Reklama

čtvrtek 28. dubna 2016

Ukrajina - 2 roky po Majdanu a Oděse

28. 4. 2016, video z povedené pondělní přednášky, na které vystoupila řada známých osobností. 


Výročí doposud nevyšetřeného masakru v Oděse se blíží a sním i napětí v tomto městě. Vrahy z Majdanu kyjevská chunta také nehledá, koneckonců, kdo by zatýkal sama sebe, že?


Upozornění NR: Pokud se najdou v České republice ještě truhlíci, kterým stačilo 2 roky sledovat jen ČT a poslouchat ČRo, pak hrozí nebezpečí, že mohou být informacemi obsaženými v přednášce zaskočeni až šokováni.
INDEX:
00:16 Zdeněk Kratochvíl
02:40 píseň od skupiny Babiččini vnuci
10:58 Pavel Letko
28:38 Jaroslav Bašta
34:57 Petr Žantovský
51:35 debata Jana Schneidera a Ondřeje Soukupa
01:38:36 Text Terezy Spencerové čte Zdeněk Kratochvíl
01:51:31 Jan Petránek
Ukrajina je Evropa (jaká novina!). A v Evropě budeme muset nosit masky?

Výstavka "úspěchů" ekonomiky Ukrajiny roku 2015: inflace 43,3%, 225 místo, dluh na obyvatele 46 201 hřiven, kurz k dolaru rok 2013 = 8 hř., 2015 = 26 hř., pod hranicí chudoby 80%

Až budeš v Evropě - říkej, že to není záplata, ale že tam máš zašité groše...

26 komentářů :

 1. Akce zaujala i nějakého Jakuba Jandu z tanku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toho Jandu by spíš zaujal ten vtípek,na kterým tomu chochlovi ta báryšňa přišívá tu záplatu na prdel,aby ho Janda,Putna,Halík,nebo jinej vyznavač evropských hodnot,hned po vstupu do EU nepřipravil o poctivost....

   Smazat
 2. Ještě že tu máme ty kapitalistické počítače, s kapitalistickým internetem a kapitalistickým Youtube. A taky že tu máme tu západní svobodu a demokracii.

  Jak snadné je dnes pořádat všemožné přednášky a šířit je mezi lidi...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty musíš být mimořádně omezený, svobodu mají v kapitalismu jen zloději a buržoazní sebranka !

   Smazat
  2. Synku, jen jim pošli fotku, přidají tě na ten toaletní pás - místo, které sis se svými příspěvky opravdu - opravdu, zasloužíš.
   Volič-Vilč

   Smazat
  3. Ty 10:27 přeci taky šíříš ty svý idiocie přes IT,tak buď tolerantní,nebo zavři rypák a jdi ke všem čertům....

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 3. Chápu tě, 10:27 - jsi zakyslý z toho, že už jsi k nepotřebě,
  tak se seberealizuješ u PC a ironizuješ lidi, kterým je současný "kapitalismus" zcela u p.rdele.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To co tady probíhá, není kapitalismus, ale pomocí lží, krádeží a dluhů zotročit jiný národ.

   Smazat
  2. Tak to jsi ten "kapitálismus" nepochopil,protože právě o to o čem píšeš, mu jde a dělá jej kapitálismusem....ty trdlo.

   Smazat
 4. 10:29
  A buzeranti jako Pepa Vyskoč. U nich ale svoboda končí, už se taky připravuje "zákon" proti "třídní nenávisti" nebo jak se má ten paskvil jmenovat. Jo, jo, to je ta svoboda, ty přihlouplý Pepku 10:27. Počkej až tě tady někdo zažaluje za šíření nenávisti, maňásku. Už jako za bolševiků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. No,to chápu a proč tedy prohlásili NSDAP a SS v Norimberku za zločinecké organizace,když to všechno svinstvo dělali jen jedinci s jejich průkazkama v kapse... ?!?!
   Vono,jak jsem zjistil,když jde o židy,tak je to,jak říkával už starej raabi,všechno úplně jinak....

