Reklama

pátek 15. dubna 2016

Válka elit proti veřejnosti se stupňuje: Arogance totalitní moci probudila obra. Kavárna vede kampaň pro kandidáta, který není. Kuny v kurníku řádí. Na západní frontě neklid. Všeho do času

Petr Hájek
15. 4. 2016 ProtiProud

Petr Hájek komentuje zběsilé útoky „kulturní, umělecké a mediální fronty“ od Prahy po Washington, které signalizují její slabost a předsmrtné křeče
.Jsme světoví. Pevná součást (západní) světové socialistické soustavy vzor 2016. Alespoň si to musí myslet člověk, který ještě zcela nerezignoval, a čte sem tam nějaké noviny nebo časopisy, respektive pustí občas Českou nebo americkou (Nova) televizi. V Praze i za mořem totiž nabírá nejvyšší obrátky kampaň před prezidentskými volbami.

Bez ohledu na to, že ve Spojených státech proběhnou volby „nejmocnějšího muže (i kdyby jí měla být žena) planety“ již na podzim, zatímco v České republice toho „nejbezmocnějšího“ až počátkem roku 2018. Ostatně to už se naše země bude jmenovat Czechia (pokud se nepodaří zavřít ministra Zaorálka z ČSSD včas do Bohnic), ale to snad naše spojence nezmate.

Mohlo by se totiž stát, že kolony amerických armád, které si už z České republiky dělají pod patronací ministra Stropnického průchoďák, by mohly zabloudit a skončit v detenčních táborech jako „uprchlíci“. A kam je potom vyhostit? Do Německa kde momentálně (jako okupační mocnost) sídlí, nebo do USA – které ovšem v té době (pod Trumpem) už nemusejí být „bezpečnou zemí“?


Čím si osladit kafe?Právě tyto obrovské problémy řeší intelektuální a umělecké elity „nejsvobodnějšího a nejdemokratičtějšího“ kousku naší planety (jak o sobě pravidelně tvrdí každá umírající totalita). Nějaké hlouposti jako další hospodářská krize, která již opět zdvořile klepe na dveře, nebo zvedající se vlna odporu proti migrantským guerillám, jež může kdykoli přerůst v občanské nepokoje (politicky korektní výraz pro občanskou válku), se jich netýkají. V jejich světě je vždy blahobyt.

Je to podivuhodné. Zdá se totiž, že „kavárny“ na obou stranách Atlantiku se již tak „internacionalizovaly“ (dnes se říká globalizovaly), že přímo dýchají ve stejném rytmu stejného vzrušení: Bojují o bytí a nebytí. Pokud by člověk vzal vážně produkci jejich ohroženého metabolismu, dospěl by k překvapivému závěru: Pokud by se stalo, že prezidentský úřad v Praze za dva roky opět převezme Miloš Zeman, mělo by to pro světový mír přinejmenším stejně fatální důsledky, jako když do Bílého domu usedne počátkem toho příštího Donald Trump.

Nemluvě o tom, že přibližně ve stejné době bude s pravděpodobností hraničící s jistotou opět v Rusku zvolen prezidentem Vladimír Putin. Umíte si tu hrůzu představit? To už by docela reálně hrozilo, že svět nakonec neutone v tyranii Nového světového řádu či globálního konfliktu, ale poskládá se zpět do klasických zájmových (politických) rozměrů. Nebo dokonce (nedej čert) začne hledat ztracenou pevninu opuštěných tradičních hodnot: Vlastenectví opět bude ctnost a ne fašismus a xenofobie, muž, žena a dítě budou tvořit rodinu, vládnout budou volení a ne „neziskovky“... No prostě hotová kontrarevoluce!

Kde chudák pražský (washingtonský, moskevský, bruselský, berlínský) intelektuál pak najde útěchu? Čím si osladí svou denní dávku kávy – onu navyklou „pětiminutovku nenávisti“, jak to nazýval Orwell? Co se to děje? Vždyť ještě docela nedávno se zdálo, že skrze mediální mašinérii, kterou měl (domněle) v rukou, to všechno perfektně ovládal. Nechme stranou, že i v tom se mýlí. Že byl jen využívanou a zneužívanou součástkou mechanismu, který řídí někdo jiný.

