Reklama

středa 27. dubna 2016

USA pohrozily Kyjevu zrušením sankcí proti Rusku. Požadují zvláštní status pro Donbas, volby v červenci a amnestii pro domobrance DLR a LLR


27. 4. 2016      zdroj
USA trvají na tom, aby Kyjev poskytl Donbasu zvláštní status, uspořádal tam v červenci volby a zajistil amnestii domobrancům DLR a LLR. Uvedla to náměstkyně ministra zahraničí USA Victoria Nuland, která je na návštěvě na Ukrajině, sdělují ukrajinské Vesti.


"Minské dohody je nutné realizovat do konce roku 2016, jiná alternativa neexistuje. I když je "Minsk" špatný, ale Ukrajina jako stát s ním souhlasila," cituje Nuland tisková služba Samopomiči.

Nuland také uvedla, že těžké zbraně musí být na Donbasu "vyřazeny z provozu" a na jejich "skladování" bude dohlížet zvláštní mise OBSE.

Nuland dala do souvislosti plnění podmínek Minských dohod o Donbasu Kyjevem s prodloužením sankcí proti Rusku.

"V nejlepším případě - pokud Ukrajina ukáže dobrou vůli při realizaci Minska a přijme zákon o volbách na okupovaných územích v květnu, pak v červnu budou sankce proti Rusku prodlouženy o 9 měsíců, do ledna 2017. Volby na okupovaných územích jsou očekávány již v červenci," zdůraznila Nuland.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

18 komentářů :

 1. Madame "fucking" se pořád snaží fakovat Evropu - prodloužení sankcí bude, nikoho se ptát nebudou. To je na ní krásné - je zásadová, až do posledního Evropana. Škoda, že v Evropě není žádný politik obdobného ražení - hajícího zájmy Evropy, třeba až do posledního amíka.

  OdpovědětSmazat
 2. Na všechno dojde. Přijde čas a nastane účtování a pak se uvidí. Dle mého skromného názoru to již dlouho trvat nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím si , že po tomto účtování neuvidíme už nic , protože budeme smeteni z povrchu zemského . To je zase můj skromný názor .

   Smazat
 3. Fíha, tú beštiu musí držať niekto riadne na krátko!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A sa čuduješ,ked trtká s Bidenom.

   Smazat
 4. Vypadá to tak, že se to pro potenciální "investory" nějak moc natahuje. Zamýšlené "privatizace a investice zahraničního kapitálu" se nedaří realizovat. Protože moc ukrajinských oligarchů a jejich nepotlačitelná chuť vydrabat s kýmkoliv a ukrást cokoliv, včetně finanční pomoci, je momentálně neporazitelná. Přeložil bych to tak, že buď zmoudříte, a necháte se vykrádat naší "pomocí" a co vykrást je nejvíce na Donbasu), a nebo si to s Ruskem vyžerte sami a do dna. Asi to tak musí být, Ukrajinci ještě pořád nejsou zašlapaní dost hluboko do dna. Pokud by nehrozilo obnovení válečných operací, tak by se to asi dalo přejít. Ale obávám se, že opět poteče hodně krve. Než se to vyřeší. J.B.

  OdpovědětSmazat
 5. Ten Ukrajinský bordel a prolitou krev máš na svědomí ty ! Bič boží na tebe a tvuj zdegenerovaný americký národ . Roztahujete se po celém světě . Fuck of . Už na pohled je jasné že tato osoba je na práškách , nebo kornuto .

  OdpovědětSmazat
 6. To je "krasavice" jak krvavá Madla. Ty holky čarodějnický jsou jak ze stejnýho vejce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak Švihlíkové nebo dokonce Spencerové zajisté nemůže vůbec konkurovat.

   Smazat
  2. 22:48-milý Trolle, poprvé Vám dávám za pravdu, Vámi jmenované na "krávu" Nulandovou nemají.

   Smazat
 7. Nejhorší je to, že tomu možníá i ta Nulandová věří. Nebo spíše věří v zisk z této hnusné politiky.

  OdpovědětSmazat
 8. Srší z ní zloba a nenávist ke slovanum .

  OdpovědětSmazat
 9. Dovedete si představit, kdyby byly současně ve vládách madame Nuland, Clinton, kvavá Madla a frau Makrelen?Dovedu si tvrdit, že výsledkem této rovnice, by byla již spálená planeta.

  OdpovědětSmazat
 10. Ta kráva odporná Nuland to tam rozesere a teď bude dělat chytrou.Takovej póvl...

  OdpovědětSmazat
 11. Tato koza Nulandová měla mozkovou mrtvici a dnes je ještě ochrnutá na pravé straně - boží mlýny melou pomalu ale jistě ! Při posledním soudu bude ještě na Evropu vzpomínat ale to už bude POZDĚ ---

  OdpovědětSmazat
 12. Za smrt a utrpení Ukrajinských dětí se budeš škvařit v pekle . Časem za tebou přijede Kalousek , Schwarzenberg , Kocáb , Zaorálek atd. Přijdou ihned až vykouří Luciferovy ohnivou dýmku .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. Doktor Nulandová mě připomíná Madlenku asi před 150 roky.Ta jiskra v oku,ten něžný úsměv, smyslný nosík.....

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.