Reklama

.

.

pátek 15. dubna 2016

Světový četník No. 1 analyzoval, vypracoval a rozeslal svodku o dodržování lidských práv ve světě. A přitom za humny mají v provozu vlastní koncentrační tábor Guantanámo Bay (zkráceně nazývaný „Gitmo“), kde se mučí a zabíjejí lidé, bez soudů a bez obvinění!

Jiří Baťa
15.4. 2016      AENews
Česko má „vážným problém“. Americký koncentrák „Gitmo“ je přitom stále v provozu!

Spojené státy americké (SSA) jako takové, nikdy nikým nezplnomocněny, nepověřeny, nejmenovány, nepověřeny si drze a svévolně přivlastnili roli světového četníka č. 1 a proti vůli národů celého světa (přesněji občanů těchto států, protože řada politiků-rektálních alpinistů s tímto postavením, na rozdíl od svých občanů, loajálně souhlasí) šmírují, prověřují, kontrolují, diktují, vměšují se, ovlivňují a hlavně kritizují a vyvozují závěry a důsledky, kterými se snaží podrývat autoritu vlád států v celém světě. Bohužel, některé vlády na „svodky“ usáckého četníka slyší, protože jim za loajalitu kápne nějaký ten jidášský groš.USA kážou o demokracii a lidských právech a přitom za humny mají v provozu vlastní koncentrační tábor Guantanámo Bay (zkráceně nazývaný „Gitmo“), kde se mučí a zabíjejí lidé, bez soudů a bez obvinění!
V případě Česka je četníkova „svodka“ (více zde) sice poněkud strohá, pouze tříbodová, za to plná nepravd, neřku-li lží a výmyslů, které zdaleka neodpovídají realitě. Tím není vůbec řečeno, že v Česku neexistují problémy, nicméně jsou to problémy naše, české, které nám nikdo, tím méně usácký četník nepomůže vyřešit. Názor většiny představitelů naší politické scény (jedno, z kterého ideologického spektra) se vzácně shoduje na tom, že SSA by si měly zamést před vlastním prahem: samy porušují lidská práva ve vlastní zemi i po celém světě, napadají a rozvracejí suverénní státy, zabíjejí civilisty a přátelí se s diktaturami typu Saúdské Arábie.

Distanc od „svodky“ však takticky projevili B. Sobotka, A. Babiš, L. Zaorálek, M. Chovanec, Bělobrádek stroze prohlásil, že si o tom myslí své. Naopak s pozitivním názorem na usáckou svodku se ztotožnil jak jinak, K. Schwarzenberg a J. Zlatuška (což není nic nového pod sluncem). Pokud by chtěly SSA někomu vytýkat, resp. kritizovat jeho nedostatečnou péči o dodržování lidských práv a svobod, pak by asi sami měly být příkladem, což je ovšem zcela nereálné, protože jsou to SSA, které jak doma, tak v celé řadě států ve světě si z lidských práv dělají „dobrý den“, resp. záminku, jak ten který národ nebo stát pod záminkou demokracie a nastolení dodržování lidských práv dostat jej na kolena, do svého područí (viz Ukrajina).Americké „Gitmo“ je jedním z posledních koncentračních táborů na světě, který je dosud stále v provozu.

Jak výše zmíněno, prakticky celá politická scéna se shodla na tom, že pražský zástupce světového četníka Mr. Shapiro to se svými informacemi o stavu lidských práv v českých zemích přepískl. Tedy kromě toho však nutno ještě poznamenat, že se pan Shapiro drze vměšuje do vnitřních záležitostí ČR (je otázka, jak jsou na tom s podobnými četníky v sousedních státech, např. v Polsku, Maďarsku, na Slovensku apod.), což je zcela jednoznačně v rozporu jak s diplomatickými zvyklostmi a etikou, tak s ujednáním ve smyslu OSN. Nicméně, vzhledem k tomu, že se naši politici vzácně shodli na negativním přijetí „svodky“ velkého světového četníka nabízí se otázka, jak s těmito skutečnostmi naloží.

