Reklama

.

.

středa 6. dubna 2016

V Rusku je vytvořena národní garda

6. 4. 2016     zdroj
Vladimír Putin o tom informoval při setkání s ministrem vnitra Vladimírem Kolokolcevem, hlavním velitelem vnitřních vojsk ministerstva vnitra Viktorem Zolotovem, ředitelem Federální služby pro kontrolu oběhu drog RF Viktorem Ivanovem a první náměstkyní ředitele Federální migrační služby RF Jekaterinoj Jegorovoj.


Prezident informoval o rozhodnutí vytvořit na základně jednotek vnitřních vojsk Ministerstva vnitra RF nový federální orgán výkonné moci – národní gardu. Prezident také převedl Federální službu pro kontrolu oběhu drog a Federální migrační službu do struktury Ministerstva vnitra RF.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

52 komentářů :

 1. A hle. Ruští náckové v akci. Co na to zdejší 5. kolona? No co, těsí se jak budou ruské nácky vítat.

  http://www.lidovky.cz/krym-je-malo-nase-tanky-budou-v-praze-skandovali-rusove-na-pochodu-moskvou-1ty-/zpravy-svet.aspx?c=A160406_102540_ln_zahranici_msl

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč by zrovna v Rusku neměli být náckové, když jsou po celém světě? A od kdy vám náckové vadí, když ti Ukrajinští vám nevadí a vyjadřujete jim podporu??

   Vymazat
  2. U nácků v USA funguje NG řadu desetiletí a nevadí tam ani normálním lidem. Pomáhá při živelných pohromách v boji s organizovaným zločinem atd. Co je na ni špatného? Jsem osobně pro její zavedení i u nás, ostatně situace v této zemi nás brzy donutí...

   Vymazat
  3. 18.29 fašisti jsou v každé kapitalistické zemi a tou Rusko bezezporu je. Fašismus jde ruku v ruce s kapitalismem. Nebo máš soudruhu jiný názor a toto je jen zástěrka na zastření tvých komunistických ideálů? Proboha vy v tom Rusku pořád vidíte nějaký vzor všech ctností, vždyť tam jsou taky takoví šmejdi jako u nás.

   Vymazat
  4. Anonymní6. dubna 2016 20:09

   Zdravím kolego. Náckové jsou bohužel, nebo možná bohudík,nevím co je lepší, ve všech státech Evropy, Asie i Ameriky. Nemám nic proti národnímu socialismu, ale odsud posud, nic se nesmí přehánět.Všichni dobře víme jako to dopadlo před zahájením 2 sv.války.

   Vymazat
  5. Pepku Vyskočilů,5.kolona,ty máš v tý hlavě,fakt utrunk.A včera jsem četl ty 5.kolono,že na Ostravsku v devátých třídách 3/4žáků fetuje.Je to sice po vzoru USA,ale Pepku,kde berou peníze?A Národní gardy?Vše v pořádku.Podívej,jak se zmítá demokratická Evropa,vedená jednou bláznivou ženskou.

   Vymazat
  6. Súhlasím 20:09. S ničím sa nesmie preháňať, ani s demokratizmom. Keď pri spochybňovaní územnej celistvosti Jugoslávie demokrati podporovali nacionalistických bojovníkov za ideály demokratizmu a panEurópskeho internacionalizmu, odôvodňovali demokrati vznik týchto ilegálnych paramilitantných demokratických ozbrojené frakcií mimovládnych organizácií, ako svoj export výhod a predností demokratického režimu. A tak si ten exportovaný demokratizmus a jeho výhody Juhoslovania doposiaľ plnými dúškami užívajú. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  7. Pepku, nejvetsi nackove jsou tvi obrezani soukmenovci, bolsevickej retarde. Zeptej se svyho rabiho, jaky je vas vztah ke gojimum.

   Vymazat
 2. To čekání, až někdo bude protestovat musí být opravdu nudné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je na čase udělat Národní gardu i u nás, a podřízenou pouze našemu velení a ne NATO. A s povinným výcvikem jako za totáče. Velitelů ze záloh by bylo dost. A pak máme zálohy na uprchlické krize i živelné pohromy.

