Reklama

čtvrtek 28. dubna 2016

VIDEO Jedině Rusové zastaví islám! Čech Petr Michalů, který emigroval do Ruska, promluvil na kameru

28.4. 2016   Parlamentní listy   video 
 Proslavil se svou otevřenou podporou Ruska a kritikou současné české zahraniční politiky, je i nadále aktivní. V dalším rozhovoru, který poskytl ruskému kanálu REN TV, uvedl, že v Evropě je lidem podsouváno to, aby žili jako muslimové. Rusko je podle Petra Michalů jediná země, která se dokáže ubránit islamizaci. 


Petr Michalů, který se u nás i v zahraničí proslavil zejména svou Omluvou ruskému národu za aktuální českou politiku a za „přepisování dějin“ v souvislosti s druhou světovou válkou, a který před několika dny překročil hranici Ruské federace s úmyslem získat v zemi azyl, poskytl ruským médiím další rozhovor.
Bývalý policista je v Rusku čím dál více populární a mezi mnohými ruskými občany budí sympatie. To je přirozeně umocněno relativně velikým zájmem médií o jeho osobu. Poslední rozhovor s Petrem Michalů nabídl divákům ruský kanál REN TV.
V rozhovoru Čech znovu vysvětluje své důvody k emigraci. V této souvislosti zmínil, že jeho rodná zem je „Československo, a ne Česká republika“. „Jsem Čechoslovák. Nesouhlasil jsem s rozdělením těch dvou zemí,“ zdůraznil. Znovu také zmínil, že už nemohl žít v zemi, ve které se přepisuje historie, a to zejména v souvislosti s druhou světovou válkou.


47 komentářů :

 1. Ať zase kvetou šeříky, jak tenkrát v pětačtyřicátém,
  kdy rudoarmějec chytal je, na tanku olejnatém.
  Teď přišla těžká doba ,
  a nepomohou slušná slova,
  teď roste lidu zloba ,
  přijďte Rusové, je třeba začít znova.
  Do tanků sedejte ,
  jeďte dnem i nocí,městy i pustinami,
  a jak tenkrát spěchejte,
  my zasypem Vás opět květinami.

  OdpovědětSmazat
 2. Jo tak ten má aspoň na rozdíl zdejších rudohnědých žvanilů koule a opravdu zvedl prdel a šel za svým snem do předpokládaného ráje.
  No uvidíme jestli časem až nastane realita, bydlení, práce, zdravotnictví.... nepofrčí kvapem nazpět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No,to muže být jistě zajímavé.Ale na druhou stranu abys za chvíli nezved prdel taky a nevalil tam za tam za ním....nebo už máš koupenej modlitební kobereček a chystáš se čuchat si navzájem k prdelím s těmi "welcome sluníčkáři a jejich návštěvníky z jiného světa"?!

   Smazat
  2. Jsou i odvážnější, ti padli na Donbase za Rusko. Nikomu tu zdá se nechybí.

   Smazat
  3. 16:36 Odkdy je Novorusko součástí Ruska, nepředběhl jste dobu?

   Smazat
  4. Od té doby, co je součástí Ruska Ukrajina!

   Smazat
  5. Před týdnem jsem náhodou potkal mladou Rusku, která zde žije a pracuje několik let. Říkala mi, že si s přítelem chtějí postavit dům a založit rodinu, přičemž společně zvažovali, zda v Česku nebo Rusku. Při zhodnocení všech pro a proti se rozhodli, že budou žít v Rusku, kde jsou sice o něco nižší platy, avšak náklady na život jsou nesrovnatelně nižší a lépe se budou mít tam. K tomu bych jen dodal, že ve svých analýzách zřejmě nepočítali s tím, že naše civilizace zanedlouho zanikne. V ČR je otázkou, zda tohoto rychleji docílí migranti nebo naši domácí nepřizpůsobiví. Počty obou skupin narůstají geometrickou řadou.

   Smazat
 3. Michalů má pravdu: pokud se nám nepodaří odrovnat nacistický Brusel, NATO a USA a Israel a zastavit islamizaci pak opravdu je jedinná šance - jít do Ruska...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JJ Přesně tak!

   Smazat
  2. A víte o tom,že se dnes?jede Jízda osvoboditelů v Praze?Pojedou americké historické vozy!Byl jsem v šoku a nebyl jsem sám!Co říkali lidé ani nechtějte vědět!

   Smazat
  3. Je s podivem, že k tomuto došla z mého okolí celá řada lidí. Mnozí si nezávisle na sobě uvědomili, že tato země bude brzy neobyvatelná a bude zapotřebí najít jiné místo pro život. Jiná země k životu, kromě Ruska, mě nenapadá. Rusové nás určitě přijmou, je to v jejich zájmu, proto si také mnozí rodiče přejí, aby se jejich děti učily rusky. Pak je zde samozřejmě ještě další možnost, a to přijmou islám a žít podle pravidel islámského práva Šaría.

