Reklama

pátek 29. dubna 2016

Světová psychiatrie ještě řekne své "děkuji" Ukrajině!


29. 4. 2016, Petr Ďoubalík, Anatolij Šarij - Památník čekistům a psychologie - video, překlad, procvičení ruštiny
A. Šarij - narozen 1978 v Kyjevě, jednou se o něm budou učit studenti žurnalistiky- vypustí denně 2 - 4 nové příspěvky, rozkrývá lži a manipulace médií, část finančních příspěvků od fanoušků rozdává nejchudším, převážně starým lidem v oblasti Donbasu (prostřednictvím spolupracovníků).
- má přiznán statut běžence z Ukrajiny, žije v EU (na Ukrajině by dlouho nepřežil).
- kdyby Česká televize přeložila a odvysílala každý den jen jedno jeho video, stačilo by to vyvažovat tu její nehoráznou
jednostrannost.

Dnes jsem se bavil při sledování nového videa, kde si dělá legraci z kamarádů našeho majdanisty Štětiny.

Malá poznámka k překladu: Šarij pro "šikuly" z Azova používá označení "suščestvo" - tvor, bytost, stvoření, existence (podivná...). Vybral jsem "tvor".

 A. Šarij: Dnes byl internet plný informací o pokusu snést památník čekistům v Kyjevě civilním korpusem Azova. Někteří se zlobí, jiní říkají "tak to má být", někomu je to fuk. Já myslím, že je to velmi zajímavé video! Velmi zajímavé, mohlo by se hodit pro studium například budoucích psychologů či studentům medicíny pro pochopení vzorců chování méně vyvinutých tvorů.

Pohleďte: tvor málo vyvinutý se pokouší rozbít monumentální obrovský památník palicí. Snaží se bít po památníku, není vidět odlétající kousky, ale tvor pokračuje v úderech do památníku.

Teď se tvor radí s druhým tvorem, poznal, on umí poznat, že rozbít památník palicí není možné. Přemýšlí a na něčem se domlouvají - a z toho plyne závěr, že řeč u tvorů je rozvinuta, tvor, který se nachází vedle něho, dobře chápe, co mu druhý tvor říká.

Ale na prvním místě jsou především pohlavní instinkty, instinkt rozmnožování, to je také hodně důležité z pohledu studia málo rozvinutých tvorů.Tak zde tvor "2" zobrazuje pohlavní akt, s památníkem...

Tvorové mají vyvinutý smysl pro dělbu práce a spolupráci,
zde tvor 1 předává palici tvoru 4
Poté se k nim připojuje tvor "3" a po poradě dospívají k jedinému, pro málo vyvinuté tvory, správnému závěru: problém není v palici nebo v tom, že památník je příliš velký, je v tom, kdo tou palicí bije. Tvor "3" také začíná mnoho pokusů o rozbití památníku. Ale odkládá palici. Potom se vrací tvor číslo "1" a opět bere palici a opět začíná bít po nosu. Tvor "1" dělá pokus rozbít památník a pak předává palici číslu "4". Pozorujte dobře, co dělá číslo "4": před tím, než začne bít památník, ze kterého létají odštěpky, snímá přilbu a brýle si nasazuje na čelo (!). Tvor č. "4" se dává do práce. S velkou silou bije po nosu. Když se tvorům povede odbít maličký kousek od pusy památníku, tvorové, nacházející se dole, na to bouřlivě reagují. Avšak veškeré úsilí končí tady, na puse, a oni přerušují své snažení.
Anatolij Šarij
Z toho lze udělat závěr: že nižší tvorové jsou schopni analýzy. Umějí analyzovat situaci a nemohou se několik hodin v kuse věnovat činnosti, která nenese výsledky. Oni se tím zabývali několik hodin, ale právě to, že zastavili pokusy rozbít palicí památník ne až třeba za 2 dny, ale už za 3 - 4 hodiny, vypovídá o tom, že i u nižších tvorů se vyskytuje intelekt.
Velkou pozornost věnují tvorové nejrůznějším symbolům. Popsali památník slovy "smrt", "vítězství" a teď vztyčují ruku. Tvor nechce být jen jedním z nás, tvor si myslí, že už je víc než my.

Je velmi zábavné zjistit, že několikahodinový boj nižších tvorů s památníkem byl pomstou za uvěznění člena jejich bratrstva Službou bezpečnosti Ukrajiny.

Moderátor se ptá kolegyně: ...likvidují teď aktivisté Azova tento památník a označují to jako mstu za svého soukmenovce Stanislava Krasnova. Jak to vnímáte, je to dostatečně realistický postup, mstít se památníku za uvěznění Krasnova?