Něco se stalo

Fakt nicméně je, že kavárny („manipulátoři všech zemí, spojte se!“) skutečně běží závod o život. A musejí ho prohrát, přestože jsou stejně nesmrtelné, jako každá lidská hloupost, namyšlenost a pýcha po všechny časy. Což ani v nejmenším ještě neznamená, že „druhá strana“ - autentický politický lid, kterého se tak touží zbavit - vyhraje.

Přesto však to, co se v Americe nazývá voličskou vzpouru či revolucí, která nese vzhůru Donalda Trumpa, je skutečně jen jinou verzí téhož, co sledujeme v Evropě i u nás. Jiné kulisy, ale stejný půdorys, stejně bezradná reakce vládnoucího establishmentu, stejně tupá válka médií, vedená pod heslem Nejde-li to silou, půjde to ještě větší silou.

Zběsile arogantní činy současných bruselských elit, to dokládají nade vše ilustrativně: Za dveřmi je britské referendum o vystoupení z EU. Blíží se volby v Německu a ve Francii, rozhodujících zemích evropského protektorátu a trend je jasný: Merkelová zapadá, Le Penová vychází. Referendum v Nizozemí řeklo NE smlouvě s Ukrajinou (ve skutečnosti Bruselu). V Polsku drtivě zvítězili konzervativci Práva a spravedlnosti – a činí kroky, jako by byli suverénní zemí. A nic moc si nedělají z trestných výprav, které k nim vládnoucí unijní panstvo posílá.

V této kritické chvíli Brusel odpoví takzvanou rezolucí Evropského parlamentu, jež potvrzuje šílený merkelovský plán: Pokračování migrační operace „Dobytí Evropy muslimy bez boje v zájmu německého humanismu“ (což je protimluv přímo výstavní). Činí tak, přestože ví, že půjde do nesmiřitelného střetu s řadou zemí – již ne jen ze střední Evropy – které „povinné kvóty“ na import imigrantů jednoznačně odmítají, protože tamní veřejnost by jinak své politické elity smetla v lidovém povstání. Vysvětlení je jednoduché:

Když slovenský europoslanec právě tuto skutečnost na jednání „parlamentu“ vznese, jeho italský socialistický kolega odpoví přesně v duchu brežněvovských pohrobků: Jednou jste součástí „tábora míru a socialismu“, tak budete držet ústa a krok! Tento dobrák, žijící v komunistickém luxusu bezpracných astronomických příjmů z „evropských“ daní (tedy i našich) tak dá přesvědčivě najevo, že do bruselského skleníku ještě nedolehlo, že „tam venku“ se něco stalo.

Čeho je moc...

Není to zase taková záhada: Prostě to soudruzi přehnali – a čeho je moc, toho je příliš. Tak dlouho chodili se džbánem příkazů, zákazů a „regulací“ pro mrtvou vodu totalitního vládnutí, až se spícímu obru veřejnosti začala odchlipovat víčka. Migrantská zkáza ho nakonec probudila zcela. Teď se protahuje a nabírá sílu. Žvásty „novořeči“ (politická korektnost, tato nejmodernější forma pokrytectví, lži a cenzury svobodného projevu) ho již neuspává do letargie, ale dráždí a alergizuje. Tento „kolektivní tvor“ intuitivně pochopil, že mu jde o život. A že když tak či onak nevezme věci do svých rukou, jeho údajnému „dobru“ oddaní političtí vůdci ho dovedou bezpečně na jatka.

Fenomén Trump není o ničem jiném. A o tomtéž je i po desítky let nevídaná kampaň médií a „kulturní a umělecké fronty“ (jinak, než tímto bolševickým termínem nelze to, co se dnes v Americe děje nazvat), která má odstranit tuto veřejností (nebo její významnou probuzenou částí) milovanou „kunu v kurníku“.

Kampaň „forever“?

Miloš Zeman je v našich poměrech tímtéž. Jistá „specifika“ v podobě ještě bezhlavějších útoků „kulturní, umělecké a mediální fronty“ spočívají v tom, že zdejší kavárna je osudově havlistická. Má prostě cosi „ideově společného“. Její zvěčnělý guru se jí stal pohanským božstvem, kterému nadále přináší modlitby a oběti. Někdy i potenciálně krvavé (viz třeba účast Kocábů, Štětinů a Schwarzenbergů na ukrajinském Majdanu).