Bývávalo zvykem, že dotčená země, resp. její vláda se proti takovým a podobným způsobům vměšování do vnitřních záležitostí státu ohradila protestní nótou, ve které si vymiňovala, aby se podobné záležitosti neopakovaly. Jistě, byl (nebo je) to jen jakýsi formální protest, nicméně to ale vyjadřuje nezávislost, svébytnost a národní identitu státu, který si, lidově řečeno, nenechá kálet na hlavu a umí se ozvat. Zda jsou toho dnešní schopni politici a vláda ČR, je otázka. Vždyť přece jenom se jedná o „Velkého a silného bratra“, který nám dodává jistotu, který nás chrání před ruským nebezpečím prostřednictvím NATO, který má dnes (v režii NWO) chod dějin s cílem, zachránit (lépe řečeno znemožnit) Evropu, aby ji tak uchránil před ruským a čínským nebezpečí. Nebo se mýlím?

52 komentářů :

 1. Zdravím propagandistické oddělení ruské ambasády :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S plnou hubou marmelády za americké dolary si směle vezu káru života do propasti, zatím nic nevím o hrozné bolesti, že placený trolle.

   Vymazat
  2. Ahoj taky, maňásku, nastupuješ? To jsem rád, bez tebe by tu byla nuda. Šašky je tu třeba, v tom jsi no. 1.

   Vymazat
  3. Už máš opět hlavu v šapitově rektálu? Na SSA embasi, tak jen klídek zanedlouho budeš mít kyslíkový absťák a bude ti dobře.

   Vymazat
  4. Pro :-D ebila
   Propagandistická oddělení různých ambasád mají k sobě zřejmě vřelý vztah, když se tak srdečně zdravíte.

   Vymazat
  5. Deficit inteligence máš větší, než je deficit SS veřejných financí. A to je "výkon". :-))

   J.B.

   Vymazat
 2. Vzkaz havloidovi 0.00 : AENews napsal výborný článek, lépe bych to nenapsal. Snad jen dodat, že role SSA jako světového četníka končí a až se za pomoci D. Trumpa rozpadnou bude líp. Ale do jakého rekta vleze pražská kavárna to ˇví jen oni....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Probuzený, ti chytřejší si na plastické chirurgii nechávají zmenšit nosy a sešikmit oči. Ze strachu žloutnou přirozeně.

   Vymazat
  2. Povolný,
   vy jste nekonečně legrační jak se neustále snažíte přesvědčit ostatní, ale především sám sebe, že mají svobodní úspěšní lidé strach tu z vás, tu z Číňanů. Přitom všichni dobře víme, že právě lidé jako vy se zmýtají v bolestivých křečích.
   No a tohle přesvědčování samého sebe o strachu jiných tu vaši bolest aspoň trochu snižuje.
   A naděje, že jednou dostanete příležitost se jim pomstít za vaše psychické útrapy vás udržuje při životě. Jinak by vás už ta závist a nenávist dávno sežrala.

   Vymazat
  3. Až se rozpadnou USA, bude to pro každého havloida schizofrenní situace. Tolik zadků najednou a do kterého vlézt?

   Vymazat
  4. Do jakého rekta polezou? Do stejného jako teď.
   USA jsou jen poslušnou loutkou bandy těžkých psychopatů zvané Bilderberg Group. Ti předpokládají, že zlikvidují Evropu (pomocí žoldáků, jimž říkají "uprchlíci") dřív, než USA padne. A navíc v USA padnou jen slušní, normální lidé; členové Bilderbergu a jejich pomahači (právě díky likvidaci Evropy) přežijí.

   Vymazat
  5. 2:36- copak, operace se nepovedla nebo teprve na ni čekáte?

   Vymazat
 3. stát který vznikl na genocidě nemá právo mluvit o morálce.

  OdpovědětVymazat
 4. Panove, vam NEJDE vysvetlit, ze to, co nemate radi na Americe NENI America, ale Neocons, kteri ovladli zahramicni politiku Ameriky...

  Donald Trump chce zahranicni politiku zpet, do rukou Ameriky a je z toho politicky boj, daleko vetsich rozmeru, nez je u vas doma v Cesku.

