Reklama

.

.

sobota 2. dubna 2016

V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 28. 3. 2016 (VIDEO)valerij pjakin  


Překlad a titulky: Irena

46 komentářů :

 1. A kdo to vlastně je ten Pjakin a vodkaď to všechno ví? Je to něco jako ruská verze místního Vlastimila?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, běž dodělat ten hajzlík, otři prkénko, doplň papíry, podívej, jestli je u umyvadel dost mýdla a pak běž umýt chodby. Až budeš hotov, můžeš znovu na internet, jasné?!

   Vymazat
  2. 10:21

   Tak aspoň že na tom internetu si mužeš chvíli hrát na velkého bosse a rozdávat úkoly a rozkazy. Zbytek dne tě všichni non-stop jen pohlavkují a nakopávají do prdele, tragéde :-D

   Vymazat
  3. Zas meleš ty zdegenerovaný pučmidráte vypatlance Blekoty?!!!!

   Vymazat
 2. Džihádisté mohou zamořit města radioaktivitou šířenou z dronů, varoval Obama = co to černý hovado zas prodal isil
  ty zkurvení američani si nedají pokoj je potřeba je smazat z mapy kurvy zasraný určitě v tom mají pracky !!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Narvi si 10 kilo dynamitu do prdele a běž se odpálit před americkou ambasádu. Moc se ti uleví, ty frustráte.

   Vymazat
 3. Doporučuji ke shlédnutí :
  min. 36:00 - 51:00 (návštěvy v Moskvě a na Kubě, Jugoslávie)

  OdpovědětVymazat
 4. kdo není patriot je Rusky agent a nepřítel Ameriky a západních hodnot, Piakin je rozvraceč západního systému a terorista nepřítel Ameriky, padne sekera na vás a vám podobných komunistů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou dvě možnosti. Buď si Pjakin obrovsky vymýšlí a nebo ví a má pravdu.Obě možnosti jsou pro nás pozitivní.Jinak Pjakin patří do širší skupiny poradců současné politiky Ruska a pravděpodobně ví, co a proč činí.

   Vymazat
  2. 9:53 vymýšlí si, a když už neví, tak za to může GP nebo ilumináti nebo Maťani (.. atd - doplň si)

   Vymazat
 5. Pepo iPhone Vyskoč Oracle Unix IBM, ty už ses vyspal? Těmi hodnotami rozumíš to, co ukazoval na videu tvůj kámoš Janda z klubu pražské teplárenské? Nechceš už odsuď vypadnout dělat talrtdlíka jinam? Tady už jsi profláknutej a akorát děláš šaška. Ale zase, bez šaška by tady nebylo veselo. Obyčejnej lůzer.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, Pepo, ještě lahůdka pro tebe:
   http://www.forbes.com/sites/mikepatton/2016/03/28/u-s-debt-is-heading-toward-20-trillion-where-its-been-where-its-going-and-why/#33a69cc83a0c
   Ale asi ti moc fandím, když nerozumíš textu psanému česky, tak lze těžko předpokládat, že budeš rozumět textu psanému v angličtině. Ale zkus to, génie.

   Vymazat
  2. 8:58

   No, to ale sere z neznámého důvodu pouze tebe. Já tu mám pro tebe něco daleko výživnějšího.
   Poslední zprávy z tvé země snů po 16 letech vlády geniálního šachisty. Doufám že už balíš kufry :-D

   http://www.theguardian.com/world/2016/mar/22/millions-more-russians-living-in-poverty-as-economic-crisis-bites

   Vymazat
  3. 9:42
   Tak to je úplné ho.no, Pepi. Zkus si přelouskat toto:
   http://beforeitsnews.com/self-sufficiency/2016/01/millions-of-americans-now-on-food-stamps-the-majority-of-you-will-die-in-a-food-supply-collapse-2499514.html
   No a bonbonek: Pepi, víš co je toto? "...Living In A Moldy Basement".
   Have a nice day, Jumping Joe.

