Reklama

.

.

středa 6. dubna 2016

NWO jako vyšité: O žádostech uprchlíků o azyl už nebudou rozhodovat jednotlivé státy a jejich úřady, ale Brusel a Evropská komise!

- VK - 6.4. 2016 AENews

NWO jako vyšité: O žádostech uprchlíků o azyl už nebudou rozhodovat jednotlivé státy a jejich úřady, ale Brusel a Evropská komise!

Každým dnem se můžeme přesvědčovat, že pro optimismus není, ale opravdu není již prostor. Naivistické představy o fungování současného světa nefungují. Lidé, kteří ustrnuli svými pozadími na svých gaučích z globalizovaného obchoďáku IKEA, už mohou jenom sledovat, co se okolo děje a jak vlády jejich vlastních zemí ztrácí kontrolu nad osudy vlastních států a státností. V rámci procesů NWO a ustanovování jedné jediné globální vlády se Evropská komise rozhodla ke kroku, který mnoha lidem vyrazil dech. Brusel chce o azylových řízeních a procesech posuzování a rozdělování uprchlíků jednat sám, bez účasti členských států, kterých se konečné přerozdělení bude týkat [1].My vám ty uprchlíky přerozdělíme sami, holoto!


Evropská komise chce úplně zrušit Dublinský protokol, podle kterého je dosud zodpovědnost za uprchlíka na bedrech prvního státu EU, na jehož území ilegál vkročí. Systém se ukazuje jako nefunkční, protože Řecko a Itálie nejsou schopny zajistit neprůchodnost svých hranic. Ba co víc, trvání na současném systému by vlastně bylo cestou ke konci Schengenu. Takže Brusel bouchl do stolu, až se prázdné lahve od chlastu skutálely Junckerovi na zem. Mnichov 1938 bude proti tomuto jen slabý čajíček. Takže, jak to bude vypadat? No, bohužel stejně tak, jak na AE News už varujeme od poloviny minulého roku. Stovky tisíc muslimů v ČR do konce roku 2020 a vznik evropského chalifátu do roku 2050.


Neobchodujte s uprchlíky! Ale to už nikoho nezajímá, plovací vesty už migranti nepotřebují, místo nich teď v tom plave evropská politika.

Na hranici EU se potuluje odhadem už 15 milionů migrantů. Ne všichni jsou na pochodu, zatím jen zhruba polovina z nich. Ti, kteří jsou zatím v klidu, to jsou ti úplně nejchudší, kteří nemají „prozatím“ na cestu do EU. Nemají na to, aby zaplatili převaděčům, nemají kontakty na příbuzné v Německu nebo ve Švédsku. Ale to je zatím jen dočasný stav. Neziskovky v Evropě už připravují speciální programy na dovoz uprchlíků, tzv. all-inclusive integrační programy. To funguje tak, že neziskovka vypraví do Turecka nebo do Iráku letadlo, do něho posadí Ahmedy, Džafary a Mohamedy ve věku 20 až 25 let a odveze je do Evropy. Brusel rozhodne, do kterých zemí budou přiděleni. Kromě toho, Brusel vybrané zemi i přikáže, aby uprchlíci pobírali v zemi „eurodávky“, což má zabránit opouštění přidělených azylových zemí, zejména těch rozvojových a chudých, kde dávky jsou tragicky nízké i pro místní obyvatele.


Cesta tam a zase zpátky, ale ne od Tolkiena!

Brusel bude v prvních letech tyto eurodávky kompenzovat, aby nedocházelo k událostem jako v Jihlavě, odkud irácká rodinka údajných křesťanů utekla do Reichu, ale Berlín je poslal zpátky do ČR. Mamulus idioticus, to je živočišný druh politika, který na takový vývoj rázně odpoví způsobem: „Pokud u nás v ČR znovu nepožádají o azyl, pošleme je zpátky do Iráku!“ a člověk jenom valí bulvy [2]. Tohleto je ministr vnitra? To je jako u blbejch na dvorku, když startujou motorku a vypráví historku, jak vopíchat doktorku, aby nedělala Zagorku. Opravdu si někdo myslí, že vláda v ČR je kompetentní? Pokud se azylanti jednou už vzdali svého statutu azylanta v ČR a odjeli do Německa, proč by jim Česko mělo udělovat azyl podruhé? Bože, to už není ani k smíchu.

Evropská komise je nový Reichstag celé Evropy.

