Reklama

.

.

neděle 10. dubna 2016

Tento nenáviděný politik musí být stejně génius. Podívejte se sami


Dušan Navrátil
10.4.2016  infoKurýr


Velký comeback! Nejlepší ministr financí Evropy se vrací! Nebudete věřit, co ho zase napadlo. Ale stalo se. Po odchodu falešného a prázdného Topolánka z politiky si Kalousek neměl s kým ukazovat. Je tím míněn vztyčený prostředník.

Ten vztyčený prst ikony TOP 009‰ poměrně přesně vystihuje mentalitu tohoto politického slepence. Je to symbol. Symbol politiky zaměřené na lidi.Každá ztráta, dokonce i takového Topolánka, bolí. Kalouska to velice trápilo. A také byl unavený z toho, že roky na drátkách vodil pimprle, které v jakékoliv poloze, při jakékoliv příležitosti usnulo. To dá zabrat. Byl v permanentním stresu.

Připadalo mu, s ohledem na jeho minulost, že všichni mimo TOP 009‰ jsou nádoby plné hříchu. Své kořeny nezapřel. Docházelo k prudkým střídáním nálad. Tu někoho na ulici dlaní polaskal po ústech, tu se chtěl poprat na půdě Parlamentu, tu živě v Radiožurnálu Českého rozhlasu prohlásil: „Včera po skončení pracovní doby jsem si dal dvě skleničky a v souvislosti s tou únavou mě to totálně odbouralo.“ Vše marné. Nepomáhalo to. Ani ty „dvě“ štamrpličky. Když v rozhovoru pro TN.cz mluvil nesrozumitelně a měl problém dokončovat věty, byl to jen nesmírný smutek v duši, žádná opilost. Kalousek vysílal signály. Křičel: „Jsem na dně. Help. Pomozte mi.“ Nikdo ho v této cynické společnosti ale nechtěl poslouchat. Ani ta Parkanová ne. A to je smutné.

Rozveselil se už jen při vzpomínce na dobrý kšeft – nákup kvalitních padáků. Ten se mu opravdu povedl. Ani CASA Vlasta nebyla špatná. O bezva reformě státní správy v režii Drábka nemluvě. Ale potom to s ním šlo od deseti k pěti. Už ho nebavilo ani škodit lidem této země. Ani nebylo s kým, když Drábek se svou Šiškou byli odstaveni. Splín se tak pokaždé znovu vrátil.

Ale nebyl by to Kalousek, aby s něčím novým nepřišel. Novináři mu křivdí, když mu přisuzují, že jeho geniálním činem bylo vytvoření TOP 009‰. Mýlili se i novináři Lidových novin, když kdysi napsali, že za Kalouskova finančního ministrování"jsme se stali zemí s největším množstvím hracích automatů v Evropě a extrémně volným ringem pro exekutory.“ Všichni se v něm spletli. On umí i lepší kousky. Ten malý výčet hříchů pátera Miroslava je pouhý čajíček. Ten největší majstrštych má teprve před sebou.

Jako každý geniální objev, i ten Kalouskův vznikl souhrou nešťastných náhod. Miroslav jednou takhle dumal o tom, co mu nedávno sdělil taxikář Kubice, když se nudil při čekání na rito: „Nevinní občané neexistují. Jsou jen nedostatečně vyšetření občané.“ Ta slova jsou nebezpečná. Zvlášť, když jsou pronesena před nejlepším ministrem financí Evropy. Kalousek, všeho schopný manipulátor, překroutil i Kubiceho moudré rozumy. Takto: „Jsou jen nedostatečně zdanění občané.“

Možná by se toho večera nic zlého nestalo, kdyby Kalousek shodou nešťastných náhod neměl puštěné rádio Vatikán. Zrovna dávali skladbu od skupiny Lucie Černí andělé. A tam je věta: „Středověk neskončil, středověk trvá.“ A teď se to stalo! Heuréka! Kalousek byl osvícen! Nad hlavou se mu neobjevila svatozář, ani klasický symbol žárovky, ale jednowattová úsporná LED dioda. Kalousek je šetrný, viděli jsme to na jeho škrtech státního rozpočtu. Byl to zlom. Byl to výbuch intelektu. Byla to myšlenková sopka. Světlý bod v historii této země. Lidé se budou ptát (jako po atentátu na Kennedyho): „Co jsi zrovna dělal, když Kalousek poslouchal rádio Vatikán?“

Kalousek se vrátil myšlenkově o pár století zpět a na jeho milé tváři se konečně objevil spokojený úsměv. To byly časy. Lepší než za komunistů. Odpustky poklidně běžely svým tempem a plnily církevní kasy, globální oteplení hrozilo jen od hranic, na kterých byly upalovány čarodějnice (dle Kalouska řádně neplatily daně) a knížata nebyla zdrojem posměchu plebejců.

