Reklama

.

.

pátek 1. dubna 2016

Větší blbci, než by si slušný český občan myslel. Podle nich Česko, ač malé lejno ve střední Evropě, musí smrdět až do Bílého domu!

Jiří Baťa
1.4.2016   AENews


Opravdu mi není jasné, co páni Kalousek, Schwarzenberg, Štětina, Bursík, Kocáb chtěli svými protičínskými postoji světu dokázat. Svoji angažovanost, plnění zadání a pokynů pana Schapira, nebo tolik potřebnou loajalitu chlebodárcům? Je jim snad milejší odmítnout spolupráci s Čínou na úkor potřeb české ekonomiky?


Chtějí dokázat, že Čína je samé zlo, když ne důsledně dodržuje lidská práva? Cožpak jejich pán, přítel, chlebodárce či jak to nazvat USA, nezpůsobily za 200 let a zvláště za posledních několik desítek let stovky válek, ve kterých zahynuli, byli zmrzačeni miliony nevinných lidí, mezi nimi děti (např. Vietnam, napalm, dnes Ukrajina a pod.)

Pražská havlérka demonstruje proti čínskému prezidentovi: Martin Bursík, Karel Schwarzenberg, Kateřina Jacques, za ní Michal Kocáb. Vedle knížete vpředu Michael Žantovský.


Dovolím si v souvislosti s jejich skandálními vystoupeními uvést několik nejčerstvějších „infarkt“ faktů. Tak např. pánové Kalousek a Štětina se domáhali průchodu a vstupu na Hradčanské náměstí. Ti se však přes policisty, kteří průchodu k Hradu hlídali, nedostali tam kam chtěli. To pan „Kokot“ Kalousek okomentoval slovy:

„Stojím tu jako svobodný občan (resp. jako kokot, pozn. autora) na veřejné komunikaci a policejní kordon mi brání v tom, abych prošel. Chovají se ke mně slušně, ale zřejmě představuji bezpečnostní riziko,“ aby hned následně, patřičně rozezlen pravil:

„ Já a tady europoslanec Jaromír Štětina jsme požádali bezpečnostní složky, abychom mohli projít, protože jsme státní činitelé a žádná represivní moc nám nesmí bránit ve svobodném pohybu!“ A světe div se, policisté se z jejich „Víte kdo jsme?“ nepo..ali a nepustili je. To ovšem nic není proti intrikánovi Bursíkovi, který řekl že:

„ … zákazem vstupu na Hradčanské náměstí byla hrubě porušena lidská práva. Protestujeme proti režimu, který potlačuje menšiny, popravuje, zavírá nesčetné lidi do táborů a vězení. Musíme všem lidem vysvětlovat, že nejde o nepřátelství vůči Číně, nýbrž nepřátelství vůči tyranii. My žijeme v demokracii, ve svobodné zemi a kvůli návštěvě předsedy čínské komunistické strany, který přijel z totalitní země, kde porušují lidská práva, zabíjejí lidi, lidé mizí, kvůli tomu se nenecháme omezovat na našich právech,“ velkohubě prohlásil Bursík.

Miroslav Kalousek popadl tibetskou vlajku a vyrazil hájit barvy Pražské kavárny.

Jak však skutečnosti nasvědčují, jejich „lidská práva“ byla zcela evidentně porušena. Tak a teď babo raď, co s tím udělat! Logicky vzato to vypadá, jako by zloděj křičel chyťte zloděje! Pro lepší pochopení u nás, v naší drahé a milované demokratické České republice jsou porušována lidská práva, přičemž ti, kteří se cítí porušením lidských práv býti poškození protestují proti tyranovi, v jehož zemi (Číně) jsou rovněž porušována lidská práva! Kde je logika? Doma, tedy v Česku si s tím neumějí poradit, ale protestovat proti témuž v mohutné, miliardové Číně si troufají! Lze to považovat za akt zoufalství, ale i drzého troufalství, když se naprosto neúspěšně a trapně angažují na protestech proti návštěvě čínského prezidenta v Česku.