Víte, co z toho může vyplynout? Že azylanti budou schválně do Německa jezdit přes ČR, protože budou vědět, že když je Německo nepřijme, Chovanec jim ten azyl přidělí. Takový záložní plán B. Flastr na nesplněný německý sen. Ale život v naději, že se do Německa brzy dostanou. Protože německé hranice nejsou zadrátované, dostanou se tam nelegálně, dříve či později. A mezitím budou pobírat v ČR eurodávky, remcat na mizerný stav kvartýrů v ČR, které připomínají chlévy / stáje / stodoly (* nehodící se škrtněte) a Češi v nich musí bydlet, ale migranti jsou jiná sorta, ti chtějí kvalitu. Neziskovka nemůže rozdat migrantům obyč-telefony, to by se spustil jekot jako na jatkách. Musí jim dát nejdražší Samsungy a iPhony.


Eurodávky pro migranty a vznik vyšší střední třídy z azylantů?


Pochopitelně hadry, ty hrají velkou roli. Pokud se podíváte, v čem přicházejí do Evropy navlečení, člověk nestačí zírat. Všechno září novotou, zřejmě v Turecku hodně nakupovali. Remcání o kvalitě služeb migrantům v Evropě potom rezonují v mainstreamových médiích, kde zástupci ziskovek tepou do svých občanů kritiku, že jsou xenofobové a lhostejní vůči utrpení migrantů. Utrpení? Dovedete si představit, že by česká rodina, která vychází s penězi od výplaty k výplatě a nemá ani na obědy pro děti ve škole, se zvedla, navlékla do drahých hadrů a vydala se na cestu za lepším životem na druhou stranu světa? To asi těžko. Češi sice jezdí do ciziny za prací, někdy i na hodně dlouho, ale že by tam jezdili za sociálními dávkami a za exploitací tamního sociálního systému, to asi těžko. Pokud nepočítáme ovšem Hnědočechy, to je ale jiná sorta lidí, bývalých migrantů s dalekým původem, kteří se ani za stovky let nedokázali do české společnosti integrovat.Turecký premiér Ahmet Davutoglu, evropský prezident Donald Tusk a prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker se dohodli na legalizaci migrantů pro Evropu. A také na volném vstupu Turků do Schengenu.


Jak to tedy bude fungovat, až Brusel bude rozhodovat o azylech pro migranty za všechny ty Bohoušky a Chovance? No, to bude veselá taškařice. To se vezme náklad 1 milionu migrantů za měsíc a přerozdělí se mezi 28 států EU podle toho, jak která země je na tom zrovna ekonomicky dobře a jak rychle roste. Protože ČR prý roste rychle, alespoň politici to tvrdí, bude toto zohledněno. Na Česko by to dnes připadalo při balíku 1 milionu migrantů zhruba 55.000 migrantů kvóta. To je takové jedno skoro krajské město, nebo hodně velké okresní město. A protože těch migrantů je na cestě 8 milionů, sami si spočítejte, kolik těch krajských a okresních měst to nakonec bude.  

 

Gaučová demokracie na český způsob

Ve světle mlácení prázdné slámy, což je oblíbená disciplína současné české vlády, je nutné konstatovat, že dobře už bylo a teď bude už jenom hůře. Brusel si tvrdě chce přivlastnit i ta rozhodovací práva, která dosud patřila jednotlivým státům. Adolf Hitler byl hotový břídil. Co se děje dnes, to je vlhký sen každého nacisty 30. let minulého století. O všem se rozhoduje na jednom místě, loutkové vlády států poslušně plní příkazy Říše a nikdo si nedovolí protestovat. Těch pár extrémistů, pomatenců a potížistů zemské policejní sbory zmlátí, obviní a pozatýkají, bez zájmu veřejnost, která v pohodlí gaučové demokracie zaslechne zprávy o demonstraci z bedny od prsaté moderátorky, která nemá v hlavě vůbec nic, jenom napíchaný botox, který jí činí důvěryhodnější pro naivnější část konzumentů mainstreamového odpadu. A hlavně, borec na konec.