  America je moc fain zeme a mnozi z vas jsou Americane do morku kosti svym myslenim, citenim a inklinacemi, aniz by jste o tom vedeli.

  Americane maji ty stejne zivotni priority, touhy a bolesti jako mate vy, ale vubec nerozumi Cesky.

  Vase mentalni prednosti proti Americanum jsou ve znalosti evropskych dejin a zemepisu.

  Jejich prednosti proti vam jsou v organizacnim taletu , technologii, houzevnatosti a prakticnosti. Oni o vas pri svych dennich starostech, ani nevi.

  Pat Buchanan dal dohromady seznam of Neocons a mate tam 90 jmen.

  Vztah, mezi vami a Amerikou mi pripomina rozdil mezi myslenim Rimanu (Ameriky) a Reckem (Evropy) v prvnim stoleti A.D.

  Vy musite hajit svoje narodni zajmy sami. Lest nekomu do zadku, at je to vychod, nebo zapad, vzbudi akorat pohrdani kazdeho Americana.

  Jste svobodna zeme, ktera NEpotrebuje demonstrovat nejakou poplatnost manipulativnim osobnostem, ktere prumerny Amik nezna. NEKLADTE dulezitost k projevum techto sebedulezitych nul-lidi.

  Protoze Amikum bylo 100 x lhano, tak officialni propagandu ignoruji a vse se doctou na Internete. Ten zatrasl mocenskym postaveni Neoconu do zakladu.

  Vase znalosti dejin Ameriky, kterymi se casto ohanite, byli sepsany v Bohnicich prof. Pepkem Vyskocilem ..Nastesti vam Americane nerozumi.

  Aby jste me neumlatili klavesnicemi, tak mi dovolte kompliment. Mate lepsi strudl, pivo a umite udelat jahodove knedliky.
  nick honolulu - stale v udivu nad nicim nepodlozenou nevrazivosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Píše-li se tady o "Američanech", "Amících" či "SSmanech", tak se tím myslí především a jenom vládnoucí elita, která formuje politiku USA. Nejde o prosté Američany. Ale to snad každý diskutující tak chápe. Tak buďte Honolulu v klidu. Pavel P.

   Vymazat
 5. Co jste čekal od primitivních komanču?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vod tebe primitívnej anonymnej komanč, vůbec nic, jenom špínu. Vod špíny lze očekávat jenom špínu.

   Vymazat
  2. Autora 16. dubna 2016 5:35 naléhavě prosím o zevrubnou definici komunisty, současně o metodiku, jak takového identifikovat pokud možno z co nejkratších textů. Děkuji velmi, moc mi na tom záleží.

   Vymazat
 6. Jak jinak než že rádoby inteligent Zlatuška a nedoučený lesák Šláfenberk plácají nesmysly a přitom si oba nevidí na špičku nosu. Vašek

  OdpovědětVymazat
 7. Ta lidská práva jsou umenšena v USA na povolené lhaní sdělovacích prostředků. Lidské právo je si vydělat peníze a slušně žít, dále nebát se jít po ulici, že po něm někdo střelí. Do toho má západní demokracie hodně daleko. Východ není ideální, ale pro a proti se v podstatě vyvažuje.
  Takže proto tolik povyku.

  OdpovědětVymazat
 8. MRAKY - v budoucnosti na vnitropoliticke scene v Americe !

  Jak jiste vite, tak americti obcane po MILLIONECH voli kandida na presidenta - Donalda Trumpa. (Ja take !)

  Soucasny establisment je z neho podelany, az za usima a officialni media v rukou nepratel Donalda Trumpa a jeho snah ho bombarduji tuny hnoje 24 hod. denne, v daleko vetsim mnozstvi, nez to, co se je v Praze lopatovano proti presidentu Zemanovi.

  Ted kdyz Donald Trump vyhral dalsi 2 staty (Colorado a Arkansas), tak bylo zjisteno, ze jeho DELEGATI - z nam neznamych duvodu, (asi vydirani, nebo podplaceni), prebehli ke konkurenci Donalda Trumpa..