Na druhé straně to nijak nepřekvapuje, jejich morální a charakterové vlastnosti, ideologické přesvědčení jsou od listopadu 89 všeobecně známé, stejně jako jejich obdiv k západním „hodnotám, demokracii made in USA“ a podpoře politiky USA. Jejich loajalita a chorobné nutkání, vyjádřit (v rámci zaúkolování svými chlebnodárci) protest dnes proti Číně, jindy proti někomu jinému (viz házení vajíček, červené karty proti prezidentu Zemanovi a pod.) jen potvrzuje, že jsou to užiteční, ale opravdu velmi užiteční idioti ve službách USA, nejspíše s osobní podporou velvyslance USA Schapira. Jinak to ani nelze chápat.

Notičky z US Embassy se špatnou znalostí zeměpisu? Transparent kritizuje čínského prezidenta za agresi ve Vietnamském moři… jenže takové moře neexistuje, to je ve skutečnosti Jihočínské moře.


Smutné a současně pro ně samotné ponižující jsou jejich tanečky kolem Tibetu, kolem lidských práv, kterými se ohání. O dodržování lidských práv v Tibetu samozřejmě páni taktně mlčí. Také nikdo nepopírá, že lidská práva v Číně nejsou bezproblémová. Jenže tito pánové, slepě a oddaně plnící pokyny svých US šéfů vůbec nepřemýšlí nad tím, že o skutečnostech s problémy o dodržování lidských práv potažmo s vězněními, pronásledováními, popravami, vraždami v Číně, kterými páni Kocáb, Bursík, Štětina aj. operují, si jsou velice dobře vědomi i ve Velké Británii či v USA a přesto k takovým trapným provokacím a protestům v těchto státech nedošlo.

Budu jen opakovat skutečnost, že čínský prezident Si Ťin-pching byl ve V. Británii přijat na úrovni, která, jak se zmiňují zahraniční media , jaká už Velká Británie dlouho nepamatuje. Jen malá, nenápadná, uprděná zemička uprostřed Evropy a v ní několik pošuků, americkým zájmům úslužných idiotů si činí nárok, „vytmavit“ Číně problémy s respektování lidských práv. Ubohé, trapné, směšné, odsouzení hodné jsou jejich protesty zvláště, když M. Kocáb předhazuje, kolik set tisíc či milionů lidí bylo v Číně popraveno či jinak protiprávně kriminalizováno a předesílá, že bychom měli ctít demokracii a lidská práva, jak jsou naplňována v USA, Německu, Anglii apod. Ale už nezmiňuje, že USA už více jak 200 let terorizují a ohrožují svět, že jsou strůjci desítek válek ve světě s miliony mrtvých, raněných a zmrzačených lidí.
Už je to uděláno, už je to hotovo! Tak na zdraví!

Neméně „zajímavě“ perlil, či lépe řečeno „se vyzvracel“ velký zastánce lidských práv K. Schwarzenberg, který zklamaně, ale současně i nenávistně prohlásil, že

„Netušil jsem, že pětadvacet let po slavném listopadu se tady budeme klanět diktátorovi. Je to nedůstojné naší republiky, nedůstojné Hradu, a to že byl pozván diktátor do Lán, kde pobýval Masaryk a Havel, to je opravdu ostudné divadlo.“ Jako by se tito pravdoláskaři a havloidi mezi sebou předháněli, kdo řekne větší pitomost a zhovadilost. Díky Bohu, jak v něj nevěřím, že tento starý, senilní, vypatlaný a s pokročilou demencí postižený člověk nebyl zvolen prezidentem. Při představě, že by ON měl řešit vztahy mezi ČR a Čínou, byl by to pro Česko naprostý skandál, fiasko, nemluvě o důsledcích ve vzájemných vztazích.