   Smazat
 5. Kde to prodávají? Já chcu taky!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Moc nejásejte, že houstne situace v Oděse. Oni tam nacisté zase klidně provedou masakr obyvatelstva. Dokonce bych řekl, že se na to už těší a naše svině a ušatý negr to opět podpoří. Leda, že by tentokrát obyvatelé nedělali mírovou demonstraci, ale rovnou krvavou revoltu se zbraněmi v rukou a Azováky věšeli a stříleli. Škoda by té fašistické pakáže nebyla a toho kravatožrouta Šakašviliho předat k soudu do Ruska za genocidu a válečné zločiny v Osetii. To by pak byla jiná sranda s západními sračkáři jak by kňučeli jako podsvinčata o Ruské hrozbě a protidemokratickém teroru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. do Oděsy navážejí banderovce z celé Ukrajiny (a ještě k tomu vtipně jako před dvěma lety v souvislosti s fotbalovým utkáním), asi bude zase horko, protože kravatožrout požádal Waltzmana o národní gardu

   Smazat
 7. Odpovědi
  1. Ta debata nemá chybu,jen starej Petránek je nemocnej,ja to na něm vidět a je poněkud mimo formu...
   Já to viděl na NWOO už včera a vřele doporučuji všem shlédnout.

   Smazat
  2. Pustili jsme si to na Youtube, který patří US gigakorporaci Google.
   A největší legrace je, že i tenhle slavný protisystémový webík Nová republika běží také jen díky službě Blogger od gigakorporace Google :-D

   Smazat
  3. 12:56 nějaká nadnárodní korporace přece musí zaznamenávat a archivovat reakce spokejeného obyvatelstva pro budoucí potřeby elit i jelit :-)

   Smazat
  4. No a co tím chceš říct ty matěji?!

   Smazat
  5. 12:56- Jste hlupák Vy nebo se snažíte je dělat z nás? Ony korporace na tom velmi dobře vydělávají, proč by se omezovaly na zisku? Blokováni nechají na politicích. Trollte lépe!

   Smazat
  6. Pro (12:56)
   Zapomněl Jste také na hraběte Voltu a jeho žabí stehýnka, na lenošivého mladíka Jamese Watta, Cugnota, Siemense, Benze, Mendělejeva, Archiméda a nějakého vykutáleného neadrtálce a Kopčema bez sirek, ale přeci jen s ohněm. A také Jste zapomněl na ropné dělníky, kteří ze země vytáhli ropu, dělníky v chemičkách, kteří z toho udělali plast pro Váš počítač, a horníky buhví kde všude po světě, kteří vydolovaly rudné nerosty, a hutníky, kteří je vytavily, a další dělníky a montážní pracovníky, kteří z toho vyrobili součástky a smontovali je v počítač a jiné. A techniky a vědce a projektanty a technology a účetní a uklízečky a svačinářky a další - bez nich bychom neměli žádný PC, žádný Google aj., jen pitomce, jako Jste Vy.
   KR

   Smazat
 8. doktor Na Ukrajině začne občanská válka se vším všudy,co k tomu patří.....No a Ukrajinci utečou k nám - je jich tady hodně, domluví se a jejich mafie to má od 90.let pod kontrolou.Leč představy Ukrajinců o životě se liší od našich představ právního státu a tak bude zaděláno na problém...Pamatuji, kdy počátkem 90.let byla vražda dodána UK za 10.000,-Kčs.Nyní to bude za 100.000,-? Vydírání prostituce atd.....No a to všeumocníme odkazem Bandery....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě o to tu jde,zbídačit co největší kus Evropy,ukrást co se dá,zbavit ji průmyslu a zemědělství,zkurvit obyvatelstvo a vehnat sem vandráky z Ukrajiny a Stř.východu....pokud se prý nepodaří integrovat imigranty,bude to stát jen Německo 540 miliard ojró a tak se zvednou všem ostatním daně,aby je uživili....Merklovic wehrmacht a polizei zatím tajně trénujou zásahy pro případ občanské války....takže,cíl i způsob i budoucnost je jasná !!!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.