Reklama

.

.

sobota 23. dubna 2016

USA "přebírají odpovědnost" za blokádu Krymu a výzvy "Medžlisu"


23. 4. 2016     zdroj
"Poté co "Medžlis" zahájil blokádu Krymu, vystoupil s teroristickými výzvami, je jasné, že nemá ani těch šest procent." USA vyzývají Rusko, aby zrušilo rozhodnutí Ministerstva spravedlnosti Ruské federace ze dne 18. dubna o pozastavení činnosti organizace "Medžlis krymsko-tatarského národa," prohlásil mluvčí amerického ministerstva zahraničí John Kirby.Šéfredaktor IA Regnum Modest Kolerov komentoval výzvu ze strany USA ohledně zrušení nedávného rozhodnutí ministerstva spravedlnosti o uznání "Medžlisu krymských Tatarů" za "extremistickou" organizaci:

"Výmluvné je to, že nikdy nezaregistrovaná organizace malého počtu krymských Tatarů, která nese název "Medžlis", upoutala pozornost metropole současné Ukrajiny a USA teprve nyní, a ne tehdy, když tato organizace vznikla ještě na Ukrajině. To znamená, že USA od Ukrajiny nepožadovaly poskytnutí oficiálního statusu tomuto "Medžlisu", protože Ukrajina i tak následovala pokyny USA, a "Medžlis" bez registrace ... působil na Ukrajině jako samozvaný, nikým nezvolený "parlament" krymsko-tatarského národa. Přičemž podle expertních odhadů místopředsedy "Medžlisu" Refata Čubarova mohl "Medžlis"na vrcholu svého vlivu ještě za ukrajinské vlády počítat s hlasy pouze šesti procent krymských Tatarů v republice.

"Poté co "Medžlis" zahájil blokádu Krymu, vystoupil s teroristickými výzvami, je jasné, že nemá ani těch šest procent"

Svým prohlášením nám USA navrhují zorganizovat ve Washingtonu skupinu tří lidí, nazvat ji "Kongresem USA" a požadovat od Baracka Obamy uznat tento "Kongres USA" za oficiální. Ale nejdůležitější je, že USA svým prohlášením přebírají oficiální odpovědnost za blokádu Krymu a teroristické výzvy Medžlisu".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

14 komentářů :

 1. Michal Masopust23. dubna 2016 22:55

  Nad takovým idiotismem největšího teroristicko-fašistického uskupení, jakým jsou ussa zůstává soudnému člověku prostě rozum stát?! Čím déle, tím více mám za to, že ussa vede skupina již zcela šílených psychopatů, kteří jsou pro ostatní svět velkým nebezpečím, protože vlastní jaderné zbraně a nebudou váhat je použít proti všem, co je nenávidí, a to už je dnes velká většina populace planety Země. Dostane-li se k moci ta šílená Hitlary s ježibabiznou Madlou Olbrajtovic, tak bude rozpoutání 3. světové války jen otázkou velmi krátkého časového úseku?!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dokud USA nezkolabuje nebude lépe. Jak o tom mluví satirik z Německa, USA podporují ty nejhorší svině z celého světa (pokud si myslí, že je to v jejich zájmu).

   Vymazat
  2. To by musel trošku zbytek světa zapracovat aby už konečně ta USSA zkolabovala, což je nejvyšší čas, potřebují v Rusku teroristy jako v Sýrii, doufají že pomocí Medžlisu se jim podaří rozbít Rusko ovšem opět se pletou Rusové si nenechají ani od amíků foukat pod pytel. Ovšem skutečnost je taková že pokud bude existovat USSA ve světě klid nebude.

   Vymazat
 2. Asi bychom měli podporovat "kongres Indiánů", který by se měl stát hlavní politickou silou v USA.
  Prozatím by stačilo požadovat po USA zvolení Indiána presidentem a žádného jiného neuznat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stalo se snad někdy v historii, že by některý stát naléhal na USA, aby změnily nějaký platný zákon,jak to dělají USA ? Není to příkladem vměšování nějakého státu do vnitřních záležitostí jiného suverenního státu ?Tady neplatí,že nedělej jiným to, co nechceš aby dělali tobě ?