  Toto je nemoralni spinavost a zrada na volicich (jako jsem napr. ja) ! Ulice na to reagovala demonstracemi, ktere vam v Cesku - Ct 24 - urcite neoznamila. Bylo zatceno 400 demonstrantu ve Washingtone a kolik v Coloradu nevim.

  Lide maji zlost a zahorklost napric Amerikou.
  Soucasny establisment je v panice a strachu. Republikani se vzajemne hadaji, kousou a obvinuji. A reseni nikde. Pravde-podobne prijde doba zmatku.

  Nejhorsi by bylo, kdyby byla do Bileho domu dosazena na presidentku Hillary, ktera je MILACKEM Neokonu.

  Jeji background, vsichni znate pouze castecne. Kdyz jsem o nem napsal pred lety na Aktualne CZ , tak to bylo okamzite smazano. (Mate tam hlupaky !) Prestoze senator Sanders je utopisticky socialista, (snilek), tak by byl prijatelnejsi nez Hillary, ktera je v mich ocich nebezpecna cele zemekouli.

  Na ukoncenou a pro dobrou naladu se podivame do prdelakova ve state Arkansas - co to tam ti vesnicane zase delaji.
  YouTube - 3 Pig Roast Barbecue by the BBQ Pit Boys.
  Dobre pobaveni...

  (V tom state, to take vyhral Donald Trump.)
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicku, s tím Trumpem nevím. O budoucím prezidentovi je už rozhodnuto, bude to Hitlary. A jestli volby přece jen vyhraje Trump, tak se najde nějaká chyba v systému a budou se opakovat. Pak vyhraje Hitlary o pár hlasů. Nebo vyhraje Trump a pak ho postihne nějaká nemoc nebo příhoda. Voni sioneocons si to už ušetří.

   Vymazat
  2. Jestli Tramp, nebo Hiltn obojí jedno jest. Však oni si je tam pak srovnají do té správné latě. Kecat si oba teď mohou co chtějí ale potom budou stejně muset poslouchat ,,své nadřízené"!

   Vymazat
  3. Když se člověk ohlédne do minulosti, tak zjistí, že je úplně jedno, kdo se stane USAckým prezidentem. Vždy je to doprovázeno potoky krve. Když náhodou dojde k chybě systému a nějakým řízením osudu se dostane do křesla nesprávný člověk, tak jej chladnokrevně zastřelí. V abgrejdované verzi již popravují nevhodné kandidáty ještě před jejich zvolením...
   Zdraví vás
   JiB

   Vymazat
 9. USA je zhmotněné zlo. A kdo to nezjistil, je potřeba se podívat přímo na představitele, finančníky a válkychtivé lobby USA.
  I já jsem kdysi dávno k USA vzhlížel s úctou, ale naprosto se to změnilo a stále si vyčítám tuto svou bývalou slepotu. Posledních několik let se tato úcta změnila v opovržení až nenávist.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Michal Masopust16. dubna 2016 11:19

   Ano, také jsem byl kdysi takový bloud, ale tak jako Vás mě moje dávná naivita přešla a dnes říkám s plnou odpovědností, že vstup vojsk VS do ČSSR v r. 1968 byla nutnost, jinak by tento dnešní ussa kapitalistický bordel vznikl už tenkrát! Nejpozději po barbarské agresi ussa s jejími evropskými řiťolezci proti bratrské Svazové republice Jugoslávii v r. 1999 se moje nejhlubší pohrdání ussa, nato a tzv. "eu" změnilo v obrovskou nenávist!!

   Vymazat
  2. Plně souhlasím, neboť tvrdím to samé.

