Reklama

neděle 24. dubna 2016

Tyto záběry Štětinu nepotěší: lidé pěstmi vyhánějí Azov! Video za příspěvkem...


24.4. 2016   Eurásia24
Obyvatelé obce Limanskoje v ukrajinské Oděské oblasti se postavili na rozhodný odpor členům nacionalistického „praporu“ Azov, kteří přijeli odstranit Leninův památník.Podporovatelem Azova je český europoslanec za TOP09 a STAN, velký „komunistobijec“ (v 60. letech člen KSČ) Jaromír Štětina.

Ochrana Leninových památníků před nacisty a „dekomunizátory“ na Ukrajině má symbolický význam coby vyjádření odporu proti rusofobii a fašizaci ukrajinské společnosti.

Členům Azova, kteří přijeli zničit památník do Limanského, se s pomocí autobusu a lana podařilo odstranit vrchní část památníku. Dílo ale dokonat nestihli: na místě se sešli místní obyvatelé, kteří se s ničiteli poprali a s pokřikem „fašisti!“ je zahnali, přinutili nasednout do autobusu a místo opustit.


23 komentářů :

 1. Měli by jste tam poslat Europoslance Štětináče komunistického komunistobijce ten by tu práci určitě zdárně vyřídil ke spokojenosti všech fašistů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen si je prohlédněte,až jim eu zruší víza tak je budeme živit,v Praze jsou jich plné sociálky,natahují dlaň organizovaně,platí desátky z dávek těm svým ,,pasákům"a ty s nimi posílají odborníky na sociální právo.Je to ukrajinská mafie která dojí tak nehorázně nás daňové poplatníky že cikáni blednou závistí tak že jsou od nás k nerozeznání.Jo a druhá skupina co tam přijde s právníkem jsou Vietnamci pane prezidente!!!Asi tím jste myslel jak se přizpůsobili.

   Smazat
 2. Bohužel přátelé, v naší společnosti díky nacistické straně STOP09 rozkvetl nacismus do obludnýh rozměrů za podpory státní České Tv.Podpora banderovců a nacismu v politice je všude přítomná.ČSSD se chová neutrálně a dělá mrtvého brouka.Tím se stává společníkem novodobé Vlajky alias STOP09.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak proto nebyly ochránci lidských práv Kalousek , Bursík , Kocáb , Štětina a Schwarzenberg v Praze podpořit Armény na vzpomînkové akci genocidy Arménu Tureckými fašisty . Nebyly v tom autobusu :-) za Iličem ? Ani bych se nedivyl . Nebyly by tam poprvé . Marcel

   Smazat
 3. Celou tu opileckou pakáž počínaje opilcem Blekotou a feťáckou sviní Kraďouskem a konče tím vymatlancd Štětinou nahnat do vody a nepustit na břeh!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. V této etapě lidé pěstmi vyhánějí Azov. Brzy přijde den, kdy budou lidé pěstmi vyhánět i jejich instruktory, štětinaté štětináče.

  OdpovědětSmazat
 5. Štětináč-Plavec v charakteristice Jaroslava Foglara:


  Štětináč je členem Bratrstva kočičí pracky. Má zrzavé vlasy a chodí oblečen většinou ve špinavém oblečení. Jeho nejmilejší záliba jsou krysy, chová si jich v jeho kůlně pro svou radost snad 50. Jeho krysy mu jsou často užitečné a rád každému vyhrožuje, že mu strčí za krk jeho neochočenější krysu.

  OdpovědětSmazat
 6. 19:13 máte zatraceně pravdu, již dnes, před zrušením víz je v Česku asi půl miliónu Ukrajinců (legálních i těch nelegálních). Mají tu svoje právníky, svoje lékaře, prostě všechny paralelní struktury, aby nemuseli využívat ty drahé české. Nadto tu mají i svoje podnikatele, kteří už ani Čechy nezaměstnávají. Mají tu dokonce svoji vlastní mafii, která kasíruje pěšáky přímo u autobusů jedoucích na Ukrajinu (český PACH pomáhá a chrání celé roky, ale neznámo koho). Po příchodu dalších pár set tisíc už nic nebude bránit tomu, aby vybírali výpalné i od "domorodého" obyvatelstva. To jenom naprosto prolhaný politik může dnes prohlašovat, že na 90tidenní vízum zde neboudou moci pracovat. Ale vždyť už dnes na tříměsíční víza tady pracují celé roky!