   Vymazat
 3. Co je těm fakanům do toho. Samozřejmě, že nevyhrává ten kdo něco vyhlásí, ale ten, kdo svá prohlášení uvede ve skutky.

  OdpovědětVymazat
 4. hajzl Gorbacov - agent židovkého státu, neměl nechat se Tatary vrátit na Krym, s nimi nikdy a nikde nebude klid, Gorbačova je třeba pověsit, dokud ještě žije, zneužil důvěru lidí v "jeho dobrý úmysl" a přitom jednal podle instrukcí Izraele. Jeho původní žena Raisa byla Tatarka, odtud pochází ten problém. Ted´ už se Tatarů zastává i Erdogan, akorát si musí operací zešikmit oči, ab mohl prohlásit, že Tataři byli jeho předky.

  OdpovědětVymazat
 5. 10:06 zato ten tvůj hajzl Stalin nechal Tatary popravovat ve velkém a většinu obyvatel Krymu deportoval na Sibiř.Krym se potom stal rájem zámožných ožralů SSSR.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Amerika se připravuje na velký výbuch, a proto se snaží do světa vyexpedovat co nejvíce vojenské síly, která bude pomáhat vyhánět stávající "indiány", až si budou zabírat nová teritoria pro své přeživší občany. Americké židovské elitě se nejvíce zalíbila Ukrajina, protože má velmi podobné a příznivé klima a je to pravlast Chazarů.

   Vymazat
  2. 12:08 kdyby je popravoval ve velkém tak by nebyli dnes Tataři ani "Medžlis".
   Byli by na tom jako Indiáni v USA.

   Vymazat
  3. Pro 12:07
   Tvůj fotr byl krymskej Tatar.....že nás tak poučuješ,chytrolíne z TROP09!!!!