   Vymazat
  4. 10:39

   Jenom s tím "nepatrným" rozdílem, že na "food stamps" má v USA nárok každý jednotlivec s přijmem nižším jak 1000 dolarů měsíčně. Kdežto hranice chudoby v Rusku je 139 dolarů, tzn pouhá necelá jedna sedmina.

   To se ti rusáčku moc nepovedlo. Ale snažíš se hezky. A ten zdroj se k tobě přesně hodí. Prej 45% Amíku je 20% US populace :-D

   Vymazat
  5. Poslyš Ajnštajn, jak je možné, že takovému müsliteli unikly rozdílné ceny potravina a něco takového jako spotřební koš?

   Vymazat
 6. To pípání
  Akce, která otevřela Pandořinu skříňku pro dobro bylo konečné odstranění prezident Nixon je ze zlatého standardu v roce 1971, daboval "Nixon šok."
  Skutečnost, že USA státní dluh přesáhl 19 bilionů $ vyvolává celou řadu důležitých otázek. Jaké jsou důsledky hromadit takový velký veřejný dluh? Jak to bude mít vliv na budoucnost našich dětí a vnoučat? Bude vláda zvýšit naše daňové zatížení? Je to jen domeček z karet, které čekají na kolaps? To jsou jen některé z otázek, na myslích Američanů, jak čelíme největší dluh v našem národě je 240-leté historii.
  Celí ten článek je prokremelska propaganda 8:58 zulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Státní dluh USA není nic nebezpečného pro USA.
   V určitém okamžiku se odepíše do nuly a bez následků.Trošku to zahýbe se spotřebou,ale zásadně se nic nestane. Jde pouze o kliknutí do klávesnice.V Česku i třeba v Rusku je to obdobná situace.
   Jde vzájemné vztahy mezi subjekty a pohyby jejich kupní síly v rámci jednotlivých obchodních případů.Také jde o vyrovnanost vývozu a dovozu. V Česku je problémem, že již pomalu více vyvážíme než dovážíme.A zde je nebezpečí,že vývoz poškodí konkrétní firmy, které se mohou při inflaci Eura či USD dostat do velkých problémů. Proto se uměle devalvuje koruna, aby to ještě chvilku fungovalo a čekáme na zázrak,který nepřijde.Čína již otočila a navyšuje vnitřní spotřebu,stejně jako to již dělá Rusko.U nás jen stát lže a hraje si s čísly, kterým lidé nerozumí a nechávají se oblbnout....

   Vymazat
  2. Žádám Anonyma 9:18, aby splnil svoji občanskou povinnost a nahlásil Novou republiku patřičným úřadům a jednotlivcům (Gabal, Klvaňa, Langsádlová atd.). Republiku si přece kremelskou propagandou rozvracet nedáme!!! Holrivý Občan

   Vymazat
  3. U nás tu řízenou inflaci koruny vůči dolaru/ojru neprovádí stát, ale tzv. ČNB, která není ani česká ani národní, nýbrž jde o dceřinnou banku pod Bank of England, čili ČNB je soukromožidovská rotšildovic banka. Vláda ani parlament jí nic nediktuje - nemůže, jde o finanční okupaci ČR.

   Vymazat
 7. Varování pro pěstitele trollů!

  TOTO VIDEO NENÍ URČENO PRO TROLLY!
  (obsah je pro trolly toxický)

  - Vyžaduje inteligenci a hlubší znalosti!
  - Trollům hrozí při snaze ho pochopit nervový kolaps!

  OdpovědětVymazat
 8. Na čt 2 bude dáván 5 dílný seriál Jurie Ozerova ,,Osvobození,, od příštího pátku - vždy ve 20.00. To zase bude kvičet pražská kavárna včele se šlafenbergem, gumařem , štětináčem atd..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. dotaz: pročpak tento film neukazovali v předvečer 70. výročí konce války ? proč tak najednou letos ? asi ti mediální kreténi pochopili, že to s protiruskou propagandou přepískli a že už to nezabírá, takže otočili nakrátko kormidlo o 180 stupňů, říká se tomu od pangejtu k pangejtu

   Vymazat
  2. 9:54 proč to nedávali dřív ? no to je jednoduché, vždyť v rámci povinné školní činnosti jsme to my (alespoň tady v Brně) viděli pravidelně každý rok na jaře, spolu s filme o Meresjevovi. Já myslím, že už to stačilo.