Středověk nemá žádná strana ve svém programu. Zase budeme jiní, tak trochu zvláštní. A navážeme na tradici svého maňáska, tetelil se blahem pan Miroslav. A když středověk, tak proč neobnovit ten dobrý zvyk – prodej odpustků. A je to venku.Leitmotivem volební kampaně TOP 009‰ do všech voleb bude prodej odpustků!Ve velkém. To, že mu nápad vyfoukne jiná strana, má Kalousek ošetřeno: takový politik, včetně jeho partaje bude dán do klatby a to ve středověku nebyla žádná sranda. Když mu to nevyšlo s Čapím hnízdem, vypálí Babišovi rybník reformou daňové soustavy, jejímž pilířem budou ty odpustky. Platit budou všichni. Každý někdy zhřešil. Tím se stane nejlepším ministrem financí celého světa, možná i Mléčné dráhy. Babiš pukne závistí, že ho to také nenapadlo. Teď puká Kalousek, ale ono se to otočí.

S výběrem odpustků to bude prosté. Kalousek má velké sociální cítění. Že by ti komunisté? Reforma bude bezbolestná. Každý standardní hříšník, jako já a většina čtenářů, bude laskavým státem zvýhodněn a zaplatí jen tolik, aby přežil a mohl dál platit. Že by ti exekutoři? Ale pozor. I laskavost má své meze. Na to je zase pan Miroslav metr. Paraziti společnosti, jako jsou živnostníci a podnikatelé, zaplatí navíc speciální DPH ve výši 99% ze svých příjmů. Daň ponese jméno VÝPALNÉ. Anglicky racketeering, rusky kryša, protože TOP 009‰ je nadnárodní (Česko, Rakousko a zbytek světa). A speciální bude ne pro svou výši (Kalouskovi je to málo, v prvním návrhu žádal zdanění 100%), ale proto, že si ji ani plátci DPH nebudou moci odečíst.

Číslo 99 ukradl pan Miroslav Baťovi, parazity sociálním demokratům, ale to se neřeší. Účel světí prostředky. Na Ministerstvu obrany se přece za Kalouska také nekradlo. Je na to lejstro? Není. Tak vidíte. Možná si zlí jazykové a rejpalové (TOP 009‰ si rozvracet nedáme) budou myslet, že pana Miroslava nemám rád. Mýlí se. Mám. Zde je důkaz: já si myslím, že Mirek Dušín je proti Miroslavu Kalouskovi úplný křivák. A myslím to upřímně. Po vyhraných volbách (s takovými trháky vyhrát musí), to bude stejně jedno, se všemi občany bude Ámen.

Neklidná duše pana Kalouska se ovšem musí vůči Babišovi vymezovat ve všem. Že to s návratem do první politické ligy myslí pan Miroslav opravdu vážně, svědčí i založení hnutí KŠŠPMŠAŠ. Je to taková líheň kádrů. Babiš má hnutí ANO. Kalousek má prudká hnutí mysli a svou KŠŠPMŠAŠ. Co to znamená? Kalouskova Škola Šarmu Pro Mladé Šlechtičny A Šlechtice. Zatím mají jednoho člena, v důchodovém věku, ale to se časem poddá. Možná jich jednou bude pět. Kalousek, jako Číňané, uvažuje v řádu století.

Kalousek se kdysi chtěl spojit i s komunisty. A teď si neustále přehrává video, kde pan Paroubek hřímá: „Spojíme se třeba s Marťany!“ Bůh ví, co se panu Miroslavovi honí hlavou, Bůh ví, co ho zase napadne… Stačí, aby v televizi dali film Hudba z Marsu a zase ho něco osvítí… Lidé, bděte! Zejména to platí pro knížata.