Na druhé straně tyto usácké lidskoprávní advokáty a řiťolezce chápu. Je to pro ně vlastně povinnost, plní tím své vazalské povinnosti a zadání chlebodárcům, je to splátka za všechno, čeho se jim z jejich strany dostalo. Při troše fantazie připusťme, že nebýt jich, Česká republika by asi byla nezajímavý, bezvýznamný, průměrný, ničím nevybočující, neprovokující, neprotestující evropský stát, jako třeba Švýcarsko, Anglie a jiné státy, které se tak trapně, patolízalsky, se skloněnou hlavou a bez jakýchkoliv projevů protestů a požadavků stran lidských práv zhostily návštěv, jakou je prezident Číny v České republice. Jinými slovy (omlouvám se za ten příměr), ale Česko je takové malé hovno, ale musí smrdět až do USA (aby o nás, resp. o „nich“ věděli).

Jiří  B a ť a , 31. března 2016

76 komentářů :

 1. Pokud si tito idioti v čele s Kalouskem , Štětinou a spol. myslí , že byla porušena jejich občanská práva když se domáhali vstupu na Pražský Hrad tak si můžou něco podobného zkusit v té nejdemokratičtější zemi na světě v USA . Dostali by takovou nakládačku , že by je na takové akce přešla navždy chuť .A přesně toto tací pseudodemokrati potřebují !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:24
   Naprosto s Vámi souhlasím.

   Vymazat
  2. když se to těm kradlouskům a dementům s údajným knížecím titulem a podobným idiotům tady nelíbí a pohrdají českými občany ať se seberou a jdou do USA nebo do všech pekel

   Vymazat
  3. Postavme tu havloidní pakáž konečně mimo zákon. Už okradli a poškodili český národ víc než dost.

   Vymazat
  4. článek chápu jako rasistický




   všechna uvedená jména jsou vobřezaný svi ně

   Vymazat
  5. Nejlepší je pan Schapiro. Kdyby nám neradil, hlavně panu prezidentovi, co bychom si počali???!!!

   Nejlepší rady jsou od amerického žida, to je bez debaty!!!

   Vymazat
  6. USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. USA vláda je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla.
   Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zapomnění. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
   - 200 let terorismu USA:
   www.olser.cz/9947/200-let
   - agrese USA:
   www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
   - Kenneth O’ Keefe v tom má jasno:
   www.hlavnespravy.sk/kenneth-o-keefe-v-tom-ma-jasno-uplne-na-rovinu-o-tom-ako-dnes-funguje-svet/726485
   - skutečná pravda
   www.facebook.com/136869726439573/videos/786166221509917

   Vymazat
  7. V našem státě by měla být povinnost shlédnout dokument od Olivera Stouna Neznámé dějiny spojených států kde je zcela jasně prokázané že největším agresorem na tété planetě jsou USA

   Vymazat
  8. STÁLE VÍCE SE ROZKLÁDAJÍCI BIOMASA ODS,TOP 09 A POLITICKÉ TŘIDY U MOCI

   která začiná smrdět i DNEŠNÍMU fašingtonu ,kde vládne chromá kachna president, si neuvědomuje,že dosloužila a půjde brzy z vůle NWO,do kompostu.Tak to bude v brzké budoucnosti zacházeno s hlupáky,kteři nepochopili,že časy se změnly a prima komunisti se v ANGLII vozí ve zlatém kočáře.No jak rychle poletí i ten USA velvyslanec,který způsobil v krátké době TOTÁLNÍ ZTRÁTU IMAGE NAŠICH OBLÍBENÝCH USA, PRÝ NENÍ ZNÁMO.Na jeho cestě do prdele, mu budou mávat VŠECHNY SMĚJÍCÍ SE BESTIE S NÁZVEM ČEŠI.

   Vymazat
 2. Kolaboranti . . zavřít do klece a poslat ruským kozákům na převýchovu :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Už to prasklo chlapi! Brány pekla se zachvěly!

  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/necekany-hlas-z-ceske-televize-casto-jsme-lhali-manipulovali-ale-se-ted-zasadne-zmeni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jenže je to zveřejněno na 1. apríle, tak se moc netěšte. V Tento den neradno věřit ničemu

   Slávek

   Vymazat
 4. USA způsobily ěkolik stovek válek za 200 let? Tzn několik válek každý rok?