Nemine den, aby „jejich“ noviny a televize nebyly plné zběsilých útoků „na Hrad“. K šílenství je dovádí, že navzdory tomu (netuší ovšem, že právě také pro to) podpora veřejnosti pro prezidenta nadále roste. Vedou kampaň za prezidentského kandidáta, jenž se má Zemanovi postavit – který se ovšem ještě neobjevil. Spekulují o jeho vlastnostech, šancích v prvním a druhém kole...

Je to vskutku „havlovsky“ absurdní divadlo, které nemůže bavit nikoho, kromě nich. Léčí si tím svou frustraci. Prodali by okamžitě naši zemi na součástky Bruselu, otevřeli dokořán (zatím ještě stále neexistující) hranice pro migranty, umístili by zde základny pro americké vojáky, opojeni očekávají (a přivolávají) válku s Ruskem. Nikoli proto, že to jsou „zločinci od narození“ – ale údělem.

Když umístili na Národní muzeum obří megaboard s tváří svého boha, napsali pod něj své vyznání: Havel forever, na věčné časy, jak říkávali jejich předchůdci, kteří alespoň ještě hovořili česky.

Protože bolševik z pražské kavárny nepochopí, že v lidském světě nic netrvá věčně, ale všeho do času. Zatímco tuhle prostou pravdu „lid“ intuitivně zná.

Na věčné časy.

45 komentářů :

 1. Tak mi to vlilo do žil trochu naděje, že může být zase lépe, že tenhle absurdistán snad nemůže trvat věčně. A taky jsem se docela pobavila, zkrátka článek optimistický i když píše o nebývalém pesimismu. Stálo by zato přeložit nejlépe do AJ a poházet jím chodníky před parmalentem EU v Bruselu a Štrasburku. Určitě bychom se dozvěděli, že to byla práce teroristů a zaútočili na sociální jistoty našich slavných europoslanců.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 2. Článek je velmi dobře a pro mnohé i srozumitelně napsaný. Burcuje člověka hodně přemýšlet hlavně nad tím, jaký postoj zaujmout. Celosvětově chybí kvalitní politické osobnosti. Vůdcové typu Putina. Naproti tomu zkorumpovaných rektálních alpinistů je přehršle - obvzláště v EU. Je otázka času, kdy musí dojít k nové revoluci a zdá se, že se již v různých variantách někde připravuje. Velice brzo nastane velmi složité období a snad nedojde k tomu nejhoršímu.

  OdpovědětVymazat
 3. proč tady přetiskujete ty bláboly toho úchyla Hájka ?? ztrácíte čitatele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čitatele jo? Tupče! A co jmenovatele? Ti budou určovat co a jak se zde smí, až se čitatel smrskne na nulu. Články od Hájka jsou překvapivě výstižné a to by být nemělo, co? Úchyle, který jiným nadáváš do úchylů

   Vymazat
  2. 11:24 myslíš jmenovatele na tomto portále ? vás asi tak 31 kusů ? více jsem jich nenapočítal - úžasné číslo diskutérů. Jistě - další si něco přečtou , zakroutí hlavou a jdou dál. Bláboly nechceme !

   Vymazat
  3. Když nechceš, tak přestaň blábolit, nic jiného než blábol z tebe nevyleze. Když už tě to tak bere, soustřeď tu tvou inteligenci a přejdi na jiný web a neblábol o tom, co tady chceme a nechceme. Mudrlante.

   Vymazat
  4. 11:31 není důvod diskutovat o nečem tak
   zřejmém, p. Hájek má svůj osobitý způsob podání a jetli se ti to nelíbí tak doporučuji navštívit oční a pak až prozřež se běž střelit do rybníka

   Vymazat
  5. Hájek píše ostře a výstižně. V mnohé se shoduje i s autentickou českou levicí. Je třeba bránit zbytky naší demokracie před jejími nepřáteli (EU, USA, islamisté, sociální inženýři atd.atd.) Marek

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  7. Tak jestli těch 31 čitatelů nakliká denně několik tisíc přístupů, tak musejí mít palce jak kladiva. Pokud to ovšem nenaklikají ti, co opakovaně sem lezou a mají nastavený NR tak, aby nový článeček mohli hned sprostě ohodit hnusem. Těch ale je.... jenom asi tři kousci, ti ty tisíce nenaklikají.