68 komentářů :

 1. Prakticky ho nenávidí celý národ.Vzpomeňme,jak nám asi rok strhávali 100 kč z výplat na povodně.Státu chyběli 4 miliardy korun tak nás to nechal platit,přesto,že mizeli ve státních zlodějnách možná stovky miliard za nejdražší dálnice v na světě apod.A ten člověk je tam stále,decentní ožrala pražské kavárny.proč tam je?Protože občané je volí.Jeho a Šláfenberga v minulosti,který podle rakouského práva nabyl majetek v české zemi.Tito lidé jsou tam tedy proto,že je volíme.nazdar

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Den, kdy odvedou Kalouse v klepetech musí být vyhlášen státním svátkem. Dokážu si představit, že hospodští v celé zemi na ten den nikdy nezapomenou, jak budou hospody narvané k prasknutí oslavujícími - bez ohledu na politický mázor.

   Vymazat
  2. Na tento den D se jistě těší mnoho lidí v Česku . Těší se ale marně . Gauneři jsou totiž v Česku chráněným druhem před vyhynutím .

   Vymazat
  3. Já už mám upřímné pochybnosti o regulernosti voleb. Není přeci možné aby tohoto trotla stále někdo volil. Jednou jsem byl překvapen, když jsem volil u nás na obvodě komunisty a ve výsledcích voleb bylo, že je nevolil nikdo.

   Vymazat
  4. 11:02
   Pane, několikrát jsem si všiml, že volby vypadaly docela rozumně a nadějně. Ale pak přišly výsledky z Prahe a všechno bylo jinak. Kdyby nebylo jich, tak tento regulerní škůdce národa toto volební období v parlamentu vůbec nebyl.

   Vymazat
  5. Tento kreten je už politickou mrtvolou - a ví to.

   Vymazat
  6. U nás, kde máme chalupu bydlí Béda Lakatoš, názory a mluva opravdu ,,na úrovni". Přiblblo neskutečný. Ale že by ho místní občané nějak vědecky(jako tu Kalouska) rozebírali? Hloupé přirovnání? Vidím mezi ním a Kalouskem jediný rozdíl, kdyby Béda něco ukrad, tak ho zavřou...Já bych byl pro absolutní izolaci Kalouska. Tam kde se o něm píše, reakce čtenářů - prázdný list. Jdu příkladem, toto je moje poslední reakce na Kaldu.P.S. Ona ho totiž každá, i negativní reakce těší a je rád, že je stále ve středu zájmu.

   Vymazat
  7. Kdyby vozili po vlastech českých v kleci prase s mašlí za uchem, vzbudilo by u veřejnosti stejný zájem jako tahle politická zdechlina.Ale je dobře, že mu media dávají neustále trapný prostor pro jeho předvádění, bude to potřebovat. Možná tak za dvacet let až se mu bude blížit devadesátka, ho budou vláčet bahnem a tahat po soudech, jako tahají dnes ty šmachťavé staříky za to,že se kdysi podíleli na usmrcování lidí v koncentračních táborech. Tenhle hajzl má na rukou krev všech českých lidí,které pomáhal zbídačit, když si ku prospěchu svému s ostatní partou politických zlodějů přeměňovali Českou zem na vyhlazovací tábor s beztrestným řáděním exekutorských a dalších člověčích kurev.

   Vymazat
 2. je pravda že středověk trva kdy netrval neběhalo by po světě tolik černoprdelnich pomatencu a neseděli by ve vladach většiny zemi včetně vesnice uprostřed evropy čezko ani by nebili placeni za svoje haleluja ze statniho rozpočtu natož aby žehnali našim zbranim viz major

  OdpovědětVymazat
 3. Na každu sviňu sa voda vaří . Chvála bohů že s této strany Havloprdu nevzešel rezident . Schwarzenberg přítel Kosovských Albánců : Thaciho a sadisty Haradinaje . Kalousek zavedl politickou vulgaritu a turistiku .Kromě komoušu byl snad všude .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pardón , prezident :-)