  Baťa je ještě větši blbec než by si slušný český občan myslel a jeho malá lejna musí smrdět k jeho chlebodárcům až do Šanghaje, Pekingu, Kremlu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Baťa ale nemůže za to, že jste zanedbaný /-á. Schází vám vzdělání.
   A tak, pokud jste ještě mlád či mladá, dá s tím i něco udělat. To proto, abyste se tady tak neztrapňoval /-a.
   Přečtěte si o tom trochu třeba zde: http://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3880

   Vymazat
  2. "Zatímco sovětská vojska bojovala s nacistickou armádou, Američané a Britové dělali to, co dělají obvykle - teror. Systematicky ničili civilní obyvatelstvo Německa, čímž ukázali, že nejsou o nic lepší než nacisté."
   =============================
   Opluštile,
   strč si tyhle své zdroje, za které by se styděli i sami bolševici, do prdele. Dík.

   Vymazat
  3. Místo mozku z hovna kostku, to není jen taková nějaká zanedbanost. To je vrozená vada z kopulace zvláštních odrůd - rodičů, horlivých svazáků typu Merkelová. Individuum žijící ve scestné představě, že dnešní horlivostí napraví totalitní horlivost svazáckých sploditelů.

   Vymazat
  4. Anonymnímu (1. dubna 2016 9:34):
   Takže nejen schází vzdělání, ale i vychování!
   Blbeček se holt nezapře ...

   Vymazat
  5. Komunisto Opluštile,
   kde vy, kteří jste neváhali popravovat naše vlastní válečné hrdiny a posílat je do lágrů, berete tu drzost vykládat komukoli cokoli o vychování. Hajzlové jedni drzí.

   Vymazat
  6. 8:48 Bláznům se nemá odporovat a takovým jako jsi ty už vůbec né.

   Vymazat
  7. Co zas ,mektáš ty vypatlanej a věčně zlitej pučmidráte uslintanýho Blekoty???!!!!!!!A kdo střílel v ussa černochy a indiány?!!!!!!!Určitě komunisti,ty kreténský hovado!!!!!!!

   Vymazat
  8. To že Britové a Američané stejně jako hitlerovská Legie kondor ve Španělsku vsadili na teror je jejich nepromlčitelný zločin. Hitler letecky vygumoval celá města v Polsku, v Sovětském svazu atd. a naši spojenci nevěděli nic lepšího, než se po něm pilně opičit. Nakonec válku vyhrálo něco úplně jiného! Pavel P.

   Vymazat
  9. Pro osvěžení paměti:
   války od roku 1945 vyprovokované USA:
   China1945-46,Korea1950-53,China1950-53,Guatemala1954,Indonesia1958,Kuba1959-60,Guatemala1960,Kongo1964,Guatemala1964DominicanRepublic1965-66
   Peru1965,Laos1964-73,Vietnam1961-73,Kambodža1969-70,Guatemala1967-69,Libanon1982-84,Grenada1983-84,Libya1986,ElSalvador1981-92,Nicaragua1981-90,Iran1987-88,Libya1989,Panama1989-90,Iraq1991,Kuwait1991,Somalia1992-94,Bosnia1995,Iran1998,Sudan1998,Afghanistan1998,Yugoslavia–Serbia1999,
   Afghanistan2001,Libie2012,Africkéjako-Tunis,Egypt,Sýrie,Ukrajina.
   Většina těchto „mírových“ misí USA …bez mandátu OSN, ale v zájmech USA,Odhad mrtvých více než 17,000,000 lidí

   Vymazat
  10. Bolševický pohrobku, nyní homofikusi 12:53, tví rodiče někde udělali chybu, dle tvého ubohého chování. S jistotou ti můžu sdělit, že jsi výsledek incestu, případně zoofílie.