   Vymazat
  3. S tým odsudzovaním Američanov, by som sa tak neunáhľoval ako Vy. Je predsa známe, že po anexii Nemeckej demokratickej republiky Nemeckou spolkovou republikou, začali germáni veľmi vystrkovať rožky a mali v tom bordeli rozpútanom v Juhosovanskej zväzovej republiky, namočené svoje špinavé krvavé paprče. Pre germánov to bol bomba kšeft predávať zbrane z anektovanej Nemeckej demokratickej republiky ustašovcom prezlečeným za neochvejných bojovníkov demokratizmu a moslimským kozojebom v Bosne a juhoSrbskej provincii Kosovo. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  4. Byla to škola. Díval jsem se na západní demokracii na ušáky jako na něco, pro nás neskutečného. Vystřízlivění je dokonalé. Jen si říkám, že vždy stojím na špatné straně.

   Vymazat
 10. Co je na mučení a vraždění špatného když to dělají naši demokratičtí přátelé.Může to někdo demokraticky vysvětlit.Pochopitelně bez toho aby do toho zamontoval rusko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasně, musíte myslet politicky, politicky kurva.

   Vymazat
  2. Proč rusy? Sám se do toho namontuj. Bylo by to pro tebe zlaté,ty ňoumo.

   Vymazat
 11. Rada našemu prezidentovi. Nebyl by špatný vtip(bonmot), kdyby se náš prezident zabýval ve vánočním projevu otázkou lidských práv v USA(a on by toho podle mne schopen byl). No co by mu mohl kdo říci...? Už vidím Schwarzenbergkomandu, jak žádá s pěnou u úst demisi toho drzouna.

  OdpovědětVymazat
 12. No, vládo, zastaň se nás. Čekáme na to. Nestačí si jen myslet své. Musíte to své, které je vlastně i naše, umět pěkně zakřičet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím vás, zastat se lidu, nebo slyšet hlas lidu ? A k tomu ještě u nás ? Víte přece jak to dělá sralbotka. Tady říká něco úplně jiného než v Bruselu. Má strach aby u nás nezačaly nepokoje.

   Vymazat
 13. Co Guantanamo. Na svém uzemí mají po reservacích pozavíraný lidi kterým tu zemi ukradli. Který vyhlazovaly pomocí infekčních dek, který mučily hlady a dělali jim pochody smrti, stříleli je jako škodnou. Tahle země ude něco někomu říkat o lidských právech?Dodnes tam je Indián podčlověk. Pokud se v Americké rodině zmíníte o prvních národech je najednou ticho. Je to špína celý USA, přečtěte si schválně knihu : Me srdce bohřběte u wounded knee, pokud jste citlivější budete brečet, pokud nejste citlivější jistě vás ta kniha zasáhne do srcde. Není to román je to soubor událostí od začátku kolonizace USA uzemí až do roku 1890, jen amá fakta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Indianu je vic nez pred prichodem belochu a maji se mnohem lepe nez ty, komunisticky demente.

   Vymazat
  2. Autora 17. dubna 2016 3:02 naléhavě prosím o zevrubnou definici komunisty, současně o metodiku, jak takového identifikovat pokud možno z co nejkratších textů. Děkuji velmi, moc mi na tom záleží.

   Vymazat
 14. Nevím zda si někdo všímá sktečnosti, že se stále bijeme o pojmech Amerika a EU a Rusko, ale zapomínáme, že se nejdná o ty pěšáky dole, ale stále vlastně řešíme ty nahoře co se promenádují v hábitech králů, královen, strážních věží popř. koníků na šachovnici. Obyčejnému Američanovi je u zadele to, co vydává USA o demokracii v ČR, Číně a jinde. Nikoho tam nahoře nezajímá co si myslí obyčejný Američan, obyčejný evropan či našinec. Je zajímají jen jejich zájmy popř. se snaží ovlivnit to, co si musí či mají myslet ti pěšáci. Na to si vybudovali masážní salony v podobě masmédií, reklamy, politických stran a dnes již tolik zmiňovaných neziskovek. Vše se podváže prachama a aby ten stroj nejel..........
  Takže je jasné, že se těch pěšáků sice bojí, ale vymýšlejí všechno možné, aby zvýšili jejich impotenci hambáčema, šipsama, akčními filmy, internetem, mobilem, drogama a dalšími civiizačními vymatlanostmi. A dílo, dá říci se daří. Až lidé nebudou chtít spotřebovávat výše uvedená lízátka, bude konec i oněch zdegenerovaných elit. Jen si přeji, abychom se dolízali k těm dřívkům na kterých ta pomáda drží a pak, no zoufalci mohou udělat ledacos.....taky se může stát - nezůstane na kameni kámen.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 15. Nemohu jinak než připomenout dokument:
  http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx, který v časové posloupnosti uvádí všechny zločiny USA, kterých se dopustili za více jak 200 let, terorizují svět, pošlapávají nejzákladnější lidská práva, a jsou největším nebezpečím pro mír ve světě.