   Vymazat
  2. POLITICKÝ PROSTITUT KALOUSEK
   V džínech, teplácích, či kmentu, hlavně, že jsem v parlamentu.
   Dřív platilo na lidičky, když jsem si hrál na barvičky.
   Byl jsem modrý, byl jsem černý, žádné barvě nebyl věrný.
   Šel jsem s oranžovou, rudou, hlavně, že mě volit budou.
   I když mě nikde nechtějí, neztrácím naději.
   S politikou nepřestanu, založil jsem novou stranu.
   Přesvědčí vás moje vize: Vyvedu náš národ z krize!
   Bohatým dát, chudým brát, tak vypadá správný stát.
   Jasné jsou mé obzory, nechci chudé sponzory.
   Volby rozhoduji teď, zaplatím si předpověď.
   Lhal jsem, lžu, lhát budu zas, hlavně, že mi dáš svůj hlas!
   Lhát lidem se vyplácí, tvrdí všichni topáci!

   Vymazat
  3. Tato Havlova doba přeje podvodníkům , zlodějům a kurvám . Po volbách možná i fašistům .

   Vymazat
  4. volovi / Kradlouskovi a jemu podobných / tlamu nezavřeš

   Vymazat
 4. Pan Kalousek je schopný ..... Který politik se může pochlubit svouji vlastní veřejnoprávní televizí, placenou ofčany?! Pustím si TV Kalousek a hned vím, že pan Putin má svoje peníze v Panamě, no kde jinde bych se tohle dozvěděl?!

  OdpovědětVymazat
 5. pozorujem že aj vy už začínate rozlišovať komunistov od stranníkov, neskoro, ale predsa - popravde, sme na tom rovnako - spoločné dejiny, spoločné chyby

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máťe podobný web na Slovensku ? Zdar Marcel .

   Vymazat
 6. 7.47 to je pravda a nic než pravda.Až procitneme,bude zase pozdě,chyby se budou opakovat,dokud budeme stádo ovcí.

  OdpovědětVymazat
 7. Jen tak dál pane Kradousku ,neviděl jsem většího "umělce", který si ser ...do vlasního hnízda.Samodestrukce pokračuje.

  OdpovědětVymazat
 8. Problémem asi nebude samotná existence tohoto darebáka v nejvyšší politice (takových tam je jistě více, a tento je nadto ve všech svých křivárnách nanejvýš obezřetným, a znejistěl snad jen jednou jedikrát. To když si nebyl jist, zda-li si bývalý generální Policie ČR, Petr Lessy, nahrával/nenahrával jejich památný "vydírací" telefonický rozhovor. Leč nenahrál, a byl to začátek konce Lessyho, ne Kalouska ...)
  Problémem (podle mého názoru) je neexistence trestně-právní odpovědnosti politiků za jejich politická rozhodnutí.
  A tak, i když dvojka Topolánek - Kalousek (později Nečas - Kalousek) zatla svými ideologicky motivovanými, ale jinak zcela amatérskými, rozhodnutími rekordní sekyru do státního rozpočtu (a též i důchodového fondu), ponořila republiku do recese, zůstává vysmátá.
  A lidu obecnému mohou v klidu ukazovat ten prostředníček.
  I za miliardové národohospodářské škody zůstávají beztrestnými.
  Kdy už si konečně uvědomíme, že ke svobodě (zde politické) náleží i odpovědnost!!???, a ne jen ty jejich poslanecké platy, náhrady aj. prebendy ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za připomenutí teho případu s Lessym a vůbec za tento chytry koment o tom komu ukazuje pan chemik ten zdviženy ukazovak ...Marie.Za.

   Vymazat
 9. Já myslím, že pan Kalousek rád zmizí z politiky. Je finančně zajištěný a vzhledem k preferencím TOP, již nepoužitelný.

  OdpovědětVymazat
 10. Kalousek je promarneny politicky talent vicemene k nicemu. Je to skoda, protoze obecne plati, ze chytry darebak je vzdy lepsi, nez snazivy blbec a nadela mene skod. V parlamentu je to obycejny poslanec, byt v porovnani s ostatnimi ve fraku. Uznavam jeho hlavu a volit ho urcite nebudu.