   Vymazat
  3. 16:45 I ty jeden uvědomělý svazáku sledující ve svém volnu válečnou epopej. V rámci povinné školních docházky jste určitě nechodil do kina na pět dílů, takže máte dodnes nehty do krve a je to ve vás jako v koze - kolaborantská škrabko.

   Vymazat
 9. Diskuze s místním proamerickým trollem, na jakékoliv téma, je pouze mlácení prázdné slámy a ztráta času a nervů. Ve vlastnim zájmu, důrazně nedoporučuji!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ale největší sranda je, že ten vygum se odkazuje na levicový Guardian!!! Ten je fakt povedenej!

   Vymazat
  2. 10:55

   Tady to máš z Jamaiky

   http://www.jamaicaobserver.com/business/Russia-s-poverty-rate-reaches-nine-year-high-as-crisis-bites_55413

   tady z USA

   http://europe.newsweek.com/number-russians-living-poverty-jumps-decade-record-high-439113?rm=eu

   Tady ze zřejmě taky levicového deníkuz ČR

   http://ekonomika.idnes.cz/chudych-v-rusku-pribyva-0w0-/eko-zahranicni.aspx?c=A160322_073210_eko-zahranicni_neh


   A tak můžeme pokračovat do nekonečna. Celej svět nalevo, napravo o ruských úspěších píše. A ty se mocinky snažíš, rusáčku, ale to jsou statistická data samotných Rusů :-D

   Vymazat
  3. A co jsme jako tím vypisování statistik o ruské chudobě chtěli říci? My tu neobdivujeme ruské chudé, ale ruské odpovědné, silné, ohleduplné, klidné, zodpovědné, dlouhodobě myslící, inovativní, koncepční, přímé, rovné, skromné atd. atd.. My tu tvrdíme, že Rusko je náš velký potencionální trh, který jsme ztratili kvůli idiotům (Jalcin, Klaus atd.) a který bychom měli získat zpět. Marek

   Vymazat
  4. 11:08
   Pepo, fakt, nebuď trapný, odkazovat na nějakou Jamaicu bych ještě přešel, ale odkazovat na iDěs, nezlob se, to je fakt nedůstojné pro takového znalce, ekonoma, politologa, politického geografa, jako jsi ty. A už sis přeložil, co znamená to "...Living In A Moldy Basement"? PS: Pořád jen meleš dokola to svoje, ale reagovat na toto ti nějak nejde, že?

   Vymazat
  5. 11:16

   Podívejme na rusáčka jak reaguje když už neví kudy kam. Guardian se mu nelíbí, idnes se mu nelíbí, newsweek pro něj není dost dobrý.
   Tak ti přidám international bussines times

   http://www.ibtimes.com/economic-woes-push-more-russians-poverty-highest-level-decade-2340378

   bloomberg

   http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-03-21/russian-consumer-plight-seen-easing-as-confidence-still-fragile

   Ale jeto marný, je to marný. S rusáckým fanatikem nehne nic.

   "Living In A Moldy Basement"
   Tam žiješ? Tak jsi se pochlubil. A co já jako s tím? Použij odvlhčovač a savo. Nebo začni konečně něco dělat a přestěhuj se do lepšího.

   Vymazat
  6. 11:13

   Marečku, ruský trh jsme ztratili protože Rusáci neměli čím platit. Dodávat někomu kdo za dodané zboží neplatí mohou jen myslitelé jako jsi ty. Proto také máte holé zadky, vy "ekonomové".

   http://ekonomika.idnes.cz/dluh-ruska-vuci-ceske-republice-je-splacen-fil-/ekonomika.aspx?c=A131223_141849_ekonomika_spi

   Ostatně nikdo tobě ani nikomu jinému nikdy nebránil do Ruska cokoli vyvážet tak nevím o čem tu meleš.

   Vymazat
  7. A co meleš ty hotentote?!!!!Kdo tě učil ekonomice,Kraďousek???Firmu jsi neuměl ukočírovat,ale keců máš jak vopice chcanek,Všeznalku od přirození!!!!!