   Vymazat
  11. Chlapče chlapče. Podle tvých zlostných reakcí patříš mezi ty, kteří už tuší, že jejich "pravda, láska a zlodějny" kráčejí na hnojiště dějin a že je to proces nezvratný. Pomalý sice, leč nezvratný. Avšak i ten se v jisté fázi výrazně zrychlí. Takoví jako ty nebudou mít šanci prchnout. Nebude kam. Protože to, co se ve světě odehrává, je proces změny celosvětového řádu. Jsem rád, že to dochází i takovým jako jsi ty - pitomečkům, co mají místo velkého mozku velkou hořčici a místo malého velké hovno.

   Vymazat
 5. Stává se to tak zřídkavě, že je to cosi jako zázrak.
  Ale tím, že tam štětiny aj. kalousci neprošli, zvítězila Pravda a láska nad jejich Nenávistí a lží.
  Jakkoliv ti darebáci velmi čile přikládali polena pod kotlem, z něhož vybublávala nenávist a zášť. Ta zejména k prezidentovi Zemanovi.
  Nutno připomenout, že za vydatné pomoci mainstreamových presstitutů a /-tek.

  OdpovědětVymazat
 6. Jen si vzpomenout,jak vyhrožovali,kdyby někdo narušil průjezd Amerického konvoje přes naše území.
  Takže ať se Kalousek nerozčiluje,měl by platit stejný metr.Je to i náznak toho,že se jim ideály s USA hroutí,už nevědí co dál,lidé to prokoukli a nevěří jim v lepší budoucnost.Jak už někdo napsal v koupěschopnosti obyvatel,jsme na úrovni roku 1989,navíc úplně vykradený stát.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. USA jsou největší říše zla, zločinecký váleční štváč a mezinárodní terorista v dějinách lidstva. USA vláda je nejzločinnější institucí, která kdy na Zemi byla.
   Zavřete dveře! Zima a mráz přicházejí z Bílé chatrče ve Washingtonu! USA po zásluze končí na smetišti dějin a ve věčném zapomnění. Ani vzteklý pes po nich neštěkne!
   - 200 let terorismu USA:
   www.olser.cz/9947/200-let
   - agrese USA:
   www.panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne
   - Kenneth O’ Keefe v tom má jasno:
   www.hlavnespravy.sk/kenneth-o-keefe-v-tom-ma-jasno-uplne-na-rovinu-o-tom-ako-dnes-funguje-svet/726485
   - skutečná pravda
   www.facebook.com/136869726439573/videos/786166221509917

   Vymazat
 7. V čích službách,podle té logiky s jakou je psán článek,se angažuje a dělà užitečného idiota "slušný člověk"p.Baťa,jenž nazývá vlastní zem za malé lejno ve středni Evropě a zaprděnou zemičku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No...my jsme malí...ale šikovní, že ?

   Vymazat
  2. No ...popravdě Nizozemsko je oproti Česku polovičnï a naslyšl jsem,že by se někomu zdálo, co do velikosti Holandsko malé.Asi tam nemají tulik blbců jak u nás.

   Vymazat
  3. Ano, máte pravdu, velký výskyt blbců, jako jsou kalousové, spáči s čírem, biomasy a podobní, zmenšují velikost každé země. Když se koukám na americké 'předvolby', tak se mi zdá i ta Amerika menší. Květa

   Vymazat
  4. 9:44 Číst sice umíte, ale s chápáním přečteného to je horší. Tak speciálně pro vás zvýrazním to, co vám uniklo: "Větší BLBCI, než by si slušný český občan myslel. PODLE NICH Česko, ač malé lejno ve střední Evropě, musí smrdět až do Bílého domu!". Takže tím lejnem je Česko podle oněch blbců, mezi které evidentně patříte.

   Vymazat
  5. 14:41 mistře,ráčej si přečíst i konec článků grafomana Bati,kde se omlouvá za příměr!:-)

   Vymazat
  6. 20:35 Přečtěte si laskavě celý poslední odstavec, ne jen poslední větu. Je v něm podrobněji rozvedeno to, co je uvedeno v nadpisu a co vám bylo vysvětleno už v 14:41. Zdá se, že z celého článku chápete "hovno". zbytek je nad vaše možnosti. Nápadně mi to připomíná taktiku kritiků Zemana. Ti postupují naprosto stejně. Vytrhnou jeden výraz z kotextu a podstatu sdělení se snaží zakrýt točením se na tomto výrazu. Vy snad musíte mít nějaká společná školení. Nebo jste všichni tak jednotně blbí?