  OdpovědětVymazat
 11. Vlastenka


  Kalousek rozhodně žádný génius nebude.
  Kdyby byl, nikdy by se neztrapnil s tibetskou fanglí v ruce vedle Bursíka a Jauvajs-Biomasy.
  I když člověk neví, kdy je tento poslanec střízliv, a kdy koná "pod vlivem".
  Legrační na tom je, jak to rozhořčilo Biomasu s Bursíkem, kteří si činí na Tibet výhradní nárok.)))))))))

  Panoptikální příšery vylézají z děr a kanálů při každé podobné příležitosti, aby se jejich ksichty alespoň na chvilku mihly kyberprostorem. Pak opět upadnou do zapomnění.

  Kalouskovi je vcelku jasné, že mu už ujel vlak. Novou stranu si těžko založí a do žádné staré ho nikdo nevezme, leda by to byl klub masochistů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To že kalous zmizí s politiky není dostatečnou satisfakcí.Jeho finanční zajištěnost to už je jiná kapitola.Jeho stěžejním projektem byly církevní restituce s ústředním heslem "co bylo ukradeno,musí být vráceno"-jak nadčasové.No a pak může zmizet úplně.

   Vymazat
  2. Bursík měl super Tybet bundu :-) Je to pravda že mu ji Káťa ušila z biomasy :-)

   Vymazat
 12. 7:25 rika:
  "Na každu sviňu sa voda vari"...
  na nektere svine ani ta varici voda neuncinkuje, ti jsou odolni i proti zaru ve vysokych pecich!!!

  OdpovědětVymazat

 13. Rakouský General Commenda: V žádném případě nám nikdo nebude radit a poroučet co dělat ... Rusko je nejbližší mocný partner a s něma budeme jednat ... a odletěl do Moskvy...

  Rakouský prezident Fischer udělat to samé ....

  Předpokládám že to ČTV uvede ve zprávách .... ten Z-K Syn Švancenrberg by si v Rakousku ani necekl - hajzl jeden a s ním vygumovaný Kalousek ... rozhodli se udělat z čech FEUDÁLNÍ STÁT ....

  Pověsit je DEMOKRATICKY PO EVROPSKU - Bastila je nezbytná v Evropě  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Čechách máme starou osvědčenou metodu - defenestraci.

   Vymazat
 14. Tenhle zasraný, podvodně vystudovaný chemický inženýr, který má svůj titul díky jeho komunistickému papaláškému fotrovi, by si zasloužil pouze provaz. Směje se lidem s krutostí do očí, jedná se pouze o lidskou stvůru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. možná by seděl výraz - zrůdu.

   Vymazat
  2. Souhlas, tuhle svini musi kazdy normalni clovek odsoudit za ty jeho krivarny a jeste je tak neomaleny ze mluvi za cesky narod,za me tedy neeee.

   Vymazat
 15. Vlastenka


  Dost mě překvapilo, že na Kalouskovo vykřikování o "škandálu" v souvislosti s prohlasováním EET, nikdo toho pokrytce nedokázal utřít a omlátit mu o hubu lidovecké a oddesácké prohlasování církevních restitucí jen díky JEDINÉMU HLASU ODSOUZENÉHO KRIMINÁLNÍKA, kterého si účelově půjčili z kriminálu.

  Když farizejové jako Kalousek a Schwarzenberg řeční o lidských právech, je to stejně nechutné, jako by o nich pohovořil Adolf se Stalinem.
  Bratříčkovat a fotit se se Saudy, kteří věší lidi přímo na ulici a za krádež jim sekají ruce, o popravách žen za cizoložství nemluvě, a pak žvanit o "anexi" Tibetu nebo Krymu zní z jejich špinavých hub naprosto neuvěřitelně!
  Ale tihle imbecilové si svou směšnost a nedůvěryhodnost vůbec neuvědomují, protože jsou obklopeni stejnými imbecily z pražské kavárny, s nimiž se neustále vzájemně plácají po ramenou a ubezpečují o svém "hrdinném" a "zásadovém" postoji.

  Viz blb Koller (který je dutý jako štoudev - viz jeho památeční vystoupení v Hydeparku, o to větší je ovšem komunistobijec a rusofob).
  Tito blbové si z Anděla vytvořili nový festival politické písně á la Sokolovo, aniž by jim trapnost jejich počinu vůbec kdy doklepla.
  Přitom takový skoro penzista Koller, jistě své kolegy z šoubyznysu (dnes taktéž velké komunistobijce), vystupující na těchto akcích režimních prostitutů, musí pamatovat stejně dobře jako já.