   Vymazat
  8. blábolile z 11:31, zakruť hlavou a už sem nelez. Pro tvé i ostatních dobro.

   Vymazat
 4. Až zase havlohadi budou jedovatě vyřvávat, že pam prezident Zeman dělí národ, tak nikdo nebude věřit, protože to dnes a denně vidíme, kdo dělí národ. Hanba těm umělcům, studentům a politikům, kteří tak vehementně prosazují práva bohatých a slavných (a věřte, to není závist, mezi vás bych nikdy nechtěla patřit, opravdu nechtěla). Žijete mimo realitu, zajímá vás jen nakupovat v Americe, být viděn na stupidních večírcích a vymýšlet červené trenýrky. Jaká ubohost!! Většina lidi v tomto státě totiž od rána do večera v této slavně demokracii pracuje a ještě je ráda, že tu práci má. Nakupuje Němci obnošené hadry, šetří každou korunu, aby mohla dětem koupit něco "in¨", aby je ve škole nepovažovali jako "socky". Bože, čeho jsme se to museli dožít?? Každého posíláte do Ruska, ale spíš vy padejte do Ameriky, kde budete naprostými nulami a užijete si opravdový americký sen a nám dějte pokoj a nechte nás v klidu žít a pracovat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:04 a teď nám prosím načrtni řešení, nadávat umí každý. Ale co s tím ?

   Vymazat
  2. řešení je dost, stačí začít malými krůčky :
   neplaitt kartou - používat hotovost, skončit se všemi půjčkami, nekupovat zbatečnosti typu IN, co funguje podle mé potřeby neměnit, podporovat české výrobce, stačí shrnout několika slovy, za vším hledejte peněžní toky, kdo má z Vašeho (neuvědomělého - prosím nebrat jako útok, jednáme podle toho jaké máme informace) jednání prospěch. Svět řídí několik korporací a hlavně banky. Zničte farma průmysl tím že budete používat přírodu .........

   Vymazat
  3. příteli 12:27: a co Ti brání ? Nekupuj zbytečnosti, neplať kartou, podporuj české výrobce... atd. Vždyť je to tak jednoduché.

   Vymazat
  4. Pro 11.33 řešení načrtnu . Co takhle ve volbách dát hlasy Okamurovi ???

   Vymazat
  5. 16:36 cizince nechceme !! Japonce taky ne !!

   Vymazat
  6. AMERICKÝ NALEŠTĚNÝ PRD JE UŽ DÁVNO PRYČ JSOU TAM NYNÍ ZKRAChOHOVANÁ MĚSTA, PŘÍDĚLOVÝ SYSTÉM NEZAMĚSTNANOST ZLOČINOST , UŽ DEJTE POKOJ S USA, TAM AŤ SE ODSTĚHUJÍ KOLER KRADLOUSEK "KNÍŽE" DALŠÍ SLUNÍČKÁŘI A LÍNÍ ULHANÍ KAVÁRENŠTÍ POVALEČI RÁDOBY UMĚLCI A ČÁST NAŠÍ SLAVNÉ VLÁDY. MY SE STAREJME, ABY NÁM SEM NELEZLI VYČŮRANCI RÁDOBY "UPRCHLÍCI !
   A S TÍM LAVIČKOU VEŠKRNOU DEJTE POKOJ UŽ TOHO BYLO DOST A ZRUŠME NÁZEV LETIŠTĚ V.H. JE TO OSTUDA PO TAKOVÉM... DÁT NÁZEV NAŠEMU RUZYŃSKÉMU LETIŠTI !!!

   Vymazat
  7. většina lidí stále jezdí na Ruzyni, to jenom někde v papírech je název od pražské kavárny, která se dnes už nemá za koho schovat do zákrytu

   Vymazat
 5. https://gvkbblog.wordpress.com/2016/04/15/vladnou-nam-hajzlove/

  OdpovědětVymazat
 6. O jakých elitách to tady mluvíte? To jsou ti samozvaní, polovzdělaní, bezcharakterní ubožáci co sami sebe nazývají elitou a hrajou si na umělce a umí hovno jako Kocáb, Parkanová, Černý a spol? Nobo tu prolhanou zlofějskou pakáž co si říká politici a vlastně jsou jen obyčejní zločinci, loutky a zbabělci?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kocáb, Parkanová, Černý a spol to jsou jen troubové kteří dělají co se jim nařídí. doporučuji na yuotube najít Pjajkin, globální prediktor. Jasně vysvětluje kdo to tady řídí. Nelze se bránit proti něčemu so vlastně neznáme. Kdo má informace má i moc.