   Vymazat
 6. Soudruzi z USA ve světě zásadně navazují spolupráci s těmi největšími pohůnky. Není to tím, že by usilovali o klid a mír ve světě. Naopak, jejich cíl je zcela opačný, protože pracují podle dávné poučky "rozděl a panuj". No není to nádhera, jak dokážou rozeštvávat sousedy proti sobě kdekoliv na světě, kam vstoupí jejich prodloužený úd a nemusí to být zrovna velvyslanec, který tak miluje muslimy, ale třeba jenom zainteresovaný žurnalista nebo aktivista, který se třeba vydává momentálně za zastánce otrokářsky svobodné republiky Tibet. Nebylo by to nádherné, kdyby se do sebe pustili Číňani a Tibeťané? To by Amerika mohla dodávat zbraně oběma stranám, ekonomická výhra to jistá! Na Ukrajině ten pokus vyšel opravdu nádherně. Dokázal by si někdo před pár lety představit, jak dokáží jít členové jedné rodiny s flintou jeden na druhého? A stačilo k tomu jenom nainstalovat jednobarevnou (přesněji jednobarevně židovskou kosmopolitní) popřevratovou vládu v Kyjevě a jak krásně se to tam už dva roky mydlí od východu až po západní hranici se Slovenskem. Tato ukrajinská zkušenost bude brzy rozšířena do celé EU, banderovci si už balí kufry a nakupují biometrické pasy, které jsou dle Bruselu to hlavní pro získání schengenských víz. Flinty jim budou rozdávat v místě působiště jejich vlastní ukrajinské mafie, které již i v ČR mají dokonalé zázemí. Nemá to chybu. Ameriko, díky! Jenom ty sama nejlépe víš, kdo je ten správnej a klíčovej element pro tu tvoji "mírovou" zahraniční politiku. I v ČR se v minulosti ukázalo, že nejvíce tě, Ameriko, milují ti, kteří od tebe dostali nejvíce po čumáku. Krásně to ilustrují "vděční" Plzeňáci (i když i mezi nimi se našla sebranka, která skácela památník právě před oslavami osvobození celého Československa americkou armádou, i když by pár let pohromadě ta žula ještě vydržela). Vyjímka, co potvrzuje pravidlo. Opravdu, pouze americký politik zpoza Atlantiku ví, co každá země světa potřebuje. No a v případě Krymu to je zcela jasně pouze Medžlis.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chci jen doplnit, že ti Plzeňáci jsou pořádní čúráci stejně jako arizonská Vlastička Pěnice parkánová a ten kokkot co tam chrochtá "o to, že Plzeň osvobodil Patton" a přitom o něm hovno věděj - jedne krypl jak druhej! Já ho ctim, jako Anglosasa - Germána se ctí, kterej ty židácký mrchy odmítal a nemoh cejtit na sto honů! Ježe to voni kriplové neřeknou, tohle tajej!Znechucovalo jej chování v uprchlických táborech (Displaced Persons, DP), které Američané pro Židy postavili a ještě více chování těch z nich, kteří byli umístění v německých nemocnicích a soukromých domech. S hrůzou pozoroval, jak „tihle lidé neznají záchody a odmítají je používat jako cokoliv jiného než skladiště plechovek, odpadků a špíny… Odmítají, kdykoliv je to možné, používat latríny a raději si ulevují na zem.“
   Ve svém deníku popsal jeden z táborů, „kde, přestože tam bylo dost místa, žili Židé namačkáni na sebe a skoro v každé místnosti v jednom rohu – používaném také jako latrína – byla hromada odpadků. K opuštění jejich odpudivých zvyklostí a uklizení nepořádku je dokázaly donutit jen pažby pušek. Pochopitelně vím, že označení ‚ztracené izraelské kmeny‘ se vztahuje na ty skutečně ztracené – a ne na kmen Judův, z něhož pochází tihle dnešní čubčí synové. Podle mě ale i tenhle kmen leccos ztratil – pro začátek veškerou slušnost.“
   Pattonův první dojem z Židů se nevylepšil, ani když na Eisenhowerovo naléhání navštívil židovský náboženský obřad. V zápise z jeho deníku ze 17. září 1945 stojí: „Jednalo se o hostinu při příležitosti svátku Jom kipur, takže se všichni shromáždili ve velké dřevěné budově, které říkali synagoga. Eisenhowerovi se zdálo vhodné pronést k nim projev. Vešli jsme do synagogy, kterou naplňovala sbírka těch nejsmrdutějších exemplářů lidstva, jaké jsem měl kdy tu smůlu potkat. Když jsme došli asi do poloviny budovy, vrchní rabín, oděný do kožešinového klobouku podobného tomu, který nosil Jindřich VIII., bohatě vyšívané a špinavé komže (me’il), sešel k nám, aby se setkal s generálem… Puch byl tak drtivý, že jsem málem omdlel a dokonce jsem asi o tři hodiny později vyzvracel jídlo jen při pouhé vzpomínce na tu hrůzu.“
   Tato a mnohé další zkušenosti Pattona pevně přesvědčily, že Židé jsou obzvlášť nechutná stvoření, kteří si sotva zasluhují pozornost, jíž je američtí vládní představitelé zahrnují. V dalším zářijovém zápise ve světle požadavků Washingtonu na předání dalších německých ubytovacích kapacit pro židovské potřeby, shrnuje své pocity takto: „Očividně tady stále přežívá onen duch semitské pomsty vůči všem Němcům rozšířený Morgenthauem a Baruchem. Harrison (úředník ministerstva zahraničí) a jeho kolegové naznačují, že podle jejich mínění by měli němečtí civilisté uvolnit místo pro potřeby ubytování uprchlíků. Nacházím v tomhle postoji hned dva velké omyly. Zaprvé, když vystěhujeme jednotlivého Němce, trestáme jednotlivého Němce, zatímco tento trest nesměřuje proti jednotlivcům, ale celé rase. Navíc vystěhovat člověka za trest z jeho domu bez řádného procesu se příčí mému anglosaskému svědomí. Zadruhé považují Harisson a jemu podobní uprchlíky za lidské bytosti, což nejsou – a u nikoho to neplatí víc než u Židů, kteří stojí níž než zvířata.“ Tak asi tak!

   Vymazat
 7. Dobře to dělá Čína. Na kritiku USA o stavu lidských práv v různých zemích světa odpovídá tvrdou kritikou stavu lidských práv v USA.

  OdpovědětVymazat