A. Šarij: Tady je vidět, že schopnosti a vzdělání novinářů nedovolí pochopit, co dělají nižší tvorové. Oni se to pokoušejí hodnotit z pohledu tvora, nacházejícího se na vyšším stupni rozvoje. Avšak nižší tvorové vážně předpokládají, že mezi uvězněním jejich soukmenovce Službou bezpečnosti Ukrajiny a památníkem čekistům, který tam byl postaven, jestli se nepletu, někdy v sedmdesátých letech, je přímá souvislost.

Já věřím, zcela věřím, že když přestaneme slepě posuzovat to, co se děje na Ukrajině, nebudeme odsuzovat ty věci, ale začneme je vyhodnocovat z pohledu psychologie nebo dokonce psychiatrie, tak to obohatí náš vnitřní svět, dovolí vědě udělat krok vpřed. To koukáš - psychiatrie udělá krok vpřed díky tomu, co se teď odehrává v Ukrajině! Světová psychiatrie ještě řekne své "děkuji" Ukrajině!
překlad z mluveného slova pro Novou republiku: ĎoubaAnatolij Šarij s týmovou kolegyňkou Olgou Bondarenkovou

35 komentářů :

 1. Proč nežije v rusku,když ta bezbřehá demokracie v EU mu tak hodně vadí.Chlapec asi má hluboko do kapsy a zneužívá evropský právní systém ke svým nečístým praktikám.Mimochodem,ten pomník NKVD vrahů měl už být dávno pryč

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo a místo toho tam mohla být desetimetrová socha Bandery, nějaký ty SS runy a vlajky s hákovými křížky, že???

   A mimochodem jakej evropskej právní system?
   My tu snad nějakej máme??
   Ostatně systém možná, právní těžko:

   Pokud bych se u nás chtěl něčeho dovolat, budu se muset jmenovat Aranka Horváthová, být lesba, nosit burku a jezdit na kole!

   Smazat
  2. 9:29-pane "Čistý", historie všech tajných služeb je "zajímavá", jen ji znát aspoň tak, jako u NKVD. Nejzajímavější by byla asi u CIA a Mossadu!

   Smazat
  3. Povolný, nepřítel Mossadu
   prý zakládá u Prahy Rudou osadu.

   To vám říkám teď a tady
   do roka tam všichni pochcípaj hlady.

   http://www.lidovky.cz/misto-front-na-potraviny-podpisove-archy-venezuelane-volaji-po-odvolani-prezidenta-gne-/zpravy-svet.aspx?c=A160429_075752_ln_zahranici_ELE

   Smazat
  4. Pepek Vyskoč, uchyl, zoofil, denně líba svou jútrubku, vkládá si ji do... zadku.

   Smazat
  5. 10:22- nemohu být moc otevřený, máte zdroj o patro níže, proto jen,"je to kamufláž a není to nepřítel ale přítel, jinak se činíte. Vy z CIA ale na nás z Mossadu nemáte, žabaři!

   Smazat
  6. Tvor s nulovým intelektem, hodnotící "čisté a nečisté praktiky".

   Smazat
  7. A ty, zmrde z 9.29 - kde tys měl už dávno být - na dně žumpy? Tak proč tam pořád nejsi a otravuješ svým puchem tchoře na diskuzích mezi slušnýma a normálníma lidma?

   Smazat
 2. A. Šarij hezky ukazuje na tu štětinovskou primitivní nenávist a duševní omezenost ukr. nacistů k symbolům sovětské minulosti. Dává nahlédnout i na jejich nadutost, která jde s omezeností a nenávistí ruku v ruce. Mám za to, že podobné kreatury by se daly nalézt i jinde než jen na Ukrajině, viz např. polévači Makovského památníku Osvobození (sov. rudoarmějce) v Brně atd..
  Díky za ukázku i český komentář, Petře Ďoubalíku!

  OdpovědětSmazat
 3. Pro americká zombie, se zase probudila a vylezla z hrobu. "Vrať se do hrobu, nádhero a neopruzuj tu slušné lidi".

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nácku, ty už tady přestaň otravovat vzduch a zatěžovat sociální systém a chcípni.

   Smazat
  2. Hele Pepku zoofile10:18, jdi se vy(c)spat se svýma slepicema z Ukrajinskýho kolchozu. Tam si s nima můžeš kdákat při svým aktu, o zlém Putlerovi.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Jo - tak zrovna vy všichni, co lezete všude, jen abyste se mohli sprostě hádat a navzájem se urážet, jste cenným přínosem pro diskuze k článkům. Co například shora uvedenými sprostými sračkami jste chtěli vyjádřit - že jste chudí duchem? Novinkáři, kterým novinky.cz už nepředkládají tak tučná sousta, nad nimiž si můžete nadávat a uplatňovat svoje zvratky - tak jste přelezli na NR a soustavně zde kazíte diskuze? Nebylo to tady tak hnusné, dokud sem nenalezla vymaštěná, hádavá lůza ( důchodců, ČID, ID, socek a kriplů, žijících ze sociálních dávek od slušných lidí, jimž zde nadáváte) - že jste úplně všude, a dřepíte u diskuzí od rána do večera - proč nejdete taky ven, je tam hezky, pokochejte se pohledem na ptáky a motýly. Nebo chcete časem zdechnout u klávesnice?