   Vymazat
 3. Za Husáka tu byla nejlepší léta téhle země , klid a pohoda !! V Praze jsem ruského vojáka nikdy neviděl !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak ! Ruští vojáci byli v kasárnách a vidět je bylo jen občas v TV na bramborové brigádě.

   Také se ale neříká jaký byl také důvod, proč zde ruská vojska byla. Byla to reakce na umístění amerických raket středního doletu v NSR a to museli Rusové vyvážit umístěním svých raket u nás.

   Vymazat
  2. Ano vojska SSSR byly v ČSSR pouze v kasárnách a nikde nemanifestovali svoji lu. Bylo-li potřeba, tak pomáhali při plnění zadanýchz cílů narodního hospodářství. Rozmístnění raket NATO a USA v tehzdejšín NSR nemohli Rusové nechat bez odezvy. Američané v NSR rozmístnili svoje rakety a tak Rusové rozmístnili svoje v tehdejším Českoslovenksu. Byla a je to stále špinavá politika. Vše na co Rusove reagovasli bylo zapříčiněno rozmísťováním vojsk NATO a provokacím na hranicích Ruska a jejich sféry vlivu. To platilo tehdy a platí to i dnes, Rusové pouze reagují na čina NATO a USA.

   Vymazat
  3. Ano anonym 21:54, "russká vojska" tu mohli vidieť tak akurát feťáci a schizofrénni trollovia s prebujnenou rusofóbnou fantáziou. V ČSSR boli rozmiestnené stabilizačné jednotky Červenej armády ZSSR, ktorých podstatnú časť etnicky tvorili takí "rusi", ako bol tatínek, "russký okupant" Ukrajinských Eurovlastencov bratov Kličkovcov. Tých si mohol vidieť celé mračná. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
 4. Naše skupina POP po vzoru gard USA.Nyní převzala ustanovení RF a připojuje se a bude nápomocna Gardám RF je nás 791 bojovníků za Rusko.

  OdpovědětVymazat
 5. Ano za Putina za vlast a slovany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Absolutní souhlas pouze s tím za Slovany, ostatní je druhosledové.

   Vymazat
 6. Dějiny nás nutí myslet na ty , kteří nás osvobodili.

  OdpovědětVymazat
 7. Ona svoboda není pro každého. Ta moje končí tam, kde začíná toho druhého. Za komančů jsme žili v totalitě, ale do mého domu jsem musel vpustit, krom těch, které jsem chtěl, jenom policajta s papírem podepsaným soudcem. Dnes, po čtvrt století "svobody a demokracie", pod pohrůžkou vysoké pokuty, kde jakého úřadu z magistrátu, nebo obecního úřadu. Tak komu máme právo vyčítat nějaké represivní složky, nebo nějaké porušování lidských práv? Zrovna my, v naší banánové republice, kde zloději dostávají odškodné, místo trestu, z vraha se stane oběť v okamžiku, kdy na svou obranu vytáhnu pistoli, proti lešenářské trubce a na demonstracích se začínají, před zraky zasahujících policistů, promenádovat "záhadní" maskovaní extrémisté.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro Anonymní6. dubna 2016 20:32 - co takhle uvést nějaký konkrétní odkaz? Pokud já si pamatuji, i ten StBák musel mít povolení k prohlídce od prokurátora (ne od soudu). Jestli se ta povolení zneužívala, je jiná věc. Ale to co píšete je hloupost.

   Vymazat
  2. 20:59
   On jenom mele, aby něco kváknul. Nevšímat si a je to.

   Vymazat
  3. Anonymní 20:31, 20:59, 21:41
   Přátelé já jsem pracoval jako policista od roku 1980 ( tehdy VB) a velmi dobře vím, že na vstup do obydlí, neboli domovní prohlídku muselo být povolenbí prokurátora bez ohledu jestli žádala o povolení VB, nebo STB. Pro obě složky platily stejné zákony. Rozhoně se toto hlídalo před převratem v roce 1989 více než po roce 1989. Ona policejní práce před rokem 1989 byla v některých směrech těžší než po roce 1989. Rozhodně prokurátoři v té době nebyli žádná ořezávátka.

   Vymazat
  4. Anonyme z 22:24-ty musíš být velmi jednoduchej člověk a trpíš mindráky,co?