  Z našich "umělců" se jednomu obrací kufr!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Umelci vzdy poplatni rezimu to je znama vec, jakse rekne aktivista tak vidim ty kreatury, ktere maji vymyty mozek a jeste chteji sve nazory vnucovat lidem. Turkum lezeme do zadku a tam se na prezidenta nesmi ani ceknout .Nejhorsi na tom je to , ze uz ani nevidim z techto sracek vychodisko.je to smutne

   Vymazat
  2. Taková "jednota umělecké fronty" tady naposled byla jen za protektorátu. I za totáče byla větší pluralita názorů, než je přípustná dnes. Jen si vzpomeňte, kolik bylo různých kritických pořadů, písniček, her a knih. Dnes je zřejmě všechno v nejlepším pořádku. Každý může říkat co chce, ale pokud nedrží basu s ostatními, masmédia ho svorně "v jednom šiku" odrovnají.

   Vymazat
 16. Je to hajzl, ze v republice vetsiho neni. Ten jestli by mel zmizet, tak jedine na zbytek zivota na nucene prace, aby zapltil alespon cast skod, ktere napachal.

  OdpovědětVymazat
 17. Otázka je,kolik takových Kollerů a rádo by umělců je,co jim papají z ruky a pobírají za to peníz.U dvou je to evidentní-Veronika Žilková a Matrin Stropnický.Dvě velké nuly,které vidíme ob den na obrazovkách ale i jiní včetně pana Svěráka,který se angažoval do voleb presidenta republiky a mlel tam nesmysly.kavárna ho oslavovala u mne a spousty normálních lidí,kteří mají rádi Cimermana,propadl,že se nechal nalít,včetně Čáslavské a spol. a fandili mezinárodnímu zloději Slafenbergorovi,sedícímu a spícímu.Všem těmto hlupákům jsem to odpustil,nemohli to udělat z vlastní vůle ale buď pro peníze nebo z absolutního prosazování demokracie,která dopadá dnes na celou Evropu jako bič.Proč nyní nevystoupí v médijích tito hlupci,kteří žvanili spolu s komentátory a měli plnou hubu pravdoláskařství?Nemohou.Jsou zalezlí a bojí se a pomalu obrací kabát.Jediný človek,který vždy ctil pravdu a vždy se postavil proti režimu byl Karel Kryl.Jedna z jeho posledích písní o králi Václavovi koluje pouze na internetu v emailech,jinak ji nenajdete nikde.Tak to je jasný důkaz jak jsme na tom a ti naši umělci o tom ani nepípnou,protože se možná bojí více než před rokem 1989.Počkají si kam se to zase zvrtne a už poběží lízat zadky tomu,kdo vyhraje.Mimochodem Jiřka Bohdalů se líbala
  se všemi šéfy,včetně Brežněva,Husáka,Svobody,Novotnýho,Havla,Klause a divím se,že Miloš ji nenakopl do prdele-taky mu dala hubičku od srdce.Ta v tom umí chodit,ostatní se učí.Jandák skoupil pozemky pro budoucí dálnice,taky jen náhoda a jiní též.Tak makat otroci,ať se mají ještě lépe

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na odpousteni ma licenci jenom Panbuh!!!

   Vymazat
  2. perfect! lepe to neslo napsat!
   paolo coelho rika:
   neztracejte cas s vysvetlovanim, lide stejne slysi jen to, co chteji slyset!!! bohuzel!!!

   Vymazat
  3. Vlastenka


   Další havloidní vyčůranou ludru vám nabízí na stříbrném podnose ČT - Hřebejkovy několikadílné sračky tam jedou každou neděli, a to nikoliv poprvé.
   Koukat se na to fakt nedá.
   Ten to seká jak Baťa cvičky.
   Nebo takový Rychlík s dcerunkou, ti jsou na ČT taky pečení vaření.
   Takže ona to velká část těchto pseudoumělců rozhodně nedělá z přesvědčení.