   Vymazat
  7. Podle 12:48je HolandskooprotiČR polovični. Opravdu ? I do počtu obyvatel ?

   Vymazat
 8. Je velmi zábavné,jak selektivní vnímání mají tito sio-řiťolezci z pražské kavárny.
  V případě Zemana se doslova můžou vsteky posrat,ale v případě jednání s "čínského císaře" s Babrákem Hnuseinovičem Ohambou,nebo s tou perchtou z Fuckingameského paláce jen cudně mlčí....Proč nevyřvávají ti tupci i pred US a GB ambasádou!?!?....Tito žvanilové čistě provinčního formátu naprosto stejným,pečlivě selektivním pohledem vnímají i lidská práva a jejich porušování a jsou čím dál trapnější a jak je vidět i zoufalejší,že jejich vliv neustále klesá....Stále více připomínají část expozice voskových figur v muzeu madam Tousseau....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. proč mlčí Merkelová, kde se schovává proč nepronesla žádné prohlášení k Bruselu, ví to někdo ?????????

   Vymazat
  2. 9:45 naopak mi připadá zábavné to, jak tady křičíte a vztekáte se vy.. můžu použít vaše slova: pro č tedy vy tupci nevyřváváte před ruskou ambassadou, že třeba anektovali Krym atd .. ?

   Vymazat
 9. Debil a patolízal SOBOTKA dělá vše proto aby prodal republiku korporacím TPP (z jeho projevu v USA...)

  .....Strategické partnerství EU a USA musí být prohlubováno a mělo by zasahovat i do dalších oblastí politiky, nejen do obrany a bezpečnosti. Potvrzením důležitosti vzájemných vztahů je pro mne vyjednávání o Transatlantické obchodní a investiční dohodě. Věřím, že i přes rozdílné zájmy brzo nalezneme vyvážený text, který bude výhodný pro obě strany a dohoda bude uzavřena......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen to ne !!!

   Vymazat
  2. Vlastimile.
   Výborně,díky.
   Sobotka se až nepříjemně projevuje,úplně proti zájmům státu,jak také vyhodil vyjádření parlamentu ohledně summitu v Bruselu a podpisu smlouvy s Tureckem.Jak jde poznat,nadělá ještě mnoho škody,než bude smeten.

   Vymazat
 10. Všechny "demokraty" bych ráda upzornila, že kolébkou demokracie byly Athény, ortokářský stát.
  Žili tam svobodní občané a otroci.
  Otrok byl buď obyvatel jiného státu, nad kterým Athény zvítězili a obyvatelstvo vzali do otroctví, nebo někdo, kdo nezvládl své dluhy, a to je stv, do kterého nás pan Kalousek, Schwarzenberg, Kocáb a spol manévrují již 25 let.
  Z toho úhlu pohledu jsme byli nejsvobodnějším státem za Husáka. Krvavě jsme splatili dluhy, abychom z USA vykoupili nám ukradené zlato, a státní poklada si vyskakovala podle toho, kolik v ní bylo a bylo i na ostrahu hranic. Kam zmizely ty "ušetřené" peníze?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaké zase ušetřené peníze??? Baví vás to žít ve světě fantazií a pohádek?

   Vymazat
  2. odpověď: rozkradli je ti, kteří zlodějinu považují za vlastní lidská práva.

   Vymazat
  3. Tibet byl otrokářský stát, tak o co GO.

   Vymazat
 11. Víte proč Kalousek tak řve kvůli lidským právům v Číně?

  Protože v Číně jsou ZA KORUPC popravováni vysocí státní činitelé i úředníci I!!!

  Kalousek to navenek vysvětlí tím, že to je boj o koryta, ale ve skutečnosti moc dobře ví, že to je za KORUPCI a nic jiného.