   Vymazat
 8. Každá země by měla mít svou národní gardu. Slušnou, poctivou, k lidem vlídnou, pokud se lidé chovají jako cti dbalí občané. Pokud ne, pak upozorňující a při ignoranci trestající.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mate na mysli SS nebo SA?

   Vymazat
  2. A proč ne, anonyme A 20:23. Když je možné u nás vydávat Mein Kampf se zlatou ořízkou a ve slevě a dokonce s prodejem začít v den Vůdcových narozenin 20.4.2016 (vydalo Naš vojsko), tak proč bychom tady neměli mít SA či SS. To by potom A 20:32 poznal co by zbylo z bytečku po jejich dovolní prohlídce. Já bych si to přál, takové razantní chlapce. Zlikvidovali by totiž taková hovada jakým je A 20:32.

   Vymazat
  3. Anonymní 6. dubna 2016 20:57 - jo, jo. NATO to spasí a zachrání vás. Je správné, když tomu věříte. Již Kristus pán říkal nemocným - "věř a víra tvá tě uzdraví". Sice většina z nich umřela, ale i kdyby se jen jeden uzdravil, tak to tu větu potvrdilo!

   Vymazat
  4. Pojď se zítra za mnou podívat ty Chujmerovský prase!Ukážu ti jak v ussa funguje debilokracie.....chcipneš bez možnosti komentáře!!!

   Vymazat
 9. jestliže se po Rusku producírují usáčtí pazgřivci a jejich koupení poskoci tak tato síla je má za úkol likvidovat každej stát má za úkol chránit své občany před podvraťáky jen ty státy které prodali svou suverenitu usákům tak o jejich občany se nikdo nestará a ti co vedou stát dělají jen poskoky a dvorní šašky těm co ve skutečnosti v zemi vládnou ( usácké ambasády ) to jejich prázdné tlamání o lidských právech a demokracii jsou jen úsměvné bonmoty pro blbce !!!!!!!!!!!§

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:00 Pepo, ber si už ten prášek, zapij ho, vezmi si pak bonbónek a běž spát.

   Vymazat
 10. Dlouhá léta řídil NG Milan Knížák a nikomu to tenkrát nevadilo, nechápu, proč teď najednou ten kravál.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mnoha lidem ten provokující exhibicionista a psychopat vadil už tehdy. Knížák je pablb, umělec na hovno (tedy pro snoby), děsný pedagog, mamlas. Vadil, vadí a bude vadit. Marek

   Vymazat
 11. Je to jasné. Putin se připravuje na převrat. Jen čeká, kdo vyhraje prezidentské volby v USA. Pak spustí zlatý rubl, smete všechny své odpůrce, nastolí lidovou vládu a skutečnou ruskou národní banku. Do té doby se EU pod náporem bezvízových Turků a Ukrajinců rozpadne, ceny ropy vyletí na 100 SSS/barel a bude vymalováno. Amerika půjde do kopru a TTIP, MMF a Bildderberg za ní. Čína s Ruskem ovládnou svět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to jasná příprava na válku,tahle národní garda nebudou ostrostřelci,nebo selská jízda ale komando zabijáků nejhlubšího zrna.Putin má pod palcem milici(policie) a armádu,tak nač potřebuje domobranu,která má podobný účel jako Volkssturm

   Vymazat
 12. Pročítám diskuzi a jsem z ní trochu smutný. Dost lidí nechápe, že Titanik(Evropa) se potápí. Nenápadně se připravují výchozí pozice k zásadnímu střetu USA-Východ(Rusko, Čína). Ohniska "škádlení" Rusů Amíky jsou známá a stále drzejší(byť nutností) k odvrácení vlastního kolapsu. Že si vážnost situace a agrese CIA uvědomuje Putin, je zřízení NG jako ochrany proti 5. koloně a osobní(vládní) ochrany. S 80% podporou obyvatel není NG jistě proti těhotným ženám! Léto bude zajímavé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:42- na Vás to bude trochu složité ale pokusím se Vás dostat do obrazu na našem "vztahu" otázkou. Jsem já(u nás) opozice a Vy 5. kolona nebo opačně? Policie chrání mne nebo Vás?

   Vymazat
 13. 23:29
  nebuďte smutný pane Povolný- ono se jim to stejně nepovede.
  j.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlaštovko, smutný může být i optimista, jen blbec se stále směje ale to není náš případ.