   Ale Kollera krásně utřel Babiš, jak ho nemám ráda.
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-v-noci-poslal-zpevaku-Kollerovi-ostrou-zpravu-S-Cinany-a-Rusaky-kamosi-vas-sponzor-Kellner-ja-ne-430183

   Vymazat
  4. Zradili národ a je třeba si to pamatovat a vypráskat je ke svým chlebodárcům.

   Vymazat
  5. 12:26 Babiš neutřel jen toho feťáka ale i sám sebe. Celkem se mi zamlouvaly jeho názory a praktická řešení. V té sms ale odhalil svou pravou tvář. Je to stejný darebák jen používá jiných metod.

   Vymazat
  6. Vlastenka


   A na to, že je to stejný darebák, jste přišel až teď???))))))))))

   Mně to bylo jasné od samého začátku.
   Stačilo sledovat jeho kariéru, jeho bolševickou a stbáckou (byť "neprokázanou") minulost, jeho podnikatelské působení na Slovensku atd.

   Vymazat
  7. To víš, klukům to trvá o pár vteřin déle. O to intenzivněji to v nich ale zůstává.

   Vymazat
  8. Kalousek byl v každé vládě a stále mudruje . Jak ho mužou poslouchat pražští studenti . Kucí nakopejte mu prdel , je to slizoun . Ten se vetře i čertovi do prdele jen aby oblboval lid .

   Vymazat
 18. Vlad Dracula,zvany tez "narazec" ukazal knechtum prostrednik kdyz projevil prani narazit Osmany na kul! Kradousek si v tom libuje takze se mu to mozna splni )))..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dík za připomenutí Draculy, který podle wiki bojoval proti Turkům. Dnes vidíme co je Islám zač a je možné, že ty krutosti jsou přibarvené Vatikánem, který proti muslimům rozhodně nevystupuje, ale je nepřímo podporuje.
   Ono je tak v dějinách spousta svinstva nalepeného na některé nepohodlné vladaře a jiní, ačkoliv byli stejně krutí, jsou blahořečení...

   Vymazat
  2. Vlastenka


   S Vatikánem je to složitější.
   Franta s Halíkem kopou jednoznačně za NWO, já jim říkám Antikristi, jimiž podle všeho skutečně jsou.
   Část katolického kléru se domnívá, že když poleze slimákům do zadku, bude ušetřena, část nenávidí ateisty natolik, že jsou jí milejší i mohamedáni (mezi tyto osoby patří i Halík, který je zároveň servilním příserkou u Bilderbergů). Osudně se mýlí všichni.
   A pak jsou tu tací, jako je Duka, kteří jsou vcelku rozumní a vědí, že islám znamená pro nás všechny smrtelné nebezpečí. Nedávno jsem četla v PL vyjádření několika řadových kat.kněží, kteří mluvili stejnou řečí jako my.
   Ale ti rozhodně nežijí v luxusu, mimo současnou realitu.
   Asi vám to přijde neuvěřitelné, ale i mezi katolíky naleznete normální, slušné a racionálně myslící lidi. Znám jich pár osobně.

   Vymazat
  3. Kradinál Dukát, který prohlašuje, že heterosexuálové jsou nebezpečnější než islamističtí atentátníci, a "vcelku rozumný"? To se mi nezdá.

   Vymazat
 19. anketa z blesku:Jaký orgán vám připomíná ministr Kalousek?
  z tela muzskeho kokota zakrsleho, z tela zenskeho πcu obecnou!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To já bych tyto orgány, kolem kterých se točí svět, k tomuto grázlovi nepřirovnal. Srovnal bych ho v současné situaci nejspíš ke slepému střevu, které když zahnívá, je třeba ho odstranit.

   Vymazat
 20. Herci a zpěváci nemají kalit vodu . Mají obveselovat prezidenta a lid . Tak je to v celé m světě . Svěrak ma na svědomí rozdělení společnosti na Prahu a zbytek republiky . Marcel

  OdpovědětVymazat
 21. Celkem chápu, že většinu lidí sledujících českou politiku tento člověk a jeho excesy iritují. At už ale občan "K" říká či demonstruje to nebo ono, vždycky je třeba vědět, že se jedná o účelová tvrzení na vlně virtuální reality se skutečností nemající nic společného. Qui bono? To je třeba ptát se vždy, když se občan "K" s železnou pravidelností objevuje na obrazovce ČT nebo v titulcích hlavních medií. Jaká společenská komunita, jaké mimopolické vlivové a mediální skupiny májí zájem na tom, aby politik s takovou pokleslou reputací dnes a denně "promlouval k národu". Pokud si, krok za krokem, odpovídáme na takovéto a podobné otázky, pak se nám obraz české demokracie začíná ukazovat ve zcela jiném svěle, než nám jej nabízí česká politická scéna, Česká televize, česká media. Že to je obraz spíše z Orwelových 1984 nebo z Farmy zvířat neteřba dodávat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odpověď je jasná. Nesledujte prostředky masové dezinformace.

