetu a neobvinuj me, ze tu lzu !
  Donald Trump vyhral VSECHNO ! Cely vlivny severo-vychod Ameriky jde za nim.
  To, co on hlasa je uplna zmena v nasmerovani zeme ! At uz politicky, nebo ekonomicky...

  To nejsou pouze vnitrni zmeny pro Ameriku, jako je napr. Health Care (zdravotnictvi), nebo zmeny pro ucitele a penzisty.
  Ale i zastaveni INVAZE barbaru z feudalismu do Evropy, kterou jasne odsoudil ! To, ze chce dohodu s Ruskem rekl nekolikrat ! To, ze se dokaze domluvit s presidentem Putinem rekl take NEKOLIKRAT !

  Dokaze-li prosadit to, co rika proti zajmum Neoconu , tak se bude KSEFTOVAT ! Samozrejme, ze to snizi nezamestnanost.

  To co ho ceka, po jeho nastupu do Washingtonu bude GIGANTICKY BOJ, ktery rozhodne nezvladne sam !
  Proti komu ? ? O tom se rozepisi pristi rok, i kdyz se to mnohym nebude libit !

  Mam rad Ameriku ! Je to muj domov ! Ziji zde vetsinu zivota. Trump je patriot ! On ji UZDRAVI a bude to mit vliv i na Evropu.
  honolulu

  P.S. Tuny SRACEK, kterymi je Trump bombardovan 24 hod. denne, 7 dnu v tydnu, vubec nemaji ucinek !
  Presstituti docili akorat toho, ze i kdyby Trump zitra -napr. ukradl autobus mestske dopravy v N.Y., tak je to cele Americe uplne jedno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. mily sveta hovno znaly
   uz te vice lidi zde zjebalo ze tlachas kokotiny a povysujes se nad ostatni
   to ti napsal i pan plukovnik ktereho jsi tak nazval
   tys zde lzive kecal o tom jakym zpusobem tva "sister" ziskala za food stamps 5 domu a podobne zvasty!
   bez radeji zpet stavet latriny do angoly tam ti to asi sedelo nejlepe!!!
   jinak te s "emerickym" porekadlem SMD ( to v africke anglictine asi nemate)zdravim

   Smazat
  2. jo je to nadutec a chytrous ten hovnolulu a dela z vas cesi blbbecky
   jirik to pekne napsal
   zdravi jozo

   Smazat
  3. ano pravda ten honolulac sezral vsechnu moudrost z Angoly a tech hajzlu co postavil
   amik

   Smazat
  4. Vypadá to, že Česká emigrace je mezi sebou stále netolerantní, dokonce i když jsou stejně politicky sladěni. Přesto vám děkuji za zájem, co se děje ve vaši vlasti a zkusme toleranci mezi sebou a zlobu směřujme k našim auslenderům, je jich tu dost, všeho druhu!

   Smazat
 16. Cesi POZOR ! Vas president Zeman nekolikrat dokazal, ze zajmy vasi zeme UPREDNOSTNUJE, pred utopistickymi snahami a hloupostmi, jak z Bruselu, tak z Berlina.

  Vas ex-president Klaus, je na vztahy mezi narody a snahy ruznych egoistickych skupin VELMI chytry. Jak to dela, ze jim vidi do karet, je mi zahadou !

  Jak president Zeman , tak ex-president Klaus, maji s Trumpem spolecne to, ze NEPOSKAKUJI, jako vycviceni cirkusovi mopslici, podle toho, jak "pani sveta" - NWO piskaji. Zatim, co nektere jine (vase) nejmenovane autority to delaji, proti vasim zajmum a pro jejich prebendy..

  Stujte za presidentem Zemanem. On chce Cesko pro Cechy, nebo dopadnete tak, jako kdysi my v Johannesburgu.
  HONOLULU -
  P.S. (Kdyz prisel Breznev, tak jsem utekl do Johannesburgu. Kdyz padla Rhodesie, tak jsem utekl do New Yorku.
  Kdyby padla moje milovana Florida, tak utecu na Aljasku.
  Vlastnim tam brloh po medvedech. Vylopatuji kakance a mam bydleni na doziti.
  Cesi, nedejte se !)
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 17. Zde je stara americka pisen o Aljasce na pobaveni (YouTube)
  NORTH TO ALASKA, Johnny Horton.
  Az ztratite vasi zem, kvuli invazi, tak budeme sousede. Budete zit na Cukotce... Koncim povinnosti volaji
  honolulu

  OdpovědětSmazat
 18. dodatek to honolulu
  neboj budu taky volit trumpa !!!jo a nemysli zes zde jediny co zije v zemi zaibene!
  a ze i jini neznaji a nesleduji tamni zivot politiku zakony etc!
  tak neves hlavu !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. spravne honitko je machr ten nas poucuje kde a co zna jen on!!!
   vaclav

   Smazat
 19. from HONOLULU to jiri Jirik ! Zadnou sestru nemam a nikdy jsem na foot stamps nebyl, vubec nevim o cem, zde kecas ?

