Reklama

čtvrtek 28. dubna 2016

U mikrofonu ČR2 Jan Petránek Turecko zrazuje NATO! Jeho členství je třeba rázně revidovat!(video)

28.4. 2016   ČR2 pořad Jak to vidí
Miroslav Dittrich hovoří s Janem Petránkem
V Moskvě právě probíhá už pátá konference o světovém terorismu. Kolem 80 delegátů celého světa se snaží najít řešení světových konfliktů, hlavně v Sýrii. To je ale zřejmě v nedohlednu.
„Jediným řešením je, aby se dohodly velmoci, tedy USA a Rusko,“ říká komentátor Jan Petránek. Už se to prý děje. „Prezidenti Barack Obama a Vladimir Putin si velmi často telefonují a domlouvají strategii.“ Asi opravdu chtějí válku v Sýrii skončit. Aktuálně ale boje neutichají.

Turecko zrazuje NATO
„Na severu to tam dokonce začíná hořet naplno. Potvrdili to ministři obrany právě na moskevské konferenci.“ Komentátor navíc z úst ministrů obrany celé Asie slyšel šokující informace, podle kterých se v Turecku léčí zranění teroristé Islámského státu.

„Turecko tak zrazuje NATO! A já se ptám, proč se nikdo, ani naše delegace v NATO, neptá, jestli není na čase revidovat členství Turecka? Vždyť vlastně tento konflikt podporuje?“ Turecko může NATO zatáhnout do nebezpečné hry. Prý dokonce spolupracuje se Saúdskou Arábií.

Jak ještě dlouho?

Nejdůležitější je, aby se NATO přestalo kočkovat s Moskvou a sedlo si konečně k jednomu stolu. Mělo se to stát už v úterý 27. dubna, ale místo toho Putin odjel sledovat slavnostní start první rakety z nového ruského kosmodromu Vostočnyj. Start se nakonec odložil na dnešní brzké ráno. „Arábie teď dokonce cvičí kolem 2500 džihádistů! Financuje je a pak by se měli zapojit do bojů v Sýrii.“ Těžce dohodnutá ženevská dohoda o neútočení v Sýrii je v posledních dnech zase porušována. „Už před rokem jsem říkal, že to je běh na dlouhou trať. A jak to tak dnes vidím, bude ta trať ještě mnohem delší.“
Podívejte se na celý rozhovor

14 komentářů :

 1. Pane Petránek.
  Buď jsou USA,jak se chtějí pořád stát hegemonem světa a také rozhodující silou NATO,stačí aby řekli Turecku,dost,takhle to nejde a Turecko,buď by poslechlo,nebo konec.Ono to spíš USA vyhovuje a nikdo si USA nedovolí kritizovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo ale nejde o USA jako takové. Dokud tam budou hajzlové u moci, řízení rodinnými klany zejména bankovních oligarchů (Rotschildovci, Rockefellerové, ale i další, jako Soros, co fincuje kdejakou rozvratnou neziskovku po celém světě, ti co u nás financovali ožralu, nedouka, ale především velmi hloupého pokrytce Havla včetně celé té havloidní sebranky, rakoviny naší země, tak není kdo by ten rozkaz v USA vydal!!!

   Smazat
 2. Turecko si bohužel bude diktovat. Má pro neocons mimořádně příznivou polohu.

  OdpovědětSmazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tím Kuvajtem to bylo tak, že kuvajťani loupili šikmými vrty ropu z území Iráku. Husajn měl od Bushe st. dovoleno je za toto anektovat a tak to udělal. Ještě těsně v noci před útokem si to telefonicky u Bushe nechal znovu odsouhlasit. Podmínkou bylo, že nikterak neomezí v Kuvajtu americkým ropným společnostem udělené licence těžby. Vše by zůstalo při starém, jen podíly z těžby nešli zlodějům u Kuvajtu (místním šejkům), ale sjednocenému Iráku.