Prezident evropské komise Jean-Claude Juncker, borec na konec.
Někdo ještě chodí na demonstrace. Občas jdete po ulici a nějaká „drama queen“ zrovna hystericky křičí proti migrantům a islamizaci. A potom jdete domů, zapnete si globalizovanou televizi, mrknete na reality show, kde se herci a jakési hvězdičky českého malometrážního showbizu převlékají jako transky za znamé postavy z pěvecké branže. Jiní herci jim to potom zhodnotí a posoudí, jak moc se jim podařilo ty trans-sexuály zahrát. Fekální zábava má mnoho podob, ale každé zboží má svého kupce. Dokonce i každý odpad má svého kupce, jak by vám potvrdil i každý majitel skládky nebo šroťáku. A tak v této tržní společnosti žijeme, hnijeme a necháme si tržně utrhnout i tu vlastní svobodu. A potom máte lidi, kteří vědí, co se děje, ale nemají na víc, než jenom sledovat vývoj událostí. Globalizační autobus jede už tak rychle, že vystoupit z něj by se rovnalo sebevraždě. Stále více lidí si uvědomuje, že ekonomická globalizace je dokončená, a tak logicky přichází její zlá sestra, globalizace politická. A ta se mazat s nikým nebude. Rozhodnutí Bruselu převzít rozhodování o přidělování azylů na svá bedra je toho nesporným důkazem.

-VK-
Šéfredaktor AE News

27 komentářů :

 1. Na iDěsu http://nn.bb/idnes psali: "podle předsedy právního výboru Evropského parlamentu P. Svobody je problematická zvláště úvaha, že by nový návrh odstranil „pull-faktor“, tedy atraktivitu některých států EU. S revizí Dublinského systému však Svoboda souhlasí." No vida! Tak už tady máme další nevolitelnou stranu. Nějaký Pavel Svoboda (KDU-ČSL) nar. 1962 v Praze, co dělá předsedu právního výboru EP
  (nejvýše postavený Čech v EP) zrádně souhlasí s místopředsedou Evropské komise Timmermansem, aby se změnil Dublin, čili aby Brusel přiděloval Araby a Afričany národním státům, aniž by se tyto státy mohly proti tomuto bránit. NEZAPOMENTE NA TO PŘI VOLBÁCH !! Tradiční strany prostě zradily, je nejvyšší čas po 26 letech volit konečně strany NESYSTÉMOVÉ. Průzkum STEM: ANO 28.2 ČSSD 18.5 KSČM 14 KDU 6.9 ODS 6.8 TOP09 6.3 SPD 4.5 Svobodní 3.1 Úsvit 2.8 http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/tiskovezpravy/STEM-volebni-preference-brezen-2016-428537 Výše uvedená čísla průzkumu jsou čísla volebního modelu. Tedy nejpravděpodobnějšího výsledku voleb. U minulých voleb 2013 byla největší odchylka volebního modelu STEM http://nn.bb/odchylka uskutečněného 10 dní před volbami od skutečného výsledku voleb 5.5% (ČSSD). U ANO činila odchylka 2.5%, KDU 2.2%, KSČM 1.6%, ODS 1.1%, Úsvit 1%, TOP09 0.5%. Volební model STEM patří mezi nejpřesnější mezi agenturami. Zajímavé jsou ale internetové ankety: SPD 39 % a 51% (hlasovalo 6 900 a 4 500 lidí). http://www.ihlas.cz/index.php?p=2015-komu-date-hlas-v-pristich-volbach http://tn.nova.cz/clanek/anketa-krajske-volby-se-blizi-komu-date-svuj-hlas.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svoboda psal sluníčkové blogy na Aktuálně http://blog.aktualne.cz/blogy/pavel-svoboda.php

   Vymazat
  2. Pan Svoboda je velice odvážný muž. Byl na doněcké frontě (na ukrajinské straně) a pózoval tam pro fotografy v helmě. Jinak je to další havloido-štětinovský láčkovec.
   http://www.parlamentnilisty.cz/profily/doc-JUDr-Pavel-Svoboda-Ph-D-D-E-A-47663

   Vymazat
 2. Odchod z nacistické EU .... už jenom debilové a šapirovi trolové mohou kecat o bruselké, či-li, ango-americké demokracii....

  Je na čase to vše spláchnout .... znárodnit co se rozkradlo a začít znova....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu. Jenže při jakémkoli pokusu o nápravu superzlodějen a superpodvodů sem vtrhnou jenkyové a roztočí tu takový teror, že hitlerovská okupace by proti tomu byla čajíček.

   Vymazat
 3. Já mám za to že ti debilové v Bruselu to dělají schválně,( možná si toho nejsou vědomi, ale 100% jsou k tomu vedeni... ¨neviditelnou rukou trhu...¨) - je potřeba dát nějaký signál na kolaps a one se to stupnňuje den ze dne ..... Samo sebou z toho by byli obviněni V4...

  V Bruselu musí vědět že toto nikdo nepřijme .... proč to tedy dělají...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pojistkou je taky Ukrajina a její rozpad ... jakým způsobem to půjde ruke v ruce s pádem EU?