   Vymazat
 7. Byly doby, kdy jsme si užívali kulturního života, filmy, divadla, opery, operety, koncerty, výstavy. Měli jsme své idoly a oblíbené umělce. Krásu duchovních prožitků jsme se snažili společně s láskou k umění přenést i na děti. Dnes už nechodíme ani do divadla, poněvadž se proměnilo v "hampejz", kde vulgarita násilí a sexuální sprostota přebila krásu čistého prožitku a nelze ji nazývat ani moderním uměním. Soupeřením bulvárního podbízení neumětelů na prodej jsme přesyceni a znechuceni.Předplatné jsme zrušili a raději trávíme čas s vnuky a přáteli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Po revoluci paní Daniela Kolářová opovrhla venkovskými diváky, že se chodí do divadla dívat na herce jako na cvičené opice. Dnes chodí na obecní úřady nabídky na návštěvy představení divadel a to včetně ND. Těm buranům venkovskejm jsou ještě poskytovány různé výhody a slevy. To jsme to za těch dvacet pět let dopracovali!

   Vymazat
  2. Také cítíte zoufalství ? Tak trochu z jiného soudku, kde berou "umělci" inspiraci ? No přeci ze života ostatních lidí-neumělců. Oni nic neumí vymyslet pouze papouškují-opakují co se už stalo, a samozřejmě to poopraví, dají tomu akční háv. Historie nám říká jaký byl pohled na kočovné umělce, nesměli se zdržovat přes noc uvnitř hradeb. náš ministr obrany - herec každým coulem - hraje co se mu řekne. Život je nádherné divadlo. Bavme se s přáteli, ne s facebookem ......

   Vymazat
  3. 12:13 to je ale důkaz vaší staroby, přesně tak to bylo u našich rodičů a jejich rodičů. Všichni tito nadávali na nový svět, nerozuměli mu a tvrdili, že za jejich mládí bylo všechno lepší.
   Tak to je. Koloběh života - smiřte se s tím a nehažte všechno na nějaké politiky. Ti za to nemůžou.

   Vymazat
  4. Líbí se mi jak presstituti a rádoby umělci stále omílají něco o volbách nejmocnějšího "muže nebo ženy" planety, to možná platilo před pár lety ale dnes? To si snad děláte kozy ne? Ve vypatlané jůůůůůůůůůůůůůůessej si nazývejte svého "boha" jak chcete ovšem to už neplatí pro zbytek světa.

   Vymazat
 8. Policie se zachovala přiměřeně. Snad mohla policie nechat ohrožovat návštěvu z Číny před těmi pražskými zdivočelými hovady? I ta tibetská vlajka. Vždyť to je symbol otrokářství, symbol zla. Je to symbol který představuje potlačování lidských práv. To je jakoby vyvěsili fašistickou vlajku s hákovým křížem. Policie se zachovala tak jak bylo potřeba ochránila lidi před zvěstvy pražských darebáků.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, že policie postupovala správně, ale dovolím si Vám doporučit, abyste nepoužíval nepřijatelná zobecnění typu "pražská hovada". Tím se dostáváte na stejně pokleslou úroveň jako jistý Čulík, který dnes označil v Britských listech Čechy za prostituty, což by si asi zasloužilo dát podnět k zahájení trestního stíhání pro hanobení národa, rasy atd. Je opravdu navýsost odpudivé, když se opakovaně (není to ani zdaleka poprvé, kdy kmenoví autoři BL se o Češích vyjadřují ve svých článcích urážlivě) podobného činu dopouští lidé, kteří v jiných případech volají po korektnosti, při každé příležitosti moralizují a dokonce iniciativně zaměstnavatelům oznamují (bonzují) případy, kdy se někdo nezachoval přesně dle jejich představ ... Prostě hnus!