   (kupte si a přečtěte knihu "Tajná válka proti židům" - napsal ji bývalý americký špion, případně "Co nezavály písky Mezopotánie" - tu zas napsal náš bývalý tamní diplomat se synem co tam do dospělosti žil a studoval)

   Problém začal v tom momentě, kdy si kuvajtský čorkaři najali nejlepší lobistickou organizaci USA a ta začala tlačit na kongres, aby tento Bushovi nařídil zaútočit.

   Pomocí tohoto a podvodu se srdceryvným svědectvím sestřičky z kuvajtské porodnice (svědčila přímo v kongresu), jak iráčtí vojáci vyndavali malé kuvajťánky z inkubátorů a hráli s nimi fotbálek, se jim to nakonec podařilo. Ta "sestřička" byla dcera velvyslance Kuvajtu v USA, která ve své domovině ani nikdy nebyla a celé to bylo samozřejmě sci-fi.

   Také proto Bush starší tu válku najednou (po vyhnání Husajna z tohoto historicky vždy k Mezopotánii patřícího území - k rozparcelování došlo po 1. světové Francií, USA a Británií) utnul a nechal Husajna a Irák žít. To až na podruhé jej zničil ten jeho spratek, který se zaprodal těm nejagresivnějším asociálům co zorganizovali tu megahabaďůru s útokem na dvojčata, pentagon a jakoby i na bílý dům.

   Kdo chce znát souvislosti a jakou roli v tom sehráha ta naše havloidní sketa (bez nadsázky celosvětové úrovně - taky proto má v kongresu svůj prolhanej ksich na podstavci), Pečlivě si přečtěte tento článek.

   "Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem."

   Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/co-predchazelo-imigracni-invazi-novodobe-dejiny-v-souvislostech-krok-za-krokem/

   Smazat
  2. Přesně tak. Proto nastal podivný paradox, kdy se samozvaná Největší demokracie na světě spřáhla a začla náhle vehementně bránit tuhou feudální autokracii, kde ženy neměly žádná práva a místní vykořisťovaní a zotročení Palestinci vítali irácký vojáky jako svý osvoboditele!

   Smazat
 4. Bush mladší byl taky jako Havel ducha mdlého v rukou těch co ho řídili. Narozdíl od jeho taťky, který byl profík v oboru jak řídit zemi. Před tím řídil CIA. Prakticky měl stejné vzdělání jako současný Putin, co zase dříve řídil KGB.

  OdpovědětSmazat
 5. Turecko a amici jsou stejná pákáž. Jednu ruku podávají a v druhé drží nůž. US porušilo sliby dané Stalinovi,
  Chruščevovi i Gorbarčovovi a z Jelcina si udělalo
  kašpárka.

  OdpovědětSmazat
 6. Aby se dohodly velmoci... dál jsem to nečetl, škoda času na čtení kravin. Proboha, jak se chce dohodnout s prolhanými šmejdy, kteři jdou tvrdě za svým?!

  OdpovědětSmazat
 7. Turecko zrazuje NATO! Petránek je už senilní. Jak může Turecko zrazovat NATO, když to, co dnes dělá nezakrytě, dělá NATO v Sýrii již 5 roků rádoby skrytě. Vrána vráně oči nevyklove.
  Proč by se měl Putin účastnit žvanírny o boji proti terorismu s největším teroristou planety. Účast na Vostočném byla užitečnější.

  OdpovědětSmazat
 8. Obama má dnes jiný problém v USA mají ohromnou spoustu přecpaných věznic a docházejí peníze nadále věznice financovat ! Mluvil o propuštěni 60 procent věznů ale to by byla i odstartována i občanská válka ! Navíc většina lidi vlastní v USA zbraně vězni jsou závislí na drogách ! Proto mají připravené tábory a přestavěné obchodní centra i plno plastických rakvi !!