   Vymazat
  8. Předešlá odpověď je pro prvoka Chujmera,který se zde vyskytnul v 11:47.
   Ave Já

   Vymazat
  9. Jak vidno, úroveň rusáckých idiotů se zvyšuje každým příspěvkem a kvalita jejich "argumentů" nezadržitelné stoupá ke hvězdám.

   Vymazat
  10. Kvalita tvých argumentů se rovna tvé vrozené debilitě,Chujmere!!!!!!

   Vymazat
  11. 13:08 Ano, kvalita jejich "argumentů" stoupá ke hvězdám, konkrétně ke hvězdám a pruhům. To jest na úroveň idiocie, kterou jsi ty už dávno dosáhl.

   Vymazat
  12. 11:53 cituji "ruský trh jsme ztratili, protože neměli čím platit". No to je teda úroveň, to vypadá na americkou nedoukální školu. Rusko tady vlastní každou třetí firmu, jsme s ním stále v obchodním schodku a oni prý nemaj čím platit. Co to je za vola ? Už chápu, že s takovými voly nebudeme mít brzy ani na tu ruskou ropu a plyn.

   Vymazat
  13. Marek správně napsal, že "díky idiotům, jako byl Jelci" (platební nekázeň na ruské straně) "a Klasu" (co rozvrátil české podniky, které tu rostly téměř 200 let).

   Vymazat
  14. Válečné a sankční štvaní 11:53, nezávidíš náhodou Rusům dolary utržené za ropu, vytěžené zlato a platinu a nechceš se toho ve stylu krvavé Madly zmocnit jako Napoleon a Hitler před tebou?

   Vymazat
 10. Bedrich Dvorak

  S tím odpisem dluhu pro US či kohokoliv bych tak nepočítal - iluze která začala Fulfordem ....

  Teoreticky je o tom možno polemizovat - USA je korporace - když zkrachují bude založena nová korporace USSA - atd, dělají to již 200 let...

  My bychom museli změnit celou legislativu Západu, tím pádem Vatikán by natankoval a Black Nobility taky....bylo by to skvělé ale kdo to udělá, odrovnat je? REALITA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Způsob jaký USA používají na odpis dluhů je tak trochu jiný, americký. My tomu říkáme TEROR....

   Tak že co se stalo s největší bankou a sejfem v USA - World Trade Center? Zlato ukradli, dluhopisy zničené .... zlato ukradly takovým způsobem že použili jaderné zbraně co v podstate sublimovaly vše v sejfech pod WTC a zbytek byl vypálen na sklovinu a kámen.... podívejete se na obrázky co bylo zbylo v suterénu WTC ...

   Dalši způsob odepisování dluhů je VÁLKA ... napš Saud vlastní několik bilionů dluhopisů USA - vše nasvědčuje tomu že USA zlikvidují Saudi a s tím i dluhopisy..... jednoduchý způsob.....

   Vymazat
  2. Vlastíku, ty jsi čistokrevný idiot.

   Vymazat
  3. Anonymní3. dubna 2016 13:10
   Každému tu nadáváš, přitom blahem uchcáváš.
   Kdo tě platí blbý čmoude, nebo si jen velký moudě!

   Vymazat
  4. 11:47
   Pepo, ta otázka je špatně, zase jsi vedle. Tam žijí ti emeričani. Pepo, Pepo, líbí se mi, jak se vytáčíš. Pořád meleš tu svou, pořád dokazuješ, jak je na tom Rusko špatně a o to přece vůbec nejde. Prostě hýkáš jako osel furt dokola, sám jsi nula, velký machr, ale ať děláš co děláš, you ain't nothing but a loser.

   Vymazat
 11. Pokud se zdá něco jako marný, marný a marný, je to připomínat, že s trolly se zásadně nediskutuje. Zatrollená diskuse není jenom diskuse s nadávkami, stačí, že se vede vo koze, pokud článek je vo voze. I v případě, že by se koza jinak líbila.

  VR

  OdpovědětVymazat