   Smazat
 5. 9:34 jestli tebe učil slušnost nějakej ten tvůj NKVD kámoš,tak to od tebe sedí

  OdpovědětSmazat
 6. Nesmějte se Ukrajincům! Je to nešťastný podvedený národ a memento jak jsme mohli dopadnout i my. Moc nechybělo. Vzpomeňte si na kulturní počiny u nás jako natírání tanku na růžovo, zahrabávající se růžový tank, kurevské neonové srdíčko na hradě a plovoucí fakáč na Vltavě, Entropa v Bruselu, červené megatrenky a ukradená zástava na našem hradě. I u nás se ničili pomníky rudoarmějců a podobné nevhodné připomínky. V čem jsou dnes jiní ti nešťastní Ukrajinci? Vždyť to probíhá jako přes kopírák od roku 1988 všude stejně a podle stejné režie. Neni košer dělat blbce jen z ukrofašistů, když u nás stejná lůza dělá ostudu při státní návštěvě prezidenta suverenní země nebo mává rozdanými fangličkami krutovládného režimu a trapnými kartičkami. Na správný povel by rovněž prováděli stejná zvěrstva jako na nešťastné Ukrajině na Majdanu a v Oděse.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je fakt, plne s Vami súhlasím. Matematika a jej časť, štatistika nepustí. Ak na taký malý národ ako Češi, alebo Slováci štatisticky vychádza také množstvo chorých jedincov, ako ste uviedli, čo tak potom v tak veľkej krajine Ukrajine. Chyba je v tom že systém je chorý, že dovolí aby sa takýto narušení psychoši mohli zhromažďovať a páchať takéto skutky pred očami slušnej, ale mlčiacej väčšiny. A potom sa budú neskoršie vyťahovať takéto kauzy ako po plyšáku"89" a vyhadzovať pred oči verejnosti a hýkať udivene nad tým ako je možné že napríklad politické monsterprocesy prebehli a nikto proti tomu nič nenamietal! Je to fakt smutné že demokratickí obrazoborci majú voľnú ruku a vesele súperia so seberovnými demokratmi v ISIL v Sýrskej Palmýre a Talibancami čo ani nedávno strhávali v Afgánistánu sochy Budhu. Tu čudujsasvete, verejnosť proti tomu protestovala. Aký to div:-). Môj profíl Ukrofil.

   Smazat
 7. Tohle je také na Bohnice http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/401962-jezis-kristus-byl-prvni-komunista-tvrdi-jejich-rusky-predseda.html Vemte si souruzi příklad,toto je váše ideologie

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebo zamatovej revolucionář Pepku. Takovejch jako ty, tady už bylo. Šlehni si ještě ňákýho jointa a lehni si klidne vedle záchodový mísy.

   Smazat
  2. Přidej Buddhu a Dalajlámu a je to to samé. Vždy jde o přisátí se na ovce, které trpělivě snášejí tyto pochybné parazity ve svém kožichu a nechají se ohlupovat líbivými hesly komunismu a rovnosti. Inkluze, další a jeden z posledních příkladů zběsilého komunistického srovnávání nesrovnatelného, v neposlední řadě komunistické rovné přidávání 40ti korun k důchodu měsíčně. Kdy už to všechno českým nevolníků dojde do dubových makovic.

   Smazat
  3. Pro 10:48. Doufám že jim to dojde brzy a že tě nechaj chcípnout hlady.

   Smazat
  4. Bohužel vás (10:50) zklamu, na Bohnice jste spíše vy, jako retarda z řádu hlupákovitých - podívejte se do literatury (jestli vůbec víte, co toto slovo znamená) nebo alespoň na net, že ideovým východiskem pro komunistickou filozofii bylo právě křesťanské náboženství, na jehož prvopočátku byl hlavním zosobněním právě Kristus. Ten Zjuganov to proto může říci zcela oprávněně a bez uzardění.

   Smazat
  5. 16:34- nechtěl jsem se do toho blba "navážet", jsem ateista. Máte pravdu, vybavuji si scénu převracení stolů penězoměncům(bankéřům). A je toho více z jeho, možná fiktivního životopisu, co lze srovnávat. PS. mám v mozku zasutou informaci, v té době a místě nějaká lidská pospolitost dobrovolně předala "komunismus" znovu feudalizmu. Neví někdo kam mám napřít pozornost? Díky.