   Vymazat
  2. dalajláma:
   www.instory.cz/2105-sokujici-odhaleni-na-vyplatnici-cia-byl-dlouha-leta-clovek-u-ktereho-byste-to-nikdy-necekali.html

   Vymazat
 9. Globální problémy se musí řešit globálně. Současná mezinárodní politika, tj. zavedené vztahy mezi jednotlivými státy, neumožňují účinně řešit globální problémy, tj. např. problém uprchlíků. Je nejvyšší čas, aby spolu začali zodpovědně jednat představitelé všech existujících států, a to je prakticky nemožné, protože dosud neexistuje na světě organizace, která by umožňovala účinně se zabývat řešením globálních problémů. Naštěstí už nyní je na světě dost velké množství rozumných lidí, kteří si uvědomují, že současná národní i mezinárodní politika je založená na dogmatických premisách vycházejících z předpokladu, že lidé jsou většinově ve své podstatě bezohlední sobci, kteří se sdružují ve společenstvích, v nichž platí zákony džungle. V současném zastaralém a nefunkčním pojetí politiky prognózují politologové budoucnost podobně jako meteorologové počasí. Je nejvyšší čas začít budoucnost lidstva systematicky, cílevědomě, plánovitě, centrálně realizovat. Nebudou-li se globální problémy účinně urychleně řešit, tak to špatně dopadne. Globální demokratická vláda by mohla být organizací, která by rozumným lidem byla nástrojem k dohodě na tom, co bude v budoucnosti následovat. Osobně se domnívám, že v rámci vzniku globální demokratické vlády vznikne univerzální učení, které bude zahrnovat v jednotném pojetí víru i vědu. Více lze nalézt v následujících odkazech: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html a
  http://miloslav7.blogspot.cz/2015/12/jednotny-vyklad-vedeckeho-nabozenskeho.html

  OdpovědětVymazat
 10. Komunista již není nadávka ale pochvala, že dotyčný nelže a nekrade. Pokud jej chcete urazit, vynadejte mu do demokratů, pravdoláskařů a sorošofilů. Velice odpudivé je nazvat dotyčného havloidem, ale to už je velice vulgární nadávka a příspěvek může být smazán.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:10 to platí tady v té vaší skupině zkrachovalých komoušů ? Tak to potom mnohé vysvětluje...

   Vymazat
 11. Demokracie je něco co jsem ve svých 62 letech ještě nepochopil,zrovna tak jako komunismus akorát s tím rozdílem že komunismus tady nikdy nebyl i když je to stále spojováno.Takže je to tady nyní něco jako národní fronta ovšem bez komunistů ,vlastně jeden velkej bordel umněle udržovan ve prospěch elit dosazených zaplacenou propagandou a pochopitelně nás voličů,jak PROSTÉ neboSPROSTÉ zneužívat takto voliče a stále hrabat a zneužívat ostatní spoluobčany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:17 Pane - a co Vám brání volit opozici ? To jste si ještě nevšiml, že je svobodná volba ?
   Už se pane vzbuďte, není rok 1985 - ale už jsme se někom dopracovali !!
   Můžete zvolit koho chcete ! A dokonce i nezávislé - nedopadne to tak, jako když se o to pokusil Wonka a komouši ho v base zavraždili !!

   Vymazat
  2. Dopracovali jste to do prdele,a co se mne týče já na rozdíl od vás v tom mám jasno , vždy jsem volil KOMUNISTY ale to neznamená že sem chtěl komunismus ale socialismus ale to vy zřejmně nechápete a nebo nechcete podle hesla koho chleba jíš toho písen zpívej.

   Vymazat
 12. Vlastenka


  Makrela byla ještě včera Charlie, dnes "odsouhlasila" trestní stíhání německého komika, který si zavtipkoval na adresu Turka.
  Mimochodem, jak může v údajně demokratické zemi "odsouhlasit" politik soudní stíhání?

  Eurosvaz už si na demokracii ani nehraje, masky spadly.
  Pelikán se snaží vnutit naší zemi stejně nebezpečný a odporný zákon.

  Ptám se, kde je "hrdinná" Dusilová s Kollerem a celou pražskou kavárnou?
  Přetahují se o tibetské vlajky a vyvěšují červené trencle - skutečně zásadní ohrožení svobody slova, jaké tu let nebylo, je nechává v klidu.