  OdpovědětSmazat
 9. Srábotka se Zadolárkem se bojí jen otevřít pusu v Bruselu nebo jinde.Jen kývou hlavou , ale týden dopředu.Rádi se nechávají navíc hladit od Angely I. Šílený po hlavičkách!Hladí je do vyhlazení!Proto ani jeden z nich nepřipomněl veřejně naše obsazení Německem v roce 1939 v březnu a vytvoření protektorátu B a M.Teď se očekává,že budou zkreslovat a zamlčovat naše osvobození Československa Rudou armádou.Neřeknou veřejně,že žádný jiný národ nepoložil za naši zem tolik vojáků jako SSSR!Ať si říkají co chtějí ti zmetci, ale 140 000 padlých vojáků SSSR jen za naše osvobození je tvrdá realita!!!!A naši umělci a freecoolin borci budou hanobit pomníky a lhát,že všichni jen znásilňovali,rabovali a chlastali.Kdo by nechlastal proboha z těch sra.č.e.k. co musel takový voják zažít od Moskvy až po Prahu?Těch mrtvol hromady,zničených států,měst,vesnic,zničených rodin, i jejich rodin......každý den o kejhák....kdo normální by to ustál bez kapky alkoholu?Udržet koncetraci 6 miliónů vojáků různých sovětských národností a náboženství mezi Polskem,ČSSR a Maďarskem dalo tvrdě zabrat NKVD!!Můžeme jim děkovat , že se jim podařilo udržet tyto vojáky více méně pod tvrdou kontrolou a trestama!Při přistižení nebo dokázání takovému jedinci,že na našem území spáchal trestný čin dostával takový voják většinou kulku za tankem T-34 skoro ihned nebo dostal za úkol odmiňování v první lajně před tankama!!!kdyby nás SSSR neosvobodila čekalo nás od Německa 100% bezmilostné vyhubení, zánik národa!!To se dnes zamlčuje co s náma chtěl Němec udělat.německo nás systematicky vyvražďovalo a zabíjelo!Celkově nám Německo povraždilo a zabilo na 365 000 občanů našeho Československa!!!To dnešní děti vůůůůbec, opakuji vůbec nevědí,protože jim tuto realitu učitelé na příkaz politiků neříkají nebo jen vyhýbavě!Až tak se to dopracovalo!Zatajování,pozměňování a překrucování dějiny!!Toto právě ukazuje malost lidí nebo národa!!Už nedokážeme ani poděkovat osvoboditelum.Te´d se děkuji více méně v tv a veřejně spíše jen USA a Velké Británii!!na území Československa padlo kolem 260 američanů!Díky jim.Jsme jim vděčni, to se musí uznat,ale padlých 140 000 sovětských vojáků je masakr lidí!Proč to tajit Zadolárku nebo Srábotko?Nebo to musíte tajit z příkazu Angely a sluníčkářů?Nebo se budeme zase prsit podobnýma psychopatem umělcem co hanobením pomníků jako zmetek Dejvid Čerrný si vybudují kariéru?

  OdpovědětSmazat
 10. 8:44 Chlapče, máš 100%pravdu. Jenže grázlové, co nás už přes čtvrt století vedou (je to k neuvěření), mají hlavy nadité peněžními žoky a pro mozek není místo. T

  OdpovědětSmazat
 11. Příspěvek z 29.4.2016 v 8:44 = naprostý souhlas, vše je do puntíku pravda, čtvrt století zabředáváme do hlubšího a hlubšího bahna proamerické neototality. Přičemž USA = nejhorší teroristický stát na planetě Zemi. Pěkné kamarádičky->USA,(díky některým našim politickým havloidním zaprodancům), tedy máme.Ani jsme se nenadáli a jsme opět v další neototalitářské chazarsko-americké diktatuře.Je to skutečně odporné, jak jsme si nechali ukrást před nosem tu pomyslnou a chtěnou, očekávanou demokracii...Vítej neototalito!!!!Tak se radují všichni ti Srálbotkové,Zadorálci,Stropničtí,Kalouskovci,Šlafenberkovci,Langšádlovice,Koríci,Laudáti,Pelikáni,Halíci a jiná podobná chamrať

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.