  OdpovědětSmazat
 7. Přátelé, přijde doba a ty kolaboranty taky poženeme.

  OdpovědětSmazat
 8. Na to video jsem koukal dvakrát.Tito klucí v maskáčích mají být obávaný prapor Azov? Špatná práce propagandy Eurasia24 zase udeřila.Proč ti fašisti nemaji zbraně.Prapor Azov a bezezbraně? To takovou hrůzu nenahání a pohádka krále Kazisvěta je na světě.Když na příslušníky praporu AZOV stačí pokřik a pěsti, tak z takových fašistů strach nemám

  OdpovědětSmazat
 9. Ten pomník nikdo neobnoví.

  OdpovědětSmazat
 10. 20:27 A tak o tohle jde.O pomník hniláka,který smrdí přes půlku Rudýho náměstí.Naštěstí v ČR tato ikona už nedělá ostudu veřejnýmu prostranstvý

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hele ty Edgare Howere,oblíkni si růžový šatičky a požádej Šapita o tanec....tady jsi zbytečnej!

   Smazat
  2. Příště to zkus bez hrubek, Einsteine.

   Smazat
  3. Česky to neumí, ale na blbý kecy je generál. To je materiál. S tím nebude moc práce.

   Smazat
  4. .....stvííí hnidy

   Smazat
  5. Súhlas s Vami páni demokrati. Načo by na námestí hnila taká starina. A to je o pekných pár rokov mladšia, než tá hnijúca starina, ktorú strhli Vaši kollégovia v Sýrskej Palmýre. Neodmysliteľným znakom demokratizmu je Obrazoborectvo. Videli sme to jak v Prahe, kde demokrati iniciatívne natierali "russký" tank na pamätníku dovtedy, kým si ako zanovité deti nevynútili jeho odstránenie. Činnosť ich kamarátov ISIL v Sýrskej Palmýre je celkom identická. A činnosť ukrajinských demokratov z tejto "bezbrannej" umiernenej opozície Azov je taktiež príznačná. Mne môže byť Lenin kľudne uprdele, dokonca aj ukradnutý, ale poškodzovanie pamätníkov demokratickými primitívmi sa mi výslovne hnusí.Ale keď takýchto práve naša demokratizovaná Európa potrebuje ako soľ pre svoje kultúrne obohatenie a lacnú pracovnú silu spomedzi pašerákov drog, alkoholu, cigariet a bieleho mäsa..., ktorí doplnia tunajšie stavy pri ich odchodu do dôchodku. Môj profil Ukrofil. PS: ja tento článok fakticky tu čítam prvý raz. Vidím že tu máte poctivých čitateľov a kontrolórov duplicity zverejnených článkov:-).

   Smazat
 11. Azov musí rusáky strašně štvát. Bez něj by nemuseli stavět most za miliardy dolarů, který zřejmě ani nikdy nepostaví. Dokáži si představit jak je Putin naštvaný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pochybuju, že by byl pan Putin naštvaný. Postupuje systematicky vpřed. Pokud by si nějakým zázrakem mohl přečíst ten tvůj blábol, tak by se určitě smál, až by se za břicho popadal.

   Smazat
  2. Pane 0:20 vy ste buď blbej alebo ste zato platený

   Smazat
 12. Anonym 21.55- prostranství se píše s jedním í- ne se třemi, primitivní blbečku

  OdpovědětSmazat
 13. pamatujte ,kdo vychoval Štětinu.

  OdpovědětSmazat
 14. prostranstvííííí ukazuje na pár Ingenérů

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.