   Smazat
  6. 16:34 komunisti a křesťani?To je nějaká sranda a nebo co? Komunisti za svoji éru zavraždili statisíce veřících po celym světe.Vy a váš šéf Zjuganov máte krátkou paměť,protože slintáte jen to co se vám hodí.Vy blbe váš Ježíš se jmenuje MarxEngelsLenin a vaše ubohost

   Smazat
  7. A vy - ty jeden přiblblej sráči 9.09 - vraždíte po celým světě pořád. Žádnej čas minulej, jak se tady stále trapně oháníte. Největší a nejodpornější genocida na světě bylo vyvraždění indiánů americkejma chcípákama, to bylo ještě mnohem dřív, před komunistama. Pak ten jejich hnusnej Ku-klux-klan - to bylo taky něco! Nejdřív do své země zavlekli statisíce černých otroků aby na ně dřeli, na havěť mizernou, prodávali celé rodiny na trhu jak dobytek, a když se jim to konečně zatrhlo, začali černochy zabíjet, chodili zabaleni do bílého hadru se zapáleným křížem a vraždila ta chátra odporná, hnusná. To je tvůj vzor ty smradlavej tchoři? To se máš čím chlubit. Já bych ti dal "komunisti a křesťani" hajzle jeden. Miliardářští dementi z USA financují vrahy po celým světě už celá desetiletí, zabíjeli, zabíjejí a budou zabíjet, tak tady nepiš ty svoje sračky úchyle praštěnej!

   Smazat
  8. 13:26 Strejdo ty hodně čteš indiánky a nebo jseš romák.Já vím,že ses měl za komára dobře a makat jsi nemusel.Ve svojí blbosti ani nevíš na co reaguješ.Čti 10:50 a tam se dozvíš,jak ten tvůj parťák Zjuganov miluje Ježíše Krista ty blbštajne uřvanej.Ty budeš asi materiál ty ováde,hovne jeden přichcanej

   Smazat
  9. Lidi,kteří věřili v Ježíše a snažili se žít jeho zásadami končili právě kvůli tomu v komunistických kriminálech a v koncentrácích na Sibiři. V Bibli se ale o komunistech píše. Píše se tam o pokrytcích a lhářích.

   Smazat
  10. Kdyby Lenina někdo trefil ve třiatřiceti oštěpem do boku, možná nemusela být půlka Evropy v takovém marasmu. Ovšem nebýt toho zlozvyku vstávání z mrtvých. Nakonec je právě to možná důvod, proč Lenina pořád drží v mauzleu.

   Smazat
 8. Pro 11:06 Také doufám, že jim to dojde brzy a že tě nechaj chcípnout hlady,
  Pepku Vyskoč.

  OdpovědětSmazat
 9. Anonym 9:29 je opravdovej blbec.A ještě se snaží být jakoby rádoby vtipnej blbec.Mně spíš přijde jako smutnej blbec s velmi nízkým IQ.

  OdpovědětSmazat
 10. 10:58 Dojde jim to teprve tehdy, až se jim v blbých kebulích rozsvítí, že přisátí paraziti, přestože s komunisty neměli smýšlením nic společného (viz pracovní povinnost parazitům cizí, naopak podpora parazitů ve všech ohledech), až jim dojde, že ti parazité typu Štětiny a Kalouska po odložení mimikrů a budovatelských hesel, komunisty z duše nenávidí především z toho důvodu, že nutili parazity úporně předstírat pracovní činnost, s uvědomělým komunistickým přesvědčením a skrývat nenávist. dokud vévodům blbství nedojde, že ono přidání 40 Kč nemá absolutně nic s komunisty společného a inkluze bourající vysokou úroveň školství z doby komunistů. Přiřazovat Dalajlámů komunistům, to je zlatý hřeb a svědčí o sračkách místo mozku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Michal Masopust30. dubna 2016 11:28

   Super komentář, lěpe bych to nenapsal! Jenže těm blbcům, kteří fandí všem těm Kraďouskům, Štětináčům, Kchárlům Poserplínám, Vencům Lahváčům-Veškrnům i posmrtně a podobné sebrance tuto triviální a všem myslícím lidem lehce pochopitelnou pravdu stejně nevysvětlíme?!!

   Smazat
 11. Pánové kde se raduje Tybetskej prapor ? Že by u top09 .

  OdpovědětSmazat
 12. Takový památnik umí navrtat a odpálit horníci . Ale ti teď nemaji čas protože bojují na Doněcku proti takovým fašistickým kurvám jako jste vy z Kyjeva . Marcel

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.