Reklama

.

.

středa 13. dubna 2016

VIDEO: Únik Panama Papers zasponzoroval George Soros a neziskovka USAID! Paul Craig Roberts varuje před americkými fondy v Evropě! [CZ Titulky]13. 4. 2016   AENews
Wikileaks ostře zkritizoval pozadí celé kauzy Panama Papers. Televize RT uvedla analýzu, ve které rozkrývá pozadí celé kauzy. Ukazuje se, že celý humbuk okolo Panama Papers je účelovou odvetou George Sóroše a jeho msta Vladimiru Putinovi za loňský rok, kdy Rusko zakázalo činnost několika desítkám amerických neziskovek v Rusku, které se podílely na přípravách ruského Majdanu. Ve spolupráci s neziskovkou USAID, což je nechvalně známá humanitární organizace americké vlády, která slouží jako operativní krytí pro americké tajné služby ve světě (má pod svojí kontrolou i českou neziskovku Člověk v tísni), se George Soros rozhodl, že zafinancuje mediální profilaci Panama Papers proti ruskému prezidentovi. George Soros, architekt barevných revolucí ve světě.


Paul Craig Roberts v rozhovoru pro RT uvedl, že kdykoliv se stane, že Washington sponzoruje ve vaší zemi neziskovku, dobrovolně tím dovolujete USA, aby rozvracely vaší zemi. AE News upozorňuje už dlouho na rozvratnou činnost mnoha desítek českých neziskovek, které jsou zcela prokazatelně financované z amerických zdrojů, jednak skrze americkou ambasádu, a taktéž skrze soukromé fondy, zejména Open Society Fund zmíněného George Sorose, který v ČR sponzoruje ty největší a nejagresivnější neziskovky.

Rozvracení zemí a vlád zevnitř je americkou zahraniční doktrínou brute force, když „domlouvání“ politikům v dané zemi selže a „vybombardování si poslušnosti“ na vzdorném politikovi a jeho zemi není řešením. Tento mechanismus byl použit i při likvidaci nepohodlného premiéra Nečase, kdy celou operaci zajišťoval Janečkův Nadační fond proti korupci napojený na americkou CIA. Fondy mají pod kontrolou státní zástupce, kteří plní příkazy americké ambasády a soukromých cizích fondů a na jejich příkaz jsou připraveni vyslat „plukovníky“ klidně i k zatčení premiéra a jeho svrhnutí. Servilita politiků ČR má svůj důvod. Mají strach. Neziskovky de facto kontrolují mocenské složky státu a vyslanec Vatikánu Halík má de facto vyšší pravomoci, než policejní prezident. Status nedotknutelnosti garantují přímo zahraniční elity. Open Society fond a americký vládní USAID organizují převraty spolu.

Tento politický systém, kdy moc ve státě drží naoko demokratické orgány, ale běh státu řídí síly a prostředky zahraničních fondů mocných miliardářů a tajných služeb, je dlouhodobě neudržitelný. Země, která nedělá politiku ve prospěch vlastního lidu, ale podle notiček, které si loutkoví politici vozí z ciziny, nemá šanci na přežití. Ne ve chvíli, kdy tyto cizí elity plánují islamizaci Evropy a likvidaci těch národů, které skrze neziskovky dnes ovládají. Kauza Panama Papers je opět ukázkou toho, že pro lidi typu Sóroše neexistují hranice. Na tyto sionisty platí pouze tvrdá pěst a odpor lidu. I když od toho, aby odpor lidu nebyl, mají sionisté mainstreamová média, která kontrolují názor veřejnosti a zpravodajství večer zakončují sportem a borcem na konec. Aby lidé otupěli.

Mají dost prostředků na to, aby si koupili i lidi okolo prezidenta. Aby začali mluvit proti Rusku, proti Putinovi. Různí Kotrbové a podobní. Je úplně jedno, jestli dostanou nasypáno od Sóroše, anebo od Číňanů. Cílem je udržení Ruska v obrazu nepřítele za každou cenu. Prostředky špagátové demokracie (loutkové politiky) se nemění. A v Česku už vůbec ne. Když přiletí z Číny zlatý drak do Prahy, nekouká se na jeho tlamu a oheň, ale na to, co z něho vypadne na zem, až se otřese.

19 komentářů :

 1. Zdegenerovaný chazarský mutant a zrůdička Soros...Světovej ksindl číslo 1!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SS-mané již neví, jak útočit na Rusko!!!!

   Vymazat
 2. Kterého Kotrbu myslí ??

  OdpovědětVymazat
 3. Ta pest na sionisty, to mate soudruzi na mysli Adolfa Hitlera?
  Ze Putin krade jako straka, to se vedelo davno. Akorat nikdo netusil ze tak moc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bolí Tě hlava hodně???? :-)))

   Kdyby to tak bylo, to by SS spustily propagandu!!!!
   Jméno Putina v seznamech NENÍ!!! Vrah a zloděj Porošenko, ten tam je!!!!