   Smazat
 4. Sebral se a odešel žít jinam - ok. Ale takových lidí jsou tisíce a mají k tomu tisíce důvodů. Koho zajímá zrovna tenhle jeden?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když tě nezajímá, tak drž hubu.

   Smazat
  2. Posrpnové a polistopadové normalizátory to nezajímá natolik, že aktivizovaly amerického krtečka.

   Smazat
 5. Putin nabízí evropským imigrantům za Uralem tisíce metrů pozemků; jen kdyby tam také nebyli nepřátelští proamerikánští ruští židé...

  OdpovědětSmazat
 6. No a proč by se nemohl vrátit je snad občan ČR. V našem malém městě znám několik takových, co s velkou slávou prožili svůj plodný život na "zlatém a skvělém" západě. No a nyní jsou zpět v ČR. Hlavně kvůli zdravotnictví a ani se tím netají. Když mohou ze západu proč ne z východu, nebo opět dvojí metr?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pletete jabka a brambory. On tam žádá o azyl, ne? A o ten se žádá z důvodu pronásledování dané osoby před něčím. Takže těžko si pak může vesele jezdit do ČR kdykoli ho napadne, pokud si nechce srát do huby.

   Smazat
  2. Hlavně,že banderovský a jiný azylanti si po světě vesele necestujou,ty Všeznalče Lhaváče Veškny!

   Smazat
  3. 15:07
   Co to meleš za blbosti, ožralo?

   Smazat
  4. Do klinče, džihádisté a kanadošlapky.

   Smazat
  5. Na bodáky. Nadávky a oplzlosti nestačí.

   Smazat
  6. 14:41 Putin dá občanství každému Sovětu, kdož mluví rusky.

   Smazat
 7. Obávám se, že islám nezastaví ani Rusko. Vždyť je už dnes docela možné, že muslimů je v Rusku ještě více (početně, nikoliv v procentech) než v takovém Německu. Rusko má pouze tu výhodu obrovského teritoria, kde muslimové nikdy asi nevytvoří takové zahuštěné enklávy jako Molenbeck v Belgii nebo v západní části Berlína.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I početně i v procentech. Výrazně více. Ale není islám jako islám.

   Smazat
 8. V Bosně na sebe narazili staří známí z Afghánistánu, kozáci a mudžáhedíni. Srbští četnici a řečtí dobrovolníci se vyučili řezničině u Vukovaru, Višegradu a Srebrenice.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na americké řezníky bohužel nemají !!

   Smazat
  2. Všimněte si, že i chorvatská strana nazývá německé a francouzské ostřelovače vukovarskými obránci a hrdiny a nikoli útočníky a padouchy, dobrodruhy a žoldáky.

   Smazat
  3. 15:56 U nás se pro to vžil pojem excesy, když po válce zázračně zbohatnuvším Rudým (rabovacím) gardám ujely ruce. Nebezpečné na tom omlouvání se Nikoliće, Tadiće a Havla, Schwarzenberga, Nečase a Bělobrádka je přepisování historie.

   Smazat
 9. Hele lidi, proč se hádat, všichni vědí, že Rusko nikoho neohrožuje, jen se brání. Všichni vědí, kdo je agresor, kdo rozbíjí cizí státy za pčelem jejich varabování. Vědí to všichni, kteří mají mozek, používají ho, umí číst, trochu přemýšlejí. Vědí to pražští všiváci, jen jdou za tím, u koho cítí okamžitý prospěch. Protože tito vědí, že lžou, jsou agresivní. Prostě si svou nenávist vůči sobě a svému nemravnému chování vybíjejí na těch, kteří jsou mravní a nebojí jít s rozumem na veřejnost. Naše zkorupované a zaprodané jelity jsou z toho na sračky. Vědí, že soud přijde a proto jen stupňují svou agresivitu. Jak říkal Kasl - do dvou let to bouchne. Jen mu nedochází, že do něj a jemu podobných. Tak proč se na jejich výlevy nasírat. Národ má svůj rozum a pár těchle blbů ho nezmění. Vědí to a proto jsou jejich činy čím dál směšnější. Zesměšňují se, uvědomují sti to, to je sere ještě víc a dělají ještě větší chyby. Pochybuji, že by se jim povedlo dát z Čechů dohromady nějakou bojeschopnou bojechtivou jednotku, která by "šla na Rusa", ani za II. světové války se jim to nepovedlo a národ si zachoval národní čest, tak proč by se o ní měl připravit teď. Pokud by si ale mysleli, že takovou ejndotku vytvoří, tak proč si od nich nevzít zbraně? Hodí se, ne na Rusa, ale tady je co pořešit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě proto to půjde ztuha, protože Amerika a ostatní koloniální velmoci mají tolik másla na hlavě, že se z toho nikdy nevylížou. Vědí, že pokud prohrajou tak jdou před novej Norimberskej soud. To co nakradli například Britové a ostatní v Egyptě Indii a jinde, že budou muset vrátit a to bude jejich konec. Sami nic, žádné suroviny nemaj a proto musejí dělat kolonie z nás z Ukrajiny atd. proto to bude duel na život a na smrt. To není o nějaké pseudodemokracii a pseudosvobodě. Putin už má nepřítele obrazně řečeno před Moskvou a nikdy necouvne. Kdo si to myslí, je sebevrah. Rusové nikdy žádnou válku nezačali, ale všechny nakonec vyhráli. Kdo si chce znovu šlápnou na ty stejné hrábě, ať si poslouží.