   Vymazat
 14. Jedna se o podobne seskupeni, jako byly za Raichu vojska SS nebo za komunistu Lidove milice ci rumunska Securitate.
  Zkratka o proverene, sadisticke hrdlorezy, kteri zasahnou v pripade, kdy se proti zlodejskemu fasistovi a mafianovi Putinovi postavi i jeho vlastni armada a policie.
  Skalnim komunistum se neco takoveho pochopitelne velice libi.
  Prazska vlastovka s Povolnym maji pri predstave sadistickych bacharu ubijejicich v sibrskych lagrech cleny opozice i s rodinami v ocich slzy stesti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 0:13 ---- Vaše neiformovanost a zaslepenost je až srandovní. Marek

   Vymazat
  2. Tak jsi Vašek nebo Marek?
   Trochu schíza, což ale u tak náruživého konspirátora nemůže být překvapením.

   Vymazat
  3. Ja a hlavně že jsi to tu ty cenzorský bolševický idiote Vašku či Marku zase hezky promazal...

   Vymazat
  4. 0:13- vzhledem k Vaší chybějící diakritice je jasné, "vo co go". Čest vaší(nezáviděníhodné) práci.

   Vymazat
  5. Ten vymaštěnec s kamerou si tu píše sám do diskusí pod nickem "Marek" a kdo ví pod kolika ještě dalšími. Teď se zřejmě jen zapomněl a ujelo mu to.

   Vymazat
  6. 0:51- nevím, zda Marek je "Václav" ale vím, že s "Markem" většinou souhlasím. Máte ještě nějaký problém "Anonyme"?

   Vymazat
  7. Vašek=krycí jméno Marek je veden ve svazku stb.Tito lidé jsou hanbou národa

   Vymazat
  8. Ty máš veřejný jméno Lahváč Poserplína II !!!!!!Kreténe z kavárny u chodníku!!!!!

   Vymazat
  9. Obdivujem Vašu Bohovskú trpezlivosť pan Václav Dvořák, s akou reagujete na človeka ktorý nepozná ani elementárny základ slušnosti, žeby sa podpísal čo len nejakou obyčajnou prezívkou. Pre mňa, keby som mal tu či akokoľvek zriadený profil pre prhľadnú identifikáciu diskútujúcich, by bolo pod úrovňou mojej sebaúcty odoslať mu čo len písmenko odpovedi. Ak píšem, tak sa snažím písať pre teho o kom PREDPOKLADÁM, že by ho môj názor mohol ZAÚJMAŤ a že by mhlo vhodne doplniť článok umiestnený na NR. Vaša trpezlivosť mi pripomína Bohovskú trpezlivosť Rusov, ktorí na ňu aj napokon doplatili, keď sa lietadlo s poľskými provokatérmi zrútilo pri smolensku. To my na Slovensku sme takýchto Magyarských provokatérov na Dunajskom moste otočili smerom čelom vzad, a poslali domov a mohli sa aj roztrhať, ale žiadne provokatívne klaňanie sa Magyarským Turulom sa na území Slovenskej republiky nekonalo. Môj profil Ukrofil.

   Vymazat
  10. To mě připomnělo jednu historku :V r.73 jsem byl jako záklaďák na výletě z posádky a v Levoči jsme se zastavili k prohlídce oltáře mistra Pavla.A můj tehdejší spolusloužící pocházel ze slov.příhraničí s Maďarskem a uměl dobře jejich jazyk a tak četl náspisy v maďarštině na stuhách věnců se zeleno-bílo-červenou trikolorou,které tam za velkého halasu položil turnus návštěvníků před námi,vystoupivší ze zájezdového autobusu "zn.Ikarus s moďár SPZ"....byla to vše hesla o revanši Slovákům a brzké navrácení "Horních Uher" do lůna Velkého Maďarska....a to byl rok 1973,takže nejen čert,ale ani hortyho nácek nikdy nespí....

   Vymazat
  11. Pro 0:13 vám se tou nenavísti k Rusku musí kroutit i palce u nohou. Jen aby vám Ti Rusové
   v dohledné době nebyli dobří - troubo

   Vymazat
  12. Naserte na stupidní provokatéry. Ignorovat tupany, ignorovat, ignorovat!

   Vymazat