   Být duševně slabý, to musí být utrpení, co??

   J.B.

   Vymazat
  2. A jak kradla tvoje máma soudruh Kalousek ti fotr Veškrna neřekl nebo seš tak vypatlaná palice a nevíš to????!!!!

   Vymazat
  3. To je slušně napsáno,velice jednoduchý a bezduchý příspěvek,Pepku.Polepši se.

   Vymazat
 4. Všechno je zdegenerované, chybějící smysl pro racionalitu a nejhorší je, že slovo morálka, slušnost a i pojem demokracie se přesouvá pomalu do slovníku sprostých slov. Na světě je tolik zla, intrik a obyčejné lidské sprototy, že to už dlouho pohromadě neudrží. Bude muset zasáhnout vyšší moc, nevím zda přijde přes Yellostonskou sopku, nebo spadne nějaký bolit z oblohy a nedej Bože neudrží-li prst na červeném tlačítku degenerant v S. Korei. Ale o nějaký takový průšvih si zlouni koledují již dlouho a bohužel i blbouni-peciválové u televizí s brambůrkama v ruce.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
 5. Na vině nejsou sionisté, ale novodobí otrokáři a hlavně jejich poskoci s vymytými mozky. Viz typická ukázka v 15:40. Bez takových by žádný Soros neměl šanci. A vidíte, jak se v prázdné kebuli ta Sorosova blbost krásné ujala a dokonce rozkvétá. Jenže každá blbost jednou odkvete a přijdou plody. Pro hostitele bývají hodně jedovaté, někdy až smrtelně. Viz kolaboranti po válce.

  OdpovědětVymazat
 6. Vemte to trochu realisticky :

  Soros je už impotentní, tak má své pletichaření a revoluce,
  jako svého koníčka.
  Je mu jasné, že už tady dlouho nebude, tak si to ještě užívá...
  Nepochybuji o tom, že brzy zaklepe bačkorami.

  A "konání" českých neziskovek ?
  Prachy nesmrdí, že ano...

  OdpovědětVymazat
 7. http://www.novarepublika.cz/2016/04/expert-brookingskeho-institutu-panamsky.html

  Tak se konečně rozmyslete vy bando rudohnědých rusofilních idiotů. Už se v těch vašich konspiračních sračkách úplně ztrácíte. Jedna vyvrací druhou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zas umíš jen nadávat ty blekoto z pražský Closky maximy!!!!!Pust si Čt24,tam můžeš poslouchat pitomosti stejnejch genitálů!!!!

   Vymazat
  2. 18:50 Tak vida, on je vedoucí vědecký pracovník oddělení mezinárodních vztahů v Centru studií USA a Evropy Brookingského institutu Clifford G. Gaddy "rudohnědý rusofilní idiot, který se se ve svých konspiračních sračkách úplně ztrácí". To je tedy objev. Měl by jste to nahlásit protektorovi, jistě vás pochválí.

   Vymazat
  3. 18:50- máte pravdu, "vedoucí" vědecký pracovník oddělení mezinárodních vztahů v "Centru studií USA a Evropy Brookingského institutu" pan Clifford G. Gaddy buď není expert nebo je též sponzorován Sorosem. Dělá se to tak nějak v dezinformační válce, viďte? Práva prvního dojmu se nevzdávám ale kde je Soros?

   Vymazat
  4. 20:08- sorry, napadlo nás stejné, jen já měl při poslechu radia delší "rozepsanost". Už to mazat nebudu.

   Vymazat
  5. Pepo Vyskoči, alias JJ Loser IBM, co jsi vlastně ty? Nula. Absolutní nula, poslední lejno u plotu. To, že jsi chorý ubožák tady soustavně dokazuješ. To, že tě tady administrátor stále trpí je jen proto, že tě má Dr. David na pozorování.

   Vymazat
 8. Bohužel, u nás ještě hodně lidí považuje takovéto pochybné financování z USA, za čest.

  OdpovědětVymazat
 9. Po všem je hovno, jenom po včelách je med! Tohle je Vaše doba a jste jistě hrdi, kam jste to "VY" (generace čtyřicátníků) dotáhli, že? Gratuluji!!!! škoda, že už se nedožiji doby, kdy otroci znovu povstanou a nakopou svým mocným znovu prdele. A ta doba přijde, protože historie se neustále opakuje.

  OdpovědětVymazat
 10. tady je ale legrace - porovnejte oba články :
  http://www.novarepublika.cz/2016/04/expert-brookingskeho-institutu-panamsky.html
  a
  http://www.novarepublika.cz/2016/04/video-unik-panama-papers-zasponzoroval.html#comment-form

  a v obou případech stejní diskutéři, můžete se předhánět, kdo vymyslí větší kravinu a vy ji budete podporovat.

  OdpovědětVymazat