   Vymazat
  2. Cožpak nevite jak se dělá z Iráku Irák, z Lybie Lybie a podobně? Tak stejně právě vzniká z Evropy Evropa. Nic jiného v tom není.
   Děda.

   Vymazat
  3. Dědo!
   kde jsi byl ?slyšet Tě nebylo !
   Jinak díky za recept tzv . béčkovovitamínový!:-)
   cpu se ovesnou kaší a zakoupila komplex..
   pomáhá to ....ztloustla jsem...:-)
   jituš

   Vymazat
 4. Putin organizuje NÁRODNÍ GARDU ....

  Tzn očekávají se seriozní tektonické pohyby v geo-politice...Putin očekává nějakým způsobem útok na Rusko... Panama dokumenty asi byly jenom úvodní stránkou...

  Kdy začne tanec?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A u nást o vázne. Zájemců se nehlásí dost, aby se místně znali.
   Prosím všechny, zajímejte se o to!

   http://www.novarepublika.cz/2016/02/dokument-rada-narodni-domobrany.html

   Až to bude potřeba, a to může nastat náhle, bude pozdě.

   Vymazat
  2. http://cz.sputniknews.com/svet/20160405/2752267/putin-rusko-narodni-garda.html

   Zdůvodnění zde:
   http://www.novarepublika.cz/2016/04/rusko-muze-zachranit-pouze-vlada.html?showComment=1459864899867#c4391105717998192167

   Zdá se to velmi vážné!
   Děda.

   Vymazat
 5. Ty vole, komunisti nakonec vyhrají v čechách volby a budou muset dát dohromady co demokracie zničila.... to mně podrž. One to fakt může dojít až do této podoby....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vole vole (berte to jako projev důvěry, použil jsem to poprvé), už to tak vypadá, jsem z toho "na větvi" už dlouhou dobu. Je to neuvěřitelné.
   (Podobně jako když Klaus nyní bojuje za samostatnost.)
   Jsou to ale paradoxy!
   Děda.

   Vymazat
  2. Volové komunisti neexistujou,komunista vede třídní boj s kapitalismem a majiteli výrobních prostředků(podnikatelé)a představiteli kapitalismu(poslanci)komunističtí poslanci jsou obojí(představitelé kapitalismu i majitelé výrobních prostředků) to je podle učení komunistů u nás za socialismu.Podle toho ny takzvaní dnešní komunisté museli sami sebe postřílet,pozavírat,znárodnit sami sobě svůj majetek a dát ho vám soudruhům dělníkům.Ty vole tomu nemůžeš věřit!? Český komunisti nejsou komunisti ani levičáci.Myslete soudruzi dělníci a soudružky dělnice,hlavou!!!!

   Vymazat
 6. Očekávám, že soudruh Sobotka bude za tento nový návrh EK hlasovat všemi svými pěti údy a že se přitom ještě bude usmívat od ucha k uchu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co taky naši europoslanci korupčně placení z EU?

   Vymazat
  2. europoslanci budou většinově pro, u Zahradila a Šojdrové jsem si jistý skoro na sto procent, ti půjdo všem ostatním příkladem

   Vymazat
 7. Amerika i EU budou brzy nulovat svoje dluhy v celém světě. A udělají to stejně, jak si to již odzkoušeli v Libyji - válečným konfliktem. Už brzy.

  OdpovědětVymazat
 8. kam se hrabe cccp na brusel.

  OdpovědětVymazat
 9. Je mi z toho všeho zle, zlatý časy kdy to stálo za houno.
  Abraxascz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nic se nebůůj, sou to nemocní lidé, klaune :-))) Vše nakonec bude jinak, a na just! :-)))

   Vymazat
 10. Je mi z toho všeho zle, zlatý časy kdy to stálo za houno.
  Abraxascz

  OdpovědětVymazat
 11. No jo no Brusel,ten může jít leda tak do prdele...a ne nikomu nic nařizovat.Když tam vidím ty zdegenerovaný politický ksichty,co se nikfdy neživili prací,je mi z nich zle...

  OdpovědětVymazat
 12. Nikdo, ani Brusel nemůže mít to co si vezme, to je u nás vnímáno jako zlodějna. Tak těm Bruselským zlodějům dejme přez prsty a nejenom přez ně!!! Ano, bude to trochu bolet, ale bude to slastná bolest.

  OdpovědětVymazat
 13. ...Ano, bude to i nás to trochu bolet.....

  OdpovědětVymazat