  S kym si me pletes ? Tvuj "plukovnik" je pan kokotko, ktery ma ruzne nicky a ke vsemu je jeste Slovak.

  Rikal velebny Pan, ze co Slovak to Bozi ztvoreni a K...a
  od narozeni ! Zakomplexovani dratenici - neoslovujte me !
  Jsem Cech !

  Je dobre , ze znas nase politiky ! Proc o nich ale
  nepises ?

  Je dobre, ze volis TRUMPA, ale pro Tvoji TUPOST, nebo linost, jsi nikdy nenapsal proc ho volis. Asi ti porucil soused, ze ano ? PROJEV SE ! Vysvetli proc ?

  NADUTEC, t.j. moje prirozena vlastnost. Jsem daleko hezci a uspesnejsi nez ty. S tim se musis smirit, to je dano vyssimi mocnostmi. Kde zijes na Bowery v krabici, realtore, ze jsi tak plny zlosti ?

  V O L O V E ! Jak to, ze jste o tom, co se deje v tyto dny nikdy nebnapsali ctenarum do Ceska ? Jsem jediny, kdo to pise !

  Protoze mate nakakano v makuvkach, nejen se neumite vyjadrit, ale nevite o co kraci. A nebo to zatajujete, jako Ct 24 za ucelem manipipulace na obednavku.

  JOZO - Slovaku, jediny Slovak, ktery stoji za odpoved je Marian Kotleba. Nevnucuj se !

  Dokonce je zde zminka o Angole ! - Vim urcite, ze jsi tam nikdy nebyl
  - omrzla makuvko z Minnesoty. Zminujes se o tom, protoze zavidis, zjev a I.Q. tamejsim opicim ?

  Dalsi pan na holeni ! BLBECCI zakomplexovani, hadajte se semnou o politice a ne o me osobnosti..PREVYSUJI vas
  100 x.
  HONOLULU - HONOLULU the superior !

  POKRACOVANI .....

  OdpovědětSmazat
 20. Povazuji to za VELKY POZITEK vam nadavat, vy nedonoseni zakomplexovani kreteni !

  Kdyz nadavate napr. presidentum Zemanovi nebo Klausovi , tak oni si to musi nechat libit, protoze jsou statnici. Oni maji protokol !

  Jsem na tom lepe nez presidenti , nebot vas s radosti poslu do prd..e, kdykoliv se mi zachce.
  (To jsem vedel uz v te zminene Angole.)

  Misto osobnich utoku vy PRIMITIVNI ZMETCI, radej napiste v cem se milim, ohledne udalosti dnesnich dnu v Americe..

  ANI JEDEN Z VAS TO NENAPSAL ! Radej se zminujete o Angole o ktere nevite NIC !
  HONOLULU - vzdy o 5 trid vysse a vzdy superiorni.  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak už se nerozčilujte naši vzdálení krajané, mně nevadíte ani jeden. Honolulu, oba se vážně zdokonalujeme v češtině,já introvert, Vy téměř 40 let v emigraci a to díky psaním na Net. Jiří Jiříku,(stejné jméno znám ze záp.Čech), pište vícevětně! Nadšený jsem z Ikema Moniky, píšící s diakritikou ač se naši řeč učila až v emigraci. Málo vím o "amíkovi", byť mu k dobré češtině chybí jen diakritika. Závěr? Ne všichni vám budou nadávat, jen ti "blbci" a "vnucujte" se, já to dělám také.

   Smazat
 21. Nekterym lidem zacina velmi vadit to, ze pisi o boji mezi uchazeci na nominaci presidenta Ameriky, jinak nez je schvaleno manipulatory verejnym minenim.

  Tento informaci boj PROHRAJETE a nekteri lide vam za nej jednou predlozi ucet.

  Kdyby jste se nechovali jako PRASATA, tak bych vam rekl co se bude dit dal, a odkud co prileti.

  Nadavate mi, tak si to zjistete sami vy ZAKOMPLEXOVANI NEDONOSENI prirodou osizeni OSLI a dokonce ze Slovenska.
  honolulu - vzdy povysseny.  OdpovědětSmazat
 22. Pane Povolny, moje emigrace je daleko delsi nez 40 let.
  Me by nevadilo, ze by me oponovali v politickych nazorech, ale oni me napadnou osobne, aniz by me znali.
  Ja nemam, zadnou sestru ! Nevim o cem pisi ! Ale stejne mam radost, kdyz je mohu sprdnout.
  Koncim ozvu se zitra.
  HONOLULU

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já vím, Alzheimer to u mne ještě není, v té době,68., jako vy jsem uvažoval o Kanadě, Austrálii. Zůstal jsem, nelituji, mám 5 dětí, ale umím se vcítit do role emigranta, ne imigranta, tu znáte Vy, já jen tuším.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.