  OdpovědětVymazat
 12. doktor předpokládám , že Kalous,Štětináč a spol. z bratrstva kočičí pracky odjeli protestovat za Tibet před Bílý dům....Jinak dobrý nadpis...

  OdpovědětVymazat
 13. každý slovan ví že západ jsou kurvy převlečený za kamaraden a díky takovým zdejším prodejným kurvám jako jsou kalousek, pochcaný kchárl, a jim podobným se jim podařilo rozebrat stát a na občany srát ale mlýny melou pomalu ale jistě a tihle zmrdi už mají našlápnuto pěkně lepivý hovno na botech takže neutečou svýmu trestu / a to šlafenbergovo hovado bude vyhoštěn zpět do rakous !!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šláfenbergova zombie bude brzy vyhoštěna zpátky do rodinné hrobky. Jeho tchán, náčelník NSDAP v Rakousku si s ním rád zase jednou zahajluje.

   Vymazat
 14. kde pobýval Masaryk a Havel,= a havel dokázal nadělat tolik ostudy že se ten jeho zbožňovaný masaryk v hrobě obracel

  OdpovědětVymazat
 15. Miroslav Kalousek popadl tibetskou vlajku a vyrazil hájit barvy Pražské kavárny. == TENHLE ZMRD NÁS UŽ DLOUHO SRÁT NEBUDE JE TO OBRÁZEK HNOJE V PARLAMENTNÍ ŽUMPĚ !!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hmmm, dobrej výkřik, a co pro to uděláš?

   Vymazat
  2. Výkřiky velmi často předcházejí činům...
   Varují a upozorňují.Téměř nikdo nejde po krku hned....vše má svůj postup.
   j.

   Vymazat
  3. Jo vše má svůj postup.
   Například pokud někdo vroucně miluje Rusko a nenávidí Západ tak odejde pracovat a žít do Vídně. Viď, ty přiblblá vlaštovko.

   Vymazat
  4. 12:56 Ty trole, kolik ti platí?

   Vymazat
  5. Hele ty potracanej debile uslintanýho Blekoty,zas mektáš debiloviny z deliria?!!!!!A nebo jsi skutečně takovej kretén od PŘIROZENÍ?!!!!

   Vymazat
 16. Doporučuji :
  http://radimvalencik.pise.cz/3295-cinane-v-cechach-a-kalouskuv-konec.html

  OdpovědětVymazat
 17. Řezat, řezat a zase řezat. Ale pomůže to vymlátit blbost z hlavy blbce? Nebylo by efektivnější blbce odsunout stranou a ignorovat ho??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbcovi nelze z hlavy blbost vymlátit . Šlo by to jen odsunutím té hlavy stranou .

   Vymazat
 18. Přátelé, právě jsem shlédl video s tibeťany Kalous-Lámou, Štětka-Lámou, Jau jau -Lámou a Kocáb Lámou. Řehtal jsem se od začátku do konce. To nemá chybu. Kruh se uzavírá Ta banda z kanálů vzešla a do kanálů se vrací. https://www.youtube.com/watch?v=rJHre5hJNk4

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem se už taky dlouho tak dobře nepobavil. Tenhle spolek excentrických klaunů prostě nemá chybu. Měli by to dávat na Silvestra v televizi, čeho všeho jsou idioti schopni. Ať také někdy vidíme něco opravdu veselého.
   Mohl by to doplnit hit: V dalekém Tibetu, škrábal se Kalousek na hřbetu. A když mu prstíčky ujely, škrábal se Kalousek v ...... (na hlavě!)

   Vymazat
  2. Skvělé panoptikum halvoidní sebranky vedené tajtrdlíkem Kalouskem a Plavcem.

   Vymazat
  3. Oni jsou retardi už od pohledu.
   Slintal byl dementní odjakživa jako potomek častých incestů, Kraďous vypadá jako Spejbl s Hurvajzovýma očima, Kochcáb šilhá, k tomu vada řečí a připlácnutá hlava, Štětináč s červeným nosem, panoptikum pražské teplárny.

