Reklama

úterý 12. dubna 2016

Viktor Orbán o migrační krizi: Buďme realisté (cz titulky)

12.4. 2016   Svobodné noviny Dvacátá a třicátá léta jednadvacátého století budou věkem masové migrace. Nastává éra, na kterou jsme nebyli připraveni. Mysleli jsme si, že něco takového patří někam do hluboké minulosti a na stránky učebnic.


19 komentářů :

 1. At zije madarsky president Orban !
  Nemcouri jsou pomateni !
  Merkerova patri do politicke popelnice !
  Brusel a Berlin jsou instituce pro mentalne retardovane.
  Evropo , bran se !
  nick honolulu
  (Zacinam ty Madary mit rad ! Akorat jim nerozumim ani slovo, bez prekladu z madarstiny !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Viďte, nic proti ale řeč je to strašně legrační- bylo by fajn mít na vlastním pohřbu maďarského řečníka. Aspoň by bylo veselo. :D

   Smazat
  2. Víte efpe, Maďaři si třeba to samé říkají, když slyší mluvit vás. Šovinismus se tomuhle přihlouplému pohledu na svět říká.

   Smazat
  3. Dobrý večer- samozřejmě, vím a neberte to jako lacinný posměch prosím. Takto to myšleno nebylo, a pokud jsem někoho urazil, omlouvám se.Jen se mi prostě vybavila taková asociace. Samozřejmě, důležité je, co tento státník hovořil, a já smekám před takovým premiérem.

   Smazat
  4. Milý 21:11 - pletete si dobrý humor se špatným šovinismem. Ale když politruk chce promluvit, tak promluví. Pravda, řekl hovadinu, ale my jsme tady dost tolerantní, takže mu to projde. Šovinista-humorista

   Smazat
 2. Skvělá řeč a stále ještě velice taktní a zaobalená co se týče jmenování těch původců,sponzorů a organizátorů toho imgantského šílenství.... každý si však může dosadit mezi ty "kosmo-polity,politiky,intelektuály a finančníky" jistou skupinu,která se svými cíli netají a je zvyklá být rozuteklá po všech koutech světa a mít ten svůj zatuchlej kufr pořát připravená rychle zbalit a uprchnout před důsledky toho,co v dané zemi právě natropí....

  OdpovědětSmazat
 3. Co k tomu dodat.Bylo vše správně řečeno.Takže donutit so....,aby rovněž poslal na naše hranice potřebný počet policistů a vojáků k ochraně naších hranic.Azároveň zde nevpustil a ani nepřijaj žadné mu.....

  OdpovědětSmazat
 4. Bravo Orban, bravo, 3x bravo !
  Éljen a Magyar ! Pryč od Bruselských zločinců co nejrychleji. Celá V4.
  A než strkat peníze do chřtánu tureckých vydřiduchů, raději pomoci hrdinné Makedonii, zemi Alexandra Velikého.

  OdpovědětSmazat
 5. Orban mluví i za nás Čechy. Jen je mi smutno a současně mě i jímá vztek z naší páté kolony, která pracuje na našem zničení. TES

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda pravdoucí. Člověk se hluboce stydí za našeho premiéra, ministra zahraničních věcí, lidovce ve vládě atd., výčet by byl prostě dlouhý...

   Smazat
 6. Už vím, proč na tomto webu kritizují pana Babiše. Nechce dát kamarádům pana Bakaly 17 miliard ze státní kasy.

  OdpovědětSmazat
 7. Vytecne podano PANEM Premierem Orbanem
  CZ75

  OdpovědětSmazat
 8. Orbán na místo Junkera!Do čela EU.E parlament zrušit,nahradit premiéry všech zemí EU.Rozum nese úspory.ty investovat do zemí,které jsme pomohli zničit.Imigranty bez pasů a víz vyhostit.

  OdpovědětSmazat
 9. Orbán na místo Junkera!Do čela EU.E parlament zrušit,nahradit premiéry všech zemí EU.Rozum nese úspory.ty investovat do zemí,které jsme pomohli zničit.Imigranty bez pasů a víz vyhostit.

  OdpovědětSmazat
 10. V zásadě bohužel nemá pravdu, protože demagogicky přehání. Tím kazí i to, s čím by se dalo souhlasit. Snad se chce stát lídrem retronacionalismu - což v Evropě má hrůzostrašné konotace. Bohužel dokonce lže - v Evropě bylo postupně integrováno obrovské množství migrantů: poznalo se to tak, že se o nich nevědělo. Třeba muslimové v bývalé Jugoslávii - až do jejího rozpadu byl klid. A rozpad byl způsoben obnovením nacionalismu. Příčina a důsledek jsou tedy obráceně, než jak lacino káže Orbán. Je škoda, že svou demagogií kontaminuje kritický postoj, kterého je v Evropě velmi potřeba. Ale, bohužel, tato cesta nevede k ničemu dobrému. Hrozná škoda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pro 12:46
   Pane Ejch,
   nevím za koho kopete v téhle pohnutè době,
   ale za vlast jistě ne ...
   V tomto momentě je totiž nejdůležitější
   ostře oslovit problém a ukázat na jadérko
   onoho pověstného pudlíka...
   a to Orban udělal ...a ještě velmi taktně ...
   bÿvalo by bylo lepší dokonce ještě přitvrdit...
   nekontaminuje nic - to Vy byste ràd v jeho řeči trochu té disharmonie vyšťàral ....
   asi tak...
   j.

   Smazat
  2. Muslimové v Jugoslávii nebyli imigranti - naši předkové je nazývali "poturčenci". Byli to Srbové muslimské víry. Klid přestal, když Němci a Američané využili jejich nově probuzený fanatizmus k opětné zradě vlastního národa a odtržení Bosny od Srbska.

   Smazat
  3. Bosenští muslimové byli proti pravoslavným Srbům zneužíváni Osmanskými Turky, Rakousko -Uheraskými okupanty, Hitlerem, Titem i zeměmi NATO.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.