  Lidi by konečně měli zvednout zadky ze židlí, protože jinak, nežli se rozkoukají, budou opět soutěžit o zlatou mříž za každý vtip nebo kritiku na adresu islámu, menšin, politiků atd.

  Lidi, proberte se, je nejvyšší čas!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:47 poradím Ti, aby jsi nebyl takový zjančený, že Merkel "odsouhlasila" soudní stíhání někoho .. ble ble.. Přestaň číst ruské zdroje a nebo naše portály, které čerpají z ruské propagandy.
   Jasně , že Merkel se do ničeho nepletla - to si jenom někdo chytře vymyslel aby navodil tiu správnou atmosféru - možná to souvisí s Ruskem, kde taková pra¨xe je asi běžná a obyvatelé tomu jedině takto rozumí. Pokud Putin nepřikáže, nic se neděje...
   Ale my žijeme tady v EU trochu v jiném světě. Pokud jsi si nevšiml, tak Tě lituju.

   Vymazat
  2. 17:57
   No ty žiješ opravdu v jiném světě. Buď ještě mladej a blbej nebo už jen blbej.

   Vymazat
  3. 17:57 Říkáte, že "my žijeme tady v EU trochu v jiném světě", kde Merkel se do žádných stíhání plést nemůže. Dejme tomu. Jak mi pak vysvětlíte dopis EP Putinovi, ve kterém ho vyzývá k zásahu do soudního procesu Savčenkové? Jak po něm EP může chtít přesně to, co je podle vás v EU vyloučené? Buď je to naprosto sprosté pokrytectví, nebo ve stylu "podle sebe soudím tebe" to v Rusku považují za možné, protože se to tak v EU dělá.

   Vymazat
 13. Vlastenka


  oprava - ... jaké tu 25 let nebylo...

  OdpovědětVymazat
 14. Jakobyste nevěděli, že desetprocent obyvatelstva vystudovalo humanitní obor občanské inženýrství, nic jiného neumí, a tak páni philosofové musí nějak živit. Dřív se to jmenovalo jinak, zamořilo to i komunistický režim, dnes to tu rejdí pod jinými názvy. Je to v podstatě pavěda, ale má to tu nehoráznost, že z ostatních lidí to dělá obyčejné blbce. Je třeba se nenechat vláčet, ať si říká Nova, ČT, či Radiožurnál co chce. Ničemu nevěřit a za každou cenu mít jen vlastní názor.

  OdpovědětVymazat
 15. Dobře napsáno bohužel vše se nyní přepočítává na peníze a moc BOHUŽEL.A také to neskončí dobře.

  OdpovědětVymazat
 16. pro 11:00 - Čert vem čitatele, hlavně, že nám zůstane jmenovatel. A čtenář si to vždycky nějak přebere.
  PB

  OdpovědětVymazat
 17. VŮDCE MAKRELA DOSTALA OD NWO PŘIKAZ ROZBÍT EU,JEJÍ SOCIÁLNÍ STÁT A VOLIČE

  do posledního nasrat.To plní se zvláštní pečlivostí nebot se chce pomstít za okupační režim,ve kterém dělá vazalku NWO a ví,že USA tím ztratí posledni zbytky image,které ještě měly. Můžeme čekat dalši nesmysly,které vymýšlejí USA a celý svět vidí jejich neschopnost,že se jim najen nedaři vyhrávat války,prezentují se ČR rezivým koloniálním šrotem transportérů z minulého století,na jehož modernizaci už ani kvůli zadlužení nemají penize a proto se jim rozpadávají na našich cestách a musejí být prý odtaženy na tyči přimo do sběrných surovin.

  PRO VAŠI INFORMACI TU DÁM CO JI ČEKÁ PODLE JEJICH ZÁKLADNÍHO ZÁKONA-provizorni Ústavy ARTIKL 20
  GRUNDLAGEN STAATLICHER ORDNUNG:WIEDERSTAND/ODPOR/

  ODSTAVEC 4
  Proti každému,který se pokusí tento pořádek-SOCIÁLNÍ STÁT, odstranit mají NĚMCI právo k odporu,když už nic jiného nepomůže.

  A přátelé ten odpor se má konat proti všem OPAKUJI,kteři chtějí odstranit SOCIÁLNÍ STÁT.To je očividně paní MERKEL,krycí jméno v ČR MAKRELA..

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.