   Vymazat
 22. Ten způsob voleb kdysi v místním plátku vysvětloval Živčák - Růžička. Podle něho existuje program, který hlasy pro zájmovou skupiny automaticky převede na jiné potřebné. A jako příklad uváděl Sládka, který byl tehdy v oněch volbách zlikvidován. No a jako pracovník StB asi něco věděl. Ale zmínili jste tu biomasu - tak tady ji máte ve své kráse: http://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?r=domaci&foto1=JUP2b3097_jacques11Am.jpg

  OdpovědětVymazat
 23. Zúčastnil jsem se parlamentních voleb na druhé straně urny a to jako člen volební komise. Byli to mé první a zároveň i poslední volby které jsem kdy absolvoval. Nikdo mě po tom, co jsem vypozoroval nepřesvědčí, že tyto volby proběhly regulérně. Jako ve všem, jsme pouze loutky v jejich maňáskovém divadle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byl jsem nadelegován jako mlaďoch do volební komise při prvních volbách po roce 1989. Byla tam i havloidní partička. Od prvního pohledu nedůvěryhodní lidé. Co se dělo přes noc, kdy do volební místnosti nikdo nesměl, si nedělám iluze. Měli to už tehdy všechno podchycené.

   Vymazat
 24. 11:46 Domnívám se, že nazrála doba k tomu, aby se opět v Národním divadle sešel výkvět našeho uměleckého světa a podle dřívějšího vzoru (anticharty) každý jednotlivý umělec podepsal příslušnou listinu. Tyto doslova a do písmene prodejné děvky se minulostí nepoučili, zapomněli, takže si ji budou muset zopakovat. Je potřeba získat podpisy významnějších umělců, mně třeba Koller a Dusilová vůbec neoslovují a podle ksichtu bych je asi nepoznal. Doporučuji nasadit hvězdy, např. z herců Donutila a ze zpěváků Gotta nebo alespoň paní Zaňákovou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Z "uměleckého světa" pozvat také naše filmové umělce, např. Krobota, světoznámého to režiséra filmu díra u Hanušovic, vysílaného minulou neděli na ČT1 jako hlavní večerní program.
   Umělecké dílo s vybranými slovy kurva,curak, mrdat, pica, kokot, hajzl, debil, píču, a další...
   Až mně bylo zpětně líto pražské smetánky, která slintala blahem vloni při udílení zlatých lvů.
   To jsem ještě tehdy netušil co je to za kravinu. Nevím proč se někdo nezajímá o to kdo takový film platí a hlavně z jakých prostředků !!!

   Vymazat
  2. A co by jste chtěli za těch pár miliard, kterými jim na to přispíváte. Máte za ně škvár na který se nedá dívat nebo stupidní, stále se opakující americké filmy a seriály. Co jsme si připustili, to teď máme.

   Vymazat
 25. Jak někdo řekl, média mají své otloukánky a své oblíbence. Že ale oblíbencem veřejnoprávní televize je chudák, který v parlamentu ukazuje fakáče a na ulici fackuje voliče, to o úrovni té telvize také něco vypovídá. Navrhuji aby všichni přestali naráz platit televizní poplatky, pak se nikomu nic nestane.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Tak od kterého data?

   Vymazat
  2. Včil :-)

   Vymazat
 26. Pani VLASTENKO ! Vase nazory a analyzy jsou stale nejlepsi a nejvystiznejsi. Jsem stale Vas obdivovatel.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím se dá souhlasit ale ty jsi mimo mísu.

   Vymazat
 27. Vlastenka je super . Být mladší tak ji pozvu na kafíčko . M

  OdpovědětVymazat