  OdpovědětVymazat
 16. Oni se opovažují nás kritizovat za lidská práva? Sami by si z nás mohli vzít příklad. No,když si ale uvědomíme, že jejich politika je úplně zvrácená, tak to znamená, že je u nás vše v pořádku a doufám, že náš smích je slyšet až k nim.

  OdpovědětVymazat
 17. Pane Sims., (10:11) vystihl jste do dobre !

  Pane Musil Rudolf (10:04) t.j. protibelozska jednostrana propaganda, za ucelem vypestovat u belochu pocit viny a zdimat je. Stary TRIK pouzivany etnickymi babraky.

  (Kdykoliv Cesi zabrousi do dejin Ameriky, tak spadnu na zadek za velkeho smichu.)

  Panove, musim se znovu opakovat. PROJEDTE Ameriku z rohu do rohu ! Je to fain zeme a budete se vracet zamilovani.

  Ta zeme je jako krasna zena, ktera je uplne lhostejna a chladna. Anglictina ma na to vystizne slovo - indefference.
  A je jako tezke vino, ktere kdyz mate v krvi, tak je to naporad.

  Ta krasna zena - Amerika - ma ted vyrazku, ktera se jmenuje Neocons, ale 'DOCTOR' TRUMP ji mastickou zmen uzdravi.

  A ted zpivejte semnou !
  - Oh, say can you see, by the dawn's early light,
  what so, proudly we hailed at the Twilight's last gleaming - atd, atd.
  NEEEE ! Neplette do toho notu : Pec nam spadla, pec nam spadla, - kdopak nam je postavi ? atd. atd.

  Ani president Putin, ci budouci president Trump to nebude.
  Takze jedine president Zeman a nebo, ze by ORBAN v Pesti ?

  nick honolulu - cely zivot obdivovatel krasnych zen.
  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulane, když odivuješ krásné ženy tak neříkej Sims "pane". Je to paní.

   Vymazat
 18. Vyberte si nektere mesto jako vstupni branu do Ameriky. (nebo Kanady) Po priletu si odpocinte, pravdepodobne budete mit po dlouhem letu Jet lag.

  Potom si vypujcte, nebo radej kupte prakticke auto, ktere si date po ukonceni vyletu prevezt do Evropy.

  Auta jsou zde lacinejsi nez v Evrope a v daleko bohatsim vyberu. Take snesou horsi zachazeni nez auta v Evrope.

  Samozrejme, ze musite vlastnit mezinarodni ridicak a pojisteni, ktere je povinne.

  Dale musite mit predstavu co chcete videt. Amerika se neda videt cela , je to velka zeme a zemepisne krasna.

  Zde vidite, jak je to cestovani jednoduche.

  Pravidla silnicniho provozu jsou daleko jednodussi nez v Evrope. Zabloudit se neda, pokud umite cist cislice silnic a dalnic.

  Na hranicich kazdeho statu je WELCOM CENTRE, kde jsou zdarma mapy a pamflety atrakci statu, do ktereho jste prijeli. Modre informacni tabule na dalnicich vas informuji o benzinu a rychlo-obcerstveni nebo ubytovani.

  Dalnice a silnice maji suda a licha cisla. Suda spojuji vychod a zapad. Licha spojuji sever a jih.
  V pripade, ze chcete poznat velka mesta (New York, nebo napr. Chicago), rozhodne si auto nepujcujte. Nikdy nenajdete parking.

  V lete nejezdete na jih a v zime na sever. Pocasi je v Americe vystredni. Amerika ma take nebezpecnou prirodu, takze toulani po lesich v Americe bez vybaveni je nebezpecne.