   Smazat
  2. Přijde soud? A kdo je bude soudit, ti co kradli a nebyli chyceni, nebo ti, co by rádi, ale nemůžou? Člověče, neblázněte, tak špatně, aby tady došlo k převratu, zatím není, a hlavně, nezapomeňte, že NEJVĚTŠÍM NEPŘÍTELEM JE ISLÁM, RUSKO NEBO USA!

   Smazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 11. Já mu to přeji,ale jestli bude za rok či dva žádat na ambasádě v Moskvě o návrat,tak papá a ahoj.Když už Michalů zdrhnul za kopečky směr Rusko(kolik emigrovalo lidí z ČSSR,ČSFR,SR a nebo ČR do Ruska?) tak mohl sebou přibrat i kámoše.Jestli Michalů má nakažlivou nemoc,která by se nechala diagnostikovat jako duševně pominutí smyslů,tak bych doporučil českým lékařům tuto nemoc neléčit

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pro 16:35 - Vidím, že ty seš se vším hotovej nato tata. Tak nějak přímo po usácky, viď? Šimon Pánek z tebe má určitě radost.

   Smazat
  2. 16:35 Za současného stavu může mít občanství kolik chce, tak proč by měl při návratu do vlasti žádat na ambasádě v Moskvě o vízum?

   Smazat
  3. 16:41 zdrhni taky,třeba budeš mít rovněž článek v novinách.Pánek bude mít radost právě z tebe

   Smazat
  4. Normalizačním soudruhům a havloidním fašistům se nelíbí, že se Petr Michalů svobodně rozhodl, kde chce žít.

   Smazat
  5. pro 17:24 Fakt bude mít Pánek radost? Už jste to se Šimonem, švarnym broukem, ve vší slušnosti probrali, jo?

   Smazat
  6. Na tomto případu a vykřikování kovaného straníka, že se nesmí vrátit, je zřetelně vidět, jak se havloidé v ničem neliší od mccarthistů a stalinistů.

   Smazat
  7. Pro 17:19 anonymní 14:41 píše:" Pletete jabka a brambory. On tam žádá o azyl, ne? A o ten se žádá z důvodu pronásledování dané osoby před něčím. Takže těžko si pak může vesele jezdit do ČR kdykoli ho napadne, pokud si nechce srát do huby." Lépe bych to nenapsal

   Smazat
 12. OSMANI neboli TURCI DLOUHÉ STALETÍ OKUPOVALI KUS SVĚTA A OPĚTNĚ SE DĚJINY VRACÍ DO PŮVODNÍCH KOLEJÍ, BUDOU ZA PODPORY MERKEL A OBAMY OKUPOVAT EVROPU ZNOVU ?
  , BŮH S NÁMI
  ČEŠI NEDEJTE SE , !!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Treba se tam odstehuji i David s Dvorakem. Od ruskejch fasistu se jim bude propaganda delat jeste lepe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vysvětlení té protiruské nenávisti, kterou na nás dští denně "média" a různí Fištejnové, Štětinové, Šafrové lze nalézt v knize 200 let pospolu od Solženicyna.

   Smazat
  2. 18:48 - Opět jsi prokázal, že jsi tupé zvířátko!

   Smazat
  3. 18:48
   Spíš je třeba, nakopat prdel tobě a zbytku tobě podobných vysíračů.

   Smazat
 14. Můj kámoš se tak bál Islámu, až z toho začal trochu víc pít, omylem podepsal smlouvu na špatnou půjčku, přišel o barák a teď nadává pod mostem.
  Takže bacha, Islámský stát má různé podoby boje s naší civilizací!

  OdpovědětSmazat
 15. Petr Michalů - nebude to v tom Rusku žádný med. I když - první vlaštovka vhodná ruské propagandě, nemusí to být až tak zlý. Pokud budou následovat další, už nemusí mít podobné podmínky. Tak či onak, reálné hrozby hrůz života našich potomků, v oblasti chaosu zaplavené muslimy dávají počinu Petra Michalů racionální podklad. Porovnání morálky hrdého Ruska, s morálkou pokryteckých predátorů znásilňujících EU budí k Petrovi Michalů a jeho počinu značné sympatie už proto, že vydá svědectví o mnohých nás, kteří chováme k velikému Rusku úctu, vděk a náklonnost.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.