   Vymazat
 19. Po Kalouskově výroku "..jsme státní činitelé a žádná represivní moc nám nesmí bránit ve svobodném pohybu!" mu měli okamžitě sebrat řidičák.

  Pokud má tento názor, tak určitě nerespektuje ani dopravní značky, které mu brání ve svobodném pohybu na veřejných komunikacích. Nějaké zákazy vjezdu, semafory, přednosti v jízdě, objížďky atd. on jako poslanec nemusí brát na vědomí.

  OdpovědětVymazat
 20. Malinkatá ukázka vítězství svobody nad totalitou respektive chaosu nad řádem a pořádkem.Něco, co se může dít v desetimilionovém bordelstánu, nikoli v miliardové Číně, kam by takové fungování rádi prolhaní pravdoláskaři zavedli:
  Soud v pátek odpoledne odvolal pátrání po Zdeňku Altnerovi, kterého hledal kvůli vyhýbání se trestnímu řízení. Altner byl obviněn ze zpronevěry zhruba 800 tisíc korun. Policie po něm pátrala od listopadu, ve čtvrtek byl ale u soudu, u kterého vysoudil 340 miliónů korun na ČSSD. To je vizitka i pro samotnou vládu ČSSD, která ten bezbřehý bordel řídí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ano, je to vizitka ČSSD jak to tu řídí, bordelstán je to přesné slovo

   Vymazat
 21. Ano každý máme nějaký názor. Ale dle mého názoru ,kdyby Ti umělci co věšely rudé trenýrky něco podobného zkusili na Bílém domě tak ani nevíme kde je zakopali a pan Kalousek a celá jeho kavárna přece může jít protestovat proti všemu přímo do Číny, buďto skončí v blázinci a to v tom lepším případě (pro ně) a nebo někde na doživotí v lágru a tam můžou zakládat všeljaké spolky a čekat až jim někdo pošle buchty .

  OdpovědětVymazat
 22. Vládne nám psychopatická verbež a z rozkazu USA nikdo jiný volby vyhrát nesmí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zeman je psychopatická verbež? Jak to mluvíš o našem prezidentovi!!!

   Vymazat
  2. On mluví o vládě, ty psychopate. Běž si pro dvojnásobek prášků k panu primáři nebo ke Kalouskovi, určitě si budete rozumět.

   Vymazat
 23. Zajimave,ale dnes po 20hod uz je to bez obrazku ze by ta zasrana cenzura curaku z top09!!!!

  OdpovědětVymazat
 24. Je dobré vědět, kteří to jsou.
  Slintal, Kraďous, Štětináč, Kochcáb, Jaujau, Buzík, atd.

  OdpovědětVymazat
 25. Vždy mne zaujme ten propagační průmysl: vlajky, velkoformátové fotky, ... a různé suvenýry. Kdo to platí, kde se to vyrábí, kdo to distribuuje? Ale zjevně mají malou podporu. V Lybii měli krvaví rozvračeči navíc propagační čepice, slunečníky, vlajky několika velikostí, čelenky, šátky, nálepky, propisky, šitíčko, ..., zbraně.
  Teatralní exhibice s rekvizitami, někde vražedná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je neuvěřitelné !
   Dokonce šitíčko!!!
   To je jak v hororu,kdy se na zrcadélku točí stále větší rychlostí vosková tanečnice - panenka v kraťounké sukénce - za kolotočové muziky
   a cení z něžných rtíků krvavé tesáky tygra
   šavlozubého!!!!

   Vymazat
  2. 22:57 Také jsem si říkal, kde se v 89 najednou přes noc vzal ten propagační průmysl. Ozvučení Letné a Václaváku, různé letáky a plakáty "Havel na hrad". Kdo to asi platil, kde se to vyrábělo, kdo to distribuoval? Asi titíž, co dnes platí Tibetské vlajky, červené karty, projektory obrázků na hrad a různá "umělecká" díla.

   Vymazat