  Protoze neznam vase zajmy, tak nevim, ktery stat vam doporucit. To si musite prostudovat sami.

  A ted - jak rikal Rudolf II. "Hopsa hejsa do Brandejsa - Pardon ! Do Magic Kingdom na Floridu. Ziji tam trpaslici, takze uvidite karikatury bruselskych politiku.
  Ahoj - honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele ty poanglosasštěný odrodilče a "amíku", nemachruj tady o těch tvých milovaných ussa. Takový "ráj ma zemi" to nikdy nebyl, není a ani nikdy nebude! Pro mě je Evropa, Asie, ale i např. ruský dálný Východ mnohem zajímavější, dost jsem se po obou kontinentech nacestoval, takže trochu vím, o čem píši a co hlavně, nemachruji tady s tím! Byl jsem i v těch tvých "rajských" ussa jednou a stačilo mi to!! Primitivní a nevzdělaní lidé (o ostatním světe, ale i o těch svých ussa vědí doslova PRD!), jednotvárná krajina, všechna města se podobají jedno druhému jako vejce vejci, všude stejné řetězce s mizerným žrádlem (nazývat ty blafy jídlem by bylo pro tyto "pokrmy" nezaslouženým vyznamenáním!), infrastruktura velmi mizerná, zcela nesrovnatelná s Evropou, snad ještě tak s rozvojovými zeměmi, všude člověk slyší jen tu uřvanou a velmi protivnou na poslech slangovou tzv. "angličtinu" a jiné "výdobytky" té vaší ach tak "vyjímečné" tzv. "civilizace", děkuji už NECHCI!!

   Vymazat
  2. 11:23-hněv omezuje vnímavost. Máte omezený pohled na "Honolulu" i na přírodu tam.

   Vymazat
 19. (15:29) TAK to jsme nevedel ! Omlouvam se pani Sims.
  Ta cestina je stale tezsi a tezsi. Proto Amici rikaji, ze to je to druhy nejtezsi jazyk na svete.

  Predkladam polehcujici okolnost. Mel jsem z cestiny vzdy petku i kdyz jsem mel uctu k velikanum jazyka - dodnes umim basne Jardy Vrchlickeho zpameti. Koncim pro dnesek panove. Povinnosti volaji.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 20. Na rohu ulice vrah o morálce káže,
  před vraty věznice se procházejí stráže,
  z vojenských pancířů vstříc černý nápis hlásá,
  [: že prvním z rytířů je Veličenstvo Kat. :]

  Karel Kryl

  OdpovědětVymazat
 21. Neco typickeho pro budouci vyletniky.
  YouTube !
  I-75 South: Kentucky to Tennessee.

  Kdyz jsme v Tennessee, tak neco tradicniho znameho a typickeho.
  YouTube !
  Kikki Danielson, Tennessee Waltz...

  Co rika Kikki Danieson v pisni: Cowboy Joddle song ? - o svem milenci ?
  - ze kdyz se s ni miluje, tak u toho joddluje.
  T.j. srandy kopec v Nashville, ve state hudby - Tennessee.

  OdpovědětVymazat
 22. http://politikus.ru/events/74369-saudovskaya-araviya-ugrozhaet-ssha-rasprodazhey-aktivov.html saudové chtěji rozprodat za 750 miliard obligací usssa obama v šoke....

  OdpovědětVymazat
 23. USA si hrají nasvětového četníka č.1, všechny státy kárají za nedodržování lidských práv, kecají všem do hospodářské politiky, uvalují embarga na státy, které jim nejdou na ruku, atd. bylo by toho ještě hodně. Sami ovšem vše to co kritizují u věech ostatních, nejvíce porušují USA samy. Je to banda pokrytců. Všichni jsou špatní, protože jen oni jsou zlatí.

  OdpovědětVymazat
 24. Ako možno rešpektovať názor niekoho, kto zdecimoval takmer celú populáciu povodnych obyvateľov a pretvoril sa na patolgického klamára.

  OdpovědětVymazat